[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2014/2015, grupa: Krosno III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Lubatowa 22 43 13 4 5 73-32 8 0 3 40-19 5 4 2 33-13
2.  Jasiołka Świerzowa 22 42 12 6 4 58-26 8 3 0 37-9 4 3 4 21-17
3.  Beskid Równe 22 41 13 2 7 64-33 8 0 3 35-14 5 2 4 29-19
4.  Iwełka Iwla 22 39 12 3 7 63-42 5 3 3 27-24 7 0 4 36-18
5.  Beskid Posada Górna 22 35 10 5 7 48-31 5 3 3 21-11 5 2 4 27-20 2 4 1 1 0 3-2
6.  Nafciarz Bóbrka 22 35 11 2 9 43-41 6 2 3 23-18 5 0 6 20-23 2 1 0 1 1 2-3
7.  KS Szczepańcowa 22 34 10 4 8 39-47 6 2 3 21-18 4 2 5 18-29
8.  Orzeł Pustyny 22 26 8 2 12 37-51 5 1 5 22-22 3 1 7 15-29
9.  Rotar Węglówka 22 24 6 6 10 43-65 4 3 4 29-28 2 3 6 14-37
10.  Orlew Suchodół (Krosno) 22 22 7 1 14 32-56 4 1 6 20-25 3 0 8 12-31
11.  Grodzisko Wietrzno 22 21 6 3 13 49-55 2 1 8 21-34 4 2 5 28-21
12.  Tornado Wrocanka 22 15 5 0 17 27-97 4 0 7 11-47 1 0 10 16-50

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 LKS Lubatowa    1-2 2-5 1-2 7-3 5-2 5-2 5-1 7-1 3-0 1-0 3-1 
 2 Jasiołka Świerzowa1-1     5-3 4-2 3-0 5-0 4-0 5-0* 2-2 1-0 1-1 6-0 
 3 Beskid Równe2-1 0-3*     3-2 2-3 1-0 3-0 4-0 8-1 8-1 3-1 1-2 
 4 Iwełka Iwla1-1 2-1 3-5     1-1 3-2 1-1 2-1 2-3 6-3 1-3 5-3 
 5 Beskid Posada Górna0-0 1-1 1-0 2-3     2-1 2-2 4-1 0-1 1-2 4-0 4-0 
 6 Nafciarz Bóbrka2-1 2-0 3-2 2-1 1-1     1-3 1-2 2-2 3-0 2-4 4-2 
 7 KS Szczepańcowa2-7 2-1 1-1 0-2 1-0 1-2     3-2 5-2 2-0 1-1 3-0 
 8 Orzeł Pustyny1-2 3-3 0-6 2-0 2-0 0-2 2-3     4-0 1-3 3-1 4-2 
 9 Rotar Węglówka2-2 1-1 1-3 1-4 3-6 1-2 6-1 2-2     3-1 4-2 5-4 
 10 Orlew Suchodół (Krosno)1-7 2-1 0-2 2-3 0-2 3-2 3-4 3-0* 0-0     1-4 5-0 
 11 Grodzisko Wietrzno1-9 1-2 1-1 1-7 0-1 1-5 0-1 0-3 6-2 0-1     10-2 
 12 Tornado Wrocanka0-2 2-6 2-1 0-10 0-10 1-2 2-1 0-3 1-0 3-1 0-11     

Kolejka 1 - 10 sierpnia

Jasiołka Świerzowa 5-0 Nafciarz Bóbrka 10 sierpnia, 16:30
KS Szczepańcowa 1-1 Grodzisko Wietrzno 10 sierpnia, 11:00
Orlew Suchodół (Krosno) 0-2 Beskid Posada Górna 10 sierpnia, 16:30
na boisku przy ul. Bursaki
Beskid Równe 1-2 Tornado Wrocanka 10 sierpnia, 13:00
LKS Lubatowa 1-2 Iwełka Iwla 10 sierpnia, 13:00
Rotar Węglówka 2-2 Orzeł Pustyny 10 sierpnia, 13:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Nafciarz Bóbrka 1-2 Orzeł Pustyny 15 sierpnia, 13:00
Iwełka Iwla 2-3 Rotar Węglówka 15 sierpnia, 13:00
Tornado Wrocanka 0-2 LKS Lubatowa 15 sierpnia, 11:00
Beskid Posada Górna 1-0 Beskid Równe 15 sierpnia, 13:00
Grodzisko Wietrzno 0-1 Orlew Suchodół (Krosno) 15 sierpnia, 13:00
Jasiołka Świerzowa 4-0 KS Szczepańcowa 20 sierpnia, 16:30
w pierwotnym terminie (15 sierpnia, 16:30) odwołany

Kolejka 3 - 17 sierpnia

KS Szczepańcowa 1-2 Nafciarz Bóbrka 17 sierpnia, 11:00
Orlew Suchodół (Krosno) 2-1 Jasiołka Świerzowa 17 sierpnia, 16:30
na boisku przy ul. Bursaki
Beskid Równe 3-1 Grodzisko Wietrzno 17 sierpnia, 13:00
LKS Lubatowa 7-3 Beskid Posada Górna 17 sierpnia, 13:00
Rotar Węglówka 5-4 Tornado Wrocanka 17 sierpnia, 13:00
Orzeł Pustyny 2-0 Iwełka Iwla 17 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 24 sierpnia

Nafciarz Bóbrka 2-1 Iwełka Iwla 24 sierpnia, 13:00
Tornado Wrocanka 0-3 Orzeł Pustyny 24 sierpnia, 11:00
Beskid Posada Górna 0-1 Rotar Węglówka 23 sierpnia, 16:30
Grodzisko Wietrzno 1-9 LKS Lubatowa 24 sierpnia, 13:00
Jasiołka Świerzowa 5-3 Beskid Równe 24 sierpnia, 16:30
KS Szczepańcowa 2-0 Orlew Suchodół (Krosno) 24 sierpnia, 11:00

Kolejka 5 - 31 sierpnia

Orlew Suchodół (Krosno) 3-2 Nafciarz Bóbrka 31 sierpnia, 16:30
na boisku przy ul. Bursaki
Beskid Równe 3-0 KS Szczepańcowa 31 sierpnia, 13:00
LKS Lubatowa 1-2 Jasiołka Świerzowa 31 sierpnia, 13:00
Rotar Węglówka 4-2 Grodzisko Wietrzno 19 października, 12:00
Orzeł Pustyny 2-0 Beskid Posada Górna 31 sierpnia, 11:00
Iwełka Iwla 5-3 Tornado Wrocanka 31 sierpnia, 13:00

Kolejka 6 - 7 września

Nafciarz Bóbrka 4-2 Tornado Wrocanka 7 września, 13:00
Beskid Posada Górna 2-3 Iwełka Iwla 7 września, 13:00
Grodzisko Wietrzno 0-3 Orzeł Pustyny 7 września, 13:00
nie odbył się; gospodarze nie posiadali ważnych kart zdrowia
Jasiołka Świerzowa 2-2 Rotar Węglówka 7 września, 16:30
KS Szczepańcowa 2-7 LKS Lubatowa 10 września, 16:30
Orlew Suchodół (Krosno) 0-2 Beskid Równe 7 września, 16:30
na boisku przy ul.Bursaki

Kolejka 7 - 14 września

Beskid Równe 1-0 Nafciarz Bóbrka 14 września, 13:00
LKS Lubatowa 3-0 Orlew Suchodół (Krosno) 14 września, 13:00
Rotar Węglówka 6-1 KS Szczepańcowa 14 września, 13:00
Orzeł Pustyny 3-3 Jasiołka Świerzowa 14 września, 11:00
Iwełka Iwla 1-3 Grodzisko Wietrzno 14 września, 13:00
Tornado Wrocanka 0-10 Beskid Posada Górna 14 września, 11:00

Kolejka 8 - 21 września

Nafciarz Bóbrka 1-1 Beskid Posada Górna 21 września, 13:00
Grodzisko Wietrzno 10-2 Tornado Wrocanka 21 września, 11:00
Jasiołka Świerzowa 4-2 Iwełka Iwla 21 września, 16:30
KS Szczepańcowa 3-2 Orzeł Pustyny 21 września, 11:00
Orlew Suchodół (Krosno) 0-0 Rotar Węglówka 21 września, 16:30
na boisku przy ul. Bursaki
Beskid Równe 2-1 LKS Lubatowa 21 września, 13:00

Kolejka 9 - 28 września

LKS Lubatowa 5-2 Nafciarz Bóbrka 28 września, 12:00
Rotar Węglówka 1-3 Beskid Równe 28 września, 12:00
Orzeł Pustyny 1-3 Orlew Suchodół (Krosno) 28 września, 11:00
Iwełka Iwla 1-1 KS Szczepańcowa 28 września, 12:00
Tornado Wrocanka 2-6 Jasiołka Świerzowa 28 września, 11:00
Beskid Posada Górna 4-0 Grodzisko Wietrzno 28 września, 12:00

Kolejka 10 - 5 października

Nafciarz Bóbrka 2-4 Grodzisko Wietrzno 5 października, 12:00
Jasiołka Świerzowa 3-0 Beskid Posada Górna 5 października, 15:30
KS Szczepańcowa 3-0 Tornado Wrocanka 5 października, 11:00
Orlew Suchodół (Krosno) 2-3 Iwełka Iwla 5 października, 15:30
na boisku przy ul. Bursaki
Beskid Równe 4-0 Orzeł Pustyny 5 października, 12:00
LKS Lubatowa 7-1 Rotar Węglówka 5 października, 12:00

Kolejka 11 - 12 października

Rotar Węglówka 1-2 Nafciarz Bóbrka 12 października, 13:00
Orzeł Pustyny 1-2 LKS Lubatowa 12 października, 15:30
Iwełka Iwla 3-5 Beskid Równe 12 października, 12:00
Tornado Wrocanka 3-1 Orlew Suchodół (Krosno) 12 października, 11:00
Beskid Posada Górna 2-2 KS Szczepańcowa 12 października, 12:00
Grodzisko Wietrzno 1-2 Jasiołka Świerzowa 12 października, 12:00

Kolejka 12 - 12 kwietnia

Nafciarz Bóbrka 2-0 Jasiołka Świerzowa 12 kwietnia, 13:00
Grodzisko Wietrzno 0-1 KS Szczepańcowa 12 kwietnia, 13:00
Beskid Posada Górna 1-2 Orlew Suchodół (Krosno) 12 kwietnia, 13:00
Tornado Wrocanka 2-1 Beskid Równe 12 kwietnia, 11:00
Iwełka Iwla 1-1 LKS Lubatowa 12 kwietnia, 13:00
Orzeł Pustyny 4-0 Rotar Węglówka 12 kwietnia, 11:00

Kolejka 13 - 19 kwietnia

Orzeł Pustyny 0-2 Nafciarz Bóbrka 19 kwietnia, 11:00
Rotar Węglówka 1-4 Iwełka Iwla 19 kwietnia, 13:00
LKS Lubatowa 3-1 Tornado Wrocanka 19 kwietnia, 13:00
Beskid Równe 2-3 Beskid Posada Górna 19 kwietnia, 13:00
Orlew Suchodół (Krosno) 1-4 Grodzisko Wietrzno 19 kwietnia, 16:30
na boisku przy ul. Bursaki
KS Szczepańcowa 2-1 Jasiołka Świerzowa 19 kwietnia, 11:00

Kolejka 14 - 26 kwietnia

Nafciarz Bóbrka 1-3 KS Szczepańcowa 26 kwietnia, 13:00
Jasiołka Świerzowa 1-0 Orlew Suchodół (Krosno) 26 kwietnia, 16:30
Grodzisko Wietrzno 1-1 Beskid Równe 26 kwietnia, 13:00
Beskid Posada Górna 0-0 LKS Lubatowa 26 kwietnia, 13:00
Tornado Wrocanka 1-0 Rotar Węglówka 26 kwietnia, 11:00
Iwełka Iwla 2-1 Orzeł Pustyny 26 kwietnia, 16:30

Kolejka 15 - 3 maja

Iwełka Iwla 3-2 Nafciarz Bóbrka 3 maja, 13:00
Orzeł Pustyny 4-2 Tornado Wrocanka 3 maja, 11:00
Rotar Węglówka 3-6 Beskid Posada Górna 3 maja, 13:00
LKS Lubatowa 1-0 Grodzisko Wietrzno 3 maja, 13:00
Beskid Równe 0-3 Jasiołka Świerzowa 3 maja, 13:00
(wo)
w Dukli / gospodarze nie posiadali badań lekarskich
Orlew Suchodół (Krosno) 3-4 KS Szczepańcowa 3 maja, 16:30
na boisku przy ul. Bursaki

Kolejka 16 - 10 maja

Nafciarz Bóbrka 3-0 Orlew Suchodół (Krosno) 10 maja, 13:00
KS Szczepańcowa 1-1 Beskid Równe 10 maja, 11:00
Jasiołka Świerzowa 1-1 LKS Lubatowa 10 maja, 16:30
Grodzisko Wietrzno 6-2 Rotar Węglówka 10 maja, 13:00
Beskid Posada Górna 4-1 Orzeł Pustyny 10 maja, 13:00
Tornado Wrocanka 0-10 Iwełka Iwla 10 maja, 13:00

Kolejka 17 - 17 maja

Tornado Wrocanka 1-2 Nafciarz Bóbrka 17 maja, 11:00
Iwełka Iwla 1-1 Beskid Posada Górna 1 maja, 11:00
Orzeł Pustyny 3-1 Grodzisko Wietrzno 4 czerwca, 16:30
Rotar Węglówka 1-1 Jasiołka Świerzowa 17 maja, 13:00
LKS Lubatowa 5-2 KS Szczepańcowa 17 maja, 11:00
Beskid Równe 8-1 Orlew Suchodół (Krosno) 17 maja, 13:00

Kolejka 18 - 24 maja

Nafciarz Bóbrka 3-2 Beskid Równe 24 maja, 13:00
Orlew Suchodół (Krosno) 1-7 LKS Lubatowa 24 maja, 16:30
w Bursakach
KS Szczepańcowa 5-2 Rotar Węglówka 24 maja, 11:00
Jasiołka Świerzowa 5-0 Orzeł Pustyny 24 maja, 16:30
(wo)
na boisku 5-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Grodzisko Wietrzno 1-7 Iwełka Iwla 24 maja, 13:00
Beskid Posada Górna 4-0 Tornado Wrocanka 24 maja, 13:00

Kolejka 19 - 31 maja

Beskid Posada Górna 2-1 Nafciarz Bóbrka 31 maja, 13:00
Tornado Wrocanka 0-11 Grodzisko Wietrzno 31 maja, 11:00
Iwełka Iwla 2-1 Jasiołka Świerzowa 31 maja, 16:30
Orzeł Pustyny 2-3 KS Szczepańcowa 31 maja, 11:00
Rotar Węglówka 3-1 Orlew Suchodół (Krosno) 4 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (31 maja. 13:00) odwołany
LKS Lubatowa 2-5 Beskid Równe 31 maja, 13:00

Kolejka 20 - 7 czerwca

Nafciarz Bóbrka 2-1 LKS Lubatowa 7 czerwca, 13:00
Beskid Równe 8-1 Rotar Węglówka 7 czerwca, 13:00
Orlew Suchodół (Krosno) 3-0 Orzeł Pustyny 7 czerwca, 16:30
(wo)
na boisku 1-10; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
KS Szczepańcowa 0-2 Iwełka Iwla 7 czerwca, 16:30
Jasiołka Świerzowa 6-0 Tornado Wrocanka 7 czerwca, 16:30
Grodzisko Wietrzno 0-1 Beskid Posada Górna 7 czerwca, 13:00

Kolejka 21 - 14 czerwca

Grodzisko Wietrzno 1-5 Nafciarz Bóbrka 12 czerwca, 17:30
Beskid Posada Górna 1-1 Jasiołka Świerzowa 14 czerwca, 13:00
Tornado Wrocanka 2-1 KS Szczepańcowa 14 czerwca, 11:00
Iwełka Iwla 6-3 Orlew Suchodół (Krosno) 14 czerwca, 13:00
Orzeł Pustyny 0-6 Beskid Równe 14 czerwca, 13:00
Rotar Węglówka 2-2 LKS Lubatowa 14 czerwca, 13:00

Kolejka 22 - 21 czerwca

Nafciarz Bóbrka 2-2 Rotar Węglówka 21 czerwca, 13:00
LKS Lubatowa 5-1 Orzeł Pustyny 21 czerwca, 13:00
Beskid Równe 3-2 Iwełka Iwla 21 czerwca, 13:00
Orlew Suchodół (Krosno) 5-0 Tornado Wrocanka 21 czerwca, 13:00
KS Szczepańcowa 1-0 Beskid Posada Górna 21 czerwca, 13:00
Jasiołka Świerzowa 1-1 Grodzisko Wietrzno 21 czerwca, 13:00

Klasa B 2014/2015 (Krosno I)
Klasa B 2014/2015 (Krosno II)
Klasa B 2014/2015 (Krosno III)

Klasa C 2014/2015 (Krosno I)
Klasa C 2014/2015 (Krosno II)
Klasa C 2014/2015 (Krosno IV)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas