[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2014/2015, grupa: Krosno I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Olszanica 12 27 8 3 1 33-13 5 1 0 14-3 3 2 1 19-10
2.  LKS Czaszyn 12 23 7 2 3 31-25 3 2 1 15-12 4 0 2 16-13
3.  Bieszczady Jankowce 12 21 6 3 3 27-27 3 1 2 14-15 3 2 1 13-12
4.  Osława Zagórz 12 19 6 1 5 30-25 4 0 2 17-12 2 1 3 13-13
5.  Zalew Myczkowce 12 11 3 2 7 26-23 3 1 2 22-12 0 1 5 4-11 2 3 1 0 1 9-3
6.  Otryt Lutowiska 12 11 3 2 7 22-36 2 2 2 11-15 1 0 5 11-21 2 3 1 0 1 3-9
7.  Krokus Ropienka 12 7 2 1 9 19-39 2 0 4 10-16 0 1 5 9-23
Gabry Łukowe wycofały się przed rozpoczęciem rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7 
 1 LKS Olszanica    2-1 2-2 4-0 2-0 1-0 3-0 
 2 LKS Czaszyn3-3     2-2 0-3* 2-1 3-1 5-2 
 3 Bieszczady Jankowce3-1 2-3     0-4 1-1 4-3 4-3 
 4 Osława Zagórz0-7 6-2 1-2     2-0 3-0* 5-1 
 5 Zalew Myczkowce3-4 1-3 4-1 2-2     8-1 4-1 
 6 Otryt Lutowiska1-1 1-5 1-3 4-3 2-1     2-2 
 7 Krokus Ropienka0-3 1-2 2-3 3-1 2-1 2-6     

Kolejka 1 - 17 sierpnia

Pauza: LKS Czaszyn.
 
Bieszczady Jankowce 0-4 Osława Zagórz 5 października, 13:00
Otryt Lutowiska 2-1 Zalew Myczkowce 17 sierpnia, 13:00
LKS Olszanica 3-0 Krokus Ropienka 17 sierpnia, 16:30

Kolejka 2 - 24 sierpnia

Pauza: Osława Zagórz.
 
Krokus Ropienka 1-2 LKS Czaszyn 24 sierpnia, 13:00
Zalew Myczkowce 3-4 LKS Olszanica 23 sierpnia, 16:30
Bieszczady Jankowce 4-3 Otryt Lutowiska 24 sierpnia, 16:30

Kolejka 3 - 31 sierpnia

Pauza: Krokus Ropienka.
 
Otryt Lutowiska 4-3 Osława Zagórz 31 sierpnia, 13:00
LKS Olszanica 2-2 Bieszczady Jankowce 31 sierpnia, 16:30
LKS Czaszyn 2-1 Zalew Myczkowce 31 sierpnia, 16:30

Kolejka 4 - 7 września

Pauza: Zalew Myczkowce.
 
Osława Zagórz 5-1 Krokus Ropienka 7 września, 13:00
Bieszczady Jankowce 2-3 LKS Czaszyn 7 września, 16:30
Otryt Lutowiska 1-1 LKS Olszanica 7 września, 13:00

Kolejka 5 - 14 września

Pauza: Bieszczady Jankowce.
 
LKS Olszanica 4-0 Osława Zagórz 14 września, 16:30
LKS Czaszyn 3-1 Otryt Lutowiska 14 września, 16:30
w Tarnawie
Krokus Ropienka 2-1 Zalew Myczkowce 14 września, 13:00

Kolejka 6 - 21 września

Pauza: Otryt Lutowiska.
 
Osława Zagórz 2-0 Zalew Myczkowce 21 września, 13:00
Bieszczady Jankowce 4-3 Krokus Ropienka 21 września, 16:30
LKS Olszanica 2-1 LKS Czaszyn 21 września, 13:00

Kolejka 7 - 28 września

Pauza: LKS Olszanica.
 
LKS Czaszyn 0-3 Osława Zagórz 28 września, 13:00
(wo)
w Tarnawie / na boisku 0-2; naruszenie nietykalności sędziego przez kibica gospodarzy
Krokus Ropienka 2-6 Otryt Lutowiska 28 września, 13:00
Zalew Myczkowce 4-1 Bieszczady Jankowce 28 września, 13:00

Kolejka 8 - 19 kwietnia

Pauza: LKS Czaszyn.
 
Osława Zagórz 1-2 Bieszczady Jankowce 19 kwietnia, 13:00
Zalew Myczkowce 8-1 Otryt Lutowiska 19 kwietnia, 13:00
Krokus Ropienka 0-3 LKS Olszanica 19 kwietnia, 13:00

Kolejka 9 - 26 kwietnia

Pauza: Osława Zagórz.
 
LKS Czaszyn 5-2 Krokus Ropienka 26 kwietnia, 13:00
LKS Olszanica 2-0 Zalew Myczkowce 26 kwietnia, 16:30
Otryt Lutowiska 1-3 Bieszczady Jankowce 26 kwietnia, 13:00

Kolejka 10 - 3 maja

Pauza: Krokus Ropienka.
 
Osława Zagórz 3-0 Otryt Lutowiska 3 maja, 13:00
(wo)
na boisku 4-5; goście nie posiadali dokumentów tożsamości
Bieszczady Jankowce 3-1 LKS Olszanica 3 maja, 16:30
Zalew Myczkowce 1-3 LKS Czaszyn 3 maja, 13:00

Kolejka 11 - 10 maja

Pauza: Zalew Myczkowce.
 
Krokus Ropienka 3-1 Osława Zagórz 10 maja, 13:00
LKS Czaszyn 2-2 Bieszczady Jankowce 10 maja, 13:00
LKS Olszanica 1-0 Otryt Lutowiska 10 maja, 16:30

Kolejka 12 - 17 maja

Pauza: Bieszczady Jankowce.
 
Osława Zagórz 0-7 LKS Olszanica 17 maja, 13:00
Otryt Lutowiska 1-5 LKS Czaszyn 17 maja, 13:00
Zalew Myczkowce 4-1 Krokus Ropienka 17 maja, 13:00

Kolejka 13 - 24 maja

Pauza: Otryt Lutowiska.
 
Zalew Myczkowce 2-2 Osława Zagórz 24 maja, 13:00
Krokus Ropienka 2-3 Bieszczady Jankowce 24 maja, 13:00
LKS Czaszyn 3-3 LKS Olszanica 24 maja, 13:00

Kolejka 14 - 31 maja

Pauza: LKS Olszanica.
 
Osława Zagórz 6-2 LKS Czaszyn 31 maja, 13:00
Otryt Lutowiska 2-2 Krokus Ropienka 31 maja, 13:00
Bieszczady Jankowce 1-1 Zalew Myczkowce 31 maja, 13:00

Klasa B 2014/2015 (Krosno I)
Klasa B 2014/2015 (Krosno II)
Klasa B 2014/2015 (Krosno III)

Klasa C 2014/2015 (Krosno II)
Klasa C 2014/2015 (Krosno III)
Klasa C 2014/2015 (Krosno IV)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas