[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2015/2016, grupa: Podhale (wschód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zawrat Bukowina Tatrzańska 22 59 19 2 1 91-12 10 0 1 53-6 9 2 0 38-6
2.  Dunajec Ostrowsko 22 58 19 1 2 83-26 9 1 1 50-14 10 0 1 33-12
3.  Podgórki Krauszów 22 42 13 3 6 84-59 6 2 3 40-26 7 1 3 44-33
4.  Biali Biały Dunajec 22 34 10 4 8 64-58 6 2 3 37-15 4 2 5 27-43 2 6 2 0 0 7-3
5.  Łęgi Nowa Biała 22 34 11 1 10 57-43 7 0 4 37-20 4 1 6 20-23 2 0 0 0 2 3-7
6.  Gorc Ochotnica 22 30 9 3 10 56-47 6 1 4 35-24 3 2 6 21-23
7.  Skałki Trybsz 22 26 8 2 12 40-66 6 1 4 28-30 2 1 8 12-36
8.  Sokolica Krościenko nad Dunajcem 22 25 7 4 11 36-63 5 1 5 21-27 2 3 6 15-36
9.  Zapora Kluszkowce 22 23 6 5 11 31-49 3 5 3 17-15 3 0 8 14-34 2 4 1 1 0 3-1
10.  Hetman Leśnica 22 23 6 5 11 39-54 4 3 4 23-23 2 2 7 16-31 2 1 0 1 1 1-3
11.  Trzy Korony Sromowce Niżne 22 13 4 1 17 34-96 3 1 7 17-33 1 0 10 17-63
12.  Gronik Gronków 22 11 2 5 15 26-68 2 1 8 18-32 0 4 7 8-36

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Zawrat Bukowina Tatrzańska    1-2 4-0 9-1 2-1 3-0 4-1 8-0 4-1 1-0 11-0 6-0 
 2 Dunajec Ostrowsko2-2     4-5 9-2 2-1 2-1 6-1 7-0 3-0 4-0 7-2 4-0 
 3 Podgórki Krauszów1-1 3-4     7-3 4-2 4-2 2-3 2-1 7-2 2-3 7-4 1-1 
 4 Biali Biały Dunajec0-3 1-3 3-4     3-1 1-1 6-1 4-0 6-0 0-0 8-0 5-2 
 5 Łęgi Nowa Biała1-3 1-2 5-2 2-4     3-2 4-2 3-0 2-3 6-1 7-1 3-0 
 6 Gorc Ochotnica0-3 1-3 2-6 4-2 1-3     4-1 1-1 3-1 6-1 5-2 8-1 
 7 Skałki Trybsz0-6 0-7 3-5 1-1 2-3 3-2     3-1 3-0 3-1 7-2 3-2 
 8 Sokolica Krościenko nad Dunajcem0-2 0-3 2-8 5-2 0-3 2-5 4-0     1-0 5-3 2-1 0-0 
 9 Zapora Kluszkowce0-2 1-2 4-2 1-1 4-1 1-1 1-1 1-3     1-1 2-0 1-1 
 10 Hetman Leśnica2-7 2-0 3-3 2-4 1-1 2-0 3-1 2-2 0-2     2-3 4-0 
 11 Trzy Korony Sromowce Niżne0-7 0-3 2-5 1-4 4-3 1-2 0-1 2-4 3-2 3-1     1-1 
 12 Gronik Gronków0-2 2-4 1-4 2-3 0-1 1-5 2-0 3-3 2-3 0-5 5-2     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Zawrat Bukowina Tatrzańska 9-1 Biali Biały Dunajec 16 sierpnia, 11:00
w Nowej Białej
Zapora Kluszkowce 1-2 Dunajec Ostrowsko 16 sierpnia, 11:00
Trzy Korony Sromowce Niżne 1-2 Gorc Ochotnica 16 sierpnia, 17:00
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 0-0 Gronik Gronków 16 sierpnia, 11:00
Skałki Trybsz 3-1 Hetman Leśnica 16 sierpnia, 14:00
Podgórki Krauszów 4-2 Łęgi Nowa Biała 16 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Biali Biały Dunajec 3-1 Łęgi Nowa Biała 23 sierpnia, 17:00
Hetman Leśnica 3-3 Podgórki Krauszów 23 sierpnia, 14:00
Gronik Gronków 2-0 Skałki Trybsz 23 sierpnia, 17:00
Gorc Ochotnica 1-1 Sokolica Krościenko nad Dunajcem 23 sierpnia, 11:00
Dunajec Ostrowsko 7-2 Trzy Korony Sromowce Niżne 23 sierpnia, 17:00
Zawrat Bukowina Tatrzańska 4-1 Zapora Kluszkowce 23 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

Zapora Kluszkowce 1-1 Biali Biały Dunajec 30 sierpnia, 17:00
Trzy Korony Sromowce Niżne 0-7 Zawrat Bukowina Tatrzańska 30 sierpnia, 17:00
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 0-3 Dunajec Ostrowsko 30 sierpnia, 14:00
Skałki Trybsz 3-2 Gorc Ochotnica 30 sierpnia, 17:00
Podgórki Krauszów 1-1 Gronik Gronków 30 sierpnia, 11:00
Łęgi Nowa Biała 6-1 Hetman Leśnica 30 sierpnia, 14:00

Kolejka 4 - 5-6 września

Biali Biały Dunajec 0-0 Hetman Leśnica 6 września, 11:00
Gronik Gronków 0-1 Łęgi Nowa Biała 6 września, 11:00
Gorc Ochotnica 2-6 Podgórki Krauszów 6 września, 14:00
Dunajec Ostrowsko 6-1 Skałki Trybsz 6 września, 14:00
Zawrat Bukowina Tatrzańska 8-0 Sokolica Krościenko nad Dunajcem 6 września, 17:00
Zapora Kluszkowce 2-0 Trzy Korony Sromowce Niżne 6 września, 17:00

Kolejka 5 - 12-13 września

Trzy Korony Sromowce Niżne 1-4 Biali Biały Dunajec 13 września, 16:00
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 1-0 Zapora Kluszkowce 13 września, 13:00
Skałki Trybsz 0-6 Zawrat Bukowina Tatrzańska 13 września, 11:00
Podgórki Krauszów 3-4 Dunajec Ostrowsko 13 września, 16:00
Łęgi Nowa Biała 3-2 Gorc Ochotnica 13 września, 14:00
Hetman Leśnica 4-0 Gronik Gronków 13 września, 16:00

Kolejka 6 - 19-20 września

Biali Biały Dunajec 5-2 Gronik Gronków 20 września, 14:00
Gorc Ochotnica 6-1 Hetman Leśnica 20 września, 11:00
Dunajec Ostrowsko 2-1 Łęgi Nowa Biała 20 września, 16:00
Zawrat Bukowina Tatrzańska 4-0 Podgórki Krauszów 20 września, 11:00
Zapora Kluszkowce 1-1 Skałki Trybsz 20 września, 14:00
Trzy Korony Sromowce Niżne 2-4 Sokolica Krościenko nad Dunajcem 20 września, 16:00

Kolejka 7 - 26-27 września

Sokolica Krościenko nad Dunajcem 5-2 Biali Biały Dunajec 27 września, 13:00
Skałki Trybsz 7-2 Trzy Korony Sromowce Niżne 27 września, 16:00
Podgórki Krauszów 7-2 Zapora Kluszkowce 27 września, 11:00
Łęgi Nowa Biała 1-3 Zawrat Bukowina Tatrzańska 27 września, 16:00
Hetman Leśnica 2-0 Dunajec Ostrowsko 27 września, 13:00
Gronik Gronków 1-5 Gorc Ochotnica 27 września, 16:00

Kolejka 8 - 3-4 października

Biali Biały Dunajec 1-1 Gorc Ochotnica 4 października, 14:00
Dunajec Ostrowsko 4-0 Gronik Gronków 4 października, 11:00
Zawrat Bukowina Tatrzańska 1-0 Hetman Leśnica 4 października, 13:00
Zapora Kluszkowce 4-1 Łęgi Nowa Biała 4 października, 11:00
Trzy Korony Sromowce Niżne 2-5 Podgórki Krauszów 4 października, 16:00
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 4-0 Skałki Trybsz 4 października, 14:00

Kolejka 9 - 10-11 października

Skałki Trybsz 1-1 Biali Biały Dunajec 11 października, 12:00
Podgórki Krauszów 2-1 Sokolica Krościenko nad Dunajcem 11 października, 12:00
Łęgi Nowa Biała 7-1 Trzy Korony Sromowce Niżne 11 października, 15:00
Hetman Leśnica 0-2 Zapora Kluszkowce 11 października, 12:00
Gronik Gronków 0-2 Zawrat Bukowina Tatrzańska 11 października, 15:00
Gorc Ochotnica 1-3 Dunajec Ostrowsko 11 października, 15:00

Kolejka 10 - 17-18 października

Biali Biały Dunajec 1-3 Dunajec Ostrowsko 18 października, 15:00
Zawrat Bukowina Tatrzańska 3-0 Gorc Ochotnica 18 października, 12:00
Zapora Kluszkowce 1-1 Gronik Gronków 18 października, 12:00
Trzy Korony Sromowce Niżne 3-1 Hetman Leśnica 18 października, 15:00
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 0-3 Łęgi Nowa Biała 18 października, 15:00
Skałki Trybsz 3-5 Podgórki Krauszów 18 października, 15:00

Kolejka 11 - 24-25 października

Podgórki Krauszów 7-3 Biali Biały Dunajec 25 października, 12:00
Łęgi Nowa Biała 4-2 Skałki Trybsz 25 października, 15:00
Hetman Leśnica 2-2 Sokolica Krościenko nad Dunajcem 25 października, 12:00
Gronik Gronków 5-2 Trzy Korony Sromowce Niżne 25 października, 15:00
Gorc Ochotnica 3-1 Zapora Kluszkowce 25 października, 15:00
Dunajec Ostrowsko 2-2 Zawrat Bukowina Tatrzańska 25 października, 11:00

Kolejka 12 - 7-8 listopada

Biali Biały Dunajec 0-3 Zawrat Bukowina Tatrzańska 3 kwietnia, 11:00
w pierwotnym terminie (8 listopada, 11:00) odwołany
Dunajec Ostrowsko 3-0 Zapora Kluszkowce 8 listopada, 11:00
Gorc Ochotnica 5-2 Trzy Korony Sromowce Niżne 8 listopada, 11:00
Gronik Gronków 3-3 Sokolica Krościenko nad Dunajcem 8 listopada, 13:30
Hetman Leśnica 3-1 Skałki Trybsz 8 listopada, 13:30
Łęgi Nowa Biała 5-2 Podgórki Krauszów 8 listopada, 11:00

Kolejka 13 - 9-10 kwietnia

Łęgi Nowa Biała 2-4 Biali Biały Dunajec 10 kwietnia, 13:00
Podgórki Krauszów 2-3 Hetman Leśnica 10 kwietnia, 13:00
Skałki Trybsz 3-2 Gronik Gronków 10 kwietnia, 13:00
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 2-5 Gorc Ochotnica 10 kwietnia, 13:00
Trzy Korony Sromowce Niżne 0-3 Dunajec Ostrowsko 10 kwietnia, 16:00
Zapora Kluszkowce 0-2 Zawrat Bukowina Tatrzańska 10 kwietnia, 13:00

Kolejka 14 - 16-17 kwietnia

Biali Biały Dunajec 6-0 Zapora Kluszkowce 17 kwietnia, 13:00
Zawrat Bukowina Tatrzańska 11-0 Trzy Korony Sromowce Niżne 17 kwietnia, 16:00
Dunajec Ostrowsko 7-0 Sokolica Krościenko nad Dunajcem 17 kwietnia, 13:00
Gorc Ochotnica 4-1 Skałki Trybsz 17 kwietnia, 14:00
Gronik Gronków 1-4 Podgórki Krauszów 17 kwietnia, 16:00
Hetman Leśnica 1-1 Łęgi Nowa Biała 17 kwietnia, 13:00

Kolejka 15 - 23-24 kwietnia

Hetman Leśnica 2-4 Biali Biały Dunajec 24 kwietnia, 17:00
Łęgi Nowa Biała 3-0 Gronik Gronków 24 kwietnia, 14:00
Podgórki Krauszów 4-2 Gorc Ochotnica 24 kwietnia, 14:00
Skałki Trybsz 0-7 Dunajec Ostrowsko 24 kwietnia, 11:00
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 0-2 Zawrat Bukowina Tatrzańska 24 kwietnia, 14:00
Trzy Korony Sromowce Niżne 3-2 Zapora Kluszkowce 24 kwietnia, 17:00

Kolejka 16 - 30 kwietnia-1 maja

Biali Biały Dunajec 8-0 Trzy Korony Sromowce Niżne 1 maja, 14:00
Zapora Kluszkowce 1-3 Sokolica Krościenko nad Dunajcem 1 maja, 17:00
Zawrat Bukowina Tatrzańska 4-1 Skałki Trybsz 1 maja, 17:00
Dunajec Ostrowsko 4-5 Podgórki Krauszów 1 maja, 14:00
Gorc Ochotnica 1-3 Łęgi Nowa Biała 3 maja, 14:00
w pierwotnym terminie (1 maja, 14:00) odwołany
Gronik Gronków 0-5 Hetman Leśnica 1 maja, 17:00

Kolejka 17 - 7-8 maja

Gronik Gronków 2-3 Biali Biały Dunajec 8 maja, 14:00
Hetman Leśnica 2-0 Gorc Ochotnica 8 maja, 17:00
Łęgi Nowa Biała 1-2 Dunajec Ostrowsko 8 maja, 14:00
Podgórki Krauszów 1-1 Zawrat Bukowina Tatrzańska 8 maja, 17:00
Skałki Trybsz 3-0 Zapora Kluszkowce 8 maja, 17:00
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 2-1 Trzy Korony Sromowce Niżne 8 maja, 14:00

Kolejka 18 - 14-15 maja

Biali Biały Dunajec 4-0 Sokolica Krościenko nad Dunajcem 15 maja, 14:00
Trzy Korony Sromowce Niżne 0-1 Skałki Trybsz 15 maja, 17:00
Zapora Kluszkowce 4-2 Podgórki Krauszów 15 maja, 14:00
Zawrat Bukowina Tatrzańska 2-1 Łęgi Nowa Biała 15 maja, 17:00
Dunajec Ostrowsko 4-0 Hetman Leśnica 15 maja, 14:00
Gorc Ochotnica 8-1 Gronik Gronków 15 maja, 14:00

Kolejka 19 - 21-22 maja

Gorc Ochotnica 4-2 Biali Biały Dunajec 22 maja, 11:00
Gronik Gronków 2-4 Dunajec Ostrowsko 22 maja, 14:00
Hetman Leśnica 2-7 Zawrat Bukowina Tatrzańska 22 maja, 17:00
Łęgi Nowa Biała 2-3 Zapora Kluszkowce 22 maja, 17:00
Podgórki Krauszów 7-4 Trzy Korony Sromowce Niżne 22 maja, 11:00
Skałki Trybsz 3-1 Sokolica Krościenko nad Dunajcem 22 maja, 17:00

Kolejka 20 - 28-29 maja

Biali Biały Dunajec 6-1 Skałki Trybsz 29 maja, 14:00
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 2-8 Podgórki Krauszów 29 maja, 14:00
Trzy Korony Sromowce Niżne 4-3 Łęgi Nowa Biała 29 maja, 17:00
Zapora Kluszkowce 1-1 Hetman Leśnica 29 maja, 17:00
Zawrat Bukowina Tatrzańska 6-0 Gronik Gronków 29 maja, 14:00
Dunajec Ostrowsko 2-1 Gorc Ochotnica 29 maja, 14:00

Kolejka 21 - 4-5 czerwca

Dunajec Ostrowsko 9-2 Biali Biały Dunajec 5 czerwca, 14:00
Gorc Ochotnica 0-3 Zawrat Bukowina Tatrzańska 5 czerwca, 11:00
Gronik Gronków 2-3 Zapora Kluszkowce 5 czerwca, 11:00
Hetman Leśnica 2-3 Trzy Korony Sromowce Niżne 5 czerwca, 14:00
Łęgi Nowa Biała 3-0 Sokolica Krościenko nad Dunajcem 5 czerwca, 14:00
Podgórki Krauszów 2-3 Skałki Trybsz 5 czerwca, 14:00

Kolejka 22 - 11-12 czerwca

Biali Biały Dunajec 3-4 Podgórki Krauszów 12 czerwca, 14:00
Skałki Trybsz 2-3 Łęgi Nowa Biała 12 czerwca, 14:00
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 5-3 Hetman Leśnica 12 czerwca, 14:00
Trzy Korony Sromowce Niżne 1-1 Gronik Gronków 12 czerwca, 14:00
Zapora Kluszkowce 1-1 Gorc Ochotnica 12 czerwca, 11:00
Zawrat Bukowina Tatrzańska 1-2 Dunajec Ostrowsko 12 czerwca, 14:00

Klasa A 2015/2016 (Podhale)

Klasa B 2015/2016 (Podhale (zachód))

Klasa C 2015/2016 (Podhale)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas