[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2015/2016, grupa: Podhale (zachód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Czarni Czarny Dunajec 20 51 16 3 1 80-19 7 2 1 33-9 9 1 0 47-10
2.  Szarotka Rokiciny Podhalańskie 20 48 16 0 4 72-17 8 0 2 38-8 8 0 2 34-9
3.  KS Chabówka 20 44 14 2 4 70-41 8 0 2 36-24 6 2 2 34-17
4.  Skawianin Skawa 20 34 11 1 8 44-32 6 1 3 22-12 5 0 5 22-20 2 4 1 1 0 2-1
5.  Unia Naprawa 20 34 11 1 8 39-30 6 0 4 22-15 5 1 4 17-15 2 1 0 1 1 1-2
6.  Delta Pieniążkowice 20 32 10 2 8 47-35 6 1 3 25-14 4 1 5 22-21
7.  Janosik Sieniawa 20 27 9 0 11 43-57 4 0 6 20-29 5 0 5 23-28
8.  Korona Piekielnik 20 22 7 1 12 36-51 6 0 4 26-17 1 1 8 10-34
9.  Grom Morawczyna 20 13 4 1 15 26-89 2 1 7 15-46 2 0 8 11-43
10.  Luboń Skomielna Biała 20 10 3 1 16 29-77 2 1 7 21-44 1 0 9 8-33
11.  Wierchy Lasek 20 8 2 2 16 26-64 1 1 8 14-22 1 1 8 12-42
Bystry Nowe Bystre wycofały się przed rozpoczęciem rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Czarni Czarny Dunajec    2-3 2-2 3-0 2-1 2-2 3-0 3-0 4-0 5-1 7-0 
 2 Szarotka Rokiciny Podhalańskie2-4     2-1 3-1 4-0 0-1 4-1 5-0 7-0 3-0 8-0 
 3 KS Chabówka2-7 1-0     5-4 2-4 7-3 6-2 2-0 4-1 5-2 2-1 
 4 Skawianin Skawa0-4 1-0 1-3     0-0 3-1 1-2 6-1 3-0 4-1 3-0 
 5 Unia Naprawa1-4 1-3 5-1 1-2     1-0 2-0 0-1 2-1 3-1 6-2 
 6 Delta Pieniążkowice1-4 0-1 3-3 1-0 2-0     2-3 3-2 3-0 3-0 7-1 
 7 Janosik Sieniawa0-3 1-6 0-7 1-2 5-0 3-0     4-2 2-4 4-1 0-4 
 8 Korona Piekielnik0-2 0-5 0-2 1-0 0-2 3-2 7-1     9-2 3-1 3-0 
 9 Grom Morawczyna0-10 1-5 0-6 1-5 0-5 0-6 2-5 6-2     3-0 2-2 
 10 Luboń Skomielna Biała1-6 1-7 2-6 3-6 0-3 0-4 0-7 2-2 8-1     4-2 
 11 Wierchy Lasek3-3 1-4 2-3 1-2 0-2 2-3 1-2 3-0* 1-2 0-1     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Pauza: Wierchy Lasek.
 
Unia Naprawa 1-4 Czarni Czarny Dunajec 16 sierpnia, 11:00
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 0-1 Delta Pieniążkowice 16 sierpnia, 11:00
Skawianin Skawa 3-0 Grom Morawczyna 16 sierpnia, 14:00
Luboń Skomielna Biała 0-7 Janosik Sieniawa 16 sierpnia, 17:00
KS Chabówka 2-0 Korona Piekielnik 16 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Pauza: Korona Piekielnik.
 
Janosik Sieniawa 0-7 KS Chabówka 23 sierpnia, 14:00
Grom Morawczyna 3-0 Luboń Skomielna Biała 23 sierpnia, 14:00
Delta Pieniążkowice 1-0 Skawianin Skawa 23 sierpnia, 11:00
Czarni Czarny Dunajec 2-3 Szarotka Rokiciny Podhalańskie 23 sierpnia, 14:00
Wierchy Lasek 0-2 Unia Naprawa 23 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

Pauza: Unia Naprawa.
 
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 8-0 Wierchy Lasek 30 sierpnia, 11:00
Skawianin Skawa 0-4 Czarni Czarny Dunajec 30 sierpnia, 14:00
Luboń Skomielna Biała 0-4 Delta Pieniążkowice 30 sierpnia, 17:00
KS Chabówka 4-1 Grom Morawczyna 30 sierpnia, 17:00
Korona Piekielnik 7-1 Janosik Sieniawa 30 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 5-6 września

Pauza: Janosik Sieniawa.
 
Grom Morawczyna 6-2 Korona Piekielnik 6 września, 14:00
Delta Pieniążkowice 3-3 KS Chabówka 6 września, 14:00
Czarni Czarny Dunajec 5-1 Luboń Skomielna Biała 6 września, 17:00
Wierchy Lasek 1-2 Skawianin Skawa 6 września, 14:00
Unia Naprawa 1-3 Szarotka Rokiciny Podhalańskie 6 września, 17:00

Kolejka 5 - 12-13 września

Pauza: Szarotka Rokiciny Podhalańskie.
 
Skawianin Skawa 0-0 Unia Naprawa 13 września, 11:00
Luboń Skomielna Biała 4-2 Wierchy Lasek 13 września, 14:00
KS Chabówka 2-7 Czarni Czarny Dunajec 13 września, 16:00
Korona Piekielnik 3-2 Delta Pieniążkowice 13 września, 13:00
Janosik Sieniawa 2-4 Grom Morawczyna 13 września, 13:00

Kolejka 6 - 19-20 września

Pauza: Grom Morawczyna.
 
Delta Pieniążkowice 2-3 Janosik Sieniawa 20 września, 13:00
Wierchy Lasek 2-3 KS Chabówka 20 września, 11:00
Unia Naprawa 3-1 Luboń Skomielna Biała 20 września, 16:00
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 3-1 Skawianin Skawa 20 września, 13:00
Korona Piekielnik 0-2 Czarni Czarny Dunajec 20 września, 13:00

Kolejka 7 - 26-27 września

Pauza: Skawianin Skawa.
 
Luboń Skomielna Biała 1-7 Szarotka Rokiciny Podhalańskie 27 września, 16:00
KS Chabówka 2-4 Unia Naprawa 27 września, 11:00
Korona Piekielnik 3-0 Wierchy Lasek 27 września, 13:00
Janosik Sieniawa 0-3 Czarni Czarny Dunajec 27 września, 13:00
Grom Morawczyna 0-6 Delta Pieniążkowice 27 września, 11:00

Kolejka 8 - 3-4 października

Pauza: Delta Pieniążkowice.
 
Czarni Czarny Dunajec 4-0 Grom Morawczyna 4 października, 11:00
Wierchy Lasek 1-2 Janosik Sieniawa 4 października, 11:00
Unia Naprawa 0-1 Korona Piekielnik 4 października, 11:00
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 2-1 KS Chabówka 4 października, 11:00
Skawianin Skawa 4-1 Luboń Skomielna Biała 4 października, 14:00

Kolejka 9 - 10-11 października

Pauza: Luboń Skomielna Biała.
 
KS Chabówka 5-4 Skawianin Skawa 11 października, 12:00
Korona Piekielnik 0-5 Szarotka Rokiciny Podhalańskie 11 października, 15:00
Janosik Sieniawa 5-0 Unia Naprawa 11 października, 15:00
Grom Morawczyna 2-2 Wierchy Lasek 11 października, 15:00
Delta Pieniążkowice 1-4 Czarni Czarny Dunajec 11 października, 12:00

Kolejka 10 - 17-18 października

Pauza: Czarni Czarny Dunajec.
 
Wierchy Lasek 2-3 Delta Pieniążkowice 18 października, 15:00
Unia Naprawa 2-1 Grom Morawczyna 18 października, 12:00
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 4-1 Janosik Sieniawa 18 października, 15:00
Skawianin Skawa 6-1 Korona Piekielnik 18 października, 15:00
Luboń Skomielna Biała 2-6 KS Chabówka 18 października, 11:00

Kolejka 11 - 24-25 października

Pauza: KS Chabówka.
 
Korona Piekielnik 3-1 Luboń Skomielna Biała 25 października, 14:00
Janosik Sieniawa 1-2 Skawianin Skawa 25 października, 11:00
Grom Morawczyna 1-5 Szarotka Rokiciny Podhalańskie 25 października, 15:00
Delta Pieniążkowice 2-0 Unia Naprawa 25 października, 12:00
Czarni Czarny Dunajec 7-0 Wierchy Lasek 25 października, 15:00

Kolejka 12 - 7-8 listopada

Pauza: Wierchy Lasek.
 
Czarni Czarny Dunajec 2-1 Unia Naprawa 8 listopada, 11:00
Delta Pieniążkowice 0-1 Szarotka Rokiciny Podhalańskie 8 listopada, 13:30
Grom Morawczyna 1-5 Skawianin Skawa 8 listopada, 11:00
Janosik Sieniawa 4-1 Luboń Skomielna Biała 8 listopada, 11:00
Korona Piekielnik 0-2 KS Chabówka 8 listopada, 11:00

Kolejka 13 - 9-10 kwietnia

Pauza: Korona Piekielnik.
 
KS Chabówka 6-2 Janosik Sieniawa 10 kwietnia, 13:00
Luboń Skomielna Biała 8-1 Grom Morawczyna 10 kwietnia, 13:00
Skawianin Skawa 3-1 Delta Pieniążkowice 10 kwietnia, 16:00
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 2-4 Czarni Czarny Dunajec 10 kwietnia, 13:00
Unia Naprawa 6-2 Wierchy Lasek 10 kwietnia, 16:00

Kolejka 14 - 16-17 kwietnia

Pauza: Unia Naprawa.
 
Wierchy Lasek 1-4 Szarotka Rokiciny Podhalańskie 17 kwietnia, 13:00
Czarni Czarny Dunajec 3-0 Skawianin Skawa 17 kwietnia, 16:00
Delta Pieniążkowice 3-0 Luboń Skomielna Biała 17 kwietnia, 13:00
Grom Morawczyna 0-6 KS Chabówka 17 kwietnia, 13:00
Janosik Sieniawa 4-2 Korona Piekielnik 17 kwietnia, 16:00

Kolejka 15 - 23-24 kwietnia

Pauza: Janosik Sieniawa.
 
Korona Piekielnik 9-2 Grom Morawczyna 24 kwietnia, 14:00
KS Chabówka 7-3 Delta Pieniążkowice 24 kwietnia, 16:00
Luboń Skomielna Biała 1-6 Czarni Czarny Dunajec 24 kwietnia, 14:00
Skawianin Skawa 3-0 Wierchy Lasek 24 kwietnia, 14:00
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 4-0 Unia Naprawa 24 kwietnia, 14:00

Kolejka 16 - 30 kwietnia-1 maja

Pauza: Szarotka Rokiciny Podhalańskie.
 
Unia Naprawa 1-2 Skawianin Skawa 1 maja, 17:00
Wierchy Lasek 0-1 Luboń Skomielna Biała 1 maja, 14:00
Czarni Czarny Dunajec 2-2 KS Chabówka 1 maja, 17:00
Delta Pieniążkowice 3-2 Korona Piekielnik 1 maja, 14:00
Grom Morawczyna 2-5 Janosik Sieniawa 3 maja, 15:00

Kolejka 17 - 7-8 maja

Pauza: Grom Morawczyna.
 
Czarni Czarny Dunajec 3-0 Korona Piekielnik 26 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (8 maja, 11:00) odwołany
Janosik Sieniawa 3-0 Delta Pieniążkowice 8 maja, 14:00
KS Chabówka 2-1 Wierchy Lasek 8 maja, 11:00
Luboń Skomielna Biała 0-3 Unia Naprawa 8 maja, 17:45
Skawianin Skawa 1-0 Szarotka Rokiciny Podhalańskie 8 maja, 14:00

Kolejka 18 - 14-15 maja

Pauza: Skawianin Skawa.
 
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 3-0 Luboń Skomielna Biała 15 maja, 17:00
Unia Naprawa 5-1 KS Chabówka 15 maja, 14:00
Wierchy Lasek 3-0 Korona Piekielnik 15 maja, 14:00
(wo)
na boisku 5-4
Czarni Czarny Dunajec 3-0 Janosik Sieniawa 15 maja, 14:00
Delta Pieniążkowice 3-0 Grom Morawczyna 15 maja, 11:00

Kolejka 19 - 21-22 maja

Pauza: Delta Pieniążkowice.
 
Grom Morawczyna 0-10 Czarni Czarny Dunajec 22 maja, 11:00
Janosik Sieniawa 0-4 Wierchy Lasek 22 maja, 14:00
Korona Piekielnik 0-2 Unia Naprawa 22 maja, 14:00
KS Chabówka 1-0 Szarotka Rokiciny Podhalańskie 22 maja, 17:00
Luboń Skomielna Biała 3-6 Skawianin Skawa 22 maja, 14:00

Kolejka 20 - 28-29 maja

Pauza: Luboń Skomielna Biała.
 
Skawianin Skawa 1-3 KS Chabówka 29 maja, 17:00
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 5-0 Korona Piekielnik 29 maja, 14:00
Unia Naprawa 2-0 Janosik Sieniawa 29 maja, 14:00
Wierchy Lasek 1-2 Grom Morawczyna 29 maja, 14:00
Czarni Czarny Dunajec 2-2 Delta Pieniążkowice 29 maja, 17:00

Kolejka 21 - 4-5 czerwca

Pauza: Czarni Czarny Dunajec.
 
Delta Pieniążkowice 7-1 Wierchy Lasek 5 czerwca, 11:00
Grom Morawczyna 0-5 Unia Naprawa 5 czerwca, 11:00
Janosik Sieniawa 1-6 Szarotka Rokiciny Podhalańskie 5 czerwca, 14:00
Korona Piekielnik 1-0 Skawianin Skawa 5 czerwca, 14:00
KS Chabówka 5-2 Luboń Skomielna Biała 5 czerwca, 14:00

Kolejka 22 - 11-12 czerwca

Pauza: KS Chabówka.
 
Luboń Skomielna Biała 2-2 Korona Piekielnik 12 czerwca, 14:00
Skawianin Skawa 1-2 Janosik Sieniawa 12 czerwca, 14:00
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 7-0 Grom Morawczyna 12 czerwca, 14:00
Unia Naprawa 1-0 Delta Pieniążkowice 12 czerwca, 11:00
Wierchy Lasek 3-3 Czarni Czarny Dunajec 12 czerwca, 14:00

Klasa A 2015/2016 (Podhale)

Klasa B 2015/2016 (Podhale (wschód))

Klasa C 2015/2016 (Podhale)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas