[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2003/2004, grupa: Krosno
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sanovia Lesko 30 59 17 8 5 54-26 11 2 2 30-11 6 6 3 24-15
2.  Rafineria/Czarni II Jasło 30 55 17 4 9 69-39 11 1 3 49-16 6 3 6 20-23
3.  Zamczysko Odrzykoń 30 54 16 6 8 58-41 14 0 1 42-14 2 6 7 16-27 2 4 1 1 0 6-5
4.  Brzozovia Brzozów 30 54 15 9 6 63-45 8 6 1 37-19 7 3 5 26-26 2 1 0 1 1 5-6
5.  Piast Miejsce Piastowe 30 52 14 10 6 52-38 9 5 1 25-13 5 5 5 27-25
6.  Zgoda Zarszyn 30 50 15 5 10 45-34 10 2 3 26-11 5 3 7 19-23
7.  Górnik Strachocina 30 42 11 9 10 50-37 6 5 4 27-16 5 4 6 23-21 2 3 1 0 1 2-1
8.  Leśnik Baligród 30 42 11 9 10 40-33 7 3 5 22-12 4 6 5 18-21 2 3 1 0 1 1-2
9.  Start Rymanów 30 40 12 4 14 38-43 5 3 7 17-20 7 1 7 21-23
10.  Górnik Grabownica Starzeńska 30 39 11 6 13 35-41 8 4 3 25-17 3 2 10 10-24
11.  Nafta Jedlicze 30 37 10 7 13 40-48 5 2 8 20-23 5 5 5 20-25
12.  Iwonka Iwonicz 30 34 10 4 16 52-74 7 3 5 34-32 3 1 11 18-42
13.  Zamczysko Mrukowa 30 30 8 6 16 47-57 6 3 6 30-24 2 3 10 17-33
14.  LKS Skołyszyn 30 28 7 7 16 22-48 3 4 8 8-22 4 3 8 14-26
15.  Zorza Łęki Dukielskie 30 27 8 3 19 44-82 5 2 8 23-36 3 1 11 21-46
16.  Szarotka Uherce 30 24 5 9 16 27-50 2 8 5 13-22 3 1 11 14-28

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Sanovia Lesko    2-2 3-0 2-0 2-1 2-0 2-1 5-1 1-2 1-0 2-0 4-2 1-2 2-0 0-0 1-0 
 2 Rafineria/Czarni II Jasło2-0     3-0 4-1 2-2 5-2 0-4 1-2 4-0 4-1 1-2 5-0 2-1 5-1 10-0 1-0 
 3 Zamczysko Odrzykoń2-0 1-2     4-3 3-1 3-0 5-0 3-2 4-0 2-1 4-2 3-0 2-1 2-0 3-2 1-0 
 4 Brzozovia Brzozów0-0 1-0 2-2     2-2 1-1 3-3 1-1 1-0 1-2 3-0 5-3 5-2 5-2 3-0 4-1 
 5 Piast Miejsce Piastowe2-3 1-1 1-0 2-1     1-0 1-1 0-0 0-0 2-1 2-1 3-1 5-1 0-0 3-2 2-1 
 6 Zgoda Zarszyn0-2 3-0 1-1 0-2 2-0     2-1 2-0 3-0 1-0 2-2 1-0 2-1 0-1 3-1 4-0 
 7 Górnik Strachocina0-0 5-0 4-1 3-3 0-0 1-2     2-0 1-2 3-0 1-1 0-1 1-1 2-1 4-1 0-3 
 8 Leśnik Baligród0-1 0-1 0-0 1-1 2-2 2-0 1-0     2-1 1-0 1-2 1-3 0-1 3-0 4-0 4-0 
 9 Start Rymanów3-1 3-1 1-1 0-1 0-1 1-0 0-2 0-0     0-1 3-4 0-0 1-0 0-3 3-4 2-1 
 10 Górnik Grabownica Starzeńska2-2 3-0* 3-2 0-1 2-1 0-0 0-0 0-2 1-0     1-1 3-1 5-2 1-3 2-1 2-1 
 11 Nafta Jedlicze2-2 0-0 1-2 0-1 1-3 0-1 0-3 3-0 1-3 3-0     3-2 1-0 1-2 2-3 2-1 
 12 Iwonka Iwonicz2-2 3-2 3-2 1-4 4-5 2-3 4-3 1-1 2-3 3-2 1-3     2-1 3-0 2-0 1-1 
 13 Zamczysko Mrukowa0-2 0-1 1-1 7-1 1-6 1-4 1-1 1-3 1-2 2-0 0-0 8-0     1-0 3-2 3-1 
 14 LKS Skołyszyn0-3 0-2 1-0 0-1 2-0 1-0 0-2 0-0 0-3 1-1 0-0 0-3 1-1     2-4 0-2 
 15 Zorza Łęki Dukielskie0-6 0-4 1-2 1-5 2-2 0-3 2-0 1-5 2-1 0-1 4-1 4-1 4-2 1-1     1-2 
 16 Szarotka Uherce0-0 1-4 2-2 1-1 0-1 3-3 0-2 1-1 0-4 0-0 0-1 2-1 1-1 0-0 2-1     

Kolejka 1 - 3 sierpnia

Szarotka Uherce 0-1 Nafta Jedlicze
Sanovia Lesko 0-0 Zorza Łęki Dukielskie
Brzozovia Brzozów 2-2 Zamczysko Odrzykoń
Leśnik Baligród 1-0 Górnik Grabownica Starzeńska
Iwonka Iwonicz 4-5 Piast Miejsce Piastowe
Zgoda Zarszyn 2-1 Górnik Strachocina
Rafineria/Czarni II Jasło 2-1 Zamczysko Mrukowa
Start Rymanów 0-3 LKS Skołyszyn

Kolejka 2 - 10 sierpnia

LKS Skołyszyn 0-2 Szarotka Uherce
Zamczysko Mrukowa 1-2 Start Rymanów
Górnik Strachocina 5-0 Rafineria/Czarni II Jasło
Piast Miejsce Piastowe 1-0 Zgoda Zarszyn
Górnik Grabownica Starzeńska 3-1 Iwonka Iwonicz
Zamczysko Odrzykoń 3-2 Leśnik Baligród
Zorza Łęki Dukielskie 1-5 Brzozovia Brzozów
Nafta Jedlicze 2-2 Sanovia Lesko

Kolejka 3 - 17 sierpnia

Szarotka Uherce 0-0 Sanovia Lesko
Brzozovia Brzozów 3-0 Nafta Jedlicze
Leśnik Baligród 4-0 Zorza Łęki Dukielskie
Iwonka Iwonicz 3-2 Zamczysko Odrzykoń
Zgoda Zarszyn 1-0 Górnik Grabownica Starzeńska
Rafineria/Czarni II Jasło 2-2 Piast Miejsce Piastowe
Start Rymanów 0-2 Górnik Strachocina
LKS Skołyszyn 1-1 Zamczysko Mrukowa

Kolejka 4 - 24 sierpnia

Zamczysko Mrukowa 3-1 Szarotka Uherce
Górnik Strachocina 2-1 LKS Skołyszyn
Piast Miejsce Piastowe 0-0 Start Rymanów
Górnik Grabownica Starzeńska 3-0 Rafineria/Czarni II Jasło
(wo)
w zespole z Jasła grał nieuprawniony zawodnik - na boisku 2-5
Zamczysko Odrzykoń 3-0 Zgoda Zarszyn
Zorza Łęki Dukielskie 4-1 Iwonka Iwonicz
Nafta Jedlicze 3-0 Leśnik Baligród
Sanovia Lesko 2-0 Brzozovia Brzozów

Kolejka 5 - 31 sierpnia

Szarotka Uherce 1-1 Brzozovia Brzozów
Leśnik Baligród 0-1 Sanovia Lesko
Iwonka Iwonicz 1-3 Nafta Jedlicze
Zgoda Zarszyn 3-1 Zorza Łęki Dukielskie
Rafineria/Czarni II Jasło 3-0 Zamczysko Odrzykoń
Start Rymanów 0-1 Górnik Grabownica Starzeńska
LKS Skołyszyn 2-0 Piast Miejsce Piastowe
Zamczysko Mrukowa 1-1 Górnik Strachocina

Kolejka 6 - 7 września

Górnik Strachocina 0-3 Szarotka Uherce
Piast Miejsce Piastowe 5-1 Zamczysko Mrukowa
Górnik Grabownica Starzeńska 1-3 LKS Skołyszyn
Zamczysko Odrzykoń 4-0 Start Rymanów
Zorza Łęki Dukielskie 0-4 Rafineria/Czarni II Jasło
Nafta Jedlicze 0-1 Zgoda Zarszyn
Sanovia Lesko 4-2 Iwonka Iwonicz
Brzozovia Brzozów 1-1 Leśnik Baligród

Kolejka 7 - 14 września

Szarotka Uherce 1-1 Leśnik Baligród
Iwonka Iwonicz 1-4 Brzozovia Brzozów
Zgoda Zarszyn 0-2 Sanovia Lesko
Rafineria/Czarni II Jasło 1-2 Nafta Jedlicze
Start Rymanów 3-4 Zorza Łęki Dukielskie
LKS Skołyszyn 1-0 Zamczysko Odrzykoń
Zamczysko Mrukowa 2-0 Górnik Grabownica Starzeńska
Górnik Strachocina 0-0 Piast Miejsce Piastowe

Kolejka 8 - 21 września

Piast Miejsce Piastowe 2-1 Szarotka Uherce
Górnik Grabownica Starzeńska 0-0 Górnik Strachocina
Zamczysko Odrzykoń 2-1 Zamczysko Mrukowa
Zorza Łęki Dukielskie 1-1 LKS Skołyszyn
Nafta Jedlicze 1-3 Start Rymanów
Sanovia Lesko 2-2 Rafineria/Czarni II Jasło
Brzozovia Brzozów 1-1 Zgoda Zarszyn
Leśnik Baligród 1-3 Iwonka Iwonicz

Kolejka 9 - 28 września

Szarotka Uherce 2-1 Iwonka Iwonicz
Zgoda Zarszyn 2-0 Leśnik Baligród
Rafineria/Czarni II Jasło 4-1 Brzozovia Brzozów
Start Rymanów 3-1 Sanovia Lesko
LKS Skołyszyn 0-0 Nafta Jedlicze
Zamczysko Mrukowa 3-2 Zorza Łęki Dukielskie
Górnik Strachocina 4-1 Zamczysko Odrzykoń
Piast Miejsce Piastowe 2-1 Górnik Grabownica Starzeńska

Kolejka 10 - 5 października

Górnik Grabownica Starzeńska 2-1 Szarotka Uherce
Zamczysko Odrzykoń 3-1 Piast Miejsce Piastowe
Zorza Łęki Dukielskie 2-0 Górnik Strachocina
Nafta Jedlicze 1-0 Zamczysko Mrukowa
Sanovia Lesko 2-0 LKS Skołyszyn
Brzozovia Brzozów 1-0 Start Rymanów
Leśnik Baligród 0-1 Rafineria/Czarni II Jasło
Iwonka Iwonicz 2-3 Zgoda Zarszyn

Kolejka 11 - 12 października

Szarotka Uherce 3-3 Zgoda Zarszyn
Rafineria/Czarni II Jasło 5-0 Iwonka Iwonicz
Start Rymanów 0-0 Leśnik Baligród
LKS Skołyszyn 0-1 Brzozovia Brzozów
Zamczysko Mrukowa 0-2 Sanovia Lesko
Górnik Strachocina 1-1 Nafta Jedlicze
Piast Miejsce Piastowe 3-2 Zorza Łęki Dukielskie
Górnik Grabownica Starzeńska 3-2 Zamczysko Odrzykoń

Kolejka 12 - 19 października

Zamczysko Odrzykoń 1-0 Szarotka Uherce
Zorza Łęki Dukielskie 0-1 Górnik Grabownica Starzeńska
Nafta Jedlicze 1-3 Piast Miejsce Piastowe
Sanovia Lesko 2-1 Górnik Strachocina
Brzozovia Brzozów 5-2 Zamczysko Mrukowa
Leśnik Baligród 3-0 LKS Skołyszyn
Iwonka Iwonicz 2-3 Start Rymanów
Zgoda Zarszyn 3-0 Rafineria/Czarni II Jasło

Kolejka 13 - 26 października

Szarotka Uherce 1-4 Rafineria/Czarni II Jasło
Start Rymanów 1-0 Zgoda Zarszyn
LKS Skołyszyn 0-3 Iwonka Iwonicz
Zamczysko Mrukowa 1-3 Leśnik Baligród
Górnik Strachocina 3-3 Brzozovia Brzozów
Piast Miejsce Piastowe 2-3 Sanovia Lesko
Górnik Grabownica Starzeńska 1-1 Nafta Jedlicze
Zamczysko Odrzykoń 3-2 Zorza Łęki Dukielskie

Kolejka 14 - 2 listopada

Nafta Jedlicze 1-2 Zamczysko Odrzykoń
Sanovia Lesko 1-0 Górnik Grabownica Starzeńska
Brzozovia Brzozów 2-2 Piast Miejsce Piastowe
Leśnik Baligród 1-0 Górnik Strachocina
Iwonka Iwonicz 2-1 Zamczysko Mrukowa
Zgoda Zarszyn 0-1 LKS Skołyszyn
Rafineria/Czarni II Jasło 4-0 Start Rymanów
Szarotka Uherce 2-1 Zorza Łęki Dukielskie

Kolejka 15 - 9 listopada

Szarotka Uherce 0-4 Start Rymanów
LKS Skołyszyn 0-2 Rafineria/Czarni II Jasło
Zamczysko Mrukowa 1-4 Zgoda Zarszyn
Górnik Strachocina 0-1 Iwonka Iwonicz
Piast Miejsce Piastowe 0-0 Leśnik Baligród
Górnik Grabownica Starzeńska 0-1 Brzozovia Brzozów 11 listopada
Zamczysko Odrzykoń 2-0 Sanovia Lesko
Zorza Łęki Dukielskie 4-1 Nafta Jedlicze

Kolejka 16 - 21 marca

Nafta Jedlicze 2-1 Szarotka Uherce
Zorza Łęki Dukielskie 0-6 Sanovia Lesko
Zamczysko Odrzykoń 4-3 Brzozovia Brzozów
Górnik Grabownica Starzeńska 0-2 Leśnik Baligród
Piast Miejsce Piastowe 3-1 Iwonka Iwonicz
Górnik Strachocina 1-2 Zgoda Zarszyn
Zamczysko Mrukowa 0-1 Rafineria/Czarni II Jasło
LKS Skołyszyn 0-3 Start Rymanów

Kolejka 17 - 28 marca

Szarotka Uherce 0-0 LKS Skołyszyn
Start Rymanów 1-0 Zamczysko Mrukowa 14 kwietnia
w pierwotnym terminie (28 marca) nie odbył się ze względu na stan boiska
Rafineria/Czarni II Jasło 0-4 Górnik Strachocina
Zgoda Zarszyn 2-0 Piast Miejsce Piastowe 14 kwietnia
w pierwotnym terminie (28 marca) nie odbył się ze względu na stan boiska
Iwonka Iwonicz 3-2 Górnik Grabownica Starzeńska 14 kwietnia
w pierwotnym terminie (28 marca) nie odbył się ze względu na stan boiska
Leśnik Baligród 0-0 Zamczysko Odrzykoń
Brzozovia Brzozów 3-0 Zorza Łęki Dukielskie
Sanovia Lesko 2-0 Nafta Jedlicze

Kolejka 18 - 4 kwietnia

Sanovia Lesko 1-0 Szarotka Uherce
Nafta Jedlicze 0-1 Brzozovia Brzozów
Zorza Łęki Dukielskie 1-5 Leśnik Baligród
Zamczysko Odrzykoń 3-0 Iwonka Iwonicz
Górnik Grabownica Starzeńska 0-0 Zgoda Zarszyn
Piast Miejsce Piastowe 1-1 Rafineria/Czarni II Jasło
Górnik Strachocina 1-2 Start Rymanów
Zamczysko Mrukowa 1-0 LKS Skołyszyn

Kolejka 19 - 10 kwietnia

Szarotka Uherce 1-1 Zamczysko Mrukowa
LKS Skołyszyn 0-2 Górnik Strachocina
Start Rymanów 0-1 Piast Miejsce Piastowe
Rafineria/Czarni II Jasło 4-1 Górnik Grabownica Starzeńska
Zgoda Zarszyn 1-1 Zamczysko Odrzykoń
Iwonka Iwonicz 2-0 Zorza Łęki Dukielskie
Leśnik Baligród 1-2 Nafta Jedlicze
Brzozovia Brzozów 0-0 Sanovia Lesko

Kolejka 20 - 18 kwietnia

Brzozovia Brzozów 4-1 Szarotka Uherce
Sanovia Lesko 5-1 Leśnik Baligród
Nafta Jedlicze 3-2 Iwonka Iwonicz
Zorza Łęki Dukielskie 0-3 Zgoda Zarszyn
Zamczysko Odrzykoń 1-2 Rafineria/Czarni II Jasło
Górnik Grabownica Starzeńska 1-0 Start Rymanów
Piast Miejsce Piastowe 0-0 LKS Skołyszyn
Górnik Strachocina 1-1 Zamczysko Mrukowa

Kolejka 21 - 25 kwietnia

Szarotka Uherce 0-2 Górnik Strachocina
Zamczysko Mrukowa 1-6 Piast Miejsce Piastowe
LKS Skołyszyn 1-1 Górnik Grabownica Starzeńska
Start Rymanów 1-1 Zamczysko Odrzykoń
Rafineria/Czarni II Jasło 10-0 Zorza Łęki Dukielskie
Zgoda Zarszyn 2-2 Nafta Jedlicze
Iwonka Iwonicz 2-2 Sanovia Lesko
Leśnik Baligród 1-1 Brzozovia Brzozów

Kolejka 22 - 2 maja

Leśnik Baligród 4-0 Szarotka Uherce
Brzozovia Brzozów 5-3 Iwonka Iwonicz
Sanovia Lesko 2-0 Zgoda Zarszyn
Nafta Jedlicze 0-0 Rafineria/Czarni II Jasło
Zorza Łęki Dukielskie 2-1 Start Rymanów
Zamczysko Odrzykoń 2-0 LKS Skołyszyn
Górnik Grabownica Starzeńska 5-2 Zamczysko Mrukowa
Piast Miejsce Piastowe 1-1 Górnik Strachocina

Kolejka 23 - 9 maja

Szarotka Uherce 0-1 Piast Miejsce Piastowe
Górnik Strachocina 3-0 Górnik Grabownica Starzeńska
Zamczysko Mrukowa 1-1 Zamczysko Odrzykoń
LKS Skołyszyn 2-4 Zorza Łęki Dukielskie
Start Rymanów 3-4 Nafta Jedlicze
Rafineria/Czarni II Jasło 2-0 Sanovia Lesko
Zgoda Zarszyn 0-2 Brzozovia Brzozów
Iwonka Iwonicz 1-1 Leśnik Baligród

Kolejka 24 - 16 maja

Iwonka Iwonicz 1-1 Szarotka Uherce
Leśnik Baligród 2-0 Zgoda Zarszyn
Brzozovia Brzozów 1-0 Rafineria/Czarni II Jasło
Sanovia Lesko 1-2 Start Rymanów
Nafta Jedlicze 1-2 LKS Skołyszyn
Zorza Łęki Dukielskie 4-2 Zamczysko Mrukowa
Zamczysko Odrzykoń 5-0 Górnik Strachocina
Górnik Grabownica Starzeńska 2-1 Piast Miejsce Piastowe

Kolejka 25 - 23 maja

Szarotka Uherce 0-0 Górnik Grabownica Starzeńska
Piast Miejsce Piastowe 1-0 Zamczysko Odrzykoń
Górnik Strachocina 4-1 Zorza Łęki Dukielskie
Zamczysko Mrukowa 0-0 Nafta Jedlicze
LKS Skołyszyn 0-3 Sanovia Lesko
Start Rymanów 0-1 Brzozovia Brzozów
Rafineria/Czarni II Jasło 1-2 Leśnik Baligród
Zgoda Zarszyn 1-0 Iwonka Iwonicz

Kolejka 26 - 30 maja

Zgoda Zarszyn 4-0 Szarotka Uherce
Iwonka Iwonicz 3-2 Rafineria/Czarni II Jasło
Leśnik Baligród 2-1 Start Rymanów
Brzozovia Brzozów 5-2 LKS Skołyszyn
Sanovia Lesko 1-2 Zamczysko Mrukowa
Nafta Jedlicze 0-3 Górnik Strachocina
Zorza Łęki Dukielskie 2-2 Piast Miejsce Piastowe
Zamczysko Odrzykoń 2-1 Górnik Grabownica Starzeńska

Kolejka 27 - 6 czerwca

Szarotka Uherce 2-2 Zamczysko Odrzykoń
Górnik Grabownica Starzeńska 2-1 Zorza Łęki Dukielskie
Piast Miejsce Piastowe 2-1 Nafta Jedlicze
Górnik Strachocina 0-0 Sanovia Lesko
Zamczysko Mrukowa 7-1 Brzozovia Brzozów
LKS Skołyszyn 0-0 Leśnik Baligród
Start Rymanów 0-0 Iwonka Iwonicz
Rafineria/Czarni II Jasło 5-2 Zgoda Zarszyn

Kolejka 28 - 10 czerwca

Rafineria/Czarni II Jasło 1-0 Szarotka Uherce
Zgoda Zarszyn 3-0 Start Rymanów
Iwonka Iwonicz 3-0 LKS Skołyszyn
Leśnik Baligród 0-1 Zamczysko Mrukowa
Brzozovia Brzozów 3-3 Górnik Strachocina
Sanovia Lesko 2-1 Piast Miejsce Piastowe
Nafta Jedlicze 3-0 Górnik Grabownica Starzeńska
Zorza Łęki Dukielskie 1-2 Zamczysko Odrzykoń 3 czerwca

Kolejka 29 - 13 czerwca

Zorza Łęki Dukielskie 1-2 Szarotka Uherce
Zamczysko Odrzykoń 4-2 Nafta Jedlicze
Górnik Grabownica Starzeńska 2-2 Sanovia Lesko
Piast Miejsce Piastowe 2-1 Brzozovia Brzozów
Górnik Strachocina 2-0 Leśnik Baligród
Zamczysko Mrukowa 8-0 Iwonka Iwonicz
LKS Skołyszyn 1-0 Zgoda Zarszyn
Start Rymanów 3-1 Rafineria/Czarni II Jasło

Kolejka 30 - 20 czerwca

Start Rymanów 2-1 Szarotka Uherce
Rafineria/Czarni II Jasło 5-1 LKS Skołyszyn
Zgoda Zarszyn 2-1 Zamczysko Mrukowa
Iwonka Iwonicz 4-3 Górnik Strachocina
Leśnik Baligród 2-2 Piast Miejsce Piastowe
Brzozovia Brzozów 1-2 Górnik Grabownica Starzeńska
Sanovia Lesko 3-0 Zamczysko Odrzykoń
Nafta Jedlicze 2-3 Zorza Łęki Dukielskie

Baraże o udział w IV lidze (podkarpacka)

IV liga 2003/2004 (podkarpacka)

Liga okręgowa 2003/2004 (Jarosław)
Liga okręgowa 2003/2004 (Rzeszów)
Liga okręgowa 2003/2004 (Stalowa Wola)

Klasa A 2003/2004 (Krosno I)
Klasa A 2003/2004 (Krosno II)

Autor: Piotr Duda
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas