[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga futsalu 2013/2014, grupa: północna
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Red Dragons Pniewy 14 32 10 2 2 49-29 5 1 1 26-18 5 1 1 23-11
2.  FC Toruń 14 23 7 2 5 48-35 5 1 1 32-18 2 1 4 16-17
3.  Vamos Gdańsk 14 22 7 1 6 55-59 4 1 2 26-20 3 0 4 29-39
4.  AZS UW Warszawa 14 21 6 3 5 38-35 4 1 2 21-15 2 2 3 17-20
5.  KS Gniezno 14 19 5 4 5 38-36 3 2 2 14-14 2 2 3 24-22
6.  Constract Lubawa 14 15 4 3 7 29-50 4 1 2 18-21 0 2 5 11-29
7.  Elhurt Helios Białystok 14 14 2 8 4 33-36 2 4 1 19-15 0 4 3 14-21
8.  Unisław Team Unisław 14 9 2 3 9 36-46 2 2 3 26-23 0 1 6 10-23

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Red Dragons Pniewy    1-0 5-6 3-1 4-2 3-2 5-5 5-2 
 2 FC Toruń2-2     5-8 5-1 4-3 6-1 6-2 4-1 
 3 Vamos Gdańsk0-2 3-2     4-4 1-4 10-4 4-2 4-2 
 4 AZS UW Warszawa3-4 2-3 5-4     4-3 6-1 0-0 1-0 
 5 KS Gniezno2-1 3-5 5-2 1-4     1-1 0-0 2-1 
 6 Constract Lubawa1-5 4-3 0-5 2-1 3-3     4-3 4-1 
 7 Elhurt Helios Białystok2-4 2-1 8-3 1-1 2-2 1-1     3-3 
 8 Unisław Team Unisław1-5 2-2 11-1 4-5 4-7 2-1 2-2     

Kolejka 1 - 5-6 października

KS Gniezno 1-1 Constract Lubawa 5 października, 18:00
Unisław Team Unisław 11-1 Vamos Gdańsk 5 października, 18:00
FC Toruń 6-2 Elhurt Helios Białystok 6 października, 16:00
Red Dragons Pniewy 3-1 AZS UW Warszawa 5 października, 18:00

Kolejka 2 - 12-13 października

AZS UW Warszawa 2-3 FC Toruń 13 października, 18:00
Unisław Team Unisław 1-5 Red Dragons Pniewy 12 października, 18:00
Vamos Gdańsk 10-4 Constract Lubawa 13 października, 18:00
Elhurt Helios Białystok 2-2 KS Gniezno 12 października, 18:00

Kolejka 3 - 19-20 października

Red Dragons Pniewy 5-6 Vamos Gdańsk 19 października, 18:00
Constract Lubawa 4-3 Elhurt Helios Białystok 19 października, 18:00
FC Toruń 4-1 Unisław Team Unisław 19 października, 16:00
KS Gniezno 1-4 AZS UW Warszawa 19 października, 18:00

Kolejka 4 - 9-10 listopada

AZS UW Warszawa 6-1 Constract Lubawa 9 listopada, 19:00
Unisław Team Unisław 4-7 KS Gniezno 11 grudnia, 19:00
w pierwotnym terminie (7 grudnia, 20:00) odwołany
Vamos Gdańsk 4-2 Elhurt Helios Białystok 10 listopada, 17:00
Red Dragons Pniewy 1-0 FC Toruń 8 listopada, 20:00

Kolejka 5 - 16-17 listopada

KS Gniezno 2-1 Red Dragons Pniewy 16 listopada, 19:00
FC Toruń 5-8 Vamos Gdańsk 16 listopada, 16:00
Constract Lubawa 4-1 Unisław Team Unisław 16 listopada, 18:00
Elhurt Helios Białystok 1-1 AZS UW Warszawa 16 listopada, 18:00

Kolejka 6 - 23-24 listopada

FC Toruń 4-3 KS Gniezno 23 listopada, 16:00
Vamos Gdańsk 4-4 AZS UW Warszawa 23 listopada, 18:00
Constract Lubawa 1-5 Red Dragons Pniewy 23 listopada, 18:00
Unisław Team Unisław 2-2 Elhurt Helios Białystok 23 listopada, 18:00

Kolejka 7 - 14-15 grudnia

Elhurt Helios Białystok 2-4 Red Dragons Pniewy 26 października, 19:00
Constract Lubawa 4-3 FC Toruń 14 grudnia, 18:00
AZS UW Warszawa 1-0 Unisław Team Unisław 14 grudnia, 20:00
KS Gniezno 5-2 Vamos Gdańsk 14 grudnia, 18:00
w Witowie

Kolejka 8 - 25-26 stycznia

Constract Lubawa 3-3 KS Gniezno 25 stycznia, 18:00
Vamos Gdańsk 4-2 Unisław Team Unisław 2 lutego, 16:00
w pierwotnym terminie (26 stycznia, 18:00) odwołany
Elhurt Helios Białystok 2-1 FC Toruń 25 stycznia, 18:00
AZS UW Warszawa 3-4 Red Dragons Pniewy 25 stycznia, 19:00

Kolejka 9 - 8-9 lutego

Red Dragons Pniewy 5-2 Unisław Team Unisław 8 lutego, 18:00
Constract Lubawa 0-5 Vamos Gdańsk 8 lutego, 18:00
KS Gniezno 0-0 Elhurt Helios Białystok 8 lutego, 19:00
FC Toruń 5-1 AZS UW Warszawa 29 marca, 16:00

Kolejka 10 - 22-23 lutego

Unisław Team Unisław 2-2 FC Toruń 22 lutego, 18:00
AZS UW Warszawa 4-3 KS Gniezno 22 lutego, 20:15
Vamos Gdańsk 0-2 Red Dragons Pniewy 22 lutego, 18:00
Elhurt Helios Białystok 1-1 Constract Lubawa 22 lutego, 18:00

Kolejka 11 - 8-9 marca

Constract Lubawa 2-1 AZS UW Warszawa 8 marca, 18:00
KS Gniezno 2-1 Unisław Team Unisław 8 marca, 19:00
Elhurt Helios Białystok 8-3 Vamos Gdańsk 8 marca, 18:00
FC Toruń 2-2 Red Dragons Pniewy 8 marca, 20:30

Kolejka 12 - 22-23 marca

Vamos Gdańsk 3-2 FC Toruń 5 kwietnia, 18:00
Unisław Team Unisław 2-1 Constract Lubawa 23 marca, 16:00
AZS UW Warszawa 0-0 Elhurt Helios Białystok 22 marca, 18:00
Red Dragons Pniewy 4-2 KS Gniezno 22 marca, 18:00

Kolejka 13 - 12-13 kwietnia

Red Dragons Pniewy 3-2 Constract Lubawa 13 kwietnia, 14:00
Elhurt Helios Białystok 3-3 Unisław Team Unisław 29 marca, 16:30
KS Gniezno 3-5 FC Toruń 12 kwietnia, 19:00
AZS UW Warszawa 5-4 Vamos Gdańsk 12 kwietnia, 19:00

Kolejka 14 - 19 kwietnia

FC Toruń 6-1 Constract Lubawa 19 kwietnia, 16:00
Unisław Team Unisław 4-5 AZS UW Warszawa 8 kwietnia, 19:30
Vamos Gdańsk 1-4 KS Gniezno 19 kwietnia, 14:00
Red Dragons Pniewy 5-5 Elhurt Helios Białystok 11 kwietnia, 19:00

Ekstraklasa futsalu 2013/2014

I liga futsalu 2013/2014 (południowa)

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas