[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2014/2015, grupa: Lubelski ZPN - Lublin

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 3 sierpnia
(Losowanie - 24 lipca 2014, 10:00)

Ruch Popkowice 3-0 Roztoczanie Chrzanów 3 sierpnia, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Lewart Lubartów (juniorzy) 3-2 Tajfun Ostrów Lubelski 3 sierpnia, 17:00
KS Drzewce 6-1 Bobry Karczmiska 3 sierpnia, 17:00
Dywany Łuszczów 9-1 Mila Turka 3 sierpnia, 17:00
KS Lublin 7-1 Zawisza Garbów 3 sierpnia, 17:00
Bronowice Lublin 4-1 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 3 sierpnia, 17:00

II runda - 10 sierpnia
(Losowanie - 24 lipca 2014, 10:00)

Lewart Lubartów (juniorzy) 2-3 Ruch Popkowice 10 sierpnia, 17:00
Dywany Łuszczów 6-1 KS Drzewce 10 sierpnia, 17:00
w Piaskach
KS Lublin 7-0 Bronowice Lublin 10 sierpnia, 17:00
na stadionie BKS-u

III runda - 27 sierpnia
Perła Borzechów - wolny los.

Polesie Kock 2-1 Wisła II Puławy 27 sierpnia, 17:00
Grzegorz Góral 58, Karol Rycaj 73 - Bartłomiej Kazanowski 89
KS Dąbrowica 4-1 Piaskovia Piaski 27 sierpnia, 17:00
Maciej Piskor 29, Kamil Kowalski 73, Robert Wysmulski 82, Piotr Stalęga 85 - Karol Kurzępa 32
Wisła Annopol 5-2 Tęcza Bełżyce 27 sierpnia, 17:00
Artur Warzocha ?, ?, Jarosław Pawłowski ?, ?, Kamil Kaczanowski ? - Kamil Młyniec ?, Ireneusz Kowalski ?
Stal Poniatowa 3-0 LZS Wierzchowiska 3 września, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Hetman Gołąb 2-7 Unia Wilkołaz 27 sierpnia, 17:00
Kamil Kopeć ?, ? - Wojciech Marzec ?, ?, Adrian Kołtun ?, Kamil Miazga 0 Krzysztof Ściegienny ?, Dawid Wronka ?, Bartłomiej Baran ?
Granit Bychawa - Iskra Krzemień 27 sierpnia, 17:00
odwołany z powodu złego stanu boiska
Dywany Łuszczów 4-5 Sokół Konopnica 27 sierpnia, 17:00
Krzysztof Boniecki 13, Maciej Kędziora 45, Igor Gontarz 75, Łukasz Kowalik 86 - Mateusz Wrzyszcz ?, ?, Michał Wasil ?, ?, Konrad Wójcik ?
KS Lublin 4-2 Błękit Cyców 27 sierpnia, 17:00
Paweł Pranagal ?, ?, ?, Jacek Ziarkowski ? - nieznany ?
Ruch Popkowice 2-1 POM Iskra Piotrowice 27 sierpnia, 17:00
Damian Dudek ?, Robert Lemiecha ? - Patryk Stadnicki ?

IV runda - 10 września

Iskra Krzemień 2-5 Orion Niedrzwica Duża 9 września, 16:30
Perła Borzechów 5-2 Opolanin Opole Lubelskie 10 września, 16:30
KS Dąbrowica 3-2 Górnik II Łęczna 10 września, 16:30
Polesie Kock 2-8 Czarni Dęblin 10 września, 16:30
Wisła Annopol 5-3 Janowianka Janów Lubelski 10 września, 16:30
Ruch Popkowice 7-2 Sokół Konopnica 10 września, 16:30
KS Lublin 2-6 Lewart Lubartów 10 września, 16:30
Stal Poniatowa 2-1 Unia Wilkołaz 10 września, 16:30
Powiślak Końskowola 3-0 Ruch Ryki 10 września, 16:30

V runda - 24 września
Motor Lublin - wolny los

Stal Poniatowa 3-5 Wisła Annopol 24 września, 16:00
Mateusz Siekierka ?, Grzegorz Olchawski ?, Rafał Kucharczyk ? - Karol Taraszkiewicz ?, Marcin Taraszkiewicz ?, ?, Mateusz Michalski ?, ?
Lewart Lubartów 2-1 Czarni Dęblin 24 września, 16:00
Patryk Kaźmierski ?, Przemysław Kosmala ? - Paweł Przybysz ?
KS Dąbrowica 0-1 Stal Kraśnik 24 września, 16:00
Damian Pietroń ?
Powiślak Końskowola 0-3 Lublinianka Lublin 24 września, 16:00
Rafał Stępień ?, Bartosz Tomczuk ?, Hubert Kotowicz ?
Ruch Popkowice 0-9 Avia Świdnik 24 września, 16:00
Michał Czarnecki ?, ?, Dominik Żubr ?, ?, Marcin Byszewski ?, Tomasz Czępiński ?, Łukasz Strug ?, Oskar Wróbel ?, Kamil Starok ?
Perła Borzechów 1-4 Orion Niedrzwica Duża 24 września, 16:00
Sebastian Paszkowski ? - Wojciech Białek ?, ?, Krzysztof Żarnowski ?, Kamil Szymuś ?

1/4 finału - 8 października
Lublinianka Wieniawa Lublin - wolny los

Orion Niedrzwica Duża 1-0 Stal Kraśnik 14 października, 15:30
Paweł Bielak 52
Lewart Lubartów 2-0 Avia Świdnik 8 października, 15:30
Erwin Nogal 34, Karol Bujak 63
Wisła Annopol 0-2 Motor Lublin 8 października, 15:30
Krystian Brudz 50, Kamil Wolski 60

1/2 finału - 8 kwietnia

Orion Niedrzwica Duża 0-2 Motor Lublin 8 kwietnia, 16:00
Paweł Myśliwiecki 20, Dawid Ptaszyński 75
Lewart Lubartów 0-1 Lublinianka Lublin 8 kwietnia, 16:00
Patryk Czułowski 40

Finał - 22 kwietnia

Motor Lublin 2-1 Lublinianka Lublin 22 kwietnia, 19:00
Marcin Świech 51, Dawid Ptaszyński 87 - Kamil Witkowski 4
w Lublinie; na Arenie Lublin

Puchar Polski 2014/2015 (Lubelski ZPN)

Puchar Polski 2014/2015 (Lubelski ZPN - Biała Podlaska)
Puchar Polski 2014/2015 (Lubelski ZPN - Chełm)
Puchar Polski 2014/2015 (Lubelski ZPN - Zamość)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas