[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2015/2016, grupa: Lublin III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Tur Milejów 26 68 22 2 2 124-27 11 1 1 60-16 11 1 1 64-11
2.  Victoria Rybczewice 25 61 20 1 4 92-44 9 1 2 51-24 11 0 2 41-20
3.  Oleśnia Oleśniki 26 60 18 6 2 78-36 8 3 2 31-14 10 3 0 47-22
4.  GKS Niedźwiada 26 54 17 3 6 112-46 9 0 4 63-21 8 3 2 49-25
5.  Ludwiniak Ludwin 26 43 13 4 9 72-47 8 2 3 41-21 5 2 6 31-26
6.  GLKS Michów 26 41 13 2 11 74-45 9 0 4 49-16 4 2 7 25-29
7.  Błękit Cyców 26 39 13 0 13 55-60 10 0 3 35-24 3 0 10 20-36
8.  Huragan Siostrzytów 25 34 11 1 13 57-81 8 0 5 30-33 3 1 8 27-48
9.  Mila Turka 26 33 11 0 15 59-81 6 0 7 34-43 5 0 8 25-38
10.  Zawisza Garbów 26 30 9 3 14 41-50 6 3 4 24-19 3 0 10 17-31
11.  Kadet Lisów 26 26 8 2 16 49-88 4 1 8 23-36 4 1 8 26-52
12.  LKS Skrobów 26 21 6 3 17 48-92 5 2 6 29-50 1 1 11 19-42
13.  GKS Abramów 26 11 3 2 21 31-100 2 1 10 17-45 1 1 11 14-55
14.  KS Nasutów 26 7 2 1 23 30-125 0 1 12 14-59 2 0 11 16-66

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Tur Milejów    0-3 4-4 3-1 3-1 4-1 6-0 4-3 5-1 3-1 8-0 5-1 3-0* 12-0 
 2 Victoria Rybczewice3-3     1-7 1-3 4-0 4-2 3-0* 6-2 4-2 9-1 3-2 6-1 7-1 
 3 Oleśnia Oleśniki1-3 0-2     2-2 2-0 1-1 2-1 6-2 2-0 2-1 1-1 3-0* 6-0 3-1 
 4 GKS Niedźwiada1-3 6-4 1-2     2-3 0-2 3-0 9-1 4-1 6-2 9-0* 5-0 11-3 6-0 
 5 Ludwiniak Ludwin0-6 4-3 2-2 1-2     1-1 4-0 3-1 5-2 3-0 0-3* 2-0 5-1 11-0 
 6 GLKS Michów4-1 0-1 1-2 1-4 2-1     2-1 8-0 1-2 3-2 8-1 5-0 7-1 7-0 
 7 Błękit Cyców1-5 1-2 1-2 4-3 2-1 3-2     4-2 6-1 1-0 2-1 4-3 3-0* 3-2 
 8 Huragan Siostrzytów0-3 1-6 1-5 2-8 2-1 4-1 3-1     5-2 0-1 3-2 5-1 1-0 3-2 
 9 Mila Turka0-4 1-4 2-5 4-8 1-2 3-4 2-1 4-1     4-3 3-6 3-2 4-1 3-2 
 10 Zawisza Garbów0-5 1-2 2-2 0-0 2-2 1-0 1-2 0-1 3-0     2-1 2-1 3-1 7-2 
 11 Kadet Lisów0-4 4-6 2-3 1-6 2-3 3-1 2-4 2-2 0-4 0-1     2-1 3-0 2-1 
 12 LKS Skrobów1-13 1-5 1-4 4-4 1-8 3-2 4-2 4-2 1-3 4-1 3-2     1-1 1-3 
 13 GKS Abramów0-7 1-2 0-2 2-3 1-7 0-1 3-1 3-10 0-3 1-0 4-6 1-1     1-2 
 14 KS Nasutów0-7 0-1 4-7 0-5 2-2 2-7 1-7 1-2 0-4 0-3 0-2 2-7 2-5     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Oleśnia Oleśniki 2-1 Błękit Cyców 15 sierpnia, 16:00
Victoria Rybczewice 6-1 GKS Abramów 16 sierpnia, 11:00
Zawisza Garbów 0-0 GKS Niedźwiada 16 sierpnia, 17:00
Tur Milejów 5-1 Mila Turka 15 sierpnia, 17:00
GLKS Michów 8-0 Huragan Siostrzytów 15 sierpnia, 16:00
Ludwiniak Ludwin 0-3 Kadet Lisów 16 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 1-2
KS Nasutów 2-7 LKS Skrobów 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Błękit Cyców 3-2 KS Nasutów 23 sierpnia, 17:00
Kadet Lisów 2-1 LKS Skrobów 22 sierpnia, 11:00
Huragan Siostrzytów 2-1 Ludwiniak Ludwin 23 sierpnia, 16:00
Mila Turka 3-4 GLKS Michów 23 sierpnia, 11:00
GKS Abramów 1-0 Zawisza Garbów 23 sierpnia, 17:00
Oleśnia Oleśniki 0-2 Victoria Rybczewice 22 sierpnia, 11:00
Tur Milejów 3-1 GKS Niedźwiada 22 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

Victoria Rybczewice 3-0 Błękit Cyców 29 sierpnia, 12:00
(wo)
goście nie dojechali
Zawisza Garbów 2-2 Oleśnia Oleśniki 30 sierpnia, 17:00
Tur Milejów 3-0 GKS Abramów 30 sierpnia, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
GLKS Michów 1-4 GKS Niedźwiada 30 sierpnia, 16:00
Ludwiniak Ludwin 5-2 Mila Turka 30 sierpnia, 17:00
LKS Skrobów 4-2 Huragan Siostrzytów 30 sierpnia, 17:00
KS Nasutów 0-2 Kadet Lisów 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 5-6 września

Błękit Cyców 2-1 Kadet Lisów 6 września, 16:00
Huragan Siostrzytów 3-2 KS Nasutów 6 września, 15:00
Mila Turka 3-2 LKS Skrobów 6 września, 11:00
GKS Niedźwiada 2-3 Ludwiniak Ludwin 6 września, 16:00
GKS Abramów 0-1 GLKS Michów 6 września, 16:00
Oleśnia Oleśniki 1-3 Tur Milejów 6 września, 15:00
Victoria Rybczewice 4-2 Zawisza Garbów 5 września, 16:00

Kolejka 5 - 12-13 września

Zawisza Garbów 1-2 Błękit Cyców 13 września, 16:00
Tur Milejów 0-3 Victoria Rybczewice 12 września, 13:30
GLKS Michów 1-2 Oleśnia Oleśniki 13 września, 12:00
Ludwiniak Ludwin 5-1 GKS Abramów 12 września, 13:00
LKS Skrobów 4-4 GKS Niedźwiada 13 września, 16:00
KS Nasutów 0-4 Mila Turka 13 września, 15:00
Kadet Lisów 2-2 Huragan Siostrzytów 13 września, 16:00

Kolejka 6 - 19-20 września

Błękit Cyców 4-2 Huragan Siostrzytów 20 września, 16:00
Mila Turka 3-6 Kadet Lisów 20 września, 11:00
GKS Niedźwiada 6-0 KS Nasutów 20 września, 15:30
GKS Abramów 1-1 LKS Skrobów 20 września, 16:00
Oleśnia Oleśniki 2-0 Ludwiniak Ludwin 20 września, 15:00
Victoria Rybczewice 4-2 GLKS Michów 19 września, 14:30
Zawisza Garbów 0-5 Tur Milejów 20 września, 16:00

Kolejka 7 - 26-27 września

Tur Milejów 6-0 Błękit Cyców 27 września, 16:00
GLKS Michów 3-2 Zawisza Garbów 27 września, 15:30
Ludwiniak Ludwin 4-3 Victoria Rybczewice 26 września, 15:30
LKS Skrobów 1-4 Oleśnia Oleśniki 27 września, 15:00
KS Nasutów 2-5 GKS Abramów 27 września, 14:00
Kadet Lisów 1-6 GKS Niedźwiada 27 września, 16:00
Huragan Siostrzytów 5-2 Mila Turka 27 września, 15:00

Kolejka 8 - 3-4 października

Błękit Cyców 6-1 Mila Turka 4 października, 15:00
GKS Niedźwiada 9-1 Huragan Siostrzytów 4 października, 15:00
GKS Abramów 4-6 Kadet Lisów 4 października, 15:00
Oleśnia Oleśniki 3-1 KS Nasutów 4 października, 13:00
Victoria Rybczewice 3-2 LKS Skrobów 14 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (4 października, 13:00) nie odbył się - goście nie dojechali
Zawisza Garbów 2-2 Ludwiniak Ludwin 4 października, 12:00
Tur Milejów 4-1 GLKS Michów 4 października, 15:00

Kolejka 9 - 10-11 października

GLKS Michów 2-1 Błękit Cyców 10 października, 11:00
Ludwiniak Ludwin 0-6 Tur Milejów 11 października, 11:00
LKS Skrobów 4-1 Zawisza Garbów 11 października, 14:00
KS Nasutów 0-1 Victoria Rybczewice 11 października, 13:00
Kadet Lisów 2-3 Oleśnia Oleśniki 11 października, 15:00
Huragan Siostrzytów 1-0 GKS Abramów 11 października, 14:30
Mila Turka 4-8 GKS Niedźwiada 11 października, 11:00

Kolejka 10 - 17-18 października

Błękit Cyców 4-3 GKS Niedźwiada 18 października, 15:00
GKS Abramów 0-3 Mila Turka 18 października, 13:00
Oleśnia Oleśniki 6-2 Huragan Siostrzytów 18 października, 14:00
Victoria Rybczewice 9-1 Kadet Lisów 17 października, 15:00
Zawisza Garbów 7-2 KS Nasutów 18 października, 15:00
Tur Milejów 5-1 LKS Skrobów 18 października, 15:00
GLKS Michów 2-1 Ludwiniak Ludwin 18 października, 14:00

Kolejka 11 - 24-25 października

Ludwiniak Ludwin 4-0 Błękit Cyców 25 października, 13:30
LKS Skrobów 3-2 GLKS Michów 25 października, 14:00
KS Nasutów 0-7 Tur Milejów 25 października, 13:00
Kadet Lisów 0-1 Zawisza Garbów 25 października, 14:45
Huragan Siostrzytów 1-6 Victoria Rybczewice 11 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (25 października, 12:00) nie odbył się - goście nie dojechali / w drugim terminie (20 marca, 14:15) nie odbył się
Mila Turka 2-5 Oleśnia Oleśniki 25 października, 11:00
GKS Niedźwiada 11-3 GKS Abramów 25 października, 14:00

Kolejka 12 - 31 października

Błękit Cyców 3-0 GKS Abramów 31 października, 11:00
(wo)
nie odbył się
Oleśnia Oleśniki 2-2 GKS Niedźwiada 31 października, 13:00
Victoria Rybczewice 6-2 Mila Turka 31 października, 11:00
Zawisza Garbów 0-1 Huragan Siostrzytów 31 października, 11:00
Tur Milejów 8-0 Kadet Lisów 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (31 października, 14:00) nie odbył się - goście nie dojechali
GLKS Michów 7-0 KS Nasutów 31 października, 13:30
Ludwiniak Ludwin 2-0 LKS Skrobów 31 października, 14:00

Kolejka 13 - 7-8 listopada

LKS Skrobów 4-2 Błękit Cyców 8 listopada, 13:00
KS Nasutów 2-2 Ludwiniak Ludwin 8 listopada, 12:00
Kadet Lisów 3-1 GLKS Michów 8 listopada, 14:00
Huragan Siostrzytów 0-3 Tur Milejów 8 listopada, 14:00
Mila Turka 4-3 Zawisza Garbów 8 listopada, 11:00
GKS Niedźwiada 6-4 Victoria Rybczewice 7 listopada, 13:00
GKS Abramów 0-2 Oleśnia Oleśniki 8 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 2-3 kwietnia

LKS Skrobów 1-3 KS Nasutów 2 kwietnia, 16:00
Błękit Cyców 1-2 Oleśnia Oleśniki 3 kwietnia, 13:00
GKS Abramów 1-2 Victoria Rybczewice 2 kwietnia, 15:00
GKS Niedźwiada 6-2 Zawisza Garbów 3 kwietnia, 14:00
Mila Turka 0-4 Tur Milejów 2 kwietnia, 15:00
Huragan Siostrzytów 4-1 GLKS Michów 2 kwietnia, 16:00
Kadet Lisów 2-3 Ludwiniak Ludwin 3 kwietnia, 15:00

Kolejka 15 - 9-10 kwietnia

GKS Niedźwiada 1-3 Tur Milejów 10 kwietnia, 14:30
KS Nasutów 1-7 Błękit Cyców 10 kwietnia, 14:00
LKS Skrobów 3-2 Kadet Lisów 10 kwietnia, 16:00
Ludwiniak Ludwin 3-1 Huragan Siostrzytów 10 kwietnia, 15:30
GLKS Michów 1-2 Mila Turka 10 kwietnia, 16:00
Zawisza Garbów 3-1 GKS Abramów 10 kwietnia, 11:30
Victoria Rybczewice 1-7 Oleśnia Oleśniki 9 kwietnia, 11:00

Kolejka 16 - 16-17 kwietnia

Błękit Cyców 1-2 Victoria Rybczewice 17 kwietnia, 13:00
Oleśnia Oleśniki 2-1 Zawisza Garbów 17 kwietnia, 16:00
GKS Abramów 0-7 Tur Milejów 17 kwietnia, 16:00
w Garbowie
GKS Niedźwiada 0-2 GLKS Michów 17 kwietnia, 15:00
Mila Turka 1-2 Ludwiniak Ludwin 17 kwietnia, 15:00
Huragan Siostrzytów 5-1 LKS Skrobów 17 kwietnia, 15:00
Kadet Lisów 2-1 KS Nasutów 17 kwietnia, 15:00

Kolejka 17 - 23-24 kwietnia

Kadet Lisów 2-4 Błękit Cyców 24 kwietnia, 15:00
KS Nasutów 1-2 Huragan Siostrzytów 24 kwietnia, 15:00
LKS Skrobów 1-3 Mila Turka 24 kwietnia, 17:00
Ludwiniak Ludwin 1-2 GKS Niedźwiada 24 kwietnia, 17:00
GLKS Michów 7-1 GKS Abramów 24 kwietnia, 14:00
Tur Milejów 4-4 Oleśnia Oleśniki 24 kwietnia, 16:00
Zawisza Garbów 1-2 Victoria Rybczewice 24 kwietnia, 11:00

Kolejka 18 - 30 kwietnia-1 maja

Błękit Cyców 1-0 Zawisza Garbów 30 kwietnia, 12:00
Victoria Rybczewice 3-3 Tur Milejów 30 kwietnia, 11:00
Oleśnia Oleśniki 1-1 GLKS Michów 30 kwietnia, 15:00
GKS Abramów 1-7 Ludwiniak Ludwin 1 maja, 15:00
w Garbowie
GKS Niedźwiada 5-0 LKS Skrobów 1 maja, 14:00
Mila Turka 3-2 KS Nasutów 30 kwietnia, 15:00
Huragan Siostrzytów 3-2 Kadet Lisów 30 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 3 maja

Huragan Siostrzytów 3-1 Błękit Cyców 3 maja, 15:00
Kadet Lisów 0-4 Mila Turka 3 maja, 15:00
KS Nasutów 0-5 GKS Niedźwiada 3 maja, 16:00
LKS Skrobów 1-1 GKS Abramów 3 maja, 17:00
Ludwiniak Ludwin 2-2 Oleśnia Oleśniki 3 maja, 15:30
GLKS Michów 0-1 Victoria Rybczewice 3 maja, 15:00
Tur Milejów 3-1 Zawisza Garbów 3 maja, 16:00

Kolejka 20 - 7-8 maja

Błękit Cyców 1-5 Tur Milejów 8 maja, 13:00
Zawisza Garbów 1-0 GLKS Michów 8 maja, 16:00
Victoria Rybczewice 4-0 Ludwiniak Ludwin 7 maja, 15:00
Oleśnia Oleśniki 3-0 LKS Skrobów 8 maja, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
GKS Abramów 1-2 KS Nasutów 8 maja, 12:00
GKS Niedźwiada 9-0 Kadet Lisów 8 maja, 15:00
(wo)
na boisku 9-1
Mila Turka 4-1 Huragan Siostrzytów 8 maja, 11:00

Kolejka 21 - 14-15 maja

Mila Turka 2-1 Błękit Cyców 14 maja, 15:00
Huragan Siostrzytów 2-8 GKS Niedźwiada 15 maja, 15:00
Kadet Lisów 3-0 GKS Abramów 15 maja, 15:00
KS Nasutów 4-7 Oleśnia Oleśniki 15 maja, 17:00
LKS Skrobów 1-5 Victoria Rybczewice 15 maja, 17:00
Ludwiniak Ludwin 3-0 Zawisza Garbów 15 maja, 15:30
GLKS Michów 4-1 Tur Milejów 15 maja, 16:00

Kolejka 22 - 21-22 maja

Błękit Cyców 3-2 GLKS Michów 22 maja, 13:00
Tur Milejów 3-1 Ludwiniak Ludwin 21 maja, 14:00
Zawisza Garbów 2-1 LKS Skrobów 22 maja, 17:00
Victoria Rybczewice 7-1 KS Nasutów 22 maja, 15:00
Oleśnia Oleśniki 1-1 Kadet Lisów 22 maja, 16:00
GKS Abramów 3-10 Huragan Siostrzytów 22 maja, 13:00
GKS Niedźwiada 4-1 Mila Turka 21 maja, 15:00

Kolejka 23 - 28-29 maja

GKS Niedźwiada 3-0 Błękit Cyców 29 maja, 15:00
Mila Turka 4-1 GKS Abramów 29 maja, 17:00
Huragan Siostrzytów 1-5 Oleśnia Oleśniki 29 maja, 15:00
Kadet Lisów 4-6 Victoria Rybczewice 29 maja, 15:00
KS Nasutów 0-3 Zawisza Garbów 29 maja, 17:00
LKS Skrobów 1-13 Tur Milejów 29 maja, 17:00
Ludwiniak Ludwin 1-1 GLKS Michów 29 maja, 15:30

Kolejka 24 - 4-5 czerwca

Błękit Cyców 2-1 Ludwiniak Ludwin 5 czerwca, 14:00
GLKS Michów 5-0 LKS Skrobów 4 czerwca, 17:30
Tur Milejów 12-0 KS Nasutów 4 czerwca, 13:30
Zawisza Garbów 2-1 Kadet Lisów 5 czerwca, 18:00
Victoria Rybczewice - Huragan Siostrzytów 4 czerwca, 11:00
goście nie dojechali
Oleśnia Oleśniki 2-0 Mila Turka 5 czerwca, 16:00
GKS Abramów 2-3 GKS Niedźwiada 5 czerwca, 15:00

Kolejka 25 - 11-12 czerwca

GKS Abramów 3-1 Błękit Cyców 12 czerwca, 12:00
GKS Niedźwiada 1-2 Oleśnia Oleśniki 12 czerwca, 12:00
Mila Turka 1-4 Victoria Rybczewice 12 czerwca, 12:00
Huragan Siostrzytów 0-1 Zawisza Garbów 12 czerwca, 12:00
Kadet Lisów 0-4 Tur Milejów 12 czerwca, 12:00
KS Nasutów 2-7 GLKS Michów 12 czerwca, 12:00
LKS Skrobów 1-8 Ludwiniak Ludwin 12 czerwca, 12:00

Kolejka 26 - 18-19 czerwca

Błękit Cyców 4-3 LKS Skrobów 19 czerwca, 17:00
Ludwiniak Ludwin 11-0 KS Nasutów 19 czerwca, 15:30
GLKS Michów 8-1 Kadet Lisów 19 czerwca, 17:00
Tur Milejów 4-3 Huragan Siostrzytów 18 czerwca, 13:30
Zawisza Garbów 3-0 Mila Turka 19 czerwca, 17:00
Victoria Rybczewice 1-3 GKS Niedźwiada 19 czerwca, 17:00
Oleśnia Oleśniki 6-0 GKS Abramów 19 czerwca, 17:00

Klasa okręgowa 2015/2016 (Lublin)

Klasa A 2015/2016 (Lublin I)
Klasa A 2015/2016 (Lublin II)
Klasa A 2015/2016 (Lublin IV)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas