[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2003/2004, grupa: Rzeszów
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Kolejarz/Igloopol Dębica 30 72 23 3 4 69-13 13 1 1 40-3 10 2 3 29-10
2.  Izolator Boguchwała 30 65 20 5 5 83-25 12 1 2 52-13 8 4 3 31-12
3.  Lechia Sędziszów Małopolski 30 53 15 8 7 49-31 8 6 1 31-14 7 2 6 18-17
4.  Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 30 52 15 7 8 51-33 10 1 4 30-15 5 6 4 21-18
5.  Głogovia Głogów Małopolski 30 51 15 6 9 56-35 9 3 3 31-13 6 3 6 25-22 2 4 1 1 0 4-2
6.  Sokół Sokołów Małopolski 30 51 13 12 5 64-40 7 5 3 33-19 6 7 2 31-21 2 1 0 1 1 2-4
7.  Crasnovia Krasne 30 46 13 7 10 50-41 8 4 3 29-15 5 3 7 21-26
8.  Jawor Krzemienica 30 42 12 6 12 51-49 9 1 5 30-20 3 5 7 21-29
9.  Czarnovia Czarna 30 41 11 8 11 52-44 6 5 4 32-19 5 3 7 20-25
10.  Strzelec Frysztak 30 40 11 7 12 38-31 8 4 3 25-10 3 3 9 13-21
11.  Team Przecław 30 38 11 5 14 45-55 7 2 6 27-25 4 3 8 18-30
12.  Dynovia Dynów 30 31 9 4 17 39-63 7 3 5 21-20 2 1 12 18-43
13.  Grodziszczanka Grodzisko Dolne 30 29 8 5 17 39-81 5 4 6 20-34 3 1 11 19-47
14.  Radomyślanka Radomyśl Wielki 30 26 8 2 20 32-79 4 1 10 17-37 4 1 10 15-42
15.  LKS Hermanowa 30 21 4 9 17 26-61 1 5 9 16-29 3 4 8 10-32
16.  KS Zaczernie 30 14 4 2 24 26-89 3 2 10 17-33 1 0 14 9-56
Resovia II wycofała się przed sezonem. Jej miejsce zajął LKS Zaczernie.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Kolejarz/Igloopol Dębica    0-1 1-0 3-0 2-0 2-2 4-0 2-0 1-0 1-0 2-0 3-0 4-0 6-0 4-0 5-0 
 2 Izolator Boguchwała1-2     4-0 2-0 6-3 1-1 1-2 5-1 3-0 2-1 6-0 3-0 3-1 6-1 4-0 5-1 
 3 Lechia Sędziszów Małopolski1-1 0-1     0-0 0-0 4-4 2-2 2-1 2-2 1-0 2-0 2-1 2-1 1-0 6-1 6-0 
 4 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa)0-2 0-2 1-0     2-1 2-3 1-0 2-0 2-2 2-3 4-2 1-0 3-0 5-0 1-0 4-0 
 5 Głogovia Głogów Małopolski1-1 0-3 0-1 0-0     3-1 1-1 3-2 1-0 1-0 2-1 4-1 2-1 0-1 4-0 9-0 
 6 Sokół Sokołów Małopolski2-1 0-3 1-1 3-3 1-1     2-2 2-0 2-0 0-0 2-3 5-0 5-1 5-2 1-2 2-0 
 7 Crasnovia Krasne0-1 1-0 4-1 1-4 1-2 1-0     2-2 3-0 1-0 1-1 1-1 5-0 4-0 1-1 3-2 
 8 Jawor Krzemienica2-1 2-2 0-1 0-1 2-1 1-2 4-2     0-1 4-1 1-0 1-5 3-2 5-1 3-0* 2-0 
 9 Czarnovia Czarna0-3 2-2 2-0 3-1 3-4 0-1 3-0 1-1     2-0 2-2 5-1 2-2 0-0 0-1 7-1 
 10 Strzelec Frysztak0-4 0-0 0-1 2-0 0-1 1-1 2-0 1-1 3-1     2-0 3-1 6-0 3-0 0-0 2-0 
 11 Team Przecław0-4 3-2 0-2 0-0 0-3 0-5 1-2 4-0 0-2 2-0     6-1 4-1 4-2 1-1 2-0 
 12 Dynovia Dynów0-2 3-2 1-1 2-3 1-0 2-2 0-2 1-1 1-2 1-0 0-3*     3-2 1-0 2-0 3-0 
 13 Grodziszczanka Grodzisko Dolne2-1 0-4 0-2 2-2 0-5 2-2 1-0 1-5 3-2 1-1 0-1 2-1     1-4 2-2 3-2 
 14 Radomyślanka Radomyśl Wielki1-3 1-7 0-3 0-5 1-1 1-3 3-2 1-2 0-1 0-2 4-1 1-5 0-1     2-0 2-1 
 15 LKS Hermanowa0-1 0-0 1-4 0-2 1-2 1-1 0-2 1-1 2-5 2-2 1-1 2-0 3-4 1-2     1-2 
 16 KS Zaczernie0-2 0-2 2-1 0-0 2-1 0-3 1-4 1-4 2-2 1-3 1-3 4-1 2-3 0-2 1-2     

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Radomyślanka Radomyśl Wielki 1-7 Izolator Boguchwała
KS Zaczernie 2-1 Lechia Sędziszów Małopolski 10 września
Jawor Krzemienica 3-0 LKS Hermanowa
(wo)
Strzelec Frysztak 3-1 Czarnovia Czarna
Team Przecław 4-1 Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Kolejarz/Igloopol Dębica 3-0 Dynovia Dynów
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 1-0 Crasnovia Krasne
Sokół Sokołów Małopolski 1-1 Głogovia Głogów Małopolski

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Głogovia Głogów Małopolski 0-1 Radomyślanka Radomyśl Wielki
Crasnovia Krasne 1-0 Sokół Sokołów Małopolski
Dynovia Dynów 2-3 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa)
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2-1 Kolejarz/Igloopol Dębica
Czarnovia Czarna 2-2 Team Przecław
LKS Hermanowa 2-2 Strzelec Frysztak
Lechia Sędziszów Małopolski 2-1 Jawor Krzemienica
Izolator Boguchwała 5-1 KS Zaczernie

Kolejka 3 - 27 sierpnia

Radomyślanka Radomyśl Wielki 2-1 KS Zaczernie
Jawor Krzemienica 2-2 Izolator Boguchwała
Strzelec Frysztak 0-1 Lechia Sędziszów Małopolski
Team Przecław 1-1 LKS Hermanowa
Kolejarz/Igloopol Dębica 1-0 Czarnovia Czarna
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 3-0 Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Sokół Sokołów Małopolski 5-0 Dynovia Dynów
Głogovia Głogów Małopolski 1-1 Crasnovia Krasne

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

Crasnovia Krasne 4-0 Radomyślanka Radomyśl Wielki
Dynovia Dynów 1-0 Głogovia Głogów Małopolski
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2-2 Sokół Sokołów Małopolski
Czarnovia Czarna 3-1 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa)
LKS Hermanowa 0-1 Kolejarz/Igloopol Dębica
Lechia Sędziszów Małopolski 2-0 Team Przecław
Izolator Boguchwała 2-1 Strzelec Frysztak
KS Zaczernie 1-4 Jawor Krzemienica

Kolejka 5 - 6-7 września

Radomyślanka Radomyśl Wielki 1-2 Jawor Krzemienica
Strzelec Frysztak 2-0 KS Zaczernie
Team Przecław 3-2 Izolator Boguchwała
Kolejarz/Igloopol Dębica 1-0 Lechia Sędziszów Małopolski
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 1-0 LKS Hermanowa
Sokół Sokołów Małopolski 2-0 Czarnovia Czarna
Głogovia Głogów Małopolski 2-1 Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Crasnovia Krasne 1-1 Dynovia Dynów

Kolejka 6 - 13-14 września

Dynovia Dynów 1-0 Radomyślanka Radomyśl Wielki
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 1-0 Crasnovia Krasne
Czarnovia Czarna 3-4 Głogovia Głogów Małopolski
LKS Hermanowa 1-1 Sokół Sokołów Małopolski
Lechia Sędziszów Małopolski 0-0 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa)
Izolator Boguchwała 1-2 Kolejarz/Igloopol Dębica
KS Zaczernie 1-3 Team Przecław
Jawor Krzemienica 4-1 Strzelec Frysztak

Kolejka 7 - 17 września

Radomyślanka Radomyśl Wielki 0-2 Strzelec Frysztak
Team Przecław 4-0 Jawor Krzemienica
Kolejarz/Igloopol Dębica 5-0 KS Zaczernie
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 0-2 Izolator Boguchwała
Sokół Sokołów Małopolski 1-1 Lechia Sędziszów Małopolski
Głogovia Głogów Małopolski 4-0 LKS Hermanowa
Crasnovia Krasne 3-0 Czarnovia Czarna
Dynovia Dynów 3-2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne

Kolejka 8 - 20-21 września

Grodziszczanka Grodzisko Dolne 1-4 Radomyślanka Radomyśl Wielki
Czarnovia Czarna 5-1 Dynovia Dynów
LKS Hermanowa 0-2 Crasnovia Krasne
Lechia Sędziszów Małopolski 0-0 Głogovia Głogów Małopolski
Izolator Boguchwała 1-1 Sokół Sokołów Małopolski
KS Zaczernie 0-0 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa)
Jawor Krzemienica 2-1 Kolejarz/Igloopol Dębica
Strzelec Frysztak 2-0 Team Przecław

Kolejka 9 - 27-28 września

Radomyślanka Radomyśl Wielki 4-1 Team Przecław
Kolejarz/Igloopol Dębica 1-0 Strzelec Frysztak
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 2-0 Jawor Krzemienica
Sokół Sokołów Małopolski 2-0 KS Zaczernie
Głogovia Głogów Małopolski 0-3 Izolator Boguchwała
Crasnovia Krasne 4-1 Lechia Sędziszów Małopolski
Dynovia Dynów 2-0 LKS Hermanowa
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 3-2 Czarnovia Czarna

Kolejka 10 - 4-5 października

Czarnovia Czarna 0-0 Radomyślanka Radomyśl Wielki
LKS Hermanowa 3-4 Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Lechia Sędziszów Małopolski 2-1 Dynovia Dynów
Izolator Boguchwała 1-2 Crasnovia Krasne
KS Zaczernie 2-1 Głogovia Głogów Małopolski
Jawor Krzemienica 1-2 Sokół Sokołów Małopolski
Strzelec Frysztak 2-0 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa)
Team Przecław 0-4 Kolejarz/Igloopol Dębica

Kolejka 11 - 11-12 października

Radomyślanka Radomyśl Wielki 1-3 Kolejarz/Igloopol Dębica
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 4-2 Team Przecław
Sokół Sokołów Małopolski 0-0 Strzelec Frysztak
Głogovia Głogów Małopolski 3-2 Jawor Krzemienica
Crasnovia Krasne 3-2 KS Zaczernie
Dynovia Dynów 3-2 Izolator Boguchwała
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0-2 Lechia Sędziszów Małopolski
Czarnovia Czarna 0-1 LKS Hermanowa

Kolejka 12 - 18-19 października

LKS Hermanowa 1-2 Radomyślanka Radomyśl Wielki
Lechia Sędziszów Małopolski 2-2 Czarnovia Czarna
Izolator Boguchwała 3-1 Grodziszczanka Grodzisko Dolne
KS Zaczernie 4-1 Dynovia Dynów
Jawor Krzemienica 4-2 Crasnovia Krasne
Strzelec Frysztak 0-1 Głogovia Głogów Małopolski
Team Przecław 0-5 Sokół Sokołów Małopolski
Kolejarz/Igloopol Dębica 3-0 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa)

Kolejka 13 - 25-26 października

Radomyślanka Radomyśl Wielki 0-5 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa)
Sokół Sokołów Małopolski 2-1 Kolejarz/Igloopol Dębica
Głogovia Głogów Małopolski 2-1 Team Przecław
Crasnovia Krasne 1-0 Strzelec Frysztak
Dynovia Dynów 1-1 Jawor Krzemienica
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 3-2 KS Zaczernie
Czarnovia Czarna 2-2 Izolator Boguchwała
LKS Hermanowa 1-4 Lechia Sędziszów Małopolski

Kolejka 14 - 2 listopada

Izolator Boguchwała 4-0 LKS Hermanowa
KS Zaczernie 2-2 Czarnovia Czarna
Jawor Krzemienica 3-2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Strzelec Frysztak 3-1 Dynovia Dynów
Team Przecław 1-2 Crasnovia Krasne
Kolejarz/Igloopol Dębica 2-0 Głogovia Głogów Małopolski
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 2-3 Sokół Sokołów Małopolski
Radomyślanka Radomyśl Wielki 0-3 Lechia Sędziszów Małopolski

Kolejka 15 - 8-9 listopada

Radomyślanka Radomyśl Wielki 1-3 Sokół Sokołów Małopolski
Głogovia Głogów Małopolski 0-0 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa)
Crasnovia Krasne 0-1 Kolejarz/Igloopol Dębica
Dynovia Dynów 0-3 Team Przecław
(wo)
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 1-1 Strzelec Frysztak
Czarnovia Czarna 1-1 Jawor Krzemienica
LKS Hermanowa 1-2 KS Zaczernie
Lechia Sędziszów Małopolski 0-1 Izolator Boguchwała

Kolejka 16 (pierwotnie 17) - 20-21 marca

Radomyślanka Radomyśl Wielki 1-1 Głogovia Głogów Małopolski
Sokół Sokołów Małopolski 2-2 Crasnovia Krasne
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 1-0 Dynovia Dynów
Kolejarz/Igloopol Dębica 4-0 Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Team Przecław 0-2 Czarnovia Czarna
Strzelec Frysztak 0-0 LKS Hermanowa
Jawor Krzemienica 0-1 Lechia Sędziszów Małopolski
KS Zaczernie 0-2 Izolator Boguchwała

Kolejka 17 (pierwotnie 18) - 27-28 marca

KS Zaczernie 0-2 Radomyślanka Radomyśl Wielki 21 kwietnia
nie odbył się ze względu na stan boiska
Izolator Boguchwała 5-1 Jawor Krzemienica 21 kwietnia
nie odbył się ze względu na stan boiska
Lechia Sędziszów Małopolski 1-0 Strzelec Frysztak
LKS Hermanowa 1-1 Team Przecław 21 kwietnia
nie odbył się ze względu na stan boiska
Czarnovia Czarna 0-3 Kolejarz/Igloopol Dębica
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2-2 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa)
Dynovia Dynów 2-2 Sokół Sokołów Małopolski 5 maja
nie odbył się ze względu na stan boiska
Crasnovia Krasne 1-2 Głogovia Głogów Małopolski 21 kwietnia
nie odbył się ze względu na stan boiska

Kolejka 18 (pierwotnie 19) - 3-4 kwietnia

Radomyślanka Radomyśl Wielki 3-2 Crasnovia Krasne
Głogovia Głogów Małopolski 4-1 Dynovia Dynów
Sokół Sokołów Małopolski 5-1 Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 2-2 Czarnovia Czarna
Kolejarz/Igloopol Dębica 4-0 LKS Hermanowa
Team Przecław 0-2 Lechia Sędziszów Małopolski
Strzelec Frysztak 0-0 Izolator Boguchwała
Jawor Krzemienica 2-0 KS Zaczernie

Kolejka 19 (pierwotnie 20) - 10 kwietnia

Jawor Krzemienica 5-1 Radomyślanka Radomyśl Wielki
KS Zaczernie 1-3 Strzelec Frysztak
Izolator Boguchwała 6-0 Team Przecław
Lechia Sędziszów Małopolski 1-1 Kolejarz/Igloopol Dębica
LKS Hermanowa 0-2 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 28 kwietnia
w pierwotnym terminie (7 kwietnia) nie odbył się z powodu złego stanu boiska
Czarnovia Czarna 0-1 Sokół Sokołów Małopolski
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0-5 Głogovia Głogów Małopolski
Dynovia Dynów 0-2 Crasnovia Krasne

Kolejka 20 (pierwotnie 16) - 14 kwietnia

Izolator Boguchwała 6-1 Radomyślanka Radomyśl Wielki
Lechia Sędziszów Małopolski 6-0 KS Zaczernie
LKS Hermanowa 1-1 Jawor Krzemienica
Czarnovia Czarna 2-0 Strzelec Frysztak
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0-1 Team Przecław
Dynovia Dynów 0-2 Kolejarz/Igloopol Dębica
Crasnovia Krasne 1-4 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa)
Głogovia Głogów Małopolski 3-1 Sokół Sokołów Małopolski

Kolejka 21 - 17-18 kwietnia

Radomyślanka Radomyśl Wielki 1-5 Dynovia Dynów
Crasnovia Krasne 5-0 Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Głogovia Głogów Małopolski 1-0 Czarnovia Czarna
Sokół Sokołów Małopolski 1-2 LKS Hermanowa
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 1-0 Lechia Sędziszów Małopolski
Kolejarz/Igloopol Dębica 0-1 Izolator Boguchwała
Team Przecław 2-0 KS Zaczernie
Strzelec Frysztak 1-1 Jawor Krzemienica

Kolejka 22 - 24-25 kwietnia

Strzelec Frysztak 3-0 Radomyślanka Radomyśl Wielki
Jawor Krzemienica 1-0 Team Przecław
KS Zaczernie 0-2 Kolejarz/Igloopol Dębica
Izolator Boguchwała 2-0 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa)
Lechia Sędziszów Małopolski 4-4 Sokół Sokołów Małopolski
LKS Hermanowa 1-2 Głogovia Głogów Małopolski
Czarnovia Czarna 3-0 Crasnovia Krasne
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2-1 Dynovia Dynów

Kolejka 23 - 1-2 maja

Radomyślanka Radomyśl Wielki 0-1 Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Dynovia Dynów 1-2 Czarnovia Czarna
Crasnovia Krasne 1-1 LKS Hermanowa
Głogovia Głogów Małopolski 0-1 Lechia Sędziszów Małopolski
Sokół Sokołów Małopolski 0-3 Izolator Boguchwała
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 4-0 KS Zaczernie
Kolejarz/Igloopol Dębica 2-0 Jawor Krzemienica
Team Przecław 2-0 Strzelec Frysztak

Kolejka 24 - 8-9 maja

Team Przecław 4-2 Radomyślanka Radomyśl Wielki
Strzelec Frysztak 0-4 Kolejarz/Igloopol Dębica
Jawor Krzemienica 0-1 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa)
KS Zaczernie 0-3 Sokół Sokołów Małopolski
Izolator Boguchwała 6-3 Głogovia Głogów Małopolski
Lechia Sędziszów Małopolski 2-2 Crasnovia Krasne
LKS Hermanowa 2-0 Dynovia Dynów
Czarnovia Czarna 2-2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne

Kolejka 25 - 15-16 maja

Radomyślanka Radomyśl Wielki 0-1 Czarnovia Czarna
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2-2 LKS Hermanowa
Dynovia Dynów 1-1 Lechia Sędziszów Małopolski
Crasnovia Krasne 1-0 Izolator Boguchwała
Głogovia Głogów Małopolski 9-0 KS Zaczernie
Sokół Sokołów Małopolski 2-0 Jawor Krzemienica
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 2-3 Strzelec Frysztak
Kolejarz/Igloopol Dębica 2-0 Team Przecław

Kolejka 26 - 22-23 maja

Kolejarz/Igloopol Dębica 6-0 Radomyślanka Radomyśl Wielki
Team Przecław 0-0 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa)
Strzelec Frysztak 1-1 Sokół Sokołów Małopolski
Jawor Krzemienica 2-1 Głogovia Głogów Małopolski
KS Zaczernie 1-4 Crasnovia Krasne
Izolator Boguchwała 3-0 Dynovia Dynów
Lechia Sędziszów Małopolski 2-1 Grodziszczanka Grodzisko Dolne
LKS Hermanowa 2-5 Czarnovia Czarna

Kolejka 27 - 29-30 maja

Radomyślanka Radomyśl Wielki 2-0 LKS Hermanowa
Czarnovia Czarna 2-0 Lechia Sędziszów Małopolski
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0-4 Izolator Boguchwała
Dynovia Dynów 3-0 KS Zaczernie
Crasnovia Krasne 2-2 Jawor Krzemienica
Głogovia Głogów Małopolski 1-0 Strzelec Frysztak
Sokół Sokołów Małopolski 2-3 Team Przecław
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 0-2 Kolejarz/Igloopol Dębica

Kolejka 28 - 5-6 czerwca

Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 5-0 Radomyślanka Radomyśl Wielki
Kolejarz/Igloopol Dębica 2-2 Sokół Sokołów Małopolski
Team Przecław 0-3 Głogovia Głogów Małopolski
Strzelec Frysztak 2-0 Crasnovia Krasne
Jawor Krzemienica 1-5 Dynovia Dynów
KS Zaczernie 2-3 Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Izolator Boguchwała 3-0 Czarnovia Czarna
Lechia Sędziszów Małopolski 6-1 LKS Hermanowa

Kolejka 29 - 12-13 czerwca

Lechia Sędziszów Małopolski 1-0 Radomyślanka Radomyśl Wielki
LKS Hermanowa 0-0 Izolator Boguchwała
Czarnovia Czarna 7-1 KS Zaczernie
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 1-5 Jawor Krzemienica
Dynovia Dynów 1-0 Strzelec Frysztak
Crasnovia Krasne 1-1 Team Przecław
Głogovia Głogów Małopolski 1-1 Kolejarz/Igloopol Dębica
Sokół Sokołów Małopolski 3-3 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa)

Kolejka 30 - 19-20 czerwca

Sokół Sokołów Małopolski 5-2 Radomyślanka Radomyśl Wielki
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 2-1 Głogovia Głogów Małopolski
Kolejarz/Igloopol Dębica 4-0 Crasnovia Krasne
Team Przecław 6-1 Dynovia Dynów
Strzelec Frysztak 6-0 Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Jawor Krzemienica 0-1 Czarnovia Czarna
KS Zaczernie 1-2 LKS Hermanowa
Izolator Boguchwała 4-0 Lechia Sędziszów Małopolski

Baraże o udział w IV lidze (podkarpacka)
Baraże o udział w Lidze okręgowej (Rzeszów)

IV liga 2003/2004 (podkarpacka)

Liga okręgowa 2003/2004 (Jarosław)
Liga okręgowa 2003/2004 (Krosno)
Liga okręgowa 2003/2004 (Stalowa Wola)

Klasa A 2003/2004 (Rzeszów I - Dębica)
Klasa A 2003/2004 (Rzeszów II)
Klasa A 2003/2004 (Rzeszów III - Łańcut)
Klasa A 2003/2004 (Rzeszów IV - Mielec)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas