[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2014/2015, grupa: Racibórz II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Brzezie (Racibórz) 26 57 18 3 5 91-37 11 1 1 51-11 7 2 4 40-26
2.  Zgoda Zawada Książęca 26 51 16 3 7 72-40 10 2 1 37-12 6 1 6 35-28
3.  Płomień Kobyla 26 50 16 2 8 110-53 9 1 3 50-14 7 1 5 60-39
4.  LKS Adamowice 26 46 14 4 8 59-54 9 2 2 33-18 5 2 6 26-36
5.  LKS Lyski 26 42 13 3 10 72-58 8 1 4 49-24 5 2 6 23-34
6.  LKS Ruda Kozielska 26 41 12 5 9 64-55 8 2 3 36-24 4 3 6 28-31
7.  Dąb II Gaszowice 26 38 11 5 10 76-69 7 2 4 41-35 4 3 6 35-34 2 3 1 0 1 6-5
8.  LKS 07 Markowice (Racibórz) 26 38 12 2 12 45-37 6 1 6 27-21 6 1 6 18-16 2 3 1 0 1 5-6
9.  Sparta Babice 26 36 11 3 12 60-73 8 2 3 38-25 3 1 9 22-48 2 3 1 0 1 3-2
10.  LKS Górki Śląskie 26 36 10 6 10 36-62 6 4 3 22-26 4 2 7 14-36 2 3 1 0 1 2-3
11.  LKS Rudnik (k. Raciborza) 26 29 9 2 15 69-85 6 1 6 43-39 3 1 9 26-46
12.  LKS Pstrążna 26 23 6 5 15 37-72 2 2 9 16-43 4 3 6 21-29
13.  LKS Grzegorzowice 26 18 5 3 18 47-85 4 2 7 33-36 1 1 11 14-49
14.  LKS Siedliska 26 17 5 2 19 37-95 3 1 9 23-48 2 1 10 14-47

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 LKS Brzezie (Racibórz)    4-1 2-0 1-1 6-0 2-3 4-2 2-1 6-1 5-1 5-0 5-0 3-1 6-0 
 2 Zgoda Zawada Książęca1-0     4-3 0-3* 3-1 2-0 1-1 1-0 4-1 7-1 5-1 1-0 7-0 1-1 
 3 Płomień Kobyla1-2 4-0     6-0 4-0 4-1 3-5 0-1 4-1 5-0 5-2 1-1 2-0 11-1 
 4 LKS Adamowice1-0 4-2 2-5     4-0 4-3 1-1 1-0 1-0 5-0 5-2 0-2 2-2 3-1 
 5 LKS Lyski5-4 0-3* 10-2 1-4     5-2 3-1 0-1 8-1 0-0 6-1 2-3 6-1 3-1 
 6 LKS Ruda Kozielska2-5 3-4 2-6 3-2 1-1     2-1 2-1 2-0 1-1 6-0 5-3 2-0 5-0 
 7 Dąb II Gaszowice3-9 1-4 0-3 8-1 4-3 4-3     4-2 3-3 1-2 4-2 2-2 5-1 2-0 
 8 LKS 07 Markowice (Racibórz)0-0 2-1 0-6 5-1 1-2 0-3 3-2     5-0 4-0 1-3 0-1 1-2 5-0 
 9 Sparta Babice2-4 1-3 8-2 2-0 3-3 2-2 5-2 1-0     2-0 4-2 1-5 4-0 3-2 
 10 LKS Górki Śląskie2-2 3-2 0-10 2-1 1-2 2-2 2-2 0-2 2-1     2-1 0-0 5-1 1-0 
 11 LKS Rudnik (k. Raciborza)6-4 3-2 4-4 2-3 0-4 3-1 3-4 2-3 3-4 3-4     5-1 7-4 2-1 
 12 LKS Pstrążna0-5 1-1 1-8 2-5 3-1 0-2 0-6 1-4 1-2 0-3 2-2     2-0 3-4 
 13 LKS Grzegorzowice2-3 1-5 4-3 2-3 3-4 2-2 7-3 1-1 5-0 0-2 0-6 4-1     2-3 
 14 LKS Siedliska1-2 1-7 2-8 2-2 1-2 1-4 0-5 1-2 4-8 3-0 1-4 3-2 3-2     

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

LKS Rudnik (k. Raciborza) 0-4 LKS Lyski 16 sierpnia, 17:00
LKS Grzegorzowice 2-2 LKS Ruda Kozielska 17 sierpnia, 16:00
LKS Siedliska 0-5 Dąb II Gaszowice 24 września, 16:00
LKS Górki Śląskie 2-1 Sparta Babice 16 sierpnia, 17:00
LKS Pstrążna 1-8 Płomień Kobyla 17 sierpnia, 17:00
LKS Adamowice 1-0 LKS Brzezie (Racibórz) 17 sierpnia, 15:00
Zgoda Zawada Książęca 1-0 LKS 07 Markowice (Racibórz) 17 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

LKS Lyski 0-1 LKS 07 Markowice (Racibórz) 23 sierpnia, 17:00
LKS Brzezie (Racibórz) 4-1 Zgoda Zawada Książęca 24 sierpnia, 16:00
Płomień Kobyla 6-0 LKS Adamowice 23 sierpnia, 17:00
Sparta Babice 1-5 LKS Pstrążna 24 sierpnia, 17:00
Dąb II Gaszowice 1-2 LKS Górki Śląskie 24 sierpnia, 17:00
LKS Ruda Kozielska 5-0 LKS Siedliska 10 września, 16:30
LKS Rudnik (k. Raciborza) 7-4 LKS Grzegorzowice 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

LKS Grzegorzowice 3-4 LKS Lyski 31 sierpnia, 16:00
LKS Siedliska 1-4 LKS Rudnik (k. Raciborza) 30 sierpnia, 17:00
LKS Górki Śląskie 2-2 LKS Ruda Kozielska 30 sierpnia, 17:00
LKS Pstrążna 0-6 Dąb II Gaszowice 31 sierpnia, 17:00
LKS Adamowice 1-0 Sparta Babice 31 sierpnia, 15:00
Zgoda Zawada Książęca 4-3 Płomień Kobyla 31 sierpnia, 17:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 0-0 LKS Brzezie (Racibórz) 31 sierpnia, 15:00

Kolejka 4 - 6-7 września

LKS Lyski 5-4 LKS Brzezie (Racibórz) 6 września, 16:00
Płomień Kobyla 0-1 LKS 07 Markowice (Racibórz) 6 września, 17:00
Sparta Babice 1-3 Zgoda Zawada Książęca 6 września, 16:00
Dąb II Gaszowice 8-1 LKS Adamowice 7 września, 16:00
LKS Ruda Kozielska 5-3 LKS Pstrążna 7 września, 15:00
LKS Grzegorzowice 2-3 LKS Siedliska 7 września, 16:00
LKS Górki Śląskie 2-1 LKS Rudnik (k. Raciborza) 6 września, 16:00

Kolejka 5 - 13-14 września

LKS Siedliska 1-2 LKS Lyski 13 września, 16:00
LKS Górki Śląskie 5-1 LKS Grzegorzowice 13 września, 16:00
LKS Pstrążna 2-2 LKS Rudnik (k. Raciborza) 13 września, 16:00
LKS Adamowice 4-3 LKS Ruda Kozielska 14 września, 15:00
Zgoda Zawada Książęca 1-1 Dąb II Gaszowice 14 września, 16:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 5-0 Sparta Babice 14 września, 15:00
LKS Brzezie (Racibórz) 2-0 Płomień Kobyla 14 września, 16:00

Kolejka 6 - 20-21 września

LKS Lyski 10-2 Płomień Kobyla 20 września, 16:00
Sparta Babice 2-4 LKS Brzezie (Racibórz) 20 września, 16:00
Dąb II Gaszowice 4-2 LKS 07 Markowice (Racibórz) 21 września, 16:00
LKS Ruda Kozielska 3-4 Zgoda Zawada Książęca 21 września, 15:00
LKS Rudnik (k. Raciborza) 2-3 LKS Adamowice 20 września, 16:00
LKS Grzegorzowice 4-1 LKS Pstrążna 21 września, 16:00
LKS Siedliska 3-0 LKS Górki Śląskie 20 września, 16:00

Kolejka 7 - 27-28 września

LKS Górki Śląskie 1-2 LKS Lyski 27 września, 16:00
LKS Adamowice 2-2 LKS Grzegorzowice 28 września, 15:00
Zgoda Zawada Książęca 5-1 LKS Rudnik (k. Raciborza) 28 września, 16:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 0-3 LKS Ruda Kozielska 28 września, 15:00
LKS Brzezie (Racibórz) 4-2 Dąb II Gaszowice 27 września, 16:00
Płomień Kobyla 4-1 Sparta Babice 28 września, 15:00
LKS Pstrążna 3-4 LKS Siedliska 27 września, 16:00

Kolejka 8 - 4-5 października

LKS Lyski 8-1 Sparta Babice 4 października, 15:00
Dąb II Gaszowice 0-3 Płomień Kobyla 5 października, 15:00
LKS Ruda Kozielska 2-5 LKS Brzezie (Racibórz) 5 października, 15:00
LKS Rudnik (k. Raciborza) 2-3 LKS 07 Markowice (Racibórz) 4 października, 15:00
LKS Grzegorzowice 1-5 Zgoda Zawada Książęca 5 października, 15:00
LKS Górki Śląskie 0-0 LKS Pstrążna 4 października, 15:00
LKS Siedliska 2-2 LKS Adamowice 4 października, 15:00

Kolejka 9 - 11-12 października

LKS Pstrążna 3-1 LKS Lyski 11 października, 15:00
LKS Adamowice 5-0 LKS Górki Śląskie 12 października, 15:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 1-2 LKS Grzegorzowice 12 października, 15:00
LKS Brzezie (Racibórz) 5-0 LKS Rudnik (k. Raciborza) 12 października, 15:00
Płomień Kobyla 4-1 LKS Ruda Kozielska 12 października, 15:00
Sparta Babice 5-2 Dąb II Gaszowice 11 października, 15:00
Zgoda Zawada Książęca 1-1 LKS Siedliska

Kolejka 10 - 18-19 października

LKS Lyski 3-1 Dąb II Gaszowice 18 października, 15:00
LKS Ruda Kozielska 2-0 Sparta Babice 19 października, 15:00
LKS Rudnik (k. Raciborza) 4-4 Płomień Kobyla 18 października, 15:00
LKS Grzegorzowice 2-3 LKS Brzezie (Racibórz) 19 października, 15:00
LKS Górki Śląskie 3-2 Zgoda Zawada Książęca 18 października, 15:00
LKS Pstrążna 2-5 LKS Adamowice 18 października, 15:00
LKS Siedliska 1-2 LKS 07 Markowice (Racibórz) 18 października, 15:00

Kolejka 11 - 25-26 października

LKS Adamowice 4-0 LKS Lyski 26 października, 14:00
Zgoda Zawada Książęca 1-0 LKS Pstrążna 26 października, 14:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 4-0 LKS Górki Śląskie 26 października, 14:00
Płomień Kobyla 2-0 LKS Grzegorzowice 26 października, 14:00
Sparta Babice 4-2 LKS Rudnik (k. Raciborza) 25 października, 14:00
Dąb II Gaszowice 4-3 LKS Ruda Kozielska 26 października, 14:00
LKS Brzezie (Racibórz) 6-0 LKS Siedliska 26 października, 14:00

Kolejka 12 - 2 listopada

LKS Lyski 5-2 LKS Ruda Kozielska 2 listopada, 13:30
LKS Rudnik (k. Raciborza) 3-4 Dąb II Gaszowice 2 listopada, 13:30
LKS Grzegorzowice 5-0 Sparta Babice 2 listopada, 13:30
LKS Górki Śląskie 2-2 LKS Brzezie (Racibórz) 2 listopada, 13:30
LKS Pstrążna 1-4 LKS 07 Markowice (Racibórz) 2 listopada, 13:30
LKS Adamowice 4-2 Zgoda Zawada Książęca 2 listopada, 13:30
LKS Siedliska 2-8 Płomień Kobyla 2 listopada, 13:30

Kolejka 13 - 9 listopada

Zgoda Zawada Książęca 3-1 LKS Lyski 9 listopada, 13:30
LKS 07 Markowice (Racibórz) 5-1 LKS Adamowice 9 listopada, 13:30
LKS Brzezie (Racibórz) 5-0 LKS Pstrążna 9 listopada, 13:30
Płomień Kobyla 5-0 LKS Górki Śląskie 9 listopada, 13:30
Dąb II Gaszowice 5-1 LKS Grzegorzowice 9 listopada, 13:30
LKS Ruda Kozielska 6-0 LKS Rudnik (k. Raciborza) 9 listopada, 13:30
Sparta Babice 3-2 LKS Siedliska 9 listopada, 13:30

Kolejka 14 - 28-29 marca

LKS Lyski 6-1 LKS Rudnik (k. Raciborza) 28 marca, 15:00
LKS Ruda Kozielska 2-0 LKS Grzegorzowice 29 marca, 15:00
Sparta Babice 2-0 LKS Górki Śląskie 28 marca, 15:00
Płomień Kobyla 1-1 LKS Pstrążna 29 marca, 15:00
LKS Brzezie (Racibórz) 1-1 LKS Adamowice 29 marca, 15:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 2-1 Zgoda Zawada Książęca 29 marca, 15:00
Dąb II Gaszowice 2-0 LKS Siedliska 29 marca, 15:00

Kolejka 15 - 4 kwietnia

LKS 07 Markowice (Racibórz) 1-2 LKS Lyski 4 kwietnia, 11:00
Zgoda Zawada Książęca 1-0 LKS Brzezie (Racibórz) 4 kwietnia, 11:00
LKS Adamowice 2-5 Płomień Kobyla 4 kwietnia, 11:00
LKS Pstrążna 1-2 Sparta Babice 4 kwietnia, 11:00
LKS Górki Śląskie 2-2 Dąb II Gaszowice 4 kwietnia, 11:00
LKS Grzegorzowice 0-6 LKS Rudnik (k. Raciborza) 4 kwietnia, 11:00
LKS Siedliska 1-4 LKS Ruda Kozielska 4 kwietnia, 11:00

Kolejka 16 - 11-12 kwietnia

LKS Lyski 6-1 LKS Grzegorzowice 11 kwietnia, 16:00
LKS Ruda Kozielska 1-1 LKS Górki Śląskie 12 kwietnia, 15:00
Dąb II Gaszowice 2-2 LKS Pstrążna 12 kwietnia, 16:00
Sparta Babice 2-0 LKS Adamowice 12 kwietnia, 16:00
Płomień Kobyla 4-0 Zgoda Zawada Książęca 12 kwietnia, 15:00
LKS Brzezie (Racibórz) 2-1 LKS 07 Markowice (Racibórz) 12 kwietnia, 16:00
LKS Rudnik (k. Raciborza) 2-1 LKS Siedliska 11 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 18-19 kwietnia

LKS Rudnik (k. Raciborza) 3-4 LKS Górki Śląskie 18 kwietnia, 16:00
LKS Brzezie (Racibórz) 6-0 LKS Lyski 19 kwietnia, 16:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 0-6 Płomień Kobyla 19 kwietnia, 15:00
Zgoda Zawada Książęca 4-1 Sparta Babice 19 kwietnia, 16:00
LKS Adamowice 1-1 Dąb II Gaszowice 19 kwietnia, 15:00
LKS Pstrążna 0-2 LKS Ruda Kozielska 19 kwietnia, 14:30
LKS Siedliska 3-2 LKS Grzegorzowice 18 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 25-26 kwietnia

LKS Grzegorzowice 0-2 LKS Górki Śląskie 26 kwietnia, 16:00
LKS Rudnik (k. Raciborza) 5-1 LKS Pstrążna 25 kwietnia, 16:00
LKS Ruda Kozielska 3-2 LKS Adamowice 26 kwietnia, 15:00
Dąb II Gaszowice 1-4 Zgoda Zawada Książęca 26 kwietnia, 16:00
Sparta Babice 1-0 LKS 07 Markowice (Racibórz) 25 kwietnia, 16:00
Płomień Kobyla 1-2 LKS Brzezie (Racibórz) 26 kwietnia, 15:00
LKS Lyski 3-1 LKS Siedliska 25 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 2-3 maja

Płomień Kobyla 4-0 LKS Lyski 3 maja, 15:00
LKS Brzezie (Racibórz) 6-1 Sparta Babice 1 maja, 16:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 3-2 Dąb II Gaszowice 2 maja, 17:00
Zgoda Zawada Książęca 2-0 LKS Ruda Kozielska 3 maja, 17:00
LKS Adamowice 5-2 LKS Rudnik (k. Raciborza) 3 maja, 15:00
LKS Pstrążna 2-0 LKS Grzegorzowice 3 maja, 14:30
LKS Górki Śląskie 1-0 LKS Siedliska 1 maja, 15:00

Kolejka 20 - 9-10 maja

LKS Lyski 0-0 LKS Górki Śląskie 9 maja, 17:00
LKS Grzegorzowice 2-3 LKS Adamowice 9 maja, 17:00
LKS Rudnik (k. Raciborza) 3-2 Zgoda Zawada Książęca 9 maja, 17:00
LKS Ruda Kozielska 2-1 LKS 07 Markowice (Racibórz) 10 maja, 15:00
Dąb II Gaszowice 3-9 LKS Brzezie (Racibórz) 9 maja, 17:00
Sparta Babice 8-2 Płomień Kobyla 9 maja, 17:00
LKS Siedliska 3-2 LKS Pstrążna 9 maja, 17:00

Kolejka 21 - 16-17 maja

Sparta Babice 3-3 LKS Lyski 16 maja, 17:00
Płomień Kobyla 3-5 Dąb II Gaszowice 17 maja, 15:00
LKS Brzezie (Racibórz) 2-3 LKS Ruda Kozielska 17 maja, 16:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 1-3 LKS Rudnik (k. Raciborza) 17 maja, 15:00
Zgoda Zawada Książęca 7-0 LKS Grzegorzowice 17 maja, 17:00
LKS Pstrążna 0-3 LKS Górki Śląskie 17 maja, 14:30
LKS Adamowice 3-1 LKS Siedliska 17 maja, 15:00

Kolejka 22 - 23-24 maja

LKS Lyski 2-3 LKS Pstrążna 23 maja, 17:00
LKS Górki Śląskie 2-1 LKS Adamowice 23 maja, 17:00
LKS Grzegorzowice 1-1 LKS 07 Markowice (Racibórz) 24 maja, 16:00
LKS Rudnik (k. Raciborza) 6-4 LKS Brzezie (Racibórz) 23 maja, 17:00
LKS Ruda Kozielska 2-6 Płomień Kobyla 23 maja, 15:00
Dąb II Gaszowice 3-3 Sparta Babice 23 maja, 17:00
LKS Siedliska 1-7 Zgoda Zawada Książęca 23 maja, 17:00

Kolejka 23 - 30-31 maja

Dąb II Gaszowice 4-3 LKS Lyski 30 maja, 17:00
Sparta Babice 2-2 LKS Ruda Kozielska 30 maja, 17:00
Płomień Kobyla 5-2 LKS Rudnik (k. Raciborza) 31 maja, 15:00
LKS Brzezie (Racibórz) 3-1 LKS Grzegorzowice 31 maja, 16:00
Zgoda Zawada Książęca 7-1 LKS Górki Śląskie 31 maja, 17:00
LKS Adamowice 0-2 LKS Pstrążna 31 maja, 15:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 5-0 LKS Siedliska 30 maja, 17:00

Kolejka 24 - 4 czerwca

LKS Lyski 1-4 LKS Adamowice 4 czerwca, 14:00
LKS Pstrążna 1-1 Zgoda Zawada Książęca 4 czerwca, 14:00
LKS Górki Śląskie 0-2 LKS 07 Markowice (Racibórz) 4 czerwca, 14:00
LKS Grzegorzowice 4-3 Płomień Kobyla 4 czerwca, 14:00
LKS Rudnik (k. Raciborza) 3-4 Sparta Babice 4 czerwca, 14:00
LKS Ruda Kozielska 2-1 Dąb II Gaszowice 4 czerwca, 14:00
LKS Siedliska 1-2 LKS Brzezie (Racibórz) 4 czerwca, 14:00

Kolejka 25 - 6 czerwca

LKS Ruda Kozielska 1-1 LKS Lyski 6 czerwca, 17:00
Dąb II Gaszowice 4-2 LKS Rudnik (k. Raciborza) 6 czerwca, 17:00
Sparta Babice 4-0 LKS Grzegorzowice 6 czerwca, 17:00
LKS Brzezie (Racibórz) 5-1 LKS Górki Śląskie 6 czerwca, 17:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 0-1 LKS Pstrążna 6 czerwca, 17:00
Zgoda Zawada Książęca 0-3 LKS Adamowice 6 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 5-4
Płomień Kobyla 11-1 LKS Siedliska 6 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 14 czerwca

LKS Lyski 0-3 Zgoda Zawada Książęca 14 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 3-3; w drużynie gospodarzy wystąpili nieuprawnieni zawodnicy
LKS Adamowice 1-0 LKS 07 Markowice (Racibórz) 14 czerwca, 17:00
LKS Pstrążna 0-5 LKS Brzezie (Racibórz) 14 czerwca, 17:00
LKS Górki Śląskie 0-10 Płomień Kobyla 14 czerwca, 17:00
LKS Grzegorzowice 7-3 Dąb II Gaszowice 14 czerwca, 17:00
LKS Rudnik (k. Raciborza) 3-1 LKS Ruda Kozielska 14 czerwca, 17:00
LKS Siedliska 4-8 Sparta Babice 14 czerwca, 17:00

Baraże o udział w klasie A (Racibórz)

Klasa A 2014/2015 (Racibórz)

Klasa B 2014/2015 (Racibórz I)

Klasa C 2014/2015 (Racibórz)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas