[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2014/2015, grupa: Racibórz I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Chałupki (k. Raciborza) 24 63 21 0 3 81-26 11 0 1 41-12 10 0 2 40-14
2.  Strzelec Rzuchów 24 54 17 3 4 86-47 10 1 1 46-16 7 2 3 40-31
3.  LKS Bieńkowice 24 46 14 4 6 65-49 9 1 2 34-22 5 3 4 31-27
4.  Przyszłość II Rogów 24 41 13 2 9 56-45 9 1 2 29-14 4 1 7 27-31
5.  Płonia Racibórz 24 38 12 2 10 69-62 8 0 4 42-33 4 2 6 27-29
6.  Naprzód 37 Krzyżkowice 24 37 11 4 9 57-40 7 2 3 42-20 4 2 6 15-20
7.  LKS Olza 24 35 11 2 11 65-57 7 0 5 30-25 4 2 6 35-32
8.  Naprzód II Czyżowice 24 29 8 5 11 64-68 4 4 4 33-32 4 1 7 31-36
9.  KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 24 28 7 7 10 46-49 4 4 4 27-24 3 3 6 19-25
10.  Odra Nieboczowy 24 25 7 4 13 41-57 2 2 8 17-31 5 2 5 24-26
11.  LKS II Tworków 24 20 6 2 16 45-78 4 1 7 26-33 2 1 9 19-45 2 4 1 1 0 4-3
12.  LKS Wojnowice 24 20 5 5 14 36-65 3 4 5 22-31 2 1 9 14-34 2 1 0 1 1 3-4
13.  LKS Zabełków 24 11 3 2 19 37-105 1 1 10 16-50 2 1 9 21-55
LKS II Pawłów i LKS Samborowice wycofały się przed rozpoczęciem rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 LKS Chałupki (k. Raciborza)    4-2 3-2 4-3 4-0 3-0 2-0 3-0* 2-1 0-2 6-1 3-0* 7-1 
 2 Strzelec Rzuchów0-3     1-1 5-2 4-1 3-1 5-0 3-2 3-1 6-3 7-2 5-0 4-0 
 3 LKS Bieńkowice3-0 3-1     4-2 2-1 1-1 3-1 2-3 1-5 2-1 4-2 2-1 7-4 
 4 Przyszłość II Rogów1-0 7-2 6-0     0-3 1-0 2-5 2-2 1-0 2-1 1-0 3-0 3-1 
 5 Płonia Racibórz2-9 3-5 2-4 3-1     2-1 6-2 7-3 2-0 4-5 5-1 3-1 3-1 
 6 Naprzód 37 Krzyżkowice2-3 1-2 1-0 3-4 2-2     3-3 3-2 4-3 4-0 6-0 3-1 10-0 
 7 LKS Olza0-2 2-5 0-4 1-0 4-3 0-2     3-0 6-1 4-1 5-2 3-2 2-3 
 8 Naprzód II Czyżowice1-5 1-2 4-3 6-3 4-4 2-3 3-5     2-2 1-1 4-2 1-1 4-1 
 9 KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski)1-2 2-4 2-2 2-1 2-1 2-2 2-1 3-4     0-0 3-5 6-0 2-2 
 10 Odra Nieboczowy2-3 0-5 2-3 0-3 1-2 3-0 1-1 3-2 1-1     0-1 1-2 3-8 
 11 LKS II Tworków2-5 1-5 2-2 0-2 1-4 3-1 2-6 3-1 2-3 0-2     3-2 7-0 
 12 LKS Wojnowice0-4 4-4 3-4 0-0 3-2 0-3 2-1 2-6 1-1 3-5 1-1     3-0 
 13 LKS Zabełków0-4 3-3 1-6 3-6 2-4 0-1 1-10 2-6 0-1 0-3 3-2 1-4     

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Pauza: Naprzód II Czyżowice.
 
Przyszłość II Rogów 3-1 LKS Zabełków 17 sierpnia, 17:00
Odra Nieboczowy 2-3 LKS Bieńkowice 17 sierpnia, 16:00
Płonia Racibórz 2-1 Naprzód 37 Krzyżkowice 16 sierpnia, 17:00
LKS Olza 2-5 Strzelec Rzuchów 17 sierpnia, 17:00
LKS II Tworków 3-2 LKS Wojnowice 17 sierpnia, 16:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 2-1 KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Pauza: LKS Zabełków.
 
LKS Wojnowice 2-6 Naprzód II Czyżowice 23 sierpnia, 17:00
Strzelec Rzuchów 7-2 LKS II Tworków 24 sierpnia, 17:00
Naprzód 37 Krzyżkowice 3-3 LKS Olza 23 sierpnia, 17:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 4-0 Płonia Racibórz 23 sierpnia, 17:00
LKS Bieńkowice 1-5 KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 24 sierpnia, 17:00
Przyszłość II Rogów 2-1 Odra Nieboczowy 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

Pauza: LKS Wojnowice.
 
Odra Nieboczowy 3-8 LKS Zabełków 31 sierpnia, 16:00
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 2-1 Przyszłość II Rogów 31 sierpnia, 17:00
Płonia Racibórz 2-4 LKS Bieńkowice 30 sierpnia, 17:00
LKS Olza 0-2 LKS Chałupki (k. Raciborza) 31 sierpnia, 17:00
LKS II Tworków 3-1 Naprzód 37 Krzyżkowice 31 sierpnia, 16:00
Naprzód II Czyżowice 1-2 Strzelec Rzuchów 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 6-7 września

Pauza: Strzelec Rzuchów.
 
LKS Zabełków 1-4 LKS Wojnowice 6 września, 16:00
Naprzód 37 Krzyżkowice 3-2 Naprzód II Czyżowice 7 września, 16:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 6-1 LKS II Tworków 6 września, 16:00
LKS Bieńkowice 3-1 LKS Olza 7 września, 16:00
Przyszłość II Rogów 0-3 Płonia Racibórz 7 września, 16:00
Odra Nieboczowy 1-1 KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 6 września, 17:00

Kolejka 5 - 13-14 września

Pauza: Naprzód 37 Krzyżkowice.
 
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 2-2 LKS Zabełków 14 września, 16:00
Płonia Racibórz 4-5 Odra Nieboczowy 13 września, 16:00
LKS Olza 1-0 Przyszłość II Rogów 14 września, 16:00
LKS II Tworków 2-2 LKS Bieńkowice 14 września, 16:00
Naprzód II Czyżowice 1-5 LKS Chałupki (k. Raciborza) 14 września, 16:00
LKS Wojnowice 4-4 Strzelec Rzuchów 13 września, 16:00

Kolejka 6 - 20-21 września

Pauza: LKS Chałupki (k. Raciborza).
 
LKS Zabełków 3-3 Strzelec Rzuchów 20 września, 16:00
Naprzód 37 Krzyżkowice 3-1 LKS Wojnowice 20 września, 16:00
Przyszłość II Rogów 1-0 LKS II Tworków 21 września, 16:00
Odra Nieboczowy 1-1 LKS Olza 21 września, 16:00
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 2-1 Płonia Racibórz 21 września, 16:00
Naprzód II Czyżowice 4-3 LKS Bieńkowice 21 września, 16:00

Kolejka 7 - 27-28 września

Pauza: LKS Bieńkowice.
 
Płonia Racibórz 3-1 LKS Zabełków 27 września, 16:00
LKS Olza 6-1 KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 28 września, 16:00
LKS II Tworków 0-2 Odra Nieboczowy 28 września, 16:00
Naprzód II Czyżowice 6-3 Przyszłość II Rogów 28 września, 16:00
LKS Wojnowice 0-4 LKS Chałupki (k. Raciborza) 27 września, 16:00
Strzelec Rzuchów 3-1 Naprzód 37 Krzyżkowice 28 września, 16:00

Kolejka 8 - 4-5 października

Pauza: Przyszłość II Rogów.
 
LKS Zabełków 0-1 Naprzód 37 Krzyżkowice 4 października, 15:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 4-2 Strzelec Rzuchów 4 października, 15:00
LKS Bieńkowice 2-1 LKS Wojnowice 5 października, 15:00
Odra Nieboczowy 3-2 Naprzód II Czyżowice 5 października, 15:00
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 3-5 LKS II Tworków 5 października, 15:00
Płonia Racibórz 6-2 LKS Olza 4 października, 15:00

Kolejka 9 - 11-12 października

Pauza: Odra Nieboczowy.
 
LKS Olza 2-3 LKS Zabełków 12 października, 15:00
LKS II Tworków 1-4 Płonia Racibórz 12 października, 15:00
Naprzód II Czyżowice 2-2 KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 12 października, 15:00
LKS Wojnowice 0-0 Przyszłość II Rogów 11 października, 15:00
Strzelec Rzuchów 1-1 LKS Bieńkowice 12 października, 15:00
Naprzód 37 Krzyżkowice 2-3 LKS Chałupki (k. Raciborza) 11 października, 15:00

Kolejka 10 - 18-19 października

Pauza: KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski).
 
LKS Zabełków 0-4 LKS Chałupki (k. Raciborza) 18 października, 15:00
LKS Bieńkowice 1-1 Naprzód 37 Krzyżkowice 19 października, 15:00
Przyszłość II Rogów 7-2 Strzelec Rzuchów 19 października, 15:00
Odra Nieboczowy 1-2 LKS Wojnowice 19 października, 15:00
Płonia Racibórz 7-3 Naprzód II Czyżowice 18 października, 15:00
LKS Olza 5-2 LKS II Tworków 18 października, 15:00

Kolejka 11 - 25-26 października

Pauza: Płonia Racibórz.
 
LKS II Tworków 7-0 LKS Zabełków 26 października, 14:00
Naprzód II Czyżowice 3-5 LKS Olza 26 października, 14:00
LKS Wojnowice 1-1 KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 25 października, 14:00
Strzelec Rzuchów 6-3 Odra Nieboczowy 26 października, 14:00
Naprzód 37 Krzyżkowice 3-4 Przyszłość II Rogów 25 października, 14:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 3-2 LKS Bieńkowice 25 października, 14:00

Kolejka 12 - 2 listopada

Pauza: LKS Olza.
 
LKS Zabełków 1-6 LKS Bieńkowice 2 listopada, 13:30
Przyszłość II Rogów 1-0 LKS Chałupki (k. Raciborza) 2 listopada, 14:00
Odra Nieboczowy 3-0 Naprzód 37 Krzyżkowice 2 listopada, 13:30
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 2-4 Strzelec Rzuchów 2 listopada, 11:00
Płonia Racibórz 3-1 LKS Wojnowice 2 listopada, 13:30
Naprzód II Czyżowice 4-2 LKS II Tworków 2 listopada, 11:00

Kolejka 13 - 9 listopada

Pauza: LKS II Tworków.
 
Naprzód II Czyżowice 4-1 LKS Zabełków 9 listopada, 13:30
LKS Wojnowice 2-1 LKS Olza 9 listopada, 13:30
Strzelec Rzuchów 4-1 Płonia Racibórz 9 listopada, 13:30
Naprzód 37 Krzyżkowice 4-3 KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 9 listopada, 13:30
LKS Chałupki (k. Raciborza) 0-2 Odra Nieboczowy 9 listopada, 13:30
LKS Bieńkowice 4-2 Przyszłość II Rogów 9 listopada, 13:30

Kolejka 14 - 28-29 marca

Pauza: Naprzód II Czyżowice.
 
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 1-2 LKS Chałupki (k. Raciborza) 29 marca, 15:00
LKS Zabełków 3-6 Przyszłość II Rogów 28 marca, 15:00
LKS Bieńkowice 2-1 Odra Nieboczowy 29 marca, 15:00
Naprzód 37 Krzyżkowice 2-2 Płonia Racibórz 28 marca, 15:00
Strzelec Rzuchów 5-0 LKS Olza 29 marca, 15:00
LKS Wojnowice 1-1 LKS II Tworków 28 marca, 15:00

Kolejka 15 - 4 kwietnia

Pauza: LKS Zabełków.
 
Naprzód II Czyżowice 1-1 LKS Wojnowice 4 kwietnia, 10:00
LKS II Tworków 1-5 Strzelec Rzuchów 4 kwietnia, 11:00
LKS Olza 0-2 Naprzód 37 Krzyżkowice 4 kwietnia, 11:00
Płonia Racibórz 2-9 LKS Chałupki (k. Raciborza) 4 kwietnia, 11:00
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 2-2 LKS Bieńkowice 4 kwietnia, 11:00
Odra Nieboczowy 0-3 Przyszłość II Rogów 4 kwietnia, 11:00

Kolejka 16 - 11-12 kwietnia

Pauza: LKS Wojnowice.
 
LKS Zabełków 0-3 Odra Nieboczowy 11 kwietnia, 16:00
Przyszłość II Rogów 1-0 KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 12 kwietnia, 16:00
LKS Bieńkowice 2-1 Płonia Racibórz 12 kwietnia, 16:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 2-0 LKS Olza 11 kwietnia, 16:00
Naprzód 37 Krzyżkowice 6-0 LKS II Tworków 11 kwietnia, 16:00
Strzelec Rzuchów 3-2 Naprzód II Czyżowice 12 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 18-19 kwietnia

Pauza: Strzelec Rzuchów.
 
LKS Wojnowice 3-0 LKS Zabełków 18 kwietnia, 16:00
Naprzód II Czyżowice 2-3 Naprzód 37 Krzyżkowice 19 kwietnia, 16:00
LKS II Tworków 2-5 LKS Chałupki (k. Raciborza) 18 kwietnia, 16:00
LKS Olza 0-4 LKS Bieńkowice 19 kwietnia, 16:00
Płonia Racibórz 3-1 Przyszłość II Rogów 18 kwietnia, 16:00
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 0-0 Odra Nieboczowy 19 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 25-26 kwietnia

Pauza: Naprzód 37 Krzyżkowice.
 
LKS Zabełków 0-1 KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 25 kwietnia, 16:00
Odra Nieboczowy 1-2 Płonia Racibórz 26 kwietnia, 16:00
Przyszłość II Rogów 2-5 LKS Olza 26 kwietnia, 16:00
LKS Bieńkowice 4-2 LKS II Tworków 26 kwietnia, 16:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 3-0 Naprzód II Czyżowice 25 kwietnia, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Strzelec Rzuchów 5-0 LKS Wojnowice 26 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 2-3 maja

Pauza: LKS Chałupki (k. Raciborza).
 
LKS Bieńkowice 2-3 Naprzód II Czyżowice 3 maja, 17:00
Strzelec Rzuchów 4-0 LKS Zabełków 3 maja, 17:00
LKS Wojnowice 0-3 Naprzód 37 Krzyżkowice 3 maja, 14:00
LKS II Tworków 0-2 Przyszłość II Rogów 3 maja, 16:00
LKS Olza 4-1 Odra Nieboczowy 3 maja, 17:00
Płonia Racibórz 2-0 KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 2 maja, 17:00

Kolejka 20 - 9-10 maja

Pauza: LKS Bieńkowice.
 
LKS Zabełków 2-4 Płonia Racibórz 9 maja, 16:00
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 2-1 LKS Olza 10 maja, 17:00
Odra Nieboczowy 0-1 LKS II Tworków 10 maja, 16:00
Przyszłość II Rogów 2-2 Naprzód II Czyżowice 10 maja, 17:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 3-0 LKS Wojnowice 9 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Naprzód 37 Krzyżkowice 1-2 Strzelec Rzuchów 9 maja, 17:00

Kolejka 21 - 16-17 maja

Pauza: Przyszłość II Rogów.
 
Naprzód 37 Krzyżkowice 10-0 LKS Zabełków 16 maja, 17:00
Strzelec Rzuchów 0-3 LKS Chałupki (k. Raciborza) 17 maja, 17:00
LKS Wojnowice 3-4 LKS Bieńkowice 16 maja, 17:00
Naprzód II Czyżowice 1-1 Odra Nieboczowy 17 maja, 17:00
LKS II Tworków 2-3 KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 17 maja, 16:00
LKS Olza 4-3 Płonia Racibórz 17 maja, 17:00

Kolejka 22 - 23-24 maja

Pauza: Odra Nieboczowy.
 
LKS Zabełków 1-10 LKS Olza 23 maja, 16:00
Płonia Racibórz 5-1 LKS II Tworków 23 maja, 17:00
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 3-4 Naprzód II Czyżowice 23 maja, 17:00
Przyszłość II Rogów 3-0 LKS Wojnowice 24 maja, 17:00
LKS Bieńkowice 3-1 Strzelec Rzuchów 24 maja, 17:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 3-0 Naprzód 37 Krzyżkowice 23 maja, 17:00

Kolejka 23 - 30-31 maja

Pauza: KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski).
 
LKS Chałupki (k. Raciborza) 7-1 LKS Zabełków 30 maja, 17:00
Naprzód 37 Krzyżkowice 1-0 LKS Bieńkowice 30 maja, 17:00
Strzelec Rzuchów 5-2 Przyszłość II Rogów 31 maja, 17:00
LKS Wojnowice 3-5 Odra Nieboczowy 30 maja, 17:00
Naprzód II Czyżowice 4-4 Płonia Racibórz 30 maja, 17:00
LKS II Tworków 2-6 LKS Olza 31 maja, 16:00

Kolejka 24 - 4 czerwca

Pauza: Płonia Racibórz.
 
LKS Zabełków 3-2 LKS II Tworków 4 czerwca, 14:00
LKS Olza 3-0 Naprzód II Czyżowice 4 czerwca, 14:00
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 6-0 LKS Wojnowice 4 czerwca, 14:00
Odra Nieboczowy 0-5 Strzelec Rzuchów 4 czerwca, 14:00
Przyszłość II Rogów 1-0 Naprzód 37 Krzyżkowice 4 czerwca, 14:00
LKS Bieńkowice 3-0 LKS Chałupki (k. Raciborza) 4 czerwca, 14:00

Kolejka 25 - 6 czerwca

Pauza: LKS Olza.
 
LKS II Tworków 3-1 Naprzód II Czyżowice 6 czerwca, 14:00
LKS Bieńkowice 7-4 LKS Zabełków 6 czerwca, 17:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 4-3 Przyszłość II Rogów 6 czerwca, 17:00
Naprzód 37 Krzyżkowice 4-0 Odra Nieboczowy 6 czerwca, 17:00
Strzelec Rzuchów 3-1 KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 6 czerwca, 17:00
LKS Wojnowice 3-2 Płonia Racibórz 6 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 14 czerwca

Pauza: LKS II Tworków.
 
LKS Zabełków 2-6 Naprzód II Czyżowice 14 czerwca, 17:00
LKS Olza 3-2 LKS Wojnowice 14 czerwca, 17:00
Płonia Racibórz 3-5 Strzelec Rzuchów 14 czerwca, 17:00
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 2-2 Naprzód 37 Krzyżkowice 14 czerwca, 17:00
Odra Nieboczowy 2-3 LKS Chałupki (k. Raciborza) 14 czerwca, 17:00
Przyszłość II Rogów 6-0 LKS Bieńkowice 14 czerwca, 17:00

Baraże o udział w klasie A (Racibórz)

Klasa A 2014/2015 (Racibórz)

Klasa B 2014/2015 (Racibórz II)

Klasa C 2014/2015 (Racibórz)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas