[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2015/2016, grupa: Podkarpacki ZPN - Rzeszów-Dębica

REKLAMA
REKLAMA

Runda wstępna - 19 sierpnia
Galicja Chmielnik - wolny los

Kamieniarz Golemki 6-3 Kłos Kawęczyn 19 sierpnia, 17:00
Olchovia Olchowa 3-1 Strażak Lubzina 19 sierpnia, 17:00
LZS Mała 5-2 Baszta Zawada 19 sierpnia, 17:00
Czarni Kraczkowa 1-10 Stal Łańcut 19 sierpnia, 17:00
Płomyk Lutoryż 1-7 Strug Tyczyn 19 sierpnia, 17:00
Kolorado Wola Chorzelowska 8-0 Jutrzenka Ławnica 19 sierpnia, 17:00
Diament Pstrągowa 2-2 Iskra Zgłobień 19 sierpnia, 17:00
k. 4-5
Las Zalesie 1-4 LKS Jasionka 19 sierpnia, 17:00
Zimowit Rzeszów 3-3 Grunwald Budziwój (Rzeszów) 19 sierpnia, 17:00
k. 5-6
Tempo Cmolas 5-1 Werynianka Werynia 19 sierpnia, 17:00

I runda - 2 września
Grodziszczanka Grodzisko Dolne, Sawa Sonina, Strumyk Malawa, Victoria Czermin, Wisłok Czarna - wolny los

Galicja Chmielnik 3-2 Dynovia Dynów 2 września, 17:00
Michał Grygiel 19, 46, Adam Ciupak 40 - Damian Kasprowicz 45, Kamil Pindak 57
Iskra Zgłobień 0-10 Wisłok Strzyżów 2 września, 17:00 (60)
Kamil Adamczak 16, 69, 78, Artur Szaro 23, 37, Damian Grodzki 26, 45, Norbert Zimny 75 (k), 81, Sławomir Majewski 80
Grunwald Budziwój (Rzeszów) 2-0 Strug Tyczyn 2 września, 17:00
Damian Fogt 53, Damian Korbecki 85
Stal Łańcut 3-0 Błażowianka Błażowa 2 września, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Kolorado Wola Chorzelowska 2-3 Sokół II Kolbuszowa Dolna 2 września, 17:00
Dawid Pazdro 66, 84 - Marcin Hopek 31, Dawid Maziarz 75, Adrian Maciąg 82
LKS Jasionka 1-2 Bratek Bratkowice 2 września, 17:00
pd.
Jarosław Kuter 69 - Paweł Czaja 78, 100
Kamieniarz Golemki 3-0 Czarnovia Czarna 2 września, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Olchovia Olchowa 3-0 LKS Przybyszówka 2 września, 17:00
Krzysztof Fąfara 4, Michał Baran 33, Paweł Wytrwał 60
Kaskada Kamionka 0-3 Sokół Sokołów Małopolski 2 września, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
LZS Mała 0-4 Lechia Sędziszów Małopolski 2 września, 17:00
Kamil Salamon 24, 28, Wojciech Śliwa 27, Bartłomiej Surman 59
Głogovia Głogów Małopolski 0-1 Tempo Cmolas 2 września, 17:00
Kamil Kwaśnik 82
KS Dąbrówki 0-4 KS Stobierna 2 września, 17:00
Krzysztof Furdak 34 (k), Waldemar Śledź 76, 86, Kamil Jagusiak 80
LKS Ostrów 3-0 Igloopol Dębica 2 września, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Chemik Pustków 3-0 Radomyślanka Radomyśl Wielki 2 września, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Brzostowianka Brzostek 4-1 Monis Bielowy 2 września, 17:00
Kamil Pikuła 6 (s), 43 (s), Rafał Kurcz 54, 75 - Paweł Papiernik 70
Czarni Trześń 8-0 Zryw Dzikowiec 2 września, 17:00
(wo)
Mariusz Niemasek 3, 5, 16, Jakub Dopart 14, Mateusz Trojnacki 48, Dawid Chruściel 57, Piotr Leś 60, 64
przerwany w 60. minucie przy stanie 8-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Wilga Widełka 4-6 Resovia II 9 września, 17:00
Oskar Fryc 31, 32, Stanisław Pruś 51, 58 - Hubert Put 10, Hubert Miazga 43 (s), Jacek Barczak 50, Mikołaj Lelowski 64, Adrian Tabisz 75, Kamil Antonik 90

II runda - 23 września

Galicja Chmielnik 0-1 Strumyk Malawa 23 września, 16:00
Adrian Tokarz 61
Wisłok Strzyżów 3-1 Lechia Sędziszów Małopolski 23 września, 16:00 (100)
Sławomir Majewski 20, Marcin Warchoł 32, Kamil Adamczak 51 - Jakub Feret 54
Grunwald Budziwój (Rzeszów) 1-5 Izolator Boguchwała 23 września, 16:00
Szczepan Pasierb 81 - Aleksander Gajdek 54, Damian Karwacki 60, Bartosz Karwat 72, 79, Paweł Dziedzic 90
Stal Łańcut 1-2 Crasnovia Krasne 23 września, 16:00
Grzegorz Świder 90 - Michał Karnas 38, Rafał Szczepański 79
Bratek Bratkowice 0-4 Jedność Niechobrz 23 września, 16:00
Mariusz Lelek 25, Paweł Trznadel 48, Michał Worosz 52, Dominik Grzebyk 66
Olchovia Olchowa 2-3 Wisłok Wiśniowa 23 września, 16:00
Maciej Dryja 51, Paweł Wytrwał 85 - Kamil Czech 18, Tomasz Pietrasiewicz 73, Radosław Stanisz 83
Kamieniarz Golemki 7-2 Błękitni Ropczyce 30 września, 16:00
Damian Kędzior 13, 60, Michał Dymek 20, Mateusz Pasik 29, 67, Dariusz Kantor 35, Michał Lada 39 - Dominik Załocha 73, Bartłomiej Rogala 80
Sokół Sokołów Małopolski 1-2 Kolbuszowianka Kolbuszowa 23 września, 16:00
Michał Uram 18 - Tomasz Brzychczy 31 (s), Jakub Saj 90
Tempo Cmolas 2-1 KS Stobierna 23 września, 16:00
Piotr Marut 72 (k), 89 - Dawid Jucha 57
LKS Ostrów 0-4 Wisłoka Dębica 23 września, 16:00
Kacper Bieszczad 36, Damian Pęcak 58, Dariusz Bieszczad 66, Myrosław Karpa 85
Brzostowianka Brzostek 3-7 Chemik Pustków 23 września, 16:00
Albert Stasiak 2, Mariusz Wójcik 41, Paweł Tarnopolski 72 - Robert Gawęda 8, 11, 54, Paweł Haracz 58, 61, 82, Dawid Kądzielawa 66
Czarni Trześń 2-3 Sokół Kolbuszowa Dolna 23 września, 16:00
Adrian Nachyła 55, Marek Skrzypek 65 - Krystian Łabaj 15 (s), Adrian Nowak 61, Dawid Bartkiewicz 74
Resovia II 2-1 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 23 września, 19:30
Maciej Rurak 42, Patryk Pękala 59 - Arkadiusz Duda 76
Victoria Czermin 0-1 Rzemieślnik Pilzno 23 września, 16:00
Kamil Pydych 64 (k)
Sawa Sonina 1-6 Stal Rzeszów 23 września, 16:00
Dawid Baran 82 - Konrad Maca 15, 20, 43, Łukasz Szczoczarz 26, 70 (k), 75
Wisłok Czarna 0-5 Resovia 23 września, 16:00
Tomasz Ciećko 12, Przemysław Żmuda 33, Adrian Mołdoch 76, 87, Mirosław Baran 86

1/8 finału - 7 października

Strumyk Malawa 0-2 Kolbuszowianka Kolbuszowa 7 października, 15:30
Wojciech Szydło 23, Wojciech Guzior 75
Wisłok Strzyżów 3-2 Wisłoka Dębica 7 października, 15:30 (120)
Jakub Krok 15, Damian Grodzki 22, Kamil Adamczak 47 (k) - Norbert Podlasek 8, Karol Kieraś 60
Jedność Niechobrz 1-2 Izolator Boguchwała 7 października, 15:30
Paweł Lib 4 - Damian Karwacki 34, 41
Wisłok Wiśniowa 3-0 Resovia 7 października, 15:30
Dawid Zimny 60, Marcin Borowczyk 72, Wiesław Kozubek 86
Tempo Cmolas 1-4 Kamieniarz Golemki 7 października, 15:30
Arkadiusz Zieliński 28 - Piotr Sambora 2, Mateusz Pasik 58, Patryk Miśkowicz 74, Michał Lada 90
Chemik Pustków 1-4 Rzemieślnik Pilzno 7 października, 15:30
Dawid Proczek 32 - Michał Szlachetka 12, Konrad Fryś 62, Kamil Kłos 70, Michał Bańdur 85
Sokół Kolbuszowa Dolna 1-7 Stal Rzeszów 7 października, 15:30
Kamil Gorzelany 75 - Piotr Prędota 1, Kacper Drelich 45, Konrad Maca 50, 70, 90, Sebastian Brocki 56, 60
Resovia II 0-3 Crasnovia Krasne 7 października, 15:30
Kamil Kot 37, Adrian Szyszka 84, Sławomir Rozborski 90

1/4 finału - 21 października
(Losowanie - 8 października 2015, 16:00 - siedziba Podokręgu Rzeszów)

Kamieniarz Golemki 0-10 Stal Rzeszów 21 października, 15:00
Michał Szymański 13, Michał Lisańczuk 28, 84, Piotr Prędota 33, Kacper Drelich 45, Peter Suswam 60 (k), 63 (k), Sebastian Brocki 68, Arkadiusz Gil 75, Maciej Maślany 82
Wisłok Strzyżów 1-6 Wisłok Wiśniowa 21 października, 15:00 (200)
Sławomir Śliwa 51 - Sławomir Boruta 39, Waldemar Złotek 40, Dawid Zimny 62, Tomasz Pietrasiewicz 65, Marcin Borowczyk 81, 89
Rzemieślnik Pilzno 2-0 Izolator Boguchwała 21 października, 15:00
Kamil Kłos 23, Dawid Florian 44
Kolbuszowianka Kolbuszowa 1-3 Crasnovia Krasne 21 października, 15:00
Wojciech Szydło 47 (k) - Marcin Dudek 29, Michał Karnas 90, 90

1/2 finału - 14-15 listopada

Crasnovia Krasne 0-5 Wisłok Wiśniowa 14 listopada, 13:00
Waldemar Złotek 18, 38, Radosław Stanisz 45, Tomasz Pietrasiewicz 59, Wiesław Kozubek 89
Rzemieślnik Pilzno 2-3 Stal Rzeszów 13 marca, 13:00
pd.
Damian Wolański 20 (k), 37 - Łukasz Szczoczarz 43, Sebastian Brocki 67, Piotr Prędota 92

Finał - 27 kwietnia

Wisłok Wiśniowa 1-2 Stal Rzeszów 27 kwietnia, 16:30
Bartosz Zajchowski 66 - Piotr Prędota 64, 80
w Wiśniowej

Puchar Polski 2015/2016 (Podkarpacki ZPN)

Puchar Polski 2015/2016 (Podkarpacki ZPN - Jarosław)
Puchar Polski 2015/2016 (Podkarpacki ZPN - Krosno)
Puchar Polski 2015/2016 (Podkarpacki ZPN - Stalowa Wola)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas