[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Ekstraklasa futsalu 2015/2016
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Gatta Zduńska Wola 22 49 15 4 3 90-49 9 1 1 47-24 6 3 2 43-25
2.  Pogoń 04 Szczecin 22 45 13 6 3 71-50 6 5 0 34-20 7 1 3 37-30
3.  Rekord Bielsko-Biała 22 44 13 5 4 75-49 8 1 2 38-27 5 4 2 37-22
4.  Red Devils Chojnice 22 37 10 7 5 78-54 7 4 0 54-23 3 3 5 24-31
5.  FC Toruń 22 35 10 5 7 61-50 7 3 1 37-22 3 2 6 24-28
6.  Nbit Gliwice 22 29 8 5 9 56-74 5 2 4 28-28 3 3 5 28-46
7.  Red Dragons Pniewy 22 26 8 2 12 49-59 4 1 6 25-28 4 1 6 24-31 4 9 3 0 1 10-9
8.  Euromaster Głogów 22 26 7 5 10 52-63 6 2 3 28-23 1 3 7 24-40 4 4 1 1 2 13-13
9.  GAF-Omega Gliwice 22 26 6 8 8 50-57 4 5 2 27-22 2 3 6 23-35 4 4 1 1 2 12-13
10.  Clearex Chorzów 22 23 6 5 11 53-58 3 2 6 26-29 3 3 5 27-29
11.  AZS UŚ Katowice 22 17 4 5 13 50-75 3 3 5 31-39 1 2 8 19-36
12.  Gwiazda Ruda Śląska 22 9 2 3 17 41-88 1 1 9 21-45 1 2 8 20-43
Nbit Gliwice i GAF-Omega Gliwice połączyły się po zakończeniu rozgrywek, w związku z czym dodatkowo utrzymał się AZS UŚ Katowice.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Gatta Zduńska Wola    4-3 3-2 4-2 2-2 4-5 3-1 6-0 4-2 6-3 8-3 3-1 
 2 Pogoń 04 Szczecin1-1     2-2 3-3 2-2 4-1 4-1 5-3 3-3 2-0 2-1 6-3 
 3 Rekord Bielsko-Biała2-7 4-2     2-0 5-4 2-2 3-1 4-1 4-5 4-2 2-1 6-2 
 4 Red Devils Chojnice5-1 3-3 6-6     4-1 11-4 4-1 1-1 6-1 3-3 5-0 6-2 
 5 FC Toruń2-1 3-5 4-1 2-2     6-2 3-0 6-4 3-2 3-3 2-2 3-0 
 6 Nbit Gliwice3-3 7-2 0-6 5-2 2-1     0-3 1-3 4-2 0-2 1-1 5-3 
 7 Red Dragons Pniewy2-5 3-4 1-1 1-3 1-2 1-3     4-2 2-1 5-3 3-1 2-3 
 8 Euromaster Głogów1-4 3-4 1-2 2-1 4-3 3-3 4-0     3-3 1-0 3-2 3-1 
 9 GAF-Omega Gliwice3-3 0-3 1-1 2-2 2-0 5-2 2-4 6-4     1-1 3-0 2-2 
 10 Clearex Chorzów2-8 0-1 1-6 6-1 0-3 2-3 2-3 3-3 0-0     6-1 4-0 
 11 AZS UŚ Katowice1-5 2-6 1-6 1-4 5-3 6-1 4-4 3-3 4-1 1-3     3-3 
 12 Gwiazda Ruda Śląska3-5 1-4 2-4 3-4 1-3 2-2 2-6 1-0 2-3 3-7 1-7     

REKLAMA

Kolejka 1 - 19-20 września

Nbit Gliwice 5-3 Gwiazda Ruda Śląska 20 września, 17:00
Dominik Śmiałkowski 7, Damian Wojtas 9, 15, Przemysław Dewucki 19, Zbigniew Mirga 23 - Dmytro Drozd 16, 36, Łukasz Biel 39
AZS UŚ Katowice 4-1 GAF-Omega Gliwice 19 września, 19:00
Paweł Barański 4, Tomasz Dura 26, Marcin Minkus 34, Robert Gładczak 37 - Marcin Kiełpiński 9
Rekord Bielsko-Biała 4-2 Pogoń 04 Szczecin 19 września, 18:00
Paweł Machura 1, Rafał Franz 15, 21, Kamil Kmiecik 16 - Ołeksandr Szamotij 23, Michał Kubik 36
Gatta Zduńska Wola 6-3 Clearex Chorzów 21 września, 19:30
Krzysztof Adamski 15, Daniel Krawczyk 18, Marcin Stanisławski 22, Michał Marciniak 39, 40, Michał Szymczak 40 - Michał Tkacz 14, Mariusz Seget 26, Paweł Budniak 33
Red Dragons Pniewy 4-2 Euromaster Głogów 19 września, 18:00
Adrian Skrzypek 10, 37, 38, Adam Wachoński 15 - Adrian Skrzypek 34 (s), Łukasz Pieczyński 38
Red Devils Chojnice 4-1 FC Toruń 19 września, 18:00
Ołeksandr Bondar 32, Wadym Iwanow 36, Tomasz Kriezel 38, Marco Aurélio 39 - Marcin Mikołajewicz 6

Kolejka 2 - 26-27 września

Gwiazda Ruda Śląska 3-7 Clearex Chorzów 26 września, 17:00
Jewhen Danyłejko 3, Krzysztof Salisz 23 (s), Dmytro Drozd 35 - Bartosz Siadul 12, Paweł Budniak 13, 15, 40, Wojciech Działach 27 (s), Mariusz Seget 34, Mateusz Omylak 36
Pogoń 04 Szczecin 1-1 Gatta Zduńska Wola 28 września, 20:30
Adam Jonczyk 8 - Daniel Krawczyk 3
GAF-Omega Gliwice 1-1 Rekord Bielsko-Biała 27 września, 17:00
Tomasz Lutecki 6 - Wojciech Łysoń 14
Red Devils Chojnice 5-0 AZS UŚ Katowice 27 września, 18:00
Łukasz Sobański 2, Wadym Iwanow 7, Ołeksandr Bondar 20, 33, Marco Aurélio 24
FC Toruń 3-0 Red Dragons Pniewy 28 września, 19:30
Marcin Mikołajewicz 11, 35, Michał Suchocki 33
Euromaster Głogów 3-3 Nbit Gliwice 25 września, 19:00
Grzegorz Nowak 17, 40, Piotr Pietruszko 39 - Przemysław Dewucki 29, 36, Kamil Musiał 32

Kolejka 3 - 3-4 października

Euromaster Głogów 3-1 Gwiazda Ruda Śląska 5 października, 19:30
Dariusz Pieczyński 17, 39, Daniel Lebiedziński 38 - Dmytro Drozd 40
Rekord Bielsko-Biała 2-0 Red Devils Chojnice 4 października, 18:00
Artur Popławski 11, Michał Marek 21
Gatta Zduńska Wola 4-2 GAF-Omega Gliwice 3 października, 18:00
Michał Marciniak 20, 39, Daniel Krawczyk 33, Mariusz Milewski 35 - Tomasz Lutecki 4, Marcin Kiełpiński 5
Clearex Chorzów 0-1 Pogoń 04 Szczecin 3 października, 18:00
Łukasz Tubacki 35
Nbit Gliwice 2-1 FC Toruń 4 października, 18:00
Zbigniew Mirga 16, Przemysław Dewucki 39 - Michał Suchocki 4
Red Dragons Pniewy 3-1 AZS UŚ Katowice 3 października, 18:00
Tomasz Dura 23 (s), Piotr Błaszyk 23, Adam Wachoński 37 - Tomasz Dura 30

Kolejka 4 - 10-11 października

Gwiazda Ruda Śląska 1-4 Pogoń 04 Szczecin 11 października, 16:00
Ariel Piasecki 38 - Artur Jurczak 21, 29, Łukasz Tubacki 21, Michał Kubik 33
GAF-Omega Gliwice 1-1 Clearex Chorzów 10 października, 17:00
Damian Ficek 32 - Mariusz Seget 28
Red Devils Chojnice 5-1 Gatta Zduńska Wola 11 października, 18:00
Ołeksandr Bondar 11, Tomasz Kriezel 25, Łukasz Sobański 25, 39, Mario Modrušan 35 - Michał Szymczak 26
Red Dragons Pniewy 1-1 Rekord Bielsko-Biała 10 października, 18:00
Oskar Stankowiak 33 - Rafał Franz 14
AZS UŚ Katowice 6-1 Nbit Gliwice 12 października, 19:30
Tomasz Dura 6, 9, 33, Krzysztof Piskorz 20, 38, Robert Gładczak 26 - Michał Włodarek 34
FC Toruń 6-4 Euromaster Głogów 10 października, 19:00
Krzysztof Elsner 3, Robert Świtoń 5, Michał Suchocki 18, Marcin Mikołajewicz 23, 36, Sylwester Kieper 24 - Mateusz Niedźwiedź 9, Łukasz Pieczyński 24, Piotr Pietruszko 33, 40

Kolejka 5 - 17-18 października

FC Toruń 3-0 Gwiazda Ruda Śląska 17 października, 18:00
Michał Wojciechowski 37, Patryk Szczepaniak 38, Mykoła Morozow 39
Gatta Zduńska Wola 3-1 Red Dragons Pniewy 11 listopada, 18:00
Mariusz Milewski 5, Arkadiusz Szypczyński 22, Daniel Krawczyk 40 - Piotr Błaszyk 29
Clearex Chorzów 6-1 Red Devils Chojnice 16 października, 18:30
Daniel Wojtyna 20, Mirosław Miozga 22, Tomasz Golly 29, 30, Paweł Budniak 35, Mateusz Omylak 37 - Sebastian Wojciechowski 29
Euromaster Głogów 3-2 AZS UŚ Katowice 17 października, 18:00
Piotr Pietruszko 16, 30, Mateusz Niedźwiedź 27 - Tomasz Dura 16, Paweł Barański 18
Nbit Gliwice 0-6 Rekord Bielsko-Biała 16 października, 19:30
Roman Wachuła 12, Radek Polášek 14, 18, 23, Rafał Franz 20, Artur Popławski 24
GAF-Omega Gliwice 0-3 Pogoń 04 Szczecin 18 października, 20:00
Artur Jurczak 28, Mateusz Gepert 34, Ołeksandr Szamotij 37

Kolejka 6 - 24-25 października

Gwiazda Ruda Śląska 2-3 GAF-Omega Gliwice 24 października, 17:00
Jewhen Danyłejko 3, Mateusz Krzymiński 4 - Damian Ficek 16, Maciej Mizgajski 34, Maksym Pautiak 38
Red Devils Chojnice 3-3 Pogoń 04 Szczecin 26 października, 19:30
Ołeksandr Bondar 26, 28, Sebastian Wojciechowski 33 - Michał Kubik 14, Ołeksandr Szamotij 21, Marek Bugański 35
Red Dragons Pniewy 5-3 Clearex Chorzów 24 października, 18:00
Łukasz Frajtag 3, 33, Adam Wachoński 24, 37, 39 - Paweł Budniak 32, Łukasz Frajtag 38 (s), Krzysztof Salisz 40
Nbit Gliwice 3-3 Gatta Zduńska Wola 25 października, 17:00
Kamil Musiał 30, Tomasz Czech 37, Michał Cygnarowski 37 - Tomasz Starowicz 29 (s), Marcin Stanisławski 31, Mariusz Milewski 39
Rekord Bielsko-Biała 4-1 Euromaster Głogów 25 października, 18:00
Artur Popławski 15, Michał Marek 16, Radek Polášek 17, Piotr Szymura 33 - Piotr Pietruszko 3
AZS UŚ Katowice 5-3 FC Toruń 24 października, 19:00
Krzysztof Piskorz 21, 38, Tomasz Szczurek 29, Paweł Barański 31, Robert Gładczak 35 - Marcin Mikołajewicz 3, Michał Wojciechowski 8, Sylwester Kieper 12

Kolejka 7 - 31 października

AZS UŚ Katowice 3-3 Gwiazda Ruda Śląska 31 października, 20:00
Paweł Baranowski 23, 24, Marcin Minkus 32 - Łukasz Biel 7, Jacek Hewlik 13, Dmytro Drozd 35
Clearex Chorzów 2-3 Nbit Gliwice 31 października, 17:00
Mirosław Miozga 39, 40 - Tomasz Starowicz 18, Tomasz Czech 30, Michał Włodarek 34
Pogoń 04 Szczecin 4-1 Red Dragons Pniewy 30 października, 20:30
Mateusz Jakubiak 5, 19, 30, Adam Jonczyk 11 - Oskar Stankowiak 36
GAF-Omega Gliwice 2-2 Red Devils Chojnice 31 października, 19:00
Tomasz Lutecki 14, Maksym Pautiak 35 - Ołeksandr Bondar 30, 32
FC Toruń 4-1 Rekord Bielsko-Biała 30 października, 18:00
Marcin Mikołajewicz 2, 16, 36, 40 - Paweł Machura 15
Euromaster Głogów 1-4 Gatta Zduńska Wola 31 października, 17:00
Piotr Pietruszko 12 - Mariusz Milewski 13, 32, 40, Michał Szymczak 36

Kolejka 8 - 7-8 listopada

Gwiazda Ruda Śląska 3-4 Red Devils Chojnice 8 listopada, 18:00
Jacek Hewlik 12, 25, Olaf Białek 21 - Tomasz Kriezel 5, Ołeksandr Bondar 18, 25, Łukasz Sobański 29
Red Dragons Pniewy 2-1 GAF-Omega Gliwice 7 listopada, 18:00
Adam Wachoński 14, 23 - João Baptista 17
Nbit Gliwice 7-2 Pogoń 04 Szczecin 8 listopada, 18:00
Tomasz Starowicz 23, Robert Satora 32, 34, Przemysław Dewucki 32, 35, 40, Tomasz Czech 37 - Ołeksandr Szamotij 18, Mateusz Jakubiak 32
Clearex Chorzów 3-3 Euromaster Głogów 9 listopada, 19:30
Mariusz Seget 3, Krzysztof Salisz 9, Mateusz Omylak 16 - Mateusz Herbuś 14, Grzegorz Nowak 18, Adrian Niedźwiecki 37
Gatta Zduńska Wola 2-2 FC Toruń 7 listopada, 18:00
Igor Sobalczyk 1, Michał Szymczak 39 - Marcin Mikołajewicz 23, Sylwester Kieper 24
Rekord Bielsko-Biała 2-1 AZS UŚ Katowice 8 listopada, 18:00
Paweł Machura 3, Artur Popławski 14 - Paweł Barański 38

Kolejka 9 - 21-22 listopada

Rekord Bielsko-Biała 6-2 Gwiazda Ruda Śląska 22 listopada, 18:00
Roman Wachuła 6, 13, Wojciech Łysoń 28, Artur Popławski 30, 40, Paweł Machura 36 - Dmytro Drozd 6, Jacek Hewlik 40
Pogoń 04 Szczecin 5-3 Euromaster Głogów 24 listopada, 19:30
Adam Jonczyk 9, 39, Mateusz Jakubiak 12, Daniel Maćkiewicz 14, Ołeksandr Szamotij 30 - Marek Bugański 13 (s), Kacper Konopacki 13, Jacek Sander 39
GAF-Omega Gliwice 5-2 Nbit Gliwice 21 listopada, 19:00
João Baptista 9, 13, Marcin Kiełpiński 11, Maksym Pautiak 23, Piotr Łopuch 35 - Tomasz Starowicz 9, 39
Red Devils Chojnice 4-1 Red Dragons Pniewy 22 listopada, 18:30
Jakub Mączkowski 3, Patryk Laskowski 12, Ołeksandr Bondar 22, Patryk Hoły 40 (s) - Piotr Błaszyk 7
AZS UŚ Katowice 1-5 Gatta Zduńska Wola 23 listopada, 19:30
Jędrzej Jasiński 22 - Daniel Krawczyk 5, 35, Michał Szymczak 7, Arkadiusz Szypczyński 12, Marcin Stanisławski 26
FC Toruń 3-3 Clearex Chorzów 21 listopada, 18:00
Krzysztof Elsner 15, Marcin Mikołajewicz 18, Michał Suchocki 30 - Mariusz Seget 14, Tomasz Golly 18, Daniel Wojtyna 21

Kolejka 10 - 28-29 listopada

Nbit Gliwice 5-2 Red Devils Chojnice 28 listopada, 18:00
Michał Cygnarowski 20, 40, Przemysław Dewucki 24, 30, Łukasz Jagiełło 36 - Sebastian Wojciechowski 40, Ołeksandr Bondar 40
Euromaster Głogów 3-3 GAF-Omega Gliwice 30 listopada, 19:00
Łukasz Pieczyński 2, Grzegorz Nowak 15 (k), Piotr Pietruszko 22 - Daniel Lebiedziński 23 (s), Piotr Łopuch 36, Marcin Kiełpiński 40
Red Dragons Pniewy 2-3 Gwiazda Ruda Śląska 28 listopada, 18:00
Adrian Skrzypek 13, Adam Wachoński 16 - Łukasz Biel 7, Jakub Haase 30, Dmytro Drozd 38
Pogoń 04 Szczecin 2-2 FC Toruń 29 listopada, 14:00
Adam Jonczyk 37, Marek Bugański 40 - Marcin Mikołajewicz 16, 27
Clearex Chorzów 6-1 AZS UŚ Katowice 28 listopada, 18:00
Mariusz Seget 6, Mateusz Omylak 18, 29, Krzysztof Salisz 27, Paweł Budniak 34, 36 - Daniel Wojtyna 27 (s)
Gatta Zduńska Wola 3-2 Rekord Bielsko-Biała 30 listopada, 19:30
Arkadiusz Szypczyński 4, Michał Marciniak 31, Daniel Krawczyk 39 - Roman Wachuła 35, 37

Kolejka 11 - 5-6 grudnia

Gatta Zduńska Wola 3-1 Gwiazda Ruda Śląska 4 grudnia, 18:00
Mariusz Milewski 30, Daniel Krawczyk 33, Michał Marciniak 39 - Jacek Hewlik 12
GAF-Omega Gliwice 2-0 FC Toruń 4 grudnia, 20:00
Maciej Mizgajski 9, Tomasz Lutecki 22
Red Devils Chojnice 1-1 Euromaster Głogów 4 grudnia, 18:00
Sebastian Wojciechowski 7 - Dariusz Pieczyński 33
Red Dragons Pniewy 1-3 Nbit Gliwice 5 grudnia, 18:00
Adam Wachoński 12 - Michał Cygnarowski 17, 36, Przemysław Dewucki 35
Rekord Bielsko-Biała 4-2 Clearex Chorzów 5 grudnia, 19:00
Paweł Machura 5, Artur Popławski 11, 34, Michał Marek 40 - Mateusz Omylak 23, 37
AZS UŚ Katowice 2-6 Pogoń 04 Szczecin 4 grudnia, 19:30
Robert Gładczak 23, Tomasz Szczurek 37 - Łukasz Tosik 7 (s), Adam Jonczyk 16, 18, 40, Michał Kubik 21, Łukasz Turbacki 36

Kolejka 12 - 16-17 stycznia

Euromaster Głogów 4-0 Red Dragons Pniewy 16 stycznia, 18:00
Piotr Pietruszko 17, Sebastian Szala 23, Grzegorz Nowak 29, Dariusz Pieczyński 36
FC Toruń 2-2 Red Devils Chojnice 16 stycznia, 18:00
Michał Suchocki 15, Cléverson 39 - Wadym Iwanow 14, Ołeksandr Bondar 29
Gwiazda Ruda Śląska 2-2 Nbit Gliwice 17 stycznia, 18:00
Jacek Hewlik 1, Serhij Łapa 15 - Kamil Musiał 33, Robert Satora 38
GAF-Omega Gliwice 3-0 AZS UŚ Katowice 18 stycznia, 20:00
Tomasz Lutecki 2, 33, 38
Pogoń 04 Szczecin 2-2 Rekord Bielsko-Biała 16 stycznia, 17:00
Artur Jurczak 3, Daniel Maćkiewicz 36 - Jan Janovský 28, Rafał Franz 30
Clearex Chorzów 2-8 Gatta Zduńska Wola 16 stycznia, 20:30
Paweł Budniak 31, 37 - Igor Sobalczyk 5, Michał Marciniak 7, 31, Michał Szymczak 8, 11, Daniel Krawczyk 29, Arkadiusz Szypczyński 33, Mateusz Olczak 40

Kolejka 13 - 23-24 stycznia

Red Dragons Pniewy 1-2 FC Toruń 8 lutego, 19:30
Adrian Skrzypek 36 - Michał Suchocki 40, Krzysztof Elsner 40
Nbit Gliwice 1-3 Euromaster Głogów 23 stycznia, 18:00
Taras Tarasowycz 24 - Kamil Kaczmar 32, 36, Mateusz Niedźwiedź 33
Clearex Chorzów 4-0 Gwiazda Ruda Śląska 7 lutego, 17:30
Paweł Budniak 18, 37, Bartosz Siadul 36, Szymon Łuszczek 37
Gatta Zduńska Wola 4-3 Pogoń 04 Szczecin 7 lutego, 18:00
Daniel Krawczyk 12, 13, Mariusz Milewski 22, 28 - Marek Bugański 14, Mateusz Gepert 21, Adam Jonczyk 40 (k)
Rekord Bielsko-Biała 4-5 GAF-Omega Gliwice 7 lutego, 18:00
Wojciech Łysoń 27, Radek Polášek 29, Artur Popławski 30, 36 - Maciej Mizgajski 4, João Baptista 5, Piotr Łopuch 21, Maksym Pautiak 35, Tomasz Lutecki 35
AZS UŚ Katowice 1-4 Red Devils Chojnice 6 lutego, 20:00
Paweł Barański 26 - Tomasz Kriezel 6, 36, 38, Marco Aurélio 25

Kolejka 14 - 30-31 stycznia

FC Toruń 6-2 Nbit Gliwice 30 stycznia, 18:00
Krzysztof Elsner 5, Karol Czyszek 6, 17, Marcin Mikołajewicz 10, 25, Michał Suchocki 38 - Tomasz Czech 11, Przemysław Dewucki 20
AZS UŚ Katowice 4-4 Red Dragons Pniewy 30 stycznia, 19:00
Tomasz Dura 17, 36, Paweł Barański 18, Jędrzej Jasiński 34 - Patryk Zdankiewicz 4, Maciej Foltyn 7, Adrian Pater 9 (s), Piotr Błaszyk 39
Gwiazda Ruda Śląska 1-0 Euromaster Głogów 30 stycznia, 18:00
Dmytro Drozd 22
Red Devils Chojnice 6-6 Rekord Bielsko-Biała 31 stycznia, 18:00
Michal Holý 9, Patryk Laskowski 16, Ołeksandr Bondar 17, 37, 38, Wadym Iwanow 27 - Kamil Kmiecik 13, 16, Wojciech Łysoń 19, Jan Janovský 21, Douglas 33, Michał Marek 34
GAF-Omega Gliwice 3-3 Gatta Zduńska Wola 30 stycznia, 19:00
Michał Grecz 10, Tomasz Lutecki 26, João Baptista 26 - Daniel Krawczyk 2, Michał Klaus 11, Marcin Stanisławski 34
Pogoń 04 Szczecin 2-0 Clearex Chorzów 31 stycznia, 14:00
Daniel Maćkiewicz 9, Adam Jonczyk 36

Kolejka 15 - 13-14 lutego

Nbit Gliwice 1-1 AZS UŚ Katowice 13 lutego, 18:00
Michał Włodarek 23 - Marcin Krzywka 39
Euromaster Głogów 4-3 FC Toruń 14 lutego, 18:00
Daniel Lebiedziński 1, 40, Sebastian Szala 25, Dariusz Pieczyński 37 - Krzysztof Elsner 12, Karol Czyszek 21, Michał Wojciechowski 33
Pogoń 04 Szczecin 6-3 Gwiazda Ruda Śląska 14 lutego, 14:00
Adam Jonczyk 6, 25, Michał Kubik 12, 14, Mateusz Jakubiak 35, Artur Jurczak 37 - Wojciech Działach 23, Dariusz Kot 33, Jacek Hewlik 40
Clearex Chorzów 0-0 GAF-Omega Gliwice 14 lutego, 17:00
Gatta Zduńska Wola 4-2 Red Devils Chojnice 15 lutego, 19:30
Arkadiusz Szypczyński 20, 30, Mariusz Milewski 21, Daniel Krawczyk 22 - Ołeksandr Bondar 34, 39
Rekord Bielsko-Biała 3-1 Red Dragons Pniewy 14 lutego, 18:00
Artur Popławski 19, Douglas 23, Michał Marek 31 - Łukasz Frajtag 13

Kolejka 16 - 20-21 lutego

AZS UŚ Katowice 3-3 Euromaster Głogów 20 lutego, 20:00
Marcin Czech 2, Paweł Barański 14, Łukasz Kuś 17 - Kamil Kaczmar 14, Damian Lebiedziński 36, Piotr Pietruszko 37
Rekord Bielsko-Biała 2-2 Nbit Gliwice 22 lutego, 19:30
Douglas 30, Roman Wachuła 36 - Michał Cygnarowski 22, Michał Włodarek 23
Pogoń 04 Szczecin 3-3 GAF-Omega Gliwice 19 lutego, 18:30
Michał Kubik 18, Adam Jonczyk 32, Mateusz Jakubiak 38 - Karol Zdunek 15, Amadeusz Pasierb 16, João Baptista 32
Gwiazda Ruda Śląska 1-3 FC Toruń 21 lutego, 18:00
Sławomir Pękala 40 - Marcin Mikołajewicz 27, 40, Michał Suchocki 32
Red Dragons Pniewy 2-5 Gatta Zduńska Wola 20 lutego, 18:00
Łukasz Frajtag 18, Adam Wachoński 35 - Michał Marciniak 23, Daniel Krawczyk 34, 37, Michał Szymczak 38, Mariusz Milewski 39
Red Devils Chojnice 3-3 Clearex Chorzów 21 lutego, 18:00
Witalij Kołesnyk 12, 27, Marco Aurélio 35 - Mateusz Omylak 4, Daniel Wojtyna 21, Mariusz Seget 21

Kolejka 17 - 27-28 lutego

Euromaster Głogów 1-2 Rekord Bielsko-Biała 27 lutego, 18:00
Kamil Kaczmar 38 - Michał Marek 31, Artur Popławski 40
FC Toruń 2-2 AZS UŚ Katowice 27 lutego, 16:00
Mykoła Morozow 25, 39 - Adrian Pater 27, Jędrzej Jasiński 40
GAF-Omega Gliwice 2-2 Gwiazda Ruda Śląska 28 lutego, 18:00
Marcin Kiełpiński 18, Piotr Łopuch 35 - Serhij Łapa 6, Mateusz Krzymiński 37
Pogoń 04 Szczecin 3-3 Red Devils Chojnice 28 lutego, 18:00
Wadym Iwanow 14 (s), Mateusz Jakubiak 38, Adam Jonczyk 40 - Witalij Kołesnyk 5, Michal Holý 10, 34
Clearex Chorzów 2-3 Red Dragons Pniewy 28 lutego, 17:00
Robert Gładczak 31, 39 - Patryk Hoły 28, Adrian Skrzypek 37, Łukasz Frajtag 40
Gatta Zduńska Wola 4-5 Nbit Gliwice 27 lutego, 18:00
Marcin Stanisławski 2, 11, Daniel Krawczyk 7, Igor Sobalczyk 38 - Robert Satora 6, 33, 37, Taras Tarasowycz 16, Tomasz Czech 40

Kolejka 18 - 5-6 marca

Rekord Bielsko-Biała 5-4 FC Toruń 6 marca, 18:00
Michał Marek 2, Douglas 2, Roman Wachuła 21, Piotr Szymura 26, Paweł Machura 32 - Sylwester Kieper 18, 22, Marcin Mikołajewicz 24, 40
Gatta Zduńska Wola 6-0 Euromaster Głogów 5 marca, 18:00
Łukasz Pieczyński 15 (s), Marcin Stanisławski 16, Michał Marciniak 32, 37, Michał Szymczak 34, Daniel Krawczyk 35
Gwiazda Ruda Śląska 1-7 AZS UŚ Katowice 5 marca, 17:00
Michał Tkacz 22 - Tomasz Szczurek 8, Rafał Krzyśka 23, 40, Krzysztof Piskorz 27, Adrian Pater 31, Marcin Czech 35, 36
Nbit Gliwice 0-2 Clearex Chorzów 5 marca, 18:15
Robert Gładczak 33, Paweł Budniak 40
mecz pierwotnie zaplanowany na 18:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia sędziów
Red Dragons Pniewy 3-4 Pogoń 04 Szczecin 7 marca, 19:30
Patryk Hoły 15, 19, Szymon Piasek 36 - Daniel Maćkiewicz 9, 40, Mateusz Gepert 17, Michał Kubik 40
Red Devils Chojnice 6-1 GAF-Omega Gliwice 6 marca, 18:00
Ołeksandr Bondar 1, 4, 8, 15, 27, Sebastian Wojciechowski 20 - Piotr Łopuch 10

Kolejka 19 - 12-13 marca

Euromaster Głogów 1-0 Clearex Chorzów 12 marca, 18:00
Tomasz Golly 5 (s)
FC Toruń 2-1 Gatta Zduńska Wola 14 marca, 19:30
Cléverson 37, Marcin Mikołajewicz 40 - Michał Marciniak 2
AZS UŚ Katowice 1-6 Rekord Bielsko-Biała 12 marca, 19:00
Jędrzej Jasiński 28 - Radek Polášek 8, Jan Janovský 9, 14, Paweł Machura 22, Artur Popławski 36, Michał Marek 37
Red Devils Chojnice 6-2 Gwiazda Ruda Śląska 13 marca, 18:00
Tomasz Kriezel 9, 33, Ołeksandr Bondar 11, 25, Michal Holý 17, 31 - Jewhen Danyłejko 22, Sławomir Pękala 33
GAF-Omega Gliwice 2-4 Red Dragons Pniewy 13 marca, 18:00
João Baptista 13, Maksym Pautiak 31 - Adrian Skrzypek 19, Michał Roj 35, Piotr Błaszyk 38, Maciej Foltyn 40
Pogoń 04 Szczecin 4-1 Nbit Gliwice 12 marca, 18:00
Mateusz Jakubiak 6, 25, 37, 39 - Taras Tarasowycz 12

Kolejka 20 - 2-3 kwietnia

Gatta Zduńska Wola 8-3 AZS UŚ Katowice 2 kwietnia, 18:00
Marcin Stanisławski 1, Arkadiusz Szypczyński 8, Michał Marciniak 11, 12, 16, Igor Sobalczyk 13, 29, Michał Szymczak 37 - Tomasz Dura 22, Krzysztof Piskorz 37, Jędrzej Jasiński 39
Clearex Chorzów 0-3 FC Toruń 4 kwietnia, 19:30
Mateusz Waszak 27, Cléverson 29, Marcin Mikołajewicz 40
Gwiazda Ruda Śląska 2-4 Rekord Bielsko-Biała 2 kwietnia, 18:00
Jewhen Danyłejko 11, Ariel Piasecki 39 - Paweł Machura 26, Douglas 29, Wojciech Łysoń 39, Roman Wachuła 40
Euromaster Głogów 3-4 Pogoń 04 Szczecin 3 kwietnia, 18:00
Dariusz Pieczyński 8, Grzegorz Nowak 34, Piotr Pietruszko 40 - Artur Jurczak 17, 31, Marek Bugański 22, Dominik Solecki 33
Nbit Gliwice 4-2 GAF-Omega Gliwice 2 kwietnia, 18:00
Tomasz Starowicz 4, 27, Taras Tarasowycz 7, 32 - Marcin Kiełpiński 13, Maciej Mizgajski 40
Red Dragons Pniewy 1-3 Red Devils Chojnice 2 kwietnia, 18:00
Szymon Piasek 28 - Ołeksandr Bondar 5, 32, Marco Aurélio 28

Kolejka 21 - 16-17 kwietnia

Gwiazda Ruda Śląska 2-6 Red Dragons Pniewy 17 kwietnia, 18:00
Michał Hyży 26, Mateusz Krzymiński 26 - Ariel Piasecki 2 (s), Michał Roj 7, 16, Piotr Błaszyk 24, Michał Tkacz 27 (s), Łukasz Frajtag 33
FC Toruń 3-5 Pogoń 04 Szczecin 17 kwietnia, 17:00
Nicolae Neagu 26, Marcin Mikołajewicz 35, Michał Suchocki 39 - Adam Jonczyk 12, 17, Michał Kubik 16, 39, Mateusz Gepert 21
AZS UŚ Katowice 1-3 Clearex Chorzów 16 kwietnia, 19:00
Tomasz Szczurek 34 - Tomasz Golly 15, Szymon Łuszczak 36, Damian Purolczak 37
Rekord Bielsko-Biała 2-7 Gatta Zduńska Wola 18 kwietnia, 19:30
Radek Polášek 2, Wojciech Łysoń 40 - Daniel Krawczyk 1, 6, 11, Arkadiusz Szypczyński 9, Marcin Stanisławski 34, Michał Marciniak 37, Igor Sobalczyk 39
Red Devils Chojnice 11-4 Nbit Gliwice 17 kwietnia, 18:00
Ołeksandr Bondar 1, 2, Tomasz Kriezel 9, 13, 18, 32, Sebastian Wojciechowski 15, Wadym Iwanow 28, 39, Łukasz Sobański 34, Piotr Wardowski 35 - Taras Tarasowycz 6, 33, Zbigniew Mirga 29, Michał Włodarek 30
GAF-Omega Gliwice 6-4 Euromaster Głogów 17 kwietnia, 18:00
Tomasz Lutecki 2, João Baptista 6, 33, Maciej Mizgajski 22, 35, Maksym Pautiak 35 - Kamil Kaczmar 1, Grzegorz Nowak 11, Jacek Sander 17, 29

REKLAMA

Kolejka 22 - 23-24 kwietnia

Clearex Chorzów 1-6 Rekord Bielsko-Biała 23 kwietnia, 18:00
Paweł Budniak 19 - Michał Marek 8, Wojciech Łysoń 13, Douglas 13, Pawel Machura 16, Roman Wachuła 19, 29
Pogoń 04 Szczecin 2-1 AZS UŚ Katowice 23 kwietnia, 18:00
Adam Jonczyk 10, Ołeksandr Szamotij 37 - Tomasz Dura 40
Gwiazda Ruda Śląska 3-5 Gatta Zduńska Wola 23 kwietnia, 18:00
Jacek Hewlik 8, Jakub Haase 37, Mateusz Krzymiński 40 - Michał Szymczak 4, Arkadiusz Szypczyński 5, Michał Marciniak 13, 32, Igor Sobalczyk 40
FC Toruń 3-2 GAF-Omega Gliwice 23 kwietnia, 18:00
Marcin Mikołajewicz 21, 23, 40 - Tomasz Lutecki 25, Maksym Pautiak 30
w Arenie Toruń
Euromaster Głogów 2-1 Red Devils Chojnice 23 kwietnia, 18:00
Jacek Sander 7, Daniel Lebiedziński 40 - Patryk Kubiszewski 22
Nbit Gliwice 0-3 Red Dragons Pniewy 23 kwietnia, 18:00
Adam Warchoński 1, 23, Piotr Błaszyk 24

Baraże o udział w Ekstraklasie futsalu
Ekstraklasa futsalu 2015/2016 - faza play off

I liga futsalu 2015/2016 (południowa)
I liga futsalu 2015/2016 (północna)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas