[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2015/2016, grupa: Lublin II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS Góra Puławska 26 58 19 1 6 58-26 10 0 3 22-13 9 1 3 36-13
2.  Wodniak Piotrawin-Łaziska 26 57 18 3 5 71-21 11 1 1 43-10 7 2 4 28-11
3.  Garbarnia Kurów 26 56 18 2 6 71-38 9 2 2 40-16 9 0 4 31-22
4.  Mazowsze Stężyca 26 51 16 3 7 60-36 10 1 2 32-12 6 2 5 28-24
5.  Cisy Nałęczów 26 49 15 4 7 43-26 8 2 3 21-10 7 2 4 22-16
6.  Amator Rososz-Leopoldów 26 44 14 2 10 76-56 10 0 3 46-21 4 2 7 30-35
7.  Wawel Wąwolnica 26 31 9 4 13 43-63 3 3 7 17-30 6 1 6 26-33
8.  KS Drzewce 26 30 8 6 12 41-52 5 4 4 26-23 3 2 8 15-29
9.  Bobry Karczmiska 26 28 8 4 14 45-72 4 2 7 24-32 4 2 7 21-40
10.  Wilki Wilków 26 27 8 3 15 42-76 6 1 6 24-33 2 2 9 18-43
11.  Hetman Gołąb 26 25 6 7 13 40-60 5 3 5 27-29 1 4 8 13-31
12.  Żyrzyniak Żyrzyn 26 24 6 6 14 39-46 3 3 7 24-27 3 3 7 15-19 2 4 1 1 0 1-0
13.  Serokomla Janowiec 26 24 6 6 14 35-54 4 2 7 19-31 2 4 7 16-23 2 1 0 1 1 0-1
14.  Orlęta 1925 Dęblin 26 13 2 7 17 25-63 1 5 7 12-25 1 2 10 13-38

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 KS Góra Puławska    1-0 2-0 3-1 1-3 0-4 1-0 2-0 1-0 4-1 2-1 0-3 2-0 3-0* 
 2 Wodniak Piotrawin-Łaziska1-0     3-2 3-1 0-1 4-0 7-2 5-1 3-2 2-0 6-0 1-0 1-1 7-0 
 3 Garbarnia Kurów2-4 2-0     3-5 1-0 5-1 4-0 3-0 1-1 7-1 2-2 4-1 2-1 4-0 
 4 Mazowsze Stężyca4-2 1-0 1-4     2-2 3-0 5-0 3-0 3-4 3-0 3-0 2-0 1-0 1-0 
 5 Cisy Nałęczów1-0 1-4 1-2 0-1     2-0 1-1 0-0 3-0 5-1 1-0 2-1 2-0 2-0 
 6 Amator Rososz-Leopoldów0-3* 0-1 3-1 3-1 6-0*     4-1 4-2 8-1 4-1 4-1 0-2 6-4 4-3 
 7 Wawel Wąwolnica0-3 1-5 0-2 3-4 1-0 1-5     0-1 2-2 2-1 4-2 1-1 1-1 1-3 
 8 KS Drzewce2-2 1-4 0-1 2-2 1-4 2-1 4-0     6-0 2-2 1-1 2-1 0-3 3-2 
 9 Bobry Karczmiska1-4 1-0 3-7 4-2 0-2 3-3 0-1 4-1     1-4 2-3 2-1 1-2 2-2 
 10 Wilki Wilków0-5 1-4 1-5 1-0 3-2 3-5 1-4 1-5 4-1     2-0 1-1 2-1 4-0 
 11 Hetman Gołąb0-4 0-4 1-2 1-1 1-1 2-2 2-5 4-1 1-3 6-1     4-3 3-1 2-1 
 12 Żyrzyniak Żyrzyn0-4* 1-1 1-2 1-3 0-2 5-6 2-5 0-0 7-0 1-2 2-1     0-0 4-1 
 13 Serokomla Janowiec1-2 0-4 5-0 0-4 0-3 3-2 0-4 3-1 0-5 4-2 2-2 0-1     1-1 
 14 Orlęta 1925 Dęblin1-3 1-1 1-3 0-3* 0-2 2-1 2-3 0-3 1-2 2-2 0-0 0-0 2-2     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Wilki Wilków 3-5 Amator Rososz-Leopoldów 16 sierpnia, 17:00
KS Drzewce 6-0 Bobry Karczmiska 16 sierpnia, 16:00
Żyrzyniak Żyrzyn 0-2 Cisy Nałęczów 16 sierpnia, 18:00
Wawel Wąwolnica 0-2 Garbarnia Kurów 16 sierpnia, 17:00
Orlęta 1925 Dęblin 1-3 KS Góra Puławska 16 września, 17:00
Serokomla Janowiec 2-2 Hetman Gołąb 15 sierpnia, 16:00
Mazowsze Stężyca 1-0 Wodniak Piotrawin-Łaziska 15 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Amator Rososz-Leopoldów 0-1 Wodniak Piotrawin-Łaziska 22 sierpnia, 17:00
Hetman Gołąb 1-1 Mazowsze Stężyca 23 sierpnia, 15:00
w Puławach; na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
KS Góra Puławska 2-0 Serokomla Janowiec 23 sierpnia, 17:00
Garbarnia Kurów 4-0 Orlęta 1925 Dęblin 22 sierpnia, 17:00
Cisy Nałęczów 1-1 Wawel Wąwolnica 23 sierpnia, 16:00
Bobry Karczmiska 2-1 Żyrzyniak Żyrzyn 23 sierpnia, 17:00
Wilki Wilków 1-5 KS Drzewce 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

KS Drzewce 2-1 Amator Rososz-Leopoldów 30 sierpnia, 11:00
Żyrzyniak Żyrzyn 1-2 Wilki Wilków 30 sierpnia, 11:00
Wawel Wąwolnica 2-2 Bobry Karczmiska 30 sierpnia, 17:00
Orlęta 1925 Dęblin 0-2 Cisy Nałęczów 29 sierpnia, 17:00
Serokomla Janowiec 5-0 Garbarnia Kurów 29 sierpnia, 16:30
Mazowsze Stężyca 4-2 KS Góra Puławska 29 sierpnia, 13:00
Wodniak Piotrawin-Łaziska 6-0 Hetman Gołąb 30 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 5-6 września

Amator Rososz-Leopoldów 4-1 Hetman Gołąb 5 września, 17:00
KS Góra Puławska 1-0 Wodniak Piotrawin-Łaziska 6 września, 16:00
Garbarnia Kurów 3-5 Mazowsze Stężyca 6 września, 14:00
Cisy Nałęczów 2-0 Serokomla Janowiec 5 września, 16:30
Bobry Karczmiska 2-2 Orlęta 1925 Dęblin 6 września, 17:00
Wilki Wilków 1-4 Wawel Wąwolnica 6 września, 17:00
KS Drzewce 2-1 Żyrzyniak Żyrzyn 6 września, 16:00

Kolejka 5 - 12-13 września

Żyrzyniak Żyrzyn 5-6 Amator Rososz-Leopoldów 13 września, 11:00
Wawel Wąwolnica 0-1 KS Drzewce 13 września, 16:00
Orlęta 1925 Dęblin 2-2 Wilki Wilków 12 września, 16:00
Serokomla Janowiec 0-5 Bobry Karczmiska 12 września, 17:00
Mazowsze Stężyca 2-2 Cisy Nałęczów 13 września, 13:30
Wodniak Piotrawin-Łaziska 3-2 Garbarnia Kurów 13 września, 16:00
Hetman Gołąb 0-4 KS Góra Puławska 12 września, 11:00
w Puławach; na bocznym boisku Stadionu Miejskiego

Kolejka 6 - 19-20 września

Amator Rososz-Leopoldów 0-3 KS Góra Puławska 19 września, 16:00
(wo)
na boisku 1-3
Garbarnia Kurów 2-2 Hetman Gołąb 20 września, 13:30
Cisy Nałęczów 1-4 Wodniak Piotrawin-Łaziska 19 września, 11:30
Bobry Karczmiska 4-2 Mazowsze Stężyca 20 września, 16:00
Wilki Wilków 2-1 Serokomla Janowiec 20 września, 16:00
KS Drzewce 3-2 Orlęta 1925 Dęblin 19 września, 15:00
Żyrzyniak Żyrzyn 2-5 Wawel Wąwolnica 20 września, 11:00

Kolejka 7 - 26-27 września

Wawel Wąwolnica 1-5 Amator Rososz-Leopoldów 27 września, 15:00
Orlęta 1925 Dęblin 0-0 Żyrzyniak Żyrzyn 26 września, 16:00
Serokomla Janowiec 3-1 KS Drzewce 26 września, 16:00
Mazowsze Stężyca 3-0 Wilki Wilków 27 września, 13:00
Wodniak Piotrawin-Łaziska 3-2 Bobry Karczmiska 27 września, 15:00
Hetman Gołąb 1-1 Cisy Nałęczów 27 września, 17:00
w Puławach; na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
KS Góra Puławska 2-0 Garbarnia Kurów 26 września, 16:00

Kolejka 8 - 3-4 października

Amator Rososz-Leopoldów 3-1 Garbarnia Kurów 3 października, 13:00
Cisy Nałęczów 1-0 KS Góra Puławska 3 października, 16:30
Bobry Karczmiska 2-3 Hetman Gołąb 4 października, 16:00
Wilki Wilków 1-4 Wodniak Piotrawin-Łaziska 4 października, 15:00
KS Drzewce 2-2 Mazowsze Stężyca 4 października, 16:00
Żyrzyniak Żyrzyn 0-0 Serokomla Janowiec 4 października, 11:00
Wawel Wąwolnica 1-3 Orlęta 1925 Dęblin 4 października, 15:00

Kolejka 9 - 10-11 października

Orlęta 1925 Dęblin 2-1 Amator Rososz-Leopoldów 10 października, 15:00
Serokomla Janowiec 0-4 Wawel Wąwolnica 11 października, 15:00
Mazowsze Stężyca 2-0 Żyrzyniak Żyrzyn 11 października, 15:00
Wodniak Piotrawin-Łaziska 5-1 KS Drzewce 11 października, 14:00
Hetman Gołąb 6-1 Wilki Wilków 11 października, 15:00
w Puławach; na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
KS Góra Puławska 1-0 Bobry Karczmiska 10 października, 15:30
Garbarnia Kurów 1-0 Cisy Nałęczów 11 października, 15:00

Kolejka 10 - 17-18 października

Amator Rososz-Leopoldów 6-0 Cisy Nałęczów 17 października, 15:00
(wo)
na boisku 6-3
Bobry Karczmiska 3-7 Garbarnia Kurów 18 października, 15:00
Wilki Wilków 0-5 KS Góra Puławska 18 października, 15:00
KS Drzewce 1-1 Hetman Gołąb 18 października, 16:00
w Puławach; na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Żyrzyniak Żyrzyn 1-1 Wodniak Piotrawin-Łaziska 18 października, 15:30
Wawel Wąwolnica 3-4 Mazowsze Stężyca 18 października, 15:00
Orlęta 1925 Dęblin 2-2 Serokomla Janowiec 17 października, 15:00

Kolejka 11 - 24-25 października

Serokomla Janowiec 3-2 Amator Rososz-Leopoldów 25 października, 14:00
Mazowsze Stężyca 1-0 Orlęta 1925 Dęblin 24 października, 13:00
Wodniak Piotrawin-Łaziska 7-2 Wawel Wąwolnica 25 października, 14:00
Hetman Gołąb 4-3 Żyrzyniak Żyrzyn 25 października, 14:00
w Puławach; na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
KS Góra Puławska 2-0 KS Drzewce 25 października, 14:30
Garbarnia Kurów 7-1 Wilki Wilków 25 października, 12:00
Cisy Nałęczów 3-0 Bobry Karczmiska 24 października, 15:30

Kolejka 12 - 31 października

Amator Rososz-Leopoldów 8-1 Bobry Karczmiska 31 października, 14:00
Wilki Wilków 3-2 Cisy Nałęczów 31 października, 13:00
KS Drzewce 0-1 Garbarnia Kurów 31 października, 14:00
Żyrzyniak Żyrzyn 0-4 KS Góra Puławska 31 października, 11:00
(wo)
na boisku 2-4
Wawel Wąwolnica 4-2 Hetman Gołąb 31 października, 14:00
Orlęta 1925 Dęblin 1-1 Wodniak Piotrawin-Łaziska 31 października, 13:00
Serokomla Janowiec 0-4 Mazowsze Stężyca 31 października, 14:00

Kolejka 13 - 7-8 listopada

Mazowsze Stężyca 3-0 Amator Rososz-Leopoldów 8 listopada, 14:00
Wodniak Piotrawin-Łaziska 1-1 Serokomla Janowiec 26 marca, 12:00
w pierwotnym terminie (8 listopada, 13:00) goście nie dojechali
Hetman Gołąb 2-1 Orlęta 1925 Dęblin 7 listopada, 13:00
w Puławach; na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
KS Góra Puławska 1-0 Wawel Wąwolnica 7 listopada, 13:00
Garbarnia Kurów 4-1 Żyrzyniak Żyrzyn 7 listopada, 13:00
Cisy Nałęczów 0-0 KS Drzewce 7 listopada, 12:00
Bobry Karczmiska 1-4 Wilki Wilków 8 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 2-3 kwietnia

Amator Rososz-Leopoldów 4-1 Wilki Wilków 2 kwietnia, 16:00
Bobry Karczmiska 4-1 KS Drzewce 2 kwietnia, 11:00
Cisy Nałęczów 2-1 Żyrzyniak Żyrzyn 3 kwietnia, 14:00
Garbarnia Kurów 4-0 Wawel Wąwolnica 3 kwietnia, 15:00
KS Góra Puławska 3-0 Orlęta 1925 Dęblin 2 kwietnia, 16:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Hetman Gołąb 3-1 Serokomla Janowiec 3 kwietnia, 16:30
w Puławach; na boisku przy ZSO nr 1
Wodniak Piotrawin-Łaziska 3-1 Mazowsze Stężyca 3 kwietnia, 15:00

Kolejka 15 - 9-10 kwietnia

Wodniak Piotrawin-Łaziska 4-0 Amator Rososz-Leopoldów 10 kwietnia, 15:00
Mazowsze Stężyca 3-0 Hetman Gołąb 10 kwietnia, 15:00
Serokomla Janowiec 1-2 KS Góra Puławska 9 kwietnia, 11:00
Orlęta 1925 Dęblin 1-3 Garbarnia Kurów 10 kwietnia, 14:00
Wawel Wąwolnica 1-0 Cisy Nałęczów 10 kwietnia, 16:00
Żyrzyniak Żyrzyn 7-0 Bobry Karczmiska 10 kwietnia, 16:00
KS Drzewce 2-2 Wilki Wilków 10 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 16-17 kwietnia

Amator Rososz-Leopoldów 4-2 KS Drzewce 16 kwietnia, 17:00
Wilki Wilków 1-1 Żyrzyniak Żyrzyn 17 kwietnia, 15:00
Bobry Karczmiska 0-1 Wawel Wąwolnica 17 kwietnia, 11:00
w Nałęczowie
Cisy Nałęczów 2-0 Orlęta 1925 Dęblin 16 kwietnia, 16:30
Garbarnia Kurów 2-1 Serokomla Janowiec 17 kwietnia, 16:00
KS Góra Puławska 3-1 Mazowsze Stężyca 17 kwietnia, 16:00
Hetman Gołąb 0-4 Wodniak Piotrawin-Łaziska 17 kwietnia, 14:00
w Puławach; na boisku przy ZSO nr 1

Kolejka 17 - 23-24 kwietnia

Hetman Gołąb 2-2 Amator Rososz-Leopoldów 24 kwietnia, 16:00
w Puławach, na boisku przy ZSO nr 1
Wodniak Piotrawin-Łaziska 1-0 KS Góra Puławska 24 kwietnia, 16:00
Mazowsze Stężyca 1-4 Garbarnia Kurów 24 kwietnia, 15:00
Serokomla Janowiec 0-3 Cisy Nałęczów 24 kwietnia, 17:00
Orlęta 1925 Dęblin 1-2 Bobry Karczmiska 24 kwietnia, 14:00
Wawel Wąwolnica 2-1 Wilki Wilków 24 kwietnia, 16:00
Żyrzyniak Żyrzyn 0-0 KS Drzewce 24 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 30 kwietnia-1 maja

Amator Rososz-Leopoldów 0-2 Żyrzyniak Żyrzyn 30 kwietnia, 17:00
KS Drzewce 4-0 Wawel Wąwolnica 30 kwietnia, 16:00
Wilki Wilków 4-0 Orlęta 1925 Dęblin 1 maja, 11:00
Bobry Karczmiska 1-2 Serokomla Janowiec 1 maja, 11:00
Cisy Nałęczów 0-1 Mazowsze Stężyca 30 kwietnia, 16:30
Garbarnia Kurów 2-0 Wodniak Piotrawin-Łaziska 30 kwietnia, 17:00
KS Góra Puławska 2-1 Hetman Gołąb 1 maja, 11:00

Kolejka 19 - 3 maja

KS Góra Puławska 0-4 Amator Rososz-Leopoldów 3 maja, 14:00
Hetman Gołąb 1-2 Garbarnia Kurów 3 maja, 17:00
w Puławach, na boisku przy ZSO nr 1
Wodniak Piotrawin-Łaziska 0-1 Cisy Nałęczów 3 maja, 17:00
Mazowsze Stężyca 3-4 Bobry Karczmiska 3 maja, 14:00
Serokomla Janowiec 4-2 Wilki Wilków 3 maja, 14:00
Orlęta 1925 Dęblin 0-3 KS Drzewce 3 maja, 17:00
Wawel Wąwolnica 1-1 Żyrzyniak Żyrzyn 3 maja, 16:00

Kolejka 20 - 7-8 maja

Amator Rososz-Leopoldów 4-1 Wawel Wąwolnica 7 maja, 17:00
Żyrzyniak Żyrzyn 4-1 Orlęta 1925 Dęblin 8 maja, 17:00
KS Drzewce 0-3 Serokomla Janowiec 8 maja, 16:00
Wilki Wilków 1-0 Mazowsze Stężyca 8 maja, 16:00
Bobry Karczmiska 1-0 Wodniak Piotrawin-Łaziska 8 maja, 11:00
w Piotrawinie; Wodniak gospodarzem
Cisy Nałęczów 1-0 Hetman Gołąb 7 maja, 17:00
Garbarnia Kurów 2-4 KS Góra Puławska 8 maja, 17:00

Kolejka 21 - 14-15 maja

Garbarnia Kurów 5-1 Amator Rososz-Leopoldów 15 maja, 17:00
KS Góra Puławska 1-3 Cisy Nałęczów 14 maja, 16:00
Hetman Gołąb 1-3 Bobry Karczmiska 15 maja, 17:00
w Puławach, na boisku przy ZSO nr 1
Wodniak Piotrawin-Łaziska 2-0 Wilki Wilków 14 maja, 11:00
Mazowsze Stężyca 3-0 KS Drzewce 15 maja, 16:00
Serokomla Janowiec 0-1 Żyrzyniak Żyrzyn 15 maja, 16:00
Orlęta 1925 Dęblin 2-3 Wawel Wąwolnica 15 maja, 14:00

Kolejka 22 - 21-22 maja

Amator Rososz-Leopoldów 4-3 Orlęta 1925 Dęblin 21 maja, 17:00
Wawel Wąwolnica 1-1 Serokomla Janowiec 22 maja, 16:00
Żyrzyniak Żyrzyn 1-3 Mazowsze Stężyca 21 maja, 11:00
KS Drzewce 1-4 Wodniak Piotrawin-Łaziska 22 maja, 17:00
Wilki Wilków 2-0 Hetman Gołąb 22 maja, 16:00
Bobry Karczmiska 1-4 KS Góra Puławska 22 maja, 11:00
Cisy Nałęczów 1-2 Garbarnia Kurów 21 maja, 17:00

Kolejka 23 - 28-29 maja

Cisy Nałęczów 2-0 Amator Rososz-Leopoldów 28 maja, 17:00
Garbarnia Kurów 1-1 Bobry Karczmiska 29 maja, 17:00
KS Góra Puławska 4-1 Wilki Wilków 29 maja, 11:00
Hetman Gołąb 4-1 KS Drzewce 29 maja, 17:00
w Puławach, na boisku przy ZSO nr 1
Wodniak Piotrawin-Łaziska 1-0 Żyrzyniak Żyrzyn 29 maja, 17:00
Mazowsze Stężyca 5-0 Wawel Wąwolnica 29 maja, 16:00
Serokomla Janowiec 1-1 Orlęta 1925 Dęblin 29 maja, 11:00

Kolejka 24 - 4-5 czerwca

Amator Rososz-Leopoldów 6-4 Serokomla Janowiec 4 czerwca, 17:00
Orlęta 1925 Dęblin 0-3 Mazowsze Stężyca 5 czerwca, 14:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Wawel Wąwolnica 1-5 Wodniak Piotrawin-Łaziska 5 czerwca, 16:00
Żyrzyniak Żyrzyn 2-1 Hetman Gołąb 4 czerwca, 17:00
KS Drzewce 2-2 KS Góra Puławska 5 czerwca, 17:00
Wilki Wilków 1-5 Garbarnia Kurów 5 czerwca, 12:00
Bobry Karczmiska 0-2 Cisy Nałęczów 5 czerwca, 17:00
w Nałęczowie; Bobry gospodarzem

Kolejka 25 - 11-12 czerwca

Bobry Karczmiska 3-3 Amator Rososz-Leopoldów 12 czerwca, 12:00
Cisy Nałęczów 5-1 Wilki Wilków 12 czerwca, 12:00
Garbarnia Kurów 3-0 KS Drzewce 12 czerwca, 12:00
KS Góra Puławska 0-3 Żyrzyniak Żyrzyn 12 czerwca, 12:00
Hetman Gołąb 2-5 Wawel Wąwolnica 12 czerwca, 12:00
w Puławach, na boisku przy ZSO nr 1
Wodniak Piotrawin-Łaziska 7-0 Orlęta 1925 Dęblin 12 czerwca, 12:00
Mazowsze Stężyca 1-0 Serokomla Janowiec 12 czerwca, 12:00

Kolejka 26 - 18-19 czerwca

Amator Rososz-Leopoldów 3-1 Mazowsze Stężyca 18 czerwca, 16:00
Serokomla Janowiec 0-4 Wodniak Piotrawin-Łaziska 19 czerwca, 17:00
Orlęta 1925 Dęblin 0-0 Hetman Gołąb 19 czerwca, 17:00
Wawel Wąwolnica 0-3 KS Góra Puławska 19 czerwca, 17:00
Żyrzyniak Żyrzyn 1-2 Garbarnia Kurów 19 czerwca, 17:00
KS Drzewce 1-4 Cisy Nałęczów 19 czerwca, 17:00
Wilki Wilków 4-1 Bobry Karczmiska 19 czerwca, 17:00

Klasa okręgowa 2015/2016 (Lublin)

Klasa A 2015/2016 (Lublin I)
Klasa A 2015/2016 (Lublin III)
Klasa A 2015/2016 (Lublin IV)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas