[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2015/2016, grupa: Podkarpacki ZPN - Krosno

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 12 sierpnia

Orzeł Bieździedza 4-5 Czarni 1910 Jasło 12 sierpnia, 17:00
Sławomir Sienicki ?, ?, Piotr Cieniek ?, Hubert Dziak ? - Kamil Folwarski ?, ?, ?, Bartłomiej Rodak ?, ?
Wisłoka Niegłowice 3-2 LKS Skołyszyn 12 sierpnia, 17:00
Ostoja Kołaczyce 0-4 Gaudium Łężyny 12 sierpnia, 17:00
Wisłok Krościenko Wyżne 0-4 Przełęcz Dukla 12 sierpnia, 17:00
Gracjan Poręba 55, Krystian Frączek 63, 75, Jakub Kudła 84
Karpaty Klimkówka 1-8 Iwonka Iwonicz 12 sierpnia, 17:00
Jasiołka Świerzowa 1-4 Markiewicza Krosno 12 sierpnia, 17:00
Victoria Dobieszyn 3-1 Start Rymanów 12 sierpnia, 17:00
Beskid Posada Górna 6-0 LKS Głowienka 12 sierpnia, 17:00
Nurt Potok 1-2 Guzikówka Krosno 12 sierpnia, 17:00
Jawornik Czarna 5-1 Szarotka Uherce 12 sierpnia, 17:00
Otryt Lutowiska 1-0 Bieszczady Ustrzyki Dolne 12 sierpnia, 17:00

II runda - 26 sierpnia

Wisłoka Niegłowice 3-1 Czarni 1910 Jasło 2 września, 17:00
Łukasz Musiał 12, Tomasz Nawracaj 24, Jerzy Chmiel 70 - nieznany 42
w pierwotnym terminie (26 sierpnia, 17:00) odwołany
Dragon Nowy Glinik 2-2 Gaudium Łężyny 26 sierpnia, 17:00
k. 3-5
Damian Chochołek 21, Konrad Marek 90 - nieznany 69, 86
Jasiołka Szebnie 6-9 Orzeł Faliszówka 26 sierpnia, 17:00
Victoria Dobieszyn 0-2 Markiewicza Krosno 26 sierpnia, 17:00
Guzikówka Krosno 1-5 Partyzant Targowiska 26 sierpnia, 17:00
Beskid Posada Górna 0-3 Florian Rymanów Zdrój 26 sierpnia, 17:00
Damian Kałwik 35, Jerzy Winnicki 62, Daniel Wołczański 87
Przełęcz Dukla 2-2 Kotwica Korczyna 26 sierpnia, 17:00
k. 3-0
Górnik Strachocina 0-2 Iwonka Iwonicz 26 sierpnia, 17:00
Łukasz Tomkowicz ?, Krystian Farbaniec ?
Sokół Domaradz 0-3 Iskra Przysietnica 26 sierpnia, 17:00
Szarotka Nowosielce 0-1 Zgoda Zarszyn 26 sierpnia, 17:00
Ekoball Sanok 1-2 Grabowianka Grabówka 27 sierpnia, 17:00
Otryt Lutowiska 1-6 Jawornik Czarna 26 sierpnia, 17:00
nieznany ? - Mateusz Bilański ?, ?, Arkadiusz Królczyk ?, ?, Michał Szatkowski ?, Arkadiusz Zawada ?

III runda - 9 września
Do gry dołącza III-ligowiec - Karpaty Krosno oraz drużyny z IV ligi - Cosmos Nowotaniec, LKS Pisarowce i Przełom Besko.

Wisłoka Niegłowice 3-0 Gaudium Łężyny 9 września, 16:00
Florian Rymanów Zdrój 0-6 Partyzant Targowiska 9 września, 16:00
Iwonka Iwonicz 4-5 Przełom Besko 9 września, 16:00
pd.
Marcin Nycz ?, Damian Wąchała ?, Jakub Zima ?, Piotr Farion ? - Mateusz Zajączkowski ?, ?, Kamil Kielar ?, ?, Jakub Szybka ?
Grabowianka Grabówka 0-3 LKS Pisarowce 9 września, 16:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Markiewicza Krosno 1-2 Orzeł Faliszówka 10 września, 16:00
Grzegorz Jurczak 40 - Michał Waliszko 8, 13
Przełęcz Dukla 1-5 Karpaty Krosno 16 września, 16:00
Krystian Frączek 83 - Sylwester Sikorski 5, 12, Marek Fundakowski 19, Bartłomiej Buczek 24, 74
Jawornik Czarna 0-1 Cosmos Nowotaniec 9 września, 16:00
Zgoda Zarszyn 2-5 Iskra Przysietnica 9 września, 16:00

1/4 finału - 23 września

Wisłoka Niegłowice 2-3 Partyzant Targowiska 23 września, 15:00 (100)
Eryk Kołeczek 31, Jerzy Chmiel 102 - Damian Strączek 88, Maciej Moskal 97, Robert Kozubal 120
Przełom Besko 1-3 LKS Pisarowce 23 września, 15:00
pd.
Tomasz Kapłon ? - nieznany ?, ?, ?
Orzeł Faliszówka 1-3 Karpaty Krosno 23 września, 15:00
Artur Szala 55 - Marek Fundakowski 41, 65, Albert Telesz 45
Iskra Przysietnica 1-7 Cosmos Nowotaniec 23 września, 16:00
nieznany ? - Andrij Małyk ?, ?, ?, Konrad Kozioł ?, Piotr Laskowski ?, Ireneusz Zarzyka ?, Mateusz Krawczyk ? (k)

1/2 finału - 12-13 marca

Cosmos Nowotaniec 2-5 Karpaty Krosno 13 marca, 14:30
Ireneusz Zarzyka 36, Andrij Małyk 87 - Dawid Cempa 34, Maciej Wojczuk 75, Piotr Makowski 77, 90, Marek Fundakowski 90
Partyzant Targowiska 0-4 LKS Pisarowce 12 marca, 14:00
Sylwester Sikorski 8, Tomasz Jaklik 44, Fabian Pańko 80, Mateusz Lisowski 85

Finał - 6 kwietnia, 27 kwietnia

LKS Pisarowce 2-0 Karpaty Krosno 6 kwietnia, 17:00
Kamil Adamiak 2, Fabian Pańko 29

Karpaty Krosno 2-0 LKS Pisarowce 27 kwietnia, 17:00
pd. k. 3-4
Maciej Wojczuk 40, Marek Fundakowski 70

Puchar Polski 2015/2016 (Podkarpacki ZPN)

Puchar Polski 2015/2016 (Podkarpacki ZPN - Jarosław)
Puchar Polski 2015/2016 (Podkarpacki ZPN - Rzeszów-Dębica)
Puchar Polski 2015/2016 (Podkarpacki ZPN - Stalowa Wola)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas