[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2014/2015, grupa: Lubelski ZPN - Biała Podlaska

I runda - 10 sierpnia

ULKS Dębowica 2-6 SPLGMP Rogoźnica 10 sierpnia, 17:00
Wenus Oszczepalin 3-4 ŁKS Łazy 10 sierpnia, 17:00
pd.
Orzeł Zalesie 3-5 Orkan Wojcieszków 10 sierpnia, 17:00
Tur Turze Rogi 1-3 Dwernicki Stoczek Łukowski 10 sierpnia, 17:00
Bór Dąbie 2-2 Kujawiak Stanin 10 sierpnia, 17:00
pd. k. 5-4
Olimpia Okrzeja 3-3 Unia Krzywda 10 sierpnia, 17:00
pd. k. 3-2
Bizon Jeleniec 0-3 Sokół Adamów 10 sierpnia, 17:00
Wóldom Wólka Domaszewska 3-3 Absolwent Domaszewnica 10 sierpnia, 17:00
pd. k. 3-4
Gręzovia Gręzówka 1-0 Huragan Międzyrzec Podlaski 10 sierpnia, 17:00
Orzeł Czemierniki 3-0 Unia Żabików 10 sierpnia, 17:00
(wo)
Dąb Dębowa Kłoda 10-1 Grom Sosnowica 10 sierpnia, 17:00
LZS Sielczyk (Biała Podlaska) 2-5 Niwa Łomazy 10 sierpnia, 17:00
Janowia Janów Podlaski 2-2 Granica Terespol 10 sierpnia, 17:00
pd. k. 1-3
Agrosport Leśna Podlaska 1-3 LZS Dobryń 10 sierpnia, 17:00
w Dobryniu; Agrosport gospodarzem
Victoria Parczew 0-0 Tytan Wisznice 10 sierpnia, 17:00
pd. k. 4-5
LKS Milanów 2-3 Lutnia Piszczac 10 sierpnia, 17:00
TOP 54 Biała Podlaska 24-0 GLKS Rokitno 27 lipca, 17:00
Lutnia II Piszczac 12-2 Ładownia Łuków 9 sierpnia, 17:00

II runda - 13 sierpnia

ŁKS Łazy 4-3 SPLGMP Rogoźnica 13 sierpnia, 17:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 0-5 Orkan Wojcieszków 13 sierpnia, 17:00
Bór Dąbie 0-4 Olimpia Okrzeja 13 sierpnia, 17:00
Absolwent Domaszewnica 3-0 Sokół Adamów 13 sierpnia, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Gręzovia Gręzówka 0-1 Orzeł Czemierniki 13 sierpnia, 17:00
Niwa Łomazy 1-0 Dąb Dębowa Kłoda 13 sierpnia, 17:00
Granica Terespol 3-0 LZS Dobryń 27 sierpnia, 17:00
Tytan Wisznice 1-0 Lutnia Piszczac 13 sierpnia, 17:00
TOP 54 Biała Podlaska 3-1 Lutnia II Piszczac 24 sierpnia, 16:00

III runda - 11 listopada

Orzeł Czemierniki 3-0 Grom Kąkolewnica 11 listopada, 12:00
Leszek Sosnowski ?, Przemysław Dąbrowski ?, Łukasz Samociuk ?
Absolwent Domaszewnica 6-3 Orkan Wojcieszków 11 listopada, 12:00
Dariusz Ksok ?, ?, Damian Kabat ?, ?, ?, ? - nieznany ?, ?, ?
Olimpia Okrzeja 4-1 ŁKS Łazy 11 listopada, 12:00
Tytan Wisznice 3-2 Niwa Łomazy 11 listopada, 12:00
nieznany ?, ?, ? - Jarosław Mroczkowski ?, Piotr Maksymiuk ?
TOP 54 Biała Podlaska 1-0 Granica Terespol 11 listopada, 12:00
Jacek Syryjczyk 39

1/4 finału - 16 listopada

TOP 54 Biała Podlaska 3-0 Tytan Wisznice 15 kwietnia, 16:00
Sebastian Czapski 22, Maciej Oleksiuk 80, Maciej Oleszczuk 85
Olimpia Okrzeja 0-4 Orlęta Łuków 16 listopada, 12:00
Robert Wołoszka ?, Damian Soćko ?, Jakub Bulak ?, Szymon Grzechnik ?
Absolwent Domaszewnica 0-3 Orlęta Radzyń Podlaski 8 kwietnia, 16:00
Piotr Stańkowski 4, 40, Aleks Kaliński 45
Orzeł Czemierniki 0-4 Podlasie Biała Podlaska 8 kwietnia, 16:00
Piotr Bołtowicz 76, Kamil Kocoł 80, 84, Bartosz Paszkowski 86

1/2 finału - 22 kwietnia

TOP 54 Biała Podlaska 0-2 Podlasie Biała Podlaska 22 kwietnia, 16:30
Łukasz Panasiuk 29, Adrian Hołownia 40
Orlęta Łuków 1-2 Orlęta Radzyń Podlaski 22 kwietnia, 16:30
Artur Gaj 58 - Arkadiusz Kot 3, Wojciech Jakubiec 8 (k)

Finał - 6 maja

Podlasie Biała Podlaska 1-2 Orlęta Radzyń Podlaski 6 maja, 17:00
pd.
Adam Wiraszka 58 - Mateusz Konaszewski 30 (s), Patryk Szymala 101
w Białej Podlaskiej

Puchar Polski 2014/2015 (Lubelski ZPN)

Puchar Polski 2014/2015 (Lubelski ZPN - Chełm)
Puchar Polski 2014/2015 (Lubelski ZPN - Lublin)
Puchar Polski 2014/2015 (Lubelski ZPN - Zamość)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas