[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2014/2015, grupa: Wałbrzych II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Victoria Tuszyn 30 70 22 4 4 89-42 10 2 3 47-25 12 2 1 42-17
2.  Niemczanka Niemcza 30 69 21 6 3 91-37 12 3 0 50-15 9 3 3 41-22 2 6 2 0 0 5-2
3.  Skałki Stolec 30 69 22 3 5 96-46 13 0 2 56-22 9 3 3 40-24 2 0 0 0 2 2-5
4.  Pogoń Pieszyce 30 68 21 5 4 101-31 13 1 1 62-11 8 4 3 39-20
5.  Sparta Ziębice 30 53 16 5 9 81-52 8 4 3 33-20 8 1 6 48-32
6.  Koliber Uciechów 30 51 15 6 9 60-53 9 4 2 35-21 6 2 7 25-32
7.  Czarni Sieniawka 30 44 13 5 12 66-52 9 1 5 39-20 4 4 7 27-32
8.  Henrykowianka Henryków 30 35 10 5 15 60-81 6 2 7 30-39 4 3 8 30-42
9.  Rawa Boleścin 30 34 10 4 16 60-89 5 2 8 33-53 5 2 8 27-36 2 4 1 1 0 7-3
10.  Delta Słupice 30 34 9 7 14 68-72 6 2 7 40-33 3 5 7 28-39 2 1 0 1 1 3-7
11.  Zieloni Łagiewniki 30 33 10 3 17 50-66 6 2 7 29-31 4 1 10 21-35
12.  Boxmet Piskorzów 30 30 9 3 18 42-64 4 3 8 20-27 5 0 10 22-37 2 4 1 1 0 3-2
13.  Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) 30 30 9 3 18 43-101 4 2 9 21-43 5 1 9 22-58 2 1 0 1 1 2-3
14.  Płomień Makowice 30 28 8 4 18 50-80 5 1 9 30-41 3 3 9 20-39
15.  Wieża Rudnica 30 20 5 5 20 75-106 4 4 7 45-41 1 1 13 30-65
16.  Ślęża Ciepłowody 30 16 4 4 22 35-95 3 3 9 19-36 1 1 13 16-59

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Victoria Tuszyn    2-3 4-1 1-3 4-2 1-0 3-1 1-1 4-3 1-1 5-1 0-4 4-0 4-1 5-2 8-2 
 2 Niemczanka Niemcza1-1     3-1 1-1 3-2 4-1 0-0 2-0 1-0 6-1 2-0 7-2 7-1 3-1 7-2 3-2 
 3 Skałki Stolec2-3 1-2     3-2 3-2 5-1 2-1 5-2 8-3 5-1 2-1 2-1 5-2 2-1 6-0 5-0 
 4 Pogoń Pieszyce4-0 1-1 4-2     1-2 5-1 3-0 4-1 2-0 3-1 3-0 5-0 8-1 7-0* 5-2 7-0 
 5 Sparta Ziębice2-3 3-2 1-3 2-2     4-1 0-0 3-0 2-2 2-2 0-2 5-1 3-0 1-0 4-2 1-0 
 6 Koliber Uciechów2-2 1-1 1-3 1-1 3-0     1-2 5-1 3-2 2-1 3-1 1-0 3-1 1-1 5-3 3-2 
 7 Czarni Sieniawka2-4 0-4 1-3 2-1 1-0 1-1     4-1 4-1 3-0 3-0 2-0 1-2 1-2 4-1 10-0 
 8 Henrykowianka Henryków2-3 0-5 2-5 2-10 1-3 1-2 5-2     1-1 2-1 4-1 2-1 1-2 1-1 4-2 2-0 
 9 Rawa Boleścin0-8 1-3 2-2 3-1 0-4 1-3 3-2 1-2     3-3 1-6 1-4 2-5 7-4 5-4 3-2 
 10 Delta Słupice1-2 5-1 2-4 0-4 3-4 4-3 3-5 2-2 0-4     1-0 0-1 4-0 3-3 5-0 7-0 
 11 Zieloni Łagiewniki0-6 0-3 2-2 2-3 0-3 2-2 1-4 0-1 3-0* 1-2     4-1 7-0 2-1 2-1 3-2 
 12 Boxmet Piskorzów0-3 1-2 0-0 1-3 4-2 0-1 1-1 2-1 0-1 2-3 0-1     2-2 0-2 5-4 2-1 
 13 Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka)0-1 0-7 2-4 0-1 3-11 1-0 3-2 1-4 2-3 2-2 2-2 0-1     2-1 1-4 2-0 
 14 Płomień Makowice0-1 0-1 0-3 0-3 2-6 1-3 4-3 6-4 2-3 0-4 3-2 2-1 2-3     6-2 2-2 
 15 Wieża Rudnica1-3 6-5 0-2 2-2 3-3 0-2 2-3 4-4 3-4 3-3 2-3 5-3 8-1 5-0     1-3 
 16 Ślęża Ciepłowody0-2 1-1 0-5 0-2 1-4 2-4 1-1 2-6 1-0 4-3 4-1 1-2 1-2 0-2 1-1     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Zieloni Łagiewniki 1-4 Czarni Sieniawka 15 sierpnia, 14:00
Victoria Tuszyn 0-4 Boxmet Piskorzów 15 sierpnia, 14:00
Henrykowianka Henryków 1-3 Sparta Ziębice 15 sierpnia, 11:00
Skałki Stolec 1-2 Niemczanka Niemcza 15 sierpnia, 14:00
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) 0-1 Pogoń Pieszyce 15 sierpnia, 14:00
Płomień Makowice 2-3 Rawa Boleścin 15 sierpnia, 14:00
Ślęża Ciepłowody 1-1 Wieża Rudnica 15 sierpnia, 14:00
Delta Słupice 4-3 Koliber Uciechów 15 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 17 sierpnia

Czarni Sieniawka 1-1 Koliber Uciechów 17 sierpnia, 17:00
Wieża Rudnica 3-3 Delta Słupice 17 sierpnia, 17:00
Rawa Boleścin 3-2 Ślęża Ciepłowody 17 sierpnia, 17:00
Pogoń Pieszyce 7-0 Płomień Makowice 17 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 7-1
Niemczanka Niemcza 7-1 Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) 17 sierpnia, 17:00
Sparta Ziębice 1-3 Skałki Stolec 17 sierpnia, 17:00
Boxmet Piskorzów 2-1 Henrykowianka Henryków 17 sierpnia, 17:00
Zieloni Łagiewniki 0-6 Victoria Tuszyn 17 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 24 sierpnia

Victoria Tuszyn 3-1 Czarni Sieniawka 24 sierpnia, 12:00
Henrykowianka Henryków 4-1 Zieloni Łagiewniki 24 sierpnia, 17:00
Skałki Stolec 2-1 Boxmet Piskorzów 24 sierpnia, 17:00
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) 3-11 Sparta Ziębice 24 sierpnia, 17:00
Płomień Makowice 0-1 Niemczanka Niemcza 24 sierpnia, 14:00
Delta Słupice 0-4 Rawa Boleścin 24 sierpnia, 15:00
Koliber Uciechów 5-3 Wieża Rudnica 24 sierpnia, 12:00
Pogoń Pieszyce 7-0 Ślęża Ciepłowody 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

Czarni Sieniawka 4-1 Wieża Rudnica 31 sierpnia, 12:00
Rawa Boleścin 1-3 Koliber Uciechów 31 sierpnia, 11:00
Pogoń Pieszyce 3-1 Delta Słupice 31 sierpnia, 17:00
Niemczanka Niemcza 3-2 Ślęża Ciepłowody 31 sierpnia, 17:00
Sparta Ziębice 1-0 Płomień Makowice 31 sierpnia, 17:00
Boxmet Piskorzów 2-2 Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) 31 sierpnia, 14:00
Zieloni Łagiewniki 2-2 Skałki Stolec 31 sierpnia, 13:00
Victoria Tuszyn 1-1 Henrykowianka Henryków 31 sierpnia, 12:00

Kolejka 5 - 6-7 września

Henrykowianka Henryków 5-2 Czarni Sieniawka 7 września, 16:00
Skałki Stolec 2-3 Victoria Tuszyn 6 września, 17:00
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) 2-2 Zieloni Łagiewniki 7 września, 16:00
Płomień Makowice 2-1 Boxmet Piskorzów 7 września, 14:00
Ślęża Ciepłowody 1-4 Sparta Ziębice 7 września, 16:00
Delta Słupice 5-1 Niemczanka Niemcza 7 września, 15:00
Koliber Uciechów 1-1 Pogoń Pieszyce 7 września, 12:00
Wieża Rudnica 3-4 Rawa Boleścin 7 września, 11:00

Kolejka 6 - 13-14 września

Czarni Sieniawka 4-1 Rawa Boleścin 14 września, 12:00
Pogoń Pieszyce 5-2 Wieża Rudnica 14 września, 16:00
Niemczanka Niemcza 4-1 Koliber Uciechów 14 września, 12:00
Sparta Ziębice 2-2 Delta Słupice 14 września, 16:00
Zieloni Łagiewniki 2-1 Płomień Makowice 14 września, 13:00
Victoria Tuszyn 4-0 Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) 14 września, 12:00
Henrykowianka Henryków 2-5 Skałki Stolec 14 września, 16:00
Ślęża Ciepłowody 1-2 Boxmet Piskorzów 14 września, 16:00

Kolejka 7 - 20-21 września

Skałki Stolec 2-1 Czarni Sieniawka 21 września, 16:00
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) 1-4 Henrykowianka Henryków 21 września, 16:00
Płomień Makowice 0-1 Victoria Tuszyn 21 września, 14:00
Ślęża Ciepłowody 4-1 Zieloni Łagiewniki 21 września, 16:00
Delta Słupice 0-1 Boxmet Piskorzów 21 września, 15:00
Koliber Uciechów 3-0 Sparta Ziębice 21 września, 12:00
Wieża Rudnica 6-5 Niemczanka Niemcza 21 września, 16:00
Rawa Boleścin 3-1 Pogoń Pieszyce 21 września, 11:00

Kolejka 8 - 27-28 września

Czarni Sieniawka 2-1 Pogoń Pieszyce 28 września, 12:00
Niemczanka Niemcza 1-0 Rawa Boleścin 28 września, 11:00
Sparta Ziębice 4-2 Wieża Rudnica 28 września, 16:00
Boxmet Piskorzów 0-1 Koliber Uciechów 28 września, 14:00
Zieloni Łagiewniki 1-2 Delta Słupice 28 września, 13:00
Victoria Tuszyn 8-2 Ślęża Ciepłowody 28 września, 12:00
Henrykowianka Henryków 1-1 Płomień Makowice 28 września, 16:00
Skałki Stolec 5-2 Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) 28 września, 11:00

Kolejka 9 - 4-5 października

Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) 3-2 Czarni Sieniawka 5 października, 15:00
Płomień Makowice 0-3 Skałki Stolec 5 października, 14:00
Ślęża Ciepłowody 2-6 Henrykowianka Henryków 5 października, 15:00
Delta Słupice 1-2 Victoria Tuszyn 5 października, 15:00
Koliber Uciechów 3-1 Zieloni Łagiewniki 5 października, 12:00
Wieża Rudnica 5-3 Boxmet Piskorzów 5 października, 11:00
Rawa Boleścin 0-4 Sparta Ziębice 5 października, 11:00
Pogoń Pieszyce 1-1 Niemczanka Niemcza 5 października, 15:00

Kolejka 10 - 11-12 października

Czarni Sieniawka 0-4 Niemczanka Niemcza 12 października, 12:00
Sparta Ziębice 2-2 Pogoń Pieszyce 12 października, 15:00
Boxmet Piskorzów 0-1 Rawa Boleścin 12 października, 14:00
Zieloni Łagiewniki 2-1 Wieża Rudnica 12 października, 13:00
Victoria Tuszyn 1-0 Koliber Uciechów 12 października, 12:00
Henrykowianka Henryków 2-1 Delta Słupice 12 października, 15:00
Skałki Stolec 5-0 Ślęża Ciepłowody 12 października, 15:00
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) 2-1 Płomień Makowice 12 października, 15:00

Kolejka 11 - 18-19 października

Płomień Makowice 4-3 Czarni Sieniawka 19 października, 14:00
Ślęża Ciepłowody 1-2 Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) 19 października, 15:00
Delta Słupice 2-4 Skałki Stolec 19 października, 15:00
Koliber Uciechów 5-1 Henrykowianka Henryków 19 października, 15:00
Wieża Rudnica 1-3 Victoria Tuszyn 19 października, 15:00
Rawa Boleścin 1-6 Zieloni Łagiewniki 19 października, 11:00
Pogoń Pieszyce 5-0 Boxmet Piskorzów 19 października, 15:00
Niemczanka Niemcza 3-2 Sparta Ziębice 19 października, 15:00

Kolejka 12 - 25-26 października

Czarni Sieniawka 1-0 Sparta Ziębice 26 października, 12:00
Boxmet Piskorzów 1-2 Niemczanka Niemcza 26 października, 14:00
Zieloni Łagiewniki 2-3 Pogoń Pieszyce 26 października, 13:00
Victoria Tuszyn 4-3 Rawa Boleścin 26 października, 12:00
Henrykowianka Henryków 4-2 Wieża Rudnica 26 października, 14:00
Skałki Stolec 5-1 Koliber Uciechów 26 października, 14:00
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) 2-2 Delta Słupice 26 października, 14:00
Płomień Makowice 2-2 Ślęża Ciepłowody 26 października, 14:00

Kolejka 13 - 2 listopada

Ślęża Ciepłowody 1-1 Czarni Sieniawka 2 listopada, 13:30
Delta Słupice 3-3 Płomień Makowice 2 listopada, 13:30
Koliber Uciechów 3-1 Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) 2 listopada, 12:00
Wieża Rudnica 0-2 Skałki Stolec 2 listopada, 13:30
Rawa Boleścin 1-2 Henrykowianka Henryków 2 listopada, 11:00
Pogoń Pieszyce 4-0 Victoria Tuszyn 2 listopada, 13:30
Niemczanka Niemcza 2-0 Zieloni Łagiewniki 2 listopada, 13:30
Sparta Ziębice 5-1 Boxmet Piskorzów 2 listopada, 13:30

Kolejka 14 - 8-9 listopada

Czarni Sieniawka 2-0 Boxmet Piskorzów 9 listopada, 12:00
Zieloni Łagiewniki 0-3 Sparta Ziębice 9 listopada, 13:00
Victoria Tuszyn 2-3 Niemczanka Niemcza 9 listopada, 12:00
Henrykowianka Henryków 2-10 Pogoń Pieszyce 9 listopada, 13:30
Skałki Stolec 8-3 Rawa Boleścin 9 listopada, 13:30
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) 1-4 Wieża Rudnica 9 listopada, 13:30
Płomień Makowice 1-3 Koliber Uciechów 9 listopada, 14:00
Ślęża Ciepłowody 4-3 Delta Słupice 9 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 15-16 listopada

Delta Słupice 3-5 Czarni Sieniawka 16 listopada, 13:30
Koliber Uciechów 3-2 Ślęża Ciepłowody 16 listopada, 12:00
Wieża Rudnica 5-0 Płomień Makowice 16 listopada, 13:30
Rawa Boleścin 2-5 Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) 16 listopada, 11:00
Pogoń Pieszyce 4-2 Skałki Stolec 16 listopada, 13:30
Niemczanka Niemcza 2-0 Henrykowianka Henryków 16 listopada, 13:30
Sparta Ziębice 2-3 Victoria Tuszyn 15 listopada, 14:00
Boxmet Piskorzów 0-1 Zieloni Łagiewniki 16 listopada, 13:30

Kolejka 16 - 22-23 listopada

Czarni Sieniawka 3-0 Zieloni Łagiewniki 23 listopada, 12:00
Boxmet Piskorzów 0-3 Victoria Tuszyn 23 listopada, 13:30
Sparta Ziębice 3-0 Henrykowianka Henryków 23 listopada, 13:30
Niemczanka Niemcza 3-1 Skałki Stolec 23 listopada, 13:30
Pogoń Pieszyce 8-1 Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) 23 listopada, 13:30
Rawa Boleścin 7-4 Płomień Makowice 23 listopada, 11:00
Wieża Rudnica 1-3 Ślęża Ciepłowody 23 listopada, 13:30
Koliber Uciechów 2-1 Delta Słupice 23 listopada, 12:00

Kolejka 17 - 29-30 listopada

Koliber Uciechów 1-2 Czarni Sieniawka 29 listopada, 13:30
Delta Słupice 5-0 Wieża Rudnica 4 kwietnia, 16:00
w pierwotnym terminie (30 listopada, 13:30) odwołany
Ślęża Ciepłowody 1-0 Rawa Boleścin 29 listopada, 13:00
Płomień Makowice 0-3 Pogoń Pieszyce 30 listopada, 14:00
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) 0-7 Niemczanka Niemcza 4 kwietnia, 16:00
w pierwotnym terminie (30 listopada, 13:30) odwołany
Skałki Stolec 3-2 Sparta Ziębice 30 listopada, 13:30
Henrykowianka Henryków 2-1 Boxmet Piskorzów 4 kwietnia, 16:00
w pierwotnym terminie (30 listopada, 13:30) odwołany
Victoria Tuszyn 5-1 Zieloni Łagiewniki 30 listopada, 12:00

Kolejka 18 - 28-29 marca

Ślęża Ciepłowody 0-2 Pogoń Pieszyce 29 marca, 15:00
Czarni Sieniawka 2-4 Victoria Tuszyn 29 marca, 12:00
Zieloni Łagiewniki 0-1 Henrykowianka Henryków 29 marca, 13:00
Boxmet Piskorzów 0-0 Skałki Stolec 29 marca, 15:00
Sparta Ziębice 3-0 Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) 29 marca, 15:00
Niemczanka Niemcza 3-1 Płomień Makowice 29 marca, 15:00
Rawa Boleścin 3-3 Delta Słupice 29 marca, 11:00
Wieża Rudnica 0-2 Koliber Uciechów 29 marca, 15:00

Kolejka 19 - 11-12 kwietnia

Wieża Rudnica 2-3 Czarni Sieniawka 12 kwietnia, 16:00
Koliber Uciechów 3-2 Rawa Boleścin 12 kwietnia, 12:00
Delta Słupice 0-4 Pogoń Pieszyce 12 kwietnia, 15:00
Ślęża Ciepłowody 1-1 Niemczanka Niemcza 12 kwietnia, 16:00
Płomień Makowice 2-6 Sparta Ziębice 12 kwietnia, 14:00
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) 0-1 Boxmet Piskorzów 12 kwietnia, 16:00
Skałki Stolec 2-1 Zieloni Łagiewniki 12 kwietnia, 16:00
Henrykowianka Henryków 2-3 Victoria Tuszyn 12 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 18-19 kwietnia

Czarni Sieniawka 4-1 Henrykowianka Henryków 19 kwietnia, 12:00
Victoria Tuszyn 4-1 Skałki Stolec 19 kwietnia, 12:00
Zieloni Łagiewniki 7-0 Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) 19 kwietnia, 13:00
Boxmet Piskorzów 0-2 Płomień Makowice 19 kwietnia, 14:00
Sparta Ziębice 1-0 Ślęża Ciepłowody 19 kwietnia, 16:00
Niemczanka Niemcza 6-1 Delta Słupice 19 kwietnia, 16:00
Pogoń Pieszyce 5-1 Koliber Uciechów 19 kwietnia, 16:00
Rawa Boleścin 5-4 Wieża Rudnica 19 kwietnia, 11:00

Kolejka 21 - 25-26 kwietnia

Boxmet Piskorzów 2-1 Ślęża Ciepłowody 26 kwietnia, 14:00
Rawa Boleścin 3-2 Czarni Sieniawka 26 kwietnia, 11:00
Wieża Rudnica 2-2 Pogoń Pieszyce 26 kwietnia, 16:00
Koliber Uciechów 1-1 Niemczanka Niemcza 26 kwietnia, 12:00
Delta Słupice 3-4 Sparta Ziębice 26 kwietnia, 15:00
Płomień Makowice 3-2 Zieloni Łagiewniki 26 kwietnia, 14:00
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) 0-1 Victoria Tuszyn 26 kwietnia, 16:00
Skałki Stolec 5-2 Henrykowianka Henryków 26 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 2-3 maja

Czarni Sieniawka 1-3 Skałki Stolec 3 maja, 12:00
Henrykowianka Henryków 1-2 Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) 3 maja, 17:00
Victoria Tuszyn 4-1 Płomień Makowice 3 maja, 12:00
Zieloni Łagiewniki 3-2 Ślęża Ciepłowody 3 maja, 13:00
Boxmet Piskorzów 2-3 Delta Słupice 3 maja, 14:00
Sparta Ziębice 4-1 Koliber Uciechów 3 maja, 17:00
Niemczanka Niemcza 7-2 Wieża Rudnica 3 maja, 17:00
Pogoń Pieszyce 2-0 Rawa Boleścin 3 maja, 17:00

Kolejka 23 - 9-10 maja

Pogoń Pieszyce 3-0 Czarni Sieniawka 10 maja, 17:00
Rawa Boleścin 1-3 Niemczanka Niemcza 10 maja, 11:00
Wieża Rudnica 3-3 Sparta Ziębice 10 maja, 17:00
Koliber Uciechów 1-0 Boxmet Piskorzów 10 maja, 12:00
Delta Słupice 1-0 Zieloni Łagiewniki 10 maja, 15:00
Ślęża Ciepłowody 0-2 Victoria Tuszyn 10 maja, 17:00
Płomień Makowice 6-4 Henrykowianka Henryków 10 maja, 14:00
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) 2-4 Skałki Stolec 10 maja, 17:00

Kolejka 24 - 16-17 maja

Czarni Sieniawka 1-2 Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) 17 maja, 12:00
Skałki Stolec 2-1 Płomień Makowice 17 maja, 17:00
Henrykowianka Henryków 2-0 Ślęża Ciepłowody 17 maja, 17:00
Victoria Tuszyn 1-1 Delta Słupice 16 maja, 16:00
Zieloni Łagiewniki 2-2 Koliber Uciechów 17 maja, 13:00
Boxmet Piskorzów 5-4 Wieża Rudnica 17 maja, 14:00
Sparta Ziębice 2-2 Rawa Boleścin 17 maja, 17:00
Niemczanka Niemcza 1-1 Pogoń Pieszyce 17 maja, 17:00

Kolejka 25 - 23-24 maja

Niemczanka Niemcza 0-0 Czarni Sieniawka 24 maja, 17:00
Pogoń Pieszyce 1-2 Sparta Ziębice 24 maja, 17:00
Rawa Boleścin 1-4 Boxmet Piskorzów 24 maja, 11:00
Wieża Rudnica 2-3 Zieloni Łagiewniki 24 maja, 17:00
Koliber Uciechów 2-2 Victoria Tuszyn 23 maja, 16:00
Delta Słupice 2-2 Henrykowianka Henryków 24 maja, 15:00
Ślęża Ciepłowody 0-5 Skałki Stolec 24 maja, 17:00
Płomień Makowice 2-3 Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) 24 maja, 18:00

Kolejka 26 - 30-31 maja

Czarni Sieniawka 1-2 Płomień Makowice 31 maja, 12:00
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) 2-0 Ślęża Ciepłowody 31 maja, 17:00
Skałki Stolec 5-1 Delta Słupice 31 maja, 17:00
Henrykowianka Henryków 1-2 Koliber Uciechów 31 maja, 17:00
Victoria Tuszyn 5-2 Wieża Rudnica 31 maja, 12:00
Zieloni Łagiewniki 3-0 Rawa Boleścin 31 maja, 13:00
(wo)
nie odbył się
Boxmet Piskorzów 1-3 Pogoń Pieszyce 31 maja, 11:00
Sparta Ziębice 3-2 Niemczanka Niemcza 31 maja, 17:00
w Niemczy; Sparta gospodarzem

Kolejka 27 - 4 czerwca

Sparta Ziębice 0-0 Czarni Sieniawka 4 czerwca, 17:00
Niemczanka Niemcza 7-2 Boxmet Piskorzów 4 czerwca, 17:00
Pogoń Pieszyce 3-0 Zieloni Łagiewniki 4 czerwca, 17:00
Rawa Boleścin 0-8 Victoria Tuszyn 4 czerwca, 11:00
Wieża Rudnica 4-4 Henrykowianka Henryków 4 czerwca, 11:00
Koliber Uciechów 1-3 Skałki Stolec 4 czerwca, 12:00
Delta Słupice 4-0 Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) 4 czerwca, 15:00
Ślęża Ciepłowody 0-2 Płomień Makowice 4 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 6-7 czerwca

Czarni Sieniawka 10-0 Ślęża Ciepłowody 7 czerwca, 12:00
Płomień Makowice 0-4 Delta Słupice 7 czerwca, 14:00
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) 1-0 Koliber Uciechów 7 czerwca, 12:00
Skałki Stolec 6-0 Wieża Rudnica 7 czerwca, 17:00
lub 7-2
Henrykowianka Henryków 1-1 Rawa Boleścin 7 czerwca, 17:00
Victoria Tuszyn 1-3 Pogoń Pieszyce 7 czerwca, 12:00
Zieloni Łagiewniki 0-3 Niemczanka Niemcza 7 czerwca, 17:00
Boxmet Piskorzów 4-2 Sparta Ziębice 7 czerwca, 14:00

Kolejka 29 - 13-14 czerwca

Boxmet Piskorzów 1-1 Czarni Sieniawka 14 czerwca, 17:00
Sparta Ziębice 0-2 Zieloni Łagiewniki 14 czerwca, 17:00
Niemczanka Niemcza 1-1 Victoria Tuszyn 14 czerwca, 17:00
Pogoń Pieszyce 4-1 Henrykowianka Henryków 14 czerwca, 17:00
Rawa Boleścin 2-2 Skałki Stolec 14 czerwca, 17:00
Wieża Rudnica 8-1 Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) 14 czerwca, 17:00
Koliber Uciechów 1-1 Płomień Makowice 14 czerwca, 17:00
Delta Słupice 7-0 Ślęża Ciepłowody 14 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 20 czerwca

Czarni Sieniawka 3-0 Delta Słupice 21 czerwca, 13:30
Ślęża Ciepłowody 2-4 Koliber Uciechów 21 czerwca, 17:00
Płomień Makowice 6-2 Wieża Rudnica 21 czerwca, 17:00
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) 2-3 Rawa Boleścin 21 czerwca, 17:00
Skałki Stolec 3-2 Pogoń Pieszyce 21 czerwca, 14:00
Henrykowianka Henryków 0-5 Niemczanka Niemcza 21 czerwca, 17:00
Victoria Tuszyn 4-2 Sparta Ziębice 21 czerwca, 17:00
Zieloni Łagiewniki 4-1 Boxmet Piskorzów 21 czerwca, 17:00

Klasa okręgowa 2014/2015 (Wałbrzych)

Klasa A 2014/2015 (Wałbrzych I)
Klasa A 2014/2015 (Wałbrzych III)

Klasa B 2014/2015 (Kłodzko I)
Klasa B 2014/2015 (Kłodzko II)
Klasa B 2014/2015 (Świdnica I)
Klasa B 2014/2015 (Świdnica II)
Klasa B 2014/2015 (Wałbrzych)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas