[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2015/2016, grupa: Podhale
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orawa Jabłonka 26 58 19 1 6 91-36 10 1 2 41-12 9 0 4 50-24
2.  Wierchy Rabka Zdrój 26 55 18 1 7 89-36 12 0 1 56-11 6 1 6 33-25
3.  Jordan Jordanów 26 53 16 5 5 69-43 8 3 2 36-19 8 2 3 33-24
4.  Lubań Tylmanowa 26 52 17 1 8 85-34 10 1 2 47-12 7 0 6 38-22
5.  Skalni Zaskale 26 51 16 3 7 78-48 11 0 2 42-19 5 3 5 36-29
6.  Babia Góra Lipnica Wielka 26 47 14 5 7 75-54 10 2 1 53-23 4 3 6 22-31
7.  Podhale II Nowy Targ 26 46 14 4 8 68-51 8 1 4 44-24 6 3 4 24-27
8.  Granit Czarna Góra 26 34 11 1 14 47-53 6 1 6 24-22 5 0 8 23-31
9.  Skałka Rogoźnik 26 26 8 2 16 63-88 5 2 6 32-36 3 0 10 31-52 2 3 1 0 1 8-4
10.  Spisz Krempachy 26 26 8 2 16 53-86 6 1 6 32-36 2 1 10 21-50 2 3 1 0 1 4-8
11.  Przełęcz Łopuszna 26 24 7 3 16 49-88 4 2 7 30-40 3 1 9 19-48
12.  KS Łapsze Niżne 26 22 6 4 16 45-87 4 1 8 28-44 2 3 8 17-43
13.  Wiatr Ludźmierz 26 20 6 2 18 34-74 4 1 8 19-33 2 1 10 15-41
14.  Lepietnica Klikuszowa 26 13 3 4 19 29-97 1 3 9 16-44 2 1 10 13-53

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Orawa Jabłonka    1-0 0-1 4-2 2-0 4-0 1-1 4-1 6-1 3-1 1-2 3-1 4-1 8-1 
 2 Wierchy Rabka Zdrój2-1     4-0 2-0 4-1 1-2 4-1 4-1 3-1 3-1 9-1 9-0 4-1 7-1 
 3 Jordan Jordanów2-5 2-2     4-1 3-2 5-2 0-1 2-0 4-1 4-1 5-2 1-1 4-1 0-0 
 4 Lubań Tylmanowa4-5 3-0 3-0     3-0 1-0 0-0 4-2 8-2 10-1 4-1 2-0 0-1 5-0 
 5 Skalni Zaskale2-1 6-3 3-1 1-4     4-1 1-2 2-1 3-2 5-2 3-0 5-1 2-1 5-0 
 6 Babia Góra Lipnica Wielka5-3 1-3 3-3 4-1 6-4     2-2 3-0* 6-2 8-3 4-2 4-0 3-0 4-0 
 7 Podhale II Nowy Targ2-5 3-2 4-5 1-0 2-3 2-2     2-1 8-1 2-1 5-0 6-2 7-1 0-1 
 8 Granit Czarna Góra1-3 1-4 1-3 0-5 0-0 0-2 3-0     2-1 4-0 3-1 0-1 5-1 4-1 
 9 Skałka Rogoźnik2-1 2-1 2-2 1-4 3-5 1-1 3-5 1-3     1-2 1-4 6-4 5-1 4-3 
 10 Spisz Krempachy1-8 4-3 0-3* 0-3 3-3 3-2 1-2 3-0 2-7     6-1 0-2 3-1 6-1 
 11 Przełęcz Łopuszna0-7 0-2 2-5 3-5 2-5 2-4 5-2 2-3 3-1 2-1     3-3 1-1 5-1 
 12 KS Łapsze Niżne1-4 2-4 0-2 1-0 0-9 7-4 2-3 1-5 5-3 4-1 2-2     1-4 2-3 
 13 Wiatr Ludźmierz1-3 0-2 1-3 1-9 0-0 1-2 2-0 1-3 1-4 2-5 4-1 2-0     3-1 
 14 Lepietnica Klikuszowa1-4 0-7 1-5 0-4 1-4 0-0 3-5 2-3 1-5 2-2 1-2 2-2 2-1     

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

Wierchy Rabka Zdrój 1-2 Babia Góra Lipnica Wielka 9 sierpnia, 17:00
Wiatr Ludźmierz 1-3 Granit Czarna Góra 9 sierpnia, 17:00
Spisz Krempachy 0-3 Jordan Jordanów 9 sierpnia, 14:00
(wo)
na boisku 2-1
Skałka Rogoźnik 2-1 Orawa Jabłonka 9 sierpnia, 14:00
Przełęcz Łopuszna 3-5 Lubań Tylmanowa 9 sierpnia, 14:00
KS Łapsze Niżne 2-3 Podhale II Nowy Targ 9 sierpnia, 17:00
Lepietnica Klikuszowa 1-4 Skalni Zaskale 9 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15-16 sierpnia

Babia Góra Lipnica Wielka 2-2 Podhale II Nowy Targ 16 sierpnia, 17:00
Lubań Tylmanowa 2-0 KS Łapsze Niżne 16 sierpnia, 14:00
Lepietnica Klikuszowa 1-2 Przełęcz Łopuszna 16 sierpnia, 16:00
Orawa Jabłonka 2-0 Skalni Zaskale 16 sierpnia, 14:00
Jordan Jordanów 4-1 Skałka Rogoźnik 15 sierpnia, 17:00
Granit Czarna Góra 4-0 Spisz Krempachy 16 sierpnia, 17:00
Wierchy Rabka Zdrój 4-1 Wiatr Ludźmierz 16 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 19 sierpnia

Wiatr Ludźmierz 1-2 Babia Góra Lipnica Wielka 19 sierpnia, 17:30
Spisz Krempachy 4-3 Wierchy Rabka Zdrój 19 sierpnia, 17:30
Skałka Rogoźnik 1-3 Granit Czarna Góra 19 sierpnia, 17:30
Skalni Zaskale 3-1 Jordan Jordanów 19 sierpnia, 17:30
Przełęcz Łopuszna 0-7 Orawa Jabłonka 19 sierpnia, 17:30
KS Łapsze Niżne 2-3 Lepietnica Klikuszowa 19 sierpnia, 17:30
Podhale II Nowy Targ 1-0 Lubań Tylmanowa 19 sierpnia, 17:30

Kolejka 4 - 22-23 sierpnia

Babia Góra Lipnica Wielka 4-1 Lubań Tylmanowa 23 sierpnia, 17:00
Lepietnica Klikuszowa 3-5 Podhale II Nowy Targ 23 sierpnia, 11:00
Orawa Jabłonka 3-1 KS Łapsze Niżne 23 sierpnia, 14:00
Jordan Jordanów 5-2 Przełęcz Łopuszna 22 sierpnia, 17:00
Granit Czarna Góra 0-0 Skalni Zaskale 23 sierpnia, 17:00
Wiatr Ludźmierz 2-5 Spisz Krempachy 23 sierpnia, 14:00
Skałka Rogoźnik 2-1 Wierchy Rabka Zdrój 23 sierpnia, 14:00

Kolejka 5 - 29-30 sierpnia

Spisz Krempachy 3-2 Babia Góra Lipnica Wielka 30 sierpnia, 17:00
Skałka Rogoźnik 5-1 Wiatr Ludźmierz 30 sierpnia, 14:00
Skalni Zaskale 6-3 Wierchy Rabka Zdrój 30 sierpnia, 17:00
Przełęcz Łopuszna 2-3 Granit Czarna Góra 30 sierpnia, 14:00
KS Łapsze Niżne 0-2 Jordan Jordanów 30 sierpnia, 14:00
Podhale II Nowy Targ 2-5 Orawa Jabłonka 30 sierpnia, 11:00
Lubań Tylmanowa 5-0 Lepietnica Klikuszowa 30 sierpnia, 14:00

Kolejka 6 - 5-6 września

Babia Góra Lipnica Wielka 4-0 Lepietnica Klikuszowa 6 września, 11:00
Orawa Jabłonka 4-2 Lubań Tylmanowa 6 września, 14:00
Jordan Jordanów 0-1 Podhale II Nowy Targ 6 września, 11:00
Granit Czarna Góra 0-1 KS Łapsze Niżne 6 września, 14:00
Wierchy Rabka Zdrój 9-1 Przełęcz Łopuszna 6 września, 17:00
Wiatr Ludźmierz 0-0 Skalni Zaskale 6 września, 17:00
Spisz Krempachy 2-7 Skałka Rogoźnik 6 września, 11:00

Kolejka 7 - 12-13 września

Skałka Rogoźnik 1-1 Babia Góra Lipnica Wielka 13 września, 16:00
Skalni Zaskale 5-2 Spisz Krempachy 13 września, 16:00
Przełęcz Łopuszna 1-1 Wiatr Ludźmierz 13 września, 16:00
KS Łapsze Niżne 2-4 Wierchy Rabka Zdrój 13 września, 14:00
Podhale II Nowy Targ 2-1 Granit Czarna Góra 13 września, 11:00
Lubań Tylmanowa 3-0 Jordan Jordanów 13 września, 14:00
Lepietnica Klikuszowa 1-4 Orawa Jabłonka 13 września, 11:00

Kolejka 8 - 19-20 września

Babia Góra Lipnica Wielka 5-3 Orawa Jabłonka 20 września, 13:00
Jordan Jordanów 0-0 Lepietnica Klikuszowa 20 września, 11:00
Granit Czarna Góra 0-5 Lubań Tylmanowa 20 września, 13:00
Wierchy Rabka Zdrój 4-1 Podhale II Nowy Targ 20 września, 16:00
Wiatr Ludźmierz 2-0 KS Łapsze Niżne 20 września, 16:00
Spisz Krempachy 6-1 Przełęcz Łopuszna 20 września, 16:00
Skałka Rogoźnik 3-5 Skalni Zaskale 20 września, 16:00

Kolejka 9 - 26-27 września

Skalni Zaskale 4-1 Babia Góra Lipnica Wielka 27 września, 16:00
Przełęcz Łopuszna 3-1 Skałka Rogoźnik 27 września, 13:00
KS Łapsze Niżne 4-1 Spisz Krempachy 27 września, 16:00
Podhale II Nowy Targ 7-1 Wiatr Ludźmierz 27 września, 11:00
Lubań Tylmanowa 3-0 Wierchy Rabka Zdrój 27 września, 13:00
Lepietnica Klikuszowa 2-3 Granit Czarna Góra 27 września, 11:00
Orawa Jabłonka 0-1 Jordan Jordanów 27 września, 16:00

Kolejka 10 - 3-4 października

Babia Góra Lipnica Wielka 3-3 Jordan Jordanów 4 października, 16:00
Granit Czarna Góra 1-3 Orawa Jabłonka 4 października, 11:00
Wierchy Rabka Zdrój 7-1 Lepietnica Klikuszowa 4 października, 14:00
Wiatr Ludźmierz 1-9 Lubań Tylmanowa 4 października, 16:00
Spisz Krempachy 1-2 Podhale II Nowy Targ 4 października, 14:00
Skałka Rogoźnik 6-4 KS Łapsze Niżne 4 października, 16:00
Skalni Zaskale 3-0 Przełęcz Łopuszna 4 października, 16:00

Kolejka 11 - 10-11 października

Przełęcz Łopuszna 2-4 Babia Góra Lipnica Wielka 11 października, 15:00
KS Łapsze Niżne 0-9 Skalni Zaskale 11 października, 15:00
Podhale II Nowy Targ 8-1 Skałka Rogoźnik 11 października, 11:00
Lubań Tylmanowa 10-1 Spisz Krempachy 11 października, 14:00
Lepietnica Klikuszowa 2-1 Wiatr Ludźmierz 11 października, 11:00
Orawa Jabłonka 1-0 Wierchy Rabka Zdrój 11 października, 15:00
Jordan Jordanów 2-0 Granit Czarna Góra 11 października, 11:00

Kolejka 12 - 17-18 października

Babia Góra Lipnica Wielka 3-0 Granit Czarna Góra 18 października, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Wierchy Rabka Zdrój 4-0 Jordan Jordanów 18 października, 15:00
Wiatr Ludźmierz 1-3 Orawa Jabłonka 18 października, 15:00
Spisz Krempachy 6-1 Lepietnica Klikuszowa 18 października, 12:00
Skałka Rogoźnik 1-4 Lubań Tylmanowa 18 października, 12:00
Skalni Zaskale 1-2 Podhale II Nowy Targ 18 października, 15:00
Przełęcz Łopuszna 3-3 KS Łapsze Niżne 18 października, 15:00

Kolejka 13 - 24-25 października

KS Łapsze Niżne 7-4 Babia Góra Lipnica Wielka 25 października, 14:00
Podhale II Nowy Targ 5-0 Przełęcz Łopuszna 25 października, 11:00
Lubań Tylmanowa 3-0 Skalni Zaskale 25 października, 14:00
Lepietnica Klikuszowa 1-5 Skałka Rogoźnik 25 października, 11:00
Orawa Jabłonka 3-1 Spisz Krempachy 25 października, 14:00
Jordan Jordanów 4-1 Wiatr Ludźmierz 11 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (25 października, 11:00) odwołany
Granit Czarna Góra 1-4 Wierchy Rabka Zdrój 25 października, 14:00

Kolejka 14 - 7-8 listopada

Skalni Zaskale 5-0 Lepietnica Klikuszowa 8 listopada, 13:30
Babia Góra Lipnica Wielka 1-3 Wierchy Rabka Zdrój 8 listopada, 13:30
Granit Czarna Góra 5-1 Wiatr Ludźmierz 8 listopada, 13:30
Jordan Jordanów 4-1 Spisz Krempachy 8 listopada, 13:30
Orawa Jabłonka 6-1 Skałka Rogoźnik 8 listopada, 13:30
Lubań Tylmanowa 4-1 Przełęcz Łopuszna 8 listopada, 13:30
Podhale II Nowy Targ 6-2 KS Łapsze Niżne 8 listopada, 11:00

Kolejka 15 - 14-15 listopada

Podhale II Nowy Targ 2-2 Babia Góra Lipnica Wielka 15 listopada, 11:00
KS Łapsze Niżne 1-0 Lubań Tylmanowa 15 listopada, 13:00
Przełęcz Łopuszna 5-1 Lepietnica Klikuszowa 15 listopada, 13:00
Skalni Zaskale 2-1 Orawa Jabłonka 15 listopada, 13:00
Skałka Rogoźnik 2-2 Jordan Jordanów 15 listopada, 13:00
Spisz Krempachy 3-0 Granit Czarna Góra 15 listopada, 13:00
Wiatr Ludźmierz 0-2 Wierchy Rabka Zdrój 15 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 9-10 kwietnia

Babia Góra Lipnica Wielka 3-0 Wiatr Ludźmierz 10 kwietnia, 16:00
Wierchy Rabka Zdrój 3-1 Spisz Krempachy 10 kwietnia, 16:00
Granit Czarna Góra 2-1 Skałka Rogoźnik 10 kwietnia, 16:00
Jordan Jordanów 3-2 Skalni Zaskale 10 kwietnia, 16:00
Orawa Jabłonka 1-2 Przełęcz Łopuszna 10 kwietnia, 16:00
Lepietnica Klikuszowa 2-2 KS Łapsze Niżne 10 kwietnia, 16:00
Lubań Tylmanowa 0-0 Podhale II Nowy Targ 10 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 16-17 kwietnia

Wierchy Rabka Zdrój 3-1 Skałka Rogoźnik 17 kwietnia, 16:30
Lubań Tylmanowa 1-0 Babia Góra Lipnica Wielka 17 kwietnia, 11:00
Podhale II Nowy Targ 0-1 Lepietnica Klikuszowa 17 kwietnia, 11:00
KS Łapsze Niżne 1-4 Orawa Jabłonka 17 kwietnia, 16:30
Przełęcz Łopuszna 2-5 Jordan Jordanów 17 kwietnia, 16:30
Skalni Zaskale 2-1 Granit Czarna Góra 17 kwietnia, 16:30
Spisz Krempachy 3-1 Wiatr Ludźmierz 17 kwietnia, 16:30

Kolejka 18 - 23-24 kwietnia

Babia Góra Lipnica Wielka 8-3 Spisz Krempachy 24 kwietnia, 17:00
Wiatr Ludźmierz 1-4 Skałka Rogoźnik 24 kwietnia, 17:00
Wierchy Rabka Zdrój 4-1 Skalni Zaskale 24 kwietnia, 17:00
Granit Czarna Góra 3-1 Przełęcz Łopuszna 24 kwietnia, 17:00
Jordan Jordanów 1-1 KS Łapsze Niżne 24 kwietnia, 17:00
Orawa Jabłonka 1-1 Podhale II Nowy Targ 24 kwietnia, 17:00
Lepietnica Klikuszowa 0-4 Lubań Tylmanowa 24 kwietnia, 11:00

Kolejka 19 - 30 kwietnia-1 maja

Lepietnica Klikuszowa 0-0 Babia Góra Lipnica Wielka 1 maja, 11:00
Lubań Tylmanowa 4-5 Orawa Jabłonka 1 maja, 13:00
Podhale II Nowy Targ 4-5 Jordan Jordanów 1 maja, 11:00
KS Łapsze Niżne 1-5 Granit Czarna Góra 1 maja, 17:00
Przełęcz Łopuszna 0-2 Wierchy Rabka Zdrój 1 maja, 17:00
Skalni Zaskale 2-1 Wiatr Ludźmierz 1 maja, 17:00
Skałka Rogoźnik 1-2 Spisz Krempachy 1 maja, 17:00

Kolejka 20 - 7-8 maja

Babia Góra Lipnica Wielka 6-2 Skałka Rogoźnik 8 maja, 17:00
Spisz Krempachy 3-3 Skalni Zaskale 8 maja, 17:00
Wiatr Ludźmierz 4-1 Przełęcz Łopuszna 8 maja, 17:00
Wierchy Rabka Zdrój 9-0 KS Łapsze Niżne 8 maja, 17:00
Granit Czarna Góra 3-0 Podhale II Nowy Targ 8 maja, 17:00
Jordan Jordanów 4-1 Lubań Tylmanowa 8 maja, 17:00
Orawa Jabłonka 8-1 Lepietnica Klikuszowa 8 maja, 14:00

Kolejka 21 - 14-15 maja

Orawa Jabłonka 4-0 Babia Góra Lipnica Wielka 1 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (15 maja, 17:00) odwołany
Lepietnica Klikuszowa 1-5 Jordan Jordanów 15 maja, 11:00
Lubań Tylmanowa 4-2 Granit Czarna Góra 15 maja, 13:00
Podhale II Nowy Targ 3-2 Wierchy Rabka Zdrój 15 maja, 11:00
KS Łapsze Niżne 1-4 Wiatr Ludźmierz 15 maja, 17:00
Przełęcz Łopuszna 2-1 Spisz Krempachy 15 maja, 17:00
Skalni Zaskale 3-2 Skałka Rogoźnik 15 maja, 17:00

Kolejka 22 - 21-22 maja

Babia Góra Lipnica Wielka 6-4 Skalni Zaskale 22 maja, 17:00
Skałka Rogoźnik 1-4 Przełęcz Łopuszna 22 maja, 14:00
Spisz Krempachy 0-2 KS Łapsze Niżne 22 maja, 14:00
Wiatr Ludźmierz 2-0 Podhale II Nowy Targ 22 maja, 17:00
Wierchy Rabka Zdrój 2-0 Lubań Tylmanowa 22 maja, 17:00
Granit Czarna Góra 4-1 Lepietnica Klikuszowa 22 maja, 17:00
Jordan Jordanów 2-5 Orawa Jabłonka 22 maja, 17:00

Kolejka 23 - 26 maja

Jordan Jordanów 5-2 Babia Góra Lipnica Wielka 26 maja, 17:00
Orawa Jabłonka 4-1 Granit Czarna Góra 26 maja, 17:00
Lepietnica Klikuszowa 0-7 Wierchy Rabka Zdrój 26 maja, 15:00
Lubań Tylmanowa 0-1 Wiatr Ludźmierz 26 maja, 17:00
Podhale II Nowy Targ 2-1 Spisz Krempachy 26 maja, 14:00
KS Łapsze Niżne 5-3 Skałka Rogoźnik 26 maja, 17:00
Przełęcz Łopuszna 2-5 Skalni Zaskale 26 maja, 17:00

Kolejka 24 - 28-29 maja

Babia Góra Lipnica Wielka 4-2 Przełęcz Łopuszna 29 maja, 17:00
Skalni Zaskale 5-1 KS Łapsze Niżne 29 maja, 17:00
Skałka Rogoźnik 3-5 Podhale II Nowy Targ 29 maja, 14:00
Spisz Krempachy 0-3 Lubań Tylmanowa 29 maja, 11:00
Wiatr Ludźmierz 3-1 Lepietnica Klikuszowa 29 maja, 17:00
Wierchy Rabka Zdrój 2-1 Orawa Jabłonka 29 maja, 17:00
Granit Czarna Góra 1-3 Jordan Jordanów 29 maja, 17:00

Kolejka 25 - 4-5 czerwca

Granit Czarna Góra 0-2 Babia Góra Lipnica Wielka 5 czerwca, 13:00
Jordan Jordanów 2-2 Wierchy Rabka Zdrój 5 czerwca, 17:00
Orawa Jabłonka 4-1 Wiatr Ludźmierz 5 czerwca, 17:00
Lepietnica Klikuszowa 2-2 Spisz Krempachy 5 czerwca, 14:00
Lubań Tylmanowa 8-2 Skałka Rogoźnik 5 czerwca, 11:00
Podhale II Nowy Targ 2-3 Skalni Zaskale 5 czerwca, 17:00
KS Łapsze Niżne 2-2 Przełęcz Łopuszna 4 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 11-12 czerwca

Babia Góra Lipnica Wielka 4-0 KS Łapsze Niżne 11 czerwca, 18:00
Przełęcz Łopuszna 5-2 Podhale II Nowy Targ 11 czerwca, 18:00
Skalni Zaskale 1-4 Lubań Tylmanowa 11 czerwca, 18:00
Skałka Rogoźnik 4-3 Lepietnica Klikuszowa 11 czerwca, 18:00
Spisz Krempachy 1-8 Orawa Jabłonka 11 czerwca, 18:00
Wiatr Ludźmierz 1-3 Jordan Jordanów 11 czerwca, 18:00
Wierchy Rabka Zdrój 4-1 Granit Czarna Góra 11 czerwca, 18:00

Klasa B 2015/2016 (Podhale (wschód))
Klasa B 2015/2016 (Podhale (zachód))

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas