[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2016/2017, grupa: Bydgoszcz II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Unia Gniewkowo 26 62 20 2 4 80-32 11 0 2 45-15 9 2 2 35-17
2.  Czarni Wierzchosławice 26 54 16 6 4 66-35 9 3 1 34-14 7 3 3 32-21
3.  Goplania Inowrocław 26 53 17 2 7 76-30 10 0 3 39-13 7 2 4 37-17
4.  KS Brzoza 26 46 14 4 8 82-45 8 2 3 52-23 6 2 5 30-22
5.  Burza Nowa Wieś Wielka 26 44 14 2 10 62-48 6 2 5 31-25 8 0 5 31-23
6.  Zagłębie Piechcin 26 41 11 8 7 70-59 4 7 2 31-29 7 1 5 39-30
7.  Zootechnik Kołuda Wielka 26 38 11 5 10 62-66 8 1 4 39-25 3 4 6 23-41
8.  Mikrus Szadłowice 26 36 10 6 10 51-53 6 4 3 31-20 4 2 7 20-33
9.  Piast Kołodziejewo 26 32 10 2 14 58-72 6 1 6 32-32 4 1 8 26-40
10.  Znicz Rojewo 26 31 9 4 13 64-94 6 1 6 35-45 3 3 7 29-49
11.  Kujawy Markowice 26 30 8 6 12 66-66 5 3 5 34-24 3 3 7 32-42
12.  Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 26 19 4 7 15 34-64 2 3 8 17-37 2 4 7 17-27 2 4 1 1 0 4-2
13.  Cukrownik Tuczno 26 19 5 4 17 45-73 2 2 9 16-34 3 2 8 29-39 2 1 0 1 1 2-4
14.  Orłowianka Orłowo 26 11 3 2 21 32-111 0 1 12 16-60 3 1 9 16-51

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Unia Gniewkowo    4-0 3-0 2-1 4-3 1-3 7-2 6-0 1-4 5-1 4-0 3-1 3-0 2-0 
 2 Czarni Wierzchosławice0-2     1-0 3-1 1-0 5-3 4-0 2-2 2-0 6-1 2-2 1-1 4-2 3-0 
 3 Goplania Inowrocław1-2 2-0     0-1 5-1 3-2 4-1 4-0 2-0 4-1 4-0 4-0 5-2 1-3 
 4 KS Brzoza4-0 2-2 0-3     1-2 2-5 10-2 5-1 4-3 5-0 4-1 5-1 2-2 8-1 
 5 Burza Nowa Wieś Wielka1-2 0-2 1-4 1-1     3-3 3-1 2-0 2-1 5-6 2-1 2-3 3-0 6-1 
 6 Zagłębie Piechcin2-2 3-3 1-1 1-0 3-1     3-3 6-0 4-4 3-3 1-7 0-0 1-4 3-1 
 7 Zootechnik Kołuda Wielka2-1 2-2 1-0 3-1 2-3 0-1     1-3 2-3 5-4 6-2 4-3 4-1 7-1 
 8 Mikrus Szadłowice1-1 3-2 5-0 6-1 1-3 2-1 2-2     4-2 0-2 2-2 2-0 2-3 1-1 
 9 Piast Kołodziejewo3-4 2-3 1-8 0-4 4-1 4-0 0-1 1-0     6-1 2-2 0-4 6-4 3-0* 
 10 Znicz Rojewo1-5 2-4 1-5 2-8 1-6 3-8 1-0 1-1 4-2     6-3 2-1 4-2 7-0 
 11 Kujawy Markowice0-2 0-3* 1-3 0-3* 0-2 5-0 1-1 4-2 9-1 2-2     2-1 1-1 9-3 
 12 Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia1-6 1-3 0-0 2-2 0-2 1-4 0-3 1-4 2-0 3-3 2-7     3-1 1-2 
 13 Cukrownik Tuczno0-2 0-3 1-6 1-2 0-4 1-4 4-4 0-1 1-2 3-1 4-1 1-1     0-3 
 14 Orłowianka Orłowo1-6 0-5 1-7 1-5 1-3 0-5* 2-3 0-6 3-4 2-4 3-4 1-1 1-7     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Goplania Inowrocław 0-1 KS Brzoza 13 sierpnia, 16:00
Orłowianka Orłowo 0-5 Czarni Wierzchosławice 14 sierpnia, 14:00
Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 3-1 Cukrownik Tuczno 13 sierpnia, 16:00
Burza Nowa Wieś Wielka 5-6 Znicz Rojewo 15 sierpnia, 17:00
Kujawy Markowice 0-2 Unia Gniewkowo 13 sierpnia, 15:00
Zagłębie Piechcin 3-3 Zootechnik Kołuda Wielka 13 sierpnia, 16:00
Piast Kołodziejewo 1-0 Mikrus Szadłowice 13 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

KS Brzoza 5-1 Mikrus Szadłowice 20 sierpnia, 11:00
Zootechnik Kołuda Wielka 2-3 Piast Kołodziejewo 20 sierpnia, 11:00
Unia Gniewkowo 1-3 Zagłębie Piechcin 20 sierpnia, 17:00
Znicz Rojewo 6-3 Kujawy Markowice 20 sierpnia, 16:00
Cukrownik Tuczno 0-4 Burza Nowa Wieś Wielka 20 sierpnia, 17:00
Czarni Wierzchosławice 1-1 Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 21 sierpnia, 13:00
Goplania Inowrocław 1-3 Orłowianka Orłowo 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Orłowianka Orłowo 1-5 KS Brzoza 26 sierpnia, 18:00
Burza Nowa Wieś Wielka 0-2 Czarni Wierzchosławice 27 sierpnia, 17:00
Kujawy Markowice 1-1 Cukrownik Tuczno 27 sierpnia, 17:00
Zagłębie Piechcin 3-3 Znicz Rojewo 27 sierpnia, 14:00
Piast Kołodziejewo 3-4 Unia Gniewkowo 27 sierpnia, 17:00
Mikrus Szadłowice 2-2 Zootechnik Kołuda Wielka 27 sierpnia, 17:00
Goplania Inowrocław 4-0 Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 28 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 3-4 września

KS Brzoza 10-2 Zootechnik Kołuda Wielka 3 września, 11:00
Unia Gniewkowo 6-0 Mikrus Szadłowice 3 września, 17:00
Znicz Rojewo 4-2 Piast Kołodziejewo 3 września, 16:00
Cukrownik Tuczno 1-4 Zagłębie Piechcin 3 września, 16:00
Czarni Wierzchosławice 2-2 Kujawy Markowice 3 września, 13:00
Goplania Inowrocław 5-1 Burza Nowa Wieś Wielka 3 września, 15:00
Orłowianka Orłowo 1-1 Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 4 września, 14:00

Kolejka 5 - 10-11 września

Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 2-2 KS Brzoza 11 września, 15:00
Burza Nowa Wieś Wielka 6-1 Orłowianka Orłowo 10 września, 17:00
Kujawy Markowice 1-3 Goplania Inowrocław 10 września, 16:00
Zagłębie Piechcin 3-3 Czarni Wierzchosławice 11 września, 15:00
Piast Kołodziejewo 6-4 Cukrownik Tuczno 10 września, 16:00
Mikrus Szadłowice 0-2 Znicz Rojewo 10 września, 17:00
Zootechnik Kołuda Wielka 2-1 Unia Gniewkowo 10 września, 15:00

Kolejka 6 - 17-18 września

KS Brzoza 4-0 Unia Gniewkowo 17 września, 15:00
Znicz Rojewo 1-0 Zootechnik Kołuda Wielka 17 września, 16:00
Cukrownik Tuczno 0-1 Mikrus Szadłowice 17 września, 16:00
Czarni Wierzchosławice 2-0 Piast Kołodziejewo 18 września, 14:00
Goplania Inowrocław 3-2 Zagłębie Piechcin 17 września, 16:00
Orłowianka Orłowo 3-4 Kujawy Markowice 18 września, 14:00
Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 0-2 Burza Nowa Wieś Wielka 17 września, 15:00

Kolejka 7 - 24-25 września

Burza Nowa Wieś Wielka 1-1 KS Brzoza 25 września, 12:00
Kujawy Markowice 2-1 Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 24 września, 14:00
Zagłębie Piechcin 3-1 Orłowianka Orłowo 24 września, 16:00
Piast Kołodziejewo 1-8 Goplania Inowrocław 24 września, 15:00
Mikrus Szadłowice 3-2 Czarni Wierzchosławice 24 września, 16:00
Zootechnik Kołuda Wielka 4-1 Cukrownik Tuczno 24 września, 15:00
Znicz Rojewo 1-5 Unia Gniewkowo 24 września, 16:30

Kolejka 8 - 1-2 października

KS Brzoza 5-0 Znicz Rojewo 1 października, 11:00
Cukrownik Tuczno 0-2 Unia Gniewkowo 1 października, 15:00
Czarni Wierzchosławice 4-0 Zootechnik Kołuda Wielka 1 października, 15:00
Goplania Inowrocław 4-0 Mikrus Szadłowice 1 października, 15:00
Orłowianka Orłowo 3-4 Piast Kołodziejewo 2 października, 14:00
Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 1-4 Zagłębie Piechcin 1 października, 16:00
Burza Nowa Wieś Wielka 2-1 Kujawy Markowice 1 października, 16:00

Kolejka 9 - 8-9 października

Kujawy Markowice 0-3 KS Brzoza 8 października, 15:00
(wo)
odwołany z powodu epidemii w drużynie gospodarzy
Zagłębie Piechcin 3-1 Burza Nowa Wieś Wielka 8 października, 15:00
Piast Kołodziejewo 0-4 Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 8 października, 15:00
Mikrus Szadłowice 1-1 Orłowianka Orłowo 8 października, 16:00
Zootechnik Kołuda Wielka 1-0 Goplania Inowrocław 8 października, 15:00
Unia Gniewkowo 4-0 Czarni Wierzchosławice 8 października, 15:30
Znicz Rojewo 4-2 Cukrownik Tuczno 8 października, 12:30

Kolejka 10 - 15-16 października

KS Brzoza 2-2 Cukrownik Tuczno 15 października, 14:00
Czarni Wierzchosławice 6-1 Znicz Rojewo 15 października, 15:00
Goplania Inowrocław 1-2 Unia Gniewkowo 15 października, 11:00
Orłowianka Orłowo 2-3 Zootechnik Kołuda Wielka 16 października, 14:00
Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 1-4 Mikrus Szadłowice 15 października, 15:30
Burza Nowa Wieś Wielka 2-1 Piast Kołodziejewo 16 października, 11:00
Kujawy Markowice 5-0 Zagłębie Piechcin 15 października, 15:00

Kolejka 11 - 22-23 października

Zagłębie Piechcin 1-0 KS Brzoza 22 października, 14:00
Piast Kołodziejewo 2-2 Kujawy Markowice 22 października, 14:00
Mikrus Szadłowice 1-3 Burza Nowa Wieś Wielka 22 października, 15:00
Zootechnik Kołuda Wielka 4-3 Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 23 października, 14:30
Unia Gniewkowo 2-0 Orłowianka Orłowo 22 października, 14:00
Znicz Rojewo 1-5 Goplania Inowrocław 23 października, 11:00
Cukrownik Tuczno 0-3 Czarni Wierzchosławice 22 października, 14:00

Kolejka 12 - 29-30 października

KS Brzoza 2-2 Czarni Wierzchosławice 29 października, 11:00
Goplania Inowrocław 5-2 Cukrownik Tuczno 29 października, 14:30
Orłowianka Orłowo 2-4 Znicz Rojewo 30 października, 13:00
Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 1-6 Unia Gniewkowo 30 października, 14:00
Burza Nowa Wieś Wielka 3-1 Zootechnik Kołuda Wielka 29 października, 14:00
Kujawy Markowice 4-2 Mikrus Szadłowice 29 października, 14:00
Zagłębie Piechcin 4-4 Piast Kołodziejewo 29 października, 14:00

Kolejka 13 - 5-6 listopada

Piast Kołodziejewo 0-4 KS Brzoza 5 listopada, 14:00
Mikrus Szadłowice 2-1 Zagłębie Piechcin 5 listopada, 14:00
Zootechnik Kołuda Wielka 6-2 Kujawy Markowice 6 listopada, 12:00
Unia Gniewkowo 4-3 Burza Nowa Wieś Wielka 5 listopada, 13:00
Znicz Rojewo 2-1 Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 5 listopada, 13:00
Cukrownik Tuczno 0-3 Orłowianka Orłowo 5 listopada, 13:00
Czarni Wierzchosławice 1-0 Goplania Inowrocław 5 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 12-13 listopada

KS Brzoza 0-3 Goplania Inowrocław 11 listopada, 12:00
Czarni Wierzchosławice 3-0 Orłowianka Orłowo 11 listopada, 13:00
Cukrownik Tuczno 1-1 Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 12 listopada, 13:00
Znicz Rojewo 1-6 Burza Nowa Wieś Wielka 12 listopada, 13:00
Unia Gniewkowo 4-0 Kujawy Markowice 12 listopada, 13:00
Zootechnik Kołuda Wielka 0-1 Zagłębie Piechcin 12 listopada, 13:00
Mikrus Szadłowice 4-2 Piast Kołodziejewo 13 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 25-26 marca

Mikrus Szadłowice 6-1 KS Brzoza 25 marca, 16:00
Piast Kołodziejewo 0-1 Zootechnik Kołuda Wielka 25 marca, 16:00
Zagłębie Piechcin 2-2 Unia Gniewkowo 25 marca, 14:00
Kujawy Markowice 2-2 Znicz Rojewo 25 marca, 15:00
Burza Nowa Wieś Wielka 3-0 Cukrownik Tuczno 25 marca, 13:00
Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 1-3 Czarni Wierzchosławice 25 marca, 15:00
Orłowianka Orłowo 1-7 Goplania Inowrocław 26 marca, 15:00

Kolejka 16 - 1-2 kwietnia

Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 0-0 Goplania Inowrocław 1 kwietnia, 15:00
KS Brzoza 8-1 Orłowianka Orłowo 1 kwietnia, 11:00
Czarni Wierzchosławice 1-0 Burza Nowa Wieś Wielka 2 kwietnia, 14:00
Cukrownik Tuczno 4-1 Kujawy Markowice 1 kwietnia, 15:45
w Złotnikach Kujawskich
Znicz Rojewo 3-8 Zagłębie Piechcin 1 kwietnia, 16:00
Unia Gniewkowo 1-4 Piast Kołodziejewo 1 kwietnia, 15:00
Zootechnik Kołuda Wielka 1-3 Mikrus Szadłowice 1 kwietnia, 14:00

Kolejka 17 - 8-9 kwietnia

Zootechnik Kołuda Wielka 3-1 KS Brzoza 8 kwietnia, 14:00
Mikrus Szadłowice 1-1 Unia Gniewkowo 9 kwietnia, 13:00
Piast Kołodziejewo 6-1 Znicz Rojewo 8 kwietnia, 17:00
Zagłębie Piechcin 1-4 Cukrownik Tuczno 8 kwietnia, 16:00
Kujawy Markowice 0-3 Czarni Wierzchosławice 8 kwietnia, 16:30
(wo)
mecz przerwany w przerwie przy stanie 0-2 z powodu uderzenia zawodnika gości
Burza Nowa Wieś Wielka 1-4 Goplania Inowrocław 8 kwietnia, 17:15
Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 1-2 Orłowianka Orłowo 8 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 15 kwietnia

KS Brzoza 5-1 Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 15 kwietnia, 11:00
Orłowianka Orłowo 1-3 Burza Nowa Wieś Wielka 15 kwietnia, 16:00
Goplania Inowrocław 4-0 Kujawy Markowice 15 kwietnia, 12:00
Czarni Wierzchosławice 5-3 Zagłębie Piechcin 15 kwietnia, 14:00
Cukrownik Tuczno 1-2 Piast Kołodziejewo 15 kwietnia, 15:00
Znicz Rojewo 1-1 Mikrus Szadłowice 15 kwietnia, 13:00
Unia Gniewkowo 7-2 Zootechnik Kołuda Wielka 15 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 22-23 kwietnia

Unia Gniewkowo 2-1 KS Brzoza 22 kwietnia, 16:00
Zootechnik Kołuda Wielka 5-4 Znicz Rojewo 22 kwietnia, 14:00
Mikrus Szadłowice 2-3 Cukrownik Tuczno 22 kwietnia, 16:00
Piast Kołodziejewo 2-3 Czarni Wierzchosławice 22 kwietnia, 17:00
Zagłębie Piechcin 1-1 Goplania Inowrocław 22 kwietnia, 16:00
Kujawy Markowice 9-3 Orłowianka Orłowo 22 kwietnia, 17:00
Burza Nowa Wieś Wielka 2-3 Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 22 kwietnia, 16:30

Kolejka 20 - 29-30 kwietnia

Unia Gniewkowo 5-1 Znicz Rojewo 29 kwietnia, 16:00
KS Brzoza 1-2 Burza Nowa Wieś Wielka 29 kwietnia, 11:00
Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 2-7 Kujawy Markowice 30 kwietnia, 16:00
Orłowianka Orłowo 0-5 Zagłębie Piechcin 30 kwietnia, 13:00
(wo)
na boisku 2-5
Goplania Inowrocław 2-0 Piast Kołodziejewo 28 kwietnia, 18:00
Czarni Wierzchosławice 2-2 Mikrus Szadłowice 29 kwietnia, 16:00
Cukrownik Tuczno 4-4 Zootechnik Kołuda Wielka 29 kwietnia, 15:00

Kolejka 21 - 6-7 maja

Znicz Rojewo 2-8 KS Brzoza 6 maja, 16:00
Unia Gniewkowo 3-0 Cukrownik Tuczno 6 maja, 16:00
Zootechnik Kołuda Wielka 2-2 Czarni Wierzchosławice 6 maja, 14:00
Mikrus Szadłowice 5-0 Goplania Inowrocław 6 maja, 17:00
Piast Kołodziejewo 3-0 Orłowianka Orłowo 6 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Zagłębie Piechcin 0-0 Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 6 maja, 16:00
Kujawy Markowice 0-2 Burza Nowa Wieś Wielka 6 maja, 17:00

Kolejka 22 - 13-14 maja

KS Brzoza 4-1 Kujawy Markowice 14 maja, 17:00
Burza Nowa Wieś Wielka 3-3 Zagłębie Piechcin 13 maja, 17:00
Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 2-0 Piast Kołodziejewo 13 maja, 16:00
Orłowianka Orłowo 0-6 Mikrus Szadłowice 13 maja, 17:00
Goplania Inowrocław 4-1 Zootechnik Kołuda Wielka 13 maja, 15:00
Czarni Wierzchosławice 0-2 Unia Gniewkowo 13 maja, 14:00
Cukrownik Tuczno 3-1 Znicz Rojewo 13 maja, 15:00

Kolejka 23 - 20-21 maja

Cukrownik Tuczno 1-2 KS Brzoza 20 maja, 15:00
Znicz Rojewo 2-4 Czarni Wierzchosławice 20 maja, 16:00
Unia Gniewkowo 3-0 Goplania Inowrocław 20 maja, 16:00
Zootechnik Kołuda Wielka 7-1 Orłowianka Orłowo 20 maja, 11:00
Mikrus Szadłowice 2-0 Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 20 maja, 16:00
Piast Kołodziejewo 4-1 Burza Nowa Wieś Wielka 20 maja, 17:00
Zagłębie Piechcin 1-7 Kujawy Markowice 20 maja, 17:00

Kolejka 24 - 27-28 maja

KS Brzoza 2-5 Zagłębie Piechcin 27 maja, 11:00
Kujawy Markowice 9-1 Piast Kołodziejewo 27 maja, 17:00
Burza Nowa Wieś Wielka 2-0 Mikrus Szadłowice 27 maja, 17:00
Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 0-3 Zootechnik Kołuda Wielka 28 maja, 16:30
Orłowianka Orłowo 1-6 Unia Gniewkowo 27 maja, 17:00
Goplania Inowrocław 4-1 Znicz Rojewo 27 maja, 14:00
Czarni Wierzchosławice 4-2 Cukrownik Tuczno 27 maja, 16:00

Kolejka 25 - 3-4 czerwca

Czarni Wierzchosławice 3-1 KS Brzoza 3 czerwca, 16:00
Cukrownik Tuczno 1-6 Goplania Inowrocław 3 czerwca, 15:00
Znicz Rojewo 7-0 Orłowianka Orłowo 2 czerwca, 18:45
Unia Gniewkowo 3-1 Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 3 czerwca, 18:00
Zootechnik Kołuda Wielka 2-3 Burza Nowa Wieś Wielka 3 czerwca, 15:00
Mikrus Szadłowice 2-2 Kujawy Markowice 3 czerwca, 16:00
Piast Kołodziejewo 4-0 Zagłębie Piechcin 3 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 10-11 czerwca

KS Brzoza 4-3 Piast Kołodziejewo 10 czerwca, 11:00
Zagłębie Piechcin 6-0 Mikrus Szadłowice 10 czerwca, 16:00
Kujawy Markowice 1-1 Zootechnik Kołuda Wielka 10 czerwca, 17:00
Burza Nowa Wieś Wielka 1-2 Unia Gniewkowo 10 czerwca, 16:00
Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 3-3 Znicz Rojewo 11 czerwca, 16:30
Orłowianka Orłowo 1-7 Cukrownik Tuczno 10 czerwca, 13:00
Goplania Inowrocław 2-0 Czarni Wierzchosławice 10 czerwca, 15:00

Klasa okręgowa 2016/2017 (kujawsko-pomorska II)

Klasa A 2016/2017 (Włocławek)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas