[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2003/2004, grupa: Krosno I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Płomień Zmiennica 26 69 22 3 1 74-20 11 2 0 40-9 11 1 1 34-11
2.  Przełom Besko 26 56 18 2 6 70-50 11 1 1 44-22 7 1 5 26-28 2 6 2 0 0 4-2
3.  LKS Golcowa 26 56 18 2 6 78-34 10 0 3 43-18 8 2 3 35-16 2 0 0 0 2 2-4
4.  JKS Jasionów 26 48 14 6 6 60-36 6 3 4 33-21 8 3 2 27-15
5.  LKS Trześniów 26 40 12 4 10 60-43 8 1 4 34-18 4 3 6 26-25
6.  LKS Górki 26 37 11 4 11 43-50 8 1 4 23-20 3 3 7 20-30 2 4 1 1 0 2-1
7.  Victoria Niebocko 26 37 11 4 11 45-39 6 3 4 22-18 5 1 7 23-21 2 1 0 1 1 1-2
8.  Bukowianka Bukowsko 26 32 8 8 10 52-53 5 6 2 29-19 3 2 8 23-34 2 4 1 1 0 5-4
9.  Lotniarz Bezmiechowa 26 32 9 5 12 52-56 5 3 5 28-27 4 2 7 24-29 2 1 0 1 1 4-5
10.  Pionier Średnia Wieś 26 31 9 4 13 56-59 6 0 7 25-27 3 4 6 31-32
11.  Gabry Łukowe 26 27 8 3 15 52-68 7 0 6 36-29 1 3 9 16-39
12.  ULKS Czerteż 26 25 7 4 15 38-61 4 2 7 22-28 3 2 8 16-33
13.  Orkan Markowce 26 16 4 4 18 39-81 2 4 7 20-34 2 0 11 19-47
14.  Pomowiec Olszanica 26 12 3 3 20 21-90 2 2 9 10-41 1 1 11 11-49

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Płomień Zmiennica    6-1 1-1 3-0 1-1 3-0 1-0 2-0 3-1 3-1 6-1 5-1 4-1 2-1 
 2 Przełom Besko1-2     2-1 1-1 2-1 3-1 4-2 3-2 4-3 8-5 2-1 5-2 2-1 7-0 
 3 LKS Golcowa1-0 1-2     2-4 6-2 3-1 2-0 2-4 4-1 2-1 3-0* 4-0 5-2 8-1 
 4 JKS Jasionów2-4 2-3 2-3     1-1 3-1 3-2 3-1 1-1 2-3 5-1 1-1 5-0 3-0* 
 5 LKS Trześniów0-1 1-3 2-4 0-1     5-4 0-0 7-2 3-0 3-0 2-1 1-0 6-0 4-2 
 6 LKS Górki0-3 3-0 0-5 1-3 0-2     1-0 2-1 1-0 3-1 2-2 2-0 4-3 4-0 
 7 Victoria Niebocko1-4 2-0 0-3 0-3 1-0 1-1     1-1 0-4 1-0 8-1 0-0 3-0* 4-1 
 8 Bukowianka Bukowsko3-3 2-2 1-0 1-1 3-2 1-1 1-2     2-2 2-2 5-2 1-2 4-0 3-0* 
 9 Lotniarz Bezmiechowa1-3 1-2 3-1 1-0 2-1 3-5 1-2 2-3     3-3 1-1 5-2 3-2 2-2 
 10 Pionier Średnia Wieś1-2 0-4 1-4 1-3 6-2 3-1 1-2 3-1 2-4     2-1 0-2 4-1 1-0 
 11 Gabry Łukowe0-3 4-1 1-4 1-3 2-4 2-0 2-0 5-2 3-0 2-4     4-1 3-5 7-2 
 12 ULKS Czerteż0-3 3-0 2-2 2-4 0-2 0-1 1-5 2-1 2-3 1-1 2-5     4-1 3-0 
 13 Orkan Markowce0-2 2-6 1-4 2-2 1-1 2-3 1-6 0-3 4-2 1-1 0-0 5-2     1-2 
 14 Pomowiec Olszanica1-4 1-2 0-3 0-2 0-7 1-1 3-2 2-2 0-3* 1-9 1-0 0-3 0-3     

REKLAMA

Kolejka 1 - 3 sierpnia

Lotniarz Bezmiechowa 1-2 Victoria Niebocko
LKS Trześniów 6-0 Orkan Markowce
JKS Jasionów 3-1 LKS Górki
Pionier Średnia Wieś 0-2 ULKS Czerteż
Bukowianka Bukowsko 2-2 Przełom Besko
LKS Golcowa 1-0 Płomień Zmiennica
Pomowiec Olszanica 1-0 Gabry Łukowe

Kolejka 2 - 10 sierpnia

Gabry Łukowe 3-0 Lotniarz Bezmiechowa
Płomień Zmiennica 2-1 Pomowiec Olszanica
Przełom Besko 2-1 LKS Golcowa
ULKS Czerteż 2-1 Bukowianka Bukowsko
LKS Górki 3-1 Pionier Średnia Wieś
Orkan Markowce 2-2 JKS Jasionów
Victoria Niebocko 1-0 LKS Trześniów

Kolejka 3 - 17 sierpnia

Lotniarz Bezmiechowa 2-1 LKS Trześniów
JKS Jasionów 3-2 Victoria Niebocko
Pionier Średnia Wieś 4-1 Orkan Markowce
Bukowianka Bukowsko 1-1 LKS Górki
LKS Golcowa 4-0 ULKS Czerteż
Pomowiec Olszanica 1-2 Przełom Besko
Gabry Łukowe 0-3 Płomień Zmiennica

Kolejka 4 - 24 sierpnia

Płomień Zmiennica 3-1 Lotniarz Bezmiechowa
Przełom Besko 2-1 Gabry Łukowe
ULKS Czerteż 3-0 Pomowiec Olszanica
LKS Górki 0-5 LKS Golcowa
Orkan Markowce 0-3 Bukowianka Bukowsko
Victoria Niebocko 1-0 Pionier Średnia Wieś
LKS Trześniów 0-1 JKS Jasionów

Kolejka 5 - 31 sierpnia

Lotniarz Bezmiechowa 1-0 JKS Jasionów
Pionier Średnia Wieś 6-2 LKS Trześniów
Bukowianka Bukowsko 1-2 Victoria Niebocko
LKS Golcowa 5-2 Orkan Markowce
Pomowiec Olszanica 1-1 LKS Górki
Gabry Łukowe 4-1 ULKS Czerteż
Płomień Zmiennica 6-1 Przełom Besko

Kolejka 6 - 7 września

Przełom Besko 4-3 Lotniarz Bezmiechowa
ULKS Czerteż 0-3 Płomień Zmiennica
LKS Górki 2-2 Gabry Łukowe
Orkan Markowce 1-2 Pomowiec Olszanica
Victoria Niebocko 0-3 LKS Golcowa
LKS Trześniów 7-2 Bukowianka Bukowsko
JKS Jasionów 2-3 Pionier Średnia Wieś

Kolejka 7 - 14 września

Lotniarz Bezmiechowa 3-3 Pionier Średnia Wieś
Bukowianka Bukowsko 1-1 JKS Jasionów
LKS Golcowa 6-2 LKS Trześniów
Pomowiec Olszanica 3-2 Victoria Niebocko
Gabry Łukowe 3-5 Orkan Markowce
Płomień Zmiennica 3-0 LKS Górki
Przełom Besko 5-2 ULKS Czerteż

Kolejka 8 - 21 września

ULKS Czerteż 2-3 Lotniarz Bezmiechowa
LKS Górki 3-0 Przełom Besko
Orkan Markowce 0-2 Płomień Zmiennica
Victoria Niebocko 8-1 Gabry Łukowe
LKS Trześniów 4-2 Pomowiec Olszanica
JKS Jasionów 2-3 LKS Golcowa
Pionier Średnia Wieś 3-1 Bukowianka Bukowsko

Kolejka 9 - 28 września

Lotniarz Bezmiechowa 2-3 Bukowianka Bukowsko
LKS Golcowa 2-1 Pionier Średnia Wieś
Pomowiec Olszanica 0-2 JKS Jasionów
Gabry Łukowe 2-4 LKS Trześniów
Płomień Zmiennica 1-0 Victoria Niebocko
Przełom Besko 2-1 Orkan Markowce
ULKS Czerteż 0-1 LKS Górki

Kolejka 10 - 5 października

LKS Górki 1-0 Lotniarz Bezmiechowa
Orkan Markowce 5-2 ULKS Czerteż
Victoria Niebocko 2-0 Przełom Besko
LKS Trześniów 0-1 Płomień Zmiennica
JKS Jasionów 5-1 Gabry Łukowe
Pionier Średnia Wieś 1-0 Pomowiec Olszanica
Bukowianka Bukowsko 1-0 LKS Golcowa

Kolejka 11 - 12 października

Lotniarz Bezmiechowa 3-1 LKS Golcowa
Pomowiec Olszanica 2-2 Bukowianka Bukowsko
Gabry Łukowe 2-4 Pionier Średnia Wieś
Płomień Zmiennica 3-0 JKS Jasionów
Przełom Besko 2-1 LKS Trześniów
ULKS Czerteż 1-5 Victoria Niebocko
LKS Górki 4-3 Orkan Markowce

Kolejka 12 - 19 października

Orkan Markowce 4-2 Lotniarz Bezmiechowa
Victoria Niebocko 1-1 LKS Górki
LKS Trześniów 1-0 ULKS Czerteż
JKS Jasionów 2-3 Przełom Besko
Pionier Średnia Wieś 1-2 Płomień Zmiennica
Bukowianka Bukowsko 5-2 Gabry Łukowe
LKS Golcowa 8-1 Pomowiec Olszanica

Kolejka 13 - 26 października

Lotniarz Bezmiechowa 2-2 Pomowiec Olszanica
Gabry Łukowe 1-4 LKS Golcowa
Płomień Zmiennica 2-0 Bukowianka Bukowsko
Przełom Besko 8-5 Pionier Średnia Wieś
ULKS Czerteż 2-4 JKS Jasionów
LKS Górki 0-2 LKS Trześniów
Orkan Markowce 1-6 Victoria Niebocko

Kolejka 14 - 28 marca

Victoria Niebocko 0-4 Lotniarz Bezmiechowa
Orkan Markowce 1-1 LKS Trześniów
LKS Górki 1-3 JKS Jasionów 10 kwietnia
mecze nie odbyły się ze względu na zły stan boisk.
ULKS Czerteż 1-1 Pionier Średnia Wieś
Przełom Besko 3-2 Bukowianka Bukowsko 10 kwietnia
mecze nie odbyły się ze względu na zły stan boisk.
Płomień Zmiennica 1-1 LKS Golcowa
Gabry Łukowe 7-2 Pomowiec Olszanica

Kolejka 15 - 4 kwietnia

Lotniarz Bezmiechowa 1-1 Gabry Łukowe
Pomowiec Olszanica 1-4 Płomień Zmiennica
LKS Golcowa 1-2 Przełom Besko
Bukowianka Bukowsko 1-2 ULKS Czerteż
Pionier Średnia Wieś 3-1 LKS Górki
JKS Jasionów 5-0 Orkan Markowce
LKS Trześniów 0-0 Victoria Niebocko

Kolejka 16 - 18 kwietnia

LKS Trześniów 3-0 Lotniarz Bezmiechowa
Victoria Niebocko 0-3 JKS Jasionów
Orkan Markowce 1-1 Pionier Średnia Wieś
LKS Górki 2-1 Bukowianka Bukowsko
ULKS Czerteż 2-2 LKS Golcowa
Przełom Besko 7-0 Pomowiec Olszanica
Płomień Zmiennica 6-1 Gabry Łukowe

Kolejka 17 - 25 kwietnia

Lotniarz Bezmiechowa 1-3 Płomień Zmiennica
Gabry Łukowe 4-1 Przełom Besko
Pomowiec Olszanica 0-3 ULKS Czerteż
LKS Golcowa 3-1 LKS Górki
Bukowianka Bukowsko 4-0 Orkan Markowce
Pionier Średnia Wieś 1-2 Victoria Niebocko
JKS Jasionów 1-1 LKS Trześniów

Kolejka 18 - 2 maja

JKS Jasionów 1-1 Lotniarz Bezmiechowa
LKS Trześniów 3-0 Pionier Średnia Wieś
Victoria Niebocko 1-1 Bukowianka Bukowsko
Orkan Markowce 1-4 LKS Golcowa
LKS Górki 4-0 Pomowiec Olszanica
ULKS Czerteż 2-5 Gabry Łukowe
Przełom Besko 1-2 Płomień Zmiennica

Kolejka 19 - 9 maja

Lotniarz Bezmiechowa 1-2 Przełom Besko
Płomień Zmiennica 5-1 ULKS Czerteż
Gabry Łukowe 2-0 LKS Górki
Pomowiec Olszanica 0-3 Orkan Markowce
LKS Golcowa 2-0 Victoria Niebocko
Bukowianka Bukowsko 3-2 LKS Trześniów
Pionier Średnia Wieś 1-3 JKS Jasionów

Kolejka 20 - 16 maja

Pionier Średnia Wieś 2-4 Lotniarz Bezmiechowa
JKS Jasionów 3-1 Bukowianka Bukowsko
LKS Trześniów 2-4 LKS Golcowa
Victoria Niebocko 4-1 Pomowiec Olszanica
Orkan Markowce 0-0 Gabry Łukowe
LKS Górki 0-3 Płomień Zmiennica
ULKS Czerteż 3-0 Przełom Besko

Kolejka 21 - 23 maja

Lotniarz Bezmiechowa 5-2 ULKS Czerteż
Przełom Besko 3-1 LKS Górki
Płomień Zmiennica 4-1 Orkan Markowce
Gabry Łukowe 2-0 Victoria Niebocko
Pomowiec Olszanica 0-7 LKS Trześniów
LKS Golcowa 2-4 JKS Jasionów
Bukowianka Bukowsko 2-2 Pionier Średnia Wieś

Kolejka 22 - 30 maja

Bukowianka Bukowsko 2-2 Lotniarz Bezmiechowa
Pionier Średnia Wieś 1-4 LKS Golcowa
JKS Jasionów 3-0 Pomowiec Olszanica
(wo)
goście nie przyjechali
LKS Trześniów 2-1 Gabry Łukowe
Victoria Niebocko 1-4 Płomień Zmiennica
Orkan Markowce 2-6 Przełom Besko
LKS Górki 2-0 ULKS Czerteż

Kolejka 23 - 6 czerwca

Lotniarz Bezmiechowa 3-5 LKS Górki
ULKS Czerteż 4-1 Orkan Markowce
Przełom Besko 4-2 Victoria Niebocko
Płomień Zmiennica 1-1 LKS Trześniów
Gabry Łukowe 1-3 JKS Jasionów
Pomowiec Olszanica 1-9 Pionier Średnia Wieś
LKS Golcowa 2-4 Bukowianka Bukowsko

Kolejka 24 - 10 czerwca

LKS Golcowa 4-1 Lotniarz Bezmiechowa
Bukowianka Bukowsko 3-0 Pomowiec Olszanica
(wo)
goście nie przyjechali
Pionier Średnia Wieś 2-1 Gabry Łukowe
JKS Jasionów 2-4 Płomień Zmiennica
LKS Trześniów 1-3 Przełom Besko
Victoria Niebocko 0-0 ULKS Czerteż
Orkan Markowce 2-3 LKS Górki

Kolejka 25 - 13 czerwca

Lotniarz Bezmiechowa 3-2 Orkan Markowce
LKS Górki 1-0 Victoria Niebocko
ULKS Czerteż 0-2 LKS Trześniów
Przełom Besko 1-1 JKS Jasionów
Płomień Zmiennica 3-1 Pionier Średnia Wieś
Gabry Łukowe 5-2 Bukowianka Bukowsko
Pomowiec Olszanica 0-3 LKS Golcowa

REKLAMA

Kolejka 26 - 20 czerwca

Pomowiec Olszanica 0-3 Lotniarz Bezmiechowa
(wo)
LKS Golcowa 3-0 Gabry Łukowe
(wo)
Bukowianka Bukowsko 3-3 Płomień Zmiennica
Pionier Średnia Wieś 0-4 Przełom Besko
JKS Jasionów 1-1 ULKS Czerteż
LKS Trześniów 5-4 LKS Górki
Victoria Niebocko 3-0 Orkan Markowce
(wo)

Klasa A 2003/2004 (Krosno I)

Klasa C 2003/2004 (Krosno I)
Klasa C 2003/2004 (Krosno II)
Klasa C 2003/2004 (Krosno III)
Klasa C 2003/2004 (Krosno IV)

Autor: Piotr Duda
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas