[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Ekstraklasa futsalu 2013/2014
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Rekord Bielsko-Biała 20 48 16 0 4 79-39 9 0 1 46-17 7 0 3 33-22
2.  Wisła Krakbet Kraków 21 45 14 3 4 115-54 8 1 2 70-28 6 2 2 45-26
3.  Gatta Zduńska Wola 20 43 14 1 5 65-45 7 0 3 39-22 7 1 2 26-23
4.  Pogoń 04 Szczecin 20 42 13 3 4 77-54 8 1 1 37-23 5 2 3 40-31
5.  Clearex Chorzów 20 30 9 3 8 62-67 5 2 3 32-28 4 1 5 30-39
6.  GAF-Jasna Gliwice 20 29 9 2 9 68-68 5 1 4 37-32 4 1 5 31-36
7.  AZS UG Gdańsk 21 25 7 4 10 59-81 4 0 6 28-39 3 4 4 31-42
8.  Euromaster Głogów 20 24 6 6 8 56-61 5 4 1 32-20 1 2 7 24-41 2 4 1 1 0 9-6
9.  Red Devils Chojnice 20 24 6 6 8 60-62 3 3 3 28-20 3 3 5 32-42 2 1 0 1 1 6-9
10.  Remedium Pyskowice 20 16 4 4 12 45-64 2 3 5 25-31 2 1 7 20-33
11.  AZS UŚ Katowice 20 10 2 4 14 43-94 1 3 6 21-42 1 1 8 22-52
12.  GKS Tychy 20 9 3 0 17 59-99 2 0 9 35-56 1 0 8 24-43

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Rekord Bielsko-Biała    3-2 3-0 2-3 7-2 7-2 4-2 9-1 1-0 5-2 5-3 
 2 Wisła Krakbet Kraków2-3     7-1 3-3 3-2 5-7 15-1 8-0 6-4 7-2 8-3 6-2 
 3 Gatta Zduńska Wola3-2 4-6     3-6 9-2 4-0 2-3 3-0 2-0 4-1 5-2 
 4 Pogoń 04 Szczecin4-3 2-5     7-1 3-2 5-2 4-3 2-2 3-1 3-1 4-3 
 5 Clearex Chorzów3-1 4-4 2-4 3-2     1-3 3-3 2-6 4-3 7-1 3-1 
 6 GAF-Jasna Gliwice3-4 6-4 1-4 5-2 0-7     2-2 5-0 6-2 2-4 7-3 
 7 AZS UG Gdańsk2-6 0-5 1-2 8-7 3-4 2-1     3-2 3-5 2-4 4-3 
 8 Euromaster Głogów0-2 1-1 1-1 5-3 5-1 2-2     5-2 4-2 3-3 6-3 
 9 Red Devils Chojnice1-2 2-4 0-1 4-4 2-2 4-4     4-1 5-2 6-0 
 10 Remedium Pyskowice2-3 1-3 3-5 1-4 3-3 2-4 1-1 4-3 1-1     7-4 
 11 AZS UŚ Katowice1-5 1-6 1-2 3-3 2-5 3-9 4-3 2-2 2-2     2-5 
 12 GKS Tychy2-4 4-9 3-5 1-6 2-5 2-5 5-4 3-6 4-7 2-4 7-1     

Kolejka 1 - 21-22 września

AZS UŚ Katowice 2-5 GAF-Jasna Gliwice 23 września, 20:00
Rafał Jarzmik 7, Jędrzej Jasiński 30 - Michał Cygnarowski 3, 24, Denys Demyszew 6, Marcin Kiełpiński 22, Michał Widuch 39
GKS Tychy 1-6 Pogoń 04 Szczecin 19 września, 19:15
Jacek Hewlik 24 - Artur Jurczak 2, Ołeksandr Szamotij 14, 39, Marcin Mikołajewicz 35, Łukasz Żebrowski 39, Daniel Maćkiewicz 40
Clearex Chorzów 1-3 AZS UG Gdańsk 20 września, 18:30
Mariusz Seget 37 - Dominik Depta 19, 21, Tomasz Kriezel 40
Gatta Zduńska Wola 3-2 Rekord Bielsko-Biała 21 września, 17:00
Mariusz Milewski 34, Marcin Olejniczak 39, Marcin Stanisławski 40 - Wojciech Łysoń 10, Rafał Franz 15
Remedium Pyskowice 1-1 Red Devils Chojnice 22 września, 18:00
Tomasz Wolny 18 - Dominik Solecki 17
Euromaster Głogów 1-1 Wisła Krakbet Kraków 21 września, 18:00
Andrzej Koryciński 20 - Roman Wachuła 27

Kolejka 2 - 28-29 września

GAF-Jasna Gliwice 5-2 Pogoń 04 Szczecin 29 września, 17:00
Denys Demyszew 9, Marcin Kiełpiński 18, Przemysław Dewucki 28, 36, Damian Ficek 40 - Mateusz Gepert 25, Michał Kubik 26
Remedium Pyskowice 4-3 Euromaster Głogów 29 września, 18:00
Tomasz Wolny 21, Robert Satora 34, Tomasz Starowicz 36, Zbigniew Mirga 40 - Tomasz Urbaniak 28, 35, Mateusz Niedźwiedź 37
AZS UG Gdańsk 2-4 AZS UŚ Katowice 29 września, 18:00
Tomasz Poźniak 31, Dominik Depta 37 - Robert Gładczak 28, Kamil Kmiecik 30, Jędrzej Jasiński 35, Rafał Jarzmik 40
Rekord Bielsko-Biała 5-3 GKS Tychy 29 września, 18:00
Artur Popławski 13, Radek Polášek 15, Łukasz Mentel 16, Andrzej Szłapa 16, Jakub Sojka 26 (s) - Samuel Jania 1, Michał Słonina 19, Szymon Głód 37
Red Devils Chojnice 0-1 Clearex Chorzów 29 września, 18:00
Tomasz Rabczak 37
Wisła Krakbet Kraków 7-1 Gatta Zduńska Wola 30 września, 19:15
Daniel Lebiedziński 7, Roman Wachuła 11, 37, Błażej Korczyński 15, Douglas II 31, Ricardinho 35, Serhij Zadorożnij 36 - Michał Marciniak 40

Kolejka 3 - 5-6 października

Pogoń 04 Szczecin 4-3 Rekord Bielsko-Biała 4 października, 19:00
Marcin Mikołajewicz 10, Artur Popławski 16 (s), Artur Jurczak 17, Daniel Maćkiewicz 38 - Artur Popławski 12, Rafał Franz 39, 40
AZS UŚ Katowice 2-2 Red Devils Chojnice 6 października, 18:00
Kamil Kmiecik 11, 38 - Witalij Kołesnyk 4, 32
GKS Tychy 4-9 Wisła Krakbet Kraków 6 października, 15:00
Piotr Myszor 18, Sławomir Maławy 19, Jacek Hewlik 35, 39 - Douglas I 4, 23, 33, Daniel Lebiedziński 5, 34, Błażej Korczyński 5, Serhij Zadorożnij 6, Krzysztof Kusia 7, Sebastian Wojciechowski 40
Clearex Chorzów 3-3 Euromaster Głogów 7 października, 19:15
Daniel Wojtyna 3, Piotr Łopuch 8, Mariusz Seget 28 - Dariusz Pieczyński 2, Grzegorz Nowak 16 (k), Łukasz Pieczyński 36
Gatta Zduńska Wola 4-1 Remedium Pyskowice 5 października, 18:00
Daniel Krawczyk 4, Igor Sobalczyk 9, 19, 20 - Sławomir Pękala 15
AZS UG Gdańsk 2-1 GAF-Jasna Gliwice 6 października, 18:00
Marcin Szymański 16, Patryk Ziarko 40 - Maciej Mizgajski 11

Kolejka 4 - 12-13 października

Clearex Chorzów 2-4 Gatta Zduńska Wola 11 października, 18:30
Tomasz Lutecki 13, Piotr Łopuch 37 - Mariusz Milewski 7, Michał Marciniak 22, 39, Igor Sobalczyk 31
Rekord Bielsko-Biała 7-2 GAF-Jasna Gliwice 13 października, 18:00
Piotr Bubec 2, 19, 26, 31, Rafał Franz 13, 35, Artur Popławski 29 - Przemysław Kośmider 10, Przemysław Dewucki 26 (k)
Red Devils Chojnice 2-2 AZS UG Gdańsk 13 października, 18:00
Łukasz Sobański 20, 22 - Wojciech Pawicki 4, Tomasz Kriezel 35
Wisła Krakbet Kraków 3-3 Pogoń 04 Szczecin 14 października, 19:15
Douglas I 15 (k), Roman Wachuła 27, Krzysztof Kusia 40 - Marcin Mikołajewicz 10, Krzysztof Kusia 29 (s), 31 (s)
Euromaster Głogów 3-3 AZS UŚ Katowice 13 października, 16:00
Dariusz Pieczyński 3, Sebastian Szala 6, Tomasz Urbaniak 37 - Damian Wojtas 1, Kamil Kmiecik 10, Michał Włodarek 15
Remedium Pyskowice 7-4 GKS Tychy 13 października, 18:00
Tomasz Starowicz 16, Marcin Minkus 16, 39, Mateusz Omylak 19, 28, Sławomir Pękala 27, Damian Rybitwa 40 - Jacek Hewlik 14, 22, Piotr Myszor 23, 33

Kolejka 5 - 19-20 października

Rekord Bielsko-Biała 3-2 Wisła Krakbet Kraków 22 października, 19:15
Artur Popławski 11, Rafał Franz 33, Tomasz Dura 40 - Roman Wachuła 18, Krzysztof Kusia 31
AZS UG Gdańsk 3-2 Euromaster Głogów 20 października, 18:00
Tomasz Kriezel 6, Patryk Ziarko 14, 35 - Dawid Biały 4, Tomasz Trznadel 9
Pogoń 04 Szczecin 3-1 Remedium Pyskowice 18 października, 19:00
Artur Jurczak 20, Damian Rybitwa 36 (s), Ołeksandr Szamotij 38 - Mateusz Omylak 24
AZS UŚ Katowice 1-2 Gatta Zduńska Wola 19 października, 19:00
Kamil Kmiecik 17 - Igor Sobalczyk 15, Michał Marciniak 25
GKS Tychy 2-5 Clearex Chorzów 20 października, 18:00
Szymon Głód 38, Patryk Szachnitowski 38 - Tomasz Lutecki 2, Piotr Łopuch 26, Mariusz Seget 29, Mirosław Miozga 40, 40
Red Devils Chojnice 4-4 GAF-Jasna Gliwice 20 października, 18:00
Witalij Kołesnyk 21, Dominik Solecki 35, 37, Łukasz Sobański 39 - Marcin Kiełpiński 8, 11, Denys Demyszew 18, Przemysław Dewucki 21

Kolejka 6 - 3 listopada

GAF-Jasna Gliwice 6-4 Wisła Krakbet Kraków 6 listopada, 19:20
Przemysław Dewucki 7, 14, Maciej Mizgajski 15, 35, Tomasz Szczurek 27, Denys Demyszew 33 - Douglas I 1, 5, Serhij Zadorożnij 10, Krzysztof Kusia 39
AZS UŚ Katowice 2-5 GKS Tychy 3 listopada, 19:00
Rafał Jarzmik 25, Aleksander Kolmas 33 - Michał Słonina 19, 40, Jacek Hewlik 23, Patryk Szachnitowski 26, Rafał Krzyśka 40
Euromaster Głogów 5-2 Red Devils Chojnice 3 listopada, 16:00
Dawid Biały 2, 16, Łukasz Pieczyński 6, Piotr Pietruszko 20, Tomasz Urbaniak 28 - Mateusz Jedliński 21, Dariusz Gołuński 31
Remedium Pyskowice 2-3 Rekord Bielsko-Biała 3 listopada, 18:00
Zbigniew Mirga 7, Łukasz Janicki 24 - Tomasz Dura 30, Michał Marek 33, 37
Gatta Zduńska Wola 2-3 AZS UG Gdańsk 3 listopada, 18:00
Michał Marciniak 33, Igor Sobalczyk 36 - Wojciech Pawicki 12, Marcin Szymański 18, Jacek Burglin 38
Clearex Chorzów 3-2 Pogoń 04 Szczecin 3 listopada, 17:00
Daniel Wojtyna 28, Michał Grecz 34, Tomasz Rabczak 36 - Łukasz Tubacki 31, 38

Kolejka 7 - 9-10 listopada

Euromaster Głogów 5-1 GAF-Jasna Gliwice 11 listopada, 19:15
Dawid Biały 7, 9, Tomasz Urbaniak 12, Łukasz Pieczyński 17, 31 - Maciej Mizgajski 26
Wisła Krakbet Kraków 7-2 Remedium Pyskowice 11 listopada, 17:00
Douglas I 3, 13, Piotr Morawski 8, Krzysztof Kusia 17, Serhij Zadorożnij 31, 38, Adam Jonczyk 33 - Tomasz Starowicz 16, Zbigniew Mirga 38
Red Devils Chojnice 1-2 Gatta Zduńska Wola 10 listopada, 18:00
Mariusz Kaźmierczak 33 (k) - Marcin Stanisławski 14, Mariusz Milewski 27
Rekord Bielsko-Biała 7-2 Clearex Chorzów 10 listopada, 18:00
Paweł Machura 14, 22, Jan Janovský 28, 32, Michał Marek 29, Radek Polášek 35, Rafał Franz 36 - Tomasz Lutecki 12, Piotr Łopuch 24
AZS UG Gdańsk 4-3 GKS Tychy 8 listopada, 19:30
Patryk Ziarko 2, Marcin Wolski 24, Tomasz Kriezel 24, Dominik Depta 38 - Michał Słonina 15, Jacek Hewlik 27, Tomasz Poźniak 39 (s)
Pogoń 04 Szczecin 3-1 AZS UŚ Katowice 8 listopada, 19:30
Daniel Maćkiewicz 22, Karol Jakubczyk 25 (s), Ołeksandr Szamotij 38 - Damian Wojtas 10

Kolejka 8 - 29-30 listopada

GAF-Jasna Gliwice 2-4 Remedium Pyskowice 2 grudnia, 19:20
Tomasz Szczurek 17, Przemysław Dewucki 36 - Tomasz Stasiak 10, Przemysław Dewucki 23 (s), Zbigniew Mirga 40, Marcin Minkus 40
Gatta Zduńska Wola 3-0 Euromaster Głogów 1 grudnia, 18:00
Igor Sobalczyk 4, 35, Marcin Olejniczak 28
Clearex Chorzów 4-4 Wisła Krakbet Kraków 30 listopada, 18:30
Piotr Łopuch 3, Daniel Wojtyna 4, Krzysztof Salisz 30, Mariusz Seget 32 - Piotr Morawski 4, Roman Wachuła 22, Serhij Zadorożnij 27, Błażej Korczyński 36
GKS Tychy 4-7 Red Devils Chojnice 29 listopada, 19:30
Szymon Głód 6, Fabian Biernat 25, Michał Słonina 27, Patryk Szachnitowski 40 - Jakub Mączkowski 16, 21, 26, Łukasz Sobański 34, Michał Wojciechowski 36, Łukasz Błaszczyk 39, Dominik Solecki 39
AZS UŚ Katowice 1-5 Rekord Bielsko-Biała 28 listopada, 20:00
Jędrzej Jasiński 38 - Michał Marek 12, Paweł Machura 19, Piotr Bubec 30, Krystian Brzenk 40, Wojciech Łysoń 40
Pogoń 04 Szczecin 5-2 AZS UG Gdańsk 29 listopada, 20:00
Łukasz Tubacki 9, Jacek Burglin 20 (s), Daniel Maćkiewicz 35, 40, Ołeksandr Szamotij 40 - Tomasz Poźniak 4, Dominik Depta 39

Kolejka 9 - 23-24 listopada

Gatta Zduńska Wola 4-0 GAF-Jasna Gliwice 23 listopada, 18:00
Michał Marciniak 32, 35, 39, Michał Szymczak 39
Remedium Pyskowice 3-3 Clearex Chorzów 25 listopada, 19:15
Tomasz Starowicz 3, Łukasz Janicki 18, Tomasz Wolny 39 - Krzysztof Salisz 6, Tomasz Lutecki 14, Piotr Łopuch 32
Euromaster Głogów 6-3 GKS Tychy 22 listopada, 19:00
Tomasz Urbaniak 2, 26, Mateusz Niedźwiedź 3, Łukasz Pieczyński 27, Dariusz Pieczyński 28, Grzegorz Nowak 30 - Piotr Myszor 7, Sławomir Maławy 8, Szymon Głód 29
Wisła Krakbet Kraków 8-3 AZS UŚ Katowice 24 listopada, 17:00
Marcin Krzywka 2 (s), Serhij Zadorożnij 6, Douglas I 7, Roman Wachuła 12, Ricardinho 14, Piotr Morawski 15, Daniel Lebiedziński 34, 40 - Paweł Barański 28, Kamil Kmiecik 32, Łukasz Tosik 35
Red Devils Chojnice 2-4 Pogoń 04 Szczecin 22 listopada, 18:00
Witalij Kołesnyk 37, Jakub Mączkowski 39 - Serhij Szarowara 12, Marcin Mikołajewicz 15, 15, Michał Kubik 40
Rekord Bielsko-Biała 4-2 AZS UG Gdańsk 24 listopada, 18:00
Michał Marek 10, Jan Janovský 22, Piotr Bubec 30, Wojciech Łysoń 31 - Dominik Depta 23, 37

Kolejka 10 - 7-8 grudnia

GAF-Jasna Gliwice 0-7 Clearex Chorzów 8 grudnia, 17:00
Tomasz Lutecki 2, Daniel Wojtyna 2, 30, Piotr Łopuch 8, Rafał Adamczyk 14, Mirosław Miozga 22, Krzysztof Salisz 24
GKS Tychy 3-5 Gatta Zduńska Wola 6 grudnia, 19:45
Szymon Głód 5, 30, Jakub Sojka 21 - Igor Sobalczyk 15, 27, 32, 37, Michał Marciniak 18
AZS UŚ Katowice 2-2 Remedium Pyskowice 7 grudnia, 19:00
Robert Gładczak 36, Kamil Kmiecik 37 - Tomasz Wolny 20, Tomasz Starowicz 38
Pogoń 04 Szczecin 4-3 Euromaster Głogów 8 grudnia, 18:00
Daniel Maćkiewicz 2, Artur Jurczak 6, Ołeksandr Szamotij 27, Marcin Mikołajewicz 40 - Mateusz Niedźwiedź 2, Sebastian Szala 10, Tomasz Urbaniak 23
AZS UG Gdańsk 0-5 Wisła Krakbet Kraków 9 grudnia, 19:20
Daniel Lebiedziński 10, Piotr Morawski 20, Douglas I 33, Błażej Korczyński 39, Sebastian Wojciechowski 40
Rekord Bielsko-Biała 9-1 Red Devils Chojnice 8 grudnia, 18:00
Rafał Franz 1, Radek Polášek 3, Paweł Machura 8, Wojciech Łysoń 15, Tomasz Dura 17, Artur Popławski 30, 30, Michał Marek 37, Łukasz Mentel 40 - Dominik Solecki 27

Kolejka 11 - 14-15 grudnia

GKS Tychy 2-5 GAF-Jasna Gliwice 15 grudnia, 18:00
Patryk Szachnitowski 35, 40 - Marcin Kiełpiński 14, 19, 39, Maciej Mizgajski 40, 40
Clearex Chorzów 7-1 AZS UŚ Katowice 13 grudnia, 18:30
Piotr Łopuch 3, Daniel Wojtyna 10, 12, 25, Krzysztof Salisz 23, Michał Tkacz 26, Rafał Adamczyk 34 - Aleksander Kolmas 24
Gatta Zduńska Wola 3-6 Pogoń 04 Szczecin 16 grudnia, 19:20
Igor Sobalczyk 10, Mariusz Milewski 26, Daniel Krawczyk 38 - Marcin Mikołajewicz 10, 11, Daniel Krawczyk 15 (s), Michał Kubik 19, 24, Ołeksandr Szamotij 40
Remedium Pyskowice 1-1 AZS UG Gdańsk 15 grudnia, 18:00
Tomasz Starowicz 39 - Tomasz Poźniak 36
Euromaster Głogów 0-2 Rekord Bielsko-Biała 13 grudnia, 19:15
Jan Janovský 23, Rafał Franz 33
Wisła Krakbet Kraków 6-4 Red Devils Chojnice 15 grudnia, 17:00
Daniel Lebiedziński 5, Douglas I 7, 38, Sebastian Wojciechowski 14, 17, Serhij Zadorożnij 21 - Michał Wojciechowski 27, 34, Mateusz Jedliński 34, Jakub Mączkowski 40

Kolejka 12 - 18-19 stycznia

GAF-Jasna Gliwice 7-3 AZS UŚ Katowice 19 stycznia, 17:00
Damian Wojtas 9, Przemysław Dewucki 12, Marcin Kiełpiński 15, 31, Denys Demyszew 17, Damian Ficek 17, Przemysław Kośmider 38 - Jędrzej Jasiński 14, 40 (k), Bartłomiej Krzywicki 35
Pogoń 04 Szczecin 4-3 GKS Tychy 17 stycznia, 18:00
Łukasz Tubacki 1, 20, Michał Kubik 24, Ołeksandr Szamotij 36 - Jacek Włoch 25, Piotr Myszor 29, Mateusz Gepert 32 (s)
AZS UG Gdańsk 3-4 Clearex Chorzów 18 stycznia, 18:00
Tomasz Poźniak 10, 23, Konrad Podobiński 18 (s) - Rafał Adamczyk 20, Paweł Lesik 25, 28, Piotr Łopuch 30
w Gdyni; w hali GOSiR
Rekord Bielsko-Biała 3-0 Gatta Zduńska Wola 19 stycznia, 18:45
Piotr Szymura 18, Rafał Franz 33, Michał Marek 40
Red Devils Chojnice 4-1 Remedium Pyskowice 19 stycznia, 18:00
Dmytro Charczenko 10, 29, Michał Wojciechowski 14, Jakub Gronowski 33 - Tomasz Starowicz 38
Wisła Krakbet Kraków 8-0 Euromaster Głogów 17 stycznia, 19:00
Piotr Morawski 4, 39, Serhij Zadorożnij 8, 24, 28, Marcin Czech 18, Douglas I 25, 35

Kolejka 13 - 25-26 stycznia

AZS UŚ Katowice 3-9 AZS UG Gdańsk 26 stycznia, 18:30
Jędrzej Jasiński 8, Szymon Morgała 10, Grzegorz Liszka 22 - Tomasz Poźniak 4, 35, Patryk Ziarko 6, 13, Wojciech Pawicki 18, Mateusz Wesserling 29, Dominik Depta 33, Tomasz Kriezel 37, Mateusz Cyman 38
GKS Tychy 2-4 Rekord Bielsko-Biała 26 stycznia, 18:00
Fabian Biernat 9, Piotr Myszor 34 - Piotr Szymura 8, 12, Andrzej Szłapa 20, Krystian Brzenk 40
Clearex Chorzów 2-6 Red Devils Chojnice 24 stycznia, 18:30
Mirosław Miozga 26, 28 - Łukasz Sobański 3, 5, 8, Michał Wojciechowski 27, Jakub Mączkowski 37, Witalij Kołesnyk 40
Gatta Zduńska Wola 4-6 Wisła Krakbet Kraków 25 stycznia, 18:00
Daniel Krawczyk 8, 17, Michał Marciniak 27, Igor Sobalczyk 39 - Serhij Zadorożnij 3, Błażej Korczyński 23, 32, Douglas I 27, 32, Kamil Dworzecki 35
Pogoń 04 Szczecin 3-2 GAF-Jasna Gliwice 25 stycznia, 17:30
Łukasz Tubacki 26, Marcin Mikołajewicz 30, Ołeksandr Szamotij 35 - Denys Demyszew 12, Marek Bugański 29 (s)
Euromaster Głogów 4-2 Remedium Pyskowice 28 stycznia, 19:20
Łukasz Pieczyński 22, 32, 38, Mateusz Niedźwiedź 39 - Sławomir Pękala 17, Tomasz Starowicz 40 (k)

Kolejka 14 - 8-9 lutego

GAF-Jasna Gliwice 2-2 AZS UG Gdańsk 9 lutego, 17:00
Przemysław Dewucki 16, 27 - Michał Olszewski 9, Tomasz Poźniak 17
Rekord Bielsko-Biała 2-3 Pogoń 04 Szczecin 10 lutego, 19:20
Paweł Machura 20, Michał Marek 40 - Marcin Mikołajewicz 13, Michał Kubik 32, 40
Red Devils Chojnice 5-2 AZS UŚ Katowice 9 lutego, 18:00
Mariusz Kaźmierczak 24, Witalij Kołesnyk 28, Michał Wojciechowski 37, Dominik Solecki 38, 40 - Kamil Kmiecik 1, 28
Wisła Krakbet Kraków 6-2 GKS Tychy 7 lutego, 19:00
Daniel Lebiedziński 8, 40, Piotr Morawski 18, Douglas I 26, Roman Wachuła 32, Marcin Czech 33 - Jacek Włoch 11, Dawid Wiśniewski 39
Euromaster Głogów 5-3 Clearex Chorzów 7 lutego, 19:30 (550)
Łukasz Pieczyński 5, 20, Bartosz Łeszyk 11, Tomasz Urbaniak 35, Grzegorz Nowak 39 - Mirosław Miozga 15, 38, Michał Grecz 19
Remedium Pyskowice 3-5 Gatta Zduńska Wola 9 lutego, 18:00
Wojciech Pawlak 11, Tomasz Wolny 17, 37 - Marcin Stanisławski 21, Igor Sobalczyk 22, Daniel Krawczyk 32, 33, Mariusz Milewski 37

Kolejka 15 - 15-16 lutego

GAF-Jasna Gliwice 3-4 Rekord Bielsko-Biała 16 lutego, 17:00
Damian Ficek 17, Marcin Kiełpiński 19, Dominik Śmiałkowski 38 - Piotr Szymura 19, 27, Andrzej Szłapa 31, Michał Marek 36
AZS UG Gdańsk 3-5 Red Devils Chojnice 16 lutego, 19:00
Wojciech Pawicki 32, Tomasz Poźniak 33, Dominik Depta 35 - Łukasz Sobański 3, 17, Karol Jączkowski 9, 25, Ołeksandr Oliszczuk 34
Pogoń 04 Szczecin 2-5 Wisła Krakbet Kraków 17 lutego, 18:50
Marcin Mikołajewicz 34, Łukasz Tubacki 38 - Daniel Lebiedziński 8, Adam Jonczyk 12, Paweł Budniak 34, Douglas I 35, Sebastian Wojciechowski 39
AZS UŚ Katowice 4-3 Euromaster Głogów 16 lutego, 18:00
Kamil Kmiecik 8, 40, Marcin krzywka 18, Jędrzej Jasiński 34 - Łukasz Pieczyński 27, 29, Piotr Pietruszko 35
GKS Tychy 2-4 Remedium Pyskowice 16 lutego, 18:00
Samuel Jania 27, Dawid Wiśniewski 32 - Tomasz Starowicz 4, Tomasz Wolny 22, 38, Sławomir Pękala 39
Gatta Zduńska Wola 9-2 Clearex Chorzów 15 lutego, 18:00
Marcin Olejniczak 8, Mariusz Milewski 12, 14, Daniel Krawczyk 19, 24, Michał Marciniak 23, 26, Michał Szymczak 28, Igor Sobalczyk 31 - Michał Grecz 31, Krzysztof Salisz 35

Kolejka 16 - 22-23 lutego

GAF-Jasna Gliwice 6-2 Red Devils Chojnice 23 lutego, 17:00
Dominik Śmiałkowski 4, 5, 16, Tomasz Kasprzyk 21, Damian Rybitwa 34, Przemysław Kośmider 35 - Damian Wojtas 36 (s), Dominik Solecki 39
Wisła Krakbet Kraków 2-3 Rekord Bielsko-Biała 24 lutego, 18:50
Piotr Szymura 28 (s), Marcin Czech 34 - Michał Marek 22, Tomasz Dura 35, Jan Janovský 39
Euromaster Głogów 2-2 AZS UG Gdańsk 21 lutego, 19:30
Łukasz Pieczyński 12, Kamil Kaczmar 24 - Dominik Depta 16, Wojciech Pawicki 39
Remedium Pyskowice 1-4 Pogoń 04 Szczecin 23 lutego, 18:00
Jacek Hewlik 2 - Artur Jurczak 14, Marcin Mikołajewicz 16, 17, Marek Bugański 32
Gatta Zduńska Wola 5-2 AZS UŚ Katowice 22 lutego, 18:00
Michał Marciniak 7, 26, 35, Marcin Olejniczak 23, Mariusz Milewski 25 - Robert Gładczak 17, Aleksander Kolmas 39
Clearex Chorzów 3-1 GKS Tychy 21 lutego, 18:30
Daniel Wojtyna 15, 34, 37 - Sławomir Maławy 38

Kolejka 17 - 8-9 marca

Red Devils Chojnice 4-4 Euromaster Głogów 9 marca, 18:00
Dmytro Charczenko 2, Karol Jączkowski 3, Wadym Iwanow 17, Mariusz Kaźmierczak 39 - Bartosz Łeszyk 6, Grzegorz Nowak 19 (k), 21 (k), Sebastian Szala 28
Rekord Bielsko-Biała 1-0 Remedium Pyskowice 9 marca, 18:00
Wojciech Łysoń 13
AZS UG Gdańsk 1-2 Gatta Zduńska Wola 7 marca, 20:00
Patryk Ziarko 1 - Marcin Stanisławski 25, Michał Marciniak 31
w Gdyni; w hali GOSiR
Pogoń 04 Szczecin 7-1 Clearex Chorzów 10 marca, 19:20
Łukasz Tubacki 6, 10, Michał Kubik 18, Ołeksandr Szamotij 19, Mateusz Gepert 26, Mateusz Jakubiak 30, Marcin Mikołajewicz 39 - Konrad Podobiński 33
Wisła Krakbet Kraków 5-7 GAF-Jasna Gliwice 7 marca, 19:00
Piotr Morawski 5, 12, Marcin Czech 29, Ricardinho 29, Douglas I 33 - Marcin Kiełpiński 12, 17, 37, Denys Demyszew 14, 22, 24, 27
GKS Tychy 7-1 AZS UŚ Katowice 9 marca, 18:00
Piotr Myszor 3, 28, 30, 38, Michał Słonina 12, Samuel Jania 33, Piotr Kubica 34 - Grzegorz Liszka 10

Kolejka 18 - 22-23 marca

GAF-Jasna Gliwice 5-0 Euromaster Głogów 24 marca, 20:00
Dominik Śmiałkowski 7, Denys Demyszew 19, Marcin Kiełpiński 23, Damian Ficek 31, Przemysław Dewucki 40
Remedium Pyskowice 1-3 Wisła Krakbet Kraków 24 marca, 19:20
Jacek Hewlik 4 - Mikołaj Zastawnik 11, Piotr Morawski 34, Douglas I 40
Gatta Zduńska Wola 2-0 Red Devils Chojnice 22 marca, 18:00
Marcin Stanisławski 9, Daniel Krawczyk 24
Clearex Chorzów 3-1 Rekord Bielsko-Biała 21 marca, 18:30
Mirosław Miozga 28, Tomasz Rabczak 34, Mariusz Seget 38 - Rafał Franz 26
GKS Tychy 5-4 AZS UG Gdańsk 23 marca, 17:00
Fabian Biernat 8, 29, Samuel Jania 13, Sławomir Maławy 27, Rafał Krzyśka 34 - Wojciech Pawicki 31, Tomasz Musik 32, Tomasz Kriezel 34, 38
AZS UŚ Katowice 3-3 Pogoń 04 Szczecin 23 marca, 18:00
Paweł Barański 4, Łukasz Kuś 39, Marcin Krzywka 40 - Michał Kubik 31, Marcin Mikołajewicz 35, 39

Kolejka 19 - 29-30 marca

Remedium Pyskowice 2-4 GAF-Jasna Gliwice 30 marca, 18:00
Tomasz Wolny 14, Tomasz Starowicz 39 - Denys Demyszew 11, 25, Damian Ficek 12, Marcin Kiełpiński 20
Euromaster Głogów 1-1 Gatta Zduńska Wola 31 marca, 19:20
Mateusz Niedźwiedź 16 - Mariusz Milewski 8
Wisła Krakbet Kraków 3-2 Clearex Chorzów 30 marca, 16:00
Daniel Lebiedziński 3, Douglas I 6, Roman Wachuła 18 - Tomasz Lutecki 13, Piotr Łopuch 27
Red Devils Chojnice 6-0 GKS Tychy 28 marca, 18:00
Dmytro Charczenko 11, Patryk Duda 18, Wadym Iwanow 24, 40, Michał Wojciechowski 32, Dominik Solecki 39
Rekord Bielsko-Biała 5-2 AZS UŚ Katowice 30 marca, 18:00
Tomasz Dura 20, Wojciech Łysoń 24, Rafał Franz 30, 31, Radek Polášek 40 - Wojciech Łysoń 4 (s), Robert Gładczak 19
AZS UG Gdańsk 8-7 Pogoń 04 Szczecin 28 marca, 20:00
Paweł Friszkemut 2, 22, Dominik Depta 16, 27, 40, Tomasz Poźniak 24, Wojciech Pawicki 30, Tomasz Kriezel 38 - Michał Kubik 5, 14, 39, Marek Bugański 20, Łukasz Tubacki 25, 40, Wojciech Pawicki 27 (s)

Kolejka 20 - 12-13 kwietnia

GAF-Jasna Gliwice 1-4 Gatta Zduńska Wola 14 kwietnia, 19:20
Marcin Kiełpiński 20 - Marcin Olejniczak 11, Mariusz Milewski 25, Michał Marciniak 28, Daniel Krawczyk 40
Clearex Chorzów 4-3 Remedium Pyskowice 11 kwietnia, 18:30
Tomasz Lutecki 14, Krzysztof Salisz 19, 32, Tomasz Rabczak 20 - Zbigniew Mirga 11, Mateusz Omylak 36, Tomasz Misiak 40
GKS Tychy 3-6 Euromaster Głogów 13 kwietnia, 18:00
Bartosz Sitko 14, Sławomir Maławy 31, Piotr Kubica 34 - Mateusz Niedźwiedź 11, Bartosz Łeszyk 19, Kamil Kaczmar 24, Dawid Biały 32, Łukasz Pieczyński 33, Grzegorz Nowak 40
AZS UŚ Katowice 1-6 Wisła Krakbet Kraków 12 kwietnia, 19:00
Jędrzej Jasiński 31 - Paweł Budniak 4, 15, Daniel Lebiedziński 7, Roman Wachuła 14, Ricardinho 25, Adam Jonczyk 40
Pogoń 04 Szczecin 2-2 Red Devils Chojnice 11 kwietnia, 19:00
Marcin Mikołajewicz 13, Mateusz Gepert 17 - Witalij Kołesnyk 7, Dominik Solecki 34
AZS UG Gdańsk 2-6 Rekord Bielsko-Biała 12 kwietnia, 20:00
Dominik Depta 2, Patryk Ziarko 5 - Radek Polášek 1, 15, Łukasz Mentel 8, Łukasz Biel 30, Wojciech Łysoń 31, 38

Kolejka 21 - 19 kwietnia

Clearex Chorzów - GAF-Jasna Gliwice 19 kwietnia, 17:20
Gatta Zduńska Wola - GKS Tychy 19 kwietnia, 17:20
Remedium Pyskowice - AZS UŚ Katowice 19 kwietnia, 17:20
Euromaster Głogów - Pogoń 04 Szczecin 19 kwietnia, 17:20
Wisła Krakbet Kraków 15-1 AZS UG Gdańsk 15 kwietnia, 19:30
Roman Wachuła 5, Marcin Czech 6, 11, 16, Błażej Korczyński 10, 34, Douglas I 15, 36, Paweł Budniak 18, 33, Daniel Lebiedziński 21, 35, Sebastian Wojciechowski 35, 40, Mikołaj Zastawnik 37 - Wojciech Pawicki 27
Red Devils Chojnice - Rekord Bielsko-Biała 19 kwietnia, 17:20

Kolejka 22 - 26 kwietnia

GAF-Jasna Gliwice - GKS Tychy
AZS UŚ Katowice - Clearex Chorzów
Pogoń 04 Szczecin - Gatta Zduńska Wola
AZS UG Gdańsk - Remedium Pyskowice
Rekord Bielsko-Biała - Euromaster Głogów
Red Devils Chojnice - Wisła Krakbet Kraków

I liga futsalu 2013/2014 (południowa)
I liga futsalu 2013/2014 (północna)

Autor: Damian Gnutek

 

Napisz do nas