[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2015/2016, grupa: Sieradz
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Kwiatkowice 34 82 27 1 6 118-51 15 1 1 66-19 12 0 5 52-32
2.  LUKS Bałucz 34 79 25 4 5 136-45 15 1 1 82-17 10 3 4 54-28
3.  Orkan Buczek 34 73 23 4 7 112-32 16 0 1 73-9 7 4 6 39-23 2 4 1 1 0 3-2
4.  Gal Gaz Galewice 34 73 23 4 7 119-32 13 2 2 72-15 10 2 5 47-17 2 1 0 1 1 2-3
5.  Czarni Rząśnia 34 62 19 5 10 94-60 13 2 2 56-22 6 3 8 38-38
6.  MKS MOS Zduńska Wola 34 53 16 5 13 73-63 9 4 4 42-26 7 1 9 31-37
7.  WKS Wieluń 34 52 15 7 12 59-61 10 2 5 34-24 5 5 7 25-37
8.  LZS Brąszewice 34 50 15 5 14 60-68 9 3 5 35-28 6 2 9 25-40
9.  LKS Kobierzycko 34 49 15 4 15 61-62 10 2 5 37-26 5 2 10 24-36
10.  Unia Sulmierzyce 34 47 14 5 15 51-67 10 0 7 29-31 4 5 8 22-36
11.  MLKS Konopnica 34 46 12 10 12 68-62 7 6 4 42-26 5 4 8 26-36
12.  Piast Błaszki 34 43 12 7 15 60-79 4 5 8 30-37 8 2 7 30-42
13.  Sommer Zapole 34 40 11 7 16 49-67 6 1 10 22-40 5 6 6 27-27
14.  Widavia Widawa 34 32 8 8 18 55-95 2 6 9 22-48 6 2 9 33-47
15.  LKS Chojne 34 31 9 4 21 49-119 4 2 11 22-52 5 2 10 27-67
16.  GLKS Strzelce Wielkie 34 25 6 7 21 50-89 2 5 10 27-37 4 2 11 23-52
17.  Jaga Lututów 34 24 7 3 24 41-108 3 2 12 16-44 4 1 12 25-64
18.  Victoria Skomlin 34 11 3 2 29 33-128 3 2 12 24-56 0 0 17 9-72

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 LKS Kwiatkowice    1-0 4-3 2-1 3-3 3-0 3-1 5-1 4-2 7-0 9-1 7-1 3-1 4-0 2-3 3-1 4-0 2-1 
 2 LUKS Bałucz4-1     2-0 0-1 8-2 4-2 4-1 4-1 2-0 7-2 7-1 7-0 3-3 3-0 9-0 6-1 6-2 6-0 
 3 Orkan Buczek1-3 6-1     2-1 4-1 4-0 3-0 2-0 5-1 4-0 2-1 6-0 1-0 5-0 4-0 5-1 13-0 6-0 
 4 Gal Gaz Galewice4-0 2-2 1-1     2-1 7-0 6-0 6-1 5-1 1-0 1-0 7-0 0-1 2-4 10-2 6-1 7-0 5-1 
 5 Czarni Rząśnia5-2 1-2 3-2 3-1     1-0 1-1 7-1 0-1 2-0 3-2 3-2 2-2 5-1 4-2 6-1 3-1 7-1 
 6 MKS MOS Zduńska Wola3-4 2-0 2-2 1-7 2-3     1-0 3-4 5-1 0-0 0-0 2-1 1-1 4-0 2-1 1-0 8-1 5-1 
 7 WKS Wieluń0-2 2-2 1-0 0-1 2-3 2-0     1-1 2-0 2-1 1-0 1-2 3-1 4-3 0-4 7-2 3-0 3-2 
 8 LZS Brąszewice2-6 2-5 2-2 2-1 2-1 4-0 1-2     2-1 1-0 4-0 0-0 2-2 2-4 5-1 0-2 2-0 2-1 
 9 LKS Kobierzycko0-2 1-4 1-4 1-1 3-0 3-4 3-1 3-0*     3-2 0-0 1-5 1-0 3-2 4-0 3-0* 2-1 5-0 
 10 Unia Sulmierzyce1-2 2-5 0-8 0-1 2-1 1-0 3-0 2-1 1-0     2-1 2-3 1-0 2-4 2-1 4-1 1-3 3-0 
 11 MLKS Konopnica4-2 3-2 0-0 0-2 2-1 3-0 1-1 1-3 3-3 0-3     3-4 1-1 1-1 9-1 2-2 2-0 7-0 
 12 Piast Błaszki1-2 3-5 0-1 0-4 0-5 1-1 2-2 1-1 1-1 0-1 4-6     2-0 1-1 3-4 2-0 6-2 3-1 
 13 Sommer Zapole1-5 0-5 2-1 2-1 2-1 0-6 2-4 0-1 2-1 1-3 0-1 0-1     3-2 1-1 1-3 0-4 5-0 
 14 Widavia Widawa1-5 1-1 0-1 1-6 2-3 1-3 2-2 1-5 1-4 1-1 0-8 2-1 1-3     1-1 2-2 2-2 3-0 
 15 LKS Chojne0-5 0-7 3-1 0-4 2-2 1-6 2-4 1-0 0-5 1-3 1-1 0-5 1-2 3-4     0-2 5-0 2-1 
 16 GLKS Strzelce Wielkie3-8 0-1 2-6 2-2 1-1 1-3 2-2 1-2 0-1 1-1 1-2 0-1 1-1 1-2 8-0     0-4 3-0 
 17 Jaga Lututów1-0 1-6 0-3 1-6 0-6 0-3 0-1 1-0 1-2 3-3 0-1 0-0 1-3 1-5 0-1 1-4     5-0 
 18 Victoria Skomlin1-3 1-6 0-4 0-7 1-4 1-3 1-3 1-3 2-0 2-2 1-1 1-4 3-6 3-0 3-5 3-0 0-5     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Victoria Skomlin 3-0 GLKS Strzelce Wielkie 15 sierpnia, 17:00
Unia Sulmierzyce 2-1 Czarni Rząśnia 15 sierpnia, 17:00
LKS Kwiatkowice 3-1 WKS Wieluń 15 sierpnia, 17:00
Gal Gaz Galewice 1-1 Orkan Buczek 15 sierpnia, 17:00
LUKS Bałucz 3-3 Sommer Zapole 16 sierpnia, 17:00
LKS Kobierzycko 2-1 Jaga Lututów 16 sierpnia, 16:00
Widavia Widawa 2-1 Piast Błaszki 16 sierpnia, 18:00
LKS Chojne 1-0 LZS Brąszewice 16 sierpnia, 18:00
MLKS Konopnica 3-0 MKS MOS Zduńska Wola 15 sierpnia, 18:00

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

GLKS Strzelce Wielkie 1-3 MKS MOS Zduńska Wola 23 sierpnia, 17:00
LZS Brąszewice 4-0 MLKS Konopnica 23 sierpnia, 14:00
Piast Błaszki 3-4 LKS Chojne 22 sierpnia, 18:00
Jaga Lututów 1-5 Widavia Widawa 23 sierpnia, 17:00
Sommer Zapole 2-1 LKS Kobierzycko 23 sierpnia, 14:00
Orkan Buczek 6-1 LUKS Bałucz 23 sierpnia, 17:00
WKS Wieluń 0-1 Gal Gaz Galewice 22 sierpnia, 17:00
Czarni Rząśnia 5-2 LKS Kwiatkowice 23 sierpnia, 15:00
Victoria Skomlin 2-2 Unia Sulmierzyce 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 26 sierpnia

Unia Sulmierzyce 4-1 GLKS Strzelce Wielkie 26 sierpnia, 17:30
LKS Kwiatkowice 2-1 Victoria Skomlin 26 sierpnia, 18:00
Gal Gaz Galewice 2-1 Czarni Rząśnia 26 sierpnia, 18:00
LUKS Bałucz 4-1 WKS Wieluń 26 sierpnia, 17:00
LKS Kobierzycko 1-4 Orkan Buczek 26 sierpnia, 17:00
Widavia Widawa 1-3 Sommer Zapole 26 sierpnia, 18:00
LKS Chojne 5-0 Jaga Lututów 26 sierpnia, 17:00
MLKS Konopnica 3-4 Piast Błaszki 26 sierpnia, 18:00
MKS MOS Zduńska Wola 3-4 LZS Brąszewice 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

GLKS Strzelce Wielkie 1-2 LZS Brąszewice 30 sierpnia, 17:00
Piast Błaszki 1-1 MKS MOS Zduńska Wola 30 sierpnia, 17:00
Jaga Lututów 0-1 MLKS Konopnica 30 sierpnia, 17:00
Sommer Zapole 1-1 LKS Chojne 30 sierpnia, 17:00
Orkan Buczek 5-0 Widavia Widawa 30 sierpnia, 16:00
WKS Wieluń 2-0 LKS Kobierzycko 29 sierpnia, 17:00
Czarni Rząśnia 1-2 LUKS Bałucz 30 sierpnia, 16:00
Victoria Skomlin 0-7 Gal Gaz Galewice 29 sierpnia, 17:00
Unia Sulmierzyce 1-2 LKS Kwiatkowice 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 5-6 września

Gal Gaz Galewice 1-0 Unia Sulmierzyce 5 września, 17:00
LUKS Bałucz 6-0 Victoria Skomlin 6 września, 17:00
LKS Kobierzycko 3-0 Czarni Rząśnia 6 września, 16:00
Widavia Widawa 2-2 WKS Wieluń 6 września, 17:00
LKS Chojne 3-1 Orkan Buczek 6 września, 17:00
MLKS Konopnica 1-1 Sommer Zapole 6 września, 15:00
MKS MOS Zduńska Wola 8-1 Jaga Lututów 5 września, 17:00
LZS Brąszewice 0-0 Piast Błaszki 6 września, 16:00
GLKS Strzelce Wielkie 3-8 LKS Kwiatkowice 6 września, 16:00

Kolejka 6 - 12-13 września

GLKS Strzelce Wielkie 0-1 Piast Błaszki 13 września, 16:00
Jaga Lututów 1-0 LZS Brąszewice 13 września, 16:00
Sommer Zapole 0-6 MKS MOS Zduńska Wola 13 września, 16:00
Orkan Buczek 2-1 MLKS Konopnica 13 września, 16:00
WKS Wieluń 0-4 LKS Chojne 12 września, 17:00
Czarni Rząśnia 5-1 Widavia Widawa 13 września, 16:00
Victoria Skomlin 2-0 LKS Kobierzycko 13 września, 14:00
Unia Sulmierzyce 2-5 LUKS Bałucz 12 września, 17:00
LKS Kwiatkowice 2-1 Gal Gaz Galewice 13 września, 17:00

Kolejka 7 - 16 września

Gal Gaz Galewice 6-1 GLKS Strzelce Wielkie 16 września, 17:00
LUKS Bałucz 4-1 LKS Kwiatkowice 16 września, 17:00
LKS Kobierzycko 3-2 Unia Sulmierzyce 16 września, 17:00
Widavia Widawa 3-0 Victoria Skomlin 16 września, 17:00
LKS Chojne 2-2 Czarni Rząśnia 16 września, 17:00
MLKS Konopnica 1-1 WKS Wieluń 16 września, 17:00
MKS MOS Zduńska Wola 2-2 Orkan Buczek 16 września, 17:00
LZS Brąszewice 2-2 Sommer Zapole 16 września, 17:00
Piast Błaszki 6-2 Jaga Lututów 16 września, 17:00

Kolejka 8 - 19-20 września

GLKS Strzelce Wielkie 0-4 Jaga Lututów 20 września, 16:00
Sommer Zapole 0-1 Piast Błaszki 20 września, 14:00
Orkan Buczek 2-0 LZS Brąszewice 20 września, 16:00
WKS Wieluń 2-0 MKS MOS Zduńska Wola 19 września, 16:00
Czarni Rząśnia 3-2 MLKS Konopnica 20 września, 16:00
Victoria Skomlin 3-5 LKS Chojne 20 września, 14:00
Unia Sulmierzyce 2-4 Widavia Widawa 19 września, 16:00
LKS Kwiatkowice 4-2 LKS Kobierzycko 20 września, 16:00
Gal Gaz Galewice 2-2 LUKS Bałucz 19 września, 17:00

Kolejka 9 - 26-27 września

LUKS Bałucz 6-1 GLKS Strzelce Wielkie 27 września, 16:00
LKS Kobierzycko 1-1 Gal Gaz Galewice 27 września, 16:00
Widavia Widawa 1-5 LKS Kwiatkowice 27 września, 16:00
LKS Chojne 1-3 Unia Sulmierzyce 27 września, 16:00
MLKS Konopnica 7-0 Victoria Skomlin 26 września, 16:00
MKS MOS Zduńska Wola 2-3 Czarni Rząśnia 26 września, 16:00
LZS Brąszewice 1-2 WKS Wieluń 27 września, 16:00
Piast Błaszki 0-1 Orkan Buczek 27 września, 16:00
Jaga Lututów 1-3 Sommer Zapole 27 września, 16:00

Kolejka 10 - 3-4 października

GLKS Strzelce Wielkie 1-1 Sommer Zapole 4 października, 13:00
Orkan Buczek 13-0 Jaga Lututów 4 października, 16:00
WKS Wieluń 1-2 Piast Błaszki 3 października, 16:00
Czarni Rząśnia 7-1 LZS Brąszewice 4 października, 16:00
Victoria Skomlin 1-3 MKS MOS Zduńska Wola 4 października, 14:00
Unia Sulmierzyce 2-1 MLKS Konopnica 3 października, 16:00
LKS Kwiatkowice 2-3 LKS Chojne 4 października, 15:00
Gal Gaz Galewice 2-4 Widavia Widawa 3 października, 16:00
LUKS Bałucz 2-0 LKS Kobierzycko 4 października, 16:00

Kolejka 11 - 10-11 października

LKS Kobierzycko 3-0 GLKS Strzelce Wielkie 11 października, 16:00
(wo)
Widavia Widawa 1-1 LUKS Bałucz 10 października, 15:00
LKS Chojne 0-4 Gal Gaz Galewice 11 października, 16:00
MLKS Konopnica 4-2 LKS Kwiatkowice 10 października, 16:00
MKS MOS Zduńska Wola 0-0 Unia Sulmierzyce 10 października, 16:00
LZS Brąszewice 2-1 Victoria Skomlin 11 października, 14:00
Piast Błaszki 0-5 Czarni Rząśnia 11 października, 15:00
Jaga Lututów 0-1 WKS Wieluń 11 października, 15:00
Sommer Zapole 2-1 Orkan Buczek 11 października, 16:00

Kolejka 12 - 17-18 października

GLKS Strzelce Wielkie 2-6 Orkan Buczek 18 października, 15:00
WKS Wieluń 3-1 Sommer Zapole 17 października, 15:00
Czarni Rząśnia 3-1 Jaga Lututów 18 października, 15:00
Victoria Skomlin 1-4 Piast Błaszki 18 października, 14:00
Unia Sulmierzyce 2-1 LZS Brąszewice 17 października, 15:30
LKS Kwiatkowice 3-0 MKS MOS Zduńska Wola 18 października, 15:00
Gal Gaz Galewice 1-0 MLKS Konopnica 17 października, 15:00
LUKS Bałucz 9-0 LKS Chojne 18 października, 15:00
LKS Kobierzycko 3-2 Widavia Widawa 18 października, 15:00

Kolejka 13 - 24-25 października

Widavia Widawa 2-2 GLKS Strzelce Wielkie 24 października, 14:00
LKS Chojne 0-5 LKS Kobierzycko 25 października, 14:00
MLKS Konopnica 3-2 LUKS Bałucz 25 października, 14:00
MKS MOS Zduńska Wola 1-7 Gal Gaz Galewice 24 października, 15:00
LZS Brąszewice 2-6 LKS Kwiatkowice 25 października, 14:00
Piast Błaszki 0-1 Unia Sulmierzyce 25 października, 14:00
Jaga Lututów 5-0 Victoria Skomlin 25 października, 14:00
Sommer Zapole 2-1 Czarni Rząśnia 25 października, 14:00
Orkan Buczek 3-0 WKS Wieluń 25 października, 13:00

Kolejka 14 - 31 października

GLKS Strzelce Wielkie 2-2 WKS Wieluń 31 października, 13:00
Czarni Rząśnia 3-2 Orkan Buczek 31 października, 13:00
Victoria Skomlin 3-6 Sommer Zapole 31 października, 13:00
Unia Sulmierzyce 1-3 Jaga Lututów 31 października, 13:00
LKS Kwiatkowice 7-1 Piast Błaszki 31 października, 13:00
Gal Gaz Galewice 6-1 LZS Brąszewice 31 października, 13:00
LUKS Bałucz 4-2 MKS MOS Zduńska Wola 31 października, 13:00
LKS Kobierzycko 0-0 MLKS Konopnica 31 października, 13:00
Widavia Widawa 1-1 LKS Chojne 31 października, 13:00

Kolejka 15 - 7-8 listopada

LKS Chojne 0-2 GLKS Strzelce Wielkie 8 listopada, 13:00
MLKS Konopnica 1-1 Widavia Widawa 8 listopada, 13:00
MKS MOS Zduńska Wola 5-1 LKS Kobierzycko 7 listopada, 13:00
LZS Brąszewice 2-5 LUKS Bałucz 8 listopada, 13:00
Piast Błaszki 0-4 Gal Gaz Galewice 8 listopada, 13:00
Jaga Lututów 1-0 LKS Kwiatkowice 8 listopada, 13:00
Sommer Zapole 1-3 Unia Sulmierzyce 8 listopada, 13:00
Orkan Buczek 6-0 Victoria Skomlin 8 listopada, 13:00
WKS Wieluń 2-3 Czarni Rząśnia 7 listopada, 13:30

Kolejka 16 - 11 listopada

GLKS Strzelce Wielkie 1-1 Czarni Rząśnia 11 listopada, 13:00
Victoria Skomlin 1-3 WKS Wieluń 11 listopada, 13:00
Unia Sulmierzyce 0-8 Orkan Buczek 11 listopada, 13:00
LKS Kwiatkowice 3-1 Sommer Zapole 11 listopada, 13:00
Gal Gaz Galewice 7-0 Jaga Lututów 11 listopada, 13:00
LUKS Bałucz 7-0 Piast Błaszki 11 listopada, 13:00
LKS Kobierzycko 3-0 LZS Brąszewice 11 listopada, 13:00
(wo)
na boisku 1-1
Widavia Widawa 1-3 MKS MOS Zduńska Wola 11 listopada, 13:00
LKS Chojne 1-1 MLKS Konopnica 11 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 14-15 listopada

MLKS Konopnica 2-2 GLKS Strzelce Wielkie 14 listopada, 13:00
MKS MOS Zduńska Wola 2-1 LKS Chojne 14 listopada, 13:00
LZS Brąszewice 2-4 Widavia Widawa 15 listopada, 13:00
Piast Błaszki 1-1 LKS Kobierzycko 15 listopada, 13:00
Jaga Lututów 1-6 LUKS Bałucz 15 listopada, 13:00
Sommer Zapole 2-1 Gal Gaz Galewice 15 listopada, 13:00
Orkan Buczek 1-3 LKS Kwiatkowice 15 listopada, 11:00
WKS Wieluń 2-1 Unia Sulmierzyce 14 listopada, 13:30
Czarni Rząśnia 7-1 Victoria Skomlin 14 listopada, 13:30

Kolejka 18 - 12-13 marca

GLKS Strzelce Wielkie 3-0 Victoria Skomlin 13 marca, 14:00
Czarni Rząśnia 2-0 Unia Sulmierzyce 12 marca, 14:00
WKS Wieluń 0-2 LKS Kwiatkowice 12 marca, 15:00
Orkan Buczek 2-1 Gal Gaz Galewice 13 marca, 14:00
Sommer Zapole 0-5 LUKS Bałucz 13 marca, 15:00
Jaga Lututów 1-2 LKS Kobierzycko 13 marca, 14:00
Piast Błaszki 1-1 Widavia Widawa 13 marca, 15:00
LZS Brąszewice 5-1 LKS Chojne 13 marca, 14:00
MKS MOS Zduńska Wola 0-0 MLKS Konopnica 12 marca, 15:00

Kolejka 19 - 19-20 marca

MKS MOS Zduńska Wola 1-0 GLKS Strzelce Wielkie 19 marca, 15:00
MLKS Konopnica 1-3 LZS Brąszewice 20 marca, 15:00
LKS Chojne 0-5 Piast Błaszki 20 marca, 15:00
Widavia Widawa 2-2 Jaga Lututów 20 marca, 15:00
LKS Kobierzycko 1-0 Sommer Zapole 19 marca, 15:00
LUKS Bałucz 2-0 Orkan Buczek 19 marca, 15:00
Gal Gaz Galewice 6-0 WKS Wieluń 20 marca, 11:00
LKS Kwiatkowice 3-3 Czarni Rząśnia 20 marca, 15:00
Unia Sulmierzyce 3-0 Victoria Skomlin 19 marca, 15:00

Kolejka 20 - 26 marca

GLKS Strzelce Wielkie 1-1 Unia Sulmierzyce 26 marca, 15:00
Victoria Skomlin 1-3 LKS Kwiatkowice 26 marca, 13:00
Czarni Rząśnia 3-1 Gal Gaz Galewice 26 marca, 15:00
WKS Wieluń 2-2 LUKS Bałucz 26 marca, 15:00
Orkan Buczek 5-1 LKS Kobierzycko 26 marca, 13:00
Sommer Zapole 3-2 Widavia Widawa 26 marca, 15:00
Jaga Lututów 0-1 LKS Chojne 26 marca, 15:00
Piast Błaszki 4-6 MLKS Konopnica 26 marca, 15:00
LZS Brąszewice 4-0 MKS MOS Zduńska Wola 26 marca, 12:00

Kolejka 21 - 2-3 kwietnia

LZS Brąszewice 0-2 GLKS Strzelce Wielkie 3 kwietnia, 14:00
MKS MOS Zduńska Wola 2-1 Piast Błaszki 2 kwietnia, 16:00
MLKS Konopnica 2-0 Jaga Lututów 3 kwietnia, 16:00
LKS Chojne 1-2 Sommer Zapole 3 kwietnia, 16:00
Widavia Widawa 0-1 Orkan Buczek 3 kwietnia, 16:00
LKS Kobierzycko 3-1 WKS Wieluń 2 kwietnia, 15:00
LUKS Bałucz 8-2 Czarni Rząśnia 3 kwietnia, 16:00
Gal Gaz Galewice 5-1 Victoria Skomlin 2 kwietnia, 16:00
LKS Kwiatkowice 7-0 Unia Sulmierzyce 3 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 9-10 kwietnia

LKS Kwiatkowice 3-1 GLKS Strzelce Wielkie 10 kwietnia, 16:00
Unia Sulmierzyce 0-1 Gal Gaz Galewice 9 kwietnia, 16:00
Victoria Skomlin 1-6 LUKS Bałucz 10 kwietnia, 14:00
Czarni Rząśnia 0-1 LKS Kobierzycko 9 kwietnia, 14:00
WKS Wieluń 4-3 Widavia Widawa 9 kwietnia, 16:00
Orkan Buczek 4-0 LKS Chojne 21 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sommer Zapole 0-1 MLKS Konopnica 27 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (9 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Jaga Lututów 0-3 MKS MOS Zduńska Wola 10 kwietnia, 16:00
Piast Błaszki 1-1 LZS Brąszewice 10 kwietnia, 15:00

Kolejka 23 - 16-17 kwietnia

Piast Błaszki 2-0 GLKS Strzelce Wielkie 17 kwietnia, 16:00
LZS Brąszewice 2-0 Jaga Lututów 17 kwietnia, 14:00
MKS MOS Zduńska Wola 1-1 Sommer Zapole 16 kwietnia, 17:00
MLKS Konopnica 0-0 Orkan Buczek 17 kwietnia, 16:00
LKS Chojne 2-4 WKS Wieluń 17 kwietnia, 16:00
Widavia Widawa 2-3 Czarni Rząśnia 16 kwietnia, 17:00
LKS Kobierzycko 5-0 Victoria Skomlin 16 kwietnia, 15:00
LUKS Bałucz 7-2 Unia Sulmierzyce 17 kwietnia, 16:00
Gal Gaz Galewice 4-0 LKS Kwiatkowice 16 kwietnia, 16:00

Kolejka 24 - 23-24 kwietnia

GLKS Strzelce Wielkie 2-2 Gal Gaz Galewice 23 kwietnia, 16:00
LKS Kwiatkowice 1-0 LUKS Bałucz 24 kwietnia, 16:00
Unia Sulmierzyce 1-0 LKS Kobierzycko 23 kwietnia, 16:00
Victoria Skomlin 3-0 Widavia Widawa 24 kwietnia, 14:00
Czarni Rząśnia 4-2 LKS Chojne 24 kwietnia, 16:00
WKS Wieluń 1-0 MLKS Konopnica 23 kwietnia, 17:00
Orkan Buczek 4-0 MKS MOS Zduńska Wola 24 kwietnia, 16:00
Sommer Zapole 0-1 LZS Brąszewice 24 kwietnia, 16:00
Jaga Lututów 0-0 Piast Błaszki 24 kwietnia, 17:00

Kolejka 25 - 30 kwietnia-1 maja

Jaga Lututów 1-4 GLKS Strzelce Wielkie 30 kwietnia, 17:00
Piast Błaszki 2-0 Sommer Zapole 30 kwietnia, 16:00
LZS Brąszewice 2-2 Orkan Buczek 30 kwietnia, 17:00
MKS MOS Zduńska Wola 1-0 WKS Wieluń 30 kwietnia, 17:00
MLKS Konopnica 2-1 Czarni Rząśnia 30 kwietnia, 17:00
LKS Chojne 2-1 Victoria Skomlin 30 kwietnia, 17:00
Widavia Widawa 1-1 Unia Sulmierzyce 30 kwietnia, 17:00
LKS Kobierzycko 0-2 LKS Kwiatkowice 30 kwietnia, 14:00
LUKS Bałucz 0-1 Gal Gaz Galewice 30 kwietnia, 17:00

Kolejka 26 - 3 maja

GLKS Strzelce Wielkie 0-1 LUKS Bałucz 3 maja, 16:00
Gal Gaz Galewice 5-1 LKS Kobierzycko 3 maja, 17:00
LKS Kwiatkowice 4-0 Widavia Widawa 3 maja, 17:00
Unia Sulmierzyce 2-1 LKS Chojne 3 maja, 17:00
Victoria Skomlin 1-1 MLKS Konopnica 3 maja, 14:00
Czarni Rząśnia 1-0 MKS MOS Zduńska Wola 3 maja, 16:00
WKS Wieluń 1-1 LZS Brąszewice 3 maja, 17:00
Orkan Buczek 6-0 Piast Błaszki 3 maja, 16:00
Sommer Zapole 0-4 Jaga Lututów 3 maja, 17:00

Kolejka 27 - 7-8 maja

Sommer Zapole 1-3 GLKS Strzelce Wielkie 8 maja, 17:00
Jaga Lututów 0-3 Orkan Buczek 8 maja, 17:00
Piast Błaszki 2-2 WKS Wieluń 8 maja, 17:00
LZS Brąszewice 2-1 Czarni Rząśnia 7 maja, 17:00
MKS MOS Zduńska Wola 5-1 Victoria Skomlin 8 maja, 16:00
MLKS Konopnica 0-3 Unia Sulmierzyce 8 maja, 17:00
LKS Chojne 0-5 LKS Kwiatkowice 8 maja, 17:00
Widavia Widawa 1-6 Gal Gaz Galewice 7 maja, 17:00
LKS Kobierzycko 1-4 LUKS Bałucz 7 maja, 17:00

Kolejka 28 - 14-15 maja

GLKS Strzelce Wielkie 0-1 LKS Kobierzycko 14 maja, 16:00
LUKS Bałucz 3-0 Widavia Widawa 15 maja, 17:00
Gal Gaz Galewice 10-2 LKS Chojne 14 maja, 17:00
LKS Kwiatkowice 9-1 MLKS Konopnica 15 maja, 17:00
Unia Sulmierzyce 1-0 MKS MOS Zduńska Wola 14 maja, 16:00
Victoria Skomlin 1-3 LZS Brąszewice 14 maja, 16:30
Czarni Rząśnia 3-2 Piast Błaszki 15 maja, 16:00
WKS Wieluń 3-0 Jaga Lututów 14 maja, 17:00
Orkan Buczek 1-0 Sommer Zapole 15 maja, 16:00

Kolejka 29 - 21-22 maja

Orkan Buczek 5-1 GLKS Strzelce Wielkie 22 maja, 16:00
Sommer Zapole 2-4 WKS Wieluń 21 maja, 17:00
Jaga Lututów 0-6 Czarni Rząśnia 22 maja, 17:00
Piast Błaszki 3-1 Victoria Skomlin 22 maja, 17:00
LZS Brąszewice 1-0 Unia Sulmierzyce 22 maja, 14:00
MKS MOS Zduńska Wola 3-4 LKS Kwiatkowice 21 maja, 17:00
MLKS Konopnica 0-2 Gal Gaz Galewice 22 maja, 17:00
LKS Chojne 0-7 LUKS Bałucz 22 maja, 17:00
Widavia Widawa 1-4 LKS Kobierzycko 21 maja, 17:00

Kolejka 30 - 26 maja

GLKS Strzelce Wielkie 1-2 Widavia Widawa 26 maja, 17:30
LKS Kobierzycko 4-0 LKS Chojne 26 maja, 17:00
LUKS Bałucz 7-1 MLKS Konopnica 26 maja, 17:00
Gal Gaz Galewice 7-0 MKS MOS Zduńska Wola 26 maja, 17:00
LKS Kwiatkowice 5-1 LZS Brąszewice 26 maja, 17:00
Unia Sulmierzyce 2-3 Piast Błaszki 26 maja, 17:00
Victoria Skomlin 0-5 Jaga Lututów 25 maja, 18:00
Czarni Rząśnia 2-2 Sommer Zapole 26 maja, 16:00
WKS Wieluń 1-0 Orkan Buczek 26 maja, 17:00

Kolejka 31 - 28-29 maja

WKS Wieluń 7-2 GLKS Strzelce Wielkie 29 maja, 17:00
Orkan Buczek 4-1 Czarni Rząśnia 29 maja, 16:00
Sommer Zapole 5-0 Victoria Skomlin 29 maja, 17:00
Jaga Lututów 3-3 Unia Sulmierzyce 29 maja, 17:00
Piast Błaszki 1-2 LKS Kwiatkowice 29 maja, 17:00
LZS Brąszewice 2-1 Gal Gaz Galewice 29 maja, 17:00
MKS MOS Zduńska Wola 2-0 LUKS Bałucz 29 maja, 17:00
MLKS Konopnica 3-3 LKS Kobierzycko 29 maja, 17:00
LKS Chojne 3-4 Widavia Widawa 29 maja, 17:00

Kolejka 32 - 4-5 czerwca

GLKS Strzelce Wielkie 8-0 LKS Chojne 4 czerwca, 17:00
Widavia Widawa 0-8 MLKS Konopnica 4 czerwca, 17:00
LKS Kobierzycko 3-4 MKS MOS Zduńska Wola 5 czerwca, 14:00
LUKS Bałucz 4-1 LZS Brąszewice 5 czerwca, 17:00
Gal Gaz Galewice 7-0 Piast Błaszki 4 czerwca, 17:00
LKS Kwiatkowice 4-0 Jaga Lututów 5 czerwca, 17:00
Unia Sulmierzyce 1-0 Sommer Zapole 4 czerwca, 17:00
Victoria Skomlin 0-4 Orkan Buczek 5 czerwca, 11:00
Czarni Rząśnia 1-1 WKS Wieluń 4 czerwca, 15:00

Kolejka 33 - 11-12 czerwca

Czarni Rząśnia 6-1 GLKS Strzelce Wielkie 11 czerwca, 17:00
WKS Wieluń 3-2 Victoria Skomlin 11 czerwca, 17:00
Orkan Buczek 4-0 Unia Sulmierzyce 11 czerwca, 17:00
Sommer Zapole 1-5 LKS Kwiatkowice 11 czerwca, 17:00
Jaga Lututów 1-6 Gal Gaz Galewice 11 czerwca, 17:00
Piast Błaszki 3-5 LUKS Bałucz 11 czerwca, 17:00
LZS Brąszewice 2-1 LKS Kobierzycko 11 czerwca, 17:00
MKS MOS Zduńska Wola 4-0 Widavia Widawa 11 czerwca, 17:00
MLKS Konopnica 9-1 LKS Chojne 11 czerwca, 17:00

Kolejka 34 - 18-19 czerwca

GLKS Strzelce Wielkie 1-2 MLKS Konopnica 18 czerwca, 17:00
LKS Chojne 1-6 MKS MOS Zduńska Wola 18 czerwca, 17:00
Widavia Widawa 1-5 LZS Brąszewice 18 czerwca, 17:00
LKS Kobierzycko 1-5 Piast Błaszki 18 czerwca, 17:00
LUKS Bałucz 6-2 Jaga Lututów 18 czerwca, 17:00
Gal Gaz Galewice 0-1 Sommer Zapole 18 czerwca, 17:00
LKS Kwiatkowice 4-3 Orkan Buczek 18 czerwca, 17:00
Unia Sulmierzyce 3-0 WKS Wieluń 18 czerwca, 17:00
Victoria Skomlin 1-4 Czarni Rząśnia 18 czerwca, 17:00

IV liga 2015/2016 (łódzka)

Klasa okręgowa 2015/2016 (Łódź)
Klasa okręgowa 2015/2016 (Piotrków Trybunalski)
Klasa okręgowa 2015/2016 (Skierniewice)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas