[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

I liga futsalu 2015/2016, grupa: północna
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  AZS UG Gdańsk 22 61 20 1 1 138-53 11 0 0 80-25 9 1 1 58-28
2.  Słoneczny Stok Białystok 22 46 15 1 6 100-68 7 1 3 55-38 8 0 3 45-30
3.  AZS UW Warszawa 22 42 13 3 6 100-74 10 1 0 61-28 3 2 6 39-46
4.  Constract Lubawa 22 38 11 5 6 77-62 6 3 2 43-27 5 2 4 34-35
5.  Unisław Team Unisław 22 37 12 1 9 109-99 9 1 1 60-36 3 0 8 49-63
6.  Auto Wicherek Oborniki 22 32 10 2 10 93-68 6 1 4 48-28 4 1 6 45-40 2 3 1 0 1 7-5
7.  Mieszko Gniezno 22 32 10 2 10 88-96 6 1 4 43-42 4 1 6 45-54 2 3 1 0 1 5-7
8.  Helios Białystok 22 28 9 1 12 66-77 8 1 2 42-23 1 0 10 24-54
9.  Vamos Gdańsk 22 23 7 2 13 83-95 5 1 5 41-39 2 1 8 42-56
10.  TAF Euro-Drób Toruń 22 20 5 5 12 81-106 3 3 5 46-47 2 2 7 35-59
11.  Chemik Bydgoszcz 22 13 4 1 17 76-155 4 0 7 46-66 0 1 10 30-89
12.  Malwee Łódź 22 10 2 4 16 69-127 2 1 8 46-70 0 3 8 23-57

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 AZS UG Gdańsk    8-3 5-4 5-2 7-6 9-0 8-1 2-0 5-0 8-4 12-4 11-1 
 2 Słoneczny Stok Białystok4-5     5-4 3-4 4-2 2-6 3-3 8-0 7-4 2-1 11-6 6-3 
 3 AZS UW Warszawa2-2 4-3     3-1 7-1 6-5 6-3 8-3 5-3 6-3 9-4 5-0 
 4 Constract Lubawa3-5 1-2 3-3     2-1 2-1 7-2 6-3 4-2 2-2 11-4 2-2 
 5 Unisław Team Unisław1-8 2-1 4-1 7-3     6-4 8-6 4-3 7-6 14-1 5-1 2-2 
 6 Auto Wicherek Oborniki5-3 2-5 2-2 1-2 2-3     4-1 6-3 4-0 3-4 11-3 8-2 
 7 Mieszko Gniezno3-5 2-5 6-3 4-3 1-7 4-3     3-2 2-6 7-7 8-1 3-0 
 8 Helios Białystok2-4 1-5 6-3 2-2 7-2 3-0 3-1     4-2 6-3 5-0* 3-1 
 9 Vamos Gdańsk1-5 3-6 3-4 1-4 10-5 2-2 3-7 5-0     5-2 4-1 4-3 
 10 TAF Euro-Drób Toruń2-5 1-4 4-3 5-5 8-5 1-3 3-6 2-3 6-6     10-3 4-4 
 11 Chemik Bydgoszcz2-11 2-5 5-8 3-5 4-9 3-4 5-10 5-4 6-4 2-1     9-5 
 12 Malwee Łódź3-5 4-6 3-4 1-3 11-8 2-17 4-5 5-3 6-9 4-7 3-3     

REKLAMA

Kolejka 1 - 19-20 września

Auto Wicherek Oborniki 2-2 AZS UW Warszawa 20 września, 16:00
TAF Euro-Drób Toruń 2-5 AZS UG Gdańsk 20 września, 18:00
Vamos Gdańsk 4-1 Chemik Bydgoszcz 19 września, 17:00
Malwee Łódź 5-3 Helios Białystok 19 września, 19:00
Słoneczny Stok Białystok 3-4 Constract Lubawa 20 września, 16:00
Mieszko Gniezno 1-7 Unisław Team Unisław 18 września, 19:15
mecz pierwotnie zaplanowany na 19:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości

Kolejka 2 - 26-27 września

AZS UW Warszawa 6-3 Mieszko Gniezno 26 września, 19:00
Constract Lubawa 2-1 Unisław Team Unisław 26 września, 18:00
Helios Białystok 1-5 Słoneczny Stok Białystok 30 września, 19:00
Chemik Bydgoszcz 9-5 Malwee Łódź 27 września, 15:00
AZS UG Gdańsk 5-0 Vamos Gdańsk 27 września, 17:00
Auto Wicherek Oborniki 3-4 TAF Euro-Drób Toruń 27 września, 16:00

Kolejka 3 - 3-4 października

TAF Euro-Drób Toruń 4-3 AZS UW Warszawa 4 października, 18:00
Vamos Gdańsk 2-2 Auto Wicherek Oborniki 3 października, 17:00
Malwee Łódź 3-5 AZS UG Gdańsk 3 października, 14:00
Słoneczny Stok Białystok 11-6 Chemik Bydgoszcz 4 października, 16:30
Unisław Team Unisław 4-3 Helios Białystok 2 października, 20:00
Mieszko Gniezno 4-3 Constract Lubawa 3 października, 19:00

Kolejka 4 - 10-11 października

AZS UW Warszawa 3-1 Constract Lubawa 10 października, 19:00
Helios Białystok 3-1 Mieszko Gniezno 10 października, 18:00
Auto Wicherek Oborniki 8-2 Malwee Łódź 11 października, 16:00
TAF Euro-Drób Toruń 6-6 Vamos Gdańsk 10 października, 19:00
Unisław Team Unisław 5-1 Chemik Bydgoszcz 9 października, 18:00
Słoneczny Stok Białystok 4-5 AZS UG Gdańsk 11 października, 16:00

Kolejka 5 - 17-18 października

Vamos Gdańsk 3-4 AZS UW Warszawa 17 października, 17:00
Malwee Łódź 4-7 TAF Euro-Drób Toruń 17 października, 16:00
Słoneczny Stok Białystok 2-6 Auto Wicherek Oborniki 18 października, 16:30
Unisław Team Unisław 1-8 AZS UG Gdańsk 17 października, 18:00
Mieszko Gniezno 8-1 Chemik Bydgoszcz 17 października, 19:00
Constract Lubawa 6-3 Helios Białystok 17 października, 18:00

Kolejka 6 - 24-25 października

AZS UW Warszawa 8-3 Helios Białystok 24 października, 19:00
Chemik Bydgoszcz 3-5 Constract Lubawa 25 października, 16:00
AZS UG Gdańsk 8-1 Mieszko Gniezno 25 października, 17:00
Auto Wicherek Oborniki 2-3 Unisław Team Unisław 25 października, 16:00
TAF Euro-Drób Toruń 1-4 Słoneczny Stok Białystok 24 października, 19:00
Vamos Gdańsk 4-3 Malwee Łódź 24 października, 17:00

Kolejka 7 - 7-8 listopada

Malwee Łódź 3-4 AZS UW Warszawa 7 listopada, 16:00
Słoneczny Stok Białystok 7-4 Vamos Gdańsk 8 listopada, 17:00
Mieszko Gniezno 4-3 Auto Wicherek Oborniki 7 listopada, 19:00
Constract Lubawa 3-5 AZS UG Gdańsk 7 listopada, 18:00
Helios Białystok 5-0 Chemik Bydgoszcz 7 listopada, 18:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
TAF Euro-Drób Toruń 8-5 Unisław Team Unisław 8 listopada, 14:00

Kolejka 8 - 14-15 listopada

AZS UW Warszawa 9-4 Chemik Bydgoszcz 14 listopada, 19:00
AZS UG Gdańsk 2-0 Helios Białystok 14 listopada, 18:00
TAF Euro-Drób Toruń 3-6 Mieszko Gniezno 15 listopada, 15:00
Vamos Gdańsk 10-5 Unisław Team Unisław 14 listopada, 17:00
Malwee Łódź 4-6 Słoneczny Stok Białystok 14 listopada, 19:00
Constract Lubawa 2-1 Auto Wicherek Oborniki 14 listopada, 18:00

Kolejka 9 - 21-22 listopada

Słoneczny Stok Białystok 5-4 AZS UW Warszawa 22 listopada, 17:00
Unisław Team Unisław 2-2 Malwee Łódź 21 listopada, 17:00
Mieszko Gniezno 2-6 Vamos Gdańsk 22 listopada, 17:00
Constract Lubawa 2-2 TAF Euro-Drób Toruń 21 listopada, 18:00
Helios Białystok 3-0 Auto Wicherek Oborniki 22 listopada, 15:00
Chemik Bydgoszcz 2-11 AZS UG Gdańsk 22 listopada, 16:00

Kolejka 10 - 28-29 listopada

AZS UW Warszawa 2-2 AZS UG Gdańsk 28 listopada, 18:00
Auto Wicherek Oborniki 11-3 Chemik Bydgoszcz 29 listopada, 16:00
TAF Euro-Drób Toruń 2-3 Helios Białystok 28 listopada, 17:00
Vamos Gdańsk 1-4 Constract Lubawa 28 listopada, 17:00
Malwee Łódź 4-5 Mieszko Gniezno 28 listopada, 14:00
Słoneczny Stok Białystok 4-2 Unisław Team Unisław 26 listopada, 19:00

Kolejka 11 - 5-6 grudnia

Unisław Team Unisław 4-1 AZS UW Warszawa 5 grudnia, 18:00
Mieszko Gniezno 2-5 Słoneczny Stok Białystok 5 grudnia, 19:00
Constract Lubawa 2-2 Malwee Łódź 5 grudnia, 18:00
Helios Białystok 4-2 Vamos Gdańsk 5 grudnia, 18:00
Chemik Bydgoszcz 2-1 TAF Euro-Drób Toruń 6 grudnia, 16:00
AZS UG Gdańsk 9-0 Auto Wicherek Oborniki 5 grudnia, 19:00

Kolejka 12 - 16-17 stycznia

Unisław Team Unisław 8-6 Mieszko Gniezno 17 stycznia, 19:00
AZS UW Warszawa 6-5 Auto Wicherek Oborniki 17 stycznia, 16:30
AZS UG Gdańsk 8-4 TAF Euro-Drób Toruń 16 stycznia, 18:00
Chemik Bydgoszcz 6-4 Vamos Gdańsk 17 stycznia, 15:00
Helios Białystok 3-1 Malwee Łódź 16 stycznia, 18:00
Constract Lubawa 1-2 Słoneczny Stok Białystok 16 stycznia, 15:00

Kolejka 13 - 23-24 stycznia

Mieszko Gniezno 6-3 AZS UW Warszawa 23 stycznia, 19:00
Unisław Team Unisław 7-3 Constract Lubawa 23 stycznia, 16:00
Słoneczny Stok Białystok 8-0 Helios Białystok 21 stycznia, 18:30
Malwee Łódź 3-3 Chemik Bydgoszcz 23 stycznia, 16:00
Vamos Gdańsk 1-5 AZS UG Gdańsk 23 stycznia, 17:00
TAF Euro-Drób Toruń 1-3 Auto Wicherek Oborniki 23 stycznia, 17:00

Kolejka 14 - 6-7 lutego

AZS UW Warszawa 6-3 TAF Euro-Drób Toruń 6 lutego, 20:00
Auto Wicherek Oborniki 4-0 Vamos Gdańsk 6 lutego, 16:00
AZS UG Gdańsk 11-1 Malwee Łódź 6 lutego, 18:00
Chemik Bydgoszcz 2-5 Słoneczny Stok Białystok 7 lutego, 16:00
Helios Białystok 7-2 Unisław Team Unisław 6 lutego, 18:00
Constract Lubawa 7-2 Mieszko Gniezno 6 lutego, 18:00

Kolejka 15 - 13-14 lutego

Chemik Bydgoszcz 4-9 Unisław Team Unisław 14 lutego, 16:00
AZS UG Gdańsk 8-3 Słoneczny Stok Białystok 13 lutego, 14:00
Constract Lubawa 3-3 AZS UW Warszawa 13 lutego, 18:00
Mieszko Gniezno 3-2 Helios Białystok 13 lutego, 19:00
Malwee Łódź 2-17 Auto Wicherek Oborniki 13 lutego, 19:00
Vamos Gdańsk 5-2 TAF Euro-Drób Toruń 16 lutego, 21:00
w pierwotnym terminie (13 lutego, 17:00) odwołany

Kolejka 16 - 20-21 lutego

AZS UW Warszawa 5-3 Vamos Gdańsk 26 lutego, 20:00
TAF Euro-Drób Toruń 4-4 Malwee Łódź 20 lutego, 16:00
Auto Wicherek Oborniki 2-5 Słoneczny Stok Białystok 21 lutego, 16:00
AZS UG Gdańsk 7-6 Unisław Team Unisław 27 lutego, 18:00
Chemik Bydgoszcz 5-10 Mieszko Gniezno 21 lutego, 16:00
Helios Białystok 2-2 Constract Lubawa 27 lutego, 18:00

Kolejka 17 - 5-6 marca

Helios Białystok 6-3 AZS UW Warszawa 5 marca, 18:00
Constract Lubawa 11-4 Chemik Bydgoszcz 5 marca, 19:00
Mieszko Gniezno 3-5 AZS UG Gdańsk 5 marca, 19:00
Unisław Team Unisław 6-4 Auto Wicherek Oborniki 5 marca, 14:00
Słoneczny Stok Białystok 2-1 TAF Euro-Drób Toruń 6 marca, 16:00
Malwee Łódź 6-9 Vamos Gdańsk 5 marca, 19:00

Kolejka 18 - 12-13 marca

Unisław Team Unisław 14-1 TAF Euro-Drób Toruń 11 marca, 19:00
AZS UW Warszawa 5-0 Malwee Łódź 12 marca, 19:00
Vamos Gdańsk 3-6 Słoneczny Stok Białystok 12 marca, 17:00
Auto Wicherek Oborniki 4-1 Mieszko Gniezno 13 marca, 16:00
AZS UG Gdańsk 5-2 Constract Lubawa 12 marca, 18:00
Chemik Bydgoszcz 5-4 Helios Białystok 13 marca, 16:00

Kolejka 19 - 19-20 marca

Auto Wicherek Oborniki 1-2 Constract Lubawa 20 marca, 16:00
Chemik Bydgoszcz 5-8 AZS UW Warszawa 20 marca, 16:00
Helios Białystok 2-4 AZS UG Gdańsk 19 marca, 18:00
Mieszko Gniezno 7-7 TAF Euro-Drób Toruń 19 marca, 18:00
Unisław Team Unisław 7-6 Vamos Gdańsk 19 marca, 19:00
Słoneczny Stok Białystok 6-3 Malwee Łódź 20 marca, 16:00

Kolejka 20 - 2-3 kwietnia

AZS UW Warszawa 4-3 Słoneczny Stok Białystok 3 kwietnia, 17:00
Malwee Łódź 11-8 Unisław Team Unisław 2 kwietnia, 19:00
Vamos Gdańsk 3-7 Mieszko Gniezno 2 kwietnia, 15:00
TAF Euro-Drób Toruń 5-5 Constract Lubawa 3 kwietnia, 17:00
Auto Wicherek Oborniki 6-3 Helios Białystok 3 kwietnia, 16:00
AZS UG Gdańsk 12-4 Chemik Bydgoszcz 2 kwietnia, 19:00

Kolejka 21 - 9-10 kwietnia

AZS UG Gdańsk 5-4 AZS UW Warszawa 8 kwietnia, 20:00
Chemik Bydgoszcz 3-4 Auto Wicherek Oborniki 10 kwietnia, 16:00
Helios Białystok 6-3 TAF Euro-Drób Toruń 9 kwietnia, 15:00
Constract Lubawa 4-2 Vamos Gdańsk 9 kwietnia, 18:00
Mieszko Gniezno 3-0 Malwee Łódź 9 kwietnia, 17:00
Unisław Team Unisław 2-1 Słoneczny Stok Białystok 7 kwietnia, 18:00

REKLAMA

Kolejka 22 - 16-17 kwietnia

AZS UW Warszawa 7-1 Unisław Team Unisław 16 kwietnia, 18:00
Słoneczny Stok Białystok 3-3 Mieszko Gniezno 16 kwietnia, 18:00
Malwee Łódź 1-3 Constract Lubawa 16 kwietnia, 18:00
Vamos Gdańsk 5-0 Helios Białystok 16 kwietnia, 18:00
TAF Euro-Drób Toruń 10-3 Chemik Bydgoszcz 16 kwietnia, 18:00
Auto Wicherek Oborniki 5-3 AZS UG Gdańsk 16 kwietnia, 18:00

Baraże o udział w Ekstraklasie futsalu
Ekstraklasa futsalu 2015/2016 - faza play off

Ekstraklasa futsalu 2015/2016

I liga futsalu 2015/2016 (południowa)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas