[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2015/2016, grupa: Podkarpacki ZPN - Jarosław

I runda - 2 września
Sokół Sieniawa, Wólczanka Wólka Pełkińska - wolny los

LKS Niziny 1-3 Granica Stubno 2 września, 16:30
Krystian Bytnar 67 - Mateusz Lach 17, Krzysztof Grabas 49, Adrian Styś 66
LKS Nakło 0-1 Motor Grochowce 2 września, 16:30
Grzegorz Hajduk 38
Szkło Młyny 0-10 JKS 1909 Jarosław 2 września, 16:30
Paweł Oziębło 15, Michał Fedor 28, 41, 79, Sebastian Pawlak 32, 37, Bartłomiej Raba 50, 56, 66, Marek Soczek 60 (k)
Sanoczanka Święte 1-8 Polonia Przemyśl 2 września, 16:30
nieznany 37 - Mateusz Świst 38, 44, 51, 80, Sebastian Kocój 56, Patryk Tur 68, Mateusz Wanat 73, Rafał Mikulec 78
Wisznia Nienowice 0-1 MKS Radymno 2 września, 16:30
Damian Majchrowicz 65
Promyk Urzejowice 3-2 Huragan Gniewczyna 30 sierpnia, 17:00
pd.
Damian Zając 6, Dawid Bochnak 43, Daniel Dziedzic 113 - Jakub Słysz 16, Łukasz Gurak 90
jednocześnie mecz 4. kolejki klasy okręgowej
Płomień Morawsko 2-3 Start Pruchnik 2 września, 16:30
Grzegorz Owarzany 19, 35 - Maciej Mikłasz 28, Karol Porczak 60, Kacper Stanik 75
Czarni Oleszyce 0-4 KS Wiązownica 2 września, 16:30
Piotr Misiąg 54, Przemysław Brzyski 69, 86, 87
Fenix Leszno 2-4 LKS Skołoszów 2 września, 16:30
Adrian Kazek 15, Grzegorz Fedak 65 - Marcin Gagat 5, 12, Łukasz Tyrawski 70, Wojciech Pilawa 75
Zryw Młodów 1-1 Pogoń-Sokół Lubaczów 2 września, 16:30
k. 5-3
Michał Kuziemski 50 - Tomasz Ramian 34
Zorza Zarzecze 2-3 Orzeł Przeworsk 2 września, 16:30
Radosław Stecko 34, Wojciech Majkutowski 39 - Paweł Piątek 66, 75, 81
Błękitni Zalesie 0-3 Santos Piwoda 2 września, 16:30
Radosław Skrzypek 5, Damian Wysocki 14, Łukasz Nietrzeba 21
Błękitni Grzęska 1-3 MKS Kańczuga 2 września, 16:30
Krystian Bartnik 36 - Artur Grzebyk 42, Andrzej Krówczyk 79, Jakub Krupa 90
Makovia Makowisko 0-7 Piast Tuczempy 2 września, 16:30
Piotr Czopik 2 (s), Wojciech Tołpa 18, 40, Tomasz Kud 23, Roman Bobak 53, 90 (k), Rafał Noga 90

II runda - 16 września

Granica Stubno 1-1 Polonia Przemyśl 22 września, 16:30
pd. k. 5-4
Piotr Kędzierski 110 - Patryk Tur 98
MKS Radymno 0-9 Wólczanka Wólka Pełkińska 16 września, 16:00
Adam Poprawa 32, Adrian Bednarz 34, 45, 61, 81, Maciej Lech 67, Kamil Hul 74, Damian Majchrowicz 87 (s), Kamil Oślizło 90
LKS Skołoszów 0-3 Sokół Sieniawa 16 września, 16:00
Mateusz Trawka 26, Mateusz Jędryas 56, Patryk Szewc 80
Zryw Młodów 0-1 KS Wiązownica 16 września, 16:00
Michał Kuziemski 84 (s)
Santos Piwoda 2-1 Orzeł Przeworsk 16 września, 16:00
pd.
Dominik Skrzypek 50, Damian Wysocki 116 - Arkadiusz Guzior 31
Promyk Urzejowice 3-1 MKS Kańczuga 16 września, 16:00
Albert Kondracki 30, Lubomir Mroczka 69, Dawid Kondracki 85 - Dawid Dziedzic 86
Motor Grochowce 0-2 Piast Tuczempy 15 września, 16:00
Bogusław Noga 7, Arkadiusz Wielgosz 44
Start Pruchnik 0-1 JKS 1909 Jarosław 16 września, 16:00
Sebastian Pawlak 5

1/4 finału - 30 września

Granica Stubno 1-3 Wólczanka Wólka Pełkińska 6 października, 15:30 (100)
Mariusz Błaszczyk 89 - Krzysztof Pietluch 24, 85, Kamil Padiasek 57
Promyk Urzejowice 1-5 Piast Tuczempy 6 października, 15:30
Jakub Wąsacz 85 - Kamil Aab 9, Paweł Kubas 23, Arkadiusz Wielgosz 50, 81, Roman Bobak 74
Santos Piwoda 0-4 JKS 1909 Jarosław 30 września, 15:30 (100)
Jarosław Jamrozik 16, Kacper Rop 20, Rafał Kycko 35, Bartłomiej Raba 73
KS Wiązownica 3-0 Sokół Sieniawa 7 października, 15:30
Mateusz Hołub 26, Piotr Misiąg 40, Przemysław Brzyski 68

1/2 finału - 21 października

KS Wiązownica 0-1 JKS 1909 Jarosław 22 listopada, 12:00 (150)
Bartłomiej Gliniak 83
w pierwotnym terminie (28 października, 14:30) odwołany
Wólczanka Wólka Pełkińska 4-3 Piast Tuczempy 20 października, 14:30
Krzysztof Pietluch 35, 66 (k), 90, Kamil Hul 71 - Wojciech Tołpa 20, Roman Bobak 56, Waldemar Jaroch 90

Finał - 14 maja

JKS 1909 Jarosław 2-1 Wólczanka Wólka Pełkińska 14 maja, 17:00 (800)
Bartłomiej Raba 32, Sebastian Dziedzic 57 - Krzysztof Pietluch 89
w Jarosławiu / jednocześnie mecz 30. kolejki III ligi lubelsko-podkarpackiej

Puchar Polski 2015/2016 (Podkarpacki ZPN)

Puchar Polski 2015/2016 (Podkarpacki ZPN - Krosno)
Puchar Polski 2015/2016 (Podkarpacki ZPN - Rzeszów-Dębica)
Puchar Polski 2015/2016 (Podkarpacki ZPN - Stalowa Wola)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas