[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2014/2015, grupa: Krosno IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wisłoka Niegłowice 18 51 17 0 1 88-20 8 0 1 54-11 9 0 0 34-9
2.  Jasiołka Szebnie 18 43 14 1 3 58-26 7 0 2 37-17 7 1 1 21-9
3.  Nurt Potok 18 36 11 3 4 52-27 7 1 1 24-7 4 2 3 28-20
4.  Tajfun Łubno Szlacheckie 18 30 10 0 8 39-32 4 0 5 18-14 6 0 3 21-18
5.  Rędzinianka Wojaszówka 18 29 9 2 7 38-36 5 1 3 21-15 4 1 4 17-21
6.  Chlebianka Chlebna 18 20 6 2 10 32-45 4 0 5 17-19 2 2 5 15-26
7.  Sparta Draganowa 18 18 6 0 12 24-44 3 0 6 12-19 3 0 6 12-25
8.  LKS Łęki Strzyżowskie 18 16 5 1 12 36-62 4 1 4 22-30 1 0 8 14-32
9.  Wrzos Krempna 18 13 4 1 13 30-64 4 1 4 19-18 0 0 9 11-46
10.  LKS Brzezówka (k. Krosna) 18 8 2 2 14 22-63 2 2 5 18-27 0 0 9 4-36

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Wisłoka Niegłowice    1-2 2-0 5-1 7-3 6-2 4-0 6-1 14-1 9-1 
 2 Jasiołka Szebnie0-6     4-2 5-2 1-0 6-2 6-1 1-2 9-2 5-0 
 3 Nurt Potok0-1 0-0     3-2 7-0 4-1 3-2 3-0 3-1 1-0 
 4 Tajfun Łubno Szlacheckie1-4 0-1 5-2     2-4 0-1 0-1 2-1 1-0 7-0 
 5 Rędzinianka Wojaszówka4-5 0-1 1-1 0-2     3-2 1-0 5-1 5-2 2-1 
 6 Chlebianka Chlebna1-2 3-4 1-6 0-1 0-3     3-0 2-1 3-1 4-1 
 7 Sparta Draganowa0-4 1-3 1-2 1-2 0-3 0-2     3-2 2-1 4-0 
 8 LKS Łęki Strzyżowskie2-5 0-4 1-9 2-7 2-1 1-1 5-1     7-2 2-0 
 9 Wrzos Krempna1-3 3-2 2-3 1-2 0-0 4-2 1-3 5-2     2-1 
 10 LKS Brzezówka (k. Krosna)0-4 1-4 3-3 1-2 2-3 2-2 2-4 5-4 2-1     

Kolejka 1 - 10 sierpnia

Wisłoka Niegłowice 7-3 Rędzinianka Wojaszówka 10 sierpnia, 11:00
Nurt Potok 0-0 Jasiołka Szebnie 10 sierpnia, 13:00
LKS Łęki Strzyżowskie 1-1 Chlebianka Chlebna 10 sierpnia, 13:00
LKS Brzezówka (k. Krosna) 2-1 Wrzos Krempna 10 sierpnia, 13:00
Tajfun Łubno Szlacheckie 0-1 Sparta Draganowa 10 sierpnia, 13:00

Kolejka 2 - 17 sierpnia

Rędzinianka Wojaszówka 1-0 Sparta Draganowa 17 sierpnia, 11:00
Wrzos Krempna 1-2 Tajfun Łubno Szlacheckie 17 sierpnia, 16:30
w Kotani
Chlebianka Chlebna 4-1 LKS Brzezówka (k. Krosna) 17 sierpnia, 13:00
Jasiołka Szebnie 1-2 LKS Łęki Strzyżowskie 17 sierpnia, 13:00
Wisłoka Niegłowice 2-0 Nurt Potok 17 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 24 sierpnia

Nurt Potok 7-0 Rędzinianka Wojaszówka 24 sierpnia, 13:00
LKS Łęki Strzyżowskie 2-5 Wisłoka Niegłowice 24 sierpnia, 13:00
LKS Brzezówka (k. Krosna) 1-4 Jasiołka Szebnie 24 sierpnia, 13:00
Tajfun Łubno Szlacheckie 0-1 Chlebianka Chlebna 24 sierpnia, 13:00
Sparta Draganowa 2-1 Wrzos Krempna 24 sierpnia, 13:00

Kolejka 4 - 31 sierpnia

Rędzinianka Wojaszówka 5-2 Wrzos Krempna 31 sierpnia, 11:00
Chlebianka Chlebna 3-0 Sparta Draganowa 31 sierpnia, 11:00
Jasiołka Szebnie 5-2 Tajfun Łubno Szlacheckie 31 sierpnia, 13:00
Wisłoka Niegłowice 9-1 LKS Brzezówka (k. Krosna) 31 sierpnia, 11:00
Nurt Potok 3-0 LKS Łęki Strzyżowskie 31 sierpnia, 11:00

Kolejka 5 - 7 września

LKS Łęki Strzyżowskie 2-1 Rędzinianka Wojaszówka 7 września, 13:00
LKS Brzezówka (k. Krosna) 3-3 Nurt Potok 7 września, 13:00
Tajfun Łubno Szlacheckie 1-4 Wisłoka Niegłowice 7 września, 13:00
Sparta Draganowa 1-3 Jasiołka Szebnie 7 września, 13:00
Wrzos Krempna 4-2 Chlebianka Chlebna 7 września, 16:30
w Kotani

Kolejka 6 - 14 września

Rędzinianka Wojaszówka 3-2 Chlebianka Chlebna 14 września, 11:00
Jasiołka Szebnie 9-2 Wrzos Krempna 14 września, 13:00
Wisłoka Niegłowice 4-0 Sparta Draganowa 14 września, 16:30
na boisku przy ul. Sportowej
Nurt Potok 3-2 Tajfun Łubno Szlacheckie 13 września, 13:00
LKS Łęki Strzyżowskie 2-0 LKS Brzezówka (k. Krosna) 14 września, 13:00

Kolejka 7 - 21 września

LKS Brzezówka (k. Krosna) 2-3 Rędzinianka Wojaszówka 21 września, 13:00
Tajfun Łubno Szlacheckie 2-1 LKS Łęki Strzyżowskie 21 września, 13:00
Sparta Draganowa 1-2 Nurt Potok 21 września, 13:00
Wrzos Krempna 1-3 Wisłoka Niegłowice 21 września, 16:30
w Kotani
Chlebianka Chlebna 3-4 Jasiołka Szebnie 21 września, 11:00

Kolejka 8 - 28 września

Rędzinianka Wojaszówka 0-1 Jasiołka Szebnie 28 września, 11:00
Wisłoka Niegłowice 6-2 Chlebianka Chlebna 28 września, 11:00
na boisku przy ul. Sportowej
Nurt Potok 3-1 Wrzos Krempna 28 września, 12:00
LKS Łęki Strzyżowskie 5-1 Sparta Draganowa 28 września, 12:00
LKS Brzezówka (k. Krosna) 1-2 Tajfun Łubno Szlacheckie 28 września, 12:00

Kolejka 9 - 5 października

Tajfun Łubno Szlacheckie 2-4 Rędzinianka Wojaszówka 5 października, 12:00
Sparta Draganowa 4-0 LKS Brzezówka (k. Krosna) 5 października, 12:00
Wrzos Krempna 5-2 LKS Łęki Strzyżowskie 5 października, 12:00
w Kotani
Chlebianka Chlebna 1-6 Nurt Potok 5 października, 12:00
Jasiołka Szebnie 0-6 Wisłoka Niegłowice 5 października, 12:00

Kolejka 10 - 12 kwietnia

Rędzinianka Wojaszówka 4-5 Wisłoka Niegłowice 12 kwietnia, 11:00
Jasiołka Szebnie 4-2 Nurt Potok 12 kwietnia, 13:00
Chlebianka Chlebna 2-1 LKS Łęki Strzyżowskie 12 kwietnia, 11:00
Wrzos Krempna 2-1 LKS Brzezówka (k. Krosna) 12 kwietnia, 16:30
Sparta Draganowa 1-2 Tajfun Łubno Szlacheckie 12 kwietnia, 13:00

Kolejka 11 - 19 kwietnia

Sparta Draganowa 0-3 Rędzinianka Wojaszówka 19 kwietnia, 13:00
Tajfun Łubno Szlacheckie 1-0 Wrzos Krempna 19 kwietnia, 13:00
LKS Brzezówka (k. Krosna) 2-2 Chlebianka Chlebna 19 kwietnia, 13:00
LKS Łęki Strzyżowskie 0-4 Jasiołka Szebnie 19 kwietnia, 13:00
Nurt Potok 0-1 Wisłoka Niegłowice 19 kwietnia, 13:00

Kolejka 12 - 26 kwietnia

Rędzinianka Wojaszówka 1-1 Nurt Potok 26 kwietnia, 11:00
Wisłoka Niegłowice 6-1 LKS Łęki Strzyżowskie 26 kwietnia, 11:00
Jasiołka Szebnie 5-0 LKS Brzezówka (k. Krosna) 26 kwietnia, 13:00
Chlebianka Chlebna 0-1 Tajfun Łubno Szlacheckie 26 kwietnia, 11:00
Wrzos Krempna 1-3 Sparta Draganowa 26 kwietnia, 16:30

Kolejka 13 - 3 maja

Wrzos Krempna 0-0 Rędzinianka Wojaszówka 3 maja, 16:30
w Kotani
Sparta Draganowa 0-2 Chlebianka Chlebna 3 maja, 13:00
Tajfun Łubno Szlacheckie 0-1 Jasiołka Szebnie 3 maja, 13:00
LKS Brzezówka (k. Krosna) 0-4 Wisłoka Niegłowice 3 maja, 13:00
LKS Łęki Strzyżowskie 1-9 Nurt Potok 3 maja, 13:00

Kolejka 14 - 10 maja

Rędzinianka Wojaszówka 5-1 LKS Łęki Strzyżowskie 10 maja, 11:00
Nurt Potok 1-0 LKS Brzezówka (k. Krosna) 10 maja, 13:00
Wisłoka Niegłowice 5-1 Tajfun Łubno Szlacheckie 10 maja, 11:00
w Jaśle; na boisku przy ul. Sportowej
Jasiołka Szebnie 6-1 Sparta Draganowa 10 maja, 13:00
Chlebianka Chlebna 3-1 Wrzos Krempna 10 maja, 11:00

Kolejka 15 - 17 maja

Chlebianka Chlebna 0-3 Rędzinianka Wojaszówka 17 maja, 11:00
Wrzos Krempna 3-2 Jasiołka Szebnie 17 maja, 16:30
w Kotani
Sparta Draganowa 0-4 Wisłoka Niegłowice 17 maja, 13:00
Tajfun Łubno Szlacheckie 5-2 Nurt Potok 17 maja, 13:00
LKS Brzezówka (k. Krosna) 5-4 LKS Łęki Strzyżowskie 17 maja, 13:00

Kolejka 16 - 24 maja

Rędzinianka Wojaszówka 2-1 LKS Brzezówka (k. Krosna) 24 maja, 11:00
LKS Łęki Strzyżowskie 2-7 Tajfun Łubno Szlacheckie 24 maja, 13:00
Nurt Potok 3-2 Sparta Draganowa 24 maja, 13:00
Wisłoka Niegłowice 14-1 Wrzos Krempna 24 maja, 11:00
Jasiołka Szebnie 6-2 Chlebianka Chlebna 24 maja, 13:00

Kolejka 17 - 31 maja

Jasiołka Szebnie 1-0 Rędzinianka Wojaszówka 31 maja, 13:00
Chlebianka Chlebna 1-2 Wisłoka Niegłowice 31 maja, 13:00
Wrzos Krempna 2-3 Nurt Potok 31 maja, 13:00
Sparta Draganowa 3-2 LKS Łęki Strzyżowskie 31 maja, 13:00
Tajfun Łubno Szlacheckie 7-0 LKS Brzezówka (k. Krosna) 31 maja, 13:00

Kolejka 18 - 7 czerwca

Rędzinianka Wojaszówka 0-2 Tajfun Łubno Szlacheckie 6 czerwca, 17:00
LKS Brzezówka (k. Krosna) 2-4 Sparta Draganowa 7 czerwca, 13:00
LKS Łęki Strzyżowskie 7-2 Wrzos Krempna 7 czerwca, 13:00
Nurt Potok 4-1 Chlebianka Chlebna 7 czerwca, 13:00
Wisłoka Niegłowice 1-2 Jasiołka Szebnie 7 czerwca, 13:00

Klasa B 2014/2015 (Krosno I)
Klasa B 2014/2015 (Krosno II)
Klasa B 2014/2015 (Krosno III)

Klasa C 2014/2015 (Krosno I)
Klasa C 2014/2015 (Krosno II)
Klasa C 2014/2015 (Krosno III)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas