[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2016/2017, grupa: Zielona Góra III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Mieszko Konotop 26 68 22 2 2 101-32 13 0 0 59-13 9 2 2 42-19
2.  Drzonkowianka Racula 26 52 16 4 6 73-38 7 3 3 35-20 9 1 3 38-18
3.  Sparta Łężyca 26 46 14 4 8 84-54 10 1 2 53-17 4 3 6 31-37
4.  Czarni Rudno 26 44 14 2 10 68-42 10 1 2 48-15 4 1 8 20-27
5.  TKKF Chynowianka Zielona Góra 26 39 12 3 11 70-61 6 1 6 34-29 6 2 5 36-32
6.  Dąb II Przybyszów 26 37 12 1 13 54-58 10 0 3 38-18 2 1 10 16-40 4 9 3 0 1 9-8
7.  Ikar Zawada 26 37 11 4 11 72-54 7 1 5 41-21 4 3 6 31-33 4 6 2 0 2 12-7
8.  MKS Nowe Miasteczko 26 37 11 4 11 45-57 8 1 4 25-21 3 3 7 20-36 4 3 1 0 3 3-9
9.  Błękitni Lubięcin 26 34 11 1 14 56-72 6 1 6 32-26 5 0 8 24-46
10.  Orzeł Szlichtyngowa 26 32 9 5 12 45-66 6 3 4 26-27 3 2 8 19-39
11.  Avia Siedlnica 26 29 9 2 15 54-84 5 2 6 32-41 4 0 9 22-43
12.  Pogoń Przyborów 26 27 8 3 15 64-66 4 3 6 37-31 4 0 9 27-35
13.  Piast Parkovia Trzebiechów 26 26 8 2 16 34-75 2 2 9 14-47 6 0 7 20-28
14.  Cargovia Kargowa 26 17 4 5 17 29-90 3 2 8 14-35 1 3 9 15-55

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Mieszko Konotop    2-1 7-2 3-1 4-2 5-3 5-1 3-1 4-0 7-1 3-0* 4-1 5-0 7-0 
 2 Drzonkowianka Racula1-5     5-3 0-1 2-2 1-0 2-2 6-0 1-2 3-0* 7-2 3-1 2-0 2-2 
 3 Sparta Łężyca1-3 2-6     4-1 0-0 5-0 3-0 2-1 9-2 7-2 6-0 4-1 2-1 8-0 
 4 Czarni Rudno3-0 2-3 3-1     6-2 1-1 4-3 4-1 6-0 4-0 6-0 3-1 5-0 1-3 
 5 TKKF Chynowianka Zielona Góra0-2 2-5 6-3 1-4     6-1 4-0 3-3 4-2 1-2 3-1 0-4 1-2 3-0 
 6 Dąb II Przybyszów2-1 2-1 1-3 0-3 2-0     5-2 2-0 8-2 6-0 2-4 2-1 3-0* 3-1 
 7 Ikar Zawada2-3 1-2 3-3 2-3 1-3 5-0     4-0 3-0* 3-0 0-3* 5-3 3-0* 9-1 
 8 MKS Nowe Miasteczko1-1 1-0 2-1 3-1 4-3 1-2 2-1     2-4 3-0 2-0 0-4 0-2 4-2 
 9 Błękitni Lubięcin0-1 0-3* 4-0 2-0 5-1 2-6 3-4 0-2     1-1 4-2 2-4 4-1 5-1 
 10 Orzeł Szlichtyngowa1-4 1-4 1-1 4-1 0-3 4-1 0-0 4-1 4-3     2-1 3-2 0-4 2-2 
 11 Avia Siedlnica4-10 0-3* 2-3 4-3 1-6 4-1 2-2 2-4 2-1 1-1     5-2 1-2 4-3 
 12 Pogoń Przyborów3-8 3-3 1-1 2-1 3-4 3-0 2-4 1-1 2-3 1-2 7-0     2-4 7-0 
 13 Piast Parkovia Trzebiechów1-1 0-1 1-6 1-0 3-5 2-1 1-7 2-3 1-4 0-9 1-8 1-2     0-0 
 14 Cargovia Kargowa0-3 2-6 1-4 1-1 1-5 1-0 0-5 3-3 0-1 2-1 0-1 3-1 0-4     

REKLAMA

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Czarni Rudno 3-1 Pogoń Przyborów 21 sierpnia, 16:00
Sparta Łężyca 0-0 TKKF Chynowianka Zielona Góra 19 sierpnia, 18:00
Drzonkowianka Racula 2-2 Ikar Zawada 21 sierpnia, 17:00
Avia Siedlnica 2-4 MKS Nowe Miasteczko 21 sierpnia, 16:00
Dąb II Przybyszów 8-2 Błękitni Lubięcin 21 sierpnia, 16:00
Orzeł Szlichtyngowa 1-4 Mieszko Konotop 21 sierpnia, 16:00
Cargovia Kargowa 0-4 Piast Parkovia Trzebiechów 21 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Pogoń Przyborów 2-4 Piast Parkovia Trzebiechów 27 sierpnia, 17:00
Mieszko Konotop 7-0 Cargovia Kargowa 28 sierpnia, 16:00
Błękitni Lubięcin 1-1 Orzeł Szlichtyngowa 27 sierpnia, 17:00
MKS Nowe Miasteczko 1-2 Dąb II Przybyszów 27 sierpnia, 16:00
Ikar Zawada 0-3 Avia Siedlnica 27 sierpnia, 16:00
(wo)
na boisku 4-2
TKKF Chynowianka Zielona Góra 2-5 Drzonkowianka Racula 27 sierpnia, 16:00
Czarni Rudno 3-1 Sparta Łężyca 27 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 3-4 września

Sparta Łężyca 4-1 Pogoń Przyborów 3 września, 16:00
Drzonkowianka Racula 0-1 Czarni Rudno 3 września, 16:00
Avia Siedlnica 1-6 TKKF Chynowianka Zielona Góra 4 września, 16:00
Dąb II Przybyszów 5-2 Ikar Zawada 4 września, 13:00
Orzeł Szlichtyngowa 4-1 MKS Nowe Miasteczko 3 września, 16:30
Cargovia Kargowa 0-1 Błękitni Lubięcin 3 września, 17:00
Piast Parkovia Trzebiechów 1-1 Mieszko Konotop 4 września, 14:30

Kolejka 4 - 10-11 września

Pogoń Przyborów 3-8 Mieszko Konotop 10 września, 17:00
Błękitni Lubięcin 4-1 Piast Parkovia Trzebiechów 10 września, 17:00
MKS Nowe Miasteczko 4-2 Cargovia Kargowa 10 września, 15:00
Ikar Zawada 3-0 Orzeł Szlichtyngowa 10 września, 16:00
TKKF Chynowianka Zielona Góra 6-1 Dąb II Przybyszów 10 września, 16:00
Czarni Rudno 6-0 Avia Siedlnica 10 września, 16:00
Sparta Łężyca 2-6 Drzonkowianka Racula 10 września, 16:00

Kolejka 5 - 17-18 września

Drzonkowianka Racula 3-1 Pogoń Przyborów 17 września, 16:00
Avia Siedlnica 2-3 Sparta Łężyca 20 listopada, 13:00
Dąb II Przybyszów 0-3 Czarni Rudno 18 września, 13:00
Orzeł Szlichtyngowa 0-3 TKKF Chynowianka Zielona Góra 17 września, 16:00
Cargovia Kargowa 0-5 Ikar Zawada 17 września, 16:00
Piast Parkovia Trzebiechów 2-3 MKS Nowe Miasteczko 18 września, 14:30
Mieszko Konotop 4-0 Błękitni Lubięcin 18 września, 15:00

Kolejka 6 - 24-25 września

Pogoń Przyborów 2-3 Błękitni Lubięcin 24 września, 16:00
MKS Nowe Miasteczko 1-1 Mieszko Konotop 24 września, 15:00
Ikar Zawada 3-0 Piast Parkovia Trzebiechów 24 września, 16:00
(wo)
na boisku 2-3
TKKF Chynowianka Zielona Góra 3-0 Cargovia Kargowa 24 września, 16:00
Czarni Rudno 4-0 Orzeł Szlichtyngowa 24 września, 15:00
Sparta Łężyca 5-0 Dąb II Przybyszów 24 września, 15:00
Drzonkowianka Racula 7-2 Avia Siedlnica 24 września, 16:00

Kolejka 7 - 1-2 października

Avia Siedlnica 5-2 Pogoń Przyborów 2 października, 15:00
Dąb II Przybyszów 2-1 Drzonkowianka Racula 2 października, 13:00
Orzeł Szlichtyngowa 1-1 Sparta Łężyca 1 października, 15:00
Cargovia Kargowa 1-1 Czarni Rudno 1 października, 16:00
Piast Parkovia Trzebiechów 3-5 TKKF Chynowianka Zielona Góra 2 października, 14:30
Mieszko Konotop 5-1 Ikar Zawada 2 października, 14:00
Błękitni Lubięcin 0-2 MKS Nowe Miasteczko 1 października, 16:00

Kolejka 8 - 8-9 października

Pogoń Przyborów 1-1 MKS Nowe Miasteczko 8 października, 16:00
Ikar Zawada 3-0 Błękitni Lubięcin 8 października, 16:00
(wo)
na boisku 3-3
TKKF Chynowianka Zielona Góra 0-2 Mieszko Konotop 8 października, 16:00
Czarni Rudno 5-0 Piast Parkovia Trzebiechów 8 października, 15:00
Sparta Łężyca 8-0 Cargovia Kargowa 8 października, 14:00
Drzonkowianka Racula 3-0 Orzeł Szlichtyngowa 8 października, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Avia Siedlnica 4-1 Dąb II Przybyszów 9 października, 15:00

Kolejka 9 - 15-16 października

Dąb II Przybyszów 2-1 Pogoń Przyborów 16 października, 13:00
Orzeł Szlichtyngowa 2-1 Avia Siedlnica 15 października, 14:30
Cargovia Kargowa 2-6 Drzonkowianka Racula 15 października, 16:00
Piast Parkovia Trzebiechów 1-6 Sparta Łężyca 16 października, 14:00
Mieszko Konotop 3-1 Czarni Rudno 16 października, 14:00
Błękitni Lubięcin 5-1 TKKF Chynowianka Zielona Góra 15 października, 16:00
MKS Nowe Miasteczko 2-1 Ikar Zawada 15 października, 15:00

Kolejka 10 - 22-23 października

Pogoń Przyborów 2-4 Ikar Zawada 22 października, 15:00
TKKF Chynowianka Zielona Góra 3-3 MKS Nowe Miasteczko 22 października, 16:00
Czarni Rudno 6-0 Błękitni Lubięcin 22 października, 14:00
Sparta Łężyca 1-3 Mieszko Konotop 22 października, 14:00
Drzonkowianka Racula 2-0 Piast Parkovia Trzebiechów 22 października, 14:00
Avia Siedlnica 4-3 Cargovia Kargowa 23 października, 14:00
Dąb II Przybyszów 6-0 Orzeł Szlichtyngowa 23 października, 13:00

Kolejka 11 - 29-30 października

Orzeł Szlichtyngowa 3-2 Pogoń Przyborów 29 października, 14:00
Cargovia Kargowa 1-0 Dąb II Przybyszów 29 października, 15:00
Piast Parkovia Trzebiechów 1-8 Avia Siedlnica 30 października, 14:00
Mieszko Konotop 2-1 Drzonkowianka Racula 29 października, 15:00
Błękitni Lubięcin 4-0 Sparta Łężyca 29 października, 14:00
MKS Nowe Miasteczko 3-1 Czarni Rudno 29 października, 14:00
Ikar Zawada 1-3 TKKF Chynowianka Zielona Góra 29 października, 15:00

Kolejka 12 - 5-6 listopada

Pogoń Przyborów 3-4 TKKF Chynowianka Zielona Góra 5 listopada, 14:00
Czarni Rudno 4-3 Ikar Zawada 5 listopada, 14:00
Sparta Łężyca 2-1 MKS Nowe Miasteczko 5 listopada, 14:00
Drzonkowianka Racula 1-2 Błękitni Lubięcin 5 listopada, 14:00
Avia Siedlnica 4-10 Mieszko Konotop 6 listopada, 14:00
Dąb II Przybyszów 3-0 Piast Parkovia Trzebiechów 6 listopada, 13:00
(wo)
goście nie dojechali
Orzeł Szlichtyngowa 2-2 Cargovia Kargowa 5 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 12-13 listopada

Cargovia Kargowa 3-1 Pogoń Przyborów 12 listopada, 14:00
Piast Parkovia Trzebiechów 0-9 Orzeł Szlichtyngowa 13 listopada, 14:00
Mieszko Konotop 5-3 Dąb II Przybyszów 13 listopada, 13:00
Błękitni Lubięcin 4-2 Avia Siedlnica 12 listopada, 14:00
MKS Nowe Miasteczko 1-0 Drzonkowianka Racula 12 listopada, 14:00
Ikar Zawada 3-3 Sparta Łężyca 12 listopada, 14:00
TKKF Chynowianka Zielona Góra 1-4 Czarni Rudno 12 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 18-19 marca

Pogoń Przyborów 2-1 Czarni Rudno 18 marca, 15:00
TKKF Chynowianka Zielona Góra 6-3 Sparta Łężyca 18 marca, 15:00
Ikar Zawada 1-2 Drzonkowianka Racula 18 marca, 16:00
MKS Nowe Miasteczko 2-0 Avia Siedlnica 18 marca, 15:00
Błękitni Lubięcin 2-6 Dąb II Przybyszów 18 marca, 11:00
Mieszko Konotop 7-1 Orzeł Szlichtyngowa 19 marca, 15:00
Piast Parkovia Trzebiechów 0-0 Cargovia Kargowa 19 marca, 15:00

Kolejka 15 - 25-26 marca

Piast Parkovia Trzebiechów 1-2 Pogoń Przyborów 26 marca, 15:00
Cargovia Kargowa 0-3 Mieszko Konotop 25 marca, 15:00
Orzeł Szlichtyngowa 4-3 Błękitni Lubięcin 25 marca, 15:00
Dąb II Przybyszów 2-0 MKS Nowe Miasteczko 26 marca, 15:00
Avia Siedlnica 2-2 Ikar Zawada 26 marca, 15:00
Drzonkowianka Racula 2-2 TKKF Chynowianka Zielona Góra 25 marca, 16:00
Sparta Łężyca 4-1 Czarni Rudno 25 marca, 15:00

Kolejka 16 - 1-2 kwietnia

Pogoń Przyborów 1-1 Sparta Łężyca 1 kwietnia, 16:00
Czarni Rudno 2-3 Drzonkowianka Racula 1 kwietnia, 16:00
TKKF Chynowianka Zielona Góra 3-1 Avia Siedlnica 1 kwietnia, 16:00
Ikar Zawada 5-0 Dąb II Przybyszów 1 kwietnia, 16:00
MKS Nowe Miasteczko 3-0 Orzeł Szlichtyngowa 1 kwietnia, 16:00
Błękitni Lubięcin 5-1 Cargovia Kargowa 1 kwietnia, 15:00
Mieszko Konotop 5-0 Piast Parkovia Trzebiechów 2 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 8-9 kwietnia

Mieszko Konotop 4-1 Pogoń Przyborów 8 kwietnia, 16:00
Piast Parkovia Trzebiechów 1-4 Błękitni Lubięcin 9 kwietnia, 16:00
Cargovia Kargowa 3-3 MKS Nowe Miasteczko 8 kwietnia, 16:00
Orzeł Szlichtyngowa 0-0 Ikar Zawada 9 kwietnia, 16:00
Dąb II Przybyszów 2-0 TKKF Chynowianka Zielona Góra 8 kwietnia, 15:00
Avia Siedlnica 4-3 Czarni Rudno 9 kwietnia, 15:00
Drzonkowianka Racula 5-3 Sparta Łężyca 8 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 22-23 kwietnia

Pogoń Przyborów 3-3 Drzonkowianka Racula 22 kwietnia, 16:00
Sparta Łężyca 6-0 Avia Siedlnica 22 kwietnia, 16:00
Czarni Rudno 1-1 Dąb II Przybyszów 22 kwietnia, 16:00
TKKF Chynowianka Zielona Góra 1-2 Orzeł Szlichtyngowa 22 kwietnia, 16:00
Ikar Zawada 9-1 Cargovia Kargowa 22 kwietnia, 16:00
MKS Nowe Miasteczko 0-2 Piast Parkovia Trzebiechów 22 kwietnia, 16:00
Błękitni Lubięcin 0-1 Mieszko Konotop 22 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 29-30 kwietnia

Błękitni Lubięcin 2-4 Pogoń Przyborów 29 kwietnia, 15:00
Mieszko Konotop 3-1 MKS Nowe Miasteczko 29 kwietnia, 13:00
Piast Parkovia Trzebiechów 1-7 Ikar Zawada 30 kwietnia, 16:00
Cargovia Kargowa 1-5 TKKF Chynowianka Zielona Góra 29 kwietnia, 16:00
Orzeł Szlichtyngowa 4-1 Czarni Rudno 29 kwietnia, 16:00
Dąb II Przybyszów 1-3 Sparta Łężyca 30 kwietnia, 15:00
Avia Siedlnica 0-3 Drzonkowianka Racula 30 kwietnia, 15:00
(wo)
na boisku 5-1

Kolejka 20 - 6-7 maja

Pogoń Przyborów 7-0 Avia Siedlnica 6 maja, 16:00
Drzonkowianka Racula 1-0 Dąb II Przybyszów 6 maja, 17:00
Sparta Łężyca 7-2 Orzeł Szlichtyngowa 6 maja, 16:00
Czarni Rudno 1-3 Cargovia Kargowa 6 maja, 16:00
TKKF Chynowianka Zielona Góra 1-2 Piast Parkovia Trzebiechów 6 maja, 16:00
Ikar Zawada 2-3 Mieszko Konotop 6 maja, 16:00
MKS Nowe Miasteczko 2-4 Błękitni Lubięcin 6 maja, 16:00

Kolejka 21 - 13-14 maja

MKS Nowe Miasteczko 0-4 Pogoń Przyborów 13 maja, 16:00
Błękitni Lubięcin 3-4 Ikar Zawada 13 maja, 15:00
Mieszko Konotop 4-2 TKKF Chynowianka Zielona Góra 17 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (13 maja, 14:00) odwołany
Piast Parkovia Trzebiechów 1-0 Czarni Rudno 13 maja, 16:00
Cargovia Kargowa 1-4 Sparta Łężyca 13 maja, 17:00
Orzeł Szlichtyngowa 1-4 Drzonkowianka Racula 13 maja, 16:00
Dąb II Przybyszów 2-4 Avia Siedlnica 14 maja, 16:00

Kolejka 22 - 20-21 maja

Pogoń Przyborów 3-0 Dąb II Przybyszów 20 maja, 16:00
Avia Siedlnica 1-1 Orzeł Szlichtyngowa 21 maja, 16:00
Drzonkowianka Racula 2-2 Cargovia Kargowa 20 maja, 17:00
Sparta Łężyca 2-1 Piast Parkovia Trzebiechów 20 maja, 17:00
Czarni Rudno 3-0 Mieszko Konotop 20 maja, 16:00
TKKF Chynowianka Zielona Góra 4-2 Błękitni Lubięcin 20 maja, 16:00
Ikar Zawada 4-0 MKS Nowe Miasteczko 20 maja, 16:00

Kolejka 23 - 27-28 maja

Ikar Zawada 5-3 Pogoń Przyborów 27 maja, 17:00
MKS Nowe Miasteczko 4-3 TKKF Chynowianka Zielona Góra 27 maja, 17:00
Błękitni Lubięcin 2-0 Czarni Rudno 27 maja, 15:00
Mieszko Konotop 7-2 Sparta Łężyca 28 maja, 17:00
Piast Parkovia Trzebiechów 0-1 Drzonkowianka Racula 28 maja, 17:00
Cargovia Kargowa 0-1 Avia Siedlnica 27 maja, 17:00
Orzeł Szlichtyngowa 4-1 Dąb II Przybyszów 27 maja, 17:00

Kolejka 24 - 3-4 czerwca

Pogoń Przyborów 1-2 Orzeł Szlichtyngowa 3 czerwca, 17:00
Dąb II Przybyszów 3-1 Cargovia Kargowa 4 czerwca, 16:00
Avia Siedlnica 1-2 Piast Parkovia Trzebiechów 4 czerwca, 17:00
Drzonkowianka Racula 1-5 Mieszko Konotop 3 czerwca, 14:00
Sparta Łężyca 9-2 Błękitni Lubięcin 3 czerwca, 17:00
Czarni Rudno 4-1 MKS Nowe Miasteczko 3 czerwca, 17:00
TKKF Chynowianka Zielona Góra 4-0 Ikar Zawada 3 czerwca, 17:00

Kolejka 25 - 10-11 czerwca

TKKF Chynowianka Zielona Góra 0-4 Pogoń Przyborów 10 czerwca, 17:00
Ikar Zawada 2-3 Czarni Rudno 10 czerwca, 17:00
MKS Nowe Miasteczko 2-1 Sparta Łężyca 10 czerwca, 17:00
Błękitni Lubięcin 0-3 Drzonkowianka Racula 10 czerwca, 17:00
(wo)
nie odbył się
Mieszko Konotop 3-0 Avia Siedlnica 11 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Piast Parkovia Trzebiechów 2-1 Dąb II Przybyszów 10 czerwca, 17:00
Cargovia Kargowa 2-1 Orzeł Szlichtyngowa 10 czerwca, 17:00

REKLAMA

Kolejka 26 - 17 czerwca

Pogoń Przyborów 7-0 Cargovia Kargowa 17 czerwca, 17:00
Orzeł Szlichtyngowa 0-4 Piast Parkovia Trzebiechów 17 czerwca, 17:00
Dąb II Przybyszów 2-1 Mieszko Konotop 17 czerwca, 17:00
Avia Siedlnica 2-1 Błękitni Lubięcin 17 czerwca, 17:00
Drzonkowianka Racula 6-0 MKS Nowe Miasteczko 17 czerwca, 17:00
Sparta Łężyca 3-0 Ikar Zawada 17 czerwca, 17:00
Czarni Rudno 6-2 TKKF Chynowianka Zielona Góra 14 czerwca, 18:00

Klasa okręgowa 2016/2017 (Zielona Góra)

Klasa A 2016/2017 (Zielona Góra I)
Klasa A 2016/2017 (Zielona Góra II)
Klasa A 2016/2017 (Zielona Góra IV)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas