[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2015/2016, grupa: Skierniewice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Unia Skierniewice 26 76 25 1 0 97-16 13 0 0 61-10 12 1 0 36-6
2.  Widok Skierniewice 26 61 20 1 5 83-22 10 1 2 42-10 10 0 3 41-12
3.  Pelikan II Łowicz 26 58 18 4 4 88-38 10 1 2 46-17 8 3 2 42-21
4.  Juvenia Wysokienice 26 48 15 3 8 72-55 7 3 3 35-23 8 0 5 37-32
5.  Orlęta Cielądz 26 44 13 5 8 76-61 10 1 2 43-22 3 4 6 33-39 2 3 1 0 1 8-5
6.  Olimpia Chąśno 26 44 14 2 10 80-44 9 0 4 59-17 5 2 6 21-27 2 3 1 0 1 5-8
7.  Jutrzenka Drzewce 26 42 13 3 10 81-40 6 2 5 38-18 7 1 5 43-22
8.  Pogoń Bełchów 26 28 9 1 16 56-87 6 1 6 33-38 3 0 10 23-49 2 3 1 0 1 8-5
9.  Macovia Maków 26 28 9 1 16 48-85 5 1 7 24-36 4 0 9 24-49 2 3 1 0 1 5-8
10.  Astra Zduny 26 27 8 3 15 42-72 5 2 6 26-29 3 1 9 16-43 2 4 1 1 0 5-4
11.  Vagat Domaniewice 26 27 8 3 15 41-84 5 1 7 21-41 3 2 8 20-43 2 1 0 1 1 4-5
12.  Olympic Słupia 26 21 7 0 19 33-71 4 0 9 16-26 3 0 10 17-45
13.  Korona Wejsce 26 15 5 0 21 40-112 4 0 9 26-56 1 0 12 14-56
14.  Laktoza Łyszkowice 26 12 3 3 20 27-77 2 2 9 20-31 1 1 11 7-46

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Unia Skierniewice    2-1 2-0 11-0 4-2 2-0 6-2 3-2 6-2 4-0 3-0* 7-0 8-0 3-1 
 2 Widok Skierniewice1-1     2-0 0-2 3-1 0-2 1-0 5-1 6-1 3-0* 3-1 7-0 7-1 4-0 
 3 Pelikan II Łowicz0-1 2-4     5-4 2-2 4-0 4-1 4-0 3-1 3-2 3-0 4-1 9-1 3-0 
 4 Juvenia Wysokienice1-2 0-3 1-5     5-1 2-2 3-3 6-1 2-1 3-1 2-2 3-1 2-1 5-0 
 5 Orlęta Cielądz1-4 1-0 5-5 2-1     6-0 1-5 4-1 2-1 5-3 4-0 4-2 5-0 3-0* 
 6 Olimpia Chąśno0-2 1-2 1-4 4-0 5-2     2-1 1-2 10-0 12-1 7-1 4-2 5-0 7-0 
 7 Jutrzenka Drzewce1-3 0-3* 0-2 0-2 3-3 1-1     8-2 2-1 5-0 7-0 0-1 5-0 6-0 
 8 Pogoń Bełchów0-1 1-12 2-2 3-4 5-3 0-4 1-3     2-3 2-0 3-2 5-1 4-3 5-0 
 9 Macovia Maków0-6 2-3 2-3 1-5 2-2 5-2 0-2 2-6     1-0 5-3 1-3 2-1 1-0 
 10 Astra Zduny0-2 0-5 3-3 1-3 2-3 1-4 3-0 3-1 3-4     3-3 4-1 2-0 1-0 
 11 Vagat Domaniewice1-4 1-0 0-3 1-9 0-5 3-2 0-5 3-0* 3-5 1-2     2-1 4-3 2-2 
 12 Olympic Słupia0-2 0-2 0-2 2-1 1-3 0-2 1-5 2-4 3-0* 1-2 0-2     2-1 4-0 
 13 Korona Wejsce1-5 1-3 1-10 1-4 4-3 3-1 0-14 6-3 4-1 1-3 1-2 1-3     2-4 
 14 Laktoza Łyszkowice0-3 1-3 2-3 1-2 3-3 0-1 0-2 2-0 3-4 2-2 2-4 3-1 1-3     

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

Unia Skierniewice 3-2 Pogoń Bełchów 22 sierpnia, 16:45
Astra Zduny 3-4 Macovia Maków 23 sierpnia, 11:00
Korona Wejsce 3-1 Olimpia Chąśno 23 sierpnia, 11:00
Laktoza Łyszkowice 1-2 Juvenia Wysokienice 22 sierpnia, 17:00
Jutrzenka Drzewce 7-0 Vagat Domaniewice 23 sierpnia, 16:00
Olympic Słupia 0-2 Pelikan II Łowicz 22 sierpnia, 17:00
Orlęta Cielądz 1-0 Widok Skierniewice 23 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Pogoń Bełchów 2-2 Pelikan II Łowicz 30 sierpnia, 11:00
Orlęta Cielądz 4-2 Olympic Słupia 30 sierpnia, 11:00
Vagat Domaniewice 1-0 Widok Skierniewice 30 sierpnia, 11:00
Juvenia Wysokienice 3-3 Jutrzenka Drzewce 29 sierpnia, 17:00
Olimpia Chąśno 7-0 Laktoza Łyszkowice 30 sierpnia, 16:00
Macovia Maków 2-1 Korona Wejsce 29 sierpnia, 17:00
Unia Skierniewice 4-0 Astra Zduny 29 sierpnia, 16:45

Kolejka 3 - 2 września

Astra Zduny 3-1 Pogoń Bełchów 2 września, 17:30
Korona Wejsce 1-5 Unia Skierniewice 2 września, 17:30
Laktoza Łyszkowice 3-4 Macovia Maków 2 września, 17:30
Jutrzenka Drzewce 1-1 Olimpia Chąśno 2 września, 17:30
Widok Skierniewice 0-2 Juvenia Wysokienice 2 września, 17:30
Olympic Słupia 0-2 Vagat Domaniewice 2 września, 17:30
Pelikan II Łowicz 2-2 Orlęta Cielądz 2 września, 17:30

Kolejka 4 - 5-6 września

Pogoń Bełchów 5-3 Orlęta Cielądz 6 września, 11:00
Vagat Domaniewice 0-3 Pelikan II Łowicz 6 września, 11:00
Juvenia Wysokienice 3-1 Olympic Słupia 6 września, 15:00
Olimpia Chąśno 1-2 Widok Skierniewice 6 września, 16:00
Macovia Maków 0-2 Jutrzenka Drzewce 5 września, 17:00
Unia Skierniewice 3-1 Laktoza Łyszkowice 5 września, 16:45
Astra Zduny 2-0 Korona Wejsce 5 września, 16:00

Kolejka 5 - 12-13 września

Korona Wejsce 6-3 Pogoń Bełchów 12 września, 17:00
Laktoza Łyszkowice 2-2 Astra Zduny 12 września, 17:00
Jutrzenka Drzewce 1-3 Unia Skierniewice 13 września, 16:00
Widok Skierniewice 6-1 Macovia Maków 12 września, 17:00
Olympic Słupia 0-2 Olimpia Chąśno 13 września, 11:30
Pelikan II Łowicz 5-4 Juvenia Wysokienice 12 września, 17:30
Orlęta Cielądz 4-0 Vagat Domaniewice 12 września, 17:00

Kolejka 6 - 19-20 września

Pogoń Bełchów 3-2 Vagat Domaniewice 20 września, 11:00
Juvenia Wysokienice 5-1 Orlęta Cielądz 11 listopada, 14:00
Olimpia Chąśno 1-4 Pelikan II Łowicz 20 września, 14:00
Macovia Maków 1-3 Olympic Słupia 20 września, 11:00
Unia Skierniewice 2-1 Widok Skierniewice 19 września, 16:00
Astra Zduny 3-0 Jutrzenka Drzewce 19 września, 16:00
Korona Wejsce 2-4 Laktoza Łyszkowice 19 września, 16:00

Kolejka 7 - 26-27 września

Laktoza Łyszkowice 2-0 Pogoń Bełchów 26 września, 16:00
Jutrzenka Drzewce 5-0 Korona Wejsce 27 września, 16:00
Widok Skierniewice 3-0 Astra Zduny 27 września, 16:00
(wo)
na boisku 1-2; w zespole gości wystąpił nieuprawniony zawodnik; w drużynie gości od 1. do 70. minuty wystąpiła zbyt mała liczba młodzieżowców
Olympic Słupia 0-2 Unia Skierniewice 27 września, 11:30
Pelikan II Łowicz 3-1 Macovia Maków 27 września, 16:00
Orlęta Cielądz 6-0 Olimpia Chąśno 27 września, 14:00
Vagat Domaniewice 1-9 Juvenia Wysokienice 27 września, 11:00

Kolejka 8 - 3-4 października

Pogoń Bełchów 3-4 Juvenia Wysokienice 4 października, 11:00
Olimpia Chąśno 7-1 Vagat Domaniewice 4 października, 14:00
Macovia Maków 2-2 Orlęta Cielądz 4 października, 11:00
Unia Skierniewice 2-0 Pelikan II Łowicz 3 października, 15:00
Astra Zduny 4-1 Olympic Słupia 3 października, 15:00
Korona Wejsce 1-3 Widok Skierniewice 3 października, 15:00
Laktoza Łyszkowice 0-2 Jutrzenka Drzewce 3 października, 15:00

Kolejka 9 - 10-11 października

Jutrzenka Drzewce 8-2 Pogoń Bełchów 11 października, 14:00
Widok Skierniewice 4-0 Laktoza Łyszkowice 10 października, 15:00
Olympic Słupia 2-1 Korona Wejsce 11 października, 11:30
Pelikan II Łowicz 3-2 Astra Zduny 11 października, 15:30
Orlęta Cielądz 1-4 Unia Skierniewice 10 października, 15:30
Vagat Domaniewice 3-5 Macovia Maków 10 października, 15:30
Juvenia Wysokienice 2-2 Olimpia Chąśno 31 października, 14:00

Kolejka 10 - 17-18 października

Pogoń Bełchów 0-4 Olimpia Chąśno 18 października, 11:00
Macovia Maków 1-5 Juvenia Wysokienice 18 października, 11:00
Unia Skierniewice 3-0 Vagat Domaniewice 17 października, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
Astra Zduny 2-3 Orlęta Cielądz 18 października, 14:00
Korona Wejsce 1-10 Pelikan II Łowicz 18 października, 14:00
Laktoza Łyszkowice 3-1 Olympic Słupia 17 października, 14:00
Jutrzenka Drzewce 0-3 Widok Skierniewice 18 października, 14:00
(wo)
na boisku 3-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 11 - 24-25 października

Widok Skierniewice 5-1 Pogoń Bełchów 24 października, 14:00
Olympic Słupia 1-5 Jutrzenka Drzewce 25 października, 11:30
Pelikan II Łowicz 3-0 Laktoza Łyszkowice 25 października, 11:00
Orlęta Cielądz 5-0 Korona Wejsce 25 października, 14:00
Vagat Domaniewice 1-2 Astra Zduny 25 października, 11:00
Juvenia Wysokienice 1-2 Unia Skierniewice 25 października, 14:00
Olimpia Chąśno 10-0 Macovia Maków 25 października, 14:00

Kolejka 12 - 7-8 listopada

Pogoń Bełchów 2-3 Macovia Maków 8 listopada, 11:00
Unia Skierniewice 2-0 Olimpia Chąśno 7 listopada, 14:00
Astra Zduny 1-3 Juvenia Wysokienice 8 listopada, 14:00
Korona Wejsce 1-2 Vagat Domaniewice 7 listopada, 14:00
Laktoza Łyszkowice 3-3 Orlęta Cielądz 7 listopada, 14:00
Jutrzenka Drzewce 0-2 Pelikan II Łowicz 8 listopada, 14:00
Widok Skierniewice 7-0 Olympic Słupia 7 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 14-15 listopada

Olympic Słupia 2-4 Pogoń Bełchów 15 listopada, 11:30
Pelikan II Łowicz 2-4 Widok Skierniewice 15 listopada, 14:30
Orlęta Cielądz 1-5 Jutrzenka Drzewce 15 listopada, 14:00
Vagat Domaniewice 2-2 Laktoza Łyszkowice 15 listopada, 11:00
Juvenia Wysokienice 2-1 Korona Wejsce 15 listopada, 14:00
Olimpia Chąśno 12-1 Astra Zduny 15 listopada, 14:00
Macovia Maków 0-6 Unia Skierniewice 15 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 2-3 kwietnia

Widok Skierniewice 3-1 Orlęta Cielądz 2 kwietnia, 15:30
Pogoń Bełchów 0-1 Unia Skierniewice 2 kwietnia, 15:00
Macovia Maków 1-0 Astra Zduny 3 kwietnia, 11:00
Olimpia Chąśno 5-0 Korona Wejsce 3 kwietnia, 15:30
Juvenia Wysokienice 5-0 Laktoza Łyszkowice 3 kwietnia, 15:00
Vagat Domaniewice 0-5 Jutrzenka Drzewce 3 kwietnia, 11:00
Pelikan II Łowicz 4-1 Olympic Słupia 3 kwietnia, 15:30

Kolejka 15 - 9-10 kwietnia

Pelikan II Łowicz 4-0 Pogoń Bełchów 10 kwietnia, 16:30
Olympic Słupia 1-3 Orlęta Cielądz 10 kwietnia, 11:30
Widok Skierniewice 3-1 Vagat Domaniewice 9 kwietnia, 16:00
Jutrzenka Drzewce 0-2 Juvenia Wysokienice 10 kwietnia, 16:00
Laktoza Łyszkowice 0-1 Olimpia Chąśno 9 kwietnia, 16:00
Korona Wejsce 4-1 Macovia Maków 9 kwietnia, 16:00
Astra Zduny 0-2 Unia Skierniewice 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 16-17 kwietnia

Pogoń Bełchów 2-0 Astra Zduny 17 kwietnia, 11:00
Unia Skierniewice 8-0 Korona Wejsce 16 kwietnia, 15:45
Macovia Maków 1-0 Laktoza Łyszkowice 17 kwietnia, 11:00
Olimpia Chąśno 2-1 Jutrzenka Drzewce 17 kwietnia, 16:00
Juvenia Wysokienice 0-3 Widok Skierniewice 17 kwietnia, 15:00
Vagat Domaniewice 2-1 Olympic Słupia 17 kwietnia, 11:00
Orlęta Cielądz 5-5 Pelikan II Łowicz 16 kwietnia, 17:00

Kolejka 17 - 23-24 kwietnia

Orlęta Cielądz 4-1 Pogoń Bełchów 23 kwietnia, 17:00
Pelikan II Łowicz 3-0 Vagat Domaniewice 23 kwietnia, 17:00
Olympic Słupia 2-1 Juvenia Wysokienice 24 kwietnia, 11:30
Widok Skierniewice 0-2 Olimpia Chąśno 23 kwietnia, 16:00
Jutrzenka Drzewce 2-1 Macovia Maków 23 kwietnia, 17:00
Laktoza Łyszkowice 0-3 Unia Skierniewice 23 kwietnia, 16:00
Korona Wejsce 1-3 Astra Zduny 23 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 30 kwietnia-1 maja

Pogoń Bełchów 4-3 Korona Wejsce 1 maja, 11:00
Astra Zduny 1-0 Laktoza Łyszkowice 30 kwietnia, 16:00
Unia Skierniewice 6-2 Jutrzenka Drzewce 30 kwietnia, 11:00
Macovia Maków 2-3 Widok Skierniewice 30 kwietnia, 16:00
Olimpia Chąśno 4-2 Olympic Słupia 30 kwietnia, 16:00
Juvenia Wysokienice 1-5 Pelikan II Łowicz 1 maja, 14:00
Vagat Domaniewice 0-5 Orlęta Cielądz 1 maja, 11:00

Kolejka 19 - 4 maja

Vagat Domaniewice 3-0 Pogoń Bełchów 4 maja, 17:00
(wo)
na boisku 0-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Orlęta Cielądz 2-1 Juvenia Wysokienice 4 maja, 17:00
Pelikan II Łowicz 4-0 Olimpia Chąśno 4 maja, 17:00
Olympic Słupia 3-0 Macovia Maków 4 maja, 17:00
(wo)
goście nie posiadali ważnych kart zdrowia
Widok Skierniewice 1-1 Unia Skierniewice 10 maja, 18:30
w pierwotnym terminie (4 maja, 17:00) odwołany
Jutrzenka Drzewce 5-0 Astra Zduny 3 maja, 17:00
Laktoza Łyszkowice 1-3 Korona Wejsce 4 maja, 17:00

Kolejka 20 - 7-8 maja

Pogoń Bełchów 5-0 Laktoza Łyszkowice 8 maja, 11:00
Korona Wejsce 0-14 Jutrzenka Drzewce 7 maja, 17:00
Astra Zduny 0-5 Widok Skierniewice 7 maja, 16:00
Unia Skierniewice 7-0 Olympic Słupia 7 maja, 15:45
Macovia Maków 2-3 Pelikan II Łowicz 8 maja, 11:00
Olimpia Chąśno 5-2 Orlęta Cielądz 8 maja, 16:00
Juvenia Wysokienice 2-2 Vagat Domaniewice 8 maja, 15:00

Kolejka 21 - 14-15 maja

Juvenia Wysokienice 6-1 Pogoń Bełchów 15 maja, 15:00
Vagat Domaniewice 3-2 Olimpia Chąśno 15 maja, 14:00
Orlęta Cielądz 2-1 Macovia Maków 14 maja, 17:00
Pelikan II Łowicz 0-1 Unia Skierniewice 15 maja, 11:00
Olympic Słupia 1-2 Astra Zduny 15 maja, 11:30
Widok Skierniewice 7-1 Korona Wejsce 15 maja, 11:00
Jutrzenka Drzewce 6-0 Laktoza Łyszkowice 15 maja, 16:00

Kolejka 22 - 21-22 maja

Pogoń Bełchów 1-3 Jutrzenka Drzewce 21 maja, 18:00
Laktoza Łyszkowice 1-3 Widok Skierniewice 21 maja, 17:00
Korona Wejsce 1-3 Olympic Słupia 21 maja, 17:00
Astra Zduny 3-3 Pelikan II Łowicz 21 maja, 16:00
Unia Skierniewice 4-2 Orlęta Cielądz 21 maja, 15:45
Macovia Maków 5-3 Vagat Domaniewice 22 maja, 11:00
Olimpia Chąśno 4-0 Juvenia Wysokienice 21 maja, 17:00

Kolejka 23 - 25 maja

Olimpia Chąśno 1-2 Pogoń Bełchów 1 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (25 maja, 17:30) odwołany
Juvenia Wysokienice 2-1 Macovia Maków 25 maja, 17:30
Vagat Domaniewice 1-4 Unia Skierniewice 25 maja, 17:30
Orlęta Cielądz 5-3 Astra Zduny 25 maja, 17:30
Pelikan II Łowicz 9-1 Korona Wejsce 25 maja, 17:30
Olympic Słupia 4-0 Laktoza Łyszkowice 25 maja, 17:30
Widok Skierniewice 1-0 Jutrzenka Drzewce 25 maja, 18:30

Kolejka 24 - 28-29 maja

Pogoń Bełchów 1-12 Widok Skierniewice 29 maja, 11:00
Jutrzenka Drzewce 0-1 Olympic Słupia 28 maja, 18:00
Laktoza Łyszkowice 2-3 Pelikan II Łowicz 28 maja, 17:00
Korona Wejsce 4-3 Orlęta Cielądz 28 maja, 17:00
Astra Zduny 3-3 Vagat Domaniewice 28 maja, 16:00
Unia Skierniewice 11-0 Juvenia Wysokienice 28 maja, 15:45
Macovia Maków 5-2 Olimpia Chąśno 28 maja, 17:30

Kolejka 25 - 4-5 czerwca

Macovia Maków 2-6 Pogoń Bełchów 5 czerwca, 16:00
Olimpia Chąśno 0-2 Unia Skierniewice 5 czerwca, 16:00
Juvenia Wysokienice 3-1 Astra Zduny 5 czerwca, 16:00
Vagat Domaniewice 4-3 Korona Wejsce 5 czerwca, 16:00
Orlęta Cielądz 3-0 Laktoza Łyszkowice 4 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Pelikan II Łowicz 4-1 Jutrzenka Drzewce 5 czerwca, 16:00
Olympic Słupia 0-2 Widok Skierniewice 5 czerwca, 16:00

Kolejka 26 - 11-12 czerwca

Pogoń Bełchów 5-1 Olympic Słupia 11 czerwca, 16:00
Widok Skierniewice 2-0 Pelikan II Łowicz 10 czerwca, 18:45
Jutrzenka Drzewce 3-3 Orlęta Cielądz 11 czerwca, 16:00
Laktoza Łyszkowice 2-4 Vagat Domaniewice 11 czerwca, 16:00
Korona Wejsce 1-4 Juvenia Wysokienice 11 czerwca, 16:00
Astra Zduny 1-4 Olimpia Chąśno 11 czerwca, 16:00
Unia Skierniewice 6-2 Macovia Maków 8 czerwca, 18:30

IV liga 2015/2016 (łódzka)

Klasa okręgowa 2015/2016 (Łódź)
Klasa okręgowa 2015/2016 (Piotrków Trybunalski)
Klasa okręgowa 2015/2016 (Sieradz)

Klasa A 2015/2016 (Skierniewice)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas