[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

I liga futsalu 2015/2016, grupa: południowa
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  MKF Solne Miasto Wieliczka 22 50 16 2 4 129-60 11 0 0 82-25 5 2 4 47-35
2.  Heiro Rzeszów 22 42 13 3 6 97-71 8 2 1 56-26 5 1 5 41-45
3.  Berland OSiR Komprachcice 22 41 12 5 5 84-76 6 4 1 42-30 6 1 4 42-46
4.  GKS Tychy 22 40 12 4 6 108-67 8 2 1 62-29 4 2 5 46-38
5.  Marex Chorzów 22 36 10 6 6 68-71 5 4 2 33-27 5 2 4 35-44
6.  TPH Polkowice 22 34 11 1 10 91-93 8 0 3 62-42 3 1 7 29-51
7.  Futsal Nowiny 22 31 10 1 11 78-82 8 0 3 47-34 2 1 8 31-48
8.  KS AZS UMCS Lublin 22 30 9 3 10 83-88 6 2 3 37-34 3 1 7 46-54
9.  ETA Dąbrowa Górnicza 22 27 8 3 11 77-92 6 2 3 52-46 2 1 8 25-46
10.  Remedium Hybryd Pyskowice 22 23 6 5 11 72-77 4 1 6 41-33 2 4 5 31-44
11.  Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 22 16 5 1 16 69-109 4 0 7 37-46 1 1 9 32-63
12.  Stal Mielec 22 8 2 2 18 69-139 0 1 10 35-67 2 1 8 34-72

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 MKF Solne Miasto Wieliczka    10-4 11-1 5-2 11-2 6-2 6-4 8-4 4-2 6-0 6-1 9-3 
 2 Heiro Rzeszów3-4     7-4 4-4 5-0* 3-0 5-0 5-2 6-3 3-3 9-3 6-3 
 3 Berland OSiR Komprachcice3-3 5-5     6-3 4-4 3-4 5-1 6-3 3-2 1-1 4-3 2-1 
 4 GKS Tychy3-3 4-2 3-3     1-6 8-4 3-0 5-4 10-1 5-2 4-3 16-1 
 5 Marex Chorzów4-2 2-3 5-3 1-2     3-3 2-0 4-3 2-1 3-3 4-4 3-3 
 6 TPH Polkowice1-6 7-2 1-3 5-3 4-1     8-7 9-7 7-4 7-3 9-1 4-5 
 7 Futsal Nowiny2-1 0-3 4-7 3-2 2-4 5-3     5-3 4-3 7-2 8-2 7-4 
 8 KS AZS UMCS Lublin3-2 2-8 5-3 1-6 7-1 2-1 4-4     0-3 3-3 3-2 7-1 
 9 ETA Dąbrowa Górnicza9-7 1-6 2-4 0-8 5-5 7-2 7-5 6-6     5-0* 5-3 5-0* 
 10 Remedium Hybryd Pyskowice1-2 5-0 3-4 4-4 0-2 9-3 1-2 3-5 1-2     7-3 7-6 
 11 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice3-7 5-3 1-3 6-5 2-6 1-2 4-2 2-5 6-1 1-5     6-7 
 12 Stal Mielec3-10 4-5 4-7 3-7 3-4 4-5 3-6 1-4 3-3 3-9 4-7     

REKLAMA

Kolejka 1 - 19-20 września

Futsal Nowiny 5-3 KS AZS UMCS Lublin 19 września, 20:00
TPH Polkowice 9-1 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 4 listopada, 20:00
Marex Chorzów 1-2 GKS Tychy 19 września, 17:00
MKF Solne Miasto Wieliczka 11-1 Berland OSiR Komprachcice 19 września, 20:00
Remedium Hybryd Pyskowice 5-0 Heiro Rzeszów 29 października, 19:00
ETA Dąbrowa Górnicza 5-0 Stal Mielec 19 września, 18:00
(wo)
na boisku 4-5

Kolejka 2 - 26-27 września

KS AZS UMCS Lublin 7-1 Stal Mielec 27 września, 17:00
Heiro Rzeszów 6-3 ETA Dąbrowa Górnicza 27 września, 17:00
Berland OSiR Komprachcice 1-1 Remedium Hybryd Pyskowice 27 września, 19:00
GKS Tychy 3-3 MKF Solne Miasto Wieliczka 27 września, 18:00
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 2-6 Marex Chorzów 26 września, 19:00
Futsal Nowiny 5-3 TPH Polkowice 26 września, 17:00

Kolejka 3 - 3-4 października

TPH Polkowice 9-7 KS AZS UMCS Lublin 3 października, 18:00
Marex Chorzów 2-0 Futsal Nowiny 3 października, 16:00
MKF Solne Miasto Wieliczka 6-1 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 3 października, 20:00
ETA Dąbrowa Górnicza 2-4 Berland OSiR Komprachcice 3 października, 16:00
Stal Mielec 4-5 Heiro Rzeszów 3 października, 19:30
GKS Tychy 5-2 Remedium Hybryd Pyskowice 4 października, 18:00

Kolejka 4 - 10-11 października

KS AZS UMCS Lublin 2-8 Heiro Rzeszów 11 października, 17:30
Berland OSiR Komprachcice 2-1 Stal Mielec 11 października, 18:00
GKS Tychy 10-1 ETA Dąbrowa Górnicza 11 października, 18:00
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 1-5 Remedium Hybryd Pyskowice 11 października, 13:00
Futsal Nowiny 2-1 MKF Solne Miasto Wieliczka 11 października, 18:00
TPH Polkowice 4-1 Marex Chorzów 10 października, 19:00

Kolejka 5 - 17-18 października

Marex Chorzów 4-3 KS AZS UMCS Lublin 17 października, 16:00
MKF Solne Miasto Wieliczka 6-2 TPH Polkowice 18 października, 17:00
Remedium Hybryd Pyskowice 1-2 Futsal Nowiny 18 października, 18:00
Stal Mielec 3-7 GKS Tychy 18 października, 18:00
Heiro Rzeszów 7-4 Berland OSiR Komprachcice 18 października, 17:00
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 6-1 ETA Dąbrowa Górnicza 18 października, 13:00

Kolejka 6 - 24-25 października

KS AZS UMCS Lublin 5-3 Berland OSiR Komprachcice 24 października, 17:00
GKS Tychy 4-2 Heiro Rzeszów 25 października, 18:00
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 6-7 Stal Mielec 24 października, 20:00
Futsal Nowiny 4-3 ETA Dąbrowa Górnicza 24 października, 18:00
TPH Polkowice 7-3 Remedium Hybryd Pyskowice 25 października, 17:00
Marex Chorzów 4-2 MKF Solne Miasto Wieliczka 25 października, 17:00

Kolejka 7 - 7-8 listopada

MKF Solne Miasto Wieliczka 8-4 KS AZS UMCS Lublin 8 listopada, 17:00
Remedium Hybryd Pyskowice 0-2 Marex Chorzów 7 listopada, 18:00
ETA Dąbrowa Górnicza 7-2 TPH Polkowice 8 listopada, 17:00
Stal Mielec 3-6 Futsal Nowiny 7 listopada, 19:30
Heiro Rzeszów 9-3 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 8 listopada, 17:15
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
Berland OSiR Komprachcice 6-3 GKS Tychy 8 listopada, 17:00

Kolejka 8 - 14-15 listopada

KS AZS UMCS Lublin 1-6 GKS Tychy 14 listopada, 16:30
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 1-3 Berland OSiR Komprachcice 14 listopada, 20:00
Futsal Nowiny 0-3 Heiro Rzeszów 15 listopada, 15:30
TPH Polkowice 4-5 Stal Mielec 15 listopada, 17:00
Marex Chorzów 2-1 ETA Dąbrowa Górnicza 15 listopada, 18:00
MKF Solne Miasto Wieliczka 6-0 Remedium Hybryd Pyskowice 15 listopada, 17:00

Kolejka 9 - 21-22 listopada

Remedium Hybryd Pyskowice 3-5 KS AZS UMCS Lublin 22 listopada, 18:00
ETA Dąbrowa Górnicza 9-7 MKF Solne Miasto Wieliczka 22 listopada, 17:00
Stal Mielec 3-4 Marex Chorzów 21 listopada, 19:30
Heiro Rzeszów 3-0 TPH Polkowice 22 listopada, 17:00
Berland OSiR Komprachcice 5-1 Futsal Nowiny 22 listopada, 17:00
GKS Tychy 4-3 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 22 listopada, 18:00

Kolejka 10 - 28-29 listopada

KS AZS UMCS Lublin 3-2 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 28 listopada, 16:30
Futsal Nowiny 3-2 GKS Tychy 29 listopada, 17:00
TPH Polkowice 1-3 Berland OSiR Komprachcice 27 listopada, 20:00
Marex Chorzów 2-3 Heiro Rzeszów 28 listopada, 16:00
MKF Solne Miasto Wieliczka 9-3 Stal Mielec 29 listopada, 16:30
Remedium Hybryd Pyskowice 1-2 ETA Dąbrowa Górnicza 29 listopada, 18:00

Kolejka 11 - 5-6 grudnia

ETA Dąbrowa Górnicza 6-6 KS AZS UMCS Lublin 5 grudnia, 17:00
Stal Mielec 3-9 Remedium Hybryd Pyskowice 6 grudnia, 18:00
Heiro Rzeszów 3-4 MKF Solne Miasto Wieliczka 6 grudnia, 18:15
Berland OSiR Komprachcice 4-4 Marex Chorzów 6 grudnia, 17:00
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 4-2 Futsal Nowiny 5 grudnia, 20:00
TPH Polkowice 5-3 GKS Tychy 4 grudnia, 20:00

Kolejka 12 - 16-17 stycznia

KS AZS UMCS Lublin 4-4 Futsal Nowiny 17 stycznia, 19:00
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 1-2 TPH Polkowice 16 stycznia, 20:00
GKS Tychy 1-6 Marex Chorzów 17 stycznia, 18:00
Berland OSiR Komprachcice 3-3 MKF Solne Miasto Wieliczka 16 stycznia, 18:00
Heiro Rzeszów 3-3 Remedium Hybryd Pyskowice 17 stycznia, 17:00
Stal Mielec 3-3 ETA Dąbrowa Górnicza 17 stycznia, 18:00

Kolejka 13 - 23-24 stycznia

Stal Mielec 1-4 KS AZS UMCS Lublin 23 stycznia, 20:00
ETA Dąbrowa Górnicza 1-6 Heiro Rzeszów 24 stycznia, 18:00
Remedium Hybryd Pyskowice 3-4 Berland OSiR Komprachcice 24 stycznia, 18:00
MKF Solne Miasto Wieliczka 5-2 GKS Tychy 24 stycznia, 17:00
Marex Chorzów 4-4 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 23 stycznia, 14:00
TPH Polkowice 8-7 Futsal Nowiny 23 stycznia, 19:00

Kolejka 14 - 6-7 lutego

Remedium Hybryd Pyskowice 4-4 GKS Tychy 7 lutego, 18:00
KS AZS UMCS Lublin 2-1 TPH Polkowice 7 lutego, 17:00
Futsal Nowiny 2-4 Marex Chorzów 6 lutego, 18:00
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 3-7 MKF Solne Miasto Wieliczka 6 lutego, 20:00
Berland OSiR Komprachcice 3-2 ETA Dąbrowa Górnicza 7 lutego, 17:00
Heiro Rzeszów 6-3 Stal Mielec 7 lutego, 17:00

Kolejka 15 - 13-14 lutego

Heiro Rzeszów 5-2 KS AZS UMCS Lublin 14 lutego, 17:00
Stal Mielec 4-7 Berland OSiR Komprachcice 27 lutego, 19:00
ETA Dąbrowa Górnicza 0-8 GKS Tychy 14 lutego, 17:00
Remedium Hybryd Pyskowice 7-3 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 14 lutego, 18:00
MKF Solne Miasto Wieliczka 6-4 Futsal Nowiny 14 lutego, 17:00
Marex Chorzów 3-3 TPH Polkowice 13 lutego, 16:00

Kolejka 16 - 20-21 lutego

ETA Dąbrowa Górnicza 5-3 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 21 lutego, 18:00
KS AZS UMCS Lublin 7-1 Marex Chorzów 21 lutego, 18:00
TPH Polkowice 1-6 MKF Solne Miasto Wieliczka 21 lutego, 17:00
Futsal Nowiny 7-2 Remedium Hybryd Pyskowice 20 lutego, 18:00
GKS Tychy 16-1 Stal Mielec 21 lutego, 16:00
Berland OSiR Komprachcice 5-5 Heiro Rzeszów 21 lutego, 17:00

Kolejka 17 - 5-6 marca

Berland OSiR Komprachcice 6-3 KS AZS UMCS Lublin 6 marca, 17:00
Heiro Rzeszów 4-4 GKS Tychy 6 marca, 17:30
Stal Mielec 4-7 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 5 marca, 20:00
ETA Dąbrowa Górnicza 7-5 Futsal Nowiny 5 marca, 18:00
Remedium Hybryd Pyskowice 9-3 TPH Polkowice 6 marca, 18:00
MKF Solne Miasto Wieliczka 11-2 Marex Chorzów 6 marca, 17:00

Kolejka 18 - 12-13 marca

KS AZS UMCS Lublin 3-2 MKF Solne Miasto Wieliczka 13 marca, 17:00
Marex Chorzów 3-3 Remedium Hybryd Pyskowice 12 marca, 18:00
TPH Polkowice 7-4 ETA Dąbrowa Górnicza 13 marca, 17:00
Futsal Nowiny 7-4 Stal Mielec 13 marca, 19:00
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 5-3 Heiro Rzeszów 12 marca, 20:00
GKS Tychy 3-3 Berland OSiR Komprachcice 13 marca, 15:00

Kolejka 19 - 19-20 marca

GKS Tychy 5-4 KS AZS UMCS Lublin 20 marca, 18:00
Berland OSiR Komprachcice 4-3 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 20 marca, 18:00
Heiro Rzeszów 5-0 Futsal Nowiny 20 marca, 18:10
Stal Mielec 4-5 TPH Polkowice 19 marca, 15:30
ETA Dąbrowa Górnicza 5-5 Marex Chorzów 20 marca, 19:00
Remedium Hybryd Pyskowice 1-2 MKF Solne Miasto Wieliczka 30 marca, 20:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 18:00) odwołany z powodu powołania zawodników MKF-u Solne Miasto do reprezentacji narodowej

Kolejka 20 - 2-3 kwietnia

KS AZS UMCS Lublin 3-3 Remedium Hybryd Pyskowice 3 kwietnia, 17:00
MKF Solne Miasto Wieliczka 4-2 ETA Dąbrowa Górnicza 3 kwietnia, 17:00
Marex Chorzów 3-3 Stal Mielec 2 kwietnia, 17:00
TPH Polkowice 7-2 Heiro Rzeszów 3 kwietnia, 17:00
Futsal Nowiny 4-7 Berland OSiR Komprachcice 2 kwietnia, 18:00
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 6-5 GKS Tychy 2 kwietnia, 20:00

Kolejka 21 - 9-10 kwietnia

Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 2-5 KS AZS UMCS Lublin 10 kwietnia, 17:00
GKS Tychy 3-0 Futsal Nowiny 10 kwietnia, 18:00
Berland OSiR Komprachcice 3-4 TPH Polkowice 10 kwietnia, 18:00
Heiro Rzeszów 5-0 Marex Chorzów 10 kwietnia, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Stal Mielec 3-10 MKF Solne Miasto Wieliczka 9 kwietnia, 19:00
ETA Dąbrowa Górnicza 5-0 Remedium Hybryd Pyskowice 10 kwietnia, 19:00
(wo)
na boisku 2-6; w drużynie gości wystąpiła zbyt duża liczba obcokrajowców spoza Unii Europejskiej

REKLAMA

Kolejka 22 - 16-17 kwietnia

GKS Tychy 8-4 TPH Polkowice 16 kwietnia, 19:00
KS AZS UMCS Lublin 0-3 ETA Dąbrowa Górnicza 16 kwietnia, 18:00
Remedium Hybryd Pyskowice 7-6 Stal Mielec 16 kwietnia, 18:00
MKF Solne Miasto Wieliczka 10-4 Heiro Rzeszów 16 kwietnia, 18:00
Marex Chorzów 5-3 Berland OSiR Komprachcice 16 kwietnia, 18:00
Futsal Nowiny 8-2 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 16 kwietnia, 18:00

Baraże o udział w Ekstraklasie futsalu
Ekstraklasa futsalu 2015/2016 - faza play off

Ekstraklasa futsalu 2015/2016

I liga futsalu 2015/2016 (północna)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas