[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2003/2004, grupa: Krosno IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Czeluśnica 24 65 21 2 1 77-21 11 1 0 43-8 10 1 1 34-13
2.  Wisłoka Niegłowice 24 53 17 2 5 61-35 11 1 0 39-17 6 1 5 22-18
3.  Jasiołka Szebnie 24 51 17 0 7 60-42 10 0 2 35-19 7 0 5 25-23
4.  Gaudium Łężyny 24 40 12 4 8 59-51 7 2 3 32-24 5 2 5 27-27 2 3 1 0 1 7-4
5.  Nieplanka Niepla 24 40 12 4 8 49-40 9 1 2 31-17 3 3 6 18-23 2 3 1 0 1 4-7
6.  LKS Majscowa 24 37 11 4 9 41-42 8 2 2 24-12 3 2 7 17-30
7.  Siepietniczanka Siepietnica 24 32 9 5 10 51-39 7 1 4 32-18 2 4 6 19-21
8.  UOKS Brzyszczki 24 30 8 6 10 47-45 4 4 4 22-13 4 2 6 25-32 2 6 2 0 0 4-2
9.  Orzeł Bieździedza 24 30 9 3 12 43-50 7 2 3 31-19 2 1 9 12-31 2 0 0 0 2 2-4
10.  LKS Warzyce 24 27 8 3 13 40-55 6 2 4 25-21 2 1 9 15-34
11.  Sokół Zimna Woda 24 18 4 6 14 27-49 3 3 6 13-22 1 3 8 14-27
12.  LKS Brzezówka (k. Krosna) 24 11 2 5 17 35-80 1 2 9 18-41 1 3 8 17-39
13.  LKS Osiek Jasielski 24 10 2 4 18 18-59 2 3 7 9-23 0 1 11 9-36
UOKS Brzyszczki rozgrywa mecze w Jaśle-Hankówce.
Gaudium Łężyny rozgrywa mecze w Nowym Żmigrodzie.
LKS Majscowa rozgrywa mecze w Dębowcu.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 LKS Czeluśnica    4-0 5-0 4-1 1-0 4-0 2-0 5-5 3-1 1-0 3-0 6-1 5-0 
 2 Wisłoka Niegłowice4-2     2-1 4-4 4-1 3-1 1-0 5-2 3-1 6-2 3-2 3-1 1-0 
 3 Jasiołka Szebnie1-2 1-5     2-0 3-2 2-1 3-1 5-2 2-1 4-0 2-1 4-2 6-2 
 4 Gaudium Łężyny1-8 2-2 5-4     5-1 2-1 3-2 1-2 8-0 2-0 0-2 1-1 2-1 
 5 Nieplanka Niepla1-3 0-1 1-0 3-2     4-1 1-1 4-2 4-2 5-1 2-1 3-2 3-1 
 6 LKS Majscowa1-1 3-2 1-2 4-2 0-1     1-0 3-1 1-0 2-1 1-1 4-1 3-0 
 7 Siepietniczanka Siepietnica2-3 0-1 1-2 2-3 3-1 7-1     3-1 3-0 2-0 5-4 1-1 3-1 
 8 UOKS Brzyszczki2-4 1-2 0-1 0-0 0-0 1-3 2-2     1-0 4-1 0-0 6-0 5-0 
 9 Orzeł Bieździedza1-3 3-2 0-2 3-0* 2-1 1-1 3-2 2-3     6-1 4-1 4-1 2-2 
 10 LKS Warzyce0-1 1-0 3-1 1-6 3-5 3-0 1-1 1-1 3-1     4-0 3-4 2-1 
 11 Sokół Zimna Woda0-1 2-1 1-4 1-3 0-0 2-2 0-3 0-3* 1-2 1-1     3-2 2-0 
 12 LKS Brzezówka (k. Krosna)0-4 1-2 3-4 2-3 2-6 1-5 2-2 2-3 1-3 0-6 2-2     2-1 
 13 LKS Osiek Jasielski0-2 0-4 1-4 1-3 0-0 0-1 2-5 1-0 1-1 1-2 1-0 1-1     

Kolejka 1 - 3 sierpnia

Pauza: Sokół Zimna Woda.
 
Nieplanka Niepla 3-2 Gaudium Łężyny
LKS Osiek Jasielski 1-1 Orzeł Bieździedza
LKS Majscowa 1-0 Siepietniczanka Siepietnica
Wisłoka Niegłowice 2-1 Jasiołka Szebnie
LKS Brzezówka (k. Krosna) 0-4 LKS Czeluśnica
LKS Warzyce 1-1 UOKS Brzyszczki

Kolejka 2 - 10 sierpnia

Pauza: UOKS Brzyszczki.
 
LKS Czeluśnica 1-0 LKS Warzyce
Jasiołka Szebnie 4-2 LKS Brzezówka (k. Krosna)
Siepietniczanka Siepietnica 0-1 Wisłoka Niegłowice
Orzeł Bieździedza 1-1 LKS Majscowa
Gaudium Łężyny 2-1 LKS Osiek Jasielski
Sokół Zimna Woda 0-0 Nieplanka Niepla

Kolejka 3 - 17 sierpnia

Pauza: Nieplanka Niepla.
 
LKS Osiek Jasielski 1-0 Sokół Zimna Woda
LKS Majscowa 4-2 Gaudium Łężyny
Wisłoka Niegłowice 3-1 Orzeł Bieździedza
LKS Brzezówka (k. Krosna) 2-2 Siepietniczanka Siepietnica
LKS Warzyce 3-1 Jasiołka Szebnie
UOKS Brzyszczki 2-4 LKS Czeluśnica

Kolejka 4 - 24 sierpnia

Pauza: LKS Czeluśnica.
 
Jasiołka Szebnie 5-2 UOKS Brzyszczki
Siepietniczanka Siepietnica 2-0 LKS Warzyce
Orzeł Bieździedza 4-1 LKS Brzezówka (k. Krosna)
Gaudium Łężyny 2-2 Wisłoka Niegłowice
Sokół Zimna Woda 2-2 LKS Majscowa
Nieplanka Niepla 3-1 LKS Osiek Jasielski

Kolejka 5 - 31 sierpnia

Pauza: LKS Osiek Jasielski.
 
LKS Majscowa 0-1 Nieplanka Niepla
Wisłoka Niegłowice 3-2 Sokół Zimna Woda
LKS Brzezówka (k. Krosna) 2-3 Gaudium Łężyny
LKS Warzyce 3-1 Orzeł Bieździedza
UOKS Brzyszczki 2-2 Siepietniczanka Siepietnica
LKS Czeluśnica 5-0 Jasiołka Szebnie

Kolejka 6 - 7 września

Pauza: Jasiołka Szebnie.
 
Siepietniczanka Siepietnica 2-3 LKS Czeluśnica
Orzeł Bieździedza 2-3 UOKS Brzyszczki
Gaudium Łężyny 2-0 LKS Warzyce
Sokół Zimna Woda 3-2 LKS Brzezówka (k. Krosna)
Nieplanka Niepla 0-1 Wisłoka Niegłowice
LKS Osiek Jasielski 0-1 LKS Majscowa

Kolejka 7 - 14 września

Pauza: LKS Majscowa.
 
Wisłoka Niegłowice 1-0 LKS Osiek Jasielski
LKS Brzezówka (k. Krosna) 2-6 Nieplanka Niepla
LKS Warzyce 4-0 Sokół Zimna Woda
UOKS Brzyszczki 0-0 Gaudium Łężyny
LKS Czeluśnica 3-1 Orzeł Bieździedza
Jasiołka Szebnie 3-1 Siepietniczanka Siepietnica

Kolejka 8 - 21 września

Pauza: Siepietniczanka Siepietnica.
 
Orzeł Bieździedza 0-2 Jasiołka Szebnie
Gaudium Łężyny 1-8 LKS Czeluśnica
Sokół Zimna Woda 0-3 UOKS Brzyszczki
(wo)
Przerwany w 80 min.
Nieplanka Niepla 5-1 LKS Warzyce
LKS Osiek Jasielski 1-1 LKS Brzezówka (k. Krosna)
LKS Majscowa 3-2 Wisłoka Niegłowice

Kolejka 9 - 28 września

Pauza: Wisłoka Niegłowice.
 
LKS Brzezówka (k. Krosna) 1-5 LKS Majscowa
LKS Warzyce 2-1 LKS Osiek Jasielski
UOKS Brzyszczki 0-0 Nieplanka Niepla
LKS Czeluśnica 3-0 Sokół Zimna Woda
Jasiołka Szebnie 2-0 Gaudium Łężyny
Siepietniczanka Siepietnica 3-0 Orzeł Bieździedza

Kolejka 10 - 5 października

Pauza: Orzeł Bieździedza.
 
Gaudium Łężyny 3-2 Siepietniczanka Siepietnica
Sokół Zimna Woda 1-4 Jasiołka Szebnie
Nieplanka Niepla 1-3 LKS Czeluśnica
LKS Osiek Jasielski 1-0 UOKS Brzyszczki
LKS Majscowa 2-1 LKS Warzyce
Wisłoka Niegłowice 3-1 LKS Brzezówka (k. Krosna)

Kolejka 11 - 12 października

Pauza: LKS Brzezówka (k. Krosna).
 
LKS Warzyce 1-0 Wisłoka Niegłowice
UOKS Brzyszczki 1-3 LKS Majscowa
LKS Czeluśnica 5-0 LKS Osiek Jasielski
Jasiołka Szebnie 3-2 Nieplanka Niepla
Siepietniczanka Siepietnica 5-4 Sokół Zimna Woda
Orzeł Bieździedza 3-0 Gaudium Łężyny
(wo)

Kolejka 12 - 19 października

Pauza: Gaudium Łężyny.
 
Sokół Zimna Woda 1-2 Orzeł Bieździedza
Nieplanka Niepla 1-1 Siepietniczanka Siepietnica
LKS Osiek Jasielski 1-4 Jasiołka Szebnie
LKS Majscowa 1-1 LKS Czeluśnica
Wisłoka Niegłowice 5-2 UOKS Brzyszczki
LKS Brzezówka (k. Krosna) 0-6 LKS Warzyce

Kolejka 13 - 26 października

Pauza: LKS Warzyce.
 
UOKS Brzyszczki 6-0 LKS Brzezówka (k. Krosna)
LKS Czeluśnica 4-0 Wisłoka Niegłowice
Jasiołka Szebnie 2-1 LKS Majscowa
Siepietniczanka Siepietnica 3-1 LKS Osiek Jasielski
Orzeł Bieździedza 2-1 Nieplanka Niepla
Gaudium Łężyny 0-2 Sokół Zimna Woda

Kolejka 14 - 28 marca

Pauza: Sokół Zimna Woda.
 
Gaudium Łężyny 5-1 Nieplanka Niepla
Orzeł Bieździedza 2-2 LKS Osiek Jasielski
Siepietniczanka Siepietnica 7-1 LKS Majscowa
Jasiołka Szebnie 1-5 Wisłoka Niegłowice
LKS Czeluśnica 6-1 LKS Brzezówka (k. Krosna)
mecze nie odbyły się ze względu na zły stan boisk.
UOKS Brzyszczki 4-1 LKS Warzyce
mecze nie odbyły się ze względu na zły stan boisk.

Kolejka 15 - 4 kwietnia

Pauza: UOKS Brzyszczki.
 
LKS Warzyce 0-1 LKS Czeluśnica
LKS Brzezówka (k. Krosna) 3-4 Jasiołka Szebnie
Wisłoka Niegłowice 1-0 Siepietniczanka Siepietnica
LKS Majscowa 1-0 Orzeł Bieździedza
LKS Osiek Jasielski 1-3 Gaudium Łężyny
Nieplanka Niepla 2-1 Sokół Zimna Woda

Kolejka 16 - 18 kwietnia

Pauza: Nieplanka Niepla.
 
Sokół Zimna Woda 2-0 LKS Osiek Jasielski
Gaudium Łężyny 2-1 LKS Majscowa
Orzeł Bieździedza 3-2 Wisłoka Niegłowice
Siepietniczanka Siepietnica 1-1 LKS Brzezówka (k. Krosna)
Jasiołka Szebnie 4-0 LKS Warzyce
LKS Czeluśnica 5-5 UOKS Brzyszczki

Kolejka 17 - 25 kwietnia

Pauza: LKS Czeluśnica.
 
UOKS Brzyszczki 0-1 Jasiołka Szebnie
LKS Warzyce 1-1 Siepietniczanka Siepietnica
LKS Brzezówka (k. Krosna) 1-3 Orzeł Bieździedza
Wisłoka Niegłowice 4-4 Gaudium Łężyny
LKS Majscowa 1-1 Sokół Zimna Woda
LKS Osiek Jasielski 0-0 Nieplanka Niepla

Kolejka 18 - 2 maja

Pauza: LKS Osiek Jasielski.
 
Nieplanka Niepla 4-1 LKS Majscowa
Sokół Zimna Woda 2-1 Wisłoka Niegłowice
Gaudium Łężyny 1-1 LKS Brzezówka (k. Krosna)
Orzeł Bieździedza 6-1 LKS Warzyce
Siepietniczanka Siepietnica 3-1 UOKS Brzyszczki
Jasiołka Szebnie 1-2 LKS Czeluśnica

Kolejka 19 - 9 maja

Pauza: Jasiołka Szebnie.
 
LKS Czeluśnica 2-0 Siepietniczanka Siepietnica
UOKS Brzyszczki 1-0 Orzeł Bieździedza
LKS Warzyce 1-6 Gaudium Łężyny
LKS Brzezówka (k. Krosna) 2-2 Sokół Zimna Woda
Wisłoka Niegłowice 4-1 Nieplanka Niepla
LKS Majscowa 3-0 LKS Osiek Jasielski

Kolejka 20 - 16 maja

Pauza: LKS Majscowa.
 
LKS Osiek Jasielski 0-4 Wisłoka Niegłowice
lub 0-5?
Nieplanka Niepla 3-2 LKS Brzezówka (k. Krosna)
Sokół Zimna Woda 1-1 LKS Warzyce
Gaudium Łężyny 1-2 UOKS Brzyszczki
Orzeł Bieździedza 1-3 LKS Czeluśnica
Siepietniczanka Siepietnica 1-2 Jasiołka Szebnie

Kolejka 21 - 23 maja

Pauza: Siepietniczanka Siepietnica.
 
Jasiołka Szebnie 2-1 Orzeł Bieździedza
LKS Czeluśnica 4-1 Gaudium Łężyny
UOKS Brzyszczki 0-0 Sokół Zimna Woda
LKS Warzyce 3-5 Nieplanka Niepla
LKS Brzezówka (k. Krosna) 2-1 LKS Osiek Jasielski
Wisłoka Niegłowice 3-1 LKS Majscowa

Kolejka 22 - 30 maja

Pauza: Wisłoka Niegłowice.
 
LKS Majscowa 4-1 LKS Brzezówka (k. Krosna)
LKS Osiek Jasielski 1-2 LKS Warzyce
Nieplanka Niepla 4-2 UOKS Brzyszczki
Sokół Zimna Woda 0-1 LKS Czeluśnica
Gaudium Łężyny 5-4 Jasiołka Szebnie
Orzeł Bieździedza 3-2 Siepietniczanka Siepietnica

Kolejka 23 - 6 czerwca

Pauza: Orzeł Bieździedza.
 
Siepietniczanka Siepietnica 2-3 Gaudium Łężyny
Jasiołka Szebnie 2-1 Sokół Zimna Woda
LKS Czeluśnica 1-0 Nieplanka Niepla
UOKS Brzyszczki 5-0 LKS Osiek Jasielski
LKS Warzyce 3-0 LKS Majscowa
LKS Brzezówka (k. Krosna) 1-2 Wisłoka Niegłowice

Kolejka 24 - 13 czerwca

Pauza: LKS Brzezówka (k. Krosna).
 
Wisłoka Niegłowice 6-2 LKS Warzyce
LKS Majscowa 3-1 UOKS Brzyszczki
LKS Osiek Jasielski 0-2 LKS Czeluśnica
Nieplanka Niepla 1-0 Jasiołka Szebnie
Sokół Zimna Woda 0-3 Siepietniczanka Siepietnica
Gaudium Łężyny 8-0 Orzeł Bieździedza

Kolejka 25 - 20 czerwca

Pauza: Gaudium Łężyny.
 
Orzeł Bieździedza 4-1 Sokół Zimna Woda
Siepietniczanka Siepietnica 3-1 Nieplanka Niepla
Jasiołka Szebnie 6-2 LKS Osiek Jasielski
LKS Czeluśnica 4-0 LKS Majscowa
UOKS Brzyszczki 1-2 Wisłoka Niegłowice
LKS Warzyce 3-4 LKS Brzezówka (k. Krosna)

Kolejka 26 - 27 czerwca

Pauza: LKS Warzyce.
 
LKS Brzezówka (k. Krosna) 2-3 UOKS Brzyszczki
Wisłoka Niegłowice 4-2 LKS Czeluśnica
LKS Majscowa 1-2 Jasiołka Szebnie
LKS Osiek Jasielski 2-5 Siepietniczanka Siepietnica
Nieplanka Niepla 4-2 Orzeł Bieździedza
Sokół Zimna Woda 1-3 Gaudium Łężyny

Klasa B 2003/2004 (Krosno I)
Klasa B 2003/2004 (Krosno II)

Klasa C 2003/2004 (Krosno I)
Klasa C 2003/2004 (Krosno II)
Klasa C 2003/2004 (Krosno III)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas