[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2014/2015, grupa: Świdnica I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Herbapol Stanowice 30 68 22 2 6 109-49 13 1 1 62-18 9 1 5 47-31
2.  Wierzbianka Wierzbna 30 67 21 4 5 119-57 12 1 2 67-24 9 3 3 52-33
3.  Tęcza Bolesławice 30 65 20 5 5 77-53 11 2 2 44-26 9 3 3 33-27
4.  Błękitni Słotwina 30 61 19 4 7 98-54 11 1 3 52-17 8 3 4 46-37
5.  Zryw Łażany 30 54 16 6 8 94-46 8 4 3 50-19 8 2 5 44-27
6.  LKS Marcinowice 30 47 13 8 9 64-58 6 3 6 32-28 7 5 3 32-30
7.  Darbor Bolesławice 30 45 14 3 13 73-71 8 2 5 38-26 6 1 8 35-45 2 6 2 0 0 6-2
8.  Sokół Kostrza 30 45 14 3 13 87-87 7 2 6 51-40 7 1 7 36-47 2 0 0 0 2 2-6
9.  Zjednoczeni Gościsław 30 43 13 4 13 81-87 7 2 6 44-42 6 2 7 37-45
10.  Zjednoczeni II Żarów 30 40 11 7 12 96-78 8 3 4 70-36 3 4 8 26-42
11.  Grom Panków 30 37 12 1 17 73-86 7 1 7 43-38 5 0 10 30-48
12.  Błyskawica Kalno 30 35 11 2 17 50-84 7 2 6 33-32 4 0 11 17-52 2 6 2 0 0 6-2
13.  LKS Piotrowice Świdnickie 30 35 11 2 17 66-63 8 1 6 39-22 3 1 11 27-41 2 0 0 0 2 2-6
14.  Kłos Lutomia 30 27 7 6 17 59-99 7 2 6 37-39 0 4 11 22-60
15.  Orzeł Witoszów 30 12 3 3 24 46-131 2 3 10 28-52 1 0 14 18-79
16.  Płomień Dobromierz 30 7 1 4 25 37-126 1 2 12 19-61 0 2 13 18-65

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Herbapol Stanowice    4-3 1-0 5-1 4-1 4-0 7-2 5-1 1-4 4-2 5-0 5-0 2-0 6-2 8-1 1-1 
 2 Wierzbianka Wierzbna3-2     1-2 0-1 3-0 5-3 3-2 8-3 5-2 1-1 5-3 3-0 8-2 5-2 8-0 9-1 
 3 Tęcza Bolesławice2-1 4-4     2-3 3-2 1-1 2-1 4-2 3-1 5-3 0-6 3-0 5-0 3-0 4-0 3-2 
 4 Błękitni Słotwina3-3 1-2 3-0     1-0 2-3 3-0 1-2 4-1 5-1 6-0 8-0 3-2 6-0 3-2 3-1 
 5 Zryw Łażany1-3 3-3 2-2 3-2     1-1 0-3 7-0 11-1 2-2 0-1 4-1 2-0 2-0 7-0 5-0 
 6 LKS Marcinowice0-3 2-5 0-1 1-5 0-1     4-0 1-2 3-3 2-2 3-0 5-1 1-0 2-2 3-1 5-2 
 7 Darbor Bolesławice0-1 2-5 1-1 3-2 2-2 3-0     3-0 2-4 0-2 3-5 3-0 3-1 4-2 5-1 4-0 
 8 Sokół Kostrza1-2 0-4 2-3 3-5 2-4 4-4 2-3     6-2 3-2 5-2 1-0 3-1 4-4 5-3 10-1 
 9 Zjednoczeni Gościsław3-4 3-6 3-4 4-4 1-6 2-3 3-5 2-2     2-1 3-2 2-1 4-1 3-0 3-1 6-2 
 10 Zjednoczeni II Żarów9-2 3-4 2-4 1-2 3-3 2-2 3-2 8-2 2-2     6-3 10-1 1-6 6-2 9-0 5-1 
 11 Grom Panków1-3 1-2 0-2 0-4 2-4 1-2 4-4 2-1 1-4 7-0     3-2 3-2 8-3 6-2 4-3 
 12 Błyskawica Kalno4-3 3-1 1-3 3-3 2-6 2-5 2-3 0-1 0-2 3-1 2-1     3-1 1-1 5-0 2-1 
 13 LKS Piotrowice Świdnickie1-2 3-1 5-1 1-3 2-0 0-2 3-0 1-2 2-1 1-2 4-1 1-3     5-0 8-2 2-2 
 14 Kłos Lutomia2-1 1-3 2-2 9-3 0-8 0-1 5-2 1-8 3-2 2-0 0-2 2-3 2-2     3-1 5-1 
 15 Orzeł Witoszów1-7 2-2 3-5 0-6 2-5 2-4 2-3 3-6 1-4 3-3 6-1 1-2 0-3 1-1     1-0 
 16 Płomień Dobromierz0-10 1-7 1-3 2-2 0-2 1-1 2-5 1-4 1-4 2-4 0-3 1-3 1-6 4-3 2-4     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Tęcza Bolesławice 3-0 Błyskawica Kalno 15 sierpnia, 11:00
Zjednoczeni II Żarów 3-3 Zryw Łażany 15 sierpnia, 11:00
Wierzbianka Wierzbna 5-3 Grom Panków 15 sierpnia, 11:00
Herbapol Stanowice 2-0 LKS Piotrowice Świdnickie 15 sierpnia, 11:00
Płomień Dobromierz 2-2 Błękitni Słotwina 15 sierpnia, 11:00
Orzeł Witoszów 1-1 Kłos Lutomia 15 sierpnia, 11:00
Zjednoczeni Gościsław 2-2 Sokół Kostrza 15 sierpnia, 11:00
LKS Marcinowice 4-0 Darbor Bolesławice 15 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 17 sierpnia

Błyskawica Kalno 2-3 Darbor Bolesławice 17 sierpnia, 14:00
Sokół Kostrza 4-4 LKS Marcinowice 17 sierpnia, 14:00
Kłos Lutomia 3-2 Zjednoczeni Gościsław 17 sierpnia, 14:00
Błękitni Słotwina 3-2 Orzeł Witoszów 17 sierpnia, 14:00
LKS Piotrowice Świdnickie 2-2 Płomień Dobromierz 17 sierpnia, 14:00
Grom Panków 1-3 Herbapol Stanowice 17 sierpnia, 14:00
Zryw Łażany 3-3 Wierzbianka Wierzbna 17 sierpnia, 14:00
Zjednoczeni II Żarów 2-4 Tęcza Bolesławice 17 sierpnia, 13:00

Kolejka 3 - 24 sierpnia

Wierzbianka Wierzbna 1-2 Tęcza Bolesławice 24 sierpnia, 12:00
Herbapol Stanowice 4-1 Zryw Łażany 24 sierpnia, 11:00
Płomień Dobromierz 0-3 Grom Panków 24 sierpnia, 11:00
Orzeł Witoszów 0-3 LKS Piotrowice Świdnickie 24 sierpnia, 11:00
Zjednoczeni Gościsław 4-4 Błękitni Słotwina 24 sierpnia, 14:00
LKS Marcinowice 2-2 Kłos Lutomia 24 sierpnia, 12:00
Darbor Bolesławice 3-0 Sokół Kostrza 24 sierpnia, 11:00
Błyskawica Kalno 3-1 Zjednoczeni II Żarów 24 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 31 sierpnia

Błyskawica Kalno 0-1 Sokół Kostrza 31 sierpnia, 11:00
Kłos Lutomia 5-2 Darbor Bolesławice 31 sierpnia, 12:00
Błękitni Słotwina 2-3 LKS Marcinowice 31 sierpnia, 11:00
LKS Piotrowice Świdnickie 2-1 Zjednoczeni Gościsław 31 sierpnia, 11:00
Grom Panków 6-2 Orzeł Witoszów 31 sierpnia, 11:00
Zryw Łażany 5-0 Płomień Dobromierz 31 sierpnia, 11:00
Tęcza Bolesławice 2-1 Herbapol Stanowice 31 sierpnia, 11:00
Wierzbianka Wierzbna 1-1 Zjednoczeni II Żarów 31 sierpnia, 12:00

Kolejka 5 - 7 września

Wierzbianka Wierzbna 3-0 Błyskawica Kalno 7 września, 12:00
Płomień Dobromierz 1-3 Tęcza Bolesławice 7 września, 11:00
Orzeł Witoszów 2-5 Zryw Łażany 7 września, 11:00
Zjednoczeni Gościsław 3-2 Grom Panków 7 września, 14:00
LKS Marcinowice 1-0 LKS Piotrowice Świdnickie 7 września, 12:00
Darbor Bolesławice 3-2 Błękitni Słotwina 7 września, 11:00
w Słotwinie; Darbor gospodarzem
Sokół Kostrza 4-4 Kłos Lutomia 7 września, 11:00
Zjednoczeni II Żarów 9-2 Herbapol Stanowice 10 września, 16:00
w Stanowicach; Zjednoczeni II gospodarzem; w pierwotnym terminie (7 września, 12:00) odwołany

Kolejka 6 - 14 września

Błyskawica Kalno 1-1 Kłos Lutomia 14 września, 11:00
Błękitni Słotwina 1-2 Sokół Kostrza 14 września, 11:00
LKS Piotrowice Świdnickie 3-0 Darbor Bolesławice 14 września, 11:00
Grom Panków 1-2 LKS Marcinowice 14 września, 11:00
Zryw Łażany 11-1 Zjednoczeni Gościsław 14 września, 11:00
Tęcza Bolesławice 4-0 Orzeł Witoszów 14 września, 11:00
Wierzbianka Wierzbna 3-2 Herbapol Stanowice 14 września, 12:00
Płomień Dobromierz 2-4 Zjednoczeni II Żarów 14 września, 11:00

Kolejka 7 - 21 września

Herbapol Stanowice 5-0 Błyskawica Kalno 21 września, 11:00
Płomień Dobromierz 1-7 Wierzbianka Wierzbna 21 września, 11:00
Zjednoczeni Gościsław 3-4 Tęcza Bolesławice 21 września, 14:00
LKS Marcinowice 0-1 Zryw Łażany 21 września, 12:00
Darbor Bolesławice 3-5 Grom Panków 21 września, 11:00
Sokół Kostrza 3-1 LKS Piotrowice Świdnickie 21 września, 11:00
Kłos Lutomia 9-3 Błękitni Słotwina 21 września, 14:00
Zjednoczeni II Żarów 9-0 Orzeł Witoszów 21 września, 16:00

Kolejka 8 - 28 września

Błyskawica Kalno 3-3 Błękitni Słotwina 28 września, 11:00
LKS Piotrowice Świdnickie 5-0 Kłos Lutomia 28 września, 11:00
Grom Panków 2-1 Sokół Kostrza 28 września, 11:00
Zryw Łażany 0-3 Darbor Bolesławice 28 września, 11:00
Tęcza Bolesławice 1-1 LKS Marcinowice 27 września, 16:00
Wierzbianka Wierzbna 8-0 Orzeł Witoszów 28 września, 12:00
Herbapol Stanowice 1-1 Płomień Dobromierz 28 września, 11:00
Zjednoczeni Gościsław 2-1 Zjednoczeni II Żarów 28 września, 14:00

Kolejka 9 - 5 października

Płomień Dobromierz 1-3 Błyskawica Kalno 5 października, 11:00
Orzeł Witoszów 1-7 Herbapol Stanowice 5 października, 11:00
Zjednoczeni Gościsław 3-6 Wierzbianka Wierzbna 5 października, 14:00
Darbor Bolesławice 1-1 Tęcza Bolesławice 5 października, 11:00
Sokół Kostrza 2-4 Zryw Łażany 5 października, 11:00
Kłos Lutomia 0-2 Grom Panków 5 października, 14:00
Błękitni Słotwina 3-2 LKS Piotrowice Świdnickie 5 października, 11:00
Zjednoczeni II Żarów 2-2 LKS Marcinowice 5 października, 15:00

Kolejka 10 - 12 października

Błyskawica Kalno 3-1 LKS Piotrowice Świdnickie 12 października, 11:00
Grom Panków 0-4 Błękitni Słotwina 12 października, 11:00
Zryw Łażany 2-0 Kłos Lutomia 12 października, 11:00
Wierzbianka Wierzbna 5-3 LKS Marcinowice 12 października, 12:00
Herbapol Stanowice 1-4 Zjednoczeni Gościsław 12 października, 11:00
Płomień Dobromierz 2-4 Orzeł Witoszów 12 października, 11:00
Sokół Kostrza 2-3 Tęcza Bolesławice 12 października, 11:00
Darbor Bolesławice 0-2 Zjednoczeni II Żarów 12 października, 13:15

Kolejka 11 - 19 października

Orzeł Witoszów 1-2 Błyskawica Kalno 19 października, 11:00
Zjednoczeni Gościsław 6-2 Płomień Dobromierz 19 października, 14:00
LKS Marcinowice 0-3 Herbapol Stanowice 19 października, 12:00
Darbor Bolesławice 2-5 Wierzbianka Wierzbna 19 października, 12:00
Kłos Lutomia 2-2 Tęcza Bolesławice 19 października, 14:00
Błękitni Słotwina 1-0 Zryw Łażany 19 października, 11:00
LKS Piotrowice Świdnickie 4-1 Grom Panków 19 października, 11:00
Zjednoczeni II Żarów 8-2 Sokół Kostrza 19 października, 14:00

Kolejka 12 - 26 października

Błyskawica Kalno 2-1 Grom Panków 26 października, 11:00
Zryw Łażany 2-0 LKS Piotrowice Świdnickie 26 października, 11:00
Tęcza Bolesławice 2-3 Błękitni Słotwina 26 października, 11:00
Wierzbianka Wierzbna 8-3 Sokół Kostrza 26 października, 12:00
Herbapol Stanowice 7-2 Darbor Bolesławice 26 października, 11:00
Płomień Dobromierz 1-1 LKS Marcinowice 26 października, 11:00
Orzeł Witoszów 1-4 Zjednoczeni Gościsław 26 października, 11:00
Kłos Lutomia 2-0 Zjednoczeni II Żarów 26 października, 14:00

Kolejka 13 - 2 listopada

Zjednoczeni Gościsław 2-1 Błyskawica Kalno 2 listopada, 14:00
LKS Marcinowice 3-1 Orzeł Witoszów 2 listopada, 12:00
Darbor Bolesławice 4-0 Płomień Dobromierz 2 listopada, 13:30
Sokół Kostrza 1-2 Herbapol Stanowice 2 listopada, 11:00
Kłos Lutomia 1-3 Wierzbianka Wierzbna 2 listopada, 14:00
LKS Piotrowice Świdnickie 5-1 Tęcza Bolesławice 2 listopada, 11:00
Grom Panków 2-4 Zryw Łażany 2 listopada, 11:00
Zjednoczeni II Żarów 1-2 Błękitni Słotwina 2 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 9 listopada

Błyskawica Kalno 2-6 Zryw Łażany 9 listopada, 11:00
Tęcza Bolesławice 0-6 Grom Panków 9 listopada, 13:30
Wierzbianka Wierzbna 0-1 Błękitni Słotwina 9 listopada, 14:00
Herbapol Stanowice 6-2 Kłos Lutomia 9 listopada, 11:00
Płomień Dobromierz 1-4 Sokół Kostrza 9 listopada, 11:00
Orzeł Witoszów 2-3 Darbor Bolesławice 9 listopada, 11:00
Zjednoczeni Gościsław 2-3 LKS Marcinowice 9 listopada, 11:00
LKS Piotrowice Świdnickie 1-2 Zjednoczeni II Żarów 9 listopada, 11:00

Kolejka 15 - 11 listopada

LKS Marcinowice 5-1 Błyskawica Kalno 11 listopada, 13:30
Darbor Bolesławice 2-4 Zjednoczeni Gościsław 11 listopada, 13:30
Sokół Kostrza 5-3 Orzeł Witoszów 11 listopada, 13:30
Kłos Lutomia 5-1 Płomień Dobromierz 11 listopada, 13:30
Błękitni Słotwina 3-3 Herbapol Stanowice 11 listopada, 13:30
LKS Piotrowice Świdnickie 3-1 Wierzbianka Wierzbna 11 listopada, 13:30
Zryw Łażany 2-2 Tęcza Bolesławice 11 listopada, 13:30
Zjednoczeni II Żarów 6-3 Grom Panków 11 listopada, 13:30

Kolejka 16 - 15 marca

Błyskawica Kalno 1-3 Tęcza Bolesławice 15 marca, 11:00
Zryw Łażany 2-2 Zjednoczeni II Żarów 15 marca, 11:00
Grom Panków 1-2 Wierzbianka Wierzbna 15 marca, 11:00
LKS Piotrowice Świdnickie 1-2 Herbapol Stanowice 15 marca, 11:00
Błękitni Słotwina 3-1 Płomień Dobromierz 15 marca, 11:00
Kłos Lutomia 3-1 Orzeł Witoszów 15 marca, 14:00
Sokół Kostrza 6-2 Zjednoczeni Gościsław 15 marca, 11:00
Darbor Bolesławice 3-0 LKS Marcinowice 15 marca, 11:00

Kolejka 17 - 22 marca

Tęcza Bolesławice 5-3 Zjednoczeni II Żarów 22 marca, 11:00
Darbor Bolesławice 3-0 Błyskawica Kalno 22 marca, 14:00
LKS Marcinowice 1-2 Sokół Kostrza 22 marca, 12:00
Zjednoczeni Gościsław 3-0 Kłos Lutomia 22 marca, 14:00
Orzeł Witoszów 0-6 Błękitni Słotwina 22 marca, 15:00
Płomień Dobromierz 1-6 LKS Piotrowice Świdnickie 22 marca, 11:00
Herbapol Stanowice 5-0 Grom Panków 22 marca, 11:00
Wierzbianka Wierzbna 3-0 Zryw Łażany 22 marca, 12:00

Kolejka 18 - 29 marca

Zjednoczeni II Żarów 10-1 Błyskawica Kalno 29 marca, 15:30
Tęcza Bolesławice 4-4 Wierzbianka Wierzbna 29 marca, 11:00
Zryw Łażany 1-3 Herbapol Stanowice 29 marca, 11:00
Grom Panków 4-3 Płomień Dobromierz 29 marca, 11:00
LKS Piotrowice Świdnickie 8-2 Orzeł Witoszów 29 marca, 11:00
Błękitni Słotwina 4-1 Zjednoczeni Gościsław 29 marca, 11:00
Kłos Lutomia 0-1 LKS Marcinowice 29 marca, 14:00
Sokół Kostrza 2-3 Darbor Bolesławice 29 marca, 11:00

Kolejka 19 - 12 kwietnia

Zjednoczeni II Żarów 3-4 Wierzbianka Wierzbna 12 kwietnia, 12:00
Sokół Kostrza 1-0 Błyskawica Kalno 12 kwietnia, 11:00
Darbor Bolesławice 4-2 Kłos Lutomia 12 kwietnia, 11:00
LKS Marcinowice 1-5 Błękitni Słotwina 12 kwietnia, 12:00
Zjednoczeni Gościsław 4-1 LKS Piotrowice Świdnickie 12 kwietnia, 14:00
Orzeł Witoszów 6-1 Grom Panków 12 kwietnia, 11:00
Płomień Dobromierz 0-2 Zryw Łażany 12 kwietnia, 11:00
Herbapol Stanowice 1-0 Tęcza Bolesławice 12 kwietnia, 11:00

Kolejka 20 - 19 kwietnia

Herbapol Stanowice 4-2 Zjednoczeni II Żarów 19 kwietnia, 11:00
Błyskawica Kalno 3-1 Wierzbianka Wierzbna 19 kwietnia, 11:00
Tęcza Bolesławice 3-2 Płomień Dobromierz 19 kwietnia, 11:00
Zryw Łażany 7-0 Orzeł Witoszów 19 kwietnia, 11:00
Grom Panków 1-4 Zjednoczeni Gościsław 19 kwietnia, 11:00
LKS Piotrowice Świdnickie 0-2 LKS Marcinowice 19 kwietnia, 11:00
Błękitni Słotwina 3-0 Darbor Bolesławice 18 kwietnia, 17:00
w Bolesławicach; Błękitni gospodarzem
Kłos Lutomia 1-8 Sokół Kostrza 19 kwietnia, 14:00

Kolejka 21 - 26 kwietnia

Zjednoczeni II Żarów 5-1 Płomień Dobromierz 26 kwietnia, 12:00
Kłos Lutomia 2-3 Błyskawica Kalno 26 kwietnia, 14:00
Sokół Kostrza 3-5 Błękitni Słotwina 26 kwietnia, 11:00
Darbor Bolesławice 3-1 LKS Piotrowice Świdnickie 26 kwietnia, 11:00
LKS Marcinowice 3-0 Grom Panków 26 kwietnia, 12:00
Zjednoczeni Gościsław 1-6 Zryw Łażany 26 kwietnia, 14:00
Orzeł Witoszów 3-5 Tęcza Bolesławice 26 kwietnia, 11:00
Herbapol Stanowice 4-3 Wierzbianka Wierzbna 26 kwietnia, 11:00

Kolejka 22 - 1 maja

Orzeł Witoszów 3-3 Zjednoczeni II Żarów 1 maja, 11:00
Błyskawica Kalno 4-3 Herbapol Stanowice 1 maja, 11:00
Wierzbianka Wierzbna 9-1 Płomień Dobromierz 1 maja, 11:00
Tęcza Bolesławice 3-1 Zjednoczeni Gościsław 1 maja, 11:00
Zryw Łażany 1-1 LKS Marcinowice 1 maja, 11:00
Grom Panków 4-4 Darbor Bolesławice 1 maja, 11:00
LKS Piotrowice Świdnickie 1-2 Sokół Kostrza 1 maja, 11:00
Błękitni Słotwina 6-0 Kłos Lutomia 1 maja, 11:00

Kolejka 23 - 3 maja

Zjednoczeni II Żarów 2-2 Zjednoczeni Gościsław 3 maja, 16:30
Błękitni Słotwina 8-0 Błyskawica Kalno 3 maja, 14:00
Kłos Lutomia 2-2 LKS Piotrowice Świdnickie 3 maja, 14:00
Sokół Kostrza 5-2 Grom Panków 3 maja, 14:00
Darbor Bolesławice 2-2 Zryw Łażany 3 maja, 11:00
LKS Marcinowice 0-1 Tęcza Bolesławice 3 maja, 14:00
Orzeł Witoszów 2-2 Wierzbianka Wierzbna 3 maja, 14:00
Płomień Dobromierz 0-10 Herbapol Stanowice 3 maja, 14:00

Kolejka 24 - 10 maja

LKS Marcinowice 2-2 Zjednoczeni II Żarów 10 maja, 12:00
Błyskawica Kalno 2-1 Płomień Dobromierz 10 maja, 11:00
Herbapol Stanowice 8-1 Orzeł Witoszów 10 maja, 11:00
Wierzbianka Wierzbna 5-2 Zjednoczeni Gościsław 10 maja, 12:00
Tęcza Bolesławice 2-1 Darbor Bolesławice 9 maja, 17:00
Zryw Łażany 7-0 Sokół Kostrza 10 maja, 11:00
Grom Panków 8-3 Kłos Lutomia 10 maja, 11:00
LKS Piotrowice Świdnickie 1-3 Błękitni Słotwina 10 maja, 11:00

Kolejka 25 - 17 maja

Tęcza Bolesławice 4-2 Sokół Kostrza 17 maja, 11:00
Zjednoczeni II Żarów 3-2 Darbor Bolesławice 17 maja, 12:00
LKS Piotrowice Świdnickie 1-3 Błyskawica Kalno 17 maja, 17:00
Błękitni Słotwina 6-0 Grom Panków 17 maja, 11:00
Kłos Lutomia 0-8 Zryw Łażany 17 maja, 14:00
LKS Marcinowice 2-5 Wierzbianka Wierzbna 17 maja, 12:00
Zjednoczeni Gościsław 3-4 Herbapol Stanowice 17 maja, 14:00
Orzeł Witoszów 1-0 Płomień Dobromierz 17 maja, 11:00

Kolejka 26 - 24 maja

Sokół Kostrza 3-2 Zjednoczeni II Żarów 24 maja, 11:00
Błyskawica Kalno 5-0 Orzeł Witoszów 24 maja, 11:00
Płomień Dobromierz 1-4 Zjednoczeni Gościsław 24 maja, 11:00
Herbapol Stanowice 4-0 LKS Marcinowice 24 maja, 11:00
Wierzbianka Wierzbna 3-2 Darbor Bolesławice 24 maja, 12:00
Tęcza Bolesławice 3-0 Kłos Lutomia 23 maja, 17:00
Zryw Łażany 3-2 Błękitni Słotwina 24 maja, 11:00
Grom Panków 3-2 LKS Piotrowice Świdnickie 24 maja, 17:00

Kolejka 27 - 31 maja

Zjednoczeni II Żarów 6-2 Kłos Lutomia 31 maja, 12:00
Grom Panków 3-2 Błyskawica Kalno 31 maja, 11:00
LKS Piotrowice Świdnickie 2-0 Zryw Łażany 31 maja, 11:00
Błękitni Słotwina 3-0 Tęcza Bolesławice 31 maja, 11:00
Sokół Kostrza 0-4 Wierzbianka Wierzbna 31 maja, 11:00
Darbor Bolesławice 0-1 Herbapol Stanowice 31 maja, 11:00
LKS Marcinowice 5-2 Płomień Dobromierz 31 maja, 12:00
Zjednoczeni Gościsław 3-1 Orzeł Witoszów 31 maja, 14:00

Kolejka 28 - 4 czerwca

Błękitni Słotwina 5-1 Zjednoczeni II Żarów 4 czerwca, 14:00
Błyskawica Kalno 0-2 Zjednoczeni Gościsław 4 czerwca, 14:00
Orzeł Witoszów 2-4 LKS Marcinowice 4 czerwca, 14:00
Płomień Dobromierz 2-5 Darbor Bolesławice 4 czerwca, 14:00
Herbapol Stanowice 5-1 Sokół Kostrza 4 czerwca, 14:00
Wierzbianka Wierzbna 5-2 Kłos Lutomia 4 czerwca, 14:00
Tęcza Bolesławice 5-0 LKS Piotrowice Świdnickie 4 czerwca, 14:00
Zryw Łażany 0-1 Grom Panków 4 czerwca, 14:00

Kolejka 29 - 7 czerwca

Zjednoczeni II Żarów 1-6 LKS Piotrowice Świdnickie 7 czerwca, 11:00
Zryw Łażany 4-1 Błyskawica Kalno 7 czerwca, 11:00
Grom Panków 0-2 Tęcza Bolesławice 7 czerwca, 11:00
Błękitni Słotwina 1-2 Wierzbianka Wierzbna 7 czerwca, 11:00
Kłos Lutomia 2-1 Herbapol Stanowice 7 czerwca, 11:00
Sokół Kostrza 10-1 Płomień Dobromierz 7 czerwca, 11:00
Darbor Bolesławice 5-1 Orzeł Witoszów 7 czerwca, 11:00
LKS Marcinowice 3-3 Zjednoczeni Gościsław 7 czerwca, 11:00

Kolejka 30 - 14 czerwca

Grom Panków 7-0 Zjednoczeni II Żarów 14 czerwca, 11:00
Błyskawica Kalno 2-5 LKS Marcinowice 14 czerwca, 11:00
Zjednoczeni Gościsław 3-5 Darbor Bolesławice 14 czerwca, 11:00
Orzeł Witoszów 3-6 Sokół Kostrza 14 czerwca, 11:00
Płomień Dobromierz 4-3 Kłos Lutomia 13 czerwca, 16:00
Herbapol Stanowice 5-1 Błękitni Słotwina 14 czerwca, 11:00
Wierzbianka Wierzbna 8-2 LKS Piotrowice Świdnickie 14 czerwca, 11:00
Tęcza Bolesławice 3-2 Zryw Łażany 14 czerwca, 11:00

Klasa A 2014/2015 (Wałbrzych I)
Klasa A 2014/2015 (Wałbrzych II)
Klasa A 2014/2015 (Wałbrzych III)

Klasa B 2014/2015 (Kłodzko I)
Klasa B 2014/2015 (Kłodzko II)
Klasa B 2014/2015 (Świdnica II)
Klasa B 2014/2015 (Wałbrzych)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas