[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2015/2016, grupa: Biała Podlaska I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wenus Oszczepalin 16 37 11 4 1 56-24 5 3 0 32-12 6 1 1 24-12
2.  SRG Sławatycze 16 32 10 2 4 53-24 4 1 3 23-13 6 1 1 30-11
3.  Młodzieżówka Radzyń Podlaski 16 29 9 2 5 33-23 4 2 2 16-13 5 0 3 17-10
4.  Lutnia II Piszczac 16 27 7 6 3 46-39 5 2 1 25-18 2 4 2 21-21
5.  LZS Sielczyk (Biała Podlaska) 16 22 7 1 8 50-53 6 0 2 34-19 1 1 6 16-34
6.  Unia II Żabików 16 20 6 2 8 35-40 5 0 3 23-18 1 2 5 12-22
7.  GLKS Roskosz-Grabanów 16 18 5 3 8 44-41 2 1 5 25-21 3 2 3 19-20
8.  Kanzas Konstantynów 16 17 5 2 9 28-42 2 2 4 15-18 3 0 5 13-24
9.  Grom Sosnowica 16 3 1 0 15 15-74 1 0 7 6-29 0 0 8 9-45

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 Wenus Oszczepalin    2-2 4-1 3-3 4-2 2-2 3-1 3-0* 11-1 
 2 SRG Sławatycze2-3     1-2 2-2 4-2 5-1 0-1 3-1 6-1 
 3 Młodzieżówka Radzyń Podlaski1-2 1-5     5-2 1-1 2-1 1-1 3-1 2-0 
 4 Lutnia II Piszczac1-1 1-8 1-0     5-3 3-0 3-3 6-1 5-2 
 5 LZS Sielczyk (Biała Podlaska)5-3 4-2 1-2 4-5     3-1 6-3 6-0 5-3 
 6 Unia II Żabików0-8 1-3 1-0 1-0 5-1     5-2 0-2 10-2 
 7 GLKS Roskosz-Grabanów2-3 1-3 0-3* 3-3 11-2 3-4     2-3 3-0* 
 8 Kanzas Konstantynów1-3 1-3 1-4 3-3 3-1 2-2 1-2     3-0* 
 9 Grom Sosnowica0-1 0-4 1-5 0-3 1-4 2-1 1-6 1-5     

Kolejka 1 - 29-30 sierpnia

Pauza: Wenus Oszczepalin.
 
Unia II Żabików 0-2 Kanzas Konstantynów 29 sierpnia, 16:00
SRG Sławatycze 6-1 Grom Sosnowica 30 sierpnia, 13:00
LZS Sielczyk (Biała Podlaska) 1-2 Młodzieżówka Radzyń Podlaski 29 sierpnia, 16:00
Lutnia II Piszczac 3-3 GLKS Roskosz-Grabanów 29 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 5-6 września

Pauza: Młodzieżówka Radzyń Podlaski.
 
Lutnia II Piszczac 5-3 LZS Sielczyk (Biała Podlaska) 6 września, 13:00
Grom Sosnowica 1-6 GLKS Roskosz-Grabanów 6 września, 13:00
Kanzas Konstantynów 1-3 SRG Sławatycze 6 września, 13:00
Wenus Oszczepalin 2-2 Unia II Żabików 6 września, 13:00

Kolejka 3 - 12-13 września

Pauza: Unia II Żabików.
 
SRG Sławatycze 2-3 Wenus Oszczepalin 13 września, 13:00
GLKS Roskosz-Grabanów 2-3 Kanzas Konstantynów 12 września, 16:00
LZS Sielczyk (Biała Podlaska) 5-3 Grom Sosnowica 13 września, 13:00
Młodzieżówka Radzyń Podlaski 5-2 Lutnia II Piszczac 12 września, 16:00

Kolejka 4 - 19-20 września

Pauza: Lutnia II Piszczac.
 
Grom Sosnowica 1-5 Młodzieżówka Radzyń Podlaski 20 września, 12:00
Kanzas Konstantynów 3-1 LZS Sielczyk (Biała Podlaska) 19 września, 16:00
Wenus Oszczepalin 3-1 GLKS Roskosz-Grabanów 20 września, 12:00
Unia II Żabików 1-3 SRG Sławatycze 20 września, 12:00

Kolejka 5 - 26-27 września

Pauza: SRG Sławatycze.
 
GLKS Roskosz-Grabanów 3-4 Unia II Żabików 27 września, 14:00
LZS Sielczyk (Biała Podlaska) 5-3 Wenus Oszczepalin 27 września, 12:00
Młodzieżówka Radzyń Podlaski 3-1 Kanzas Konstantynów 26 września, 16:00
Lutnia II Piszczac 5-2 Grom Sosnowica 10 kwietnia, 13:00
w pierwotnym terminie (27 września, 12:00) odwołany / w drugim terminie (11 listopada, 10:00) odwołany

Kolejka 6 - 3-4 października

Pauza: Grom Sosnowica.
 
Kanzas Konstantynów 3-3 Lutnia II Piszczac 3 października, 15:00
Wenus Oszczepalin 4-1 Młodzieżówka Radzyń Podlaski 4 października, 11:00
Unia II Żabików 5-1 LZS Sielczyk (Biała Podlaska) 3 października, 15:00
SRG Sławatycze 0-1 GLKS Roskosz-Grabanów 4 października, 11:00

Kolejka 7 - 10-11 października

Pauza: GLKS Roskosz-Grabanów.
 
LZS Sielczyk (Biała Podlaska) 4-2 SRG Sławatycze 10 października, 15:30
Młodzieżówka Radzyń Podlaski 2-1 Unia II Żabików 10 października, 15:00
Lutnia II Piszczac 1-1 Wenus Oszczepalin 11 października, 11:00
Grom Sosnowica 1-5 Kanzas Konstantynów 11 października, 11:00

Kolejka 8 - 17-18 października

Pauza: Kanzas Konstantynów.
 
Wenus Oszczepalin 11-1 Grom Sosnowica 8 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (18 października, 11:00) odwołany z powodu choroby zawodników gości
Unia II Żabików 1-0 Lutnia II Piszczac 17 października, 13:00
SRG Sławatycze 1-2 Młodzieżówka Radzyń Podlaski 18 października, 11:00
GLKS Roskosz-Grabanów 11-2 LZS Sielczyk (Biała Podlaska) 17 października, 13:00

Kolejka 9 - 24-25 października

Pauza: LZS Sielczyk (Biała Podlaska).
 
Młodzieżówka Radzyń Podlaski 1-1 GLKS Roskosz-Grabanów 24 października, 15:00
Lutnia II Piszczac 1-8 SRG Sławatycze 24 października, 14:00
Grom Sosnowica 2-1 Unia II Żabików 25 października, 11:00
Kanzas Konstantynów 1-3 Wenus Oszczepalin 25 października, 13:00

Kolejka 10 - 16-17 kwietnia

Pauza: Wenus Oszczepalin.
 
GLKS Roskosz-Grabanów 3-3 Lutnia II Piszczac 17 kwietnia, 13:00
w Białej Podlaskiej; na stadionie Podlasia
Kanzas Konstantynów 2-2 Unia II Żabików 17 kwietnia, 13:00
Grom Sosnowica 0-4 SRG Sławatycze 17 kwietnia, 14:00
Młodzieżówka Radzyń Podlaski 1-1 LZS Sielczyk (Biała Podlaska) 16 kwietnia, 17:00

Kolejka 11 - 23-24 kwietnia

Pauza: Młodzieżówka Radzyń Podlaski.
 
LZS Sielczyk (Biała Podlaska) 4-5 Lutnia II Piszczac 24 kwietnia, 16:00
GLKS Roskosz-Grabanów 3-0 Grom Sosnowica 24 kwietnia, 14:00
(wo)
w Białej Podlaskiej; na stadionie Podlasia / goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
SRG Sławatycze 3-1 Kanzas Konstantynów 24 kwietnia, 13:00
Unia II Żabików 0-8 Wenus Oszczepalin 24 kwietnia, 13:00

Kolejka 12 - 30 kwietnia-1 maja

Pauza: Unia II Żabików.
 
Wenus Oszczepalin 2-2 SRG Sławatycze 1 maja, 16:00
Kanzas Konstantynów 1-2 GLKS Roskosz-Grabanów 3 maja, 16:00
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 17:00) odwołany
Grom Sosnowica 1-4 LZS Sielczyk (Biała Podlaska) 1 maja, 16:00
Lutnia II Piszczac 1-0 Młodzieżówka Radzyń Podlaski 1 maja, 16:00

Kolejka 13 - 7-8 maja

Pauza: Lutnia II Piszczac.
 
Młodzieżówka Radzyń Podlaski 2-0 Grom Sosnowica 22 maja, 14:00
w pierwotnym terminie (8 maja, 13:00) odwołany
LZS Sielczyk (Biała Podlaska) 6-0 Kanzas Konstantynów 7 maja, 18:00
GLKS Roskosz-Grabanów 2-3 Wenus Oszczepalin 7 maja, 16:00
w Białej Podlaskiej; na stadionie Podlasia
SRG Sławatycze 5-1 Unia II Żabików 8 maja, 13:00

Kolejka 14 - 14-15 maja

Pauza: SRG Sławatycze.
 
Unia II Żabików 5-2 GLKS Roskosz-Grabanów 15 maja, 13:00
Wenus Oszczepalin 4-2 LZS Sielczyk (Biała Podlaska) 15 maja, 13:00
Kanzas Konstantynów 1-4 Młodzieżówka Radzyń Podlaski 15 maja, 13:00
Grom Sosnowica 0-3 Lutnia II Piszczac 15 maja, 13:00

Kolejka 15 - 21-22 maja

Pauza: Grom Sosnowica.
 
Lutnia II Piszczac 6-1 Kanzas Konstantynów 22 maja, 13:00
Młodzieżówka Radzyń Podlaski 1-2 Wenus Oszczepalin 26 maja, 14:00
w Sosnowicy / w pierwotnym terminie (22 maja, 13:00) odwołany
LZS Sielczyk (Biała Podlaska) 3-1 Unia II Żabików 22 maja, 13:00
GLKS Roskosz-Grabanów 1-3 SRG Sławatycze 21 maja, 15:00
w Białej Podlaskiej; na stadionie Podlasia

Kolejka 16 - 28-29 maja

Pauza: GLKS Roskosz-Grabanów.
 
SRG Sławatycze 4-2 LZS Sielczyk (Biała Podlaska) 29 maja, 13:00
Unia II Żabików 1-0 Młodzieżówka Radzyń Podlaski 29 maja, 13:00
Wenus Oszczepalin 3-3 Lutnia II Piszczac 29 maja, 13:00
Kanzas Konstantynów 3-0 Grom Sosnowica 29 maja, 13:00
(wo)
nie odbył się

Kolejka 17 - 4-5 czerwca

Pauza: Kanzas Konstantynów.
 
Grom Sosnowica 0-1 Wenus Oszczepalin 5 czerwca, 13:00
Lutnia II Piszczac 3-0 Unia II Żabików 5 czerwca, 13:00
Młodzieżówka Radzyń Podlaski 1-5 SRG Sławatycze 5 czerwca, 13:00
LZS Sielczyk (Biała Podlaska) 6-3 GLKS Roskosz-Grabanów 4 czerwca, 17:00

Kolejka 18 - 11-12 czerwca

Pauza: LZS Sielczyk (Biała Podlaska).
 
GLKS Roskosz-Grabanów 0-3 Młodzieżówka Radzyń Podlaski 12 czerwca, 13:00
(wo)
nie odbył się
SRG Sławatycze 2-2 Lutnia II Piszczac 12 czerwca, 13:00
Unia II Żabików 10-2 Grom Sosnowica 12 czerwca, 13:00
Wenus Oszczepalin 3-0 Kanzas Konstantynów 12 czerwca, 13:00
(wo)
goście nie dojechali

Baraże o udział w klasie A (Biała Podlaska)

Klasa A 2015/2016 (Biała Podlaska)

Klasa B 2015/2016 (Biała Podlaska II)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas