[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2003/2004, grupa: Stalowa Wola
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zryw Dzikowiec 30 73 23 4 3 90-26 13 2 0 54-10 10 2 3 36-16
2.  Stal II Stalowa Wola 30 68 22 2 6 61-25 11 2 2 36-12 11 0 4 25-13
3.  Sokół Kamień 30 52 16 4 10 53-45 11 0 4 37-21 5 4 6 16-24
4.  Unia II-Sarzynianka Nowa Sarzyna 30 48 14 6 10 43-42 10 3 2 29-11 4 3 8 14-31
5.  Bukowa Jastkowice 30 47 15 2 13 54-40 9 2 4 31-14 6 0 9 23-26
6.  Stal Nowa Dęba 30 43 13 4 13 41-46 8 2 5 25-22 5 2 8 16-24
7.  Tłoki II Gorzyce 30 42 11 9 10 44-35 8 2 5 26-16 3 7 5 18-19
8.  KP Zarzecze 30 41 11 8 11 44-36 9 3 3 32-13 2 5 8 12-23
9.  Ikarus Tuszów Narodowy 30 38 10 8 12 47-51 8 3 4 31-20 2 5 8 16-31
10.  Sparta Jeżowe 30 37 10 7 13 43-52 6 4 5 24-20 4 3 8 19-32
11.  Siarka II Tarnobrzeg 30 35 10 5 15 38-56 7 4 4 22-16 3 1 11 16-40
12.  Jutrzenka Ławnica 30 33 7 12 11 32-41 5 6 4 20-17 2 6 7 12-24
13.  Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 30 32 9 5 16 42-57 7 4 4 28-18 2 1 12 14-39
14.  Start Wola Mielecka 30 30 8 6 16 42-58 5 2 8 24-24 3 4 8 18-34
15.  Strażak Niwiska 30 29 9 2 19 45-79 7 0 8 31-26 2 2 11 14-53
16.  San Kłyżów 30 27 7 6 17 38-68 5 6 4 24-23 2 0 13 14-45

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Zryw Dzikowiec    4-0 2-0 5-0 3-0 3-0 2-2 1-1 6-1 3-0 5-0 3-0 2-1 5-2 7-2 3-1 
 2 Stal II Stalowa Wola1-3     1-1 2-0 1-0 1-0 2-0 1-0 4-0 3-1 3-0 1-1 3-1 1-3 9-2 3-0 
 3 Sokół Kamień1-0 0-2     5-0 2-1 3-2 0-3 1-2 2-1 2-3 4-1 3-1 3-1 5-2 3-0* 3-2 
 4 Unia II-Sarzynianka Nowa Sarzyna1-3 1-0 5-0     2-0 1-0 0-0 2-0 3-1 2-2 2-0 1-1 1-4 2-0 4-0 2-0 
 5 Bukowa Jastkowice3-2 0-1 0-0 2-0     0-2 2-2 1-0 3-0 5-2 5-1 0-1 4-1 1-2 2-0 3-0 
 6 Stal Nowa Dęba1-3 0-5 0-1 1-3 2-1     1-2 0-0 0-0 2-0 2-1 2-0 2-1 3-2 4-2 5-1 
 7 Tłoki II Gorzyce1-2 1-0 0-0 1-2 0-2 2-0     4-1 3-1 0-4 2-1 2-0 3-0 1-1 0-1 6-1 
 8 KP Zarzecze1-3 0-1 5-2 0-0 2-4 1-0 1-0     1-1 0-0 2-1 3-0 2-0 5-0 6-0 3-1 
 9 Ikarus Tuszów Narodowy2-0 1-2 3-2 2-0 3-2 2-3 3-2 2-0     5-0 2-2 1-0 1-1 2-2 1-2 1-2 
 10 Sparta Jeżowe0-5 2-3 0-1 3-0 0-2 1-2 2-2 1-1 1-0     3-1 1-1 5-0 1-1 2-0 2-1 
 11 Siarka II Tarnobrzeg1-4 0-1 0-0 1-3 1-0 1-0 1-1 3-1 1-1 3-0     1-1 1-0 3-1 5-0 0-3 
 12 Jutrzenka Ławnica0-0 1-0 2-1 1-1 3-4 1-1 1-1 1-1 2-2 0-1 1-2     2-1 0-1 2-1 3-0 
 13 Iskra Sobów (Tarnobrzeg)1-2 1-2 1-0 3-0* 3-1 2-2 1-0 1-2 1-1 1-1 2-3 1-1     2-1 4-0 4-2 
 14 Start Wola Mielecka1-1 0-3 3-4 1-2 1-3 0-1 1-0 3-2 0-2 1-2 3-0 3-1 1-2     1-1 5-0 
 15 Strażak Niwiska1-5 1-2 1-2 2-1 1-2 5-1 1-2 1-0 2-4 3-2 1-2 1-3 6-0 3-0*     2-0 
 16 San Kłyżów1-3 1-3 1-2 2-2 2-1 1-2 1-1 1-1 2-1 2-1 3-1 1-1 3-1 0-0 3-3     

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

KP Zarzecze 3-0 Jutrzenka Ławnica
Stal II Stalowa Wola 2-0 Unia II-Sarzynianka Nowa Sarzyna
Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 1-0 Sokół Kamień
Bukowa Jastkowice 2-2 Tłoki II Gorzyce
Start Wola Mielecka 1-1 Zryw Dzikowiec
Ikarus Tuszów Narodowy 1-2 San Kłyżów
Sparta Jeżowe 2-0 Strażak Niwiska
Stal Nowa Dęba 2-1 Siarka II Tarnobrzeg

Kolejka 2 - 14 sierpnia

Siarka II Tarnobrzeg 3-1 KP Zarzecze
Strażak Niwiska 5-1 Stal Nowa Dęba
San Kłyżów 2-1 Sparta Jeżowe
Zryw Dzikowiec 6-1 Ikarus Tuszów Narodowy
Tłoki II Gorzyce 1-1 Start Wola Mielecka
Sokół Kamień 2-1 Bukowa Jastkowice
Unia II-Sarzynianka Nowa Sarzyna 1-4 Iskra Sobów (Tarnobrzeg)
Jutrzenka Ławnica 1-0 Stal II Stalowa Wola

Kolejka 3 - 16-17 sierpnia

KP Zarzecze 0-1 Stal II Stalowa Wola
Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 1-1 Jutrzenka Ławnica
Bukowa Jastkowice 2-0 Unia II-Sarzynianka Nowa Sarzyna
Start Wola Mielecka 3-4 Sokół Kamień
Ikarus Tuszów Narodowy 3-2 Tłoki II Gorzyce
Sparta Jeżowe 0-5 Zryw Dzikowiec
Stal Nowa Dęba 5-1 San Kłyżów
Siarka II Tarnobrzeg 5-0 Strażak Niwiska

Kolejka 4 - 23-24 sierpnia

Strażak Niwiska 1-0 KP Zarzecze
San Kłyżów 3-1 Siarka II Tarnobrzeg
Zryw Dzikowiec 3-0 Stal Nowa Dęba
Tłoki II Gorzyce 0-4 Sparta Jeżowe
Sokół Kamień 2-1 Ikarus Tuszów Narodowy
Unia II-Sarzynianka Nowa Sarzyna 2-0 Start Wola Mielecka
Jutrzenka Ławnica 3-4 Bukowa Jastkowice
Stal II Stalowa Wola 3-1 Iskra Sobów (Tarnobrzeg)

Kolejka 5 - 30-31 sierpnia

KP Zarzecze 2-0 Iskra Sobów (Tarnobrzeg)
Bukowa Jastkowice 0-1 Stal II Stalowa Wola
Start Wola Mielecka 3-1 Jutrzenka Ławnica
Ikarus Tuszów Narodowy 2-0 Unia II-Sarzynianka Nowa Sarzyna
Sparta Jeżowe 0-1 Sokół Kamień
Stal Nowa Dęba 1-2 Tłoki II Gorzyce
Siarka II Tarnobrzeg 1-4 Zryw Dzikowiec
Strażak Niwiska 2-0 San Kłyżów

Kolejka 6 - 6-7 września

San Kłyżów 1-1 KP Zarzecze
Zryw Dzikowiec 7-2 Strażak Niwiska
Sokół Kamień 3-2 Stal Nowa Dęba
Unia II-Sarzynianka Nowa Sarzyna 2-2 Sparta Jeżowe
Jutrzenka Ławnica 2-2 Ikarus Tuszów Narodowy
Stal II Stalowa Wola 1-3 Start Wola Mielecka
Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 3-1 Bukowa Jastkowice
Siarka II Tarnobrzeg 1-1 Tłoki II Gorzyce

Kolejka 7 - 13-14 września

KP Zarzecze 2-4 Bukowa Jastkowice
Start Wola Mielecka 1-2 Iskra Sobów (Tarnobrzeg)
Ikarus Tuszów Narodowy 1-2 Stal II Stalowa Wola
Sparta Jeżowe 1-1 Jutrzenka Ławnica
Stal Nowa Dęba 1-3 Unia II-Sarzynianka Nowa Sarzyna
Siarka II Tarnobrzeg 0-0 Sokół Kamień
Strażak Niwiska 1-2 Tłoki II Gorzyce
San Kłyżów 1-3 Zryw Dzikowiec

Kolejka 8 - 20-21 września

Zryw Dzikowiec 1-1 KP Zarzecze
Tłoki II Gorzyce 6-1 San Kłyżów
Sokół Kamień 3-0 Strażak Niwiska
(wo)
Goście nie przyjechali do Kamienia
Unia II-Sarzynianka Nowa Sarzyna 2-0 Siarka II Tarnobrzeg
Jutrzenka Ławnica 1-1 Stal Nowa Dęba
Stal II Stalowa Wola 3-1 Sparta Jeżowe
Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 1-1 Ikarus Tuszów Narodowy
Bukowa Jastkowice 1-2 Start Wola Mielecka

Kolejka 9 - 27-28 września

KP Zarzecze 5-0 Start Wola Mielecka
Ikarus Tuszów Narodowy 3-2 Bukowa Jastkowice
Sparta Jeżowe 5-0 Iskra Sobów (Tarnobrzeg)
Stal Nowa Dęba 0-5 Stal II Stalowa Wola
Siarka II Tarnobrzeg 1-1 Jutrzenka Ławnica
Strażak Niwiska 2-1 Unia II-Sarzynianka Nowa Sarzyna
San Kłyżów 1-2 Sokół Kamień
Zryw Dzikowiec 2-2 Tłoki II Gorzyce

Kolejka 10 - 4-5 października

Tłoki II Gorzyce 4-1 KP Zarzecze
Sokół Kamień 1-0 Zryw Dzikowiec
Unia II-Sarzynianka Nowa Sarzyna 2-0 San Kłyżów
Jutrzenka Ławnica 2-1 Strażak Niwiska
Stal II Stalowa Wola 3-0 Siarka II Tarnobrzeg
Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 2-2 Stal Nowa Dęba
Bukowa Jastkowice 5-2 Sparta Jeżowe
Start Wola Mielecka 0-2 Ikarus Tuszów Narodowy

Kolejka 11 - 11-12 października

KP Zarzecze 1-1 Ikarus Tuszów Narodowy
Sparta Jeżowe 1-1 Start Wola Mielecka
Stal Nowa Dęba 2-1 Bukowa Jastkowice
Siarka II Tarnobrzeg 1-0 Iskra Sobów (Tarnobrzeg)
Strażak Niwiska 1-2 Stal II Stalowa Wola
San Kłyżów 1-1 Jutrzenka Ławnica
Zryw Dzikowiec 5-0 Unia II-Sarzynianka Nowa Sarzyna
Tłoki II Gorzyce 0-0 Sokół Kamień

Kolejka 12 - 18-19 października

Sokół Kamień 1-2 KP Zarzecze
Unia II-Sarzynianka Nowa Sarzyna 0-0 Tłoki II Gorzyce
Jutrzenka Ławnica 0-0 Zryw Dzikowiec
Stal II Stalowa Wola 3-0 San Kłyżów
Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 4-0 Strażak Niwiska
Bukowa Jastkowice 5-1 Siarka II Tarnobrzeg
Start Wola Mielecka 0-1 Stal Nowa Dęba
Ikarus Tuszów Narodowy 5-0 Sparta Jeżowe

Kolejka 13 - 25-26 października

KP Zarzecze 0-0 Sparta Jeżowe
Stal Nowa Dęba 0-0 Ikarus Tuszów Narodowy
Siarka II Tarnobrzeg 3-1 Start Wola Mielecka
Strażak Niwiska 1-2 Bukowa Jastkowice
San Kłyżów 3-1 Iskra Sobów (Tarnobrzeg)
Zryw Dzikowiec 4-0 Stal II Stalowa Wola
Tłoki II Gorzyce 2-0 Jutrzenka Ławnica
Sokół Kamień 5-0 Unia II-Sarzynianka Nowa Sarzyna

Kolejka 14 - 2 listopada

Jutrzenka Ławnica 2-1 Sokół Kamień
Stal II Stalowa Wola 2-0 Tłoki II Gorzyce
Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 1-2 Zryw Dzikowiec
Bukowa Jastkowice 3-0 San Kłyżów
Start Wola Mielecka 1-1 Strażak Niwiska
Ikarus Tuszów Narodowy 2-2 Siarka II Tarnobrzeg
Sparta Jeżowe 1-2 Stal Nowa Dęba
KP Zarzecze 0-0 Unia II-Sarzynianka Nowa Sarzyna

Kolejka 15 - 8-9 listopada

Siarka II Tarnobrzeg 3-0 Sparta Jeżowe
Strażak Niwiska 2-4 Ikarus Tuszów Narodowy
San Kłyżów 0-0 Start Wola Mielecka
Zryw Dzikowiec 3-0 Bukowa Jastkowice
Tłoki II Gorzyce 3-0 Iskra Sobów (Tarnobrzeg)
Sokół Kamień 0-2 Stal II Stalowa Wola
Unia II-Sarzynianka Nowa Sarzyna 1-1 Jutrzenka Ławnica
Stal Nowa Dęba 0-0 KP Zarzecze

Kolejka 16 - 28 kwietnia

Jutrzenka Ławnica 1-1 KP Zarzecze
Unia II-Sarzynianka Nowa Sarzyna 1-0 Stal II Stalowa Wola
Sokół Kamień 3-1 Iskra Sobów (Tarnobrzeg)
Tłoki II Gorzyce 0-2 Bukowa Jastkowice
Zryw Dzikowiec 5-2 Start Wola Mielecka
San Kłyżów 2-1 Ikarus Tuszów Narodowy
Strażak Niwiska 3-2 Sparta Jeżowe
Siarka II Tarnobrzeg 1-0 Stal Nowa Dęba

Kolejka 17 - 20-21 marca

KP Zarzecze 2-1 Siarka II Tarnobrzeg
Stal Nowa Dęba 4-2 Strażak Niwiska
Sparta Jeżowe 2-1 San Kłyżów
Ikarus Tuszów Narodowy 2-0 Zryw Dzikowiec
Start Wola Mielecka 1-0 Tłoki II Gorzyce
Bukowa Jastkowice 0-0 Sokół Kamień
Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 3-0 Unia II-Sarzynianka Nowa Sarzyna
(wo)
goście nie przyjechali
Stal II Stalowa Wola 1-1 Jutrzenka Ławnica

Kolejka 18 - 27-28 marca

Stal II Stalowa Wola 1-0 KP Zarzecze
Jutrzenka Ławnica 2-1 Iskra Sobów (Tarnobrzeg)
Unia II-Sarzynianka Nowa Sarzyna 2-0 Bukowa Jastkowice
Sokół Kamień 5-2 Start Wola Mielecka
Tłoki II Gorzyce 3-1 Ikarus Tuszów Narodowy
Zryw Dzikowiec 3-0 Sparta Jeżowe
San Kłyżów 1-2 Stal Nowa Dęba
Strażak Niwiska 1-2 Siarka II Tarnobrzeg

Kolejka 19 - 3-4 kwietnia

KP Zarzecze 6-0 Strażak Niwiska
Siarka II Tarnobrzeg 0-3 San Kłyżów
Stal Nowa Dęba 1-3 Zryw Dzikowiec
Sparta Jeżowe 2-2 Tłoki II Gorzyce
Ikarus Tuszów Narodowy 3-2 Sokół Kamień
Start Wola Mielecka 1-2 Unia II-Sarzynianka Nowa Sarzyna
Bukowa Jastkowice 0-1 Jutrzenka Ławnica
Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 1-2 Stal II Stalowa Wola

Kolejka 20 - 10 kwietnia

Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 1-2 KP Zarzecze
Stal II Stalowa Wola 1-0 Bukowa Jastkowice
Jutrzenka Ławnica 0-1 Start Wola Mielecka
Unia II-Sarzynianka Nowa Sarzyna 3-1 Ikarus Tuszów Narodowy
Sokół Kamień 2-3 Sparta Jeżowe
Tłoki II Gorzyce 2-0 Stal Nowa Dęba 7 kwietnia
Zryw Dzikowiec 5-0 Siarka II Tarnobrzeg
San Kłyżów 3-3 Strażak Niwiska

Kolejka 21 - 18 kwietnia

Tłoki II Gorzyce 2-1 Siarka II Tarnobrzeg
KP Zarzecze 3-1 San Kłyżów
Strażak Niwiska 1-5 Zryw Dzikowiec
Stal Nowa Dęba 0-1 Sokół Kamień
Sparta Jeżowe 3-0 Unia II-Sarzynianka Nowa Sarzyna
Ikarus Tuszów Narodowy 1-0 Jutrzenka Ławnica
Start Wola Mielecka 0-3 Stal II Stalowa Wola
Bukowa Jastkowice 4-1 Iskra Sobów (Tarnobrzeg)

Kolejka 22 - 25 kwietnia

Bukowa Jastkowice 1-0 KP Zarzecze
Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 2-1 Start Wola Mielecka
Stal II Stalowa Wola 4-0 Ikarus Tuszów Narodowy
Jutrzenka Ławnica 0-1 Sparta Jeżowe
Unia II-Sarzynianka Nowa Sarzyna 1-0 Stal Nowa Dęba
Sokół Kamień 4-1 Siarka II Tarnobrzeg
Tłoki II Gorzyce 0-1 Strażak Niwiska
Zryw Dzikowiec 3-1 San Kłyżów

Kolejka 23 - 2 maja

KP Zarzecze 1-3 Zryw Dzikowiec
San Kłyżów 1-1 Tłoki II Gorzyce
Strażak Niwiska 1-2 Sokół Kamień
Siarka II Tarnobrzeg 1-3 Unia II-Sarzynianka Nowa Sarzyna
Stal Nowa Dęba 2-0 Jutrzenka Ławnica
Sparta Jeżowe 2-3 Stal II Stalowa Wola
Ikarus Tuszów Narodowy 1-1 Iskra Sobów (Tarnobrzeg)
Start Wola Mielecka 1-3 Bukowa Jastkowice

Kolejka 24 - 9 maja

Start Wola Mielecka 3-2 KP Zarzecze
Bukowa Jastkowice 3-0 Ikarus Tuszów Narodowy
Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 1-1 Sparta Jeżowe
Stal II Stalowa Wola 1-0 Stal Nowa Dęba
Jutrzenka Ławnica 1-2 Siarka II Tarnobrzeg
Unia II-Sarzynianka Nowa Sarzyna 4-0 Strażak Niwiska
Sokół Kamień 3-2 San Kłyżów
Tłoki II Gorzyce 1-2 Zryw Dzikowiec

Kolejka 25 - 15-16 maja

KP Zarzecze 1-0 Tłoki II Gorzyce
Zryw Dzikowiec 2-0 Sokół Kamień
San Kłyżów 2-2 Unia II-Sarzynianka Nowa Sarzyna
Strażak Niwiska 1-3 Jutrzenka Ławnica
Siarka II Tarnobrzeg 0-1 Stal II Stalowa Wola
Stal Nowa Dęba 2-1 Iskra Sobów (Tarnobrzeg)
Sparta Jeżowe 0-2 Bukowa Jastkowice
Ikarus Tuszów Narodowy 2-2 Start Wola Mielecka

Kolejka 26 - 23 maja

Ikarus Tuszów Narodowy 2-0 KP Zarzecze
Start Wola Mielecka 1-2 Sparta Jeżowe
Bukowa Jastkowice 0-2 Stal Nowa Dęba
Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 2-3 Siarka II Tarnobrzeg
Stal II Stalowa Wola 9-2 Strażak Niwiska
Jutrzenka Ławnica 3-0 San Kłyżów
Unia II-Sarzynianka Nowa Sarzyna 1-3 Zryw Dzikowiec
Sokół Kamień 0-3 Tłoki II Gorzyce

Kolejka 27 - 29-30 maja

KP Zarzecze 5-2 Sokół Kamień
Tłoki II Gorzyce 1-2 Unia II-Sarzynianka Nowa Sarzyna
Zryw Dzikowiec 3-0 Jutrzenka Ławnica
San Kłyżów 1-3 Stal II Stalowa Wola
Strażak Niwiska 6-0 Iskra Sobów (Tarnobrzeg)
Siarka II Tarnobrzeg 1-0 Bukowa Jastkowice
Stal Nowa Dęba 3-2 Start Wola Mielecka
Sparta Jeżowe 1-0 Ikarus Tuszów Narodowy

Kolejka 28 - 5-6 czerwca

Sparta Jeżowe 1-1 KP Zarzecze
Ikarus Tuszów Narodowy 2-3 Stal Nowa Dęba
Start Wola Mielecka 3-0 Siarka II Tarnobrzeg
Bukowa Jastkowice 2-0 Strażak Niwiska
Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 4-2 San Kłyżów
Stal II Stalowa Wola 1-3 Zryw Dzikowiec
Jutrzenka Ławnica 1-1 Tłoki II Gorzyce
Unia II-Sarzynianka Nowa Sarzyna 5-0 Sokół Kamień

Kolejka 29 - 13 czerwca

Unia II-Sarzynianka Nowa Sarzyna 2-0 KP Zarzecze
Sokół Kamień 3-1 Jutrzenka Ławnica
Tłoki II Gorzyce 1-0 Stal II Stalowa Wola
Zryw Dzikowiec 2-1 Iskra Sobów (Tarnobrzeg)
San Kłyżów 2-1 Bukowa Jastkowice
Strażak Niwiska 3-0 Start Wola Mielecka
(wo)
na boisku 1-3
Siarka II Tarnobrzeg 1-1 Ikarus Tuszów Narodowy
Stal Nowa Dęba 2-0 Sparta Jeżowe

Kolejka 30 - 20 czerwca

KP Zarzecze 1-0 Stal Nowa Dęba
Sparta Jeżowe 3-1 Siarka II Tarnobrzeg
Ikarus Tuszów Narodowy 1-2 Strażak Niwiska
Start Wola Mielecka 5-0 San Kłyżów
Bukowa Jastkowice 3-2 Zryw Dzikowiec
Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 1-0 Tłoki II Gorzyce
Stal II Stalowa Wola 1-1 Sokół Kamień
Jutrzenka Ławnica 1-1 Unia II-Sarzynianka Nowa Sarzyna

Baraże o udział w IV lidze (podkarpacka)

IV liga 2003/2004 (podkarpacka)

Liga okręgowa 2003/2004 (Jarosław)
Liga okręgowa 2003/2004 (Krosno)
Liga okręgowa 2003/2004 (Rzeszów)

Klasa A 2003/2004 (Stalowa Wola I)
Klasa A 2003/2004 (Stalowa Wola II)

Autor: Grzegorz Kostka
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas