[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2016/2017, grupa: Włocławek
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Lubienianka Lubień Kujawski 26 58 18 4 4 65-30 10 1 2 35-15 8 3 2 30-15
2.  Ziemowit Osięciny 26 52 16 4 6 47-21 8 2 3 24-11 8 2 3 23-10 2 3 1 0 1 2-2
3.  Orzeł Służewo 26 52 16 4 6 49-26 9 2 2 25-8 7 2 4 24-18 2 3 1 0 1 2-2
4.  Skrwa Skrwilno 26 47 15 2 9 77-49 8 1 4 42-23 7 1 5 35-26
5.  MGKS Lubraniec 26 42 12 6 8 71-45 6 3 4 38-24 6 3 4 33-21
6.  Tłuchovia Tłuchowo 26 41 12 5 9 64-57 6 2 5 35-28 6 3 4 29-29
7.  Unia Choceń 26 38 11 5 10 55-45 6 3 4 32-25 5 2 6 23-20
8.  Kujawiak Kruszyn 26 37 11 4 11 80-62 8 2 3 49-25 3 2 8 31-37
9.  Grot Kowalki 26 35 11 2 13 44-64 7 1 5 24-28 4 1 8 20-36
10.  Piast Bądkowo 26 27 8 3 15 35-44 8 1 4 24-13 0 2 11 11-31
11.  Tęcza Topólka 26 24 7 3 16 29-67 4 1 8 14-30 3 2 8 15-37
12.  Zgoda Chodecz 26 23 6 5 15 47-89 5 4 4 27-28 1 1 11 20-61 2 6 2 0 0 10-5
13.  Victoria Smólnik 26 23 7 2 17 39-72 4 0 9 23-44 3 2 8 16-28 2 0 0 0 2 5-10
14.  Wzgórze Raciążek 26 20 5 5 16 38-69 3 4 6 18-28 2 1 10 20-41

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Lubienianka Lubień Kujawski    1-0 3-2 2-1 2-1 4-0 1-2 6-1 2-3 4-2 4-0 2-2 2-1 2-0 
 2 Ziemowit Osięciny2-3     0-2 4-1 3-0 0-0 1-0 3-1 1-3 1-1 4-0 2-0 2-0 1-0 
 3 Orzeł Służewo1-0 0-2     2-1 2-0 0-1 1-1 2-0 4-1 2-1 5-0 4-0 0-0 2-1 
 4 Skrwa Skrwilno1-2 4-1 3-2     0-4 1-1 2-1 6-3 4-1 5-0 3-4 7-0 1-3 5-1 
 5 MGKS Lubraniec1-1 0-2 2-2 1-0     3-4 2-5 3-3 2-0 1-0 3-0* 12-1 3-4 5-2 
 6 Tłuchovia Tłuchowo1-4 1-1 1-3 1-4 1-5     1-1 4-2 6-1 4-0 3-1 8-1 1-4 3-1 
 7 Unia Choceń1-1 1-0 0-0 4-5 1-3 2-2     1-3 3-1 3-2 1-3 5-3 4-1 6-1 
 8 Kujawiak Kruszyn1-3 0-2 3-1 4-4 4-4 8-2 3-4     7-1 2-0 1-0 3-0* 5-0 8-4 
 9 Grot Kowalki0-4 0-7 1-2 2-1 2-2 1-3 3-1 4-2     1-0 0-1 5-2 2-1 3-2 
 10 Piast Bądkowo2-1 0-1 0-1 0-3 0-2 4-2 2-0 3-0 1-0     5-1 2-0 3-0 2-2 
 11 Tęcza Topólka0-3 0-1 2-3 2-6 0-3* 1-4 0-4 2-1 1-0 2-2     3-2 1-0 0-1 
 12 Zgoda Chodecz2-4 0-2 1-0 1-3 2-2 3-1 3-2 2-2 3-3 2-1 3-3     3-1 2-4 
 13 Victoria Smólnik2-3 2-3 1-4 2-4 2-7 1-5 1-0 0-5 0-3 1-0 5-2 4-7     2-1 
 14 Wzgórze Raciążek1-1 1-1 1-2 1-2 2-0 1-4 0-2 1-8 2-3 3-2 0-0 4-2 1-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Piast Bądkowo 0-1 Ziemowit Osięciny 21 sierpnia, 15:00
Skrwa Skrwilno 1-1 Tłuchovia Tłuchowo 20 sierpnia, 12:00
Kujawiak Kruszyn 5-0 Victoria Smólnik 20 sierpnia, 17:30
Orzeł Służewo 1-1 Unia Choceń 20 sierpnia, 15:00
Tęcza Topólka 0-3 MGKS Lubraniec 20 sierpnia, 16:00
(wo)
na boisku 0-1
Zgoda Chodecz 2-4 Wzgórze Raciążek 21 sierpnia, 16:00
Lubienianka Lubień Kujawski 2-3 Grot Kowalki 20 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Ziemowit Osięciny 1-3 Grot Kowalki 28 sierpnia, 15:00
Wzgórze Raciążek 1-1 Lubienianka Lubień Kujawski 27 sierpnia, 17:00
MGKS Lubraniec 12-1 Zgoda Chodecz 27 sierpnia, 17:00
Unia Choceń 1-3 Tęcza Topólka 28 sierpnia, 16:00
Victoria Smólnik 1-4 Orzeł Służewo 27 sierpnia, 11:00
Tłuchovia Tłuchowo 4-2 Kujawiak Kruszyn 28 sierpnia, 11:00
Piast Bądkowo 0-3 Skrwa Skrwilno 28 sierpnia, 10:00

Kolejka 3 - 3-4 września

Skrwa Skrwilno 4-1 Ziemowit Osięciny 3 września, 16:00
Kujawiak Kruszyn 2-0 Piast Bądkowo 4 września, 17:30
Orzeł Służewo 0-1 Tłuchovia Tłuchowo 3 września, 16:00
Tęcza Topólka 1-0 Victoria Smólnik 3 września, 16:00
Zgoda Chodecz 3-2 Unia Choceń 4 września, 15:00
Lubienianka Lubień Kujawski 2-1 MGKS Lubraniec 3 września, 16:00
Grot Kowalki 3-2 Wzgórze Raciążek 3 września, 17:00

Kolejka 4 - 10-11 września

Ziemowit Osięciny 1-0 Wzgórze Raciążek 11 września, 15:00
MGKS Lubraniec 2-0 Grot Kowalki 10 września, 17:00
Unia Choceń 1-1 Lubienianka Lubień Kujawski 11 września, 16:00
Victoria Smólnik 4-7 Zgoda Chodecz 10 września, 16:00
Tłuchovia Tłuchowo 3-1 Tęcza Topólka 11 września, 11:00
Piast Bądkowo 0-1 Orzeł Służewo 11 września, 16:00
Skrwa Skrwilno 6-3 Kujawiak Kruszyn 10 września, 14:00

Kolejka 5 - 17-18 września

Kujawiak Kruszyn 0-2 Ziemowit Osięciny 18 września, 15:00
Orzeł Służewo 2-1 Skrwa Skrwilno 17 września, 16:00
Tęcza Topólka 2-2 Piast Bądkowo 17 września, 16:00
Zgoda Chodecz 3-1 Tłuchovia Tłuchowo 18 września, 15:00
Lubienianka Lubień Kujawski 2-1 Victoria Smólnik 17 września, 16:00
Grot Kowalki 3-1 Unia Choceń 19 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (17 września, 16:00) odwołany / w drugim terminie (11 listopada, 14:00) odwołany
Wzgórze Raciążek 2-0 MGKS Lubraniec 17 września, 16:00

Kolejka 6 - 24-25 września

Ziemowit Osięciny 3-0 MGKS Lubraniec 25 września, 16:00
Unia Choceń 6-1 Wzgórze Raciążek 25 września, 15:00
Victoria Smólnik 0-3 Grot Kowalki 24 września, 16:00
Tłuchovia Tłuchowo 1-4 Lubienianka Lubień Kujawski 25 września, 11:00
Piast Bądkowo 2-0 Zgoda Chodecz 25 września, 15:00
Skrwa Skrwilno 3-4 Tęcza Topólka 24 września, 14:00
Kujawiak Kruszyn 3-1 Orzeł Służewo 24 września, 17:00

Kolejka 7 - 1-2 października

Orzeł Służewo 0-2 Ziemowit Osięciny 1 października, 15:30
Tęcza Topólka 2-1 Kujawiak Kruszyn 1 października, 15:00
Zgoda Chodecz 1-3 Skrwa Skrwilno 2 października, 14:00
Lubienianka Lubień Kujawski 4-2 Piast Bądkowo 1 października, 14:00
Grot Kowalki 1-3 Tłuchovia Tłuchowo 1 października, 16:00
Wzgórze Raciążek 1-1 Victoria Smólnik 1 października, 16:00
MGKS Lubraniec 2-5 Unia Choceń 1 października, 16:00

Kolejka 8 - 8-9 października

Ziemowit Osięciny 1-0 Unia Choceń 9 października, 15:00
Victoria Smólnik 2-7 MGKS Lubraniec 8 października, 16:00
Tłuchovia Tłuchowo 3-1 Wzgórze Raciążek 9 października, 15:00
Piast Bądkowo 1-0 Grot Kowalki 9 października, 14:00
Skrwa Skrwilno 1-2 Lubienianka Lubień Kujawski 9 października, 13:00
Kujawiak Kruszyn 3-0 Zgoda Chodecz 8 października, 16:00
(wo)
na boisku 4-3
Orzeł Służewo 5-0 Tęcza Topólka 8 października, 15:00

Kolejka 9 - 15-16 października

Tęcza Topólka 0-1 Ziemowit Osięciny 16 października, 13:00
Zgoda Chodecz 1-0 Orzeł Służewo 15 października, 15:00
Lubienianka Lubień Kujawski 6-1 Kujawiak Kruszyn 15 października, 15:00
Grot Kowalki 2-1 Skrwa Skrwilno 15 października, 15:00
Wzgórze Raciążek 3-2 Piast Bądkowo 15 października, 15:00
MGKS Lubraniec 3-4 Tłuchovia Tłuchowo 15 października, 15:30
Unia Choceń 4-1 Victoria Smólnik 15 października, 15:00
w Smólniku; Unia gospodarzem

Kolejka 10 - 22-23 października

Ziemowit Osięciny 2-0 Victoria Smólnik 23 października, 14:00
Tłuchovia Tłuchowo 1-1 Unia Choceń 23 października, 11:00
Piast Bądkowo 0-2 MGKS Lubraniec 23 października, 14:00
Skrwa Skrwilno 5-1 Wzgórze Raciążek 22 października, 14:00
Kujawiak Kruszyn 7-1 Grot Kowalki 22 października, 15:30
Orzeł Służewo 1-0 Lubienianka Lubień Kujawski 22 października, 15:00
Tęcza Topólka 3-2 Zgoda Chodecz 22 października, 14:00

Kolejka 11 - 29-30 października

Zgoda Chodecz 0-2 Ziemowit Osięciny 30 października, 13:00
Lubienianka Lubień Kujawski 4-0 Tęcza Topólka 29 października, 13:00
Grot Kowalki 1-2 Orzeł Służewo 29 października, 15:00
Wzgórze Raciążek 1-8 Kujawiak Kruszyn 29 października, 14:00
MGKS Lubraniec 1-0 Skrwa Skrwilno 29 października, 15:00
Unia Choceń 3-2 Piast Bądkowo 30 października, 14:00
Victoria Smólnik 1-5 Tłuchovia Tłuchowo 29 października, 15:00

Kolejka 12 - 5-6 listopada

Ziemowit Osięciny 0-0 Tłuchovia Tłuchowo 6 listopada, 11:00
Piast Bądkowo 3-0 Victoria Smólnik 6 listopada, 13:00
Skrwa Skrwilno 2-1 Unia Choceń 5 listopada, 14:00
Kujawiak Kruszyn 4-4 MGKS Lubraniec 5 listopada, 14:00
Orzeł Służewo 2-1 Wzgórze Raciążek 5 listopada, 14:00
Tęcza Topólka 1-0 Grot Kowalki 6 listopada, 13:00
Zgoda Chodecz 2-4 Lubienianka Lubień Kujawski 6 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 12-13 listopada

Lubienianka Lubień Kujawski 1-0 Ziemowit Osięciny 12 listopada, 13:00
Grot Kowalki 5-2 Zgoda Chodecz 12 listopada, 14:00
Wzgórze Raciążek 0-0 Tęcza Topólka 12 listopada, 13:00
MGKS Lubraniec 2-2 Orzeł Służewo 12 listopada, 14:00
Unia Choceń 1-3 Kujawiak Kruszyn 13 listopada, 14:00
Victoria Smólnik 2-4 Skrwa Skrwilno 12 listopada, 13:00
Tłuchovia Tłuchowo 4-0 Piast Bądkowo 13 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 18-19 marca

Ziemowit Osięciny 1-1 Piast Bądkowo 18 marca, 16:00
Tłuchovia Tłuchowo 1-4 Skrwa Skrwilno 19 marca, 11:00
Victoria Smólnik 0-5 Kujawiak Kruszyn 18 marca, 15:00
Unia Choceń 0-0 Orzeł Służewo 3 maja, 15:00
MGKS Lubraniec 3-0 Tęcza Topólka 18 marca, 16:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Wzgórze Raciążek 4-2 Zgoda Chodecz 19 marca, 11:00
Grot Kowalki 0-4 Lubienianka Lubień Kujawski 18 marca, 14:00

Kolejka 15 - 25-26 marca

Grot Kowalki 0-7 Ziemowit Osięciny 26 marca, 15:00
Lubienianka Lubień Kujawski 2-0 Wzgórze Raciążek 25 marca, 16:00
Zgoda Chodecz 2-2 MGKS Lubraniec 26 marca, 15:00
Tęcza Topólka 0-4 Unia Choceń 25 marca, 16:00
w Dębiankach
Orzeł Służewo 0-0 Victoria Smólnik 25 marca, 15:00
Kujawiak Kruszyn 8-2 Tłuchovia Tłuchowo 25 marca, 16:00
Skrwa Skrwilno 5-0 Piast Bądkowo 25 marca, 14:00

Kolejka 16 - 1-2 kwietnia

Ziemowit Osięciny 4-1 Skrwa Skrwilno 2 kwietnia, 15:00
Piast Bądkowo 3-0 Kujawiak Kruszyn 2 kwietnia, 15:00
w Zbrachlinie
Tłuchovia Tłuchowo 1-3 Orzeł Służewo 2 kwietnia, 11:00
Victoria Smólnik 5-2 Tęcza Topólka 1 kwietnia, 16:00
Unia Choceń 5-3 Zgoda Chodecz 2 kwietnia, 15:00
MGKS Lubraniec 1-1 Lubienianka Lubień Kujawski 1 kwietnia, 17:00
Wzgórze Raciążek 2-3 Grot Kowalki 1 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 8-9 kwietnia

Wzgórze Raciążek 1-1 Ziemowit Osięciny 8 kwietnia, 17:00
Grot Kowalki 2-2 MGKS Lubraniec 8 kwietnia, 15:00
Lubienianka Lubień Kujawski 1-2 Unia Choceń 9 kwietnia, 16:00
Zgoda Chodecz 3-1 Victoria Smólnik 9 kwietnia, 15:00
Tęcza Topólka 1-4 Tłuchovia Tłuchowo 8 kwietnia, 15:00
w Dębiankach
Orzeł Służewo 2-1 Piast Bądkowo 8 kwietnia, 16:00
Kujawiak Kruszyn 4-4 Skrwa Skrwilno 8 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 15 kwietnia

Ziemowit Osięciny 3-1 Kujawiak Kruszyn 15 kwietnia, 15:00
Skrwa Skrwilno 3-2 Orzeł Służewo 15 kwietnia, 14:00
Piast Bądkowo 5-1 Tęcza Topólka 15 kwietnia, 15:00
w Zbrachlinie
Tłuchovia Tłuchowo 8-1 Zgoda Chodecz 15 kwietnia, 15:00
Victoria Smólnik 2-3 Lubienianka Lubień Kujawski 15 kwietnia, 16:00
Unia Choceń 3-1 Grot Kowalki 15 kwietnia, 15:00
MGKS Lubraniec 5-2 Wzgórze Raciążek 15 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 22-23 kwietnia

MGKS Lubraniec 0-2 Ziemowit Osięciny 22 kwietnia, 17:00
Wzgórze Raciążek 0-2 Unia Choceń 22 kwietnia, 17:00
Grot Kowalki 2-1 Victoria Smólnik 23 kwietnia, 16:00
Lubienianka Lubień Kujawski 4-0 Tłuchovia Tłuchowo 22 kwietnia, 16:00
Zgoda Chodecz 2-1 Piast Bądkowo 23 kwietnia, 15:00
Tęcza Topólka 2-6 Skrwa Skrwilno 22 kwietnia, 16:00
w Dębiankach
Orzeł Służewo 2-0 Kujawiak Kruszyn 22 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 29-30 kwietnia

Ziemowit Osięciny 0-2 Orzeł Służewo 30 kwietnia, 15:00
Kujawiak Kruszyn 1-0 Tęcza Topólka 29 kwietnia, 17:00
Skrwa Skrwilno 7-0 Zgoda Chodecz 29 kwietnia, 14:00
Piast Bądkowo 2-1 Lubienianka Lubień Kujawski 29 kwietnia, 17:30
w Zbrachlinie
Tłuchovia Tłuchowo 6-1 Grot Kowalki 30 kwietnia, 11:00
Victoria Smólnik 2-1 Wzgórze Raciążek 29 kwietnia, 17:00
Unia Choceń 1-3 MGKS Lubraniec 30 kwietnia, 15:00

Kolejka 21 - 6-7 maja

Unia Choceń 1-0 Ziemowit Osięciny 7 maja, 15:00
MGKS Lubraniec 3-4 Victoria Smólnik 6 maja, 17:00
Wzgórze Raciążek 1-4 Tłuchovia Tłuchowo 6 maja, 17:00
Grot Kowalki 1-0 Piast Bądkowo 6 maja, 16:00
Lubienianka Lubień Kujawski 2-1 Skrwa Skrwilno 6 maja, 16:00
Zgoda Chodecz 2-2 Kujawiak Kruszyn 7 maja, 16:00
Tęcza Topólka 2-3 Orzeł Służewo 6 maja, 16:00
w Dębiankach

Kolejka 22 - 13-14 maja

Ziemowit Osięciny 4-0 Tęcza Topólka 14 maja, 15:00
Orzeł Służewo 4-0 Zgoda Chodecz 13 maja, 16:00
Kujawiak Kruszyn 1-3 Lubienianka Lubień Kujawski 13 maja, 17:00
Skrwa Skrwilno 4-1 Grot Kowalki 13 maja, 14:00
Piast Bądkowo 2-2 Wzgórze Raciążek 14 maja, 15:00
w Zbrachlinie
Tłuchovia Tłuchowo 1-5 MGKS Lubraniec 14 maja, 15:00
Victoria Smólnik 1-0 Unia Choceń 14 maja, 15:00
w Choceniu

Kolejka 23 - 20-21 maja

Victoria Smólnik 2-3 Ziemowit Osięciny 20 maja, 17:00
Unia Choceń 2-2 Tłuchovia Tłuchowo 21 maja, 15:00
MGKS Lubraniec 1-0 Piast Bądkowo 20 maja, 15:00
Wzgórze Raciążek 1-2 Skrwa Skrwilno 20 maja, 17:00
Grot Kowalki 4-2 Kujawiak Kruszyn 20 maja, 16:00
Lubienianka Lubień Kujawski 3-2 Orzeł Służewo 20 maja, 16:00
Zgoda Chodecz 3-3 Tęcza Topólka 21 maja, 16:00

Kolejka 24 - 27-28 maja

Ziemowit Osięciny 2-0 Zgoda Chodecz 28 maja, 15:00
Tęcza Topólka 0-3 Lubienianka Lubień Kujawski 27 maja, 16:00
w Dębiankach
Orzeł Służewo 4-1 Grot Kowalki 27 maja, 16:00
Kujawiak Kruszyn 8-4 Wzgórze Raciążek 27 maja, 17:00
Skrwa Skrwilno 0-4 MGKS Lubraniec 28 maja, 14:00
Piast Bądkowo 2-0 Unia Choceń 28 maja, 15:00
w Zbrachlinie
Tłuchovia Tłuchowo 1-4 Victoria Smólnik 28 maja, 13:30

Kolejka 25 - 3-4 czerwca

Tłuchovia Tłuchowo 1-1 Ziemowit Osięciny 4 czerwca, 16:00
Victoria Smólnik 1-0 Piast Bądkowo 4 czerwca, 16:00
Unia Choceń 4-5 Skrwa Skrwilno 4 czerwca, 16:00
MGKS Lubraniec 3-3 Kujawiak Kruszyn 4 czerwca, 16:00
Wzgórze Raciążek 1-2 Orzeł Służewo 4 czerwca, 16:00
Grot Kowalki 0-1 Tęcza Topólka 4 czerwca, 16:00
Lubienianka Lubień Kujawski 2-2 Zgoda Chodecz 4 czerwca, 16:00

REKLAMA

Kolejka 26 - 10-11 czerwca

Ziemowit Osięciny 2-3 Lubienianka Lubień Kujawski 11 czerwca, 14:00
Zgoda Chodecz 3-3 Grot Kowalki 11 czerwca, 14:00
Tęcza Topólka 0-1 Wzgórze Raciążek 11 czerwca, 14:00
Orzeł Służewo 2-0 MGKS Lubraniec 11 czerwca, 14:00
Kujawiak Kruszyn 3-4 Unia Choceń 11 czerwca, 14:00
Skrwa Skrwilno 1-3 Victoria Smólnik 11 czerwca, 14:00
Piast Bądkowo 4-2 Tłuchovia Tłuchowo 11 czerwca, 14:00

Klasa okręgowa 2016/2017 (kujawsko-pomorska II)

Klasa A 2016/2017 (Bydgoszcz II)

Klasa B 2016/2017 (Włocławek)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas