[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2016/2017, grupa: kujawsko-pomorska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Lider Włocławek 28 66 21 3 4 105-49 12 1 1 53-20 9 2 3 52-29
2.  Kujawiak Kowal 28 59 18 5 5 60-31 8 4 2 29-14 10 1 3 31-17
3.  Noteć Łabiszyn 28 48 15 3 10 81-53 9 2 3 52-19 6 1 7 29-34
4.  GKS Baruchowo 28 47 14 5 9 71-51 8 4 2 46-25 6 1 7 25-26 2 4 1 1 0 5-2
5.  Zdrój Ciechocinek 28 47 14 5 9 58-42 8 2 4 36-18 6 3 5 22-24 2 1 0 1 1 2-5
6.  Włocłavia Włocławek 28 44 13 5 10 53-46 8 3 3 28-17 5 2 7 25-29
7.  LTP Lubanie 28 42 11 9 8 73-60 8 3 3 42-25 3 6 5 31-35
8.  Szubinianka Szubin 28 41 12 5 11 51-49 7 3 4 24-17 5 2 7 27-32
9.  Kujawianka Strzelno 28 34 10 4 14 63-63 5 3 6 35-26 5 1 8 28-37 2 3 1 0 1 4-4
10.  Start Radziejów 28 34 10 4 14 46-57 6 2 6 31-26 4 2 8 15-31 2 3 1 0 1 4-4
11.  Wisła Dobrzyń 28 32 9 5 14 53-54 7 2 5 33-19 2 3 9 20-35
12.  Zjednoczeni Piotrków Kujawski 28 31 8 7 13 44-63 6 3 5 29-32 2 4 8 15-31
13.  Noteć Gębice 28 30 8 6 14 43-75 6 2 6 24-31 2 4 8 19-44
14.  Sparta Janowiec Wielkopolski 28 21 6 3 19 43-85 5 1 8 22-34 1 2 11 21-51
15.  Dąb Barcin 28 19 6 1 21 33-99 3 0 11 20-50 3 1 10 13-49
Mień Lipno wycofał się z rozgrywek po 2. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 Lider Włocławek    4-1 3-1 3-1 3-2 0-2 3-1 2-1 4-2 5-1 1-0 4-4 8-2 9-0 4-2 
 2 Kujawiak Kowal2-4     1-0 2-0 2-0 1-1 1-1 0-1 3-2 4-1 3-1 0-0 6-2 1-1 3-0 
 3 Noteć Łabiszyn4-6 0-1     2-2 0-1 7-0 3-3 3-2 5-1 4-1 6-0 5-1 3-0 3-1 7-0 
 4 GKS Baruchowo2-1 2-3 5-2     2-2 2-1 3-3 6-1 4-2 2-3 2-2 5-2 3-3 3-0 5-0 
 5 Zdrój Ciechocinek4-4 1-3 0-1 0-3     0-3 3-1 4-2 3-0 0-0 1-0 3-0 4-1 6-0 7-0 
 6 Włocłavia Włocławek0-4 0-1 2-3 2-0 3-1     4-1 4-2 2-1 3-0 3-0 1-1 2-2 2-1 0-0 
 7 LTP Lubanie3-2 1-1 3-1 2-3 5-1 2-1     3-3 2-5 3-0 1-1 3-0 6-1 5-2 3-4 
 8 Szubinianka Szubin1-4 2-1 3-0 3-0 1-1 1-1 2-3     0-2 1-1 2-1 1-0 2-0 5-2 0-1 
 9 Kujawianka Strzelno2-2 0-3 3-4 1-2 2-3 5-2 2-0 1-2     1-2 3-3 1-1 4-0 6-2 4-0 
 10 Start Radziejów0-3 3-1 2-4 3-0 2-3 4-1 2-2 2-2 2-3     1-2 4-1 0-3 3-0* 3-1 
 11 Wisła Dobrzyń5-1 1-2 5-1 3-2 1-2 2-0 2-2 2-3 4-1 2-3     0-1 0-0 2-1 4-0 
 12 Zjednoczeni Piotrków Kujawski2-5 0-3 2-6 2-1 0-2 4-2 2-2 1-4 2-2 2-1 4-1     2-2 2-1 4-0 
 13 Noteć Gębice2-6 1-3 0-2 0-4 1-1 0-5 4-3 1-0 0-1 3-1 3-2 2-0     3-3 4-0 
 14 Sparta Janowiec Wielkopolski1-7 1-2 2-2 1-2 1-0 1-2 2-5 2-0 2-3 1-0 4-3 2-1 1-2     1-5 
 15 Dąb Barcin1-3 1-6 3-2 2-5 1-3 0-4 2-4 1-4 4-3 0-1 1-4 0-3 3-1 1-7     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

LTP Lubanie 3-2 Lider Włocławek 13 sierpnia, 16:00
Wisła Dobrzyń 1-2 Kujawiak Kowal 13 sierpnia, 17:00
Start Radziejów 0-3 Noteć Gębice 13 sierpnia, 17:00
Mień Lipno - Zdrój Ciechocinek
gospodarze zrezygnowali z gry
Noteć Łabiszyn 2-2 GKS Baruchowo 13 sierpnia, 17:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 2-0 Szubinianka Szubin 13 sierpnia, 15:00
Kujawianka Strzelno 4-0 Dąb Barcin 13 sierpnia, 17:00
Włocłavia Włocławek 1-1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 13 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Lider Włocławek 4-4 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 21 sierpnia, 17:00
Dąb Barcin 0-4 Włocłavia Włocławek 20 sierpnia, 17:00
Szubinianka Szubin 0-2 Kujawianka Strzelno 20 sierpnia, 14:00
GKS Baruchowo 3-0 Sparta Janowiec Wielkopolski 20 sierpnia, 16:00
Zdrój Ciechocinek 0-1 Noteć Łabiszyn 20 sierpnia, 17:00
Noteć Gębice - Mień Lipno 21 sierpnia, 17:00
goście nie dojechali, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Kujawiak Kowal 4-1 Start Radziejów 21 sierpnia, 17:00
LTP Lubanie 1-1 Wisła Dobrzyń 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Pauza: Kujawiak Kowal.
 
Wisła Dobrzyń 5-1 Lider Włocławek 27 sierpnia, 16:00
Start Radziejów 2-2 LTP Lubanie 27 sierpnia, 15:00
Noteć Łabiszyn 3-0 Noteć Gębice 27 sierpnia, 17:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 1-0 Zdrój Ciechocinek 27 sierpnia, 17:00
Kujawianka Strzelno 1-2 GKS Baruchowo 27 sierpnia, 17:00
Włocłavia Włocławek 4-2 Szubinianka Szubin 27 sierpnia, 13:00
Dąb Barcin 0-3 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 3-4 września

Pauza: LTP Lubanie.
 
Lider Włocławek 4-2 Dąb Barcin 4 września, 17:00
Szubinianka Szubin 1-0 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 3 września, 16:00
GKS Baruchowo 2-1 Włocłavia Włocławek 3 września, 15:00
Zdrój Ciechocinek 3-0 Kujawianka Strzelno 3 września, 17:00
Noteć Gębice 3-3 Sparta Janowiec Wielkopolski 4 września, 17:00
Kujawiak Kowal 1-0 Noteć Łabiszyn 4 września, 16:00
Wisła Dobrzyń 2-3 Start Radziejów 3 września, 16:00

Kolejka 5 - 10-11 września

Pauza: Wisła Dobrzyń.
 
Start Radziejów 0-3 Lider Włocławek 10 września, 16:00
Noteć Łabiszyn 3-3 LTP Lubanie 10 września, 16:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 1-2 Kujawiak Kowal 10 września, 16:30
Kujawianka Strzelno 4-0 Noteć Gębice 10 września, 16:00
Włocłavia Włocławek 3-1 Zdrój Ciechocinek 10 września, 12:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2-1 GKS Baruchowo 11 września, 16:00
Dąb Barcin 1-4 Szubinianka Szubin 10 września, 14:30

Kolejka 6 - 17-18 września

Pauza: Start Radziejów.
 
Lider Włocławek 2-1 Szubinianka Szubin 17 września, 11:00
GKS Baruchowo 5-0 Dąb Barcin 17 września, 16:00
Zdrój Ciechocinek 3-0 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 17 września, 17:00
Noteć Gębice 0-5 Włocłavia Włocławek 18 września, 17:00
Kujawiak Kowal 3-2 Kujawianka Strzelno 17 września, 14:00
LTP Lubanie 5-2 Sparta Janowiec Wielkopolski 17 września, 17:00
Wisła Dobrzyń 5-1 Noteć Łabiszyn 17 września, 11:00

Kolejka 7 - 24-25 września

Pauza: Lider Włocławek.
 
Noteć Łabiszyn 4-1 Start Radziejów 24 września, 16:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 4-3 Wisła Dobrzyń 24 września, 16:00
Kujawianka Strzelno 2-0 LTP Lubanie 24 września, 16:00
Włocłavia Włocławek 0-1 Kujawiak Kowal 24 września, 17:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2-2 Noteć Gębice 25 września, 16:00
Dąb Barcin 1-3 Zdrój Ciechocinek 24 września, 17:00
Szubinianka Szubin 3-0 GKS Baruchowo 24 września, 16:00

Kolejka 8 - 1-2 października

Pauza: Noteć Łabiszyn.
 
Lider Włocławek 3-1 GKS Baruchowo 1 października, 11:00
Zdrój Ciechocinek 4-2 Szubinianka Szubin 1 października, 16:00
Noteć Gębice 4-0 Dąb Barcin 2 października, 15:00
Kujawiak Kowal 0-0 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2 października, 15:00
LTP Lubanie 2-1 Włocłavia Włocławek 1 października, 16:00
Wisła Dobrzyń 4-1 Kujawianka Strzelno 1 października, 15:15
mecz pierwotnie zaplanowany na 15:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem
Start Radziejów 3-0 Sparta Janowiec Wielkopolski 1 października, 16:00
(wo)
odwołany z powodu epidemii w drużynie gości

Kolejka 9 - 8-9 października

Pauza: Sparta Janowiec Wielkopolski.
 
Noteć Łabiszyn 4-6 Lider Włocławek 8 października, 15:00
Kujawianka Strzelno 1-2 Start Radziejów 8 października, 15:00
Włocłavia Włocławek 3-0 Wisła Dobrzyń 8 października, 16:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2-2 LTP Lubanie 9 października, 15:00
Dąb Barcin 1-6 Kujawiak Kowal 8 października, 16:00
Szubinianka Szubin 2-0 Noteć Gębice 26 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (8 października, 16:00) odwołany
GKS Baruchowo 2-2 Zdrój Ciechocinek 8 października, 15:00

Kolejka 10 - 15-16 października

Pauza: Kujawianka Strzelno.
 
Lider Włocławek 3-2 Zdrój Ciechocinek 15 października, 11:00
Noteć Gębice 0-4 GKS Baruchowo 16 października, 15:00
Kujawiak Kowal 0-1 Szubinianka Szubin 16 października, 15:00
LTP Lubanie 3-4 Dąb Barcin 15 października, 15:00
Wisła Dobrzyń 0-1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 15 października, 14:00
Start Radziejów 4-1 Włocłavia Włocławek 15 października, 15:00
Noteć Łabiszyn 3-1 Sparta Janowiec Wielkopolski 15 października, 14:00

Kolejka 11 - 22-23 października

Pauza: Włocłavia Włocławek.
 
Sparta Janowiec Wielkopolski 1-7 Lider Włocławek 22 października, 15:00
Kujawianka Strzelno 3-4 Noteć Łabiszyn 22 października, 14:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2-1 Start Radziejów 23 października, 15:00
Dąb Barcin 1-4 Wisła Dobrzyń 22 października, 15:30
Szubinianka Szubin 2-3 LTP Lubanie 22 października, 15:00
GKS Baruchowo 2-3 Kujawiak Kowal 22 października, 15:00
Zdrój Ciechocinek 4-1 Noteć Gębice 22 października, 15:00

Kolejka 12 - 29-30 października

Pauza: Zjednoczeni Piotrków Kujawski.
 
Lider Włocławek 8-2 Noteć Gębice 29 października, 11:00
Kujawiak Kowal 2-0 Zdrój Ciechocinek 30 października, 14:00
LTP Lubanie 2-3 GKS Baruchowo 29 października, 14:00
Wisła Dobrzyń 2-3 Szubinianka Szubin 29 października, 13:00
Start Radziejów 3-1 Dąb Barcin 29 października, 14:00
Noteć Łabiszyn 7-0 Włocłavia Włocławek 29 października, 14:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 2-3 Kujawianka Strzelno 29 października, 14:00

Kolejka 13 - 5-6 listopada

Pauza: Dąb Barcin.
 
Kujawianka Strzelno 2-2 Lider Włocławek 5 listopada, 13:00
Włocłavia Włocławek 2-1 Sparta Janowiec Wielkopolski 5 listopada, 14:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2-6 Noteć Łabiszyn 6 listopada, 14:00
Szubinianka Szubin 1-1 Start Radziejów 5 listopada, 13:00
GKS Baruchowo 2-2 Wisła Dobrzyń 6 listopada, 11:00
Zdrój Ciechocinek 3-1 LTP Lubanie 5 listopada, 14:00
Noteć Gębice 1-3 Kujawiak Kowal 6 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 12-13 listopada

Pauza: Szubinianka Szubin.
 
Lider Włocławek 4-1 Kujawiak Kowal 12 listopada, 11:00
LTP Lubanie 6-1 Noteć Gębice 12 listopada, 14:00
Wisła Dobrzyń 1-2 Zdrój Ciechocinek 12 listopada, 13:00
Start Radziejów 3-0 GKS Baruchowo 12 listopada, 14:00
Noteć Łabiszyn 7-0 Dąb Barcin 11 listopada, 13:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 2-1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 12 listopada, 13:00
Kujawianka Strzelno 5-2 Włocłavia Włocławek 12 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 19-20 listopada

Pauza: GKS Baruchowo.
 
Włocłavia Włocławek 0-4 Lider Włocławek 19 listopada, 17:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2-2 Kujawianka Strzelno 20 listopada, 13:00
Dąb Barcin 1-7 Sparta Janowiec Wielkopolski 19 listopada, 13:00
Szubinianka Szubin 3-0 Noteć Łabiszyn 19 listopada, 13:00
Zdrój Ciechocinek 0-0 Start Radziejów 19 listopada, 14:00
Noteć Gębice 3-2 Wisła Dobrzyń 20 listopada, 13:00
Kujawiak Kowal 1-1 LTP Lubanie 19 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 18-19 marca

Pauza: Zdrój Ciechocinek.
 
Lider Włocławek 3-1 LTP Lubanie 18 marca, 15:00
Kujawiak Kowal 3-1 Wisła Dobrzyń 19 marca, 15:00
Noteć Gębice 3-1 Start Radziejów 19 marca, 16:00
GKS Baruchowo 5-2 Noteć Łabiszyn 19 marca, 11:00
Szubinianka Szubin 5-2 Sparta Janowiec Wielkopolski 18 marca, 14:00
Dąb Barcin 4-3 Kujawianka Strzelno 18 marca, 15:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 4-2 Włocłavia Włocławek 24 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (19 marca, 15:30) odwołany z powodu braków infrastrukturalnych na stadionie

Kolejka 17 - 25-26 marca

Pauza: Noteć Gębice.
 
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2-5 Lider Włocławek 26 marca, 16:30
Włocłavia Włocławek 0-0 Dąb Barcin 26 kwietnia, 18:30
Kujawianka Strzelno 1-2 Szubinianka Szubin 25 marca, 15:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 1-2 GKS Baruchowo 25 marca, 16:00
Noteć Łabiszyn 0-1 Zdrój Ciechocinek 25 marca, 15:00
Start Radziejów 3-1 Kujawiak Kowal 25 marca, 15:00
Wisła Dobrzyń 2-2 LTP Lubanie 25 marca, 15:30

Kolejka 18 - 1-2 kwietnia

Pauza: Kujawiak Kowal.
 
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 4-0 Dąb Barcin 2 kwietnia, 17:00
Lider Włocławek 1-0 Wisła Dobrzyń 1 kwietnia, 17:00
LTP Lubanie 3-0 Start Radziejów 1 kwietnia, 15:00
Noteć Gębice 0-2 Noteć Łabiszyn 2 kwietnia, 17:00
Zdrój Ciechocinek 6-0 Sparta Janowiec Wielkopolski 1 kwietnia, 15:00
GKS Baruchowo 4-2 Kujawianka Strzelno 1 kwietnia, 16:00
Szubinianka Szubin 1-1 Włocłavia Włocławek 1 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 8-9 kwietnia

Pauza: LTP Lubanie.
 
Dąb Barcin 1-3 Lider Włocławek 8 kwietnia, 16:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 1-4 Szubinianka Szubin 9 kwietnia, 17:00
Włocłavia Włocławek 2-0 GKS Baruchowo 8 kwietnia, 17:00
Kujawianka Strzelno 2-3 Zdrój Ciechocinek 8 kwietnia, 15:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 1-2 Noteć Gębice 8 kwietnia, 16:00
Noteć Łabiszyn 0-1 Kujawiak Kowal 8 kwietnia, 15:00
Start Radziejów 1-2 Wisła Dobrzyń 8 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 15 kwietnia

Pauza: Wisła Dobrzyń.
 
Lider Włocławek 5-1 Start Radziejów 15 kwietnia, 17:00
LTP Lubanie 3-1 Noteć Łabiszyn 15 kwietnia, 12:00
Kujawiak Kowal 1-1 Sparta Janowiec Wielkopolski 15 kwietnia, 14:00
Noteć Gębice 0-1 Kujawianka Strzelno 15 kwietnia, 12:00
Zdrój Ciechocinek 0-3 Włocłavia Włocławek 15 kwietnia, 15:00
GKS Baruchowo 5-2 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 15 kwietnia, 15:00
Szubinianka Szubin 0-1 Dąb Barcin 15 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 22-23 kwietnia

Pauza: Start Radziejów.
 
Szubinianka Szubin 1-4 Lider Włocławek 22 kwietnia, 16:00
Dąb Barcin 2-5 GKS Baruchowo 22 kwietnia, 16:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 0-2 Zdrój Ciechocinek 22 kwietnia, 17:00
Włocłavia Włocławek 2-2 Noteć Gębice 22 kwietnia, 13:00
Kujawianka Strzelno 0-3 Kujawiak Kowal 22 kwietnia, 17:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 2-5 LTP Lubanie 22 kwietnia, 17:00
Noteć Łabiszyn 6-0 Wisła Dobrzyń 22 kwietnia, 11:00

Kolejka 22 - 29-30 kwietnia

Pauza: Lider Włocławek.
 
Start Radziejów 2-4 Noteć Łabiszyn 29 kwietnia, 16:00
Wisła Dobrzyń 2-1 Sparta Janowiec Wielkopolski 30 kwietnia, 16:00
LTP Lubanie 2-5 Kujawianka Strzelno 29 kwietnia, 17:00
Kujawiak Kowal 1-1 Włocłavia Włocławek 30 kwietnia, 17:00
Noteć Gębice 2-0 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 30 kwietnia, 17:00
Zdrój Ciechocinek 7-0 Dąb Barcin 29 kwietnia, 17:00
GKS Baruchowo 6-1 Szubinianka Szubin 30 kwietnia, 11:00

Kolejka 23 - 6-7 maja

Pauza: Noteć Łabiszyn.
 
GKS Baruchowo 2-1 Lider Włocławek 6 maja, 16:00
Szubinianka Szubin 1-1 Zdrój Ciechocinek 6 maja, 16:00
Dąb Barcin 3-1 Noteć Gębice 6 maja, 16:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 0-3 Kujawiak Kowal 7 maja, 17:00
Włocłavia Włocławek 4-1 LTP Lubanie 6 maja, 17:00
Kujawianka Strzelno 3-3 Wisła Dobrzyń 6 maja, 17:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 1-0 Start Radziejów 6 maja, 17:00

Kolejka 24 - 13-14 maja

Pauza: Sparta Janowiec Wielkopolski.
 
Lider Włocławek 3-1 Noteć Łabiszyn 13 maja, 17:00
Start Radziejów 2-3 Kujawianka Strzelno 13 maja, 17:00
Wisła Dobrzyń 2-0 Włocłavia Włocławek 13 maja, 17:00
LTP Lubanie 3-0 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 14 maja, 11:00
Kujawiak Kowal 3-0 Dąb Barcin 13 maja, 17:00
Noteć Gębice 1-0 Szubinianka Szubin 14 maja, 17:00
Zdrój Ciechocinek 0-3 GKS Baruchowo 13 maja, 17:00

Kolejka 25 - 20-21 maja

Pauza: Kujawianka Strzelno.
 
Zdrój Ciechocinek 4-4 Lider Włocławek 20 maja, 17:00
GKS Baruchowo 3-3 Noteć Gębice 21 maja, 11:00
Szubinianka Szubin 2-1 Kujawiak Kowal 21 maja, 17:00
Dąb Barcin 2-4 LTP Lubanie 20 maja, 16:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 4-1 Wisła Dobrzyń 20 maja, 17:00
Włocłavia Włocławek 3-0 Start Radziejów 20 maja, 19:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 2-2 Noteć Łabiszyn 20 maja, 17:00

Kolejka 26 - 27-28 maja

Pauza: Włocłavia Włocławek.
 
Lider Włocławek 9-0 Sparta Janowiec Wielkopolski 28 maja, 14:15
Noteć Łabiszyn 5-1 Kujawianka Strzelno 27 maja, 17:00
Start Radziejów 4-1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 27 maja, 15:30
Wisła Dobrzyń 4-0 Dąb Barcin 27 maja, 17:00
LTP Lubanie 3-3 Szubinianka Szubin 27 maja, 17:00
Kujawiak Kowal 2-0 GKS Baruchowo 28 maja, 17:00
Noteć Gębice 1-1 Zdrój Ciechocinek 27 maja, 17:00

Kolejka 27 - 3-4 czerwca

Pauza: Zjednoczeni Piotrków Kujawski.
 
Noteć Gębice 2-6 Lider Włocławek 3 czerwca, 11:00
Zdrój Ciechocinek 1-3 Kujawiak Kowal 4 czerwca, 17:00
GKS Baruchowo 3-3 LTP Lubanie 3 czerwca, 17:00
Szubinianka Szubin 2-1 Wisła Dobrzyń 3 czerwca, 16:00
Dąb Barcin 0-1 Start Radziejów 3 czerwca, 16:00
Włocłavia Włocławek 2-3 Noteć Łabiszyn 3 czerwca, 17:00
Kujawianka Strzelno 6-2 Sparta Janowiec Wielkopolski 3 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 10-11 czerwca

Pauza: Dąb Barcin.
 
Lider Włocławek 4-2 Kujawianka Strzelno 10 czerwca, 17:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 1-2 Włocłavia Włocławek 10 czerwca, 14:30
Noteć Łabiszyn 5-1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 10 czerwca, 17:00
Start Radziejów 2-2 Szubinianka Szubin 10 czerwca, 17:00
Wisła Dobrzyń 3-2 GKS Baruchowo 10 czerwca, 16:00
LTP Lubanie 5-1 Zdrój Ciechocinek 10 czerwca, 17:00
Kujawiak Kowal 6-2 Noteć Gębice 10 czerwca, 13:00

Kolejka 29 - 17-18 czerwca

Pauza: Szubinianka Szubin.
 
Kujawiak Kowal 2-4 Lider Włocławek 18 czerwca, 17:00
Noteć Gębice 4-3 LTP Lubanie 18 czerwca, 17:00
Zdrój Ciechocinek 1-0 Wisła Dobrzyń 18 czerwca, 17:00
GKS Baruchowo 2-3 Start Radziejów 18 czerwca, 17:00
Dąb Barcin 3-2 Noteć Łabiszyn 18 czerwca, 17:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2-1 Sparta Janowiec Wielkopolski 18 czerwca, 17:00
Włocłavia Włocławek 2-1 Kujawianka Strzelno 18 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 24-25 czerwca

Pauza: GKS Baruchowo.
 
Lider Włocławek 0-2 Włocłavia Włocławek 24 czerwca, 17:00
Kujawianka Strzelno 1-1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 24 czerwca, 17:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 1-5 Dąb Barcin 24 czerwca, 17:00
Noteć Łabiszyn 3-2 Szubinianka Szubin 24 czerwca, 17:00
Start Radziejów 2-3 Zdrój Ciechocinek 24 czerwca, 17:00
Wisła Dobrzyń 0-0 Noteć Gębice 24 czerwca, 17:00
LTP Lubanie 1-1 Kujawiak Kowal 24 czerwca, 17:00

IV liga 2016/2017 (kujawsko-pomorska)

Klasa okręgowa 2016/2017 (kujawsko-pomorska I)

Klasa A 2016/2017 (Bydgoszcz II)
Klasa A 2016/2017 (Włocławek)

Autor: Adrian Celiński
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas