[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2016/2017, grupa: Podhale
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Huragan Waksmund 26 56 17 5 4 82-34 9 4 0 54-15 8 1 4 28-19
2.  Wierchy Rabka Zdrój 26 53 15 8 3 81-36 8 3 2 39-17 7 5 1 42-19
3.  Czarni Czarny Dunajec 26 52 16 4 6 88-49 10 3 0 44-18 6 1 6 44-31
4.  Skalni Zaskale 26 47 14 5 7 85-62 7 3 3 48-32 7 2 4 37-30
5.  Podhale II Nowy Targ 26 42 12 6 8 70-40 8 3 2 38-12 4 3 6 32-28
6.  Babia Góra Lipnica Wielka 26 38 12 2 12 63-65 7 0 6 39-32 5 2 6 24-33
7.  Szarotka Rokiciny Podhalańskie 26 37 11 4 11 64-62 6 2 5 35-33 5 2 6 29-29
8.  Jordan Jordanów 26 36 10 6 10 54-49 7 4 2 30-19 3 2 8 24-30
9.  Zawrat Bukowina Tatrzańska 26 34 10 4 12 45-53 4 1 8 21-22 6 3 4 24-31 2 6 2 0 0 7-1
10.  Lubań Tylmanowa 26 34 10 4 12 41-53 6 2 5 21-22 4 2 7 20-31 2 0 0 0 2 1-7
11.  Przełęcz Łopuszna 26 32 8 8 10 54-66 4 4 5 26-32 4 4 5 28-34
12.  Granit Czarna Góra 26 30 8 6 12 52-44 6 2 5 31-18 2 4 7 21-26
13.  Spisz Krempachy 26 13 3 4 19 26-91 1 2 10 11-49 2 2 9 15-42
14.  Skałka Rogoźnik 26 8 2 2 22 27-128 1 1 11 16-58 1 1 11 11-70

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Huragan Waksmund    1-1 8-1 3-3 5-1 4-0 2-2 4-1 9-0 2-1 3-3 3-0 4-1 6-1 
 2 Wierchy Rabka Zdrój2-3     2-0 1-0 2-0 1-3 3-2 2-2 2-2 9-0 3-3 3-1 3-0 6-1 
 3 Czarni Czarny Dunajec1-1 3-3     6-2 1-0 3-1 4-2 1-1 2-1 2-1 7-1 4-3 5-1 5-1 
 4 Skalni Zaskale5-2 1-1 2-6     3-2 10-1 0-0 1-0 2-5 2-1 4-6 3-3 7-3 8-2 
 5 Podhale II Nowy Targ2-0 4-0 3-3 0-0     2-3 4-0 4-1 5-0 2-0 1-1 0-3* 5-0 6-1 
 6 Babia Góra Lipnica Wielka1-2 1-4 1-9 5-1 3-2     2-0 5-3 2-3 0-2 4-1 2-1 1-2 12-2 
 7 Szarotka Rokiciny Podhalańskie2-3 3-8 4-0 4-7 0-6 1-1     3-0 3-3 1-2 4-2 4-1 3-0 3-0* 
 8 Jordan Jordanów0-2 2-2 3-2 0-2 5-2 2-1 5-3     1-1 5-2 0-0 2-0 2-2 3-0 
 9 Zawrat Bukowina Tatrzańska0-3 2-3 2-0 1-3 0-2 0-1 1-2 1-4     5-1 3-0 1-1 4-0 1-2 
 10 Lubań Tylmanowa1-0 1-1 2-4 3-2 1-4 0-6 4-0 3-0 0-2     2-3 0-0 1-0 3-0* 
 11 Przełęcz Łopuszna0-1 0-6 1-6 2-4 2-2 4-1 1-7 2-1 3-0 2-2     1-1 1-1 7-0 
 12 Granit Czarna Góra2-1 1-3 2-0 1-2 3-3 1-1 1-2 4-2 0-2 0-1 2-1     5-0 9-0 
 13 Spisz Krempachy2-4 0-3 0-6 2-8 0-0 2-4 1-4 0-6 0-1 0-6 0-4 3-2     1-1 
 14 Skałka Rogoźnik1-6 0-7 1-7 2-3 3-8 3-1 1-5 0-3 2-4 1-1 1-3 0-5 1-5     

Kolejka 1 - 6-7 sierpnia

Zawrat Bukowina Tatrzańska 5-1 Lubań Tylmanowa 7 sierpnia, 17:00
Wierchy Rabka Zdrój 2-0 Czarni Czarny Dunajec 7 sierpnia, 17:00
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 4-1 Granit Czarna Góra 7 sierpnia, 17:00
Huragan Waksmund 4-1 Spisz Krempachy 7 września, 17:00
w pierwotnym terminie (7 sierpnia, 17:00) odwołany
Skałka Rogoźnik 1-3 Przełęcz Łopuszna 7 sierpnia, 17:00
Skalni Zaskale 10-1 Babia Góra Lipnica Wielka 7 sierpnia, 17:00
Jordan Jordanów 5-2 Podhale II Nowy Targ 7 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 13-14 sierpnia

Lubań Tylmanowa 1-4 Podhale II Nowy Targ 14 sierpnia, 14:00
Babia Góra Lipnica Wielka 5-3 Jordan Jordanów 13 sierpnia, 17:00
Przełęcz Łopuszna 2-4 Skalni Zaskale 14 sierpnia, 17:00
Spisz Krempachy 1-1 Skałka Rogoźnik 14 sierpnia, 15:00
Granit Czarna Góra 2-1 Huragan Waksmund 14 sierpnia, 11:00
Czarni Czarny Dunajec 4-2 Szarotka Rokiciny Podhalańskie 14 sierpnia, 11:00
Zawrat Bukowina Tatrzańska 2-3 Wierchy Rabka Zdrój 14 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 20-21 sierpnia

Wierchy Rabka Zdrój 9-0 Lubań Tylmanowa 21 sierpnia, 17:00
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 3-3 Zawrat Bukowina Tatrzańska 21 sierpnia, 14:00
Huragan Waksmund 8-1 Czarni Czarny Dunajec 21 sierpnia, 17:00
Skałka Rogoźnik 0-5 Granit Czarna Góra 21 sierpnia, 14:00
Skalni Zaskale 7-3 Spisz Krempachy 20 sierpnia, 17:00
Jordan Jordanów 0-0 Przełęcz Łopuszna 20 sierpnia, 17:00
Podhale II Nowy Targ 2-3 Babia Góra Lipnica Wielka 21 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 27-28 sierpnia

Lubań Tylmanowa 0-6 Babia Góra Lipnica Wielka 28 sierpnia, 17:00
Przełęcz Łopuszna 2-2 Podhale II Nowy Targ 28 sierpnia, 17:00
Spisz Krempachy 0-6 Jordan Jordanów 28 sierpnia, 14:00
Granit Czarna Góra 1-2 Skalni Zaskale 28 sierpnia, 11:00
Zawrat Bukowina Tatrzańska 0-3 Huragan Waksmund 28 sierpnia, 17:30
Wierchy Rabka Zdrój 3-2 Szarotka Rokiciny Podhalańskie 28 sierpnia, 17:00
Skałka Rogoźnik 1-7 Czarni Czarny Dunajec 28 sierpnia, 13:00

Kolejka 5 - 3-4 września

Szarotka Rokiciny Podhalańskie 1-2 Lubań Tylmanowa 4 września, 14:00
Huragan Waksmund 1-1 Wierchy Rabka Zdrój 4 września, 17:00
Skałka Rogoźnik 2-4 Zawrat Bukowina Tatrzańska 4 września, 11:00
Skalni Zaskale 2-6 Czarni Czarny Dunajec 3 września, 17:00
Jordan Jordanów 2-0 Granit Czarna Góra 4 września, 17:00
Podhale II Nowy Targ 5-0 Spisz Krempachy 4 września, 11:00
Babia Góra Lipnica Wielka 4-1 Przełęcz Łopuszna 4 września, 17:00

Kolejka 6 - 10-11 września

Lubań Tylmanowa 2-3 Przełęcz Łopuszna 11 września, 16:00
Spisz Krempachy 2-4 Babia Góra Lipnica Wielka 11 września, 13:00
Granit Czarna Góra 3-3 Podhale II Nowy Targ 11 września, 16:00
Czarni Czarny Dunajec 1-1 Jordan Jordanów 11 września, 16:00
Zawrat Bukowina Tatrzańska 1-3 Skalni Zaskale 11 września, 16:00
Wierchy Rabka Zdrój 6-1 Skałka Rogoźnik 11 września, 16:00
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 2-3 Huragan Waksmund 11 września, 13:00

Kolejka 7 - 17-18 września

Huragan Waksmund 2-1 Lubań Tylmanowa 18 września, 16:00
Skałka Rogoźnik 1-5 Szarotka Rokiciny Podhalańskie 18 września, 16:00
Skalni Zaskale 1-1 Wierchy Rabka Zdrój 17 września, 16:00
Jordan Jordanów 1-1 Zawrat Bukowina Tatrzańska 18 września, 16:00
Podhale II Nowy Targ 3-3 Czarni Czarny Dunajec 18 września, 16:00
Babia Góra Lipnica Wielka 2-1 Granit Czarna Góra 18 września, 16:00
Przełęcz Łopuszna 1-1 Spisz Krempachy 18 września, 16:00

Kolejka 8 - 24-25 września

Lubań Tylmanowa 1-0 Spisz Krempachy 25 września, 15:00
Granit Czarna Góra 2-1 Przełęcz Łopuszna 25 września, 15:00
Czarni Czarny Dunajec 3-1 Babia Góra Lipnica Wielka 25 września, 12:00
Zawrat Bukowina Tatrzańska 0-2 Podhale II Nowy Targ 25 września, 12:00
Wierchy Rabka Zdrój 2-2 Jordan Jordanów 25 września, 15:00
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 4-7 Skalni Zaskale 24 września, 16:00
Huragan Waksmund 6-1 Skałka Rogoźnik 25 września, 15:00

Kolejka 9 - 1-2 października

Skałka Rogoźnik 1-1 Lubań Tylmanowa 2 października, 15:00
Skalni Zaskale 5-2 Huragan Waksmund 2 października, 15:00
Jordan Jordanów 5-3 Szarotka Rokiciny Podhalańskie 2 października, 15:00
Podhale II Nowy Targ 4-0 Wierchy Rabka Zdrój 2 października, 11:00
Babia Góra Lipnica Wielka 2-3 Zawrat Bukowina Tatrzańska 5 października, 16:00
w pierwotnym terminie (2 października, 15:00) odwołany
Przełęcz Łopuszna 1-6 Czarni Czarny Dunajec 2 października, 15:00
Spisz Krempachy 3-2 Granit Czarna Góra 2 października, 12:00

Kolejka 10 - 8-9 października

Lubań Tylmanowa 0-0 Granit Czarna Góra 9 października, 12:00
Czarni Czarny Dunajec 5-1 Spisz Krempachy 9 października, 15:00
Zawrat Bukowina Tatrzańska 3-0 Przełęcz Łopuszna 9 października, 11:00
Wierchy Rabka Zdrój 1-3 Babia Góra Lipnica Wielka 9 października, 15:00
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 0-6 Podhale II Nowy Targ 9 października, 12:00
Huragan Waksmund 4-1 Jordan Jordanów 9 października, 15:00
Skałka Rogoźnik 2-3 Skalni Zaskale 9 października, 15:00

Kolejka 11 - 15-16 października

Skalni Zaskale 2-1 Lubań Tylmanowa 16 października, 15:00
Jordan Jordanów 3-0 Skałka Rogoźnik 16 października, 11:00
Podhale II Nowy Targ 2-0 Huragan Waksmund 16 października, 11:00
Babia Góra Lipnica Wielka 2-0 Szarotka Rokiciny Podhalańskie 16 października, 15:00
Przełęcz Łopuszna 0-6 Wierchy Rabka Zdrój 16 października, 12:00
Spisz Krempachy 0-1 Zawrat Bukowina Tatrzańska 16 października, 15:00
Granit Czarna Góra 2-0 Czarni Czarny Dunajec 16 października, 15:00

Kolejka 12 - 22-23 października

Lubań Tylmanowa 2-4 Czarni Czarny Dunajec 23 października, 14:00
Wierchy Rabka Zdrój 3-0 Spisz Krempachy 23 października, 14:00
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 4-2 Przełęcz Łopuszna 23 października, 11:00
Huragan Waksmund 4-0 Babia Góra Lipnica Wielka 23 października, 15:00
Skałka Rogoźnik 3-8 Podhale II Nowy Targ 23 października, 11:00
Skalni Zaskale 1-0 Jordan Jordanów 23 października, 15:30
Granit Czarna Góra 0-2 Zawrat Bukowina Tatrzańska 23 października, 11:00

Kolejka 13 - 29-30 października

Jordan Jordanów 5-2 Lubań Tylmanowa 30 października, 11:00
Podhale II Nowy Targ 0-0 Skalni Zaskale 30 października, 11:00
Babia Góra Lipnica Wielka 12-2 Skałka Rogoźnik 30 października, 14:00
Przełęcz Łopuszna 0-1 Huragan Waksmund 30 października, 14:00
Spisz Krempachy 1-4 Szarotka Rokiciny Podhalańskie 30 października, 14:00
Granit Czarna Góra 1-3 Wierchy Rabka Zdrój 30 października, 14:00
Czarni Czarny Dunajec 2-1 Zawrat Bukowina Tatrzańska 30 października, 11:00

Kolejka 14 - 5-6 listopada

Lubań Tylmanowa 0-2 Zawrat Bukowina Tatrzańska 6 listopada, 13:00
Czarni Czarny Dunajec 3-3 Wierchy Rabka Zdrój 6 listopada, 13:00
Granit Czarna Góra 1-2 Szarotka Rokiciny Podhalańskie 6 listopada, 13:00
Spisz Krempachy 2-4 Huragan Waksmund 6 listopada, 13:00
Przełęcz Łopuszna 7-0 Skałka Rogoźnik 6 listopada, 13:00
Babia Góra Lipnica Wielka 5-1 Skalni Zaskale 6 listopada, 13:00
Podhale II Nowy Targ 4-1 Jordan Jordanów 5 listopada, 16:30

Kolejka 15 - 12-13 listopada

Podhale II Nowy Targ 2-0 Lubań Tylmanowa 9 kwietnia, 16:00
w pierwotnym terminie (13 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (9 kwietnia, 16:00) odwołany / w trzecim terminie (19 kwietnia, 17:00) odwołany
Jordan Jordanów 2-1 Babia Góra Lipnica Wielka 9 kwietnia, 13:00
w pierwotnym terminie (13 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (26 marca, 13:00) odwołany
Skalni Zaskale 4-6 Przełęcz Łopuszna 26 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (13 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (8 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w trzecim terminie (19 kwietnia, 17:00) odwołany
Skałka Rogoźnik 1-5 Spisz Krempachy 9 kwietnia, 16:00
w pierwotnym terminie (13 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Huragan Waksmund 3-0 Granit Czarna Góra 9 kwietnia, 16:00
w pierwotnym terminie (13 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 4-0 Czarni Czarny Dunajec 9 kwietnia, 16:00
w pierwotnym terminie (13 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wierchy Rabka Zdrój 2-2 Zawrat Bukowina Tatrzańska 12 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 22-23 kwietnia

Lubań Tylmanowa 1-1 Wierchy Rabka Zdrój 22 kwietnia, 17:00
Zawrat Bukowina Tatrzańska 1-2 Szarotka Rokiciny Podhalańskie 7 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (23 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Czarni Czarny Dunajec 1-1 Huragan Waksmund 7 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (23 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Granit Czarna Góra 9-0 Skałka Rogoźnik 7 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (23 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Spisz Krempachy 2-8 Skalni Zaskale 7 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (23 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Przełęcz Łopuszna 2-1 Jordan Jordanów 7 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (23 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Babia Góra Lipnica Wielka 3-2 Podhale II Nowy Targ 7 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (23 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 29-30 kwietnia

Czarni Czarny Dunajec 5-1 Skałka Rogoźnik 30 kwietnia, 17:00
Babia Góra Lipnica Wielka 0-2 Lubań Tylmanowa 30 kwietnia, 17:00
Podhale II Nowy Targ 1-1 Przełęcz Łopuszna 30 kwietnia, 17:00
Jordan Jordanów 2-2 Spisz Krempachy 30 kwietnia, 17:30
Skalni Zaskale 3-3 Granit Czarna Góra 30 kwietnia, 17:00
Huragan Waksmund 9-0 Zawrat Bukowina Tatrzańska 30 kwietnia, 17:00
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 3-8 Wierchy Rabka Zdrój 30 kwietnia, 17:00

Kolejka 18 - 3 maja

Lubań Tylmanowa 4-0 Szarotka Rokiciny Podhalańskie 3 maja, 17:30
Wierchy Rabka Zdrój 2-3 Huragan Waksmund 3 maja, 17:00
Zawrat Bukowina Tatrzańska 1-2 Skałka Rogoźnik 3 maja, 14:00
Czarni Czarny Dunajec 6-2 Skalni Zaskale 3 maja, 14:00
Granit Czarna Góra 4-2 Jordan Jordanów 3 maja, 17:30
Spisz Krempachy 0-0 Podhale II Nowy Targ 3 maja, 14:00
Przełęcz Łopuszna 4-1 Babia Góra Lipnica Wielka 3 maja, 14:00

Kolejka 19 - 6-7 maja

Przełęcz Łopuszna 2-2 Lubań Tylmanowa 7 maja, 17:00
Babia Góra Lipnica Wielka 1-2 Spisz Krempachy 7 maja, 17:00
Podhale II Nowy Targ 0-3 Granit Czarna Góra 7 maja, 17:00
(wo)
na boisku 2-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Jordan Jordanów 3-2 Czarni Czarny Dunajec 7 maja, 17:00
Skalni Zaskale 2-5 Zawrat Bukowina Tatrzańska 6 maja, 14:00
Skałka Rogoźnik 0-7 Wierchy Rabka Zdrój 7 maja, 17:00
Huragan Waksmund 2-2 Szarotka Rokiciny Podhalańskie 7 maja, 17:00

Kolejka 20 - 13-14 maja

Lubań Tylmanowa 1-0 Huragan Waksmund 13 maja, 17:00
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 3-0 Skałka Rogoźnik 14 maja, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
Wierchy Rabka Zdrój 1-0 Skalni Zaskale 14 maja, 17:00
Zawrat Bukowina Tatrzańska 1-4 Jordan Jordanów 14 maja, 14:00
Czarni Czarny Dunajec 1-0 Podhale II Nowy Targ 13 maja, 17:00
Granit Czarna Góra 1-1 Babia Góra Lipnica Wielka 14 maja, 17:30
Spisz Krempachy 0-4 Przełęcz Łopuszna 14 maja, 14:00

Kolejka 21 - 20-21 maja

Spisz Krempachy 0-6 Lubań Tylmanowa 21 maja, 17:00
przerwany przy stanie 0-6 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy; uznano wynik z boiska
Przełęcz Łopuszna 1-1 Granit Czarna Góra 21 maja, 17:00
Babia Góra Lipnica Wielka 1-9 Czarni Czarny Dunajec 20 maja, 18:00
Podhale II Nowy Targ 5-0 Zawrat Bukowina Tatrzańska 21 maja, 17:00
przerwany po I połowie przy stanie 5-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości; uznano wynik z boiska
Jordan Jordanów 2-2 Wierchy Rabka Zdrój 20 maja, 18:00
Skalni Zaskale 0-0 Szarotka Rokiciny Podhalańskie 20 maja, 17:00
Skałka Rogoźnik 1-6 Huragan Waksmund 21 maja, 17:00

Kolejka 22 - 27-28 maja

Lubań Tylmanowa 3-0 Skałka Rogoźnik 27 maja, 17:30
(wo)
goście nie dojechali
Huragan Waksmund 3-3 Skalni Zaskale 28 maja, 14:00
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 3-0 Jordan Jordanów 28 maja, 18:00
Wierchy Rabka Zdrój 2-0 Podhale II Nowy Targ 28 maja, 17:00
Zawrat Bukowina Tatrzańska 0-1 Babia Góra Lipnica Wielka 28 maja, 14:00
Czarni Czarny Dunajec 7-1 Przełęcz Łopuszna 27 maja, 16:00
Granit Czarna Góra 5-0 Spisz Krempachy 28 maja, 11:00

Kolejka 23 - 3-4 czerwca

Granit Czarna Góra 0-1 Lubań Tylmanowa 4 czerwca, 18:00
Spisz Krempachy 0-6 Czarni Czarny Dunajec 4 czerwca, 18:00
przerwany przy stanie 0-6 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy
Przełęcz Łopuszna 3-0 Zawrat Bukowina Tatrzańska 4 czerwca, 18:00
Babia Góra Lipnica Wielka 1-4 Wierchy Rabka Zdrój 4 czerwca, 18:00
Podhale II Nowy Targ 4-0 Szarotka Rokiciny Podhalańskie 4 czerwca, 18:00
Jordan Jordanów 0-2 Huragan Waksmund 4 czerwca, 18:00
Skalni Zaskale 8-2 Skałka Rogoźnik 3 czerwca, 17:00

Kolejka 24 - 10-11 czerwca

Lubań Tylmanowa 3-2 Skalni Zaskale 10 czerwca, 18:00
Skałka Rogoźnik 0-3 Jordan Jordanów 11 czerwca, 15:00
Huragan Waksmund 5-1 Podhale II Nowy Targ 11 czerwca, 18:00
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 1-1 Babia Góra Lipnica Wielka 11 czerwca, 15:00
Wierchy Rabka Zdrój 3-3 Przełęcz Łopuszna 11 czerwca, 18:00
Zawrat Bukowina Tatrzańska 4-0 Spisz Krempachy 11 czerwca, 15:00
Czarni Czarny Dunajec 4-3 Granit Czarna Góra 10 czerwca, 18:00

Kolejka 25 - 15 czerwca

Zawrat Bukowina Tatrzańska 1-1 Granit Czarna Góra 15 czerwca, 18:00
Czarni Czarny Dunajec 2-1 Lubań Tylmanowa 14 czerwca, 18:00
Spisz Krempachy 0-3 Wierchy Rabka Zdrój 15 czerwca, 18:00
Przełęcz Łopuszna 1-7 Szarotka Rokiciny Podhalańskie 15 czerwca, 18:00
Babia Góra Lipnica Wielka 1-2 Huragan Waksmund 15 czerwca, 18:00
Podhale II Nowy Targ 6-1 Skałka Rogoźnik 2 kwietnia, 16:00
Jordan Jordanów 0-2 Skalni Zaskale 14 czerwca, 18:00

Kolejka 26 - 17-18 czerwca

Lubań Tylmanowa 3-0 Jordan Jordanów 17 czerwca, 18:00
Skalni Zaskale 3-2 Podhale II Nowy Targ 17 czerwca, 18:00
Skałka Rogoźnik 3-1 Babia Góra Lipnica Wielka 18 czerwca, 18:00
Huragan Waksmund 3-3 Przełęcz Łopuszna 18 czerwca, 18:00
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 3-0 Spisz Krempachy 18 czerwca, 18:00
Wierchy Rabka Zdrój 3-1 Granit Czarna Góra 18 czerwca, 18:00
Zawrat Bukowina Tatrzańska 2-0 Czarni Czarny Dunajec 18 czerwca, 18:00

Baraże o udział w klasie A (Podhale)

Klasa B 2016/2017 (Podhale (wschód))
Klasa B 2016/2017 (Podhale (zachód))

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas