[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2016/2017, grupa: Podhale (wschód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zapora Kluszkowce 20 45 13 6 1 62-21 6 4 0 34-9 7 2 1 28-12
2.  Gorc Ochotnica 20 44 14 2 4 59-26 7 1 2 22-10 7 1 2 37-16
3.  Biali Biały Dunajec 20 34 10 4 6 55-30 5 2 3 29-11 5 2 3 26-19 2 6 2 0 0 12-2
4.  Dunajec Ostrowsko 20 34 9 7 4 54-38 7 2 1 35-15 2 5 3 19-23 2 0 0 0 2 2-12
5.  KS Łapsze Niżne 20 30 8 6 6 46-40 6 2 2 30-19 2 4 4 16-21
6.  Łęgi Nowa Biała 20 27 6 9 5 43-48 6 3 1 29-22 0 6 4 14-26
7.  Murań Jurgów 20 19 5 4 11 29-64 3 3 4 16-25 2 1 7 13-39
8.  Sokolica Krościenko nad Dunajcem 20 18 5 3 12 28-49 2 3 5 11-21 3 0 7 17-28 2 3 1 0 1 3-3
9.  Asy Zakopane 20 18 4 6 10 24-45 2 3 5 14-25 2 3 5 10-20 2 3 1 0 1 3-3
10.  Hetman Leśnica 20 16 3 7 10 37-47 2 3 5 18-22 1 4 5 19-25 2 4 1 1 0 3-2
11.  Gronik Gronków 20 16 4 4 12 27-56 3 3 4 20-27 1 1 8 7-29 2 1 0 1 1 2-3
Wicher Dursztyn wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jego wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Zapora Kluszkowce    3-3 5-1 1-1 7-0 4-1 7-0 3-1 0-0 2-2 2-0 
 2 Gorc Ochotnica0-0     1-2 1-3 2-1 3-0 4-0 3-0 2-0 5-4 1-0 
 3 Biali Biały Dunajec1-3 1-3     7-1 2-0 1-1 3-0 4-1 0-1 1-1 9-0 
 4 Dunajec Ostrowsko1-1 1-0 1-5     3-2 3-3 6-1 4-1 4-0 6-2 6-0 
 5 KS Łapsze Niżne2-4 3-1 3-3 1-1     5-1 1-5 5-1 4-0 2-1 4-2 
 6 Łęgi Nowa Biała4-3 3-5 4-3 4-1 3-3     2-2 2-0 3-3 2-1 2-1 
 7 Murań Jurgów1-4 1-7 1-3 2-1 2-2 0-0     3-1 3-2 2-4 1-1 
 8 Sokolica Krościenko nad Dunajcem1-3 1-5 1-3 0-4 1-1 1-1 3-2     0-1 1-1 2-0 
 9 Asy Zakopane0-3 1-7 1-1 1-1 1-1 4-2 1-3 2-3     3-2 0-2 
 10 Hetman Leśnica0-1 0-3 0-4 3-3 0-1 3-3 8-0 1-5 1-1     2-1 
 11 Gronik Gronków2-6 2-3 2-1 3-3 0-5 2-2 4-0 1-4 3-2 1-1     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Asy Zakopane 1-1 Biali Biały Dunajec 14 sierpnia, 11:00
Wicher Dursztyn - Gorc Ochotnica 14 sierpnia, 17:00
było 2-8, anulowany
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 2-0 Gronik Gronków 14 sierpnia, 17:00
Murań Jurgów 2-4 Hetman Leśnica 14 sierpnia, 17:00
Łęgi Nowa Biała 3-3 KS Łapsze Niżne 14 sierpnia, 11:00
Dunajec Ostrowsko 1-1 Zapora Kluszkowce 14 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Biali Biały Dunajec 2-0 KS Łapsze Niżne 21 sierpnia, 17:00
Hetman Leśnica 3-3 Łęgi Nowa Biała 21 sierpnia, 17:00
Gronik Gronków 4-0 Murań Jurgów 21 sierpnia, 14:00
Gorc Ochotnica 3-0 Sokolica Krościenko nad Dunajcem 21 sierpnia, 11:00
Dunajec Ostrowsko - Wicher Dursztyn 21 sierpnia, 14:00
było 8-1, anulowany
Zapora Kluszkowce 0-0 Asy Zakopane 21 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Wicher Dursztyn - Asy Zakopane 28 sierpnia, 17:00
było 1-6, anulowany
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 0-4 Dunajec Ostrowsko 28 sierpnia, 14:00
Murań Jurgów 1-7 Gorc Ochotnica 28 sierpnia, 14:00
Łęgi Nowa Biała 2-1 Gronik Gronków 28 sierpnia, 17:00
KS Łapsze Niżne 2-1 Hetman Leśnica 28 sierpnia, 14:00
Biali Biały Dunajec 1-3 Zapora Kluszkowce 28 sierpnia, 14:00

Kolejka 4 - 3-4 września

Biali Biały Dunajec 1-1 Hetman Leśnica 4 września, 17:00
Gronik Gronków 0-5 KS Łapsze Niżne 4 września, 11:00
Gorc Ochotnica 3-0 Łęgi Nowa Biała 4 września, 11:00
Dunajec Ostrowsko 6-1 Murań Jurgów 4 września, 14:00
Asy Zakopane 2-3 Sokolica Krościenko nad Dunajcem 4 września, 14:00
Zapora Kluszkowce - Wicher Dursztyn 4 września, 17:00
goście nie dojechali, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany

Kolejka 5 - 10-11 września

Wicher Dursztyn - Biali Biały Dunajec 11 września, 13:00
było 2-10, anulowany
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 1-3 Zapora Kluszkowce 6 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (11 września, 13:00) odwołany
Murań Jurgów 3-2 Asy Zakopane 11 września, 13:00
Łęgi Nowa Biała 4-1 Dunajec Ostrowsko 11 września, 13:00
KS Łapsze Niżne 3-1 Gorc Ochotnica 11 września, 16:00
Hetman Leśnica 2-1 Gronik Gronków 11 września, 16:00

Kolejka 6 - 17-18 września

Biali Biały Dunajec 9-0 Gronik Gronków 18 września, 13:00
Gorc Ochotnica 5-4 Hetman Leśnica 18 września, 16:00
Dunajec Ostrowsko 3-2 KS Łapsze Niżne 18 września, 16:00
Asy Zakopane 4-2 Łęgi Nowa Biała 18 września, 13:00
Zapora Kluszkowce 7-0 Murań Jurgów 18 września, 13:00
Wicher Dursztyn - Sokolica Krościenko nad Dunajcem 18 września, 13:00
było 0-3, anulowany

Kolejka 7 - 24-25 września

Sokolica Krościenko nad Dunajcem 1-3 Biali Biały Dunajec 25 września, 12:00
Murań Jurgów - Wicher Dursztyn 25 września, 11:00
było 5-0, anulowany
Łęgi Nowa Biała 4-3 Zapora Kluszkowce 25 września, 15:00
KS Łapsze Niżne 4-0 Asy Zakopane 25 września, 15:00
Hetman Leśnica 3-3 Dunajec Ostrowsko 25 września, 15:00
Gronik Gronków 2-3 Gorc Ochotnica 25 września, 12:00

Kolejka 8 - 1-2 października

Dunajec Ostrowsko 6-0 Gronik Gronków 2 października, 15:00
Asy Zakopane 3-2 Hetman Leśnica 2 października, 15:00
Zapora Kluszkowce 7-0 KS Łapsze Niżne 2 października, 12:00
Wicher Dursztyn - Łęgi Nowa Biała 2 października, 12:00
było 1-7, anulowany
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 3-2 Murań Jurgów 2 października, 15:00
Gorc Ochotnica 1-2 Biali Biały Dunajec 6 listopada, 15:00

Kolejka 9 - 8-9 października

Murań Jurgów 1-3 Biali Biały Dunajec 9 października, 12:00
Łęgi Nowa Biała 2-0 Sokolica Krościenko nad Dunajcem 9 października, 12:00
KS Łapsze Niżne - Wicher Dursztyn 9 października, 12:00
było 0-0, anulowany
Hetman Leśnica 0-1 Zapora Kluszkowce 9 października, 12:00
Gronik Gronków 3-2 Asy Zakopane 6 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (9 października, 12:00) odwołany
Gorc Ochotnica 1-3 Dunajec Ostrowsko 9 października, 15:00

Kolejka 10 - 15-16 października

Biali Biały Dunajec 7-1 Dunajec Ostrowsko 16 października, 12:00
Asy Zakopane 1-7 Gorc Ochotnica 16 października, 15:00
Zapora Kluszkowce 2-0 Gronik Gronków 16 października, 12:00
Wicher Dursztyn - Hetman Leśnica 16 października, 15:00
było 3-9, anulowany
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 1-1 KS Łapsze Niżne 16 października, 15:00
Murań Jurgów 0-0 Łęgi Nowa Biała 16 października, 12:00

Kolejka 11 - 22-23 października

Łęgi Nowa Biała 4-3 Biali Biały Dunajec 23 października, 14:00
KS Łapsze Niżne 1-5 Murań Jurgów 23 października, 14:00
Hetman Leśnica 1-5 Sokolica Krościenko nad Dunajcem 23 października, 14:00
Gronik Gronków - Wicher Dursztyn 23 października, 14:00
było 8-2, anulowany
Gorc Ochotnica 0-0 Zapora Kluszkowce 23 października, 11:00
Dunajec Ostrowsko 4-0 Asy Zakopane 23 października, 11:00

Kolejka 12 - 29-30 października

Zapora Kluszkowce 1-1 Dunajec Ostrowsko 9 kwietnia, 14:00
w pierwotnym terminie (30 października, 14:00) odwołany / w drugim terminie (23 kwietnia, 14:00) odwołany
Biali Biały Dunajec 0-1 Asy Zakopane 30 października, 11:00
Gorc Ochotnica - Wicher Dursztyn
w pierwotnym terminie (30 października, 11:00) odwołany / goście wycofali się przed drugim terminem meczu (23 kwietnia, 11:00)
Gronik Gronków 1-4 Sokolica Krościenko nad Dunajcem 30 października, 14:00
Hetman Leśnica 8-0 Murań Jurgów 30 października, 11:00
KS Łapsze Niżne 5-1 Łęgi Nowa Biała 30 października, 14:00

Kolejka 13 - 29-30 kwietnia

Pauza: Dunajec Ostrowsko.
 
Asy Zakopane 0-3 Zapora Kluszkowce 30 kwietnia, 11:00
KS Łapsze Niżne 3-3 Biali Biały Dunajec 30 kwietnia, 14:00
Łęgi Nowa Biała 2-1 Hetman Leśnica 30 kwietnia, 14:00
Murań Jurgów 1-1 Gronik Gronków 30 kwietnia, 11:00
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 1-5 Gorc Ochotnica 30 kwietnia, 14:00

Kolejka 14 - 3 maja

Pauza: Asy Zakopane.
 
Zapora Kluszkowce 5-1 Biali Biały Dunajec 3 maja, 17:00
Dunajec Ostrowsko 4-1 Sokolica Krościenko nad Dunajcem 3 maja, 14:00
Gorc Ochotnica 4-0 Murań Jurgów 23 kwietnia, 16:00
Gronik Gronków 2-2 Łęgi Nowa Biała 3 maja, 17:00
Hetman Leśnica 0-1 KS Łapsze Niżne 3 maja, 11:00

Kolejka 15 - 6-7 maja

Pauza: Zapora Kluszkowce.
 
Hetman Leśnica 0-4 Biali Biały Dunajec 10 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (8 kwietnia, 15:00) odwołany / w drugim terminie (19 kwietnia, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Łapsze Niżne 4-2 Gronik Gronków 7 maja, 14:00
Łęgi Nowa Biała 3-5 Gorc Ochotnica 7 maja, 11:00
Murań Jurgów 2-1 Dunajec Ostrowsko 7 maja, 14:00
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 0-1 Asy Zakopane 24 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (7 maja, 14:00) odwołany

Kolejka 16 - 13-14 maja

Pauza: Biali Biały Dunajec.
 
Zapora Kluszkowce 3-1 Sokolica Krościenko nad Dunajcem 14 maja, 14:00
Asy Zakopane 1-3 Murań Jurgów 14 maja, 17:00
Dunajec Ostrowsko 3-3 Łęgi Nowa Biała 14 maja, 17:00
Gorc Ochotnica 2-1 KS Łapsze Niżne 14 maja, 17:00
Gronik Gronków 1-1 Hetman Leśnica 13 maja, 17:30

Kolejka 17 - 20-21 maja

Pauza: Sokolica Krościenko nad Dunajcem.
 
Gronik Gronków 2-1 Biali Biały Dunajec 20 maja, 17:30
Hetman Leśnica 0-3 Gorc Ochotnica 20 maja, 18:00
KS Łapsze Niżne 1-1 Dunajec Ostrowsko 21 maja, 14:00
Łęgi Nowa Biała 3-3 Asy Zakopane 21 maja, 17:00
Murań Jurgów 1-4 Zapora Kluszkowce 21 maja, 14:00

Kolejka 18 - 27-28 maja

Pauza: Murań Jurgów.
 
Biali Biały Dunajec 4-1 Sokolica Krościenko nad Dunajcem 28 maja, 14:00
Zapora Kluszkowce 4-1 Łęgi Nowa Biała 28 maja, 17:00
Asy Zakopane 1-1 KS Łapsze Niżne 28 maja, 17:00
Dunajec Ostrowsko 6-2 Hetman Leśnica 28 maja, 14:00
Gorc Ochotnica 1-0 Gronik Gronków 28 maja, 17:00

Kolejka 19 - 3-4 czerwca

Pauza: Łęgi Nowa Biała.
 
Biali Biały Dunajec 1-3 Gorc Ochotnica 4 czerwca, 18:00
Gronik Gronków 3-3 Dunajec Ostrowsko 3 czerwca, 18:00
Hetman Leśnica 1-1 Asy Zakopane 4 czerwca, 11:00
w pierwotnym terminie (31 maja, 16:00) odwołany
KS Łapsze Niżne 2-4 Zapora Kluszkowce 4 czerwca, 15:00
Murań Jurgów 3-1 Sokolica Krościenko nad Dunajcem 3 czerwca, 17:30

Kolejka 20 - 10-11 czerwca

Pauza: KS Łapsze Niżne.
 
Biali Biały Dunajec 3-0 Murań Jurgów 11 czerwca, 15:00
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 1-1 Łęgi Nowa Biała 11 czerwca, 18:00
Zapora Kluszkowce 2-2 Hetman Leśnica 11 czerwca, 12:00
Asy Zakopane 0-2 Gronik Gronków 11 czerwca, 12:00
Dunajec Ostrowsko 1-0 Gorc Ochotnica 11 czerwca, 18:00

Kolejka 21 - 15 czerwca

Pauza: Hetman Leśnica.
 
Dunajec Ostrowsko 1-5 Biali Biały Dunajec 15 czerwca, 14:00
Gorc Ochotnica 2-0 Asy Zakopane 15 czerwca, 14:00
Gronik Gronków 2-6 Zapora Kluszkowce 15 czerwca, 17:00
KS Łapsze Niżne 5-1 Sokolica Krościenko nad Dunajcem 15 czerwca, 15:00
Łęgi Nowa Biała 2-2 Murań Jurgów 15 czerwca, 14:00

Kolejka 22 - 17-18 czerwca

Pauza: Gronik Gronków.
 
Biali Biały Dunajec 1-1 Łęgi Nowa Biała 23 kwietnia, 14:00
Murań Jurgów 2-2 KS Łapsze Niżne 18 czerwca, 15:00
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 1-1 Hetman Leśnica 18 czerwca, 15:00
Zapora Kluszkowce 3-3 Gorc Ochotnica 18 czerwca, 15:00
Asy Zakopane 1-1 Dunajec Ostrowsko 18 czerwca, 15:00

Baraże o udział w klasie A (Podhale)

Klasa A 2016/2017 (Podhale)

Klasa B 2016/2017 (Podhale (zachód))

Klasa C 2016/2017 (Podhale)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas