[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2015/2016, grupa: Lublin IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sygnał Lublin 26 63 20 3 3 102-38 12 1 0 62-12 8 2 3 40-26
2.  Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 26 60 19 3 4 79-36 11 2 0 39-8 8 1 4 40-28
3.  Sokół Konopnica 26 58 17 7 2 73-21 9 4 0 41-9 8 3 2 32-12
4.  BKS Bogucin 26 54 16 6 4 67-40 9 3 1 40-19 7 3 3 27-21
5.  KS Ciecierzyn 26 53 17 2 7 86-38 10 0 3 53-17 7 2 4 33-21
6.  GLKS Głusk (Lublin) 26 34 10 4 12 52-50 4 3 6 21-20 6 1 6 31-30 2 2 0 2 0 2-2
7.  Błękitni Dys 26 34 9 7 10 39-47 6 3 4 22-16 3 4 6 17-31 2 2 0 2 0 2-2
8.  Avenir Jabłonna 26 26 8 2 16 41-76 5 1 7 23-38 3 1 9 18-38 2 3 1 0 1 5-4
9.  Pogoń 07 Lubartów 26 26 7 5 14 34-68 5 1 7 20-29 2 4 7 14-39 2 3 1 0 1 4-5
10.  Legion Tomaszowice 26 24 7 3 16 39-52 5 1 7 23-22 2 2 9 16-30 2 6 2 0 0 4-2
11.  Piotrcovia Piotrków 26 24 8 0 18 46-83 4 0 9 23-42 4 0 9 23-41 2 0 0 0 2 2-4
12.  Rohland Tuszów 26 23 7 2 17 50-75 5 1 7 36-35 2 1 10 14-40
13.  LZS Krężnica Jara 26 21 5 6 15 27-65 3 3 7 14-38 2 3 8 13-27
14.  Granit II Bychawa 26 18 4 6 16 36-82 2 5 6 19-30 2 1 10 17-52

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Sygnał Lublin    5-3 3-2 2-2 4-1 6-1 5-2 5-1 5-0 2-0 10-0 4-0 5-0 6-0 
 2 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin)2-2     0-0 3-1 1-0 2-0 7-0 3-2 7-0 3-1 4-1 3-0 2-1 2-0 
 3 Sokół Konopnica4-1 6-0     0-0 2-2 4-2 1-1 5-0 5-0 4-0 2-0 3-1 1-1 4-1 
 4 BKS Bogucin1-5 2-2 1-1     6-0 4-2 5-1 1-0 2-2 2-1 4-1 3-0 4-1 5-3 
 5 KS Ciecierzyn5-0 3-4 2-0 0-1     3-1 3-2 5-0 4-0 3-2 7-3 6-1 0-2 12-1 
 6 GLKS Głusk (Lublin)1-2 3-1 1-3 1-3 0-2     0-0 1-2 2-2 4-2 0-2 4-1 0-0 4-0 
 7 Błękitni Dys3-0* 1-0 0-2 0-1 1-1 2-2     4-1 0-2 0-0 2-1 3-1 4-2 2-3 
 8 Avenir Jabłonna1-4 4-7 0-4 3-2 1-7 1-4 0-3     4-1 2-0 2-1 1-3 2-0 2-2 
 9 Pogoń 07 Lubartów3-3 1-7 1-3 1-2 0-1 1-6 1-0 3-1     1-0 1-4 4-0 0-1 3-1 
 10 Legion Tomaszowice2-5 0-3 0-1 1-3 2-3 0-1 1-1 3-0 3-0     2-1 2-3 3-1 4-0 
 11 Piotrcovia Piotrków0-4 1-4 0-4 1-6 4-1 2-5 1-2 2-5 3-2 1-2     4-2 2-1 2-4 
 12 Rohland Tuszów4-5 1-2 3-3 6-2 0-3 4-0 1-4 2-4 1-2 2-4 4-2     3-2 5-2 
 13 LZS Krężnica Jara0-4 0-2 0-5 1-2 0-11 1-5 1-1 2-0 3-3 3-3 1-2 1-0     1-0 
 14 Granit II Bychawa0-5 1-5 1-4 2-2 0-1 0-2 5-0 2-2 0-0 3-1 2-5 2-2 1-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Avenir Jabłonna 1-4 Sygnał Lublin 16 sierpnia, 16:00
Sokół Konopnica 0-0 BKS Bogucin 16 sierpnia, 17:00
Rohland Tuszów 1-4 Błękitni Dys 16 sierpnia, 17:00
Pogoń 07 Lubartów 1-6 GLKS Głusk (Lublin) 16 sierpnia, 17:00
w Rokitnie
KS Ciecierzyn 12-1 Granit II Bychawa 16 sierpnia, 17:00
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 2-1 LZS Krężnica Jara 16 sierpnia, 16:00
Legion Tomaszowice 2-1 Piotrcovia Piotrków 16 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Sygnał Lublin 10-0 Piotrcovia Piotrków 22 sierpnia, 11:00
LZS Krężnica Jara 3-3 Legion Tomaszowice 23 sierpnia, 11:00
w Niedrzwicy Kościelnej
GLKS Głusk (Lublin) 0-2 KS Ciecierzyn 22 sierpnia, 14:00
w Jabłonnie
Błękitni Dys 0-2 Pogoń 07 Lubartów 23 sierpnia, 14:00
BKS Bogucin 3-0 Rohland Tuszów 22 sierpnia, 11:00
Avenir Jabłonna 0-4 Sokół Konopnica 23 sierpnia, 16:00
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 2-0 Granit II Bychawa 23 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

Sokół Konopnica 4-1 Sygnał Lublin 29 sierpnia, 17:00
w Radawcu Dużym
Rohland Tuszów 2-4 Avenir Jabłonna 30 sierpnia, 17:00
Pogoń 07 Lubartów 1-2 BKS Bogucin 30 sierpnia, 15:00
KS Ciecierzyn 3-2 Błękitni Dys 30 sierpnia, 13:00
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 2-0 GLKS Głusk (Lublin) 30 sierpnia, 16:00
Legion Tomaszowice 4-0 Granit II Bychawa 30 sierpnia, 17:00
Piotrcovia Piotrków 2-1 LZS Krężnica Jara 30 sierpnia, 17:00
w Jabłonnej

Kolejka 4 - 5-6 września

Sygnał Lublin 5-0 LZS Krężnica Jara 5 września, 11:00
Granit II Bychawa 2-5 Piotrcovia Piotrków 5 września, 16:00
GLKS Głusk (Lublin) 4-2 Legion Tomaszowice 5 września, 14:00
w Jabłonnej
Błękitni Dys 1-0 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 6 września, 14:00
BKS Bogucin 6-0 KS Ciecierzyn 5 września, 14:00
Avenir Jabłonna 4-1 Pogoń 07 Lubartów 6 września, 16:00
Sokół Konopnica 3-1 Rohland Tuszów 5 września, 16:30
w Radawcu Dużym

Kolejka 5 - 12-13 września

Rohland Tuszów 4-5 Sygnał Lublin 13 września, 16:30
Pogoń 07 Lubartów 1-3 Sokół Konopnica 13 września, 13:00
KS Ciecierzyn 5-0 Avenir Jabłonna 13 września, 13:00
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 3-1 BKS Bogucin 13 września, 16:00
Legion Tomaszowice 1-1 Błękitni Dys 13 września, 16:30
Piotrcovia Piotrków 2-5 GLKS Głusk (Lublin) 13 września, 16:00
w Jabłonnej
LZS Krężnica Jara 1-0 Granit II Bychawa 12 września, 16:00
w Niedrzwicy Kościelnej

Kolejka 6 - 19-20 września

Sygnał Lublin 6-0 Granit II Bychawa 19 września, 11:00
GLKS Głusk (Lublin) 0-0 LZS Krężnica Jara 19 września, 14:00
w Jabłonnej
Błękitni Dys 2-1 Piotrcovia Piotrków 20 września, 13:00
BKS Bogucin 2-1 Legion Tomaszowice 19 września, 14:00
Avenir Jabłonna 4-7 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 20 września, 16:00
Sokół Konopnica 2-2 KS Ciecierzyn 19 września, 16:00
w Radawcu Dużym
Rohland Tuszów 1-2 Pogoń 07 Lubartów 20 września, 16:00

Kolejka 7 - 26-27 września

Pogoń 07 Lubartów 3-3 Sygnał Lublin 27 września, 13:00
KS Ciecierzyn 6-1 Rohland Tuszów 27 września, 13:00
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 0-0 Sokół Konopnica 27 września, 15:00
Legion Tomaszowice 3-0 Avenir Jabłonna 27 września, 16:00
Piotrcovia Piotrków 1-6 BKS Bogucin 27 września, 16:00
w Jabłonnej
LZS Krężnica Jara 1-1 Błękitni Dys 26 września, 16:00
w Niedrzwicy Kościelnej
Granit II Bychawa 0-2 GLKS Głusk (Lublin) 27 września, 16:00

Kolejka 8 - 3-4 października

Sygnał Lublin 6-1 GLKS Głusk (Lublin) 3 października, 11:00
Błękitni Dys 2-3 Granit II Bychawa 4 października, 14:00
BKS Bogucin 4-1 LZS Krężnica Jara 4 października, 12:00
Avenir Jabłonna 2-1 Piotrcovia Piotrków 4 października, 16:00
Sokół Konopnica 4-0 Legion Tomaszowice 3 października, 15:00
w Radawcu Dużym
Pogoń 07 Lubartów 0-1 KS Ciecierzyn 4 października, 13:00
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 3-0 Rohland Tuszów 4 października, 15:00

Kolejka 9 - 10-11 października

KS Ciecierzyn 5-0 Sygnał Lublin 11 października, 13:00
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 7-0 Pogoń 07 Lubartów 11 października, 15:00
Legion Tomaszowice 2-3 Rohland Tuszów 11 października, 16:00
Piotrcovia Piotrków 0-4 Sokół Konopnica 11 października, 15:00
w Jabłonnej
LZS Krężnica Jara 2-0 Avenir Jabłonna 11 października, 14:00
w Niedrzwicy Kościelnej
Granit II Bychawa 2-2 BKS Bogucin 11 października, 14:00
GLKS Głusk (Lublin) 0-0 Błękitni Dys 10 października, 14:00
w Jabłonnej

Kolejka 10 - 17-18 października

Sygnał Lublin 5-2 Błękitni Dys 17 października, 11:00
BKS Bogucin 4-2 GLKS Głusk (Lublin) 17 października, 11:00
Avenir Jabłonna 2-2 Granit II Bychawa 18 października, 15:45
Sokół Konopnica 1-1 LZS Krężnica Jara 17 października, 14:00
w Radawcu Dużym
Rohland Tuszów 4-2 Piotrcovia Piotrków 18 października, 15:00
Pogoń 07 Lubartów 1-0 Legion Tomaszowice 18 października, 13:00
KS Ciecierzyn 3-4 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 17 października, 11:00

Kolejka 11 - 24-25 października

Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 2-2 Sygnał Lublin 25 października, 14:00
Legion Tomaszowice 2-3 KS Ciecierzyn 25 października, 14:00
Piotrcovia Piotrków 3-2 Pogoń 07 Lubartów 25 października, 14:00
w Jabłonnej
LZS Krężnica Jara 1-0 Rohland Tuszów 25 października, 14:45
w Niedrzwicy Kościelnej
Granit II Bychawa 1-4 Sokół Konopnica 25 października, 14:00
GLKS Głusk (Lublin) 1-2 Avenir Jabłonna 24 października, 14:00
w Jabłonnej
Błękitni Dys 0-1 BKS Bogucin 25 października, 14:00

Kolejka 12 - 31 października

Sygnał Lublin 2-2 BKS Bogucin 31 października, 11:00
Avenir Jabłonna 0-3 Błękitni Dys 31 października, 14:30
Sokół Konopnica 4-2 GLKS Głusk (Lublin) 31 października, 13:00
w Radawcu Dużym
Rohland Tuszów 5-2 Granit II Bychawa 31 października, 13:00
Pogoń 07 Lubartów 0-1 LZS Krężnica Jara 31 października, 13:00
KS Ciecierzyn 7-3 Piotrcovia Piotrków 31 października, 13:00
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 3-1 Legion Tomaszowice 31 października, 14:00

Kolejka 13 - 7-8 listopada

Legion Tomaszowice 2-5 Sygnał Lublin 7 listopada, 13:00
Piotrcovia Piotrków 1-4 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 8 listopada, 14:00
w Jabłonnej
LZS Krężnica Jara 0-11 KS Ciecierzyn 8 listopada, 13:00
w Niedrzwicy Kościelnej
Granit II Bychawa 0-0 Pogoń 07 Lubartów 8 listopada, 14:00
GLKS Głusk (Lublin) 4-1 Rohland Tuszów 7 listopada, 14:00
w Jabłonnej
Błękitni Dys 0-2 Sokół Konopnica 8 listopada, 14:00
BKS Bogucin 1-0 Avenir Jabłonna 7 listopada, 13:30

Kolejka 14 - 2-3 kwietnia

Sygnał Lublin 5-1 Avenir Jabłonna 2 kwietnia, 11:00
BKS Bogucin 1-1 Sokół Konopnica 3 kwietnia, 11:00
Błękitni Dys 3-1 Rohland Tuszów 3 kwietnia, 16:00
GLKS Głusk (Lublin) 2-2 Pogoń 07 Lubartów 2 kwietnia, 16:00
Granit II Bychawa 0-1 KS Ciecierzyn 3 kwietnia, 14:00
LZS Krężnica Jara 0-2 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 3 kwietnia, 11:00
Piotrcovia Piotrków 1-2 Legion Tomaszowice 3 kwietnia, 16:00

Kolejka 15 - 9-10 kwietnia

Granit II Bychawa 1-5 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 10 kwietnia, 15:00
Piotrcovia Piotrków 0-4 Sygnał Lublin 10 kwietnia, 16:00
Legion Tomaszowice 3-1 LZS Krężnica Jara 10 kwietnia, 12:00
KS Ciecierzyn 3-1 GLKS Głusk (Lublin) 10 kwietnia, 13:00
Pogoń 07 Lubartów 1-0 Błękitni Dys 10 kwietnia, 12:00
Rohland Tuszów 6-2 BKS Bogucin 10 kwietnia, 16:00
Sokół Konopnica 5-0 Avenir Jabłonna 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 16-17 kwietnia

Sygnał Lublin 3-2 Sokół Konopnica 16 kwietnia, 11:00
Avenir Jabłonna 1-3 Rohland Tuszów 17 kwietnia, 16:00
BKS Bogucin 2-2 Pogoń 07 Lubartów 16 kwietnia, 15:00
Błękitni Dys 1-1 KS Ciecierzyn 17 kwietnia, 11:00
GLKS Głusk (Lublin) 3-1 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 16 kwietnia, 16:00
Granit II Bychawa 3-1 Legion Tomaszowice 16 kwietnia, 11:00
LZS Krężnica Jara 1-2 Piotrcovia Piotrków 17 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 23-24 kwietnia

LZS Krężnica Jara 0-4 Sygnał Lublin 23 kwietnia, 17:00
Piotrcovia Piotrków 2-4 Granit II Bychawa 24 kwietnia, 15:00
Legion Tomaszowice 0-1 GLKS Głusk (Lublin) 24 kwietnia, 16:00
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 7-0 Błękitni Dys 24 kwietnia, 15:00
KS Ciecierzyn 0-1 BKS Bogucin 24 kwietnia, 13:00
Pogoń 07 Lubartów 3-1 Avenir Jabłonna 24 kwietnia, 12:00
Rohland Tuszów 3-3 Sokół Konopnica 24 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 30 kwietnia-1 maja

Sygnał Lublin 4-0 Rohland Tuszów 30 kwietnia, 11:00
Sokół Konopnica 5-0 Pogoń 07 Lubartów 30 kwietnia, 17:00
Avenir Jabłonna 1-7 KS Ciecierzyn 30 kwietnia, 16:00
BKS Bogucin 2-2 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 30 kwietnia, 17:00
Błękitni Dys 0-0 Legion Tomaszowice 1 maja, 11:00
GLKS Głusk (Lublin) 0-2 Piotrcovia Piotrków 30 kwietnia, 13:00
Granit II Bychawa 1-1 LZS Krężnica Jara 30 kwietnia, 14:00

Kolejka 19 - 3 maja

Granit II Bychawa 0-5 Sygnał Lublin 3 maja, 17:00
LZS Krężnica Jara 1-5 GLKS Głusk (Lublin) 3 maja, 11:00
Piotrcovia Piotrków 1-2 Błękitni Dys 3 maja, 17:00
Legion Tomaszowice 1-3 BKS Bogucin 3 maja, 17:00
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 3-2 Avenir Jabłonna 3 maja, 14:00
KS Ciecierzyn 2-0 Sokół Konopnica 3 maja, 13:00
Pogoń 07 Lubartów 4-0 Rohland Tuszów 3 maja, 16:00

Kolejka 20 - 7-8 maja

Sygnał Lublin 5-0 Pogoń 07 Lubartów 7 maja, 11:00
Rohland Tuszów 0-3 KS Ciecierzyn 8 maja, 17:00
Sokół Konopnica 6-0 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 7 maja, 17:00
Avenir Jabłonna 2-0 Legion Tomaszowice 8 maja, 17:00
BKS Bogucin 4-1 Piotrcovia Piotrków 8 maja, 11:00
Błękitni Dys 4-2 LZS Krężnica Jara 8 maja, 11:00
GLKS Głusk (Lublin) 4-0 Granit II Bychawa 7 maja, 16:00

Kolejka 21 - 14-15 maja

Rohland Tuszów 1-2 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 15 maja, 17:00
GLKS Głusk (Lublin) 1-2 Sygnał Lublin 14 maja, 17:00
Granit II Bychawa 5-0 Błękitni Dys 15 maja, 17:00
LZS Krężnica Jara 1-2 BKS Bogucin 15 maja, 17:00
Piotrcovia Piotrków 2-5 Avenir Jabłonna 14 maja, 11:00
Legion Tomaszowice 0-1 Sokół Konopnica 13 maja, 18:00
KS Ciecierzyn 4-0 Pogoń 07 Lubartów 1 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (14 maja, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 22 - 21-22 maja

Sygnał Lublin 4-1 KS Ciecierzyn 21 maja, 11:00
Pogoń 07 Lubartów 1-7 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 22 maja, 16:00
Rohland Tuszów 2-4 Legion Tomaszowice 22 maja, 15:00
Sokół Konopnica 2-0 Piotrcovia Piotrków 21 maja, 17:00
Avenir Jabłonna 2-0 LZS Krężnica Jara 22 maja, 17:00
BKS Bogucin 5-3 Granit II Bychawa 21 maja, 17:00
Błękitni Dys 2-2 GLKS Głusk (Lublin) 22 maja, 11:00

Kolejka 23 - 28-29 maja

Błękitni Dys 3-0 Sygnał Lublin 29 maja, 11:00
(wo)
nie odbył się - goście nie posiadali wymaganych dokumentów
GLKS Głusk (Lublin) 1-3 BKS Bogucin 28 maja, 16:00
Granit II Bychawa 2-2 Avenir Jabłonna 28 maja, 14:00
LZS Krężnica Jara 0-5 Sokół Konopnica 29 maja, 17:00
Piotrcovia Piotrków 4-2 Rohland Tuszów 29 maja, 17:00
Legion Tomaszowice 3-0 Pogoń 07 Lubartów 29 maja, 16:00
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 1-0 KS Ciecierzyn 29 maja, 17:00

Kolejka 24 - 4-5 czerwca

Sygnał Lublin 5-3 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 4 czerwca, 11:00
KS Ciecierzyn 3-2 Legion Tomaszowice 5 czerwca, 13:00
Pogoń 07 Lubartów 1-4 Piotrcovia Piotrków 5 czerwca, 16:00
Rohland Tuszów 3-2 LZS Krężnica Jara 5 czerwca, 18:00
Sokół Konopnica 4-1 Granit II Bychawa 4 czerwca, 17:00
Avenir Jabłonna 1-4 GLKS Głusk (Lublin) 5 czerwca, 17:00
BKS Bogucin 5-1 Błękitni Dys 5 czerwca, 16:00

Kolejka 25 - 11-12 czerwca

BKS Bogucin 1-5 Sygnał Lublin 12 czerwca, 12:00
Błękitni Dys 4-1 Avenir Jabłonna 12 czerwca, 11:00
GLKS Głusk (Lublin) 1-3 Sokół Konopnica 12 czerwca, 12:00
w Radawcu Dużym
Granit II Bychawa 2-2 Rohland Tuszów 12 czerwca, 12:00
LZS Krężnica Jara 3-3 Pogoń 07 Lubartów 12 czerwca, 12:00
Piotrcovia Piotrków 4-1 KS Ciecierzyn 12 czerwca, 12:00
Legion Tomaszowice 0-3 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 12 czerwca, 12:00

REKLAMA

Kolejka 26 - 18-19 czerwca

Sygnał Lublin 2-0 Legion Tomaszowice 17 czerwca, 18:30
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 4-1 Piotrcovia Piotrków 19 czerwca, 17:00
KS Ciecierzyn 0-2 LZS Krężnica Jara 19 czerwca, 13:00
Pogoń 07 Lubartów 3-1 Granit II Bychawa 18 czerwca, 17:00
Rohland Tuszów 4-0 GLKS Głusk (Lublin) 19 czerwca, 17:00
Sokół Konopnica 1-1 Błękitni Dys 19 czerwca, 17:00
Avenir Jabłonna 3-2 BKS Bogucin 18 czerwca, 17:00

Klasa okręgowa 2015/2016 (Lublin)

Klasa A 2015/2016 (Lublin I)
Klasa A 2015/2016 (Lublin II)
Klasa A 2015/2016 (Lublin III)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas