[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa C 2014/2015, grupa: Racibórz
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Jankowice 17 40 13 1 3 72-22 8 0 1 38-7 5 1 2 34-15
2.  Unia II Turza Śląska 17 35 11 2 4 62-28 7 1 1 39-11 4 1 3 23-17 2 3 1 0 1 4-2
3.  LKS Dzimierz 17 35 11 2 4 50-21 6 1 1 28-6 5 1 3 22-15 2 3 1 0 1 2-4
4.  LKS Bolesław 17 33 10 3 4 52-45 6 2 1 29-19 4 1 3 23-26
5.  Naprzód II Zawada (Wodzisław Śląski) 17 27 8 3 6 42-43 6 1 1 31-15 2 2 5 11-28
6.  Rozwój Bełsznica 17 26 8 2 7 50-44 6 1 2 33-16 2 1 5 17-28
7.  LKS II Pawłów 17 16 5 1 11 37-72 5 0 4 30-31 0 1 7 7-41
8.  LKS II Czernica 9 7 2 1 6 16-25 0 0 2 0-6 2 1 4 16-19
9.  KS Pietraszyn 17 6 1 3 13 20-71 1 3 5 13-24 0 0 8 7-47
10.  Naprzód II Borucin 17 9 3 0 14 26-56 3 0 6 23-28 0 0 8 3-28
LKS Bogunice wycofał się przed rozpoczęciem rozgrywek.
LKS II Czernica został dokooptowany do rozgrywek w przerwie zimowej.
Naprzód II Borucin wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 LKS Jankowice    3-0* 2-3 9-4 6-0 4-0 3-0 3-0 5-0 3-0* 
 2 Unia II Turza Śląska0-4     3-0 3-3 4-1 6-1 3-0* 4-2 9-0 7-0 
 3 LKS Dzimierz0-3 2-1     8-0 4-0 0-0 3-0* 8-2 3-0 
 4 LKS Bolesław3-2 3-3 2-1     5-2 1-5 5-1 3-3 4-0 3-2 
 5 Naprzód II Zawada (Wodzisław Śląski)4-6 6-2 1-1 3-2     2-1 11-2 1-0 3-1 
 6 Rozwój Bełsznica2-0 0-5 5-2 1-2 3-3     9-1 6-2 4-1 3-0* 
 7 LKS II Pawłów1-8 1-6 2-4 1-6 5-0 5-2     3-2 9-3 3-0* 
 8 LKS II Czernica0-5 0-1     
 9 KS Pietraszyn3-3 2-3 0-3 1-3 1-1 2-6 1-1 0-4     3-0* 
 10 Naprzód II Borucin2-8 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 8-2 6-2 0-3* 7-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 30-31 sierpnia

Pauza: LKS Jankowice, LKS II Czernica.
 
Rozwój Bełsznica 0-5 Unia II Turza Śląska 31 sierpnia, 17:00
LKS Bolesław 3-2 Naprzód II Borucin 31 sierpnia, 16:00
KS Pietraszyn 1-1 Naprzód II Zawada (Wodzisław Śląski) 30 sierpnia, 17:00
LKS II Pawłów 2-4 LKS Dzimierz 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 6-7 września

Pauza: Naprzód II Zawada (Wodzisław Śląski), LKS II Czernica.
 
Unia II Turza Śląska 3-0 LKS Dzimierz 6 września, 16:00
Naprzód II Borucin 7-1 KS Pietraszyn 6 września, 15:00
Rozwój Bełsznica 1-2 LKS Bolesław 7 września, 16:00
LKS II Pawłów 1-8 LKS Jankowice 6 września, 16:00

Kolejka 3 - 13-14 września

Pauza: Naprzód II Borucin, LKS II Czernica.
 
LKS Bolesław 3-3 Unia II Turza Śląska 14 września, 11:00
KS Pietraszyn 2-6 Rozwój Bełsznica 14 września, 15:00
LKS II Pawłów 5-0 Naprzód II Zawada (Wodzisław Śląski) 13 września, 16:00
LKS Dzimierz 0-3 LKS Jankowice 14 września, 16:00

Kolejka 4 - 20-21 września

Pauza: LKS II Czernica, Rozwój Bełsznica.
 
Unia II Turza Śląska 0-4 LKS Jankowice 20 września, 16:00
Naprzód II Zawada (Wodzisław Śląski) 1-1 LKS Dzimierz 21 września, 16:00
Naprzód II Borucin 6-2 LKS II Pawłów 21 września, 16:00
LKS Bolesław 4-0 KS Pietraszyn 21 września, 16:00

Kolejka 5 - 27-28 września

Pauza: LKS Bolesław, LKS II Czernica.
 
KS Pietraszyn 2-3 Unia II Turza Śląska 27 września, 16:00
LKS II Pawłów 5-2 Rozwój Bełsznica 27 września, 16:00
LKS Dzimierz 3-0 Naprzód II Borucin 27 września, 16:00
LKS Jankowice 6-0 Naprzód II Zawada (Wodzisław Śląski) 28 września, 15:00

Kolejka 6 - 4-5 października

Pauza: LKS II Czernica, KS Pietraszyn.
 
Unia II Turza Śląska 4-1 Naprzód II Zawada (Wodzisław Śląski) 4 października, 15:00
Naprzód II Borucin 2-8 LKS Jankowice 5 października, 15:00
Rozwój Bełsznica 5-2 LKS Dzimierz 5 października, 15:00
LKS Bolesław 5-1 LKS II Pawłów 5 października, 15:00

Kolejka 7 - 11-12 października

Pauza: Unia II Turza Śląska, LKS II Czernica.
 
LKS II Pawłów 9-3 KS Pietraszyn 11 października, 15:00
LKS Dzimierz 8-0 LKS Bolesław 11 października, 15:00
LKS Jankowice 4-0 Rozwój Bełsznica 12 października, 15:00
Naprzód II Zawada (Wodzisław Śląski) 3-1 Naprzód II Borucin 12 października, 15:00

Kolejka 8 - 18-19 października

Pauza: LKS II Pawłów, LKS II Czernica.
 
Unia II Turza Śląska 7-0 Naprzód II Borucin 18 października, 15:00
Rozwój Bełsznica 3-3 Naprzód II Zawada (Wodzisław Śląski) 19 października, 15:00
LKS Bolesław 3-2 LKS Jankowice 19 października, 15:00
KS Pietraszyn 0-3 LKS Dzimierz 18 października, 15:00

Kolejka 9 - 25-26 października

Pauza: LKS Dzimierz, LKS II Czernica.
 
LKS II Pawłów 1-6 Unia II Turza Śląska 25 października, 14:00
LKS Jankowice 5-0 KS Pietraszyn 26 października, 14:00
Naprzód II Zawada (Wodzisław Śląski) 3-2 LKS Bolesław 25 października, 14:00
Naprzód II Borucin 8-2 Rozwój Bełsznica 25 października, 14:00

Kolejka 10 - 11-12 kwietnia

Unia II Turza Śląska 6-1 Rozwój Bełsznica 11 kwietnia, 16:00
Naprzód II Borucin 0-3 LKS Bolesław
(wo)
Naprzód II Zawada (Wodzisław Śląski) 1-0 KS Pietraszyn 11 kwietnia, 16:00
LKS Dzimierz 3-0 LKS II Pawłów 11 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 2-2
LKS Jankowice 3-0 LKS II Czernica 11 kwietnia, 15:00

Kolejka 11 - 18-19 kwietnia

LKS Jankowice 3-0 LKS II Pawłów 19 kwietnia, 15:00
LKS Dzimierz 2-1 Unia II Turza Śląska 18 kwietnia, 16:00
KS Pietraszyn 3-0 Naprzód II Borucin
(wo)
LKS Bolesław 1-5 Rozwój Bełsznica 19 kwietnia, 16:00
LKS II Czernica 0-1 Naprzód II Zawada (Wodzisław Śląski) 19 kwietnia, 16:00

Kolejka 12 - 25-26 kwietnia

Unia II Turza Śląska 3-3 LKS Bolesław 26 kwietnia, 16:00
Rozwój Bełsznica 4-1 KS Pietraszyn 26 kwietnia, 16:00
Naprzód II Zawada (Wodzisław Śląski) 11-2 LKS II Pawłów 25 kwietnia, 16:00
LKS Jankowice 2-3 LKS Dzimierz 26 kwietnia, 15:00
Naprzód II Borucin 0-3 LKS II Czernica
(wo)

Kolejka 13 - 2-3 maja

LKS Jankowice 3-0 Unia II Turza Śląska 3 maja, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
LKS Dzimierz 4-0 Naprzód II Zawada (Wodzisław Śląski) 2 maja, 17:00
LKS II Pawłów 3-0 Naprzód II Borucin
(wo)
KS Pietraszyn 1-3 LKS Bolesław 2 maja, 17:00
Rozwój Bełsznica 6-2 LKS II Czernica 1 maja, 14:00

Kolejka 14 - 9-10 maja

Unia II Turza Śląska 9-0 KS Pietraszyn 10 maja, 17:00
Rozwój Bełsznica 9-1 LKS II Pawłów 10 maja, 17:00
Naprzód II Borucin 0-3 LKS Dzimierz
(wo)
Naprzód II Zawada (Wodzisław Śląski) 4-6 LKS Jankowice 9 maja, 17:00
LKS Bolesław 3-3 LKS II Czernica 10 maja, 16:00

Kolejka 15 - 16-17 maja

Naprzód II Zawada (Wodzisław Śląski) 6-2 Unia II Turza Śląska 17 maja, 17:00
LKS Jankowice 3-0 Naprzód II Borucin
(wo)
LKS Dzimierz 0-0 Rozwój Bełsznica 16 maja, 17:00
LKS II Pawłów 1-6 LKS Bolesław 17 maja, 17:00
KS Pietraszyn 0-4 LKS II Czernica 17 maja, 17:00

Kolejka 16 - 23-24 maja

KS Pietraszyn 1-1 LKS II Pawłów 23 maja, 17:00
LKS Bolesław 2-1 LKS Dzimierz 24 maja, 16:00
Rozwój Bełsznica 2-0 LKS Jankowice 24 maja, 17:00
Naprzód II Borucin 0-3 Naprzód II Zawada (Wodzisław Śląski)
(wo)
Unia II Turza Śląska 4-2 LKS II Czernica 24 maja, 17:00

Kolejka 17 - 31 maja

Naprzód II Borucin 0-3 Unia II Turza Śląska
(wo)
Naprzód II Zawada (Wodzisław Śląski) 2-1 Rozwój Bełsznica 31 maja, 17:00
LKS Jankowice 9-4 LKS Bolesław 31 maja, 17:00
LKS Dzimierz 8-2 KS Pietraszyn 31 maja, 17:00
LKS II Pawłów 3-2 LKS II Czernica 31 maja, 17:00

REKLAMA

Kolejka 18 - 7 czerwca

Unia II Turza Śląska 3-0 LKS II Pawłów 7 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
KS Pietraszyn 3-3 LKS Jankowice 7 czerwca, 17:00
LKS Bolesław 5-2 Naprzód II Zawada (Wodzisław Śląski) 7 czerwca, 17:00
Rozwój Bełsznica 3-0 Naprzód II Borucin
(wo)
LKS II Czernica 0-5 LKS Dzimierz 7 czerwca, 17:00
przerwany w 17. minucie przy stanie 0-5 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy / utrzymano wynik z boiska

Klasa B 2014/2015 (Racibórz I)
Klasa B 2014/2015 (Racibórz II)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas