[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2003/2004, grupa: Krosno I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Grodzisko Hoczew 20 45 14 3 3 46-30 8 1 1 24-9 6 2 2 22-21
2.  Otryt Lutowiska 20 43 13 4 3 54-22 7 2 1 28-9 6 2 2 26-13
3.  Bieszczady Jankowce 20 37 11 4 5 67-37 5 3 2 37-19 6 1 3 30-18
4.  LKS Czaszyn 20 34 10 4 6 49-34 7 0 3 27-15 3 4 3 22-19
5.  LKS Tarnawa 20 33 10 3 7 42-36 7 1 2 25-18 3 2 5 17-18
6.  Jawornik Czarna 20 32 10 2 8 46-30 6 2 2 31-12 4 0 6 15-18
7.  Krokus Ropienka 20 26 8 2 10 38-34 5 1 4 23-16 3 1 6 15-18
8.  Juventus Poraż 20 24 7 3 10 41-47 5 1 4 27-20 2 2 6 14-27
9.  LKS Górzanka 20 21 6 3 11 31-44 4 2 4 19-20 2 1 7 12-24
10.  LKS Tyrawa Wołoska 20 11 3 2 15 39-72 2 2 6 18-27 1 0 9 21-45
11.  Spartakus Berezka 20 9 3 0 17 20-87 2 0 8 11-38 1 0 9 9-49
Solinka Wołkowyja wycofała się z rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Grodzisko Hoczew    3-1 2-0 1-1 3-1 3-2 2-1 1-2 2-1 5-0 2-0 
 2 Otryt Lutowiska1-2     2-2 1-0 1-0 2-1 3-2 1-0 1-1 4-1 12-0 
 3 Bieszczady Jankowce9-2 2-3     4-4 0-0 4-0 0-1 3-3 4-2 8-4 3-0* 
 4 LKS Czaszyn2-3 3-1 1-2     2-1 1-0 0-2 4-2 3-1 6-3 5-0 
 5 LKS Tarnawa3-0 0-0 4-3 0-3     1-4 4-2 4-1 3-2 4-3 2-0 
 6 Jawornik Czarna1-2 1-1 0-2 2-2 6-2     2-1 3-0 2-1 8-0 6-1 
 7 Krokus Ropienka1-3 1-3 1-4 4-2 0-0 0-1     3-0 6-0 4-3 3-0 
 8 Juventus Poraż2-2 2-3 4-2 1-3 1-3 2-1 2-1     0-2 3-1 10-2 
 9 LKS Górzanka1-1 1-2 2-4 1-1 4-2 2-0 3-0 5-2     0-4 0-4 
 10 LKS Tyrawa Wołoska0-2 0-5 1-4 1-3 0-2 2-4 2-2 3-3 3-0*     6-2 
 11 Spartakus Berezka1-5 0-7 1-7 4-3 1-6 1-2 0-3* 0-1 0-2 3-2     

Kolejka 1 - 3 sierpnia

Pauza: Jawornik Czarna.
 
Otryt Lutowiska 1-0 LKS Czaszyn
LKS Tarnawa 4-3 LKS Tyrawa Wołoska
Krokus Ropienka 3-0 Juventus Poraż
LKS Górzanka 0-4 Spartakus Berezka
Bieszczady Jankowce 9-2 Grodzisko Hoczew

Kolejka 2 - 10 sierpnia

Pauza: Krokus Ropienka.
 
Grodzisko Hoczew 3-1 Otryt Lutowiska
Spartakus Berezka 1-7 Bieszczady Jankowce
Juventus Poraż 0-2 LKS Górzanka
LKS Tyrawa Wołoska 2-4 Jawornik Czarna
LKS Czaszyn 2-1 LKS Tarnawa

Kolejka 3 - 17 sierpnia

Pauza: LKS Górzanka.
 
Otryt Lutowiska 1-0 LKS Tarnawa
Jawornik Czarna 2-2 LKS Czaszyn
Krokus Ropienka 4-3 LKS Tyrawa Wołoska
Bieszczady Jankowce 3-3 Juventus Poraż
Grodzisko Hoczew 2-0 Spartakus Berezka

Kolejka 4 - 24 sierpnia

Pauza: Bieszczady Jankowce.
 
Spartakus Berezka 0-7 Otryt Lutowiska
Juventus Poraż 2-2 Grodzisko Hoczew
LKS Tyrawa Wołoska 3-0 LKS Górzanka
(wo)
LKS Czaszyn 0-2 Krokus Ropienka
LKS Tarnawa 1-4 Jawornik Czarna

Kolejka 5 - 31 sierpnia

Pauza: Grodzisko Hoczew.
 
Otryt Lutowiska 2-1 Jawornik Czarna
Krokus Ropienka 0-0 LKS Tarnawa
LKS Górzanka 1-1 LKS Czaszyn
Bieszczady Jankowce 8-4 LKS Tyrawa Wołoska
Spartakus Berezka 0-1 Juventus Poraż

Kolejka 6 - 7 września

Pauza: Spartakus Berezka.
 
Juventus Poraż 2-3 Otryt Lutowiska
LKS Tyrawa Wołoska 0-2 Grodzisko Hoczew
LKS Czaszyn 1-2 Bieszczady Jankowce
LKS Tarnawa 3-2 LKS Górzanka
Jawornik Czarna 2-1 Krokus Ropienka

Kolejka 7 - 14 września

Pauza: Juventus Poraż.
 
Otryt Lutowiska 3-2 Krokus Ropienka
LKS Górzanka 2-0 Jawornik Czarna
Bieszczady Jankowce 0-0 LKS Tarnawa
Grodzisko Hoczew 1-1 LKS Czaszyn
Spartakus Berezka 3-2 LKS Tyrawa Wołoska

Kolejka 8 - 21 września

Pauza: Otryt Lutowiska.
 
LKS Tyrawa Wołoska 3-3 Juventus Poraż
LKS Czaszyn 5-0 Spartakus Berezka
LKS Tarnawa 3-0 Grodzisko Hoczew
Jawornik Czarna 0-2 Bieszczady Jankowce
Krokus Ropienka 6-0 LKS Górzanka

Kolejka 9 - 28 września

Pauza: LKS Tyrawa Wołoska.
 
Otryt Lutowiska 1-1 LKS Górzanka
Bieszczady Jankowce 0-1 Krokus Ropienka
Grodzisko Hoczew 3-2 Jawornik Czarna
Spartakus Berezka 1-6 LKS Tarnawa
Juventus Poraż 1-3 LKS Czaszyn

Kolejka 10 - 5 października

Pauza: LKS Czaszyn.
 
LKS Tyrawa Wołoska 0-5 Otryt Lutowiska
LKS Tarnawa 4-1 Juventus Poraż
Jawornik Czarna 6-1 Spartakus Berezka
Krokus Ropienka 1-3 Grodzisko Hoczew
LKS Górzanka 2-4 Bieszczady Jankowce

Kolejka 11 - 12 października

Pauza: LKS Tarnawa.
 
Otryt Lutowiska 2-2 Bieszczady Jankowce
Grodzisko Hoczew 2-1 LKS Górzanka
Spartakus Berezka 0-3 Krokus Ropienka
(wo)
Juventus Poraż 2-1 Jawornik Czarna
LKS Tyrawa Wołoska 1-3 LKS Czaszyn

Kolejka 12 - 4 kwietnia

Pauza: Jawornik Czarna.
 
LKS Czaszyn 3-1 Otryt Lutowiska
LKS Tyrawa Wołoska 0-2 LKS Tarnawa
Juventus Poraż 2-1 Krokus Ropienka
Spartakus Berezka 0-2 LKS Górzanka
Grodzisko Hoczew 2-0 Bieszczady Jankowce

Kolejka 13 - 18 kwietnia

Pauza: Krokus Ropienka.
 
Otryt Lutowiska 1-2 Grodzisko Hoczew
Bieszczady Jankowce 3-0 Spartakus Berezka
(wo)
mecz się nie odbył drużyna Spartakusa nie posiadała badań lekarskich
LKS Górzanka 5-2 Juventus Poraż
Jawornik Czarna 8-0 LKS Tyrawa Wołoska
LKS Tarnawa 0-3 LKS Czaszyn

Kolejka 14 - 25 kwietnia

Pauza: LKS Górzanka.
 
LKS Tarnawa 0-0 Otryt Lutowiska
LKS Czaszyn 1-0 Jawornik Czarna
LKS Tyrawa Wołoska 2-2 Krokus Ropienka
Juventus Poraż 4-2 Bieszczady Jankowce
Spartakus Berezka 1-5 Grodzisko Hoczew

Kolejka 15 - 2 maja

Pauza: Bieszczady Jankowce.
 
Otryt Lutowiska 12-0 Spartakus Berezka
Grodzisko Hoczew 1-2 Juventus Poraż
LKS Górzanka 0-4 LKS Tyrawa Wołoska
Krokus Ropienka 4-2 LKS Czaszyn
Jawornik Czarna 6-2 LKS Tarnawa

Kolejka 16 - 9 maja

Pauza: Grodzisko Hoczew.
 
Jawornik Czarna 1-1 Otryt Lutowiska
LKS Tarnawa 4-2 Krokus Ropienka
LKS Czaszyn 3-1 LKS Górzanka
LKS Tyrawa Wołoska 1-4 Bieszczady Jankowce
Juventus Poraż 10-2 Spartakus Berezka

Kolejka 17 - 16 maja

Pauza: Spartakus Berezka.
 
Otryt Lutowiska 1-0 Juventus Poraż
Grodzisko Hoczew 5-0 LKS Tyrawa Wołoska
Bieszczady Jankowce 4-4 LKS Czaszyn
LKS Górzanka 4-2 LKS Tarnawa
Krokus Ropienka 0-1 Jawornik Czarna

Kolejka 18 - 23 maja

Pauza: Juventus Poraż.
 
Krokus Ropienka 1-3 Otryt Lutowiska
Jawornik Czarna 2-1 LKS Górzanka
LKS Tarnawa 4-3 Bieszczady Jankowce
LKS Czaszyn 2-3 Grodzisko Hoczew
LKS Tyrawa Wołoska 6-2 Spartakus Berezka

Kolejka 19 - 30 maja

Pauza: Otryt Lutowiska.
 
Juventus Poraż 3-1 LKS Tyrawa Wołoska
Spartakus Berezka 4-3 LKS Czaszyn
Grodzisko Hoczew 3-1 LKS Tarnawa
Bieszczady Jankowce 4-0 Jawornik Czarna
LKS Górzanka 3-0 Krokus Ropienka

Kolejka 20 - 6 czerwca

Pauza: LKS Tyrawa Wołoska.
 
LKS Górzanka 1-2 Otryt Lutowiska
Krokus Ropienka 1-4 Bieszczady Jankowce
Jawornik Czarna 1-2 Grodzisko Hoczew
LKS Tarnawa 2-0 Spartakus Berezka
LKS Czaszyn 4-2 Juventus Poraż

Kolejka 21 - 13 czerwca

Pauza: LKS Czaszyn.
 
Otryt Lutowiska 4-1 LKS Tyrawa Wołoska
Juventus Poraż 1-3 LKS Tarnawa
Spartakus Berezka 1-2 Jawornik Czarna
Grodzisko Hoczew 2-1 Krokus Ropienka
Bieszczady Jankowce 4-2 LKS Górzanka

Kolejka 22 - 20 czerwca

Pauza: LKS Tarnawa.
 
Bieszczady Jankowce 2-3 Otryt Lutowiska
LKS Górzanka 1-1 Grodzisko Hoczew
Krokus Ropienka 3-0 Spartakus Berezka
Jawornik Czarna 3-0 Juventus Poraż
LKS Czaszyn 6-3 LKS Tyrawa Wołoska

Klasa B 2003/2004 (Krosno I)
Klasa B 2003/2004 (Krosno II)

Klasa C 2003/2004 (Krosno II)
Klasa C 2003/2004 (Krosno III)
Klasa C 2003/2004 (Krosno IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas