[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2015/2016, grupa: Biała Podlaska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Bór Dąbie 26 71 23 2 1 104-15 12 1 0 50-4 11 1 1 54-11
2.  ULKS Dębowica 26 64 20 4 2 73-20 11 0 2 31-13 9 4 0 42-7
3.  Polesie Serokomla 25 55 18 1 6 76-31 9 0 3 36-11 9 1 3 40-20
4.  Tur Turze Rogi 26 52 16 4 6 74-39 8 3 2 35-14 8 1 4 39-25
5.  WKS Wólka Świątkowa 26 44 13 5 8 70-39 8 1 4 48-25 5 4 4 22-14
6.  Orlęta Gołaszyn 26 43 13 4 9 79-58 9 2 2 46-25 4 2 7 33-33
7.  Wóldom Wólka Domaszewska 24 34 10 4 10 53-50 5 3 4 25-25 5 1 6 28-25
8.  Orzeł Zalesie 26 33 10 3 13 51-73 6 3 4 33-39 4 0 9 18-34
9.  Armaty Stoczek Łukowski 26 31 9 4 13 58-63 4 4 5 26-23 5 0 8 32-40 2 4 1 1 0 6-1
10.  Sokół Krynka 26 31 9 4 13 58-69 6 1 6 33-32 3 3 7 25-37 2 1 0 1 1 1-6
11.  Unia II Krzywda 26 26 8 2 16 44-79 7 1 5 24-29 1 1 11 20-50
12.  Perła Dwornia 26 16 5 1 20 41-84 3 1 9 26-35 2 0 11 15-49
13.  Gręzovia II Gręzówka 25 7 2 1 22 19-132 1 0 12 12-79 1 1 10 7-53
14.  Orlik Wola Bystrzycka 26 13 4 1 21 18-66 3 0 10 9-30 1 1 11 9-36
Orlik Wola Bystrzycka wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Bór Dąbie    1-1 3-0 2-1 2-0 3-1 3-0* 4-0 6-0 8-0 8-0 5-1 3-0* 2-0 
 2 ULKS Dębowica0-3     1-3 4-2 1-0 4-1 1-0 1-0 3-2 2-0 4-2 4-0 3-0* 3-0* 
 3 Polesie Serokomla0-2 0-2     0-2 2-0 4-2 6-0 6-1 3-2 3-0 4-0 3-0* 5-0 
 4 Tur Turze Rogi1-0 1-1 2-3     0-0 5-2 4-1 2-1 4-0 2-2 3-1 1-2 8-0 2-1 
 5 WKS Wólka Świątkowa2-7 0-5 1-1 0-3     1-4 2-0 4-1 5-2 7-0 8-2 3-0* 9-0 6-0 
 6 Orlęta Gołaszyn2-2 1-3 1-7 5-2 1-1     3-2 3-1 6-1 3-2 3-0* 8-3 7-1 3-0* 
 7 Wóldom Wólka Domaszewska1-2 0-5 3-5 7-0 2-2 2-1     0-3* 3-2 2-2 0-0 3-2 2-1 
 8 Orzeł Zalesie1-7 1-5 2-5 2-2 2-1 4-2 4-4     0-3* 4-3 4-2 4-2 4-2 1-1 
 9 Armaty Stoczek Łukowski0-6 0-0 0-1 2-4 2-3 2-2 3-4 4-1     1-1 5-0 4-1 0-0 3-0* 
 10 Sokół Krynka2-5 0-0 3-2 2-3 2-4 1-5 1-2 3-1 0-5     5-3 6-1 5-1 3-0* 
 11 Unia II Krzywda1-6 0-6 1-0 1-5 0-0 2-0 3-2 1-3 2-6 2-0     3-1 5-0 3-0* 
 12 Perła Dwornia0-3 1-4 2-6 0-2 0-3* 5-5 1-2 2-3 1-2 2-4 3-1     6-0 3-0* 
 13 Gręzovia II Gręzówka1-8 2-7 1-4 0-10 0-5 0-6 0-8 4-1 1-8 0-6 2-8 1-2     0-6 
 14 Orlik Wola Bystrzycka0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-2 0-3* 0-3* 3-0* 1-3 2-1 3-0 0-3*     

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

WKS Wólka Świątkowa 9-0 Gręzovia II Gręzówka 26 sierpnia, 17:00
Unia II Krzywda 2-6 Armaty Stoczek Łukowski 23 sierpnia, 13:00
Sokół Krynka 0-0 ULKS Dębowica 23 sierpnia, 13:00
Polesie Serokomla 5-0 Orlik Wola Bystrzycka 22 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (23 sierpnia, 13:00) odwołany / w drugim terminie (4 listopada, 11:00) odwołany
Perła Dwornia 1-2 Wóldom Wólka Domaszewska 23 sierpnia, 13:00
Orzeł Zalesie 4-2 Orlęta Gołaszyn 23 sierpnia, 13:00
Bór Dąbie 2-1 Tur Turze Rogi 23 sierpnia, 13:00

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Gręzovia II Gręzówka 0-6 Orlęta Gołaszyn 30 sierpnia, 13:00
Wóldom Wólka Domaszewska 0-3 Orzeł Zalesie 30 sierpnia, 13:00
(wo)
na boisku 4-0
Orlik Wola Bystrzycka 3-0 Perła Dwornia 30 sierpnia, 13:00
ULKS Dębowica 1-3 Polesie Serokomla 30 sierpnia, 13:00
Bór Dąbie 8-0 Sokół Krynka 30 sierpnia, 13:00
Armaty Stoczek Łukowski 2-4 Tur Turze Rogi 30 sierpnia, 12:00
WKS Wólka Świątkowa 8-2 Unia II Krzywda 30 sierpnia, 13:00

Kolejka 3 - 5-6 września

Tur Turze Rogi 0-0 WKS Wólka Świątkowa 6 września, 13:00
Sokół Krynka 0-5 Armaty Stoczek Łukowski 6 września, 13:00
Polesie Serokomla 0-2 Bór Dąbie 6 września, 13:00
Perła Dwornia 1-4 ULKS Dębowica 6 września, 13:00
Orzeł Zalesie 1-1 Orlik Wola Bystrzycka 6 września, 13:00
Orlęta Gołaszyn 3-2 Wóldom Wólka Domaszewska 6 września, 13:00
Gręzovia II Gręzówka 2-8 Unia II Krzywda 6 września, 13:00

Kolejka 4 - 12-13 września

Gręzovia II Gręzówka 0-8 Wóldom Wólka Domaszewska 13 września, 13:00
Orlik Wola Bystrzycka 0-2 Orlęta Gołaszyn 13 września, 13:00
w Wojcieszkowie
ULKS Dębowica 1-0 Orzeł Zalesie 13 września, 13:00
Bór Dąbie 5-1 Perła Dwornia 13 września, 13:00
Armaty Stoczek Łukowski 0-1 Polesie Serokomla 13 września, 13:00
w Starej Róży
WKS Wólka Świątkowa 7-0 Sokół Krynka 13 września, 13:00
Unia II Krzywda 1-5 Tur Turze Rogi 13 września, 13:00

Kolejka 5 - 19-20 września

Tur Turze Rogi 8-0 Gręzovia II Gręzówka 20 września, 12:00
Sokół Krynka 5-3 Unia II Krzywda 20 września, 12:00
Polesie Serokomla 2-0 WKS Wólka Świątkowa 20 września, 12:00
Perła Dwornia 1-2 Armaty Stoczek Łukowski 20 września, 12:00
Orzeł Zalesie 1-7 Bór Dąbie 20 września, 12:00
Orlęta Gołaszyn 1-3 ULKS Dębowica 20 września, 12:00
Wóldom Wólka Domaszewska 2-1 Orlik Wola Bystrzycka 20 września, 12:00

Kolejka 6 - 26-27 września

Gręzovia II Gręzówka 0-6 Orlik Wola Bystrzycka 27 września, 12:00
ULKS Dębowica 1-0 Wóldom Wólka Domaszewska 27 września, 12:00
Bór Dąbie 3-1 Orlęta Gołaszyn 27 września, 12:00
Armaty Stoczek Łukowski 4-1 Orzeł Zalesie 27 września, 12:00
WKS Wólka Świątkowa 3-0 Perła Dwornia 27 września, 12:00
(wo)
na boisku 2-2
Unia II Krzywda 1-0 Polesie Serokomla 27 września, 12:00
Tur Turze Rogi 2-2 Sokół Krynka 31 października, 14:00
w pierwotnym terminie (27 września, 12:00) odwołany

Kolejka 7 - 3-4 października

Sokół Krynka 5-1 Gręzovia II Gręzówka 4 października, 11:00
Polesie Serokomla 0-2 Tur Turze Rogi 4 października, 11:00
Perła Dwornia 3-1 Unia II Krzywda 4 października, 11:00
Orzeł Zalesie 2-1 WKS Wólka Świątkowa 4 października, 11:00
Orlęta Gołaszyn 6-1 Armaty Stoczek Łukowski 4 października, 11:00
Wóldom Wólka Domaszewska 1-2 Bór Dąbie 4 października, 11:00
Orlik Wola Bystrzycka 0-3 ULKS Dębowica 4 października, 11:00
(wo)
w Wojcieszkowie / na boisku 6-1

Kolejka 8 - 10-11 października

Gręzovia II Gręzówka 2-7 ULKS Dębowica 11 października, 11:00
Bór Dąbie 2-0 Orlik Wola Bystrzycka 11 października, 11:00
Armaty Stoczek Łukowski 3-4 Wóldom Wólka Domaszewska 11 października, 11:00
w Starej Róży
WKS Wólka Świątkowa 1-4 Orlęta Gołaszyn 11 października, 11:00
Unia II Krzywda 1-3 Orzeł Zalesie 11 października, 11:00
Tur Turze Rogi 1-2 Perła Dwornia 11 października, 11:00
Sokół Krynka 3-2 Polesie Serokomla 11 października, 11:00

Kolejka 9 - 17-18 października

Polesie Serokomla 3-0 Gręzovia II Gręzówka 18 października, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
Perła Dwornia 2-4 Sokół Krynka 18 października, 11:00
Orzeł Zalesie 2-2 Tur Turze Rogi 18 października, 11:00
Orlęta Gołaszyn 3-0 Unia II Krzywda 18 października, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
Wóldom Wólka Domaszewska 2-2 WKS Wólka Świątkowa 18 października, 11:00
Orlik Wola Bystrzycka 3-0 Armaty Stoczek Łukowski 18 października, 11:00
(wo)
w Wojcieszkowie / goście nie dojechali
ULKS Dębowica 0-3 Bór Dąbie 18 października, 11:00

Kolejka 10 - 24-25 października

Gręzovia II Gręzówka 1-8 Bór Dąbie 25 października, 11:00
Armaty Stoczek Łukowski 0-0 ULKS Dębowica 25 października, 11:00
w Starej Róży
WKS Wólka Świątkowa 6-0 Orlik Wola Bystrzycka 25 października, 11:00
Unia II Krzywda 3-2 Wóldom Wólka Domaszewska 25 października, 11:00
Tur Turze Rogi 5-2 Orlęta Gołaszyn 25 października, 11:00
Sokół Krynka 3-1 Orzeł Zalesie 25 października, 11:00
Polesie Serokomla 4-0 Perła Dwornia 25 października, 11:00

Kolejka 11 - 7-8 listopada

Perła Dwornia 6-0 Gręzovia II Gręzówka 8 listopada, 11:00
Orzeł Zalesie 2-5 Polesie Serokomla 8 listopada, 11:00
w Starej Róży
Orlęta Gołaszyn 3-2 Sokół Krynka 8 listopada, 11:00
Wóldom Wólka Domaszewska 7-0 Tur Turze Rogi 8 listopada, 11:00
Orlik Wola Bystrzycka 2-1 Unia II Krzywda 8 listopada, 11:00
ULKS Dębowica 1-0 WKS Wólka Świątkowa 8 listopada, 11:00
Bór Dąbie 6-0 Armaty Stoczek Łukowski 8 listopada, 11:00

Kolejka 12 - 11 listopada

Gręzovia II Gręzówka 1-8 Armaty Stoczek Łukowski 11 listopada, 11:00
WKS Wólka Świątkowa 2-7 Bór Dąbie 11 listopada, 11:00
Unia II Krzywda 0-6 ULKS Dębowica 11 listopada, 11:00
Tur Turze Rogi 2-1 Orlik Wola Bystrzycka 11 listopada, 11:00
Sokół Krynka 1-2 Wóldom Wólka Domaszewska 11 listopada, 11:00
Polesie Serokomla 4-2 Orlęta Gołaszyn 11 listopada, 11:00
Perła Dwornia 2-3 Orzeł Zalesie 11 listopada, 11:00

Kolejka 13 - 14-15 listopada

Orzeł Zalesie 4-2 Gręzovia II Gręzówka 15 listopada, 11:00
Orlęta Gołaszyn 8-3 Perła Dwornia 22 listopada, 12:00
Wóldom Wólka Domaszewska 3-5 Polesie Serokomla 15 listopada, 11:00
Orlik Wola Bystrzycka 1-3 Sokół Krynka 15 listopada, 11:00
w Wojcieszkowie
ULKS Dębowica 4-2 Tur Turze Rogi 15 listopada, 11:00
Bór Dąbie 8-0 Unia II Krzywda 15 listopada, 11:00
Armaty Stoczek Łukowski 2-3 WKS Wólka Świątkowa 15 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 9-10 kwietnia

Tur Turze Rogi 1-0 Bór Dąbie 10 kwietnia, 13:00
Gręzovia II Gręzówka 0-5 WKS Wólka Świątkowa 10 kwietnia, 13:00
Armaty Stoczek Łukowski 5-0 Unia II Krzywda 10 kwietnia, 13:00
w Starej Róży
ULKS Dębowica 2-0 Sokół Krynka 10 kwietnia, 13:00
Orlik Wola Bystrzycka 0-3 Polesie Serokomla
(wo)
Wóldom Wólka Domaszewska 3-2 Perła Dwornia 10 kwietnia, 13:00
Orlęta Gołaszyn 3-1 Orzeł Zalesie 10 kwietnia, 13:00

Kolejka 15 - 16-17 kwietnia

Orlęta Gołaszyn 7-1 Gręzovia II Gręzówka 17 kwietnia, 13:00
Orzeł Zalesie 4-4 Wóldom Wólka Domaszewska 17 kwietnia, 13:00
Perła Dwornia 3-0 Orlik Wola Bystrzycka
(wo)
Polesie Serokomla 0-2 ULKS Dębowica 17 kwietnia, 13:00
Sokół Krynka 2-5 Bór Dąbie 17 kwietnia, 13:00
w Dąbiu; Sokół gospodarzem
Tur Turze Rogi 4-0 Armaty Stoczek Łukowski 17 kwietnia, 13:00
Unia II Krzywda 0-0 WKS Wólka Świątkowa 17 kwietnia, 13:00

Kolejka 16 - 23-24 kwietnia

Unia II Krzywda 5-0 Gręzovia II Gręzówka 24 kwietnia, 13:00
WKS Wólka Świątkowa 0-3 Tur Turze Rogi 24 kwietnia, 13:00
Armaty Stoczek Łukowski 1-1 Sokół Krynka 24 kwietnia, 13:00
w Starej Róży
Bór Dąbie 3-0 Polesie Serokomla 24 kwietnia, 13:00
ULKS Dębowica 4-0 Perła Dwornia 24 kwietnia, 13:00
Orlik Wola Bystrzycka 0-3 Orzeł Zalesie
(wo)
Wóldom Wólka Domaszewska 2-1 Orlęta Gołaszyn 24 kwietnia, 13:00

Kolejka 17 - 30 kwietnia-1 maja

Wóldom Wólka Domaszewska - Gręzovia II Gręzówka 1 maja, 12:00
nie odbył się
Orlęta Gołaszyn 3-0 Orlik Wola Bystrzycka
(wo)
Orzeł Zalesie 1-5 ULKS Dębowica 1 maja, 12:00
Perła Dwornia 0-3 Bór Dąbie 1 maja, 12:30
Polesie Serokomla 6-1 Armaty Stoczek Łukowski 1 maja, 12:00
Sokół Krynka 2-4 WKS Wólka Świątkowa 1 maja, 12:00
Tur Turze Rogi 3-1 Unia II Krzywda 1 maja, 12:00

Kolejka 18 - 3 maja

Gręzovia II Gręzówka 0-10 Tur Turze Rogi 3 maja, 15:00
Unia II Krzywda 2-0 Sokół Krynka 3 maja, 14:00
WKS Wólka Świątkowa 1-1 Polesie Serokomla 3 maja, 15:00
Armaty Stoczek Łukowski 4-1 Perła Dwornia 3 maja, 15:00
Bór Dąbie 4-0 Orzeł Zalesie 3 kwietnia, 13:00
ULKS Dębowica 4-1 Orlęta Gołaszyn 3 maja, 15:00
Orlik Wola Bystrzycka 0-3 Wóldom Wólka Domaszewska
(wo)

Kolejka 19 - 7-8 maja

Orlik Wola Bystrzycka 0-3 Gręzovia II Gręzówka
(wo)
Wóldom Wólka Domaszewska 0-5 ULKS Dębowica 8 maja, 13:00
Orlęta Gołaszyn 2-2 Bór Dąbie 8 maja, 13:00
Orzeł Zalesie 0-3 Armaty Stoczek Łukowski 8 maja, 13:00
(wo)
na boisku 2-5
Perła Dwornia 0-3 WKS Wólka Świątkowa 8 maja, 13:00
(wo)
na boisku 0-1
Polesie Serokomla 3-0 Unia II Krzywda 8 maja, 13:00
Sokół Krynka 2-3 Tur Turze Rogi 8 maja, 13:00

Kolejka 20 - 14-15 maja

Gręzovia II Gręzówka 0-6 Sokół Krynka 15 maja, 13:00
Tur Turze Rogi 2-3 Polesie Serokomla 15 maja, 13:00
Unia II Krzywda 3-1 Perła Dwornia 15 maja, 13:00
WKS Wólka Świątkowa 4-1 Orzeł Zalesie 15 maja, 13:00
Armaty Stoczek Łukowski 2-2 Orlęta Gołaszyn 15 maja, 13:00
Bór Dąbie 3-0 Wóldom Wólka Domaszewska 15 maja, 13:00
(wo)
przerwany po I połowie przy stanie 2-1 - goście zrezygnowali z gry po sprawdzeniu tożsamości zawodników gospodarzy
ULKS Dębowica 3-0 Orlik Wola Bystrzycka
(wo)

Kolejka 21 - 21-22 maja

ULKS Dębowica 3-0 Gręzovia II Gręzówka 22 maja, 13:00
(wo)
goście nie dojechali
Orlik Wola Bystrzycka 0-3 Bór Dąbie
(wo)
Wóldom Wólka Domaszewska 3-2 Armaty Stoczek Łukowski 22 maja, 13:00
Orlęta Gołaszyn 1-1 WKS Wólka Świątkowa 22 maja, 16:00
Orzeł Zalesie 4-2 Unia II Krzywda 22 maja, 13:00
Perła Dwornia 0-2 Tur Turze Rogi 22 maja, 16:00
Polesie Serokomla 3-2 Sokół Krynka 22 maja, 13:00

Kolejka 22 - 26 maja

Gręzovia II Gręzówka 1-4 Polesie Serokomla 26 maja, 16:00
Sokół Krynka 6-1 Perła Dwornia 26 maja, 14:00
Tur Turze Rogi 2-1 Orzeł Zalesie 26 maja, 16:00
Unia II Krzywda 2-0 Orlęta Gołaszyn 26 maja, 14:00
WKS Wólka Świątkowa 2-0 Wóldom Wólka Domaszewska 26 maja, 16:00
Armaty Stoczek Łukowski 3-0 Orlik Wola Bystrzycka
(wo)
Bór Dąbie 1-1 ULKS Dębowica 26 maja, 16:00

Kolejka 23 - 28-29 maja

Bór Dąbie 3-0 Gręzovia II Gręzówka 29 maja, 13:00
(wo)
goście nie dojechali
ULKS Dębowica 3-2 Armaty Stoczek Łukowski 29 maja, 13:00
Orlik Wola Bystrzycka 0-3 WKS Wólka Świątkowa
(wo)
Wóldom Wólka Domaszewska 0-0 Unia II Krzywda 29 maja, 13:00
Orlęta Gołaszyn 5-2 Tur Turze Rogi 29 maja, 13:00
Orzeł Zalesie 4-3 Sokół Krynka 29 maja, 13:00
Perła Dwornia 2-6 Polesie Serokomla 29 maja, 13:00

Kolejka 24 - 4-5 czerwca

Gręzovia II Gręzówka 1-2 Perła Dwornia 5 czerwca, 13:00
Polesie Serokomla 6-0 Orzeł Zalesie 5 czerwca, 13:00
Sokół Krynka 1-5 Orlęta Gołaszyn 5 czerwca, 13:00
Tur Turze Rogi 4-1 Wóldom Wólka Domaszewska 5 czerwca, 13:00
Unia II Krzywda 3-0 Orlik Wola Bystrzycka
(wo)
WKS Wólka Świątkowa 0-5 ULKS Dębowica 5 czerwca, 13:00
Armaty Stoczek Łukowski 0-6 Bór Dąbie 5 czerwca, 13:00
w Starej Róży

Kolejka 25 - 11-12 czerwca

Armaty Stoczek Łukowski 0-0 Gręzovia II Gręzówka 12 czerwca, 13:00
Bór Dąbie 2-0 WKS Wólka Świątkowa 12 czerwca, 13:00
ULKS Dębowica 4-2 Unia II Krzywda 12 czerwca, 13:00
Orlik Wola Bystrzycka 0-3 Tur Turze Rogi
(wo)
Wóldom Wólka Domaszewska 2-2 Sokół Krynka 12 czerwca, 13:00
Orlęta Gołaszyn 1-7 Polesie Serokomla 12 czerwca, 13:00
Orzeł Zalesie 4-2 Perła Dwornia 12 czerwca, 13:00

Kolejka 26 - 18-19 czerwca

Gręzovia II Gręzówka 4-1 Orzeł Zalesie 19 czerwca, 13:00
Perła Dwornia 5-5 Orlęta Gołaszyn 19 czerwca, 13:00
Polesie Serokomla - Wóldom Wólka Domaszewska 19 czerwca, 13:00
goście nie dojechali
Sokół Krynka 3-0 Orlik Wola Bystrzycka
(wo)
Tur Turze Rogi 1-1 ULKS Dębowica 19 czerwca, 13:00
Unia II Krzywda 1-6 Bór Dąbie 19 czerwca, 12:00
WKS Wólka Świątkowa 5-2 Armaty Stoczek Łukowski 19 czerwca, 13:00

Baraże o udział w klasie A (Biała Podlaska)

Klasa A 2015/2016 (Biała Podlaska)

Klasa B 2015/2016 (Biała Podlaska I)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas