[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2003/2004, grupa: Krosno III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Błękitni Żeglce 22 55 17 4 1 63-32 8 2 1 32-17 9 2 0 31-15
2.  Polonia Kopytowa 22 51 15 6 1 51-19 8 3 0 30-12 7 3 1 21-7
3.  Nafta Chorkówka 22 42 13 3 6 45-31 7 1 3 28-17 6 2 3 17-14
4.  Iwełka Iwla 22 37 11 4 7 46-30 4 2 5 20-15 7 2 2 26-15
5.  Nafciarz Bóbrka 22 35 11 2 9 49-49 7 0 4 26-22 4 2 5 23-27
6.  LKS Milcza 22 28 7 7 8 46-44 4 3 4 21-18 3 4 4 25-26
7.  Nowy Dwór Makowiska 22 27 7 6 9 34-34 4 4 3 18-10 3 2 6 16-24
8.  Jasiołka Jaśliska 22 25 6 7 9 42-39 3 5 3 24-15 3 2 6 18-24 2 6 2 0 0 10-0
9.  Guzikówka Krosno 22 25 7 4 11 35-49 4 2 5 18-22 3 2 6 17-27 2 0 0 0 2 0-10
10.  Rędzinianka Wojaszówka 22 18 5 3 14 37-66 4 2 5 23-25 1 1 9 14-41
11.  Tajfun Łubno Szlacheckie 22 15 3 6 13 37-48 3 2 6 25-23 0 4 7 12-25
12.  Zorza 03 Łubienko 22 10 2 4 16 26-70 2 2 7 17-33 0 2 9 9-37
Guzikówka Krosno rozgrywa swoje mecze na boisku MOSiR Krosno.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Błękitni Żeglce    2-1 1-0 1-3 4-3 3-3 4-3 2-2 6-1 3-1 1-0 5-0 
 2 Polonia Kopytowa3-3     3-1 2-2 2-2 3-0 4-1 2-1 2-0 2-1 4-1 3-0 
 3 Nafta Chorkówka2-3 0-2     3-2 2-0 4-2 2-1 0-1 4-2 6-0 3-2 2-2 
 4 Iwełka Iwla1-2 0-1 0-1     5-0 1-3 2-2 2-3 1-0 4-2 1-1 3-0 
 5 Nafciarz Bóbrka2-6 0-2 0-2 3-0     4-3 3-2 4-2 1-2 5-2 3-1 1-0 
 6 LKS Milcza1-4 2-3 0-1 0-1 3-3     0-0 3-2 1-1 3-0 4-0 4-3 
 7 Nowy Dwór Makowiska1-1 0-0 1-1 0-1 0-1 0-1     2-0 3-2 2-2 2-1 7-0 
 8 Jasiołka Jaśliska0-1 1-1 1-3 3-3 1-2 2-2 2-0     6-0 5-0 2-2 1-1 
 9 Guzikówka Krosno1-3 1-1 2-0 0-2 0-5 3-3 1-2 0-4     5-1 2-1 3-0 
 10 Rędzinianka Wojaszówka1-2 0-2 2-3 1-6 3-2 5-4 6-1 1-1 0-2     1-1 3-1 
 11 Tajfun Łubno Szlacheckie2-3 1-2 2-3 1-2 6-1 0-0 0-2 3-2 2-2 3-4     5-2 
 12 Zorza 03 Łubienko1-3 0-6 2-2 1-4 1-4 1-4 0-2 5-0 1-5 3-1 2-2     

Kolejka 1 - 3 sierpnia

Nafta Chorkówka 4-2 LKS Milcza
Rędzinianka Wojaszówka 1-6 Iwełka Iwla
Polonia Kopytowa 4-1 Nowy Dwór Makowiska
Tajfun Łubno Szlacheckie 2-2 Guzikówka Krosno
Jasiołka Jaśliska 0-1 Błękitni Żeglce
Zorza 03 Łubienko 1-4 Nafciarz Bóbrka

Kolejka 2 - 10 sierpnia

Nafciarz Bóbrka 0-2 Nafta Chorkówka
Błękitni Żeglce 5-0 Zorza 03 Łubienko
Guzikówka Krosno 0-4 Jasiołka Jaśliska
Nowy Dwór Makowiska 2-1 Tajfun Łubno Szlacheckie
Iwełka Iwla 0-1 Polonia Kopytowa
LKS Milcza 3-0 Rędzinianka Wojaszówka

Kolejka 3 - 17 sierpnia

Nafta Chorkówka 6-0 Rędzinianka Wojaszówka
Polonia Kopytowa 3-0 LKS Milcza
Tajfun Łubno Szlacheckie 1-2 Iwełka Iwla
Jasiołka Jaśliska 2-0 Nowy Dwór Makowiska
Zorza 03 Łubienko 1-5 Guzikówka Krosno
Nafciarz Bóbrka 2-6 Błękitni Żeglce

Kolejka 4 - 24 sierpnia

Błękitni Żeglce 1-0 Nafta Chorkówka
Guzikówka Krosno 0-5 Nafciarz Bóbrka
Nowy Dwór Makowiska 7-0 Zorza 03 Łubienko
Iwełka Iwla 2-3 Jasiołka Jaśliska
LKS Milcza 4-0 Tajfun Łubno Szlacheckie
Rędzinianka Wojaszówka 0-2 Polonia Kopytowa

Kolejka 5 - 31 sierpnia

Nafta Chorkówka 0-2 Polonia Kopytowa
Tajfun Łubno Szlacheckie 3-4 Rędzinianka Wojaszówka
Jasiołka Jaśliska 2-2 LKS Milcza
Zorza 03 Łubienko 1-4 Iwełka Iwla
Nafciarz Bóbrka 3-2 Nowy Dwór Makowiska
Błękitni Żeglce 6-1 Guzikówka Krosno

Kolejka 6 - 7 września

Guzikówka Krosno 2-0 Nafta Chorkówka
Nowy Dwór Makowiska 1-1 Błękitni Żeglce
Iwełka Iwla 5-0 Nafciarz Bóbrka
LKS Milcza 4-3 Zorza 03 Łubienko
Rędzinianka Wojaszówka 1-1 Jasiołka Jaśliska
Polonia Kopytowa 4-1 Tajfun Łubno Szlacheckie

Kolejka 7 - 14 września

Nafta Chorkówka 3-2 Tajfun Łubno Szlacheckie
Jasiołka Jaśliska 1-1 Polonia Kopytowa
Zorza 03 Łubienko 3-1 Rędzinianka Wojaszówka
Nafciarz Bóbrka 4-3 LKS Milcza
Błękitni Żeglce 1-3 Iwełka Iwla
Guzikówka Krosno 1-2 Nowy Dwór Makowiska

Kolejka 8 - 21 września

Nowy Dwór Makowiska 1-1 Nafta Chorkówka
Iwełka Iwla 1-0 Guzikówka Krosno
LKS Milcza 1-4 Błękitni Żeglce
Rędzinianka Wojaszówka 3-2 Nafciarz Bóbrka
Polonia Kopytowa 3-0 Zorza 03 Łubienko
Tajfun Łubno Szlacheckie 3-2 Jasiołka Jaśliska

Kolejka 9 - 28 września

Nafta Chorkówka 0-1 Jasiołka Jaśliska
Zorza 03 Łubienko 2-2 Tajfun Łubno Szlacheckie
Nafciarz Bóbrka 0-2 Polonia Kopytowa
Błękitni Żeglce 3-1 Rędzinianka Wojaszówka
Guzikówka Krosno 3-3 LKS Milcza
Nowy Dwór Makowiska 0-1 Iwełka Iwla

Kolejka 10 - 5 października

Iwełka Iwla 0-1 Nafta Chorkówka
LKS Milcza 0-0 Nowy Dwór Makowiska
Rędzinianka Wojaszówka 0-2 Guzikówka Krosno
Polonia Kopytowa 3-3 Błękitni Żeglce
Tajfun Łubno Szlacheckie 6-1 Nafciarz Bóbrka
Jasiołka Jaśliska 1-1 Zorza 03 Łubienko

Kolejka 11 - 12 października

Nafta Chorkówka 2-2 Zorza 03 Łubienko
Nafciarz Bóbrka 4-2 Jasiołka Jaśliska
Błękitni Żeglce 1-0 Tajfun Łubno Szlacheckie
Guzikówka Krosno 1-1 Polonia Kopytowa
Nowy Dwór Makowiska 2-2 Rędzinianka Wojaszówka
Iwełka Iwla 1-3 LKS Milcza

Kolejka 12 - 4 kwietnia

LKS Milcza 0-1 Nafta Chorkówka
Iwełka Iwla 4-2 Rędzinianka Wojaszówka
Nowy Dwór Makowiska 0-0 Polonia Kopytowa
Guzikówka Krosno 2-1 Tajfun Łubno Szlacheckie
Błękitni Żeglce 2-2 Jasiołka Jaśliska
Nafciarz Bóbrka 1-0 Zorza 03 Łubienko

Kolejka 13 - 18 kwietnia

Nafta Chorkówka 2-0 Nafciarz Bóbrka
Zorza 03 Łubienko 1-3 Błękitni Żeglce
Jasiołka Jaśliska 6-0 Guzikówka Krosno
Tajfun Łubno Szlacheckie 0-2 Nowy Dwór Makowiska
Polonia Kopytowa 2-2 Iwełka Iwla
Rędzinianka Wojaszówka 5-4 LKS Milcza

Kolejka 14 - 25 kwietnia

Rędzinianka Wojaszówka 2-3 Nafta Chorkówka
LKS Milcza 2-3 Polonia Kopytowa
Iwełka Iwla 1-1 Tajfun Łubno Szlacheckie
Nowy Dwór Makowiska 2-0 Jasiołka Jaśliska
Guzikówka Krosno 3-0 Zorza 03 Łubienko
Błękitni Żeglce 4-3 Nafciarz Bóbrka

Kolejka 15 - 2 maja

Nafta Chorkówka 2-3 Błękitni Żeglce
Nafciarz Bóbrka 1-2 Guzikówka Krosno
Zorza 03 Łubienko 0-2 Nowy Dwór Makowiska
Jasiołka Jaśliska 3-3 Iwełka Iwla
Tajfun Łubno Szlacheckie 0-0 LKS Milcza
Polonia Kopytowa 2-1 Rędzinianka Wojaszówka

Kolejka 16 - 9 maja

Polonia Kopytowa 3-1 Nafta Chorkówka
Rędzinianka Wojaszówka 1-1 Tajfun Łubno Szlacheckie
LKS Milcza 3-2 Jasiołka Jaśliska
Iwełka Iwla 3-0 Zorza 03 Łubienko
Nowy Dwór Makowiska 0-1 Nafciarz Bóbrka
Guzikówka Krosno 1-3 Błękitni Żeglce

Kolejka 17 - 16 maja

Nafta Chorkówka 4-2 Guzikówka Krosno
Błękitni Żeglce 4-3 Nowy Dwór Makowiska
Nafciarz Bóbrka 3-0 Iwełka Iwla
Zorza 03 Łubienko 1-4 LKS Milcza
Jasiołka Jaśliska 5-0 Rędzinianka Wojaszówka
Tajfun Łubno Szlacheckie 1-2 Polonia Kopytowa

Kolejka 18 - 23 maja

Tajfun Łubno Szlacheckie 2-3 Nafta Chorkówka
Polonia Kopytowa 2-1 Jasiołka Jaśliska
Rędzinianka Wojaszówka 3-1 Zorza 03 Łubienko
LKS Milcza 3-3 Nafciarz Bóbrka
Iwełka Iwla 1-2 Błękitni Żeglce
Nowy Dwór Makowiska 3-2 Guzikówka Krosno

Kolejka 19 - 30 maja

Nafta Chorkówka 2-1 Nowy Dwór Makowiska
Guzikówka Krosno 0-2 Iwełka Iwla
Błękitni Żeglce 3-3 LKS Milcza
Nafciarz Bóbrka 5-2 Rędzinianka Wojaszówka
Zorza 03 Łubienko 0-6 Polonia Kopytowa
Jasiołka Jaśliska 2-2 Tajfun Łubno Szlacheckie

Kolejka 20 - 6 czerwca

Jasiołka Jaśliska 1-3 Nafta Chorkówka
Tajfun Łubno Szlacheckie 5-2 Zorza 03 Łubienko
Polonia Kopytowa 2-2 Nafciarz Bóbrka
Rędzinianka Wojaszówka 1-2 Błękitni Żeglce
LKS Milcza 1-1 Guzikówka Krosno
Iwełka Iwla 2-2 Nowy Dwór Makowiska

Kolejka 21 - 13 czerwca

Nafta Chorkówka 3-2 Iwełka Iwla
Nowy Dwór Makowiska 0-1 LKS Milcza
Guzikówka Krosno 5-1 Rędzinianka Wojaszówka
Błękitni Żeglce 2-1 Polonia Kopytowa
Nafciarz Bóbrka 3-1 Tajfun Łubno Szlacheckie
Zorza 03 Łubienko 5-0 Jasiołka Jaśliska

Kolejka 22 - 20 czerwca

Zorza 03 Łubienko 2-2 Nafta Chorkówka
Jasiołka Jaśliska 1-2 Nafciarz Bóbrka
Tajfun Łubno Szlacheckie 2-3 Błękitni Żeglce
Polonia Kopytowa 2-0 Guzikówka Krosno
Rędzinianka Wojaszówka 6-1 Nowy Dwór Makowiska
LKS Milcza 0-1 Iwełka Iwla

Klasa B 2003/2004 (Krosno I)
Klasa B 2003/2004 (Krosno II)

Klasa C 2003/2004 (Krosno I)
Klasa C 2003/2004 (Krosno II)
Klasa C 2003/2004 (Krosno IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas