[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2014/2015, grupa: Wałbrzych
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Górnik Boguszów-Gorce 14 36 11 3 0 58-8 6 1 0 40-4 5 2 0 18-4
2.  Iskra Witków Śląski 14 35 11 2 1 75-20 5 2 0 36-8 6 0 1 39-12
3.  Zagłębie Wałbrzych 14 26 8 2 4 40-36 4 1 2 21-13 4 1 2 19-23
4.  Płomyk Borówno 14 21 6 3 5 41-31 4 1 2 28-17 2 2 3 13-14
5.  Victoria II Świebodzice 14 18 6 0 8 43-38 3 0 4 21-19 3 0 4 22-19
6.  Podgórze Wałbrzych 14 12 3 3 8 24-43 2 2 3 11-19 1 1 5 13-24
7.  Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 14 9 2 3 9 21-41 0 1 6 7-22 2 2 3 14-19
8.  Grodno Zagórze Śląskie 14 3 1 0 13 21-106 0 0 7 13-44 1 0 6 8-62

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Górnik Boguszów-Gorce    2-0 7-0 2-2 3-1 3-0* 3-0 20-1 
 2 Iskra Witków Śląski1-1     8-2 1-1 3-2 6-2 6-0 11-0 
 3 Zagłębie Wałbrzych1-2 2-5     2-0 6-0 4-3 2-2 4-1 
 4 Płomyk Borówno1-1 1-6 2-4     5-3 2-1 3-2 14-0 
 5 Victoria II Świebodzice0-5 2-3 1-3 3-1     8-2 1-5 6-0 
 6 Podgórze Wałbrzych0-1 2-5 3-3 2-1 0-7     2-2 2-0 
 7 Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice)0-4 0-3 1-2 0-2 0-4 1-1     5-6 
 8 Grodno Zagórze Śląskie1-4 3-17 1-5 4-6 2-5 0-4 2-3     

Kolejka 1 - 14 września

Płomyk Borówno 5-3 Victoria II Świebodzice 14 września, 14:30
Zagłębie Wałbrzych 4-1 Grodno Zagórze Śląskie 14 września, 11:00
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 0-3 Iskra Witków Śląski 14 września, 15:00
Podgórze Wałbrzych 0-1 Górnik Boguszów-Gorce 14 września, 11:00

Kolejka 2 - 21 września

Victoria II Świebodzice 0-5 Górnik Boguszów-Gorce 21 września, 11:00
Iskra Witków Śląski 6-2 Podgórze Wałbrzych 21 września, 14:00
Grodno Zagórze Śląskie 2-3 Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 21 września, 16:00
Płomyk Borówno 2-4 Zagłębie Wałbrzych 21 września, 14:30

Kolejka 3 - 28 września

Zagłębie Wałbrzych 6-0 Victoria II Świebodzice 28 września, 11:00
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 0-2 Płomyk Borówno 28 września, 15:00
Podgórze Wałbrzych 2-0 Grodno Zagórze Śląskie 28 września, 11:00
Górnik Boguszów-Gorce 2-0 Iskra Witków Śląski 28 września, 16:00

Kolejka 4 - 5 października

Victoria II Świebodzice 2-3 Iskra Witków Śląski 5 października, 11:00
Grodno Zagórze Śląskie 1-4 Górnik Boguszów-Gorce 5 października, 16:00
Płomyk Borówno 2-1 Podgórze Wałbrzych 5 października, 14:30
Zagłębie Wałbrzych 2-2 Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 5 października, 11:00

Kolejka 5 - 12 października

Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 0-4 Victoria II Świebodzice 12 października, 15:00
Podgórze Wałbrzych 3-3 Zagłębie Wałbrzych 12 października, 11:00
Górnik Boguszów-Gorce 2-2 Płomyk Borówno 12 października, 16:00
Iskra Witków Śląski 11-0 Grodno Zagórze Śląskie 12 października, 14:00

Kolejka 6 - 19 października

Victoria II Świebodzice 6-0 Grodno Zagórze Śląskie 19 października, 11:00
Płomyk Borówno 1-6 Iskra Witków Śląski 19 października, 14:30
Zagłębie Wałbrzych 1-2 Górnik Boguszów-Gorce 19 października, 11:00
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 1-1 Podgórze Wałbrzych 19 października, 15:00

Kolejka 7 - 26 października

Podgórze Wałbrzych 0-7 Victoria II Świebodzice 26 października, 11:00
Górnik Boguszów-Gorce 3-0 Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 26 października, 16:00
Iskra Witków Śląski 8-2 Zagłębie Wałbrzych 26 października, 14:00
Grodno Zagórze Śląskie 4-6 Płomyk Borówno 26 października, 16:00

Kolejka 8 - 19 kwietnia

Victoria II Świebodzice 3-1 Płomyk Borówno 19 kwietnia, 11:00
Grodno Zagórze Śląskie 1-5 Zagłębie Wałbrzych 19 kwietnia, 16:00
Iskra Witków Śląski 6-0 Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 19 kwietnia, 14:00
Górnik Boguszów-Gorce 3-0 Podgórze Wałbrzych 19 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 2-0; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 9 - 26 kwietnia

Pauza: Podgórze Wałbrzych, Płomyk Borówno.
 
Grodno Zagórze Śląskie 2-5 Victoria II Świebodzice 26 kwietnia, 16:00
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 0-4 Górnik Boguszów-Gorce 26 kwietnia, 13:00
Zagłębie Wałbrzych 2-5 Iskra Witków Śląski 26 kwietnia, 11:00

Kolejka 10 - 10 maja

Pauza: Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice), Podgórze Wałbrzych.
 
Iskra Witków Śląski 3-2 Victoria II Świebodzice 10 maja, 14:00
Górnik Boguszów-Gorce 7-0 Zagłębie Wałbrzych 10 maja, 16:00
Płomyk Borówno 14-0 Grodno Zagórze Śląskie 10 maja, 14:30

Kolejka 11 - 17 maja

Pauza: Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice), Zagłębie Wałbrzych.
 
Górnik Boguszów-Gorce 3-1 Victoria II Świebodzice 17 maja, 16:00
Podgórze Wałbrzych 2-1 Płomyk Borówno 17 maja, 11:00
Grodno Zagórze Śląskie 3-17 Iskra Witków Śląski 17 maja, 16:00

Kolejka 12 - 24 maja

Pauza: Victoria II Świebodzice, Zagłębie Wałbrzych.
 
Górnik Boguszów-Gorce 20-1 Grodno Zagórze Śląskie 24 maja, 16:00
Iskra Witków Śląski 1-1 Płomyk Borówno 24 maja, 14:00
Podgórze Wałbrzych 2-2 Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 24 maja, 11:00

Kolejka 13 - 31 maja

Pauza: Grodno Zagórze Śląskie, Victoria II Świebodzice.
 
Płomyk Borówno 3-2 Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 31 maja, 14:30
Iskra Witków Śląski 1-1 Górnik Boguszów-Gorce 31 maja, 14:00
Zagłębie Wałbrzych 4-3 Podgórze Wałbrzych 31 maja, 11:00

Kolejka 14 - 7 czerwca

Pauza: Iskra Witków Śląski, Grodno Zagórze Śląskie.
 
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 1-2 Zagłębie Wałbrzych 7 czerwca, 13:00
Płomyk Borówno 1-1 Górnik Boguszów-Gorce 7 czerwca, 14:30
Victoria II Świebodzice 8-2 Podgórze Wałbrzych 7 czerwca, 11:00

Kolejka 15 - 14 czerwca

Pauza: Iskra Witków Śląski, Górnik Boguszów-Gorce.
 
Zagłębie Wałbrzych 2-0 Płomyk Borówno 14 czerwca, 11:00
Grodno Zagórze Śląskie 0-4 Podgórze Wałbrzych 14 czerwca, 16:00
Victoria II Świebodzice 1-5 Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 14 czerwca, 11:00

Kolejka 16 - 21 czerwca

Pauza: Płomyk Borówno, Górnik Boguszów-Gorce.
 
Podgórze Wałbrzych 2-5 Iskra Witków Śląski 21 czerwca, 11:00
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 5-6 Grodno Zagórze Śląskie 21 czerwca, 16:00
Victoria II Świebodzice 1-3 Zagłębie Wałbrzych 21 czerwca, 11:00

Klasa A 2014/2015 (Wałbrzych I)
Klasa A 2014/2015 (Wałbrzych II)
Klasa A 2014/2015 (Wałbrzych III)

Klasa B 2014/2015 (Kłodzko I)
Klasa B 2014/2015 (Kłodzko II)
Klasa B 2014/2015 (Świdnica I)
Klasa B 2014/2015 (Świdnica II)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas