[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2015/2016, grupa: Piotrków Trybunalski
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Ceramika Opoczno 26 66 21 3 2 70-9 12 1 0 40-1 9 2 2 30-8
2.  Stal Niewiadów 26 59 18 5 3 63-29 10 1 2 33-13 8 4 1 30-16
3.  Świt Kamieńsk 26 53 16 5 5 58-35 10 1 2 36-13 6 4 3 22-22
4.  GUKS Gorzkowice 26 43 11 10 5 59-42 7 5 1 38-18 4 5 4 21-24
5.  Szczerbiec Wolbórz 26 39 11 6 9 38-33 7 4 2 29-15 4 2 7 9-18
6.  Włókniarz Moszczenica 26 38 11 5 10 40-31 6 2 5 19-14 5 3 5 21-17
7.  KS Mniszków 26 34 9 7 10 35-39 6 4 3 19-11 3 3 7 16-28
8.  LKS Lubochnia 26 29 8 5 13 43-52 4 5 4 24-21 4 0 9 19-31
9.  Gerlach Drzewica 26 28 8 4 14 30-51 4 2 7 20-22 4 2 7 10-29 2 2 0 2 0 3-3
10.  RKS Rzeczyca 26 28 7 7 12 41-55 5 2 6 22-24 2 5 6 19-31 2 2 0 2 0 3-3
11.  Grabka Grabica 26 27 8 3 15 30-50 5 2 6 18-20 3 1 9 12-30
12.  Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 26 26 7 5 14 38-36 4 3 6 22-15 3 2 8 16-21
13.  Omega II Kleszczów 26 21 6 3 17 32-75 4 3 6 22-27 2 0 11 10-48
14.  Start Niechcice 26 19 5 4 17 25-65 3 1 9 17-29 2 3 8 8-36

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Ceramika Opoczno    0-0 1-0 6-0 2-1 1-0 3-0 2-0 7-0 6-0 2-0 1-0 2-0 7-0 
 2 Stal Niewiadów4-0     2-3 5-2 2-0 2-1 1-1 3-2 0-1 4-2 3-1 2-0 1-0 4-0 
 3 Świt Kamieńsk1-1 1-3     1-2 3-1 3-1 3-0 1-0 2-1 2-1 6-1 2-1 6-1 5-0 
 4 GUKS Gorzkowice1-0 1-2 3-3     0-0 2-2 1-1 6-3 6-0 5-2 3-1 1-0 5-0 4-4 
 5 Szczerbiec Wolbórz0-0 2-2 1-3 0-0     3-3 1-2 5-1 1-0 2-1 2-1 2-1 8-1 2-0 
 6 Włókniarz Moszczenica0-4 0-2 3-0 3-1 2-0     1-0 4-0 0-1 1-1 1-1 1-3 0-1 3-0 
 7 KS Mniszków0-2 3-2 0-0 1-1 0-1 0-2     2-0 2-1 1-1 2-0 1-1 3-0* 4-0 
 8 LKS Lubochnia0-4 3-3 5-1 3-3 0-1 2-1 4-1     1-1 0-1 3-0 2-2 1-3 0-0 
 9 Gerlach Drzewica0-2 1-3 0-1 1-0 2-2 1-3 2-5 0-2     1-1 1-2 2-1 5-0 4-0 
 10 RKS Rzeczyca1-6 1-2 1-3 1-2 2-0 1-1 3-1 1-3 2-2     2-1 1-2 4-1 2-0 
 11 Grabka Grabica0-2 0-3* 1-1 0-5 1-0 1-0 2-2 4-0 0-2 1-2     2-1 6-0 0-2 
 12 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki0-1 1-2 0-1 2-2 0-1 0-3 4-1 0-1 6-0 2-2 3-0     3-0 1-1 
 13 Omega II Kleszczów0-4 2-2 2-2 1-1 3-0 1-2 3-1 1-6 2-0 4-3 1-2 2-3     0-1 
 14 Start Niechcice1-4 1-4 3-4 0-2 1-2 0-2 0-1 2-1 0-1 2-2 1-2 2-1 4-3     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

RKS Rzeczyca 2-0 Start Niechcice 15 sierpnia, 17:00
Grabka Grabica 2-2 KS Mniszków 16 sierpnia, 15:30
w Szydłowie
Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 0-1 Ceramika Opoczno 16 sierpnia, 17:00
Szczerbiec Wolbórz 1-0 Gerlach Drzewica 15 sierpnia, 17:00
Stal Niewiadów 3-2 LKS Lubochnia 15 sierpnia, 17:00
Świt Kamieńsk 1-2 GUKS Gorzkowice 15 sierpnia, 15:00
Omega II Kleszczów 1-2 Włókniarz Moszczenica 16 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Start Niechcice 0-2 Włókniarz Moszczenica 22 sierpnia, 17:30
GUKS Gorzkowice 5-0 Omega II Kleszczów 22 sierpnia, 17:00
LKS Lubochnia 5-1 Świt Kamieńsk 22 sierpnia, 17:00
Gerlach Drzewica 1-3 Stal Niewiadów 23 sierpnia, 17:00
Ceramika Opoczno 2-1 Szczerbiec Wolbórz 22 sierpnia, 17:00
KS Mniszków 1-1 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 23 sierpnia, 16:00
RKS Rzeczyca 2-1 Grabka Grabica 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

Grabka Grabica 0-2 Start Niechcice 30 sierpnia, 17:30
Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 2-2 RKS Rzeczyca 29 sierpnia, 17:00
Szczerbiec Wolbórz 1-2 KS Mniszków 29 sierpnia, 17:00
Stal Niewiadów 4-0 Ceramika Opoczno 29 sierpnia, 17:00
Świt Kamieńsk 2-1 Gerlach Drzewica 30 sierpnia, 11:00
Omega II Kleszczów 1-6 LKS Lubochnia 30 sierpnia, 11:00
Włókniarz Moszczenica 3-1 GUKS Gorzkowice 30 sierpnia, 14:00

Kolejka 4 - 5-6 września

Start Niechcice 0-2 GUKS Gorzkowice 6 września, 17:00
LKS Lubochnia 2-1 Włókniarz Moszczenica 5 września, 17:00
Gerlach Drzewica 5-0 Omega II Kleszczów 6 września, 17:00
Ceramika Opoczno 1-0 Świt Kamieńsk 5 września, 17:00
KS Mniszków 3-2 Stal Niewiadów 6 września, 16:00
RKS Rzeczyca 2-0 Szczerbiec Wolbórz 6 września, 16:00
Grabka Grabica 2-1 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 6 września, 13:00

Kolejka 5 - 12-13 września

Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 1-1 Start Niechcice 12 września, 16:00
Szczerbiec Wolbórz 2-1 Grabka Grabica 12 września, 14:00
Stal Niewiadów 4-2 RKS Rzeczyca 12 września, 16:30
Świt Kamieńsk 3-0 KS Mniszków 12 września, 16:00
Omega II Kleszczów 0-4 Ceramika Opoczno 13 września, 11:00
Włókniarz Moszczenica 0-1 Gerlach Drzewica 12 września, 16:30
GUKS Gorzkowice 6-3 LKS Lubochnia 12 września, 16:00

Kolejka 6 - 19-20 września

Start Niechcice 2-1 LKS Lubochnia 19 września, 16:00
Gerlach Drzewica 1-0 GUKS Gorzkowice 20 września, 16:00
Ceramika Opoczno 1-0 Włókniarz Moszczenica 19 września, 16:00
KS Mniszków 3-0 Omega II Kleszczów 20 września, 16:00
(wo)
na boisku 2-0
RKS Rzeczyca 1-3 Świt Kamieńsk 20 września, 16:00
Grabka Grabica 0-3 Stal Niewiadów 20 września, 13:30
(wo)
gospodarze nie stawili się na mecz
Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 0-1 Szczerbiec Wolbórz 19 września, 15:00

Kolejka 7 - 26-27 września

Szczerbiec Wolbórz 2-0 Start Niechcice 26 września, 15:00
Stal Niewiadów 2-0 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 26 września, 16:00
Świt Kamieńsk 6-1 Grabka Grabica 26 września, 15:00
Omega II Kleszczów 4-3 RKS Rzeczyca 27 września, 11:00
Włókniarz Moszczenica 1-0 KS Mniszków 27 września, 16:00
GUKS Gorzkowice 1-0 Ceramika Opoczno 26 września, 16:00
LKS Lubochnia 1-1 Gerlach Drzewica 26 września, 16:00

Kolejka 8 - 3-4 października

Start Niechcice 0-1 Gerlach Drzewica 3 października, 15:30
Ceramika Opoczno 2-0 LKS Lubochnia 3 października, 15:30
KS Mniszków 1-1 GUKS Gorzkowice 4 października, 15:00
RKS Rzeczyca 1-1 Włókniarz Moszczenica 3 października, 15:00
Grabka Grabica 6-0 Omega II Kleszczów 4 października, 15:00
w Piotrkowie Trybunalskim
Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 0-1 Świt Kamieńsk 3 października, 15:00
Szczerbiec Wolbórz 2-2 Stal Niewiadów 3 października, 15:00

Kolejka 9 - 10-11 października

Stal Niewiadów 4-0 Start Niechcice 10 października, 15:30
Świt Kamieńsk 3-1 Szczerbiec Wolbórz 10 października, 15:00
Omega II Kleszczów 2-3 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 11 października, 11:00
Włókniarz Moszczenica 1-1 Grabka Grabica 11 października, 15:30
GUKS Gorzkowice 5-2 RKS Rzeczyca 10 października, 15:00
LKS Lubochnia 4-1 KS Mniszków 10 października, 15:30
Gerlach Drzewica 0-2 Ceramika Opoczno 11 października, 15:00

Kolejka 10 - 17-18 października

Start Niechcice 1-4 Ceramika Opoczno 17 października, 15:00
KS Mniszków 2-1 Gerlach Drzewica 18 października, 15:00
RKS Rzeczyca 1-3 LKS Lubochnia 18 października, 14:00
Grabka Grabica 0-5 GUKS Gorzkowice 18 października, 14:00
w Piotrkowie Trybunalskim
Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 0-3 Włókniarz Moszczenica 17 października, 15:00
Szczerbiec Wolbórz 8-1 Omega II Kleszczów 17 października, 15:00
Stal Niewiadów 2-3 Świt Kamieńsk 17 października, 15:00

Kolejka 11 - 24-25 października

Świt Kamieńsk 5-0 Start Niechcice 24 października, 15:00
Omega II Kleszczów 2-2 Stal Niewiadów 25 października, 11:00
Włókniarz Moszczenica 2-0 Szczerbiec Wolbórz 25 października, 14:00
GUKS Gorzkowice 1-0 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 24 października, 15:00
LKS Lubochnia 3-0 Grabka Grabica 24 października, 15:00
Gerlach Drzewica 1-1 RKS Rzeczyca 25 października, 14:00
Ceramika Opoczno 3-0 KS Mniszków 25 października, 14:00

Kolejka 12 - 31 października

Start Niechcice 0-1 KS Mniszków 31 października, 13:30
RKS Rzeczyca 1-6 Ceramika Opoczno 31 października, 13:30
Grabka Grabica 0-2 Gerlach Drzewica 31 października, 13:30
Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 0-1 LKS Lubochnia 31 października, 13:30
Szczerbiec Wolbórz 0-0 GUKS Gorzkowice 31 października, 13:30
Stal Niewiadów 2-1 Włókniarz Moszczenica 31 października, 13:30
Świt Kamieńsk 6-1 Omega II Kleszczów 31 października, 13:30

Kolejka 13 - 7-8 listopada

Omega II Kleszczów 0-1 Start Niechcice 8 listopada, 11:00
Włókniarz Moszczenica 3-0 Świt Kamieńsk 8 listopada, 13:30
GUKS Gorzkowice 1-2 Stal Niewiadów 7 listopada, 13:30
LKS Lubochnia 0-1 Szczerbiec Wolbórz 7 listopada, 13:30
Gerlach Drzewica 2-1 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 8 listopada, 13:30
Ceramika Opoczno 2-0 Grabka Grabica 7 listopada, 13:30
KS Mniszków 1-1 RKS Rzeczyca 8 listopada, 13:30

Kolejka 14 - 12-13 marca

Start Niechcice 2-2 RKS Rzeczyca 12 marca, 15:00
KS Mniszków 2-0 Grabka Grabica 13 marca, 15:30
Ceramika Opoczno 1-0 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 12 marca, 15:00
Gerlach Drzewica 2-2 Szczerbiec Wolbórz 13 marca, 14:30
LKS Lubochnia 3-3 Stal Niewiadów 12 marca, 15:00
GUKS Gorzkowice 3-3 Świt Kamieńsk 12 marca, 15:00
Włókniarz Moszczenica 0-1 Omega II Kleszczów 13 marca, 15:00

Kolejka 15 - 19-20 marca

Włókniarz Moszczenica 3-0 Start Niechcice 20 marca, 15:30
Omega II Kleszczów 1-1 GUKS Gorzkowice 20 marca, 11:00
Świt Kamieńsk 1-0 LKS Lubochnia 19 marca, 15:30
Stal Niewiadów 0-1 Gerlach Drzewica 19 marca, 15:00
Szczerbiec Wolbórz 0-0 Ceramika Opoczno 19 marca, 15:00
Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 4-1 KS Mniszków 19 marca, 15:00
Grabka Grabica 1-2 RKS Rzeczyca 19 marca, 15:30
w Mierzynie

Kolejka 16 - 2-3 kwietnia

Start Niechcice 1-2 Grabka Grabica 2 kwietnia, 16:00
RKS Rzeczyca 1-2 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 3 kwietnia, 14:00
KS Mniszków 0-1 Szczerbiec Wolbórz 3 kwietnia, 16:00
Ceramika Opoczno 0-0 Stal Niewiadów 2 kwietnia, 16:00
Gerlach Drzewica 0-1 Świt Kamieńsk 26 marca, 14:00
LKS Lubochnia 1-3 Omega II Kleszczów 2 kwietnia, 15:00
GUKS Gorzkowice 2-2 Włókniarz Moszczenica 3 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 9-10 kwietnia

GUKS Gorzkowice 4-4 Start Niechcice 9 kwietnia, 16:00
Włókniarz Moszczenica 4-0 LKS Lubochnia 10 kwietnia, 16:30
Omega II Kleszczów 2-0 Gerlach Drzewica 10 kwietnia, 11:00
Świt Kamieńsk 1-1 Ceramika Opoczno 9 kwietnia, 16:00
Stal Niewiadów 1-1 KS Mniszków 9 kwietnia, 16:00
Szczerbiec Wolbórz 2-1 RKS Rzeczyca 9 kwietnia, 15:00
Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 3-0 Grabka Grabica 9 kwietnia, 17:00

Kolejka 18 - 16-17 kwietnia

Start Niechcice 2-1 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 17 kwietnia, 16:00
w Tomaszowie Mazowieckim; Start gospodarzem
Grabka Grabica 1-0 Szczerbiec Wolbórz 16 kwietnia, 17:00
w Szydłowie
RKS Rzeczyca 1-2 Stal Niewiadów 17 kwietnia, 14:00
KS Mniszków 0-0 Świt Kamieńsk 17 kwietnia, 16:00
Ceramika Opoczno 2-0 Omega II Kleszczów 16 kwietnia, 16:00
Gerlach Drzewica 1-3 Włókniarz Moszczenica 17 kwietnia, 16:00
LKS Lubochnia 3-3 GUKS Gorzkowice 16 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 23-24 kwietnia

LKS Lubochnia 0-0 Start Niechcice 23 kwietnia, 16:00
GUKS Gorzkowice 6-0 Gerlach Drzewica 23 kwietnia, 16:00
Włókniarz Moszczenica 0-4 Ceramika Opoczno 24 kwietnia, 17:00
Omega II Kleszczów 3-1 KS Mniszków 24 kwietnia, 11:00
Świt Kamieńsk 2-1 RKS Rzeczyca 23 kwietnia, 17:00
Stal Niewiadów 3-1 Grabka Grabica 23 kwietnia, 17:00
Szczerbiec Wolbórz 2-1 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 23 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 30 kwietnia-1 maja

Start Niechcice 1-2 Szczerbiec Wolbórz 30 kwietnia, 16:00
Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 1-2 Stal Niewiadów 30 kwietnia, 17:00
Grabka Grabica 1-1 Świt Kamieńsk 30 kwietnia, 16:30
RKS Rzeczyca 4-1 Omega II Kleszczów 30 kwietnia, 16:30
KS Mniszków 0-2 Włókniarz Moszczenica 30 kwietnia, 17:00
Ceramika Opoczno 6-0 GUKS Gorzkowice 30 kwietnia, 16:00
Gerlach Drzewica 0-2 LKS Lubochnia 30 kwietnia, 17:00

Kolejka 21 - 7-8 maja

Gerlach Drzewica 4-0 Start Niechcice 8 maja, 17:00
LKS Lubochnia 0-4 Ceramika Opoczno 7 maja, 17:00
GUKS Gorzkowice 1-1 KS Mniszków 7 maja, 17:00
Włókniarz Moszczenica 1-1 RKS Rzeczyca 8 maja, 17:00
Omega II Kleszczów 1-2 Grabka Grabica 8 maja, 11:00
Świt Kamieńsk 2-1 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 7 maja, 17:00
Stal Niewiadów 2-0 Szczerbiec Wolbórz 7 maja, 17:00

Kolejka 22 - 14-15 maja

Start Niechcice 1-4 Stal Niewiadów 14 maja, 17:00
Szczerbiec Wolbórz 1-3 Świt Kamieńsk 14 maja, 17:00
Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 3-0 Omega II Kleszczów 14 maja, 17:00
Grabka Grabica 1-0 Włókniarz Moszczenica 14 maja, 16:30
RKS Rzeczyca 1-2 GUKS Gorzkowice 15 maja, 16:00
KS Mniszków 2-0 LKS Lubochnia 15 maja, 17:00
Ceramika Opoczno 7-0 Gerlach Drzewica 14 maja, 17:00

Kolejka 23 - 21-22 maja

Ceramika Opoczno 7-0 Start Niechcice 21 maja, 17:00
Gerlach Drzewica 2-5 KS Mniszków 22 maja, 17:00
LKS Lubochnia 0-1 RKS Rzeczyca 21 maja, 17:00
GUKS Gorzkowice 3-1 Grabka Grabica 21 maja, 17:00
Włókniarz Moszczenica 1-3 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 22 maja, 17:00
Omega II Kleszczów 3-0 Szczerbiec Wolbórz 22 maja, 11:00
Świt Kamieńsk 1-3 Stal Niewiadów 21 maja, 15:00

Kolejka 24 - 28-29 maja

Start Niechcice 3-4 Świt Kamieńsk 28 maja, 17:00
Stal Niewiadów 1-0 Omega II Kleszczów 28 maja, 17:00
Szczerbiec Wolbórz 3-3 Włókniarz Moszczenica 28 maja, 17:00
Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 2-2 GUKS Gorzkowice 28 maja, 17:00
Grabka Grabica 4-0 LKS Lubochnia 28 maja, 16:30
RKS Rzeczyca 2-2 Gerlach Drzewica 29 maja, 17:00
KS Mniszków 0-2 Ceramika Opoczno 28 maja, 17:00

Kolejka 25 - 4-5 czerwca

KS Mniszków 4-0 Start Niechcice 4 czerwca, 17:00
Ceramika Opoczno 6-0 RKS Rzeczyca 4 czerwca, 17:00
Gerlach Drzewica 1-2 Grabka Grabica 4 czerwca, 17:00
LKS Lubochnia 2-2 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 4 czerwca, 17:00
GUKS Gorzkowice 0-0 Szczerbiec Wolbórz 4 czerwca, 17:00
Włókniarz Moszczenica 0-2 Stal Niewiadów 4 czerwca, 17:00
Omega II Kleszczów 2-2 Świt Kamieńsk 4 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 11-12 czerwca

Start Niechcice 4-3 Omega II Kleszczów 11 czerwca, 17:00
Świt Kamieńsk 3-1 Włókniarz Moszczenica 10 czerwca, 18:00
Stal Niewiadów 5-2 GUKS Gorzkowice 11 czerwca, 15:00
Szczerbiec Wolbórz 5-1 LKS Lubochnia 11 czerwca, 15:00
Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 6-0 Gerlach Drzewica 11 czerwca, 17:00
Grabka Grabica 0-2 Ceramika Opoczno 11 czerwca, 17:00
RKS Rzeczyca 3-1 KS Mniszków 11 czerwca, 17:00

Baraże o udział w klasie okręgowej (Piotrków Trybunalski)

IV liga 2015/2016 (łódzka)

Klasa okręgowa 2015/2016 (Łódź)
Klasa okręgowa 2015/2016 (Sieradz)
Klasa okręgowa 2015/2016 (Skierniewice)

Klasa A 2015/2016 (Piotrków Trybunalski I)
Klasa A 2015/2016 (Piotrków Trybunalski II)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas