[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2015/2016, grupa: Biała Podlaska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Bizon Jeleniec 26 64 21 1 4 83-28 11 1 1 48-15 10 0 3 35-13
2.  Kujawiak Stanin 26 62 20 2 4 87-42 9 1 3 43-25 11 1 1 44-17 2 6 2 0 0 6-1
3.  Unia Krzywda 26 62 20 2 4 71-23 10 0 3 36-11 10 2 1 35-12 2 0 0 0 2 1-6
4.  Agrosport Leśna Podlaska 26 47 14 5 7 62-43 7 2 4 26-19 7 3 3 36-24
5.  Bad Boys Zastawie 26 37 11 4 11 65-65 5 3 5 33-33 6 1 6 32-32
6.  Hutnik Huta Dąbrowa 26 35 11 2 13 56-60 6 2 5 30-27 5 0 8 26-33
7.  Victoria Parczew 26 34 11 1 14 39-42 7 1 5 24-13 4 0 9 15-29
8.  GLKS Rokitno 26 32 10 2 14 54-87 4 2 7 33-48 6 0 7 21-39 2 6 2 0 0 7-4
9.  Orkan Wojcieszków 26 32 10 2 14 55-63 5 1 7 26-30 5 1 7 29-33 2 0 0 0 2 4-7
10.  Start Gózd 26 31 10 1 15 54-71 6 0 7 24-30 4 1 8 30-41
11.  SPLGMP Rogoźnica 26 30 8 6 12 57-64 4 3 6 27-27 4 3 6 30-37
12.  Olimpia Okrzeja 26 26 8 2 16 38-54 5 0 8 26-30 3 2 8 12-24
13.  Absolwent Domaszewnica 26 25 7 4 15 47-69 5 0 8 26-31 2 4 7 21-38
14.  Gręzovia Gręzówka 26 8 2 2 22 40-103 1 2 10 20-50 1 0 12 20-53

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Bizon Jeleniec    2-0 3-3 3-0 2-4 3-0 5-2 3-0 4-1 3-0 6-3 3-0 6-2 5-0 
 2 Kujawiak Stanin0-2     3-1 3-3 3-2 3-4 3-0 6-0 4-5 6-3 2-1 2-0 4-3 4-1 
 3 Unia Krzywda0-1 0-3     0-2 5-1 3-2 2-0 8-0 3-0 3-1 2-0 2-0 6-0 2-1 
 4 Agrosport Leśna Podlaska1-0 1-2 2-4     2-1 3-1 3-0* 1-3 2-3 4-3 1-1 3-0 1-1 2-0 
 5 Bad Boys Zastawie2-6 2-3 0-1 3-4     4-2 2-1 2-5 1-1 1-1 4-4 2-1 2-1 8-3 
 6 Hutnik Huta Dąbrowa0-2 2-4 0-5 1-0 1-1     3-0 4-0 1-5 4-2 5-1 2-2 4-0 3-5 
 7 Victoria Parczew2-0 0-2 0-0 3-0 1-4 0-1     1-0 4-0 1-2 4-0 2-3 4-0 2-1 
 8 GLKS Rokitno3-6 1-9 1-3 2-2 4-6 3-2 0-3     4-2 2-5 2-4 3-0 1-1 7-5 
 9 Orkan Wojcieszków1-6 1-3 1-4 2-3 2-3 3-2 2-0 2-3     6-1 1-1 1-0 1-4 3-0* 
 10 Start Gózd1-4 2-5 2-3 0-5 2-1 3-4 0-3 1-2 3-1     4-1 1-0 2-1 3-0* 
 11 SPLGMP Rogoźnica1-2 0-2 0-3* 3-3 4-5 2-1 2-3 5-0 1-3 3-2     1-1 2-2 3-0* 
 12 Olimpia Okrzeja2-0 4-6 0-1 0-2 0-2 0-3* 0-3* 3-2 4-1 3-2 3-4     1-2 6-2 
 13 Absolwent Domaszewnica0-2 0-3 0-3 2-3 3-0 4-1 4-0 2-4 2-1 3-4 0-6 1-2     5-2 
 14 Gręzovia Gręzówka0-4 2-2 0-4 2-9 3-2 2-3 *** 1-2 0-6 2-4 3-4 1-3 4-4     
*** - obustronny walkower

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Victoria Parczew 4-0 Absolwent Domaszewnica 16 sierpnia, 16:00
Unia Krzywda 0-2 Agrosport Leśna Podlaska 16 sierpnia, 16:00
Start Gózd 2-1 Bad Boys Zastawie 16 sierpnia, 16:00
SPLGMP Rogoźnica 1-2 Bizon Jeleniec 16 sierpnia, 16:00
Orkan Wojcieszków 2-3 GLKS Rokitno 16 sierpnia, 16:00
Olimpia Okrzeja 6-2 Gręzovia Gręzówka 16 sierpnia, 16:00
Kujawiak Stanin 3-4 Hutnik Huta Dąbrowa 16 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Absolwent Domaszewnica 4-1 Hutnik Huta Dąbrowa 23 sierpnia, 16:00
Gręzovia Gręzówka 2-2 Kujawiak Stanin 23 sierpnia, 16:00
GLKS Rokitno 3-0 Olimpia Okrzeja 23 sierpnia, 16:00
Bizon Jeleniec 4-1 Orkan Wojcieszków 23 sierpnia, 16:00
Bad Boys Zastawie 4-4 SPLGMP Rogoźnica 23 sierpnia, 16:00
Agrosport Leśna Podlaska 4-3 Start Gózd 23 sierpnia, 16:00
Victoria Parczew 0-0 Unia Krzywda 23 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

Unia Krzywda 6-0 Absolwent Domaszewnica 30 sierpnia, 16:00
Start Gózd 0-3 Victoria Parczew 30 sierpnia, 16:00
SPLGMP Rogoźnica 3-3 Agrosport Leśna Podlaska 30 sierpnia, 16:00
Orkan Wojcieszków 2-3 Bad Boys Zastawie 30 sierpnia, 16:00
Olimpia Okrzeja 2-0 Bizon Jeleniec 30 sierpnia, 16:00
Kujawiak Stanin 6-0 GLKS Rokitno 30 sierpnia, 16:00
Hutnik Huta Dąbrowa 3-5 Gręzovia Gręzówka 30 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 5-6 września

Absolwent Domaszewnica 5-2 Gręzovia Gręzówka 6 września, 16:00
GLKS Rokitno 3-2 Hutnik Huta Dąbrowa 6 września, 16:00
Bizon Jeleniec 2-0 Kujawiak Stanin 6 września, 16:00
Bad Boys Zastawie 2-1 Olimpia Okrzeja 6 września, 16:00
Agrosport Leśna Podlaska 2-3 Orkan Wojcieszków 6 września, 16:00
Victoria Parczew 4-0 SPLGMP Rogoźnica 6 września, 16:00
Start Gózd 2-3 Unia Krzywda 6 września, 16:00
w Zagoździu

Kolejka 5 - 12-13 września

Start Gózd 2-1 Absolwent Domaszewnica 13 września, 16:00
w Zagoździu
SPLGMP Rogoźnica 0-3 Unia Krzywda 13 września, 16:00
(wo)
na boisku 2-2
Orkan Wojcieszków 2-0 Victoria Parczew 13 września, 16:00
Olimpia Okrzeja 0-2 Agrosport Leśna Podlaska 13 września, 16:00
Kujawiak Stanin 3-2 Bad Boys Zastawie 13 września, 16:00
w Kosutach
Hutnik Huta Dąbrowa 0-2 Bizon Jeleniec 13 września, 16:00
Gręzovia Gręzówka 1-2 GLKS Rokitno 13 września, 16:00

Kolejka 6 - 19-20 września

Absolwent Domaszewnica 2-4 GLKS Rokitno 20 września, 15:00
Bizon Jeleniec 5-0 Gręzovia Gręzówka 20 września, 15:00
Bad Boys Zastawie 4-2 Hutnik Huta Dąbrowa 20 września, 15:00
Agrosport Leśna Podlaska 1-2 Kujawiak Stanin 20 września, 15:00
Victoria Parczew 2-3 Olimpia Okrzeja 20 września, 15:00
Unia Krzywda 3-0 Orkan Wojcieszków 20 września, 15:00
Start Gózd 4-1 SPLGMP Rogoźnica 20 września, 15:00
w Zagoździu

Kolejka 7 - 26-27 września

SPLGMP Rogoźnica 2-2 Absolwent Domaszewnica 27 września, 15:00
Orkan Wojcieszków 6-1 Start Gózd 27 września, 15:00
Olimpia Okrzeja 0-1 Unia Krzywda 27 września, 15:00
Kujawiak Stanin 3-0 Victoria Parczew 27 września, 15:00
w Kosutach
Hutnik Huta Dąbrowa 1-0 Agrosport Leśna Podlaska 27 września, 15:00
Gręzovia Gręzówka 3-2 Bad Boys Zastawie 27 września, 15:00
GLKS Rokitno 3-6 Bizon Jeleniec 27 września, 15:00

Kolejka 8 - 3-4 października

Absolwent Domaszewnica 0-2 Bizon Jeleniec 4 października, 14:00
Bad Boys Zastawie 2-5 GLKS Rokitno 4 października, 14:00
Agrosport Leśna Podlaska 2-0 Gręzovia Gręzówka 4 października, 14:00
Victoria Parczew 0-1 Hutnik Huta Dąbrowa 4 października, 14:00
Unia Krzywda 0-3 Kujawiak Stanin 4 października, 14:00
Start Gózd 1-0 Olimpia Okrzeja 4 października, 14:00
w Zagoździu
SPLGMP Rogoźnica 1-3 Orkan Wojcieszków 4 października, 14:00

Kolejka 9 - 10-11 października

Orkan Wojcieszków 1-4 Absolwent Domaszewnica 11 października, 14:00
Olimpia Okrzeja 3-4 SPLGMP Rogoźnica 11 października, 14:00
Kujawiak Stanin 6-3 Start Gózd 11 października, 14:00
w Kosutach
Hutnik Huta Dąbrowa 0-5 Unia Krzywda 11 października, 14:00
Gręzovia Gręzówka - Victoria Parczew 11 października, 14:00
(wo)
przerwany w 87. minucie przy stanie 4-1 - goście opuścili plac gry / w drużynie gości wystąpiła zbyt mała liczba zawodników młodzieżowych / obustronny walkower
GLKS Rokitno 2-2 Agrosport Leśna Podlaska 11 października, 14:00
Bizon Jeleniec 2-4 Bad Boys Zastawie 11 października, 14:00

Kolejka 10 - 17-18 października

Absolwent Domaszewnica 3-0 Bad Boys Zastawie 18 października, 14:00
Agrosport Leśna Podlaska 1-0 Bizon Jeleniec 18 października, 13:00
Victoria Parczew 1-0 GLKS Rokitno 18 października, 13:00
Unia Krzywda 2-1 Gręzovia Gręzówka 18 października, 14:00
Start Gózd 3-4 Hutnik Huta Dąbrowa 18 października, 14:00
w Zagoździu
SPLGMP Rogoźnica 0-2 Kujawiak Stanin 18 października, 13:00
Orkan Wojcieszków 1-0 Olimpia Okrzeja 18 października, 14:00

Kolejka 11 - 24-25 października

Olimpia Okrzeja 1-2 Absolwent Domaszewnica 25 października, 13:00
Kujawiak Stanin 4-5 Orkan Wojcieszków 25 października, 14:00
w Kosutach
Hutnik Huta Dąbrowa 5-1 SPLGMP Rogoźnica 25 października, 14:00
Gręzovia Gręzówka 2-4 Start Gózd 25 października, 13:00
GLKS Rokitno 1-3 Unia Krzywda 25 października, 13:00
Bizon Jeleniec 5-2 Victoria Parczew 25 października, 13:00
Bad Boys Zastawie 3-4 Agrosport Leśna Podlaska 25 października, 14:00

Kolejka 12 - 7-8 listopada

Absolwent Domaszewnica 2-3 Agrosport Leśna Podlaska 8 listopada, 13:00
Victoria Parczew 1-4 Bad Boys Zastawie 8 listopada, 13:00
Unia Krzywda 0-1 Bizon Jeleniec 8 listopada, 13:00
Start Gózd 1-2 GLKS Rokitno 8 listopada, 13:00
w Zagoździu
SPLGMP Rogoźnica 3-0 Gręzovia Gręzówka 8 listopada, 13:00
(wo)
goście nie dojechali
Orkan Wojcieszków 3-2 Hutnik Huta Dąbrowa 8 listopada, 13:00
Olimpia Okrzeja 4-6 Kujawiak Stanin 8 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 11 listopada

Kujawiak Stanin 4-3 Absolwent Domaszewnica 11 listopada, 13:00
w Kosutach
Hutnik Huta Dąbrowa 2-2 Olimpia Okrzeja 11 listopada, 13:30
Gręzovia Gręzówka 0-6 Orkan Wojcieszków 11 listopada, 13:00
GLKS Rokitno 2-4 SPLGMP Rogoźnica 11 listopada, 13:00
Bizon Jeleniec 3-0 Start Gózd 11 listopada, 13:00
Bad Boys Zastawie 0-1 Unia Krzywda 11 listopada, 13:30
Agrosport Leśna Podlaska 3-0 Victoria Parczew 15 listopada, 13:00
(wo)
w pierwotnym terminie (11 listopada, 13:00) odwołany / w drugim terminie goście nie dojechali

Kolejka 14 - 9-10 kwietnia

Absolwent Domaszewnica 4-0 Victoria Parczew 10 kwietnia, 16:00
Agrosport Leśna Podlaska 2-4 Unia Krzywda 10 kwietnia, 16:00
Bad Boys Zastawie 1-1 Start Gózd 10 kwietnia, 16:00
Bizon Jeleniec 6-3 SPLGMP Rogoźnica 10 kwietnia, 16:00
GLKS Rokitno 4-2 Orkan Wojcieszków 10 kwietnia, 16:00
Gręzovia Gręzówka 1-3 Olimpia Okrzeja 10 kwietnia, 16:00
Hutnik Huta Dąbrowa 2-4 Kujawiak Stanin 10 kwietnia, 16:00

Kolejka 15 - 16-17 kwietnia

Hutnik Huta Dąbrowa 4-0 Absolwent Domaszewnica 17 kwietnia, 16:00
Kujawiak Stanin 4-1 Gręzovia Gręzówka 17 kwietnia, 16:00
Olimpia Okrzeja 3-2 GLKS Rokitno 17 kwietnia, 16:00
Orkan Wojcieszków 1-6 Bizon Jeleniec 17 kwietnia, 16:00
SPLGMP Rogoźnica 4-5 Bad Boys Zastawie 17 kwietnia, 16:00
Start Gózd 0-5 Agrosport Leśna Podlaska 17 kwietnia, 16:00
Unia Krzywda 2-0 Victoria Parczew 17 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 23-24 kwietnia

Absolwent Domaszewnica 0-3 Unia Krzywda 24 kwietnia, 16:00
Victoria Parczew 1-2 Start Gózd 24 kwietnia, 16:00
Agrosport Leśna Podlaska 1-1 SPLGMP Rogoźnica 24 kwietnia, 16:00
Bad Boys Zastawie 1-1 Orkan Wojcieszków 24 kwietnia, 16:00
Bizon Jeleniec 3-0 Olimpia Okrzeja 24 kwietnia, 16:00
GLKS Rokitno 1-9 Kujawiak Stanin 24 kwietnia, 16:00
Gręzovia Gręzówka 2-3 Hutnik Huta Dąbrowa 24 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 30 kwietnia-1 maja

Unia Krzywda 3-1 Start Gózd 1 maja, 13:00
Gręzovia Gręzówka 4-4 Absolwent Domaszewnica 1 maja, 13:00
Hutnik Huta Dąbrowa 4-0 GLKS Rokitno 1 maja, 13:00
Kujawiak Stanin 0-2 Bizon Jeleniec 1 maja, 13:00
w Kosutach
Olimpia Okrzeja 0-2 Bad Boys Zastawie 1 maja, 13:00
Orkan Wojcieszków 2-3 Agrosport Leśna Podlaska 1 maja, 13:00
SPLGMP Rogoźnica 2-3 Victoria Parczew 1 maja, 13:00

Kolejka 18 - 3 maja

Absolwent Domaszewnica 3-4 Start Gózd 3 maja, 16:00
Unia Krzywda 2-0 SPLGMP Rogoźnica 3 maja, 16:00
Victoria Parczew 4-0 Orkan Wojcieszków 3 maja, 16:00
Agrosport Leśna Podlaska 3-0 Olimpia Okrzeja 3 maja, 16:00
Bad Boys Zastawie 2-3 Kujawiak Stanin 3 maja, 16:00
Bizon Jeleniec 3-0 Hutnik Huta Dąbrowa 3 maja, 16:00
GLKS Rokitno 7-5 Gręzovia Gręzówka 3 maja, 16:00

Kolejka 19 - 7-8 maja

GLKS Rokitno 1-1 Absolwent Domaszewnica 8 maja, 16:00
Gręzovia Gręzówka 0-4 Bizon Jeleniec 8 maja, 16:00
Hutnik Huta Dąbrowa 1-1 Bad Boys Zastawie 8 maja, 16:00
Kujawiak Stanin 3-3 Agrosport Leśna Podlaska 8 maja, 16:00
Olimpia Okrzeja 0-3 Victoria Parczew 8 maja, 16:00
(wo)
na boisku 1-0
Orkan Wojcieszków 1-4 Unia Krzywda 8 maja, 16:00
SPLGMP Rogoźnica 3-2 Start Gózd 8 maja, 16:00

Kolejka 20 - 14-15 maja

Absolwent Domaszewnica 0-6 SPLGMP Rogoźnica 15 maja, 16:00
Start Gózd 3-1 Orkan Wojcieszków 15 maja, 16:00
Unia Krzywda 2-0 Olimpia Okrzeja 15 maja, 16:00
Victoria Parczew 0-2 Kujawiak Stanin 15 maja, 16:00
Agrosport Leśna Podlaska 3-1 Hutnik Huta Dąbrowa 15 maja, 16:00
Bad Boys Zastawie 8-3 Gręzovia Gręzówka 15 maja, 16:00
Bizon Jeleniec 3-0 GLKS Rokitno 15 maja, 16:00

Kolejka 21 - 21-22 maja

Bizon Jeleniec 6-2 Absolwent Domaszewnica 22 maja, 16:00
GLKS Rokitno 4-6 Bad Boys Zastawie 22 maja, 16:00
Gręzovia Gręzówka 2-9 Agrosport Leśna Podlaska 22 maja, 16:00
Hutnik Huta Dąbrowa 3-0 Victoria Parczew 22 maja, 16:00
Kujawiak Stanin 3-1 Unia Krzywda 22 maja, 16:00
Olimpia Okrzeja 3-2 Start Gózd 22 maja, 17:00
Orkan Wojcieszków 1-1 SPLGMP Rogoźnica 22 maja, 16:00

Kolejka 22 - 26 maja

Absolwent Domaszewnica 2-1 Orkan Wojcieszków 26 maja, 17:00
SPLGMP Rogoźnica 1-1 Olimpia Okrzeja 26 maja, 17:00
Start Gózd 2-5 Kujawiak Stanin 26 maja, 17:00
Unia Krzywda 3-2 Hutnik Huta Dąbrowa 26 maja, 17:00
Victoria Parczew 2-1 Gręzovia Gręzówka 26 maja, 15:00
Agrosport Leśna Podlaska 1-3 GLKS Rokitno 26 maja, 17:00
Bad Boys Zastawie 2-6 Bizon Jeleniec 26 maja, 17:00

Kolejka 23 - 28-29 maja

Bad Boys Zastawie 2-1 Absolwent Domaszewnica 29 maja, 16:00
Bizon Jeleniec 3-0 Agrosport Leśna Podlaska 29 maja, 16:00
GLKS Rokitno 0-3 Victoria Parczew 29 maja, 16:00
Gręzovia Gręzówka 0-4 Unia Krzywda 29 maja, 16:00
Hutnik Huta Dąbrowa 4-2 Start Gózd 29 maja, 16:00
Kujawiak Stanin 2-1 SPLGMP Rogoźnica 29 maja, 16:00
Olimpia Okrzeja 4-1 Orkan Wojcieszków 29 maja, 16:00

Kolejka 24 - 4-5 czerwca

Absolwent Domaszewnica 1-2 Olimpia Okrzeja 5 czerwca, 16:00
Orkan Wojcieszków 1-3 Kujawiak Stanin 5 czerwca, 16:00
SPLGMP Rogoźnica 2-1 Hutnik Huta Dąbrowa 5 czerwca, 16:00
Start Gózd 3-0 Gręzovia Gręzówka 5 czerwca, 16:00
(wo)
nie odbył się
Unia Krzywda 8-0 GLKS Rokitno 5 czerwca, 16:00
Victoria Parczew 2-0 Bizon Jeleniec 5 czerwca, 16:00
Agrosport Leśna Podlaska 2-1 Bad Boys Zastawie 5 czerwca, 16:00

Kolejka 25 - 11-12 czerwca

Agrosport Leśna Podlaska 1-1 Absolwent Domaszewnica 12 czerwca, 13:00
Bad Boys Zastawie 2-1 Victoria Parczew 12 czerwca, 14:00
Bizon Jeleniec 3-3 Unia Krzywda 12 czerwca, 14:00
GLKS Rokitno 2-5 Start Gózd 12 czerwca, 14:00
Gręzovia Gręzówka 3-4 SPLGMP Rogoźnica 12 czerwca, 14:00
Hutnik Huta Dąbrowa 1-5 Orkan Wojcieszków 12 czerwca, 14:00
Kujawiak Stanin 2-0 Olimpia Okrzeja 12 czerwca, 14:00

Kolejka 26 - 18-19 czerwca

Absolwent Domaszewnica 0-3 Kujawiak Stanin 19 czerwca, 14:00
Olimpia Okrzeja 0-3 Hutnik Huta Dąbrowa 19 czerwca, 14:00
(wo)
na boisku 6-5
Orkan Wojcieszków 3-0 Gręzovia Gręzówka 19 czerwca, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
SPLGMP Rogoźnica 5-0 GLKS Rokitno 18 czerwca, 18:00
Start Gózd 1-4 Bizon Jeleniec 19 czerwca, 14:00
Unia Krzywda 5-1 Bad Boys Zastawie 19 czerwca, 14:00
Victoria Parczew 3-0 Agrosport Leśna Podlaska 19 czerwca, 14:00

Baraże o udział w klasie A (Biała Podlaska)

Klasa B 2015/2016 (Biała Podlaska I)
Klasa B 2015/2016 (Biała Podlaska II)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas