[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2016/2017, grupa: Zielona Góra I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Woga Chociule 26 50 16 2 8 74-46 8 1 4 45-26 8 1 4 29-20
2.  Klon Babimost 26 47 14 5 7 82-48 9 2 2 53-19 5 3 5 29-29
3.  Spartak Budachów 26 45 13 6 7 70-65 9 1 3 43-27 4 5 4 27-38
4.  Sokół Dąbrówka Wielkopolska 26 43 12 7 7 64-40 6 3 4 32-22 6 4 3 32-18
5.  Sparta Nietkowice 26 41 13 2 11 52-46 9 1 3 30-18 4 1 8 22-28
6.  Medyk Cibórz 26 38 11 5 10 66-58 5 3 5 34-29 6 2 5 32-29
7.  Błękitni Toporów 26 37 11 4 11 63-66 6 3 4 32-27 5 1 7 31-39
8.  Zenit Ługów 26 35 10 5 11 42-56 4 4 5 19-19 6 1 6 23-37 2 3 1 0 1 5-4
9.  Zorza Mostki 26 35 11 2 13 52-56 7 1 5 30-24 4 1 8 22-32 2 3 1 0 1 4-5
10.  Iskra Łagów (k. Świebodzina) 26 33 10 3 13 47-70 6 3 4 24-29 4 0 9 23-41
11.  Lech Sulechów 26 32 8 8 10 50-52 6 3 4 30-25 2 5 6 20-27
12.  Bizon Wilkowo 26 30 9 3 14 70-81 5 1 7 38-45 4 2 7 32-36
13.  Błyskawica Lubinicko 26 29 9 2 15 73-80 6 1 6 38-37 3 1 9 35-43
14.  Sokół Rozłogi 26 23 7 2 17 72-113 6 1 6 40-42 1 1 11 32-71

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Woga Chociule    3-3 1-2 1-3 4-2 2-1 2-4 6-0 3-0 7-0 4-2 1-5 4-1 7-3 
 2 Klon Babimost0-4     8-1 2-2 2-0 3-1 3-0 7-0 4-1 3-1 1-1 4-2 2-3 14-3 
 3 Spartak Budachów2-3 4-2     2-2 3-2 1-2 4-1 3-5 4-3 6-3 3-1 3-0 3-1 5-2 
 4 Sokół Dąbrówka Wielkopolska0-1 2-0 2-2     2-2 1-4 4-0 1-2 2-0 1-2 1-1 5-3 4-2 7-3 
 5 Sparta Nietkowice4-2 2-1 2-2 0-1     0-3 4-0 3-0* 4-0 3-0 1-0 0-6 4-3 3-0 
 6 Medyk Cibórz2-4 1-2 1-1 2-1 3-2     1-1 2-3 1-1 2-4 1-3 7-1 7-6 4-0 
 7 Błękitni Toporów1-1 1-1 0-4 3-0 3-2 5-1     0-3 3-1 0-5 4-1 2-2 2-3 8-3 
 8 Zenit Ługów3-0* 3-0 0-0 1-1 1-3 1-1 1-4     2-3 0-1 1-1 2-3 3-2 1-0 
 9 Zorza Mostki2-0 1-2 1-3 2-4 3-1 4-2 3-1 1-3     3-0* 3-3 1-3 3-1 3-1 
 10 Iskra Łagów (k. Świebodzina)0-6 4-3 3-2 0-3 1-0 1-1 0-3 4-0 2-5     1-1 1-1 2-1 5-3 
 11 Lech Sulechów3-1 3-3 5-0 2-1 1-2 2-3 3-7 3-2 0-1 1-0     2-0 2-2 3-3 
 12 Bizon Wilkowo1-2 2-5 1-5 2-2 1-2 6-2 6-8 0-3* 3-1 5-2 3-1     5-2 3-10 
 13 Błyskawica Lubinicko0-1 1-3 9-0 1-9 3-2 0-5 4-0 1-1 2-5 4-2 0-4 5-4     8-1 
 14 Sokół Rozłogi2-4 2-4 5-5 0-3* 1-2 3-6 4-2 6-1 2-1 6-3 4-1 3-2 2-8     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Sparta Nietkowice 2-2 Spartak Budachów 21 sierpnia, 16:00
Bizon Wilkowo 2-5 Klon Babimost 21 sierpnia, 16:00
Medyk Cibórz 2-1 Sokół Dąbrówka Wielkopolska 21 sierpnia, 17:00
Błękitni Toporów 0-3 Zenit Ługów 21 sierpnia, 16:00
Lech Sulechów 3-3 Sokół Rozłogi 21 sierpnia, 16:00
Błyskawica Lubinicko 0-1 Woga Chociule 21 sierpnia, 16:00
Iskra Łagów (k. Świebodzina) 2-5 Zorza Mostki 21 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Spartak Budachów 4-3 Zorza Mostki 28 sierpnia, 16:00
Woga Chociule 7-0 Iskra Łagów (k. Świebodzina) 28 sierpnia, 17:00
Sokół Rozłogi 2-8 Błyskawica Lubinicko 28 sierpnia, 17:00
Zenit Ługów 1-1 Lech Sulechów 28 sierpnia, 17:00
Sokół Dąbrówka Wielkopolska 4-0 Błękitni Toporów 28 sierpnia, 17:00
Klon Babimost 3-1 Medyk Cibórz 28 sierpnia, 16:00
Sparta Nietkowice 0-6 Bizon Wilkowo 28 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 3-4 września

Bizon Wilkowo 1-5 Spartak Budachów 4 września, 16:00
Medyk Cibórz 3-2 Sparta Nietkowice 3 września, 17:00
Błękitni Toporów 1-1 Klon Babimost 4 września, 16:00
Lech Sulechów 2-1 Sokół Dąbrówka Wielkopolska 3 września, 17:00
Błyskawica Lubinicko 1-1 Zenit Ługów 3 września, 16:00
Iskra Łagów (k. Świebodzina) 5-3 Sokół Rozłogi 3 września, 17:00
Zorza Mostki 2-0 Woga Chociule 4 września, 16:00

Kolejka 4 - 10-11 września

Spartak Budachów 2-3 Woga Chociule 11 września, 15:00
Sokół Rozłogi 2-1 Zorza Mostki 11 września, 16:00
Zenit Ługów 0-1 Iskra Łagów (k. Świebodzina) 11 września, 17:00
Sokół Dąbrówka Wielkopolska 4-2 Błyskawica Lubinicko 11 września, 13:00
Klon Babimost 1-1 Lech Sulechów 11 września, 15:00
Sparta Nietkowice 4-0 Błękitni Toporów 11 września, 16:00
Bizon Wilkowo 6-2 Medyk Cibórz 11 września, 16:00

Kolejka 5 - 17-18 września

Medyk Cibórz 1-1 Spartak Budachów 17 września, 16:00
Błękitni Toporów 2-2 Bizon Wilkowo 18 września, 16:00
Lech Sulechów 1-2 Sparta Nietkowice 17 września, 17:00
Błyskawica Lubinicko 1-3 Klon Babimost 17 września, 16:00
Iskra Łagów (k. Świebodzina) 0-3 Sokół Dąbrówka Wielkopolska 17 września, 16:00
Zorza Mostki 1-3 Zenit Ługów 18 września, 15:00
Woga Chociule 7-3 Sokół Rozłogi 17 września, 17:00

Kolejka 6 - 24-25 września

Spartak Budachów 5-2 Sokół Rozłogi 25 września, 15:00
Zenit Ługów 3-0 Woga Chociule 25 września, 16:00
(wo)
na boisku 2-0
Sokół Dąbrówka Wielkopolska 2-0 Zorza Mostki 25 września, 13:00
Klon Babimost 3-1 Iskra Łagów (k. Świebodzina) 25 września, 16:00
Sparta Nietkowice 4-3 Błyskawica Lubinicko 25 września, 16:00
Bizon Wilkowo 3-1 Lech Sulechów 25 września, 16:00
Medyk Cibórz 1-1 Błękitni Toporów 24 września, 16:00

Kolejka 7 - 1-2 października

Błękitni Toporów 0-4 Spartak Budachów 2 października, 15:00
Lech Sulechów 2-3 Medyk Cibórz 1 października, 16:00
Błyskawica Lubinicko 5-4 Bizon Wilkowo 1 października, 15:00
Iskra Łagów (k. Świebodzina) 1-0 Sparta Nietkowice 1 października, 15:00
Zorza Mostki 1-2 Klon Babimost 2 października, 14:00
Woga Chociule 1-3 Sokół Dąbrówka Wielkopolska 1 października, 16:00
Sokół Rozłogi 6-1 Zenit Ługów 2 października, 15:00

Kolejka 8 - 8-9 października

Spartak Budachów 3-5 Zenit Ługów 9 października, 14:00
Sokół Dąbrówka Wielkopolska 7-3 Sokół Rozłogi 9 października, 12:00
Klon Babimost 0-4 Woga Chociule 9 października, 15:00
Sparta Nietkowice 4-0 Zorza Mostki 9 października, 15:00
Bizon Wilkowo 5-2 Iskra Łagów (k. Świebodzina) 9 października, 15:00
Medyk Cibórz 7-6 Błyskawica Lubinicko 8 października, 15:00
Błękitni Toporów 4-1 Lech Sulechów 9 października, 15:00

Kolejka 9 - 15-16 października

Lech Sulechów 5-0 Spartak Budachów 15 października, 16:00
Błyskawica Lubinicko 4-0 Błękitni Toporów 15 października, 15:00
Iskra Łagów (k. Świebodzina) 1-1 Medyk Cibórz 16 października, 15:00
Zorza Mostki 1-3 Bizon Wilkowo 16 października, 14:00
Woga Chociule 4-2 Sparta Nietkowice 15 października, 15:00
Sokół Rozłogi 2-4 Klon Babimost 16 października, 15:00
Zenit Ługów 1-1 Sokół Dąbrówka Wielkopolska 16 października, 15:00

Kolejka 10 - 22-23 października

Spartak Budachów 2-2 Sokół Dąbrówka Wielkopolska 23 października, 14:00
Klon Babimost 7-0 Zenit Ługów 23 października, 14:00
Sparta Nietkowice 3-0 Sokół Rozłogi 23 października, 15:00
Bizon Wilkowo 1-2 Woga Chociule 23 października, 14:00
Medyk Cibórz 1-1 Zorza Mostki 22 października, 14:00
Błękitni Toporów 0-5 Iskra Łagów (k. Świebodzina) 23 października, 14:00
Lech Sulechów 2-2 Błyskawica Lubinicko 22 października, 16:00

Kolejka 11 - 29-30 października

Błyskawica Lubinicko 9-0 Spartak Budachów 29 października, 14:00
Iskra Łagów (k. Świebodzina) 1-1 Lech Sulechów 29 października, 14:00
Zorza Mostki 3-1 Błękitni Toporów 30 października, 14:00
Woga Chociule 2-1 Medyk Cibórz 30 października, 14:00
Sokół Rozłogi 3-2 Bizon Wilkowo 30 października, 14:00
Zenit Ługów 1-3 Sparta Nietkowice 30 października, 14:00
Sokół Dąbrówka Wielkopolska 2-0 Klon Babimost 30 października, 14:00

Kolejka 12 - 5-6 listopada

Spartak Budachów 4-2 Klon Babimost 6 listopada, 14:00
pierwotnie zweryfikowany jako walkower 0-3 z powodu zbyt małej liczby zawodników młodzieżowych w zespole gospodarzy od 80. do 90. minuty
Sparta Nietkowice 0-1 Sokół Dąbrówka Wielkopolska 6 listopada, 14:00
Bizon Wilkowo 0-3 Zenit Ługów 6 listopada, 13:30
(wo)
na boisku 2-2
Medyk Cibórz 4-0 Sokół Rozłogi 6 listopada, 13:00
Błękitni Toporów 1-1 Woga Chociule 6 listopada, 14:00
Lech Sulechów 0-1 Zorza Mostki 5 listopada, 14:00
Błyskawica Lubinicko 4-2 Iskra Łagów (k. Świebodzina) 5 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 12-13 listopada

Iskra Łagów (k. Świebodzina) 3-2 Spartak Budachów 12 listopada, 14:00
Zorza Mostki 3-1 Błyskawica Lubinicko 13 listopada, 13:00
Woga Chociule 4-2 Lech Sulechów 12 listopada, 14:00
Sokół Rozłogi 4-2 Błękitni Toporów 13 listopada, 13:00
Zenit Ługów 1-1 Medyk Cibórz 13 listopada, 13:00
Sokół Dąbrówka Wielkopolska 5-3 Bizon Wilkowo 13 listopada, 13:30
Klon Babimost 2-0 Sparta Nietkowice 13 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 18-19 marca

Spartak Budachów 3-2 Sparta Nietkowice 19 marca, 14:00
Klon Babimost 4-2 Bizon Wilkowo 19 marca, 15:00
Sokół Dąbrówka Wielkopolska 1-4 Medyk Cibórz 19 marca, 15:00
Zenit Ługów 1-4 Błękitni Toporów 19 marca, 15:00
Sokół Rozłogi 4-1 Lech Sulechów 19 marca, 14:00
Woga Chociule 4-1 Błyskawica Lubinicko 18 marca, 15:30
Zorza Mostki 3-0 Iskra Łagów (k. Świebodzina) 19 marca, 14:00
(wo)
nie odbył się - goście nie posiadali ważnych badań lekarskich

Kolejka 15 - 25-26 marca

Zorza Mostki 1-3 Spartak Budachów 25 marca, 15:00
Iskra Łagów (k. Świebodzina) 0-6 Woga Chociule 25 marca, 15:00
Błyskawica Lubinicko 8-1 Sokół Rozłogi 25 marca, 15:00
Lech Sulechów 3-2 Zenit Ługów 25 marca, 16:00
Błękitni Toporów 3-0 Sokół Dąbrówka Wielkopolska 26 marca, 14:00
Medyk Cibórz 1-2 Klon Babimost 25 marca, 15:30
Bizon Wilkowo 1-2 Sparta Nietkowice 26 marca, 15:00

Kolejka 16 - 1-2 kwietnia

Spartak Budachów 3-0 Bizon Wilkowo 2 kwietnia, 14:00
Sparta Nietkowice 0-3 Medyk Cibórz 1 kwietnia, 16:00
Klon Babimost 3-0 Błękitni Toporów 2 kwietnia, 15:00
Sokół Dąbrówka Wielkopolska 1-1 Lech Sulechów 2 kwietnia, 15:00
Zenit Ługów 3-2 Błyskawica Lubinicko 2 kwietnia, 16:00
Sokół Rozłogi 6-3 Iskra Łagów (k. Świebodzina) 2 kwietnia, 15:00
Woga Chociule 3-0 Zorza Mostki 1 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 8-9 kwietnia

Woga Chociule 1-2 Spartak Budachów 8 kwietnia, 16:00
Zorza Mostki 3-1 Sokół Rozłogi 9 kwietnia, 16:00
Iskra Łagów (k. Świebodzina) 4-0 Zenit Ługów 8 kwietnia, 16:00
Błyskawica Lubinicko 1-9 Sokół Dąbrówka Wielkopolska 8 kwietnia, 16:00
Lech Sulechów 3-3 Klon Babimost 9 kwietnia, 16:00
Błękitni Toporów 3-2 Sparta Nietkowice 9 kwietnia, 15:00
Medyk Cibórz 7-1 Bizon Wilkowo 8 kwietnia, 17:00

Kolejka 18 - 22-23 kwietnia

Spartak Budachów 1-2 Medyk Cibórz 23 kwietnia, 15:00
Bizon Wilkowo 6-8 Błękitni Toporów 23 kwietnia, 16:00
Sparta Nietkowice 1-0 Lech Sulechów 23 kwietnia, 16:00
Klon Babimost 2-3 Błyskawica Lubinicko 23 kwietnia, 15:00
Sokół Dąbrówka Wielkopolska 1-2 Iskra Łagów (k. Świebodzina) 23 kwietnia, 12:00
Zenit Ługów 2-3 Zorza Mostki 23 kwietnia, 16:00
Sokół Rozłogi 2-4 Woga Chociule 23 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 29-30 kwietnia

Sokół Rozłogi 5-5 Spartak Budachów 30 kwietnia, 16:00
Woga Chociule 6-0 Zenit Ługów 30 kwietnia, 16:00
Zorza Mostki 2-4 Sokół Dąbrówka Wielkopolska 29 kwietnia, 15:30
Iskra Łagów (k. Świebodzina) 4-3 Klon Babimost 29 kwietnia, 16:00
Błyskawica Lubinicko 3-2 Sparta Nietkowice 29 kwietnia, 16:00
Lech Sulechów 2-0 Bizon Wilkowo 29 kwietnia, 17:00
Błękitni Toporów 5-1 Medyk Cibórz 30 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 6-7 maja

Spartak Budachów 4-1 Błękitni Toporów 6 maja, 17:00
Medyk Cibórz 1-3 Lech Sulechów 6 maja, 17:00
Bizon Wilkowo 5-2 Błyskawica Lubinicko 7 maja, 16:00
Sparta Nietkowice 3-0 Iskra Łagów (k. Świebodzina) 7 maja, 16:00
Klon Babimost 4-1 Zorza Mostki 7 maja, 15:00
Sokół Dąbrówka Wielkopolska 0-1 Woga Chociule 7 maja, 16:00
Zenit Ługów 1-0 Sokół Rozłogi 7 maja, 16:00

Kolejka 21 - 13-14 maja

Zenit Ługów 0-0 Spartak Budachów 14 maja, 16:00
Sokół Rozłogi 0-3 Sokół Dąbrówka Wielkopolska 14 maja, 17:00
(wo)
na boisku 3-2
Woga Chociule 3-3 Klon Babimost 13 maja, 17:00
Zorza Mostki 3-1 Sparta Nietkowice 14 maja, 15:00
Iskra Łagów (k. Świebodzina) 1-1 Bizon Wilkowo 14 maja, 17:00
Błyskawica Lubinicko 0-5 Medyk Cibórz 13 maja, 16:00
Lech Sulechów 3-7 Błękitni Toporów 13 maja, 17:00

Kolejka 22 - 20-21 maja

Spartak Budachów 3-1 Lech Sulechów 21 maja, 16:00
Błękitni Toporów 2-3 Błyskawica Lubinicko 21 maja, 17:00
Medyk Cibórz 2-4 Iskra Łagów (k. Świebodzina) 20 maja, 17:00
Bizon Wilkowo 3-1 Zorza Mostki 20 maja, 17:00
Sparta Nietkowice 4-2 Woga Chociule 21 maja, 16:00
Klon Babimost 14-3 Sokół Rozłogi 21 maja, 15:00
Sokół Dąbrówka Wielkopolska 1-2 Zenit Ługów 20 maja, 17:00

Kolejka 23 - 27-28 maja

Sokół Dąbrówka Wielkopolska 2-2 Spartak Budachów 28 maja, 14:00
Zenit Ługów 3-0 Klon Babimost 28 maja, 17:00
Sokół Rozłogi 1-2 Sparta Nietkowice 28 maja, 17:00
Woga Chociule 1-5 Bizon Wilkowo 28 maja, 15:00
Zorza Mostki 4-2 Medyk Cibórz 28 maja, 15:00
Iskra Łagów (k. Świebodzina) 0-3 Błękitni Toporów 28 maja, 17:00
Błyskawica Lubinicko 0-4 Lech Sulechów 27 maja, 17:00

Kolejka 24 - 3-4 czerwca

Spartak Budachów 3-1 Błyskawica Lubinicko 4 czerwca, 17:00
Lech Sulechów 1-0 Iskra Łagów (k. Świebodzina) 3 czerwca, 17:00
Błękitni Toporów 3-1 Zorza Mostki 4 czerwca, 17:00
Medyk Cibórz 2-4 Woga Chociule 3 czerwca, 17:00
Bizon Wilkowo 3-10 Sokół Rozłogi 4 czerwca, 17:00
Sparta Nietkowice 3-0 Zenit Ługów 4 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 1-3
Klon Babimost 2-2 Sokół Dąbrówka Wielkopolska 4 czerwca, 15:00

Kolejka 25 - 10-11 czerwca

Klon Babimost 8-1 Spartak Budachów 10 czerwca, 17:00
Sokół Dąbrówka Wielkopolska 2-2 Sparta Nietkowice 10 czerwca, 17:00
Zenit Ługów 2-3 Bizon Wilkowo 10 czerwca, 17:00
Sokół Rozłogi 3-6 Medyk Cibórz 10 czerwca, 17:00
Woga Chociule 2-4 Błękitni Toporów 10 czerwca, 17:00
Zorza Mostki 3-3 Lech Sulechów 10 czerwca, 17:00
Iskra Łagów (k. Świebodzina) 2-1 Błyskawica Lubinicko 10 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 17 czerwca

Spartak Budachów 6-3 Iskra Łagów (k. Świebodzina) 17 czerwca, 17:00
Błyskawica Lubinicko 2-5 Zorza Mostki 17 czerwca, 17:00
Lech Sulechów 3-1 Woga Chociule 17 czerwca, 17:00
Błękitni Toporów 8-3 Sokół Rozłogi 17 czerwca, 17:00
Medyk Cibórz 2-3 Zenit Ługów 17 czerwca, 17:00
Bizon Wilkowo 2-2 Sokół Dąbrówka Wielkopolska 17 czerwca, 17:00
Sparta Nietkowice 2-1 Klon Babimost 17 czerwca, 17:00

Klasa okręgowa 2016/2017 (Zielona Góra)

Klasa A 2016/2017 (Zielona Góra II)
Klasa A 2016/2017 (Zielona Góra III)
Klasa A 2016/2017 (Zielona Góra IV)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas