[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2014/2015, grupa: Lubelski ZPN - Chełm

REKLAMA
REKLAMA

Runda wstępna - 17 sierpnia
(Losowanie - 25 lipca 2014 - siedziba OZPN Chełm)

Płomyk Różanka 4-4 Granica Dorohusk 17 sierpnia, 17:00
pd. k. 4-5
Leszkopol Bezek 3-2 Unia Białopole 17 sierpnia, 17:00
Orzeł Srebrzyszcze 5-4 Tatran Kraśniczyn 17 sierpnia, 17:00
pd.
Vitrum Wola Uhruska 4-1 Agros Suchawa 17 sierpnia, 17:00
Hutnik Dubeczno 9-0 Beta Prim Chełm 17 sierpnia, 17:00

I runda - 3 września
(Losowanie - 22 sierpnia 2014 - siedziba OZPN Chełm)

Hutnik Dubeczno 1-0 Sawena Sawin 3 września, 16:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 2-1 Unia Rejowiec 3 września, 16:00
pd.
Frassati Fajsławice 2-5 Brat Siennica Nadolna 3 września, 16:45
Start Krasnystaw 1-0 Ogniwo Wierzbica 3 września, 16:00
Kłos Chełm 3-1 Hutnik Ruda-Huta 3 września, 16:00
Leszkopol Bezek 4-3 Orzeł Srebrzyszcze 3 września, 16:00
pd.
Vitrum Wola Uhruska 0-7 Granica Dorohusk 3 września, 16:00
GKS Pławanice/Kamień 2-4 Ruch Izbica 3 września, 16:00
pd.

II runda - 24 września
(Losowanie - 12 września 2014, 13:00 - siedziba OZPN Chełm)

Sparta Rejowiec Fabryczny 3-0 Kłos Chełm 24 września, 16:00
Hutnik Dubeczno 2-5 Granica Dorohusk 24 września, 16:00
Leszkopol Bezek 0-3 Ruch Izbica 24 września, 16:00
Start Krasnystaw 5-1 Brat Siennica Nadolna 24 września, 16:00

III runda - 15 października
(Losowanie - 25 września 2014 - siedziba OZPN Chełm)

Start Krasnystaw 0-4 Chełmianka Chełm 15 października, 15:30
Łukasz Młynarski 16, Michał Walaszek 68, Damian Rusiecki 81, Rafał Kycko 84
Sparta Rejowiec Fabryczny 0-2 Victoria Żmudź 15 października, 15:30
Kamil Nowicki 55, Paweł Kossowski 76
Ruch Izbica 0-4 Hetman Żółkiewka 15 października, 15:30
Damian Koprucha 40, 75, Jakub Baran 65, 69
Granica Dorohusk 1-3 Włodawianka Włodawa 15 października, 15:30
Grzegorz Świderski 71 - Wojciech Więcaszek 48 (k), 60, Jan Siegieda 55

1/2 finału - 8 kwietnia
(Losowanie - 23 października 2014 - siedziba OZPN Chełm)

Włodawianka Włodawa 0-1 Hetman Żółkiewka 8 kwietnia, 16:30
Serhij Iwlew 60
Victoria Żmudź 1-1 Chełmianka Chełm 8 kwietnia, 16:30
pd. k. 2-3
Damian Ścibior 34 - Kordian Sołtysiuk 85

Finał - 22 kwietnia

Chełmianka Chełm 2-0 Hetman Żółkiewka 22 kwietnia, 16:30
Mateusz Olszak 26, Paweł Fornal 73
w Chełmie; na Stadionie Miejskim

Puchar Polski 2014/2015 (Lubelski ZPN)

Puchar Polski 2014/2015 (Lubelski ZPN - Biała Podlaska)
Puchar Polski 2014/2015 (Lubelski ZPN - Lublin)
Puchar Polski 2014/2015 (Lubelski ZPN - Zamość)

Autor: Adam Broda
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas