[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2016/2017, grupa: Podhale (zachód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Podgórki Krauszów 22 54 17 3 2 83-24 9 1 1 48-15 8 2 1 35-9
2.  Unia Naprawa 22 52 16 4 2 70-25 10 1 0 40-11 6 3 2 30-14
3.  Delta Pieniążkowice 22 50 16 2 4 75-28 9 1 1 38-11 7 1 3 37-17
4.  Korona Piekielnik 22 37 12 1 9 50-45 5 0 6 25-26 7 1 3 25-19 2 3 1 0 1 4-3
5.  Lepietnica Klikuszowa 22 37 11 4 7 40-34 6 1 4 19-13 5 3 3 21-21 2 3 1 0 1 3-4
6.  Wiatr Ludźmierz 22 36 11 3 8 62-43 5 3 3 32-15 6 0 5 30-28
7.  Grel Trute 22 29 8 5 9 45-46 3 4 4 21-19 5 1 5 24-27
8.  Skawianin Skawa 22 27 8 3 11 46-38 3 2 6 21-16 5 1 5 25-22
9.  Janosik Sieniawa 22 20 6 2 14 42-45 3 1 7 23-19 3 1 7 19-26
10.  Luboń Skomielna Biała 22 18 5 3 14 32-80 3 1 7 17-40 2 2 7 15-40
11.  KS Chabówka 22 15 4 3 15 27-67 1 1 9 16-43 3 2 6 11-24
12.  Grom Morawczyna 22 4 1 1 20 16-113 1 1 9 15-45 0 0 11 1-68

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Podgórki Krauszów    6-1 2-1 0-1 8-2 6-3 3-2 3-3 3-0 5-2 3-0* 9-0 
 2 Unia Naprawa2-2     3-2 3-0* 2-1 5-0 3-1 4-1 2-1 2-1 4-2 10-0 
 3 Delta Pieniążkowice1-0 2-1     1-2 5-0 3-2 3-1 3-1 5-2 5-1 1-1 9-0 
 4 Korona Piekielnik2-4 1-3 1-6     2-3 1-2 2-1 0-4 3-1 5-2 3-0 5-0 
 5 Lepietnica Klikuszowa1-4 0-0 1-0 0-2     2-1 4-0 2-3 2-1 1-2 3-0* 3-0* 
 6 Wiatr Ludźmierz1-3 2-2 1-1 1-2 0-0     3-4 3-1 5-0 6-2 3-0* 7-0 
 7 Grel Trute1-3 0-0 1-2 4-4 1-1 1-3     3-2 1-1 4-0 1-3 4-0 
 8 Skawianin Skawa0-2 2-3 0-2 4-1 0-0 1-3 1-2     1-3 0-0 3-0* 9-0 
 9 Janosik Sieniawa0-4 0-1 3-4 1-0 1-2 2-3 0-2 0-1     11-0 1-1 4-1 
 10 Luboń Skomielna Biała0-9 1-6 3-5 0-4 1-6 2-1 2-2 0-4 2-1     1-2 5-0 
 11 KS Chabówka0-3* 0-3* 1-4 3-5 1-5 3-9 2-4 0-3 2-6 1-1     3-0* 
 12 Grom Morawczyna1-1 0-10 1-10 2-4 0-1 2-3 4-5 4-2 0-3* 0-4 1-2     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Wiatr Ludźmierz 1-1 Delta Pieniążkowice 14 sierpnia, 14:00
Unia Naprawa 3-1 Grel Trute 14 sierpnia, 14:00
Skawianin Skawa 9-0 Grom Morawczyna 14 sierpnia, 17:30
Podgórki Krauszów 3-0 Janosik Sieniawa 14 sierpnia, 14:00
Lepietnica Klikuszowa 0-2 Korona Piekielnik 14 sierpnia, 11:00
Luboń Skomielna Biała 1-2 KS Chabówka 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Delta Pieniążkowice 1-1 KS Chabówka 21 sierpnia, 14:00
Korona Piekielnik 5-2 Luboń Skomielna Biała 21 sierpnia, 11:00
Janosik Sieniawa 1-2 Lepietnica Klikuszowa 21 sierpnia, 11:00
Grom Morawczyna 1-1 Podgórki Krauszów 21 sierpnia, 11:00
Grel Trute 3-2 Skawianin Skawa 21 sierpnia, 14:00
Wiatr Ludźmierz 2-2 Unia Naprawa 21 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Unia Naprawa 3-2 Delta Pieniążkowice 28 sierpnia, 11:00
Skawianin Skawa 1-3 Wiatr Ludźmierz 6 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 sierpnia, 14:00) odwołany
Podgórki Krauszów 3-2 Grel Trute 28 sierpnia, 17:00
Lepietnica Klikuszowa 3-0 Grom Morawczyna 28 sierpnia, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
KS Chabówka 3-5 Korona Piekielnik 28 sierpnia, 17:00
Janosik Sieniawa 11-0 Luboń Skomielna Biała 28 sierpnia, 14:00

Kolejka 4 - 3-4 września

Delta Pieniążkowice 1-2 Korona Piekielnik 4 września, 14:00
Janosik Sieniawa 1-1 KS Chabówka 4 września, 11:00
Grom Morawczyna 0-4 Luboń Skomielna Biała 4 września, 11:00
Grel Trute 1-1 Lepietnica Klikuszowa 4 września, 14:00
Wiatr Ludźmierz 1-3 Podgórki Krauszów 4 września, 17:00
Unia Naprawa 4-1 Skawianin Skawa 4 września, 17:00

Kolejka 5 - 10-11 września

Skawianin Skawa 0-2 Delta Pieniążkowice 11 września, 13:00
Podgórki Krauszów 6-1 Unia Naprawa 11 września, 16:00
Lepietnica Klikuszowa 2-1 Wiatr Ludźmierz 11 września, 13:00
Luboń Skomielna Biała 2-2 Grel Trute 11 września, 13:00
KS Chabówka 3-0 Grom Morawczyna 11 września, 13:00
(wo)
goście nie dojechali
Korona Piekielnik 3-1 Janosik Sieniawa 11 września, 16:00

Kolejka 6 - 17-18 września

Delta Pieniążkowice 5-2 Janosik Sieniawa 18 września, 13:00
Grom Morawczyna 2-4 Korona Piekielnik 18 września, 13:00
Grel Trute 1-3 KS Chabówka 18 września, 16:00
Wiatr Ludźmierz 6-2 Luboń Skomielna Biała 18 września, 16:00
Unia Naprawa 2-1 Lepietnica Klikuszowa 18 września, 13:00
Skawianin Skawa 0-2 Podgórki Krauszów 18 września, 16:30

Kolejka 7 - 24-25 września

Podgórki Krauszów 2-1 Delta Pieniążkowice 25 września, 12:00
Lepietnica Klikuszowa 2-3 Skawianin Skawa 25 września, 12:00
Luboń Skomielna Biała 1-6 Unia Naprawa 25 września, 12:00
KS Chabówka 3-9 Wiatr Ludźmierz 25 września, 12:00
Korona Piekielnik 2-1 Grel Trute 25 września, 15:00
Janosik Sieniawa 4-1 Grom Morawczyna 25 września, 15:00

Kolejka 8 - 1-2 października

Delta Pieniążkowice 9-0 Grom Morawczyna 2 października, 12:00
Grel Trute 1-1 Janosik Sieniawa 2 października, 12:00
Wiatr Ludźmierz 1-2 Korona Piekielnik 2 października, 15:00
Unia Naprawa 4-2 KS Chabówka 2 października, 12:00
Skawianin Skawa 0-0 Luboń Skomielna Biała 2 października, 15:00
Podgórki Krauszów 8-2 Lepietnica Klikuszowa 2 października, 12:00

Kolejka 9 - 8-9 października

Lepietnica Klikuszowa 1-0 Delta Pieniążkowice 9 października, 12:00
Luboń Skomielna Biała 0-9 Podgórki Krauszów 9 października, 12:00
KS Chabówka 0-3 Skawianin Skawa 9 października, 15:00
Korona Piekielnik 1-3 Unia Naprawa 9 października, 12:00
Janosik Sieniawa 2-3 Wiatr Ludźmierz 9 października, 12:00
Grom Morawczyna 4-5 Grel Trute 9 października, 15:00

Kolejka 10 - 15-16 października

Delta Pieniążkowice 3-1 Grel Trute 16 października, 12:00
Wiatr Ludźmierz 7-0 Grom Morawczyna 16 października, 15:00
Unia Naprawa 2-1 Janosik Sieniawa 16 października, 12:00
Skawianin Skawa 4-1 Korona Piekielnik 16 października, 15:00
Podgórki Krauszów 3-0 KS Chabówka 16 października, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Lepietnica Klikuszowa 1-2 Luboń Skomielna Biała 16 października, 12:00

Kolejka 11 - 22-23 października

Luboń Skomielna Biała 3-5 Delta Pieniążkowice 23 października, 12:00
KS Chabówka 1-5 Lepietnica Klikuszowa 23 października, 11:00
Korona Piekielnik 2-4 Podgórki Krauszów 23 października, 14:00
Janosik Sieniawa 0-1 Skawianin Skawa 23 października, 14:00
Grom Morawczyna 0-10 Unia Naprawa 23 października, 11:00
Grel Trute 1-3 Wiatr Ludźmierz 23 października, 14:00

Kolejka 12 - 29-30 października

Delta Pieniążkowice 3-2 Wiatr Ludźmierz 30 października, 14:00
Grel Trute 0-0 Unia Naprawa 24 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (30 października, 14:00) odwołany / w drugim terminie (23 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Grom Morawczyna 4-2 Skawianin Skawa 30 października, 11:00
Janosik Sieniawa 0-4 Podgórki Krauszów 24 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (30 października, 14:00) odwołany / w drugim terminie (23 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Korona Piekielnik 2-3 Lepietnica Klikuszowa 30 października, 11:00
KS Chabówka 1-1 Luboń Skomielna Biała 30 października, 11:00

Kolejka 13 - 29-30 kwietnia

KS Chabówka 1-4 Delta Pieniążkowice 30 kwietnia, 14:00
Luboń Skomielna Biała 0-4 Korona Piekielnik 30 kwietnia, 11:00
Lepietnica Klikuszowa 2-1 Janosik Sieniawa 30 kwietnia, 11:00
Podgórki Krauszów 9-0 Grom Morawczyna 30 kwietnia, 14:00
Skawianin Skawa 1-2 Grel Trute 29 kwietnia, 17:00
Unia Naprawa 5-0 Wiatr Ludźmierz 30 kwietnia, 14:00

Kolejka 14 - 3 maja

Luboń Skomielna Biała 2-1 Janosik Sieniawa 3 maja, 14:00
Delta Pieniążkowice 2-1 Unia Naprawa 3 maja, 17:00
Wiatr Ludźmierz 3-1 Skawianin Skawa 3 maja, 14:00
Grel Trute 1-3 Podgórki Krauszów 3 maja, 14:00
Grom Morawczyna 0-1 Lepietnica Klikuszowa 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (23 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Korona Piekielnik 3-0 KS Chabówka 3 maja, 11:00

Kolejka 15 - 6-7 maja

Korona Piekielnik 1-6 Delta Pieniążkowice 7 maja, 14:00
KS Chabówka 2-6 Janosik Sieniawa 6 maja, 17:00
Luboń Skomielna Biała 5-0 Grom Morawczyna 7 maja, 17:00
Lepietnica Klikuszowa 4-0 Grel Trute 7 maja, 17:00
Podgórki Krauszów 6-3 Wiatr Ludźmierz 7 maja, 11:00
Skawianin Skawa 2-3 Unia Naprawa 7 maja, 14:00

Kolejka 16 - 13-14 maja

Delta Pieniążkowice 3-1 Skawianin Skawa 14 maja, 14:00
Unia Naprawa 2-2 Podgórki Krauszów 14 maja, 14:00
Wiatr Ludźmierz 0-0 Lepietnica Klikuszowa 13 maja, 18:00
Grel Trute 4-0 Luboń Skomielna Biała 14 maja, 14:00
Grom Morawczyna 1-2 KS Chabówka 14 maja, 11:00
Janosik Sieniawa 1-0 Korona Piekielnik 13 maja, 18:00

Kolejka 17 - 20-21 maja

Janosik Sieniawa 3-4 Delta Pieniążkowice 21 maja, 13:00
Korona Piekielnik 5-0 Grom Morawczyna 21 maja, 14:00
KS Chabówka 2-4 Grel Trute 20 maja, 18:00
Luboń Skomielna Biała 2-1 Wiatr Ludźmierz 21 maja, 18:00
Lepietnica Klikuszowa 0-0 Unia Naprawa 21 maja, 17:00
Podgórki Krauszów 3-3 Skawianin Skawa 21 maja, 11:00

Kolejka 18 - 27-28 maja

Delta Pieniążkowice 1-0 Podgórki Krauszów 28 maja, 14:00
Skawianin Skawa 0-0 Lepietnica Klikuszowa 28 maja, 14:00
Unia Naprawa 2-1 Luboń Skomielna Biała 28 maja, 17:00
Wiatr Ludźmierz 3-0 KS Chabówka 28 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Grel Trute 4-4 Korona Piekielnik 28 maja, 17:00
Grom Morawczyna 0-3 Janosik Sieniawa 28 maja, 14:00
(wo)
nie odbył się

Kolejka 19 - 3-4 czerwca

Grom Morawczyna 1-10 Delta Pieniążkowice 4 czerwca, 12:00
Janosik Sieniawa 0-2 Grel Trute 4 czerwca, 15:00
Korona Piekielnik 1-2 Wiatr Ludźmierz 4 czerwca, 15:00
KS Chabówka 0-3 Unia Naprawa 3 czerwca, 18:00
(wo)
gospodarze nie stawili się na mecz
Luboń Skomielna Biała 0-4 Skawianin Skawa 4 czerwca, 15:00
Lepietnica Klikuszowa 1-4 Podgórki Krauszów 4 czerwca, 15:00

Kolejka 20 - 10-11 czerwca

Delta Pieniążkowice 5-0 Lepietnica Klikuszowa 11 czerwca, 15:00
Podgórki Krauszów 5-2 Luboń Skomielna Biała 11 czerwca, 12:00
Skawianin Skawa 3-0 KS Chabówka 11 czerwca, 18:00
(wo)
Unia Naprawa 3-0 Korona Piekielnik 10 czerwca, 18:00
(wo)
nie odbył się
Wiatr Ludźmierz 5-0 Janosik Sieniawa 11 czerwca, 15:00
Grel Trute 4-0 Grom Morawczyna 11 czerwca, 18:00

Kolejka 21 - 15 czerwca

Grel Trute 1-2 Delta Pieniążkowice 15 czerwca, 18:00
Grom Morawczyna 2-3 Wiatr Ludźmierz 15 czerwca, 15:00
Janosik Sieniawa 0-1 Unia Naprawa 14 czerwca, 18:00
Korona Piekielnik 0-4 Skawianin Skawa 15 czerwca, 15:00
KS Chabówka 0-3 Podgórki Krauszów 15 czerwca, 15:00
(wo)
Luboń Skomielna Biała 1-6 Lepietnica Klikuszowa 14 czerwca, 18:00

Kolejka 22 - 17-18 czerwca

Delta Pieniążkowice 5-1 Luboń Skomielna Biała 9 kwietnia, 14:00
Lepietnica Klikuszowa 3-0 KS Chabówka 18 czerwca, 12:00
(wo)
Podgórki Krauszów 0-1 Korona Piekielnik 18 czerwca, 12:00
Skawianin Skawa 1-3 Janosik Sieniawa 18 czerwca, 12:00
Unia Naprawa 10-0 Grom Morawczyna 18 czerwca, 12:00
Wiatr Ludźmierz 3-4 Grel Trute 18 czerwca, 12:00

Baraże o udział w klasie A (Podhale)

Klasa A 2016/2017 (Podhale)

Klasa B 2016/2017 (Podhale (wschód))

Autor: Michał Turulski
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas