[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2016/2017, grupa: Zielona Góra IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Delta Sieniawa Żarska 24 59 19 2 3 93-25 10 1 1 48-14 9 1 2 45-11
2.  Iskra Małomice 24 45 14 3 7 69-41 8 1 3 42-16 6 2 4 27-25
3.  Budowlani Gozdnica 24 41 12 5 7 50-37 7 1 4 27-19 5 4 3 23-18
4.  Czarni Jelenin 24 40 12 4 8 71-57 7 2 3 34-30 5 2 5 37-27
5.  Łużyczanka Lipinki Łużyckie 24 39 11 6 7 50-37 7 3 2 26-16 4 3 5 24-21
6.  Orzeł Konin Żagański 24 37 11 4 9 58-50 6 1 5 34-28 5 3 4 24-22 2 4 1 1 0 6-3
7.  Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 24 37 11 4 9 52-48 5 4 3 26-21 6 0 6 26-27 2 1 0 1 1 3-6
8.  Sparta Miodnica 24 36 11 3 10 79-54 5 1 6 35-32 6 2 4 44-22
9.  Granica Żarki Wielkie 24 34 10 4 10 38-37 8 1 3 22-10 2 3 7 16-27
10.  Czarni Drągowina 24 24 7 3 14 46-72 3 3 6 31-37 4 0 8 15-35 2 3 1 0 1 7-3
11.  KP Tomaszowo 24 24 7 3 14 35-65 5 3 4 23-23 2 0 10 12-42 2 3 1 0 1 3-7
12.  Nysa Przewóz 24 23 6 5 13 59-87 5 2 5 33-31 1 3 8 26-56
13.  Błękitni Olbrachtów 24 3 1 0 23 23-119 0 0 12 11-57 1 0 11 12-62
Beskid Bożnów wycofał się z rozgrywek po 1. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Delta Sieniawa Żarska    4-1 4-1 6-1 2-1 1-1 4-3 5-2 3-0 1-2 6-0 3-1 9-1 
 2 Iskra Małomice1-4     1-1 2-0 2-0 2-4 0-1 6-3 3-1 10-0 2-1 9-0 4-1 
 3 Budowlani Gozdnica0-2 0-1     2-5 2-2 3-0 0-2 2-1 3-1 4-1 1-0 5-3 5-1 
 4 Czarni Jelenin0-2 2-2 2-2     3-2 5-0 3-2 0-12 0-3 3-0 4-0 4-3 8-2 
 5 Łużyczanka Lipinki Łużyckie1-7 3-1 2-0 3-1     0-0 6-0 2-2 1-1 2-0 2-0 4-1 *** 
 6 Orzeł Konin Żagański1-6 3-0 1-2 2-6 3-0     5-2 2-6 2-1 1-2 8-0 3-3 3-0* 
 7 Mirostowiczanka Mirostowice Dolne2-1 0-2 0-2 4-4 2-2 1-1     2-1 2-1 2-0 1-4 2-2 8-1 
 8 Sparta Miodnica4-6 2-4 3-4 0-7 1-0 5-1 2-0     2-2 2-3 4-1 10-1 0-3* 
 9 Granica Żarki Wielkie1-0 3-1 0-0 2-1 0-1 2-1 1-3 0-2     2-0 3-0 4-1 4-0 
 10 Czarni Drągowina0-3* 0-2 2-1 2-2 0-3 2-4 1-5 0-7 3-3     6-1 6-6 9-0 
 11 KP Tomaszowo1-1 4-4 0-1 2-1 1-3 0-4 0-4 2-2 1-0 2-1     5-1 5-1 
 12 Nysa Przewóz0-6 3-4 2-2 2-5 4-4 1-3 4-0 1-4 5-0 3-1 4-0     4-2 
 13 Błękitni Olbrachtów0-7 1-5 1-7 0-4* 1-6 0-5 1-4 0-2 2-3 3-5 1-5 1-4     
*** - obustronny walkower

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Czarni Drągowina 9-0 Błękitni Olbrachtów 21 sierpnia, 14:00
Łużyczanka Lipinki Łużyckie 1-7 Delta Sieniawa Żarska 21 sierpnia, 17:00
Czarni Jelenin 2-2 Budowlani Gozdnica 21 sierpnia, 15:00
KP Tomaszowo 0-4 Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 21 sierpnia, 16:00
Granica Żarki Wielkie - Beskid Bożnów 21 sierpnia, 17:00
nie odbył się
Iskra Małomice 2-4 Orzeł Konin Żagański 21 sierpnia, 17:00
Sparta Miodnica 10-1 Nysa Przewóz 21 sierpnia, 12:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Pauza: Iskra Małomice.
 
Błękitni Olbrachtów 1-4 Nysa Przewóz 27 sierpnia, 17:00
Orzeł Konin Żagański 2-6 Sparta Miodnica 27 sierpnia, 17:30
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 2-1 Granica Żarki Wielkie 28 sierpnia, 17:00
Budowlani Gozdnica 1-0 KP Tomaszowo 27 sierpnia, 17:00
Delta Sieniawa Żarska 6-1 Czarni Jelenin 27 sierpnia, 18:00
Czarni Drągowina 0-3 Łużyczanka Lipinki Łużyckie 28 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 3-4 września

Pauza: Sparta Miodnica.
 
Łużyczanka Lipinki Łużyckie - Błękitni Olbrachtów 3 września, 17:00
(wo)
obustronny walkower / przerwany w 55. minucie przy stanie 8-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości; w drużynie gospodarzy wystąpiła zbyt mała liczba młodzieżowców
Czarni Jelenin 3-0 Czarni Drągowina 4 września, 15:00
KP Tomaszowo 1-1 Delta Sieniawa Żarska 3 września, 17:00
Granica Żarki Wielkie 0-0 Budowlani Gozdnica 4 września, 17:00
Iskra Małomice 0-1 Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 3 września, 17:00
Nysa Przewóz 1-3 Orzeł Konin Żagański 3 września, 17:00

Kolejka 4 - 10-11 września

Pauza: Nysa Przewóz.
 
Błękitni Olbrachtów 0-5 Orzeł Konin Żagański 10 września, 16:00
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 2-1 Sparta Miodnica 11 września, 16:00
Budowlani Gozdnica 0-1 Iskra Małomice 11 września, 17:00
Delta Sieniawa Żarska 3-0 Granica Żarki Wielkie 10 września, 17:00
Czarni Drągowina 6-1 KP Tomaszowo 11 września, 14:00
Łużyczanka Lipinki Łużyckie 3-1 Czarni Jelenin 10 września, 17:00

Kolejka 5 - 17-18 września

Pauza: Orzeł Konin Żagański.
 
Czarni Jelenin 8-2 Błękitni Olbrachtów 18 września, 15:00
KP Tomaszowo 1-3 Łużyczanka Lipinki Łużyckie 17 września, 17:00
Granica Żarki Wielkie 2-0 Czarni Drągowina 18 września, 17:00
Iskra Małomice 1-4 Delta Sieniawa Żarska 19 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (18 września, 15:00) odwołany
Sparta Miodnica 3-4 Budowlani Gozdnica 17 września, 16:30
Nysa Przewóz 4-0 Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 17 września, 16:00

Kolejka 6 - 24-25 września

Pauza: Błękitni Olbrachtów.
 
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 1-1 Orzeł Konin Żagański 25 września, 15:00
Budowlani Gozdnica 5-3 Nysa Przewóz 24 września, 16:00
Delta Sieniawa Żarska 5-2 Sparta Miodnica 24 września, 16:00
Czarni Drągowina 0-2 Iskra Małomice 25 września, 14:00
Łużyczanka Lipinki Łużyckie 1-1 Granica Żarki Wielkie 24 września, 17:00
Czarni Jelenin 4-0 KP Tomaszowo 25 września, 15:00

Kolejka 7 - 1-2 października

Pauza: Mirostowiczanka Mirostowice Dolne.
 
KP Tomaszowo 5-1 Błękitni Olbrachtów 1 października, 16:00
Granica Żarki Wielkie 2-1 Czarni Jelenin 2 października, 16:00
Iskra Małomice 2-0 Łużyczanka Lipinki Łużyckie 1 października, 16:00
Sparta Miodnica 2-3 Czarni Drągowina 1 października, 16:00
Nysa Przewóz 0-6 Delta Sieniawa Żarska 1 października, 16:00
Orzeł Konin Żagański 1-2 Budowlani Gozdnica 1 października, 16:00

Kolejka 8 - 8-9 października

Pauza: Budowlani Gozdnica.
 
Błękitni Olbrachtów 1-4 Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 8 października, 15:00
Delta Sieniawa Żarska 1-1 Orzeł Konin Żagański 8 października, 16:00
Czarni Drągowina 6-6 Nysa Przewóz 9 października, 14:00
Łużyczanka Lipinki Łużyckie 2-2 Sparta Miodnica 8 października, 16:00
Czarni Jelenin 2-2 Iskra Małomice 9 października, 15:00
KP Tomaszowo 1-0 Granica Żarki Wielkie 8 października, 16:00

Kolejka 9 - 15-16 października

Pauza: Delta Sieniawa Żarska.
 
Granica Żarki Wielkie 4-0 Błękitni Olbrachtów 16 października, 16:00
Iskra Małomice 2-1 KP Tomaszowo 15 października, 16:00
Sparta Miodnica 0-7 Czarni Jelenin 15 października, 16:00
Nysa Przewóz 4-4 Łużyczanka Lipinki Łużyckie 15 października, 16:00
Orzeł Konin Żagański 1-2 Czarni Drągowina 15 października, 15:45
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 0-2 Budowlani Gozdnica 16 października, 15:00

Kolejka 10 - 22-23 października

Pauza: Czarni Drągowina.
 
Błękitni Olbrachtów 1-7 Budowlani Gozdnica 22 października, 15:00
Delta Sieniawa Żarska 4-3 Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 22 października, 15:00
Łużyczanka Lipinki Łużyckie 0-0 Orzeł Konin Żagański 22 października, 15:00
Czarni Jelenin 4-3 Nysa Przewóz 22 października, 15:30
KP Tomaszowo 2-2 Sparta Miodnica 22 października, 15:00
Granica Żarki Wielkie 3-1 Iskra Małomice 23 października, 15:00

Kolejka 11 - 29-30 października

Pauza: Łużyczanka Lipinki Łużyckie.
 
Iskra Małomice 4-1 Błękitni Olbrachtów 29 października, 15:00
Sparta Miodnica 2-2 Granica Żarki Wielkie 29 października, 14:00
Nysa Przewóz 4-0 KP Tomaszowo 29 października, 15:00
Orzeł Konin Żagański 2-6 Czarni Jelenin 29 października, 15:00
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 2-0 Czarni Drągowina 29 października, 15:00
Budowlani Gozdnica 0-2 Delta Sieniawa Żarska 29 października, 15:00

Kolejka 12 - 5-6 listopada

Pauza: Czarni Jelenin.
 
Błękitni Olbrachtów 0-7 Delta Sieniawa Żarska 5 listopada, 14:00
Czarni Drągowina 2-1 Budowlani Gozdnica 6 listopada, 13:00
Łużyczanka Lipinki Łużyckie 6-0 Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 5 listopada, 14:00
KP Tomaszowo 0-4 Orzeł Konin Żagański 5 listopada, 14:00
Granica Żarki Wielkie 4-1 Nysa Przewóz 6 listopada, 14:30
Iskra Małomice 6-3 Sparta Miodnica 5 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 12-13 listopada

Pauza: KP Tomaszowo.
 
Sparta Miodnica 0-3 Błękitni Olbrachtów 12 listopada, 14:00
(wo)
na boisku 15-1
Nysa Przewóz 3-4 Iskra Małomice 12 listopada, 14:00
Orzeł Konin Żagański 2-1 Granica Żarki Wielkie 12 listopada, 14:00
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 4-4 Czarni Jelenin 12 listopada, 14:00
Budowlani Gozdnica 2-2 Łużyczanka Lipinki Łużyckie 12 listopada, 14:00
Delta Sieniawa Żarska 1-2 Czarni Drągowina 12 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 18-19 marca

Pauza: Granica Żarki Wielkie.
 
Błękitni Olbrachtów 3-5 Czarni Drągowina 18 marca, 15:00
Delta Sieniawa Żarska 2-1 Łużyczanka Lipinki Łużyckie 18 marca, 15:00
Budowlani Gozdnica 2-5 Czarni Jelenin 18 marca, 15:00
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 1-4 KP Tomaszowo 18 marca, 15:30
Orzeł Konin Żagański 3-0 Iskra Małomice 18 marca, 15:00
Nysa Przewóz 1-4 Sparta Miodnica 18 marca, 15:00

Kolejka 15 - 25-26 marca

Pauza: Iskra Małomice.
 
Nysa Przewóz 4-2 Błękitni Olbrachtów 25 marca, 15:00
Sparta Miodnica 5-1 Orzeł Konin Żagański 25 marca, 15:00
Granica Żarki Wielkie 1-3 Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 26 marca, 16:00
KP Tomaszowo 0-1 Budowlani Gozdnica 25 marca, 15:30
Czarni Jelenin 0-2 Delta Sieniawa Żarska 25 marca, 15:30
Łużyczanka Lipinki Łużyckie 2-0 Czarni Drągowina 25 marca, 15:00

Kolejka 16 - 1-2 kwietnia

Pauza: Sparta Miodnica.
 
Błękitni Olbrachtów 1-6 Łużyczanka Lipinki Łużyckie 1 kwietnia, 16:00
Czarni Drągowina 2-2 Czarni Jelenin 2 kwietnia, 14:00
Delta Sieniawa Żarska 6-0 KP Tomaszowo 1 kwietnia, 16:00
Budowlani Gozdnica 3-1 Granica Żarki Wielkie 1 kwietnia, 16:00
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 0-2 Iskra Małomice 2 kwietnia, 16:00
Orzeł Konin Żagański 3-3 Nysa Przewóz 1 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 8-9 kwietnia

Pauza: Nysa Przewóz.
 
Orzeł Konin Żagański 3-0 Błękitni Olbrachtów 14 kwietnia, 17:30
(wo)
w pierwotnym terminie (8 kwietnia, 16:00) odwołany / w drugim terminie na boisku 3-1
Sparta Miodnica 2-0 Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 8 kwietnia, 16:00
Iskra Małomice 1-1 Budowlani Gozdnica 8 kwietnia, 16:00
Granica Żarki Wielkie 1-0 Delta Sieniawa Żarska 9 kwietnia, 16:00
KP Tomaszowo 2-1 Czarni Drągowina 8 kwietnia, 16:00
Czarni Jelenin 3-2 Łużyczanka Lipinki Łużyckie 9 kwietnia, 14:00

Kolejka 18 - 22-23 kwietnia

Pauza: Orzeł Konin Żagański.
 
Błękitni Olbrachtów 0-4 Czarni Jelenin 22 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 2-4
Łużyczanka Lipinki Łużyckie 2-0 KP Tomaszowo 22 kwietnia, 16:00
Czarni Drągowina 3-3 Granica Żarki Wielkie 23 kwietnia, 14:00
Delta Sieniawa Żarska 4-1 Iskra Małomice 22 kwietnia, 16:00
Budowlani Gozdnica 2-1 Sparta Miodnica 22 kwietnia, 16:00
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 2-2 Nysa Przewóz 23 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 29-30 kwietnia

Pauza: Błękitni Olbrachtów.
 
Orzeł Konin Żagański 5-2 Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 29 kwietnia, 17:00
Nysa Przewóz 2-2 Budowlani Gozdnica 29 kwietnia, 15:00
Sparta Miodnica 4-6 Delta Sieniawa Żarska 29 kwietnia, 15:00
Iskra Małomice 10-0 Czarni Drągowina 29 kwietnia, 16:00
Granica Żarki Wielkie 0-1 Łużyczanka Lipinki Łużyckie 30 kwietnia, 17:00
KP Tomaszowo 2-1 Czarni Jelenin 29 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 6-7 maja

Pauza: Mirostowiczanka Mirostowice Dolne.
 
Błękitni Olbrachtów 1-5 KP Tomaszowo 6 maja, 15:00
Czarni Jelenin 0-3 Granica Żarki Wielkie 6 maja, 17:00
Łużyczanka Lipinki Łużyckie 3-1 Iskra Małomice 6 maja, 15:00
Czarni Drągowina 0-7 Sparta Miodnica 7 maja, 14:00
Delta Sieniawa Żarska 3-1 Nysa Przewóz 6 maja, 17:00
Budowlani Gozdnica 3-0 Orzeł Konin Żagański 6 maja, 16:00

Kolejka 21 - 13-14 maja

Pauza: Budowlani Gozdnica.
 
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 8-1 Błękitni Olbrachtów 14 maja, 16:00
Orzeł Konin Żagański 1-6 Delta Sieniawa Żarska 13 maja, 17:00
Nysa Przewóz 3-1 Czarni Drągowina 13 maja, 16:00
Sparta Miodnica 1-0 Łużyczanka Lipinki Łużyckie 13 maja, 16:00
Iskra Małomice 2-0 Czarni Jelenin 13 maja, 17:00
Granica Żarki Wielkie 3-0 KP Tomaszowo 14 maja, 17:00

Kolejka 22 - 20-21 maja

Pauza: Delta Sieniawa Żarska.
 
Błękitni Olbrachtów 2-3 Granica Żarki Wielkie 20 maja, 16:00
KP Tomaszowo 4-4 Iskra Małomice 20 maja, 17:00
Czarni Jelenin 0-12 Sparta Miodnica 20 maja, 16:00
Łużyczanka Lipinki Łużyckie 4-1 Nysa Przewóz 20 maja, 16:00
Czarni Drągowina 2-4 Orzeł Konin Żagański 20 maja, 16:00
Budowlani Gozdnica 0-2 Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 20 maja, 17:00

Kolejka 23 - 27-28 maja

Pauza: Czarni Drągowina.
 
Budowlani Gozdnica 5-1 Błękitni Olbrachtów 27 maja, 17:00
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 2-1 Delta Sieniawa Żarska 28 maja, 17:00
Orzeł Konin Żagański 3-0 Łużyczanka Lipinki Łużyckie 27 maja, 17:00
Nysa Przewóz 2-5 Czarni Jelenin 27 maja, 17:00
Sparta Miodnica 4-1 KP Tomaszowo 27 maja, 17:00
Iskra Małomice 3-1 Granica Żarki Wielkie 27 maja, 17:00

Kolejka 24 - 3-4 czerwca

Pauza: Łużyczanka Lipinki Łużyckie.
 
Błękitni Olbrachtów 1-5 Iskra Małomice 3 czerwca, 17:00
Granica Żarki Wielkie 0-2 Sparta Miodnica 4 czerwca, 17:00
KP Tomaszowo 5-1 Nysa Przewóz 3 czerwca, 17:00
Czarni Jelenin 5-0 Orzeł Konin Żagański 3 czerwca, 17:00
Czarni Drągowina 1-5 Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 4 czerwca, 14:00
Delta Sieniawa Żarska 4-1 Budowlani Gozdnica 3 czerwca, 16:00

Kolejka 25 - 10-11 czerwca

Pauza: Czarni Jelenin.
 
Delta Sieniawa Żarska 9-1 Błękitni Olbrachtów 10 czerwca, 17:00
Budowlani Gozdnica 4-1 Czarni Drągowina 10 czerwca, 17:00
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 2-2 Łużyczanka Lipinki Łużyckie 10 czerwca, 17:00
Orzeł Konin Żagański 8-0 KP Tomaszowo 10 czerwca, 17:00
Nysa Przewóz 5-0 Granica Żarki Wielkie 10 czerwca, 17:00
Sparta Miodnica 2-4 Iskra Małomice 10 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 17 czerwca

Pauza: KP Tomaszowo.
 
Błękitni Olbrachtów 0-2 Sparta Miodnica 17 czerwca, 17:00
Iskra Małomice 9-0 Nysa Przewóz 17 czerwca, 17:00
Granica Żarki Wielkie 2-1 Orzeł Konin Żagański 17 czerwca, 17:00
Czarni Jelenin 3-2 Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 17 czerwca, 17:00
Łużyczanka Lipinki Łużyckie 2-0 Budowlani Gozdnica 17 czerwca, 17:00
Czarni Drągowina 0-3 Delta Sieniawa Żarska 17 czerwca, 16:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry

Klasa okręgowa 2016/2017 (Zielona Góra)

Klasa A 2016/2017 (Zielona Góra I)
Klasa A 2016/2017 (Zielona Góra II)
Klasa A 2016/2017 (Zielona Góra III)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas