[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga futsalu 2013/2014, grupa: południowa
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Gwiazda Ruda Śląska 20 48 15 3 2 131-60 7 1 2 67-34 8 2 0 64-26
2.  BSF Bochnia 20 45 14 3 3 112-58 7 2 1 48-27 7 1 2 64-31
3.  Nbit Gliwice 20 40 13 1 6 122-79 7 1 2 63-37 6 0 4 59-42
4.  Marex Chorzów 20 36 12 0 8 93-66 7 0 3 52-25 5 0 5 41-41 2 3 1 0 1 7-7
5.  MKF Solne Miasto Wieliczka 20 36 12 0 8 86-69 7 0 3 52-33 5 0 5 34-36 2 3 1 0 1 7-7
6.  Kamionka Mikołów 20 33 10 3 7 68-67 6 1 3 38-35 4 2 4 30-32
7.  KS AZS UMCS Lublin 20 28 9 1 10 72-86 6 0 4 39-31 3 1 6 33-55
8.  Futsal Nowiny 20 23 7 2 11 76-80 4 2 4 39-39 3 0 7 37-41
9.  Heiro Rzeszów 20 16 5 1 14 59-117 3 1 6 38-51 2 0 8 21-66
10.  Wisła Krakbet II Kraków 20 9 2 3 15 58-140 1 0 9 32-77 1 3 6 26-63
11.  Jedynka Niemodlin 20 7 2 1 17 47-102 1 1 8 21-46 1 0 9 26-56
Akademia FC Jastrzębie Zdrój i Strzelec Gorzyczki wycofały sie przed rozpoczęciem rozgrywek.
Wisła Krakbet II Kraków swoje mecze w roli gospodarza rozgrywa w Chrzanowie.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Gwiazda Ruda Śląska    4-4 7-4 3-6 2-4 7-4 9-3 6-2 14-3 7-1 8-3 
 2 BSF Bochnia4-4     7-8 4-3 5-3 6-1 5-1 3-2 6-0 1-1 7-4 
 3 Nbit Gliwice2-7 5-4     7-3 3-5 3-3 9-3 8-4 12-1 10-5 4-2 
 4 Marex Chorzów2-3 4-5 4-3     5-1 4-2 9-4 3-4 6-1 8-2 7-0 
 5 MKF Solne Miasto Wieliczka1-6 2-8 4-9 6-2     4-2 6-0 3-1 6-1 10-2 10-2 
 6 Kamionka Mikołów4-7 0-5 5-4 5-3 5-3     3-3 4-3 7-3 3-0 2-4 
 7 KS AZS UMCS Lublin2-7 1-5 5-3 2-6 4-2 2-3     4-3 6-2 12-0 1-0 
 8 Futsal Nowiny4-4 6-5 4-5 4-6 7-2 0-4 2-6     5-1 4-4 3-2 
 9 Heiro Rzeszów4-8 3-8 2-7 6-3 1-3 2-2 3-4 7-6     4-7 6-3 
 10 Wisła Krakbet II Kraków2-8 4-17 2-9 2-5 2-7 3-5 4-7 2-8 3-5     8-6 
 11 Jedynka Niemodlin1-10 2-3 2-7 2-4 2-4 1-4 5-2 1-4 1-4 4-4     

Kolejka 1 - 21-22 września

Pauza: Nbit Gliwice.
 
Wisła Krakbet II Kraków 8-6 Jedynka Niemodlin 3 października, 20:00
MKF Solne Miasto Wieliczka 6-2 Marex Chorzów 22 września, 18:00
Gwiazda Ruda Śląska 4-4 BSF Bochnia 21 września, 17:00
Heiro Rzeszów 2-2 Kamionka Mikołów 21 września, 18:00
Futsal Nowiny 2-6 KS AZS UMCS Lublin 21 września, 20:00

Kolejka 2 - 28-29 września

Pauza: MKF Solne Miasto Wieliczka.
 
BSF Bochnia 6-0 Heiro Rzeszów 26 września, 20:45
Jedynka Niemodlin 1-4 Futsal Nowiny 29 września, 19:00
Kamionka Mikołów 5-4 Nbit Gliwice 29 września, 16:00
KS AZS UMCS Lublin 2-7 Gwiazda Ruda Śląska 28 września, 19:30
Wisła Krakbet II Kraków 2-5 Marex Chorzów 29 września, 19:00

Kolejka 3 - 5-6 października

Pauza: Marex Chorzów.
 
Gwiazda Ruda Śląska 8-3 Jedynka Niemodlin 5 października, 17:00
Futsal Nowiny 4-4 Wisła Krakbet II Kraków 6 października, 20:00
Nbit Gliwice 5-4 BSF Bochnia 5 października, 18:00
Kamionka Mikołów 5-3 MKF Solne Miasto Wieliczka 6 października, 16:00
Heiro Rzeszów 3-4 KS AZS UMCS Lublin 5 października, 19:00

Kolejka 4 - 12-13 października

Pauza: Wisła Krakbet II Kraków.
 
Jedynka Niemodlin 1-4 Heiro Rzeszów 13 października, 19:00
KS AZS UMCS Lublin 5-3 Nbit Gliwice 13 października, 15:30
Futsal Nowiny 4-4 Gwiazda Ruda Śląska 12 października, 14:00
BSF Bochnia 5-3 MKF Solne Miasto Wieliczka 12 października, 18:00
Kamionka Mikołów 5-3 Marex Chorzów 13 października, 16:00

Kolejka 5 - 19-20 października

Pauza: Kamionka Mikołów.
 
Gwiazda Ruda Śląska 7-1 Wisła Krakbet II Kraków 20 października, 17:00
Heiro Rzeszów 7-6 Futsal Nowiny 20 października, 17:15
Marex Chorzów 4-5 BSF Bochnia 19 października, 18:00
MKF Solne Miasto Wieliczka 6-0 KS AZS UMCS Lublin 19 października, 19:00
Nbit Gliwice 4-2 Jedynka Niemodlin 20 października, 18:00

Kolejka 6 - 2-3 listopada

Pauza: BSF Bochnia.
 
Jedynka Niemodlin 2-4 MKF Solne Miasto Wieliczka 3 listopada, 18:30
KS AZS UMCS Lublin 2-6 Marex Chorzów 2 listopada, 19:00
Gwiazda Ruda Śląska 14-3 Heiro Rzeszów 2 listopada, 17:00
Futsal Nowiny 4-5 Nbit Gliwice 2 listopada, 14:00
Wisła Krakbet II Kraków 3-5 Kamionka Mikołów 5 listopada, 20:00

Kolejka 7 - 9-10 listopada

Pauza: KS AZS UMCS Lublin.
 
Nbit Gliwice 2-7 Gwiazda Ruda Śląska 8 listopada, 18:30
Kamionka Mikołów 0-5 BSF Bochnia 10 listopada, 16:00
MKF Solne Miasto Wieliczka 3-1 Futsal Nowiny 10 listopada, 19:00
Marex Chorzów 7-0 Jedynka Niemodlin 9 listopada, 18:00
Heiro Rzeszów 4-7 Wisła Krakbet II Kraków 10 listopada, 17:15

Kolejka 8 - 16-17 listopada

Pauza: Jedynka Niemodlin.
 
KS AZS UMCS Lublin 2-3 Kamionka Mikołów 16 listopada, 20:00
Heiro Rzeszów 2-7 Nbit Gliwice 16 listopada, 18:40
Futsal Nowiny 4-6 Marex Chorzów 16 listopada, 20:00
Gwiazda Ruda Śląska 2-4 MKF Solne Miasto Wieliczka 17 listopada, 17:00
BSF Bochnia 1-1 Wisła Krakbet II Kraków 16 listopada, 20:00

Kolejka 9 - 23-24 listopada

Pauza: Futsal Nowiny.
 
Marex Chorzów 2-3 Gwiazda Ruda Śląska 23 listopada, 18:00
BSF Bochnia 5-1 KS AZS UMCS Lublin 23 listopada, 20:00
Kamionka Mikołów 2-4 Jedynka Niemodlin 24 listopada, 16:00
Wisła Krakbet II Kraków 2-9 Nbit Gliwice 23 listopada, 18:00
MKF Solne Miasto Wieliczka 6-1 Heiro Rzeszów 23 listopada, 20:30

Kolejka 10 - 7-8 grudnia

Pauza: Gwiazda Ruda Śląska.
 
Heiro Rzeszów 6-3 Marex Chorzów 7 grudnia, 18:00
Jedynka Niemodlin 2-3 BSF Bochnia 8 grudnia, 17:00
Wisła Krakbet II Kraków 4-7 KS AZS UMCS Lublin 8 grudnia, 16:00
Futsal Nowiny 0-4 Kamionka Mikołów 7 grudnia, 13:00
Nbit Gliwice 3-5 MKF Solne Miasto Wieliczka 7 grudnia, 14:00

Kolejka 11 - 14-15 grudnia

Pauza: Heiro Rzeszów.
 
Wisła Krakbet II Kraków 2-7 MKF Solne Miasto Wieliczka 15 grudnia, 14:00
Kamionka Mikołów 4-7 Gwiazda Ruda Śląska 12 grudnia, 19:00
BSF Bochnia 3-2 Futsal Nowiny 14 grudnia, 20:00
KS AZS UMCS Lublin 1-0 Jedynka Niemodlin 14 grudnia, 19:00
Marex Chorzów 4-3 Nbit Gliwice 14 grudnia, 19:00

Kolejka 12 - 4-5 stycznia

Pauza: Nbit Gliwice.
 
Jedynka Niemodlin 4-4 Wisła Krakbet II Kraków 5 stycznia, 18:00
Marex Chorzów 5-1 MKF Solne Miasto Wieliczka 4 stycznia, 14:00
BSF Bochnia 4-4 Gwiazda Ruda Śląska 4 stycznia, 20:15
Kamionka Mikołów 7-3 Heiro Rzeszów 4 stycznia, 16:00
KS AZS UMCS Lublin 4-3 Futsal Nowiny 4 stycznia, 19:00

Kolejka 13 - 18-19 stycznia

Pauza: MKF Solne Miasto Wieliczka.
 
Futsal Nowiny 3-2 Jedynka Niemodlin 18 stycznia, 14:00
Nbit Gliwice 3-3 Kamionka Mikołów 17 stycznia, 19:30
Gwiazda Ruda Śląska 9-3 KS AZS UMCS Lublin 19 stycznia, 16:00
Marex Chorzów 8-2 Wisła Krakbet II Kraków 18 stycznia, 14:00
Heiro Rzeszów 3-8 BSF Bochnia 18 stycznia, 18:00

Kolejka 14 - 25-26 stycznia

Pauza: Marex Chorzów.
 
BSF Bochnia 7-8 Nbit Gliwice 25 stycznia, 18:00
MKF Solne Miasto Wieliczka 4-2 Kamionka Mikołów 26 stycznia, 19:00
KS AZS UMCS Lublin 6-2 Heiro Rzeszów 25 stycznia, 20:00
Jedynka Niemodlin 1-10 Gwiazda Ruda Śląska 26 stycznia, 18:00
Wisła Krakbet II Kraków 2-8 Futsal Nowiny 26 stycznia, 20:00

Kolejka 15 - 1-2 lutego

Pauza: Wisła Krakbet II Kraków.
 
Marex Chorzów 4-2 Kamionka Mikołów 1 lutego, 14:00
Heiro Rzeszów 6-3 Jedynka Niemodlin 1 lutego, 18:00
Nbit Gliwice 9-3 KS AZS UMCS Lublin 15 marca, 18:00
w pierwotnym terminie (1-2 lutego) odwołany z powodu udziału gości w 1/16 finału Pucharu Polski
Gwiazda Ruda Śląska 6-2 Futsal Nowiny 1 lutego, 18:00
MKF Solne Miasto Wieliczka 2-8 BSF Bochnia 1 marca, 20:00
w pierwotnym terminie (1-2 lutego) odwołany z powodu udziału gości w 1/16 finału Pucharu Polski

Kolejka 16 - 8-9 lutego

Pauza: Kamionka Mikołów.
 
BSF Bochnia 4-3 Marex Chorzów 8 lutego, 20:00
KS AZS UMCS Lublin 4-2 MKF Solne Miasto Wieliczka 8 lutego, 19:00
Jedynka Niemodlin 2-7 Nbit Gliwice 9 lutego, 18:00
Wisła Krakbet II Kraków 2-8 Gwiazda Ruda Śląska 6 lutego, 19:45
Futsal Nowiny 5-1 Heiro Rzeszów 7 lutego, 20:00

Kolejka 17 - 22-23 lutego

Pauza: BSF Bochnia.
 
Nbit Gliwice 8-4 Futsal Nowiny 21 lutego, 19:00
Kamionka Mikołów 3-0 Wisła Krakbet II Kraków 23 lutego, 16:00
MKF Solne Miasto Wieliczka 10-2 Jedynka Niemodlin 22 lutego, 18:00
Marex Chorzów 9-4 KS AZS UMCS Lublin 22 lutego, 18:00
Heiro Rzeszów 4-8 Gwiazda Ruda Śląska 22 lutego, 18:00

Kolejka 18 - 8-9 marca

Pauza: KS AZS UMCS Lublin.
 
Wisła Krakbet II Kraków 3-5 Heiro Rzeszów 6 marca, 19:30
Gwiazda Ruda Śląska 7-4 Nbit Gliwice 8 marca, 15:30
BSF Bochnia 6-1 Kamionka Mikołów 8 marca, 20:00
Futsal Nowiny 7-2 MKF Solne Miasto Wieliczka 8 marca, 19:00
Jedynka Niemodlin 2-4 Marex Chorzów 9 marca, 18:00

Kolejka 19 - 22-23 marca

Pauza: Jedynka Niemodlin.
 
Marex Chorzów 3-4 Futsal Nowiny 14 marca, 20:00
MKF Solne Miasto Wieliczka 1-6 Gwiazda Ruda Śląska 22 marca, 17:00
Wisła Krakbet II Kraków 4-17 BSF Bochnia 21 marca, 20:00
Kamionka Mikołów 3-3 KS AZS UMCS Lublin 23 marca, 16:00
Nbit Gliwice 12-1 Heiro Rzeszów 22 marca, 18:00

Kolejka 20 - 29-30 marca

Pauza: Futsal Nowiny.
 
Nbit Gliwice 10-5 Wisła Krakbet II Kraków 29 marca, 18:00
Heiro Rzeszów 1-3 MKF Solne Miasto Wieliczka 29 marca, 18:00
Gwiazda Ruda Śląska 3-6 Marex Chorzów 30 marca, 18:00
KS AZS UMCS Lublin 1-5 BSF Bochnia 28 marca, 20:00
Jedynka Niemodlin 1-4 Kamionka Mikołów 2 marca, 19:50
mecz pierwotnie zaplanowany na 18:00 rozpoczął się ze 110-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia sędziów

Kolejka 21 - 12 kwietnia

Pauza: Gwiazda Ruda Śląska.
 
Kamionka Mikołów 4-3 Futsal Nowiny 13 kwietnia, 16:00
MKF Solne Miasto Wieliczka 4-9 Nbit Gliwice 13 kwietnia, 19:00
Marex Chorzów 6-1 Heiro Rzeszów 12 kwietnia, 19:00
BSF Bochnia 7-4 Jedynka Niemodlin 12 kwietnia, 18:00
KS AZS UMCS Lublin 12-0 Wisła Krakbet II Kraków 12 kwietnia, 19:30

Kolejka 22 - 19 kwietnia

Pauza: Heiro Rzeszów.
 
Futsal Nowiny 6-5 BSF Bochnia 19 kwietnia, 19:00
Jedynka Niemodlin 5-2 KS AZS UMCS Lublin 19 kwietnia, 18:00
Nbit Gliwice 7-3 Marex Chorzów 19 kwietnia, 19:00
MKF Solne Miasto Wieliczka 10-2 Wisła Krakbet II Kraków 15 kwietnia, 19:00
Gwiazda Ruda Śląska 7-4 Kamionka Mikołów 19 kwietnia, 19:00

Ekstraklasa futsalu 2013/2014

I liga futsalu 2013/2014 (północna)

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas