[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2003/2004, grupa: Krosno I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Szarotka Nowosielce 26 58 18 4 4 63-26 11 1 1 37-11 7 3 3 26-15
2.  Orzeł Bażanówka 26 57 18 3 5 61-36 9 3 1 31-15 9 0 4 30-21
3.  Bieszczady Ustrzyki Dolne 26 56 17 5 4 74-16 9 3 1 43-8 8 2 3 31-8
4.  Cosmos Nowotaniec 26 55 18 1 7 75-37 8 0 5 35-18 10 1 2 40-19
5.  LKS Izdebki 26 46 14 4 8 54-34 8 2 3 31-18 6 2 5 23-16
6.  LKS Haczów 26 44 13 5 8 46-36 8 1 4 25-15 5 4 4 21-21
7.  LKS Lubatowa 26 38 12 2 12 47-47 8 1 4 30-15 4 1 8 17-32
8.  LKS Długie 26 32 9 5 12 39-58 7 4 2 21-15 2 1 10 18-43
9.  Stal II Sanok 26 30 9 3 14 56-62 6 1 6 32-24 3 2 8 24-38 2 2 0 2 0 2-2
10.  Remix Niebieszczany 26 30 8 6 12 35-50 6 2 5 24-26 2 4 7 11-24 2 2 0 2 0 2-2
11.  LKS Pisarowce 26 26 8 2 16 39-56 6 1 6 29-27 2 1 10 10-29
12.  Nelson Polańczyk 26 20 6 2 18 28-58 4 2 7 20-23 2 0 11 8-35 2 4 1 1 0 2-1
13.  Osława Zagórz 26 20 5 5 16 29-56 4 2 7 19-22 1 3 9 10-34 2 1 0 1 1 1-2
14.  LKS Rudenka 26 10 3 1 22 23-97 2 1 10 11-44 1 0 12 12-53
LKS Lubatowa rozgrywa mecze w Lubatówce, a Szarotka Nowosielce w Długiem.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Szarotka Nowosielce    4-5 1-0 2-0 2-1 1-1 1-0 1-0 6-1 1-0 3-2 1-0 4-0 10-1 
 2 Orzeł Bażanówka2-0     1-1 4-1 1-1 3-1 4-1 4-2 3-2 1-2 2-1 2-0 2-2 2-1 
 3 Bieszczady Ustrzyki Dolne1-0 0-1     0-0 2-2 4-0 1-1 7-1 6-2 4-1 4-0 7-0 2-0 5-0 
 4 Cosmos Nowotaniec0-1 0-2 1-0     0-1 1-4 7-1 5-2 1-2 4-0 2-0 4-1 4-2 6-2 
 5 LKS Izdebki3-3 3-4 1-0 2-3     1-3 3-1 2-0 3-2 1-1 2-0 2-1 6-0 2-0 
 6 LKS Haczów0-2 2-1 0-1 3-5 2-1     3-0 1-2 3-0 2-2 1-0 2-0 2-1 4-0 
 7 LKS Lubatowa1-2 3-0 0-3 0-3 4-0 2-2     3-1 3-1 0-2 3-0 7-0 1-0 3-1 
 8 LKS Długie1-4 2-1 1-1 2-4 2-0 0-0 3-0     2-1 1-1 1-0 1-0 2-2 3-1 
 9 Stal II Sanok2-1 3-0 0-6 3-4 2-3 4-1 1-3 7-1     0-0 1-2 2-0 5-0 2-3 
 10 Remix Niebieszczany1-1 0-3 1-4 0-4 0-4 0-2 1-0 2-1 2-2     4-1 5-1 2-0 6-3 
 11 LKS Pisarowce1-2 2-3 1-3 1-3 1-0 3-1 4-5 4-3 4-4 2-0     2-1 1-2 3-0* 
 12 Nelson Polańczyk0-2 2-3 1-2 1-2 0-4 1-2 3-1 5-1 0-3 2-0 2-2     1-1 2-0 
 13 Osława Zagórz2-2 0-4 0-3 0-3 0-2 1-1 1-2 0-2 4-1 3-1 3-0 0-1     5-0 
 14 LKS Rudenka1-6 0-3* 0-7 1-8 0-4 0-3* 0-2 2-2 1-3 3-1 1-2 0-3* 2-0     

REKLAMA

Kolejka 1 - 3 sierpnia

Remix Niebieszczany 2-0 Osława Zagórz
Nelson Polańczyk 0-3 Stal II Sanok
LKS Długie 2-0 LKS Izdebki
LKS Haczów 2-1 Orzeł Bażanówka
LKS Pisarowce 1-3 Cosmos Nowotaniec
LKS Rudenka 0-2 LKS Lubatowa
Bieszczady Ustrzyki Dolne 1-0 Szarotka Nowosielce

Kolejka 2 - 10 sierpnia

Szarotka Nowosielce 1-0 Remix Niebieszczany
LKS Lubatowa 0-3 Bieszczady Ustrzyki Dolne
Cosmos Nowotaniec 6-2 LKS Rudenka
Orzeł Bażanówka 2-1 LKS Pisarowce
LKS Izdebki 1-3 LKS Haczów
Stal II Sanok 7-1 LKS Długie
Osława Zagórz 0-1 Nelson Polańczyk

Kolejka 3 - 17 sierpnia

Remix Niebieszczany 5-1 Nelson Polańczyk
LKS Długie 2-2 Osława Zagórz
LKS Haczów 3-0 Stal II Sanok
LKS Pisarowce 1-0 LKS Izdebki
LKS Rudenka 0-3 Orzeł Bażanówka
(wo)
nie odbył się
Bieszczady Ustrzyki Dolne 0-0 Cosmos Nowotaniec
Szarotka Nowosielce 1-0 LKS Lubatowa

Kolejka 4 - 24 sierpnia

LKS Lubatowa 0-2 Remix Niebieszczany
Cosmos Nowotaniec 0-1 Szarotka Nowosielce
Orzeł Bażanówka 1-1 Bieszczady Ustrzyki Dolne
LKS Izdebki 2-0 LKS Rudenka
Stal II Sanok 1-2 LKS Pisarowce
Osława Zagórz 1-1 LKS Haczów
Nelson Polańczyk 5-1 LKS Długie

Kolejka 5 - 31 sierpnia

Remix Niebieszczany 2-1 LKS Długie
LKS Haczów 2-0 Nelson Polańczyk
LKS Pisarowce 1-2 Osława Zagórz
LKS Rudenka 1-3 Stal II Sanok
Bieszczady Ustrzyki Dolne 2-2 LKS Izdebki
Szarotka Nowosielce 4-5 Orzeł Bażanówka
LKS Lubatowa 0-3 Cosmos Nowotaniec

Kolejka 6 - 7 września

Cosmos Nowotaniec 4-0 Remix Niebieszczany
Orzeł Bażanówka 4-1 LKS Lubatowa
LKS Izdebki 3-3 Szarotka Nowosielce
Stal II Sanok 0-6 Bieszczady Ustrzyki Dolne
Osława Zagórz 5-0 LKS Rudenka
Nelson Polańczyk 2-2 LKS Pisarowce
LKS Długie 0-0 LKS Haczów

Kolejka 7 - 14 września

Remix Niebieszczany 0-2 LKS Haczów
LKS Pisarowce 4-3 LKS Długie
LKS Rudenka 0-3 Nelson Polańczyk
(wo)
drużyna gospodarzy nie wyszła na boisko.
Bieszczady Ustrzyki Dolne 2-0 Osława Zagórz
Szarotka Nowosielce 6-1 Stal II Sanok
LKS Lubatowa 4-0 LKS Izdebki
Cosmos Nowotaniec 0-2 Orzeł Bażanówka

Kolejka 8 - 21 września

Orzeł Bażanówka 1-2 Remix Niebieszczany
LKS Izdebki 2-3 Cosmos Nowotaniec
Stal II Sanok 1-3 LKS Lubatowa
Osława Zagórz 2-2 Szarotka Nowosielce
Nelson Polańczyk 1-2 Bieszczady Ustrzyki Dolne
LKS Długie 3-1 LKS Rudenka
LKS Haczów 1-0 LKS Pisarowce

Kolejka 9 - 28 września

Remix Niebieszczany 4-1 LKS Pisarowce
LKS Rudenka 0-3 LKS Haczów
(wo)
Bieszczady Ustrzyki Dolne 7-1 LKS Długie
Szarotka Nowosielce 1-0 Nelson Polańczyk
LKS Lubatowa 1-0 Osława Zagórz
Cosmos Nowotaniec 1-2 Stal II Sanok
Orzeł Bażanówka 1-1 LKS Izdebki

Kolejka 10 - 5 października

LKS Izdebki 1-1 Remix Niebieszczany
Stal II Sanok 3-0 Orzeł Bażanówka
Osława Zagórz 0-3 Cosmos Nowotaniec
Nelson Polańczyk 3-1 LKS Lubatowa
LKS Długie 1-4 Szarotka Nowosielce
LKS Haczów 0-1 Bieszczady Ustrzyki Dolne
LKS Pisarowce 3-0 LKS Rudenka
(wo)
na boisku 2:2

Kolejka 11 - 12 października

Remix Niebieszczany 6-3 LKS Rudenka
Bieszczady Ustrzyki Dolne 4-0 LKS Pisarowce
Szarotka Nowosielce 1-1 LKS Haczów
LKS Lubatowa 3-1 LKS Długie
Cosmos Nowotaniec 4-1 Nelson Polańczyk
Orzeł Bażanówka 2-2 Osława Zagórz
LKS Izdebki 3-2 Stal II Sanok

Kolejka 12 - 19 października

Stal II Sanok 0-0 Remix Niebieszczany
Osława Zagórz 0-2 LKS Izdebki
Nelson Polańczyk 2-3 Orzeł Bażanówka
LKS Długie 2-4 Cosmos Nowotaniec
LKS Haczów 3-0 LKS Lubatowa
LKS Pisarowce 1-2 Szarotka Nowosielce
LKS Rudenka 0-7 Bieszczady Ustrzyki Dolne

Kolejka 13 - 26 października

Szarotka Nowosielce 10-1 LKS Rudenka
LKS Lubatowa 3-0 LKS Pisarowce
Cosmos Nowotaniec 1-4 LKS Haczów
Orzeł Bażanówka 4-2 LKS Długie
LKS Izdebki 2-1 Nelson Polańczyk
Stal II Sanok 5-0 Osława Zagórz
Bieszczady Ustrzyki Dolne 4-1 Remix Niebieszczany

Kolejka 14 - 28 marca

Osława Zagórz 3-1 Remix Niebieszczany
Stal II Sanok 2-0 Nelson Polańczyk 10 kwietnia
mecz nie odbył się ze względu na zły stan boiska
LKS Izdebki 2-0 LKS Długie 10 kwietnia
mecz nie odbył się ze względu na zły stan boiska
Orzeł Bażanówka 3-1 LKS Haczów 10 kwietnia
mecz nie odbył się ze względu na zły stan boiska
Cosmos Nowotaniec 2-0 LKS Pisarowce 10 kwietnia
mecz nie odbył się ze względu na zły stan boiska
LKS Lubatowa 3-1 LKS Rudenka 10 kwietnia
mecz nie odbył się ze względu na zły stan boiska
Szarotka Nowosielce 1-0 Bieszczady Ustrzyki Dolne

Kolejka 15 - 4 kwietnia

Remix Niebieszczany 1-1 Szarotka Nowosielce
lub 2-3?
Bieszczady Ustrzyki Dolne 1-1 LKS Lubatowa
LKS Rudenka 1-8 Cosmos Nowotaniec
LKS Pisarowce 2-3 Orzeł Bażanówka
lub 1-1?
LKS Haczów 2-1 LKS Izdebki
LKS Długie 2-1 Stal II Sanok
Nelson Polańczyk 1-1 Osława Zagórz

Kolejka 16 - 18 kwietnia

Nelson Polańczyk 2-0 Remix Niebieszczany
Osława Zagórz 0-2 LKS Długie
Stal II Sanok 4-1 LKS Haczów
LKS Izdebki 2-0 LKS Pisarowce
Orzeł Bażanówka 2-1 LKS Rudenka
Cosmos Nowotaniec 1-0 Bieszczady Ustrzyki Dolne
LKS Lubatowa 1-2 Szarotka Nowosielce

Kolejka 17 - 25 kwietnia

Remix Niebieszczany 1-0 LKS Lubatowa
Szarotka Nowosielce 2-0 Cosmos Nowotaniec
Bieszczady Ustrzyki Dolne 0-1 Orzeł Bażanówka
LKS Rudenka 0-4 LKS Izdebki
LKS Pisarowce 4-4 Stal II Sanok
LKS Haczów 2-1 Osława Zagórz
LKS Długie 1-0 Nelson Polańczyk

Kolejka 18 - 2 maja

LKS Długie 1-1 Remix Niebieszczany
Nelson Polańczyk 1-2 LKS Haczów
Osława Zagórz 3-0 LKS Pisarowce
Stal II Sanok 2-3 LKS Rudenka
LKS Izdebki 1-0 Bieszczady Ustrzyki Dolne
Orzeł Bażanówka 2-0 Szarotka Nowosielce
Cosmos Nowotaniec 7-1 LKS Lubatowa

Kolejka 19 - 9 maja

Remix Niebieszczany 0-4 Cosmos Nowotaniec
LKS Lubatowa 3-0 Orzeł Bażanówka
Szarotka Nowosielce 2-1 LKS Izdebki
Bieszczady Ustrzyki Dolne 6-2 Stal II Sanok
LKS Rudenka 2-0 Osława Zagórz
LKS Pisarowce 2-1 Nelson Polańczyk
LKS Haczów 1-2 LKS Długie

Kolejka 20 - 16 maja

LKS Haczów 2-2 Remix Niebieszczany
LKS Długie 1-0 LKS Pisarowce
Nelson Polańczyk 2-0 LKS Rudenka
Osława Zagórz 0-3 Bieszczady Ustrzyki Dolne
Stal II Sanok 2-1 Szarotka Nowosielce
LKS Izdebki 3-1 LKS Lubatowa
Orzeł Bażanówka 4-1 Cosmos Nowotaniec

Kolejka 21 - 23 maja

Remix Niebieszczany 0-3 Orzeł Bażanówka (100)
Cosmos Nowotaniec 0-1 LKS Izdebki (100)
LKS Lubatowa 3-1 Stal II Sanok (100)
Szarotka Nowosielce 4-0 Osława Zagórz (150)
Bieszczady Ustrzyki Dolne 7-0 Nelson Polańczyk (300)
LKS Rudenka 2-2 LKS Długie
LKS Pisarowce 3-1 LKS Haczów (200)

Kolejka 22 - 30 maja

LKS Pisarowce 2-0 Remix Niebieszczany
LKS Haczów 4-0 LKS Rudenka
LKS Długie 1-1 Bieszczady Ustrzyki Dolne
Nelson Polańczyk 0-2 Szarotka Nowosielce
Osława Zagórz 1-2 LKS Lubatowa
Stal II Sanok 3-4 Cosmos Nowotaniec
LKS Izdebki 3-4 Orzeł Bażanówka

Kolejka 23 - 6 czerwca

Remix Niebieszczany 0-4 LKS Izdebki
Orzeł Bażanówka 3-2 Stal II Sanok
Cosmos Nowotaniec 4-2 Osława Zagórz
LKS Lubatowa 7-0 Nelson Polańczyk
Szarotka Nowosielce 1-0 LKS Długie
Bieszczady Ustrzyki Dolne 4-0 LKS Haczów
LKS Rudenka 1-2 LKS Pisarowce

Kolejka 24 - 10 czerwca

LKS Rudenka 3-1 Remix Niebieszczany
LKS Pisarowce 1-3 Bieszczady Ustrzyki Dolne
LKS Haczów 0-2 Szarotka Nowosielce
LKS Długie 3-0 LKS Lubatowa
Nelson Polańczyk 1-2 Cosmos Nowotaniec
Osława Zagórz 0-4 Orzeł Bażanówka
Stal II Sanok 2-3 LKS Izdebki

Kolejka 25 - 13 czerwca

Remix Niebieszczany 2-2 Stal II Sanok
LKS Izdebki 6-0 Osława Zagórz
Orzeł Bażanówka 2-0 Nelson Polańczyk
Cosmos Nowotaniec 5-2 LKS Długie
LKS Lubatowa 2-2 LKS Haczów
Szarotka Nowosielce 3-2 LKS Pisarowce
Bieszczady Ustrzyki Dolne 5-0 LKS Rudenka

REKLAMA

Kolejka 26 - 20 czerwca

Remix Niebieszczany 1-4 Bieszczady Ustrzyki Dolne
LKS Rudenka 1-6 Szarotka Nowosielce
LKS Pisarowce 4-5 LKS Lubatowa
LKS Haczów 3-5 Cosmos Nowotaniec
LKS Długie 2-1 Orzeł Bażanówka
Nelson Polańczyk 0-4 LKS Izdebki
Osława Zagórz 4-1 Stal II Sanok

Liga okręgowa 2003/2004 (Krosno)

Klasa A 2003/2004 (Krosno II)

Klasa B 2003/2004 (Krosno I)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas